medicine.lv skaitļos

Lietotāji online300
Aktīvie uzņēmumi12814
Nozares raksti1619
Ekspertu atbildes21477
Testa rezultāti: "FanDetox" labvēlīgai iedarbībai uz aknu atjaunošanu un aizsardzību : Latvijas veselības portāls | medicīnas uzņēmumi | medicine.lv

Testa rezultāti: "FanDetox" labvēlīgai iedarbībai uz aknu atjaunošanu un aizsardzību

Martā Medicine.lv sadarbībā ar starptautisko zīmolu "Coral Club", veselīgam dzīvesveidam paredzētu produktu ražotāju, piedāvāja izmēģināt "FanDetox" – dzērienu, kas labvēlīgi iedarbojas uz aknu atjaunošanu un aizsardzību no alkohola, zāļu, nekvalitatīvas pārtikas un citu kaitīgu vielu toksiskās iedarbības. Papildus uzņēmums “Coral Club” testa dalībniekiem piedāvāja arī iespēju pēc brīvas izvēles veikt bezmaksas asins analīzes laboratorijā, lai novērtētu aknu darbības rādītājus produkta lietošanas sākumposmā un pabeidzot lietot produktu.

Harijs, 65 gadi

Marta mēnesī meita mani pieteica Coral Club FanDetox produkta testam.

Labprāt piekritu testam, jo reklāma un apraksts par produkta iedarbības mērķi ir aktuāla manām veselības problēmām pēdējā gada laikā. Man ir konstatēts hepatocīts, iekšējo orgānu aptaukošanās, ir augsts holesterīns, strauja vizuāla novecošanās, sausa āda, ātri vairojas vecuma pigmenti uz sejas, uz rokām, dzeltenīgi acu baltumi un arī pati āda. Fiziski jūtos vājš, trūkst spēka un enerģijas, ir liela miegainība un depresija.

Protams, es apmeklēju ģimenes ārstu, ārstējos, lietoju izrakstītos recepšu medikamentus, tomēr atveseļošanās manā vecumā noris lēni un pašsajūta principā neuzlabojas. Parasti brīnumlīdzekļiem neuzticos, bet mani pārliecināja tas, ka šis produkts  ir Korejas (nevis Ķīnas) zinātnieku izstrādājums un satur tikai dabiskas vielas. Nolēmu, ka ir vērts noriskēt.

Papildus testa produktam Coral Club dāvāja arī iespēju testa uzsākšanas brīdī veikt bezmaksas asins analīzes. Es šo privilēģiju neizmantoju, jo kā reiz testa uzsākšanas nedēļā biju sava ģimenes ārsta nosūtījumā veicis padziļinātu pilnas asins ainas un aknu rādītāju testu. Bet šī Coral Club dāvātā iespēja norāda par firmas pārliecību, ka produkts darbojas, kā arī rezultātam jābūt ar panākumiem - asins analīze taču neko neslēpj un nemelo.

Iepakojums ir ērts, glīts - atplēs paciņu (4,5 g pulveris), iemaisi remdenā / siltā ūdenī 100 ml un izdzer.

Pēc smaržas produkts ir neitrāls, garša saldena, patīkama. Atgādina ogu/augļu novārījumu. Brūnganīgā krāsā. Tā kā mani slimības simptomi ir salīdzinoši akūti, pārrunāju šī produkta lietošanas iespēju un riskus ar ģimenes ārsti un, saņemot akceptu, uzsāku lietot šo produktu 2 reizes dienā. Pusmēneša laikā iepakojums tika izlietots un es atkal devos nodot analīzes. Ņemot vērā, ka pirmās analīzes uzrādīja gandrīz 7 reizes paaugstinātus rādītājus par normu (ALAT, līdzīgi ASAT, kā arī bilirubīns stipri virs normas), pēc 2 nedēļām ALAT bija nokrities par 0,7 reizēm, arī ASAT un bilirubīns, SF, PL, GGT bija manāmi tik īsā laikā tomēr krities.

Pašsajūtā vai izskatā vēl nenovēroju izmaiņas, iespējams, nepieciešams ilgāks laiks. Papildus no februāra sievas ietekmē sākām abi “pavasara kūri” – lietot daudz veselīgākus produktus nekā ziemā, jo no ēdienkartes izslēdzām treknu gaļu un zivis, miltu izstrādājumus, īpaši gatavotos eļļā, saldumus un sāli, fast-food un aktīvi lietojam bērzu sulas (dienā kā minimums 3 litrus). Jūtos visu laiku “pilns” un uzpūties, bet tajā pašā laikā organisms aktīvi attīrās, piemēram, stipri svīst, rodas biežāka vajadzība apmeklēt labierīcības. Ģimenes ārste saka, ka tas ir pozitīvi un tā arī jāturpina.  Ņemot vērā analīžu rādītājus, jāatzīst, ka šis produkts darbojas. Iespējams, ja to lieto pastāvīgi, vismaz 3-4 mēnešus, rezultāti ir acīmredzami un arī taustāmi. Pateicos par Medicine.lv un Coral Club organizēto testu un iespēju iepazīt dabisku produktu, kas ir pieejams Latvijas tirgū!

Viktors, 56 gadi

Nejauši izlasīju Medicine.lv rakstu par FanDetox produktu un ieraudzīju, ka ir iespēja pieteikties arī uz tā testēšanu. Pēc apraksta sapratu, ka man tas obligāti ir jāpamēģina.

Saņēmu mazu kastīti – iekšā ērtas, mazas 30 paciņas. Tā nu sāku dzert katru vakaru pirms gulētiešanas. Paciņas saturu jaucu siltā ūdenī. Pēc garšas un smaržas ļoti atgādināja buljonu. Pirmās dienas dzēriens grūtāk gāja iekšā, bet pēc tam jau pieradu. Pēc dažām dienām sapratu, ka sāk pazust tumšie loki ap acīm, pazuda arī smaguma sajūta un parādījās vairāk enerģijas. Trāpījās arī svētki, kuru laikā iedzēru mazliet alkohola, bet man par lielu izbrīnu nākošajā rītā no ierastajām paģirām nebija ne miņas. Te laikam varu pateikties šim brīnišķīgajam produktam. Noteikti pirkšu vēl un lietošu ilgāk, jo jūtu, ka man to vajag.

Paldies!

Anastasija, 52 gadi

Pēc menopauzes iestāšanās man ir izteikti palielinājies liekais svars. Jau iepriekš nekāda tievā neesmu bijusi, tomēr ar jauna perioda iestāšanos ķermenis ir it kā iekapsulējies un, šķiet, tikai uzkrāj kaut ko klāt. Nevaru teikt, ka ēdu ļoti veselīgi un visam, ko ēdu, rūpīgi sekoju līdzi, tomēr cepti un kūpināti ēdieni ir regulāri ciemiņi manos ēšanas paradumos. Reizēm pēc ēšanas man parādās izteikta smaguma sajūta pakrūtē un tāda dīvaina sāpju sajūta zem ribām labajā pusē. Pie ārsta aizejot, neko nopietnu neatrod. Protams, iesaka ēst veselīgāk, ieturēt regulāras un pārdomātas maltītes. Tiek rekomendēti dažādi uztura bagātinātāji aknu profilaksei. Esmu tos mēģinājusi, bet man liekas, ka īpašu izmaiņu nav. Iespējams, es rezultātu vēlos ieraudzīt pārāk ātri. Un, kad to neredzu vai nejūtu, ātri metu mieru.

Portālā medicine.lv pamanīju, ka iespējams izmēģināt un notestēt uztura bagātinātāju ''FanDetox''. Tas samazina aknu darbības traucējumu izraisītās nepatīkamās sajūtas, piemēram, samazina smaguma sajūtu, sliktu dūšu un rūgtuma garšu. Par cik tas ir aktuāli arī man, nolēmu pietiekties un izmēģināt. 

Uztura bagātinātājs ''FanDetox'' iepakots kartona iepakojumā un katra deva ir dozētā iepakojumā. Viens mazais iepakojums paredzēts vienai reizei, dienā ne vairāk par divām. Devu ieber glāzē, pielej mazliet ūdeni, samaisa un uzreiz izdzer. Garša viegla un patīkama, ar augļu piegaršu.

Pēc kādām divām nedēļām regulāras šī uztura bagātinātāja dzeršanas man kļuva tā kā vieglāk vēderā un nebija vairs tik spiedoša sajūta zem labās ribas. Pazuda arī reizēm uzpeldošā rūgtuma sajūta mutē. Arī ēst šādas pārmaiņas rosināja daudz mazāk un ēdienkartē ienāca vairāk augļi un dārzeņi. 

Lai būtu uz pareizā – veselīgāka uztura – ceļa, es noteikti iesaku izmēģināt šo ''FanDetox''!

Madara, 33 gadi

Pieteicos “Coral Club FanDetox” testēšanā, jo, izlasot aprakstu par produktu un tā iedarbības mērķauditoriju, uzreiz saskatīju daudzus sev ļoti pazīstamus un veselību traucējošus simptomus. Palasīju par pašu produktu arī interneta dzīlēs vairāk, un vēl pirms lietošanas uzsākšanas biju pārliecināta, ka šis produkts daudzos gadījumos ir bijis īpaši efektīvs, un sliktas atsauksmes vai ziņas par alerģiju vai blakusparādībām nebija atrodamas. Ikdienā esmu salīdzinoši kūtra uz aktīvu un sportisku dzīvesveidu, kā arī dodu priekšroku ātrajām maltītēm, uzkodām, saldinātiem, gāzētiem dzērieniem, jo man vienkārši ļoti garšo. Savā ziņā šis ēdiens man kalpo kā antidepresants, jo tā ir viena no svarīgām dzīves baudām – ēst garšīgi. Piemēram, no seleriju kāta es nejūtu neko, kas vairotu prieku un labsajūtu. Dažkārt izmantoju “ātros plāksterus” – uztura bagātinātājus, lai kompensētu neiegūtos dabiskos vitamīnus, kas ir dārzeņos, graudos, zaļumos. Jau agrāk veiktās analīzēs man tika konstatēts paaugstināts holesterīns un aptaukojušās aknas simptomi. Ģimenes ārste minēja, ka tas var būt radies ilgstošā laikā no treknas, taukvielām un cukuriem, sāli bagātas pārtikas, kā arī nepamatotas dažādu uztura bagātinātāju lietošanas, arī mazkustīga dzīvesveida un par maz šķidruma (tīra ūdens) uzņemšanas ikdienā.

Šo gadu uzsāku ar uztura plānu un apņemšanos pamazām mainīt ieradumus, tāpēc ar lielu nepacietību un uzcītību lietoju “FanDetox” produktu, kā arī paralēli, lai uzlabotu ūdens dzeršanas paradumu, izlasot cilvēku ieteikumus, iegādājos un lietoju “Coral-Mine” ūdens bagātinātāju ar minerāliem.
Iepakojums “FanDetox” ir ērts – katra deva (pulverveida) ir atsevišķā paciņā. Prieku sagādāja tā garša. Biju sagatavojusies zālēm raksturīgam produktam, bet izrādījās, ka pēc garšas tas ir saldens un tādu varētu izdzert ar baudu un pat nesaprast, ka tas ir ārstniecisks produkts. Konsistence, aromāts ir kā vājai sulai vai zaptsūdenim.
Lietot bija ērti, jo uzreiz iekārtoju speciālu mērtrauku, lai var pulverīti sajaukt ar paredzēto ūdens daudzumu. Ūdeni, ar ko sajaukt, lietoju mazliet siltu, jo tad pulverītis izšķīda ātri un pilnībā. 

Par efektu jāsaka sekojošais. Gaidītais tika sasniegts. To uzskatāmi parādīja veiktās asins analīzes pirms produkta lietošanas sākšanas un pēc. Ņemot vērā salīdzinoši īso laiku, ne vien pašsajūta ir pamanāmi uzlabojusies (vairāk enerģijas, spēka, mazinājās miegainība, ādas stāvoklis, vienmērīga, veselīgāka krāsa), bet arī asins aina. Ir pacēlies hemoglobīna līmenis, un vairāki rādītāji, kas pirmajās asins analīzēs bija iezīmēti ar bultiņu uz leju (zemāki par normu). Savukārt ASAT, kas tuvojās norādītajai augšējās normas robežai, ir krities un izlīdzinājies tuvāk ALAT rādījumam, kam bija labs rādītājs jau sākotnēji.

Paldies par iespēju testēt šo produktu Medicine.lv redakcijai un “Coral Club”!

Santa, 45 gadi

Mani uzrunāja veselības portāla medicine.lv  piedāvājums  sadarbībā ar zīmolu "Coral Club" izmēģināt "FanDetox" dzērienu, kas labvēlīgi iedarbojas uz aknu atjaunošanu un aizsardzību.

Man tas ir aktuāli, jo pirms tam  esmu veikusi asins analīzes un ultrasonogrāfiskos izmeklējumus. Rezultātos ir nedaudz palielināti aknu rādītāji un aknām konstatēta taukainā hepatoze. Konsultējos ar savu ģimenes ārsti, un viņa ļāva izmēģināt  "FanDetox" dzērienu, kā arī kompleksi ieteica izslēgt no uztura pārtiku, kas ir "smaga" gremošanas traktam, un atteikties no neveselīgiem produktiem.

Priecājos, ka izdevās pieteikties izmēģināt "FanDetox" dzērienu, jo, iepazīstoties ar aprakstu un sastāvu, likās, ka tas varētu būt diezgan efektīvs. Biju novērojusi  šādus simptomus, kas liecināja par aknu veselības problēmām: smaguma sajūta labajā paribē, gremošanas traucējumi, vēdera uzpūšanās, slikta dūša, rūgta garša mutē, pietūkušas kājas un potītes, nogurums un nespēks. Un man ir arī palielināts svars. 

Uz “FanDetox" dzēriena  iepakojuma attēloti sastāvā esošie augļi, kas ir koši un izskatās garšīgi. Iepakojumā ir 30 paciņas un tas ir ērti, jo ir gatava deva vienai lietošanas reizei. Lietoju “FanDetox" pa vienai paciņai dienā pēc brokastīm, izšķīdinot 100 ml siltā ūdenī. Sanāca tāds saldens, brūns dzēriens, varēja sajust augļus un, iespējams, arī griķi un sojas pupiņas piedeva īpašo garšu. Pēc pāris dienām jau pieradu un dzēriens iegaršojās. Lietošana ir vienkārša un ērta.

Lietoju “FanDetox” vienu mēnesi. Mēneša laikā pašsajūta uzlabojās. Samazinājās smaguma sajūta labajā paribē, gremošanas trakta darbība uzlabojās, samazinājās vēdera uzpūšanās, vairs nebija novērojama slikta dūša, samazinājās tūska kājās un potītes vairs nebija tik pietūkušas. Tāpat “FanDetox” lietošanas rezultātā atbrīvojos arī no pāris liekajiem kilogramiem, jo ievēroju arī ģimenes ārstes ieteikumus – atteicos no neveselīgajiem produktiem. Un ļoti priecājos, ka ir pieaugusi enerģija un spēks darboties un izbaudīt pavasari.

Plānoju turpināt lietot "FanDetox" dzērienu, lai parūpētos par aknu veselību ilgtermiņā, jo esmu pārliecinājusies par produkta efektivitāti.

Paldies portālam medicine.lv un zīmolam "Coral Club" par šo brīnišķīgo iespēju!

Loreta, 39 gadi

Aizvadītajā mēnesī man bija iespēja izmēģināt dzērienu “FanDetox” labvēlīgai iedarbībai uz aknu atjaunošanu un aizsardzību. Lai gan ikdienā cenšos patērēt gana daudz ūdens un kopumā ēst veselīgi, nedēļas nogalēs nereti "noraujos". Dažādos pasākumos sanāk gan pārēsties, tai skaitā lietot dažādas neveselīgas uzkodas, gan patērēt alkoholiskus dzērienus, kas, kā zināms, atstāj negatīvu ietekmi uz aknu veselību. Ikdienā tāpat arī lietoju daudz kafijas. Regulāri pūtās vēders, trūka enerģijas, bija aplikums uz mēles un pamanīju, ka novērojams pietūkums potīšu apvidū, kas var liecināt par aknu darbības traucējumiem.

Produkta iepakojums ir krāsains un dzīvespriecīgs, ļoti ērta lietošana – nepieciešamā deva ir atsevišķā paciņā, ko var ērti paņemt līdzi, un arī sagatavošana ir parocīga – jau uzreiz zināms, cik daudz produkta pievienot ūdenim. Lietoju vienu produkta paciņu dienā, visbiežāk dienas pirmajā pusē, neilgi pēc maltītes. Garša ir saldena, patīkama. Ja iepriekš esmu pieredzējusi, ka līdzīgi preparāti šķiet pārāk saldi vai to garša – pārāk specifiska – un sagatavoto ūdeni izdodas izdzert vien ar grūtībām, tad šoreiz šādu problēmu nebija, dzērienu varēju viegli iekļaut ikdienas rutīnā.

Pēc produkta lietošanas kursa esmu novērojusi vairākas izmaiņas. Pirmkārt, jau varu teikt, ka uzlabojusies pašsajūta kopumā. Ir vairāk enerģijas, mazinājies nogurums, apātija, ir vieglāk koncentrēties. Tāpat novērojami uzlabojumi sejas ādas stāvoklī, šķiet, ka sejas krāsa kļuvusi vienmērīgāka, nozudušas pumpas, kas iepriekš regulāri uzmetās zoda apvidū. Vairs neesmu saskārusies arī ar uztūkušām potītēm, un, šķiet, vēders pūšas krietni retāk. Domāju, ka produkts pilda savu funkciju un ir labs palīgs aknu veselības uzlabošanai.

Gunta, 43 gadi

Pamanot medicine.lv sagādāto iespēju izmēģināt šo uztura bagātinātāju, nolēmu piedalīties testā, jo to piedāvāja jau zināmais “Coral club”. Tā likās jau kvalitātes garantija. Bez tam zināms, ka katram savs organisms jāattīra, un tam esot paredzēts šis uztura bagātinātājs, kas ražots Dienvidkorejā. Arī tas ir liels pluss!

Testam saņemtais produkts  ir neliels papīra kastītes iepakojums, kurā ir 30 4,5 gramu paciņas, hermētiski noslēgtas, ūdensnecaurlaidīgas, līdzīgas, kādās iepakoti 3:1 tipa šķīstošie dzērieni. Paciņas ir neatdalītu piecu paciņu virtenes. Paciņas ir mazas, ērti lietojamas gan mājas, gan līdzņemšanas apstākļos. Lai arī tām ir tradicionālais nelielais iegriezums ērtākai atvēršanai bez šķēru palīdzības, atvēršana ne vienmēr ir ātra, bet varbūt tā arī labāk, lai to nevarētu atvērt bērni.  Varētu likties, ka tas ir paredzēts vienam mēnesim, bet izlasīju, ka var lietot gan pa vienai, gan divām paciņām dienā.

Atverot mazo paciņu, pirmais iespaids – diezgan intensīva augļu smarža. Paciņā atrodams  brūngansārts pulveris, kurā ieraugāmas arī baltas vielas sastāvdaļas. Ieberot pulveri istabas temperatūras ūdenī, tas neizšķīst uzreiz, atstājot tumšsārtas nogulsnes, bet pēc neilga laika arī uzmetot mazu baltu putiņu. Sākumā pagaršoju šādā koncentrācijā. Jāteic, ka garša ir viegla un neizteiksmīga. Nogulsnes samaisot, tās izšķīst, tomēr atstājot redzamus baltus punktiņus. Šķidrums kļūst tumšāks, dūmakaināks, garša jau intensīvāka, sāk garšot pēc viegla, gandrīz nesaldināta nektārdzēriena. Vēlāk gan pamanīju, ka pulveris jāizšķīdina siltā ūdenī. Tā rīkojoties, process bija ātrāks, dzēriens lietošanai uzreiz bija gatavs.

Uz paciņas ir izsmeļoša informācija (uzlīme) latviešu valodā par sastāvu un lietošanu.  Izlasu, ka saldinātāji gan te ir – gan glikoze, gan saldinātājs ksilīts. Kas tad veido šo īpatnējo garšu? Pirmais un vislielākajā koncentrācijā tiek minēts hurmas augļu ekstrakts, tālāk seko mandarīna mizas ekstrakts, sojas pupiņu asnu ekstrakts un sējas griķu ekstrakts. Patīkami, ka te ir arī C vitamīns, kas sastāda 12,5% NRV. Izskatās labi, bet man tomēr ir pretestība pret neviennozīmīgi vērtēto hurmu, kas mēdz radīt vēderproblēmas. Tā kā man  šajā jomā jābūt uzmanīgai, bet produktu tomēr gribas pamēģināt, “FanDetox” lietoju, sekojot pamācībai – pēc ēdienreizes, bet nelielās devās – apmēram pusi no paciņas, izšķīdinot silta ūdens glāzē. Tā kā no rīta lietoju dažus medikamentus un citus uztura bagātinātājus, tad “FanDetox” dzērienam atvēlēju laiku pēc galvenās ēdienreizes – pusdienām.

Vai šis dzēriens ir jau paguvis iespaidot manu veselības stāvokli? Grūti teikt, jo lietoju piesardzīgi, mazās devās. To rādīs laiks. Pirms dažiem mēnešiem biju veikusi dažādas analīzes, kurās aknu problēmas neparādījās. Tāpēc pirms testa papildu asins analīzes neveicu. Pēc kāda laika tomēr analīzes atkārtošu, tad arī redzēšu, vai šis uztura bagātinātājs būs ko ietekmējis.  Saprotams, ka to gan ietekmē apstākļu kopums!

Tā kā visas  paciņas vēl neesmu izlietojusi, bet produkts vēl derīgs apmēram vienu gadu (produkta derīguma termiņš ir divi gadi no izgatavošanas brīža), tad “FanDetox” testu vēl turpināšu.
Paldies par iespēju!

Gunita, 33 gadi

Priecājos par iespēju izmēģināt "FanDetox", jo savu uzturu, kaut arī cenšos mainīt uz iespējami veselīgāku, tomēr nevaru nosaukt par pilnvērtīgu. Tāpat šad tad nedēļas nogalēs sanāk atpūsties un lietot alkoholu, kā arī ikdienā tiek lietoti pāris medikamenti hroniskai veselības problēmai. Tas viss, protams, atsaucas uz aknu veselību. Ir arī liekais svars un USG uzrāda aknu aptaukošanos. Tomēr asins analīzēs, kuras veicu dažus pagājušā gada oktobrī, aknu rādītāji bija normas robežās. Neesmu aktīva uz analīžu veikšanu un ārstu apmeklēšanu, tāpēc arī šoreiz neizmantoju "Coral Club" piedāvāto iespēju veikt bezmaksas analīzes. Nodomāju, ja jau šāda iespēja tiek piedāvāta, tātad produktam tik tiešām ir pierādīta efektivitāte aknu veselības uzlabošanā, paļāvos uz to un uz internetā atrodamajām pozitīvajām atsauksmēm.

Tā kā cenšos mainīties - vairāk piedomāju pie uztura un vismaz 3 vai 4 reizes nedēļā pēc darba sportoju, lai atbrīvotos no liekā svara -, tad sapratu, ka man nāktu par labu arī paralēli parūpēties par aknu veselību, līdz ar to ļoti vēlējos izmēģināt šo produktu. Turklāt man ļoti bieži arī uzpūšas vēders, kas arī norāda uz nepilnvērtīgu uzturu, visticamāk. Jutu, ka man vajadzētu savu organismu "attīrīt" no liekā.

"FanDetox" iepakots glītā kastītē košās un pievilcīgās krāsās, uz kastītes ir augļi, kas norāda, ka produkts ir dabīgs. Kastītē bija mazākas paciņas ar robotām maliņām, lai vieglāk atplēst un izbērt pulverīti. Pirmajā brīdī, sajaucot pulveri ar 100  ml ūdens, garša man nepatika, likās tāda specifiska, bet otrajā reizē jau iedzēru bez problēmām un tālāk jau vispar par garšu nedomāju, tā šķita tīri pieņemama - galvenais, kas veselībai labi. 

Lietoju "FanDetox" 1 reizi dienā pēc ēšanas, biežāk pēc brokastīm. Tas, ko pamanīju pirmajā nedēļā - pie sportiskām aktivitātēm daudz vairāk nekā parasti svīdu. Sapratu, ka tas ir viens no veidiem, kā organisms laikam attīrās. Tāpat visā "FanDetox" lietošanas laikā īsti nesaskāros ar vēdera pūšanās problēmu, kuņģa darbība, šķiet, normalizējās un vajadzība apmeklēt labierīcības kļuva regulārāka, kā pēc pulkstens. Papildus atbrīvojos no aizcietējumiem, kas ik pa laikam nomocīja jau pāris mēnešus, un tas, protams, arī priecēja. Reizēs, kad sanāca lietot alkoholu, jutu, ka nākamajā dienā organisms itkā pastiprināti to censtos izvadīt, un pašsajūta bija kopumā labāka. Vispār jāatzīst, ka "FanDetox" lietošanas laikā jutos tāda kā vieglāka, papildus savām aktivitātēm un centieniem ēst veselīgāk izdevās arī nomest pāris kilogramus. 

Esmu apmierināta ar "FanDetox" lietošanas pieredzi un apsveru domu iegādāties papildus vēl vienu iepakojumu. Paldies!

Aleksejs, 39 gadi

"FanDetox" testēšanai mani pieteica sieva. Abi ik pavasari strādājam pie savas veselības tā pastiprināti, attīrām organismu, sportojam, ēdam pareizi (cenšamies), metam nost pa ziemu uzkrātos kilogramus. Sieva jau pati iepriekš bija sev iegādājusies "FanDetox", jo ieteica paziņas, kuri to lieto, esot labi rezultāti. Tad nu ieraugot iespēju pamēģināt bez maksas, pieteica arī mani. Turklāt ziemā sanāca biežāk lietot alkoholu, kas arī bija viens no galvenajiem iemesliem, kāpēc piekritu piedalīties testā - jo gribēju attīrīt aknas. Arī sejas ādas stāvoklis bija pasliktinājies, zem acīm parādījušies tumši, izskatījos un arī jutos kopumā tāds paguris, nebija enerģijas nekam, noskaņojums bija ļoti svārstīgs.

"FanDetox" lietoju vienu reizi dienā pēc ēšanas (sanāca dažādos laikos, kad atcerējos). Pēc garšas produkts bija apmierinošs, nebija nekādu nepatīkamu sajūtu to lietot. Lietošana - ērta un vienkārša. Pēc pusotras nedēļas regulāras "FanDetox" lietošanas sieva pamanīja, ka man ir uzlabojusies sejas ādas krāsa, pazuduši tumšie loki zem acīm, izskatījos kopumā "svaigāks". Arī pats jutu, ka pamazām atgriežas enerģija un organisms strādā labāk. jutu, ka tas attīrās tā aktīvāk nekā tas būtu bijis paša spēkiem. Pamanīju, ka arī mēles krāsa bija mainījusies - iepriekš tā bija tāda kā ar bālu aplikumu, bet tagad ir sārtā krāsā. Nedaudz jutu, ka apetīte ir palielinājusies, ko gan cenšos ierobežot, jo tomēr mērķis ir atbrīvoties no liekā svara. Kopumā esmu pārsteigts, ka dabīgs produkts var dot tādu rezultātu, jo iepriekš neticēju, ka būs kāds efekts. Esmu apmierināts ar līdzšinējiem rezultātiem un jau esmu iegādājies jaunus iepakojumus - sev un sievai. Paldies!

Inese, 55 gadi

Šo produktu ļoti vēlējos izmēģināt, jo biju iepriekš dzirdējusi pozitīvas atsauksmes no draudzenēm.

Man ir nedaudz paaugstināts holesterīna rādītājs, kā arī aknu testi reizēm iziet ārpus normas.

Produktu lietoju vienu reizi dienā (vakarā pirms gulētiešanas), jo esmu dzirdējusi, ka aknas attīrās tieši nakts laikā, tāpēc vēlējos tām sniegt papildu atbalstu.

Man patika produkta lietošanas ērtums (patika, ka tas ir lietojams kā tēja, nevis kapsulu formā), arī garša bija patīkama.

Lietojot šo produktu jutu, ka samazinās izteiktais nogurums, arī gremošanas procesi ir uzlabojušies. Noteikti turpināšu šī produkta lietošanu arī turpmāk, lai atbalstītu savas aknas.

Liels paldies portālam medicine.lv, kā arī kompānijai "Coral Club" par sniegto iespēju izmēģināt tik lielisku dabīgu produktu!

UZTURA BAGĀTINĀTĀJS NEAIZVIETO PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU!

Produktu var iegādāties https://lv.coral.club/shop/fandetox.html?offer=9167500

Koraļļu klubs veikals, SIA

+371 67389200
lv.coral.club/
Miera iela 97, Rīga
Dzirnavu iela 37, Rīga
https://www.facebook.com/CoralClubLatvia
https://www.instagram.com/coralclub__latvia/
https://lv.coral.club/news/smi

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

=

* Lūdzu aizpildi summu vārdiski latviešu valodā ar visām garumzīmēm!

SIA "Latvijas Tālrunis" aicina interneta lietotājus - portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro iepriekšminētos noteikumus, viņa komentārs var tikt izdzēsts un SIA "Latvijas Tālrunis" ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem.

Nedēļas tēma

Aktuālie piedāvājumi

Nutrikosmētika: uz pierādījumiem balstīta pieeja

Nutrikosmētika: uz pierādījumiem balstīta pieeja

Nutrikosmētika pēdējos gados ir kļuvusi populāra, un veiktie pētījumi un testi nepārtraukti pēta to efektivitāti un drošību. Tāpat arī tiek vērtēta kolagēna produktu ietekme uz ādas elastību, mitrināšanu un grumbu samazināšanos.

Jo-hai-dī, kāpēc es nerūpējos par sevi ātrāk?

Jo-hai-dī, kāpēc es nerūpējos par sevi ātrāk?

Pēc smagas operācijas un ilgstošas rehabilitācijas Roberto Meloni ir atkal vesels, bet atzīst, ka daudzus mēnešus esot bijis ļoti norūpējies, vai spēs atkal normāli staigāt. Roberto stāsta par savu pieredzi, lietojot Latvijā ražotu produktu – Epsorīnu.

Ergonomisks krēsls – kādu izvēlēties, lai nesāpētu mugura?

Ergonomisks krēsls – kādu izvēlēties, lai nesāpētu mugura?

Ja, ilgstoši sēžot, jums nogurst un sāp mugura, pievērsiet uzmanību, kādu krēslu ikdienā izmantojat. Situāciju var uzlabot, parasta krēsla vietā izvēloties ergonomisku krēslu. Uzzināsim vairāk par Bambach ® Saddle Seat ergonomiskajiem krēsliem! 

Video

Kā ergonomiski iekārtot darba vietu, strādājot pie datora? Skaidro ergoterapeiti (VIDEO)

Kā ergonomiski iekārtot darba vietu, strādājot pie datora? Skaidro ergoterapeiti (VIDEO)

Atzīmējot Pasaules ergoterapijas dienu 27. oktobrī, Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas (Austrumu slimnīca) Rehabilitācijas klīnikas ergoterapeiti ir sagatavojuši padomus un vienkāršus  ieteikumus, kurus būtu ieteicams ņemt vērā ikvienam, kurš, sēžot pie datora, veic darba pienākumus vai arī ikdienā pie datora ekrāna pavada ilgas stundas. 

Produktu testi

Testa rezultāti: “FlexiCor” locītavu un saišu veselībai

Testa rezultāti: “FlexiCor” locītavu un saišu veselībai

Martā Medicine.lv sadarbībā ar starptautisko zīmolu “Coral Club” piedāvāja testēt “FlexiCor” locītavu un saišu veselībai.

Aknu sargs

Aknu sargs

Aprīlī Medicine.lv sadarbībā ar SIA “Fito preparāti” piedāvā izmēģināt dabīgu produktu aknu darbības veicināšanai.

Līga Nature SPA Hialuronskābes serums intensīvai ādas mitrināšanai

Līga Nature SPA Hialuronskābes serums intensīvai ādas mitrināšanai

Aprīlī Medicine.lv sadarbībā ar SIA "Salons Līga" piedāvā izmēģināt Hialuronskābes serumu ar dabīgu aktīvo vielu komponenti Pentavitin® intensīvai ādas mitrināšanai.

Testa rezultāti: "Kaleja Silks" zīda matu ruļļi veselīgām salona kvalitātes lokām

Testa rezultāti:

Martā Medicine.lv sadarbībā ar "Kaleja Silks" piedāvāja testēt zīda matu rulli veselīgai matu ieveidošanai.

Izstāsti Latvijai veselības receptes

Dinsbergas klīnika, Dr. Santa Viltere: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Dinsbergas klīnika, Dr. Santa Viltere: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Vismaz reizi dzīvē ir jāpārbauda sava sirds! No aprīļa šo izmeklējumu veic arī Dinsbergas klīnikā ar jaunāko un modernāko aparatūru Latvijā. Izstāsti Latvijai dodas vizītē pie kardioloģes ar 20 gadu pieredzi - dr. Santas Vilteres.

VC4 Baltijas vēnu klīnika, Dr. Patrīcija Ivanova: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

VC4 Baltijas vēnu klīnika, Dr. Patrīcija Ivanova:  Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Patrīcija Ivanova ir asinsvadu ķirurgs, flebologs, Dr.med., docente LU Ķirurģijas katedrā, Latvijas Asinsvadu ķirurģijas biedrības biedre, Latvijas Invazīvās radioloģijas asociācijas biedre, Eiropas Asinsvadu ķirurģijas biedrības biedre, Eiropas Kardiovaskulārās un invazīvās radioloģijas biedrības biedre, nokārtojusi eksāmenu asinsvadu ķirurģijā...