medicine.lv skaitļos

Lietotāji online426
Aktīvie uzņēmumi12814
Nozares raksti1619
Ekspertu atbildes21477
Testa rezultāti: “Evening Formula” nervu sistēmas nomierināšanai : Latvijas veselības portāls | medicīnas uzņēmumi | medicine.lv

Testa rezultāti: “Evening Formula” nervu sistēmas nomierināšanai

Februārī Medicine.lv sadarbībā ar starptautisko zīmolu “Coral Club” piedāvāja testēt augu ekstraktu uztura bagātinātāju “Evening Formula” nervu sistēmas nomierināšanai.

Liene, 42 gadi

Pēdējā laikā man ir pastiprināts stress ģimenes apstākļu dēļ, kā arī jau ilgāku laiku saskaros ar miega traucējumiem – naktīs bieži mostos un dažkārt nevaru pēc tam ilgstoši iemigt. Tādēļ nolēmu pamēģināt lietot kādu dabīgu stresa mazināšanas un miega veicināšanas līdzekli un tieši ievēroju veselības portālā Medicine.lv piedāvājumu pieteikties produkta “Coral Club Evening Formula” testam.

Saņēmu produktu baltā plastmasas pudelītē, līdzīgā, kādās ir daudzi uztura bagātinātāji. Produkta lietošana bija ērta – viena kapsula dienā. Lietoju to katru dienu pēcpusdienā vai agrā vakarā – tā kā bija norādīts uz iepakojuma. Vidēja izmēra kapsulas, viegli norijamas, uzdzerot glāzi ūdens. Kapsulas bija bez smaržas un garšas, arī nekādas pēcgaršas nebija.

Lietojot šo uztura bagātinātāju, nedaudz uzlabojās miega kvalitāte, bet tikai tajās naktīs, kad vakaros biju arī kaut nedaudz pavingrojusi – atslābinājusi, izstaipījusi savilktos muguras augšdaļas muskuļus. Secināju, ka “Coral Club Evening Formula” var palīdzēt stresa mazināšanai un miega traucējumiem, bet tikai tad, ja tiek ievēroti / veikti citi stresa mazināšanas pasākumi un ir izslēgti fiziski miega traucējumu izraisītāji. Pateicos par sniegto iespēju izmēģināt šo produktu!

Megija, 28 gadi

Vēlējos izmēģināt "Evening Formula", jo pēdējā laikā studiju un darba dēļ piedzīvoju lielu stresu un grūtības ar iemigšanu. Pieteicos arī tāpēc, ka līdz šim esmu lietojusi “Coral Club Mine” koraļļu ūdeni un pēc savu asins analīžu rezultātiem esmu pārliecinājusies, ka tas ievērojami uzlabo organisma visu orgānu funkcijas, tāpēc jau sākotnēji ar lielu ticību efektivitātei uzsāku lietot “miera formulu vakaram”.  

Iepakojuma dizains ir vienkāršs, bet tajā pašā laikā moderns kā citiem uztura bagātinātājiem. Saturs – 60 želejveida apvalka kapsulas ar pulveri. Garšas nav un lietot to ir vienkārši – jānorij kapsula, uzdzerot ūdeni.

Pirmās 2 nedēļas lietoju 2 kapsulas ēdienreižu laikā (pēc pusdienām un vakariņām), pēc tam pa 1 kapsulai, jo stress un bezmiegs ievērojami mazinājās un citu vakaru miegs pats par sevi uznāk tā, ka aizmirstās par kapsulu.

Novērojumi – jau pēc pāris dienu lietošanas pamanīju, ka iemigt kļuva vieglāk, ātrāk. Miegs kļuva dziļāks un no rīta pamodos ar atjaunotu enerģiju. Tā kā produkta sastāvs ir dabīgs, piemērots vegāniem un saudzīgs organismam kopumā, efekts ir patiešām labs un šis produkts “darbojas”. Iesaku! Sirsnīgs paldies Medicine.lv portālam par piedāvājumu un “Coral Club” par šo produktu!

Amanda, 34 gadi

Vēlējos izmēģināt uztura bagātinātāju  “Evening Formula”, lai veicinātu savas labsajūtas vairošanu un komfortu ikdienā. Vesels cilvēks ir atpūties un izgulējies cilvēks. Ikdienas rutīna – darbs, ģimene, atbildība, nemitīgā steiga manī rada milzīgu stresu, es bieži aizmirstu plānotas lietas, vēlos, bet fiziski nejaudāju paveikt plānoto. Naktīs slikti guļu, jo pusi miega laika mokos, skaitot aitas, gaiņājot prom domas par nākošajā dienā vai nedēļā steidzamo, obligāti paveicamo darbu sarakstu un plāniem. No rīta mostos saspringusi, nomākta un neizgulējusies. Diemžēl, arī kašķīga. Es kategoriski esmu pret antidepresantiem vai nomierinošiem spēcīgiem līdzekļiem uz receptēm, no kuriem var rasties atkarība. Tāpēc ikdienā lietoju nomierinošas zāļu tējas, ja pavisam neguļas – uztura bagātinātājus, kuru sastāvā ir melatonīns vai baldariāns. Šoreiz radās iespēja izmēģināt jaunu, vēl neiepazītu produktu, jo aptiekās tādu nebiju manījusi – “Evening Formula”, kas satur melisas, apiņu, ķiverenes asinszāles augu ekstraktus un magniju, ko iesaka lietot uz nakti, un teanīna aminoskābi, par ko līdz šim brīdim nebiju dzirdējusi, ka tā ir dabiska aminoskābe, kas atrodama zaļajā tējā, kas veicina relaksāciju, koncentrāciju un stresa mazināšanu.
Man šis produkts palīdzēja ātrāk aizmigt, nākošajā dienā justies svaigai, aktīvākai, kā arī vīrs pamanīja, ka mazāk kašķējos un šķendējos par niekiem. Varbūt tas bija placebo efekts, bet katrā ziņā neko negatīvu nevaru teikt, jo jau mēneša laikā jutos labāk.

Par produktu un lietošanu – garenas, pelēku pulveri saturošas želejas (no liellopa želatīna, nesatur soju) kapsulas noslēgtā plastmasas burciņā, tā gan varēja būt mazāka (lai produktu nēsātu līdzi somā), bet varbūt kapsulām ir jāatrodas lielākā gaisa telpā, lai tās nesaliptu. Bet tas manā gadījumā nebija traucējoši, jo lietoju  tās 1 reizi dienā, vakariņu laikā, mājās.  
Man patika produkta dabiskais sastāvs un tas, ka tas sniedz ilgstošu nomierinošu iedarbību, neietekmējot manu ikdienas darbību (dienas laikā nežāvājos un miegs nenāca arī pēc sātīgām pusdienām). Es to noteikti ieteiktu tiem, kas cīnās ar miega traucējumiem vai stresa sajūtu.

Annija, 21 gads

Izvēlējos pieteikties zīmola “Coral Club” piedāvājumam testēt augu ekstraktu – uztura bagātinātāju  “Evening Formula”, jo tieši biju nomierinoša līdzekļa meklējumos, kas efektīvi palīdzētu miega kvalitātes uzlabošanā. Janvāra beigās izslimoju gripu, bet, kad biju atlabusi, piemeklēja problēma iemigt un možai agri pamosties uz darbu. Jau vairākas naktis pēc kārtas manīju, ka kājas (ikrus un pēdu - kāju pirkstus) sarauj krampi tā, ka vēl no rīta viss stīvs un sāpīgs. Darbā, protams, nomāca nespēks, miegainība, koncentrēšanās problēmas.

Iepakojuma (kapsulu burciņas) dizains ir mūsdienīgs un pievilcīgs, kas man liek justies pārliecinātai, ka šis produkts ir augstas kvalitātes. Saturs – 60 kapsulas gaiši pelēkā krāsā, palielas, bet viegli norijamas, uzdzerot šķidrumu.

Izietoju "Evening Formula" mēneša laikā, lietojot 2 kapsulas dienā, jo izjutu milzīgu stresu un vēlējos ātrāk iziet no diskomforta sajūtām. Lietoju ēdienreižu laikā un ar rezultātu esmu apmierināta. Tas bija drošs veids, kā pārdzīvot bezmiega perioda sekas, ātrāk atgūties. Papildus izzuda krampji kājās nakts laikā, ko var arī uzskatīt par šī uztura bagātinātāja bonusu, jo tā sastāvā ir magnijs. Tā kā šis produkts satur augu ekstraktus, tas neradīja pieradumu vai atkarību. Produkta novērtējums ir pozitīvs, nekādas blaknes vai alerģijas netika novērotas, tāpēc varu tikai ieteikt cilvēkiem, kas saskaras ar nemieru, stresu. 

Elīna, 44 gadi

Mani ieinteresēja "Evening Formula" dabīgais sastāvs, un produkta apraksts mani pārliecināja par tā spēju mazināt nervozitāti un atvieglot iemigšanu, sniegt nomierinošu efektu, tāpēc esmu pateicīga par šo iespēju. Pēdējā laikā jutu, ka stress negatīvi ietekmē manu labsajūtu un veselību kopumā. Cerēju atrast maksimāli dabīgu līdzekli stresa mazināšanai un miega kvalitātes uzlabošanai.

Iepakojums ir klasisks un informatīvs, ar skaidri lasāmu sastāvu un lietošanas instrukciju. Izmērs ir ērts un drošs uzglabāšanai arī mitrā telpā. Kapsulas (60 gab.) ir skrūvējamā trauciņā. Mēneša laikā izlietoju pusi. Lietot produktu ir ļoti vienkārši – pēc ēšanas, vēlams vakarā, vienu kapsulu norij, uzdzerot ūdeni.

Pēc "Evening Formula" lietošanas pamanīju ievērojamu uzlabojumu miega kvalitātē. Tas bija nesaraustīts. Arī pamošanās ir bez noguruma pēdām. Ķermenis nav smagnējs un kauli nav “stīvi”, iespējams, pateicoties magnija klātbūtnei uztura bagātinātājā. Manuprāt, produkts ir tiešām efektīvs un palīdz atgūt iekšējo līdzsvaru un labsajūtu.

Pateicos par “Evening Formula” sniegto atklājumu, jo īpaši pēc garas un stresa pilnas dienas tas var kļūt par neatņemamu nakts rituāla sastāvdaļu ikvienam.

Lai gaišas, svētītas un skaistas Lieldienas un veselība ikkatrās mājās!

Sveta, 52 gadi

Sirsnīgā pateicībā par piedāvājumu izmēģināt “Colar Club” piedāvāto uztura bagātinātāju “Evening Formula” vēlos pastāstīt, ka pēdējo divu gadu laikā mani, ģimeni un manu dzimteni skārusi nelaime, kas nekad un ne ar kādiem līdzekļiem nespēs izdzēst trauksmi, bailes, zaudētās cerības un pārdzīvotās šausmas no atmiņām. Tomēr man personīgi ir paveicies, jo mūs – mani, meitu un divus mazbērnus – mīļi uzņēma drošībā Latvija. Par manas meitas vīru ziņu nav, viņš karo, tikai ceram un lūdzamies, ka ir dzīvs. Esam ar meitu atradušas darbu Latvijā, mazbērni mācās skolā. Ik dienu saņemam sāpīgas ziņas no dzimtenes, pārsvarā par radinieku vai paziņu zaudējumu. Dzīve ir izmainījusi mūsu domāšanu un vērtības. Esmu sapratusi, ka galvenais ir dzīvība un cilvēcība, nevis manta un vara. Tāpēc sirds asiņo par notiekošajām netaisnībām, bet tajā pašā laikā nedrīkst zaudēt savaldību, drosmi un cieņu. Ir jābūt spēcīgai, balstam saviem mīļajiem. Lai nevairotu satraukumu, nedrošību un nestabilitāti savu bērnu un mazbērnu dzīvēs, man pašai ir jābūt stabilai un mierīgai.

Sākotnēji, ierodoties no Ukrainas Latvijā, bez antidepresantiem savu dienu iztēloties nespēju. Laiks ir pagājis, man ir darbs, un katra jauna diena ir jādzīvo un jāpriecājas par to. Vēlos, lai garastāvoklis būtu labs, prāts mierīgs un miegs labs arī bez antidepresantiem, pakāpeniski atradinoties un atrodot alternatīvu – dabas produktus, pēc kuriem, iespējams, organisms arī kādu dienu pats tiks galā dabīgi. Pagaidām gan ir ļoti grūti atgūt iekšējo līdzsvaru. Trauksme, stress, atmiņas, asaras un bezmiegs ļoti ietekmē manu veselību. Visi orgāni sāk parādīt savas kaites gandrīz vienlaicīgi.

Darbā mani uzrunāja draudzīgs kolektīvs un piedāvāja pieteikties un pamēģināt lietot īpašu uztura bagātinātāju mierīgam noskaņojumam, labākam miegam, un es ar lielu prieku un pateicību teicu “jā”. Saņemot produktu lietošanai, man uzrakstīja uz tā, ka jālieto 1-2 reizes dienā, pēc ēdienreizes, uzdzerot ūdeni. Vienkārši un saprotami.

Iepakojuma dizains atvieglo kapsulu izņemšanu un glabāšanu, bet kapsulas, lai gan ir palielas, tās ir gludas un viegli norijamas, neradot diskomfortu, tās ir bez garšas un smaržas.

Sākumā produktu lietoju 3 nedēļas pa divām kapsulām dienā, pēc tam tikai vienu kapsulu uz nakti. Pamanīju, ka iemigšana kļuva vieglāka un ātrāka. Lai gan stress nav īpaši mazinājies, jo tas nav iespējams, kamēr mana dzimtene ir briesmās, es tomēr jūtu pārmaiņas sevī, man pietiek vairāk spēka un enerģijas atbalstīt savus mīļos bērnus.

No sirds Jums pateicos par iespēju izmēģināt šo produktu un pavadīt jau vairāk nekā mēnesi labā miegā!

Ilze, 32 gadi

Esmu pastāvīga veselības portāla Medicine.lv lasītāja. Mani uzrunāja starptautiskā zīmola “Coral Club” piedāvājums  notestēt  augu ekstraktu uztura bagātinātāju “Evening Formula” nervu sistēmas nomierināšanai. Nolēmu pieteikties izmēģināt šo uztura bagātinātāju, jo tā sastāvs – melisas, apiņu, pasifloras, lavandas un asinszāles augu ekstraktu kombinācija ar magniju un aminoskābi teanīnu – manuprāt, ir ļoti piemērots nervu sistēmas nomierināšanai un labam miegam. Nolēmu  pamēģināt uztura bagātinātāju “Evening Formula”, jo man šobrīd ir pastiprināts stress un spriedze, mans darbs saistīts ar cilvēkiem un dienas laikā ir jārisina daudz problēmsituāciju. Pēc smagās darba dienas nesanāk pietiekami daudz atpūsties, jo arī mājās ir daudz pienākumu, kuri prasa daudz enerģijas. Atrodoties šādā pārslodzē, jau kādu laiku man ir parādījušies miega traucējumi. Tāpēc kopumā jūtos nogurusi, nervozāka, neizgulējusies, trūkst enerģijas.

Uztura bagātinātāja “Evening Formula” dizains ir vienkāršs un gaumīgs, nomierinošajā maigi zaļajā tonī ar augu dzelteniem un violetajiem ziediņiem, kuri ir produkta sastāvā. Uztura bagātinātājs ir kvalitatīvā, baltā plastmasas pudelītē, kurā ir 60 vidēja lieluma gaiši brūnas kapsulas un var redzēt, ka tajās ir augu pulverītis. Ar uztura bagātinātāju pietiek diviem mēnešiem. Kapsulām nav smaržas un garšas un tās ir viegli norīt. Lietošana ir ērta, jo jālieto vienu reizi dienā.

Kā ieteikts, pa vienai kapsulai lietoju vakariņās kopā ar ēdienu, uzdzerot nedaudz ūdens. Jau pēc kādas nedēļas sajutu uzlabojumus, jo biju kļuvusi mierīgāka un arī miega kvalitāte sāka uzlaboties, palīdzot organismam atjaunoties. Esmu cītīgi lietojusi uztura bagātinātāju “Evening Formula” vairāk nekā mēnesi un uzlabojumi patiešām ir ļoti labi. Pateicoties nomierinošajiem augu ekstraktiem, man ir labs miegs, vieglāk aizmiegu un esmu izgulējusies, un tas dod spēku un enerģiju. Tāpēc arī stresainajā darba vidē jūtos mierīgāka, līdzsvarotāka un man izdodas harmoniskāk risināt problēmsituācijas. Arī ģimene novērtē šos uzlabojumus, jo mans emocionālais stāvoklis ir manāmi uzlabojies. Esmu atguvusi enerģiju un dzīvesprieku. Noteikti turpināšu lietot uztura bagātinātāju “Evening Formula” arī otru mēnesi, lai stiprinātu nervu sistēmu. Paldies par šo brīnišķīgo iespēju!

Ruta, 34 gadi

Ikdienā piedzīvoto stresu varu izdzīvot dažādi – eju vakaros dejot, aizbraucu uz laukiem, palasu grāmatu. Tomēr dažreiz ar vaļaspriekiem un aktivitātēm nepietiek un vakaros nemieru un bezmiegu aizdzīt tāpat neizdodas. Esmu pateicīga, ka veselības portāls Medicine.lv ļauj interesentiem iepazīties un izmēģināt daudz un dažādu produktu. Tā arī šoreiz, pārlasot portāla ziņas un rakstus, pamanīju “Evening Formula” nervu sistēmas  nomierināšanai. Produkts satur baldriānus, melisu, asinszāles, pasifloru, lavandu un citus dabīgos un nomierinošos augu un zāļu ekstraktus, kuri palīdz uzveikt dienā uzkrāto stresu un labāk iemigt. 

Lietojot produktu reizi dienā veselu mēnesi, sāku justies mierīgāka un nosvērtāka. Retāk piedzīvoju pēkšņus spēka trūkumus un dzīvesprieka izsīkumu. “Evening Formula” nervu sistēmas  nomierināšanai ir tiešām vērtīgs stabilas, normālas nervu sistēmas uzturēšanai, iesaku!

Kate, 34 gadi

Pēdējos pāris mēnešus jutos tāda nervozāka, ātrāk varēju aizsvilties par sīkumiem, īpaši, ja dienas gaita nenoritēja pēc plāna. Tāpat arī mans miega režīms ir ļoti nekvalitatīvs. Varu gulēt aiziet vien pēc vieniem naktī, bet jāceļas jau astoņos, deviņos. Loģiski, ka, dodoties tik vēlu gulēt un pirms miega vēl “sēžot internetā” telefonā, no rīta nav iespējams normāli un moži justies, līdz ar to arī garastāvoklis ir svārstīgs, kā arī neizdodas izdarīt visu ieplānoto. Apburtais loks. Izlasot “Evening Formula” aprakstu Medicine.lv, šķita, ka tas varētu palīdzēt noregulēt manu miega-nomoda režīmu un uzlabot savu pašsajūtu.

“Evening Formula” kapsulas ir bez garšas un smaržas, tās ir viegli norīt, uzdzerot glāzi ūdens. Lietoju uztura bagātinātāju, ievērojot lietošanas instrukciju. Pirmo nedēļu nejutu nekādas izmaiņas, taču jau otrajā nedēļā pamazām sapratu, ka izdodas iemigt ātrāk, kā rezultātā arī no rītiem jutos labāk, bija vieglāk piecelties. Arī miegs vairs nebija tik saraustīts, retāk modos nakts laikā augšā. Izvērtējot savu pašsajūtu pēc mēnesi ilgas “Evening Formula” lietošanas, varu teikt tikai labus vārdus – esmu kļuvusi nosvērtāka, protams, ir vēl pie kā piestrādāt, bet kopumā jūtos krietni labāk un priecē, ka miega kvalitāte ir uzlabojusies. Arī pati cenšos ievērot aptuveni vienādu gulētiešanas laiku, kā arī esmu sakārtojusi dienas grafiku, lai visam pietiktu laika. Paldies par šo pozitīvo pieredzi, sniedzot iespēju iepazīties ar “Evening Formula”.

Una, 20 gadi

Pieteicos “Evening Formula” izmēģināšanai, jo savu miegu vērtēju kā briesmīgu. Visticamāk, tas saistīts ar to, ka teju visu vakaru pēc darba un mājas uzdevumiem, izņemot tās dienas, kad izeju vakarā pastaigā, pavadu ar telefonu rokās, skatoties dažādus video un lasot informāciju internetā – tas ir veids, kā atslābinos. Taču vienlaikus tas man traucē aiziet gulēt normālā laikā. Dažkārt aizmiegu vien ap pusdiviem vai diviem naktī, kaut saprotu, ka jau sen vajadzēja gulēt. Pirms miega arīdzan neievēroju nosacījumu, ka telefons jāliek malā. Rezultāts – iemigšana vēlu naktī, bieža celšanās un smaga pašsajūta no rītiem, nespējot normāli piecelties. Biju nolēmusi mainīt šo nelāgo ieradumu ar telefonu rokās visu vakaru un pacensties iet gulēt agrāk, taču sapratu, ka pašas spēkiem tas nebūs vienkārši. Tāpēc meklēju kādu papildspēku, kas varētu palīdzēt, un atradu Medicine.lv informāciju par “Evening Formula”. Izlasot aprakstu, sapratu, ka tam ir dabīgs sastāvs – lieliski, jo nevēlējos lietot nekādas zāles iemigšanai un lieki ar tām noslogot savu organismu.

“Evening Formula” ir viegli lietot, pirmo nedēļu lietoju pa divām kapsulām, aptuveni ap sešiem septiņiem  vakarā, kad ieturēju vakariņas. Sākot ar otro nedēļu, lietoju pa vienai kapsulai. Kombinācijā ar pašas centieniem iet gulēt agrāk un mazāk vakaros izmantot telefonu, efekts bija ļoti pozitīvs. Agrāk iet gulēt un aizmigt nebija nemaz tik grūti , var teikt, ka šobrīd pat esmu jau pieradusi pie tāda režīma. Gulēt dodos laikā no pulksten 11 līdz 12 naktī, kas ir progress. Rezultātā arī no rītiem ir vienkāršāk piecelties un dienas laikā jūtos enerģiskāk, esmu labākā noskaņojumā.           Esmu priecīga, ka ar dabisku līdzekli man ir izdevies kaut nedaudz uzlabot savu miega-nomoda režīmu. Noteikti turpināšu “Evening Formula” lietot tikmēr, kamēr sasniegšu priekš sevis ideālo režīmu. Vēlos, lai izdodas iemigt laikā no 22.30 līdz 23.00, bet celties ap pulksten 7.30 (darbs man ir no pulksten 9.00, strādāju no mājām). Cerams, šo mērķi izdosies sasniegt jau pavisam drīz! Paldies par šo iespēju!

Uztura bagātinātājs

UZTURA BAGĀTINĀTĀJS NEAIZSTĀJ PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU!

Produktu var iegādāties – https://lv.coral.club/shop/evening-formula-91832.html

Koraļļu klubs veikals, SIA
+371 67389200

lv.coral.club
Miera iela 97, Rīga
Dzirnavu iela 37, Rīga
https://www.facebook.com/CoralClubLatvia
https://www.instagram.com/coralclub__latvia/
https://lv.coral.club/news/smi/

 

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

=

* Lūdzu aizpildi summu vārdiski latviešu valodā ar visām garumzīmēm!

SIA "Latvijas Tālrunis" aicina interneta lietotājus - portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro iepriekšminētos noteikumus, viņa komentārs var tikt izdzēsts un SIA "Latvijas Tālrunis" ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem.

Nedēļas tēma

Aktuālie piedāvājumi

Nutrikosmētika: uz pierādījumiem balstīta pieeja

Nutrikosmētika: uz pierādījumiem balstīta pieeja

Nutrikosmētika pēdējos gados ir kļuvusi populāra, un veiktie pētījumi un testi nepārtraukti pēta to efektivitāti un drošību. Tāpat arī tiek vērtēta kolagēna produktu ietekme uz ādas elastību, mitrināšanu un grumbu samazināšanos.

Jo-hai-dī, kāpēc es nerūpējos par sevi ātrāk?

Jo-hai-dī, kāpēc es nerūpējos par sevi ātrāk?

Pēc smagas operācijas un ilgstošas rehabilitācijas Roberto Meloni ir atkal vesels, bet atzīst, ka daudzus mēnešus esot bijis ļoti norūpējies, vai spēs atkal normāli staigāt. Roberto stāsta par savu pieredzi, lietojot Latvijā ražotu produktu – Epsorīnu.

Ergonomisks krēsls – kādu izvēlēties, lai nesāpētu mugura?

Ergonomisks krēsls – kādu izvēlēties, lai nesāpētu mugura?

Ja, ilgstoši sēžot, jums nogurst un sāp mugura, pievērsiet uzmanību, kādu krēslu ikdienā izmantojat. Situāciju var uzlabot, parasta krēsla vietā izvēloties ergonomisku krēslu. Uzzināsim vairāk par Bambach ® Saddle Seat ergonomiskajiem krēsliem! 

Video

Kā ergonomiski iekārtot darba vietu, strādājot pie datora? Skaidro ergoterapeiti (VIDEO)

Kā ergonomiski iekārtot darba vietu, strādājot pie datora? Skaidro ergoterapeiti (VIDEO)

Atzīmējot Pasaules ergoterapijas dienu 27. oktobrī, Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas (Austrumu slimnīca) Rehabilitācijas klīnikas ergoterapeiti ir sagatavojuši padomus un vienkāršus  ieteikumus, kurus būtu ieteicams ņemt vērā ikvienam, kurš, sēžot pie datora, veic darba pienākumus vai arī ikdienā pie datora ekrāna pavada ilgas stundas. 

Produktu testi

Testa rezultāti: “FlexiCor” locītavu un saišu veselībai

Testa rezultāti: “FlexiCor” locītavu un saišu veselībai

Martā Medicine.lv sadarbībā ar starptautisko zīmolu “Coral Club” piedāvāja testēt “FlexiCor” locītavu un saišu veselībai.

Aknu sargs

Aknu sargs

Aprīlī Medicine.lv sadarbībā ar SIA “Fito preparāti” piedāvā izmēģināt dabīgu produktu aknu darbības veicināšanai.

Līga Nature SPA Hialuronskābes serums intensīvai ādas mitrināšanai

Līga Nature SPA Hialuronskābes serums intensīvai ādas mitrināšanai

Aprīlī Medicine.lv sadarbībā ar SIA "Salons Līga" piedāvā izmēģināt Hialuronskābes serumu ar dabīgu aktīvo vielu komponenti Pentavitin® intensīvai ādas mitrināšanai.

Testa rezultāti: "Kaleja Silks" zīda matu ruļļi veselīgām salona kvalitātes lokām

Testa rezultāti:

Martā Medicine.lv sadarbībā ar "Kaleja Silks" piedāvāja testēt zīda matu rulli veselīgai matu ieveidošanai.

Izstāsti Latvijai veselības receptes

Dinsbergas klīnika, Dr. Santa Viltere: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Dinsbergas klīnika, Dr. Santa Viltere: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Vismaz reizi dzīvē ir jāpārbauda sava sirds! No aprīļa šo izmeklējumu veic arī Dinsbergas klīnikā ar jaunāko un modernāko aparatūru Latvijā. Izstāsti Latvijai dodas vizītē pie kardioloģes ar 20 gadu pieredzi - dr. Santas Vilteres.

VC4 Baltijas vēnu klīnika, Dr. Patrīcija Ivanova: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

VC4 Baltijas vēnu klīnika, Dr. Patrīcija Ivanova:  Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Patrīcija Ivanova ir asinsvadu ķirurgs, flebologs, Dr.med., docente LU Ķirurģijas katedrā, Latvijas Asinsvadu ķirurģijas biedrības biedre, Latvijas Invazīvās radioloģijas asociācijas biedre, Eiropas Asinsvadu ķirurģijas biedrības biedre, Eiropas Kardiovaskulārās un invazīvās radioloģijas biedrības biedre, nokārtojusi eksāmenu asinsvadu ķirurģijā...