medicine.lv skaitļos

Lietotāji online32
Aktīvie uzņēmumi12741
Nozares raksti1341
Ekspertu atbildes20871
Testa rezultāti: Engystol tabletes - homeopātiskā palīdzība saaukstēšanās gadījumā : Latvijas veselības portāls | medicīnas uzņēmumi | medicine.lv

Testa rezultāti: Engystol tabletes - homeopātiskā palīdzība saaukstēšanās gadījumā

Atsauksmes par homeopātisku preparātu Engystol – ātru homeopātisku palīdzību saaukstēšanās gadījumā.

Una, 28 gadi

Pieteicos testēt Engystol tabletes, jo vēlējos izmēģināt ko tādu, kas stiprinātu organisma aizsargspējas, vienlaikus nedarot to agresīvi un ļaujot saglabāt dabisko līdzsvaru. Izpētot šī preparāta instrukciju, izlēmu, ka tas varētu būt tas, kas man nepieciešams.

Iepakojums ir neliels, līdz ar to viegli un ērti pārnēsājams. Stingrs vāciņš, kas nevar netīšām attaisīties, taču atvērt iepakojumu ir viegli. Tabletes paredzēts lietot 3 reizes dienā un tā arī darīju. Tām ir neitrāla garša, izkūst mutē dažu sekunžu laikā, nerada nekādas nepatīkamas sajūtas.

Man grūti spriest par preparāta efektivitāti, taču tā lietošanas laikā patiešām jutos labi – biju enerģiska un neslimoju. Domāju, ka līdzeklis manai veselībai nāca tikai par labu.

Baiba, 57 gadi

Pieteikties Engystol produkta testam man ieteica draudzene. Brīdī, kad aicinājums bija publicēts mocījos ar nepatīkamu saaukstēšanos. Slimojot cenšos nepārpildīt organismu ar zālēm – uzskatu, ka tas gana labi ar vīrusa infekciju tiek galā pats, un priekšroku dodu dabīgiem preparātiem. Tā kā homeopātija ir saudzīga zinātne, nospriedu, ka šāds līdzeklis man būtu piemērots.

Tabletes ērti lietot, garša šķiet nedaudz specifiska, taču tās ātri šķīst. Pēc pāris dienām jutu, ka mana pašsajūta patiesi uzlabojusies, saaukstēšanās simptomi izzuda un beidzās galvassāpes, kas mani bija mocījušas visu iepriekšējo nedēļu. Labs un efektīvs preparāts, kas pilda solītās funkcijas.

Biruta, 34 gadi

Vēlējos izmēģināt Engystol tabletes imunitātes stiprināšanai, jo jutu, ka pēdējā laikā mazinājušās mana organisma aizsargspējas – regulāri piemeklēja dažādas kaites un vīrusu saslimšanas.

Tabletes pieejamas ērtā, nelielā iepakojumā, viegli pārnēsājamas līdzi, neaizņem daudz vietas. Garša neitrāla, ātri šķīst, neatstāj nepatīkamu pēcgaršu. Pēc pāris nedēļu lietošanas jutos mundrāka un enerģiskāka, lietošanas laikā saslimšanas netika novērotas, kopumā jūtos labāk. Noteikti varu ieteikt šo preparātu arī citiem, kam nepieciešams stiprināt organisma kopējo veselības stāvokli.

Terēze, 51 gads

Lai gan uzskatu, ka mana imunitāte darbojas kā nākas, domāju, ka laiku pa laikam nepieciešams lietot kādu profilaktisku līdzekli, kas stiprinātu organisma spēju cīnīties ar saslimšanām. Šī iemesla dēļ pieteicos testēt Engystol homeopātisko preparātu.

Viegli lietojams, taču nedaudz traucēja tas, ka tabletes nepieciešams lietot tik bieži – 3 reizes dienā. Reizēm par kādu lietošanas reizi gadījās piemirst. Garša patīkama, šķīstība ļoti laba. Izlietoju visu pudelīti un varu teikt, ka jūtos labi. Lai gan šādiem preparātiem grūti izvērtēt efektivitāti, domāju, ka tas uzlaboja manu pašsajūtu un imunitāti. Nu ceru iztikt bez slimošanas arī rudenī.

Olga, 48 gadi

Pieteicos medicine.lv testam Engystol tabletes saaukstēšanās gadījumā, lai cīnītos ar saslimšanu. Vasarās, kad iekštelpās pastāvīgi darbojas gaisa kondicionieri, regulāri saskaros ar aizsmakumu, iesnām, sāpošu kaklu un klepu.

Produktu lietoju, jūtot pirmās saaukstēšanās pazīmes. Ievēroju instrukcijas norādījumus. Tabletes ir nelielas, ātri šķīst zem mēles, tām nav nepieciešams uzdzert ūdeni. Manuprāt, līdzeklis palīdzēja – pirmās pazīmes beidzās un nopietnāka saslimšana tām nesekoja. Paldies par iespēju izmēģināt!

Mārīte, 63 gadi

Gribēju pamēģināt Engystol tabletes, jo saaukstēšanās mani piemeklē regulāri – vismaz vienu reizi katru sezonu. Tā kā iepriekš nebiju izmēģinājusi neko no homeopātijas klāstā, vēlējos testēt tieši šāda veida preparātu.

Tabletes lietoju saskaņā ar instrukciju -  3reizes dienā, izšķīdinot zem mēles. Interesanta garša, taču ne nepatīkama. Nekādas īpašas pārmaiņas lietošanas laikā neizjutu, taču arī saslimšanu nebija. Domāju, ka turpināšu preparātu lietot, lai novērtētu tā efektu ilgtermiņā.

Inita, 52 gadi

Jūlijā izmēģināju medicine.lv piedāvājumu un testēju Engystol tabletes – homeopātisku preparātu pret saaukstēšanos. Jāatzīst, ka šajā laikā neslimoju, taču instrukcijā minēts, ka šis līdzeklis noder arī profilaksei. Tabletes ir gandrīz bezgaršīgas un izšķīst ļoti ātri, līdz ar to lietošana nerada nekādas problēmas un to bez bažām iespējams darīt neatkarīgi no tā brīža atrašanās vietas. Lietošanas laikā neizjutu nekādus blakusefektus. Jutos tāpat kā vienmēr, pašsajūta bija laba. Turpināšu lietot produktu arī turpmāk, tādējādi spējot pilnvērtīgi izvērtēt tā pozitīvās īpašības.

Marina, 34 gadi

Engystol tabletes lietojām visa ģimene – es, vīrs un mūsu 10 gadus vecais dēls. Ļoti labi, ka preparāts piemērots arī bērniem, līdz ar to imunitāti var stiprināt visi ģimenes locekļi un nav nepieciešamības iegādāties papildu līdzekļus. Viegla, ērta lietošana, skaidra instrukcija, patika tas, ka tabletēm nav jāuzdzer virsū ūdens. Visu tablešu lietošanas laiku visi jutāmies labi, neslimojām. Tā kā vēlamies, lai tā arī tas paliek, iegādāsimies vēl vienu iepakojumu.

Ilze, 28 gadi

Engystol preparātu ieguvu brīdī, kad biju saaukstējusies pēc peldes aukstā ūdenī. Papildu citām zālēm lietoju arī šīs tabletes imunitātes spēju stiprināšanai. Izveseļojos ātri un veiksmīgi. Turpinu lietot šo produktu arī tagad un ceru, ka, pateicoties tam, saslimšanas mani šo sezonu vairs nepiemeklēs.

Ieva, 25 gadi

Engystol tabletes vēlējos pamēģināt, jo ikdienā cenšos nodrošināt organismu ar visu tam nepieciešamo, lai izvairītos no dažāda veida saslimšanām. Tā kā vasaras mainīgā temperatūra nereti noved pie saaukstēšanās, šķita, ka šis ir piemērots brīdis, lai parūpētos par organisma imūno sistēmu.

Neliels iepakojums un nelielas tabletītes, ko var ērti ņemt līdzi un lietot ikdienišķās situācijās. Ātri izšķīst, pat neuzdzerot virsū ūdeni. Preparātam ir maiga, neitrāla garša, kam tāpat nav nepieciešams uzdzert ūdeni. Tablešu lietošanas laikā jutos labi, spēkpilna un enerģiska. Jāatzīst, ka šajā laikā neslimoju, taču noteikti izmēģināšu preparātu arī saaukstēšanās gadījumā.

Anete, 39 gadi

Produktu vēlējos testēt, lai stiprinātu imunitāti un izvairītos no vasaras sezonas saaukstēšanās. Ļoti parocīgs iepakojums, laba garša, arī mana meita tās lietoja labprāt, neskatoties uz to, ka vairums zāļu viņai izraisa nepatiku. Kopumā varu vērtēt līdzekli pozitīvi – visa mēneša garumā neslimoju ne reizi un arī vispār jutos labi. Preparātu turpināšu lietot regulāri.

Iveta, 46 gadi

Jūlija sākumā pieteicos testēt Engystol homeopātiskās tabletes saaukstēšanās gadījumiem. Šajā laikā saaukstēšanos piedzīvoju vienu reizi – jutu, ka sāp kakls, parādījušās iesnas. Nekavējoties sāku lietot Engystol atbilstoši instrukcijai, tāpat dzēru zāļu tējas un centos vairāk laika veltīt miegam. Slimība pārgāja ļoti operatīvi – pēc dažām dienām biju pilnīgi vesela un gatava darbam. Uzskatu, ka šis ir lielisks palīglīdzeklis reizēs, kad gadījusies saslimšana.

Aija, 44 gadi

Mēneša garumā testēju Engystol homeopātisko preparātu. Atsauksmes ir labas – viegli lietot, patīkama garša. Šajā laikā nepiemeklēja nekādas saslimšanas, jutos labi. Arī pēc kārtīgas izmirkšanas lietū, kad biju droša, ka saaukstēšanās būs klāt, viss bija kārtībā. Domāju, ka preparāts noteikti palīdzēja stiprināt imunitāti un tādā veidā izvairīties no slimībām. Paldies!

Evita, 42 gadi

Organisma vājuma brīžos vienmēr palutinu ķermeni ar kādu preparātu, uztura bagātinātāju, kas attiecīgajā situācijā varētu palīdzēt. Arī ikdienā piedomāju pie dzīvesveida un dažādiem palīglīdzekļiem, kas spētu stiprināt manu organismu.

Engystol tabletes lietoju gan es pati, gan mana 11 gadus vecā meita. Mums abām ļoti patika zāļu garša. Lietošanas laikā nebija nekādu saaukstēšanās periodu, ir sajūta, ka organismi kļuvuši stiprāki, bet veselība – labāka. Paldies par doto iespēju izmēģināt šo homeopātisko līdzekli!

Gita, 33 gadi

Pieteicos testēt Engystol tabletes pret saaukstēšanos un tās profilaksei, jo mans organisms ir ļoti jutīgs un saaukstēšanās piemeklē gana bieži. Lietoju līdzekli saskaņā ar instrukciju, trīs reizes dienā pa vienai tabletei. Tabletēm ir jauka garša, tās ļoti labi šķīst, kas ir svarīgi steidzīgajā ikdienā. Visu lietošanas periodu iztiku bez slimošanas – šķiet, ka tabletes tiešām palīdzējušas, jo nelieli saaukstēšanās simptomi man parasti novērojami ik mēnesi. Noteikti turpināšu lietot šo līdzekli arī turpmāk.

Kate, 29 gadi

Pagājušajā mēnesī izmēģināju iespēju testēt Engystol preparātu. Lietošana ir viegla un ērta, nerādās nekādi sarežģījumi vai blakusefekti. Kopumā visu periodu jutos ļoti labi, zāles lietoju saskaņā ar ražotāja instrukciju. Arī saslimšanu nebija. Tā kā atzinu šī preparāta lietošanu par ērtu, turpināšu to uzņemt arī pēc testa perioda noslēguma.

Zaiga, 47 gadi

Pieteicos testēt Engystol homeopātiskās tabletes, lai stiprinātu organismu, uzlabotu tā darbošanās spējas un spēju pretoties slimībām. Rezultātu izmērīt šajā gadījumā ir grūti, tomēr kopumā esmu apmierināta. Produkta lietošanas laikā jutos enerģiska, mazinājās nogurums un arī ikdienas stress vairs nesagādāja tādas raizes. Nekāda veida saslimšanu arī nebija. Domāju, ka šo produktu lietošu arī rudens un ziemas sezonā, kad dažādu saslimšanu iespējamība ir ievērojami lielāka.

Zanda, 39 gadi

Pieteicot Engystol testam jūlija sākumā, taču pirmās divas nedēļas pēc preparāta nebija nekādas vajadzības – mana pašsajūta bija laba, jutos vesela. Jūlija vidū nedaudz saaukstējos un sāku homeopātisko līdzekli lietot. Tiešām palīdz – uzlabojās pašsajūta, un saaukstēšanās simptomi ļoti ātri pazuda pavisam. Tā kā vasaras periodā gan darba telpās, gan veikalos, kafejnīcās un citur darbojas kondicionieri un nereti ir caurvējš, tagad šo preparātu lietoju profilaksei regulāri – trīs reizes dienā.

Aiga, 32 gadi

Vēlējos izmēģināt Engystol, jo gribēju uzlabot imunitāti ar homeopātisku preparātu. Iepakojums ir ērts, viegli lietojams, nav liels. Lietoju vienu reizi dienā pa vienai tabletei, jo ieteiktā deva man šķita nedaudz par lielu – domāju, ka profilaksei bija gana, savukārt slimošanas gadījumā jālieto tabletes trīs reizes dienā. Nekādas sevišķas pārmaiņas lietošanas laikā neizjutu, taču kopējais pašsajūtas līmenis ir uzlabojies.

Pirms zāļu lietošanas konsultējieties ar savu ārstu vai farmaceitu.

Pirms zāļu lietošanas uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju!

Bezrecepšu zāles.

Zāļu nepamatota lietošana ir kaitīga veselībai

"Farmahelis", UAB

29674365

musdienuhomeopatija.lv

Partizanų.g 198, Kaunas

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

=

* Lūdzu aizpildi summu vārdiski latviešu valodā ar visām garumzīmēm!

SIA "Latvijas Tālrunis" aicina interneta lietotājus - portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro iepriekšminētos noteikumus, viņa komentārs var tikt izdzēsts un SIA "Latvijas Tālrunis" ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem.

Nedēļas tēma

Aktuālie piedāvājumi

Deguna starpsienas operācija

Deguna starpsienas operācija

Plastiskās ķirurģijas klīnika Aesthetica piedāvā veikt gan deguna starpsienas korekcijas operācijas, gan estētisko rinoplastiku. Klīnikas Aesthetica otorinolaringologi un ķirurgi ir gatavi palīdzēt ikvienam pacientam. Pieraksties konsultācijai pie Aesthetica jau šodien!

Izskatīties labāk – tā nav veiksme, tas ir lēmums! Patiesība par plastisko ķirurģiju

Izskatīties labāk – tā nav veiksme, tas ir lēmums! Patiesība par plastisko ķirurģiju

Klīnikas "Aesthetica" pamatvērtības ir harmonija, samērīgums un dabiskums. Klientiem, kuri dažādu iemeslu dēļ vēlas veikt uzlabojumus savā izskatā, atgūt pašpārliecību un uzlabot savas dzīves kvalitāti, tas ir iespējams, nezaudējot savu "es". Komfortablā atmosfērā pieprasīti speciālisti, apvienojot augstu profesionālismu, precizitāti un gaumes izjūtu, palīdzēs jums uzlabot jūsu dzīves kvalitāti un piepildīt sapņus. 

Video

Produktu testi

Dr. Pakalns VIVASOLS – imunitātei, pret oksidatīvo stresu un elpceļu veselībai

Dr. Pakalns VIVASOLS – imunitātei, pret oksidatīvo stresu un elpceļu veselībai

Oktobrī medicine.lv sadarbībā ar Dr. Pakalns select zīmolu piedāvā testēt "Dr. Pakalns select VIVASOLS" imunitātei, pret oksidatīvo stresu un elpceļu veselībai.

Testa rezultāti: LIVEO pienskābo un bifidobaktēriju komplekss satrauktam vēderam

Testa rezultāti: LIVEO pienskābo un bifidobaktēriju komplekss satrauktam vēderam

Septembrī Medicine.lv sadarbībā ar Latvijas farmācijas uzņēmumu SIA "Sagitus" piedāvāja testēt "LIVEO Kids" pienskābo un bifidobaktēriju kompleksu ērti lietojamos pulverīšos, kas īpaši paredzēti bērniem.

Testa rezultāti: Dr. Pakalns Select Relaxols – spriedzes mazināšanai, sirdsdarbības uzlabošanai un relaksācijai

Testa rezultāti: Dr. Pakalns Select Relaxols – spriedzes mazināšanai, sirdsdarbības uzlabošanai un relaksācijai

Septembrī Medicine.lv sadarbībā ar "Dr. Pakalns Select" zīmolu piedāvāja testēt "Dr. Pakalns Select RELAXOLS Stress support" spriedzes mazināšanai, sirdsdarbības uzlabošanai un relaksācijas veicināšanai.

Izstāsti Latvijai veselības receptes

"Apimi" dabiskie kosmētikas produkti ķermeņa un sejas kopšanai: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Zīmols "Apimi" ir vēl viens piemērs izdomai, kas rezultējas lieliskos dabiskās kosmētikas produktos ķermeņa un sejas kopšanai. "Apimi" ražojumi ļauj sajust bišu radīto produktu labvēlīgo ietekmi uz skaistumu un labsajūtu ikdienā. Bišu iedvesmoti – Apimi radīti!"

Jaunums Latvijā – ZOE fermentētais probiotiskais dzēriens: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Jaunums Latvijā – ZOE fermentētais probiotiskais dzēriens: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Terapeitiskos nolūkos pārtikas un uztura bagātinātāju veidā tiek izmantoti laktobacilli, bifidobaktērijas un pat streptokoki. Šos dzīvos mikroorganismus sauc par probiotikām, un pārtikas produktus, kas tos satur, sauc par probiotikām. Parasti tie ir piena produkti. Lietuvietis Ramunas Račkausks radīja augu izcelsmes probiotikas produktu, raudzējot auzas, griķus un rīsus – ZOE. 

Uzņēmējs runā