medicine.lv skaitļos

Lietotāji online374
Aktīvie uzņēmumi12155
Nozares raksti1480
Ekspertu atbildes21477
Testa rezultāti: Engystol - homeopātiska palīdzība saaukstēšanās gadījumā : Latvijas veselības portāls | medicīnas uzņēmumi | medicine.lv

Testa rezultāti: Engystol - homeopātiska palīdzība saaukstēšanās gadījumā

Atsauksmes par homeopātisku preparātu Engystol – ātru homeopātisku palīdzību saaukstēšanās gadījumā.

Alīna, 31 gads

Vēlējos izmēģināt Engystol tabletes, jo pavasarī īpaši jārūpējas par veselību – laiks ir mānīgs un mana imūnsistēma ir manāmi novājinājusies pēc garās ziemas.

Man patīk zāļu iepakojums – tas ir neliels, tādēļ to ir ērti paņemt līdzi ikdienas gaitās. Arī zāļu lietošana ir ļoti ērta un vienkārša – tabletes izšķīst mutē, nav nepieciešams uzdzert ūdeni. Tablešu garša ir neitrāla.

Šķiet, ka būs nepieciešams ilgāks laiks, lai saprastu tablešu efektu, taču līdz šim lietojot Engystol jutos mundra un neslimoju.

Elīza, 25 gadi

Es visai bieži slimoju un vēl nekad iepriekš nebiju mēģinājusi homeopātiskās zāles, tādēļ vēlējos notestēt Engystol tabletes.

Lietoju tās trīs reizes dienā, kā norādīts lietošanas instrukcijā. Iepriecināja tas, ka tabletes ātri izšķīda mutē un nebija jāuzdzer ūdens. Tātad to lietošana nesagādā nekādas neērtības. Arī tablešu garša neizraisīja nepatiku – tā nebija izteikta, nepalika arī nekāda pēcgarša.

Engystol lietošanas laikā man nebija nekādu nepatīkamu blakusefektu, es jutos labi un enerģiski. Domāju, ka turpināšu šīs tabletes lietot arī turpmāk.

Marija, 37 gadi

Engystol tabletes devu savam 7 gadīgajam bērnam kā profilakses līdzekli. Uztraucos, ka skolā bērnam ir vieglāk saslimt, it īpaši pēc organisma novājināšanās pavasara laikā.

Tablešu iepakojums ir mazs, izturīgs, to var paņemt līdzi uz skolu un bērns bez problēmām to var patstāvīgi lietot. Dēls teica, ka tablešu garša esot laba.

Šķiet, ka šis līdzeklis varētu būt labs slimību profilaksei, jo mans bērns tablešu lietošanas laikā neslimoja, jutās labi.

Amanda, 38 gadi

Tik tikko sāku izjust saaukstēšanās pazīmes, tāpēc vēlējos mēģināt tās novērst ar kādu homeopātisku līdzekli. Ievēroju lietošanas instrukciju un lietoju tabletes 3 reizes dienā, paturot tableti zem mēles. Tabletes ātri izšķīst, tām nav nepieciešams uzdzert ūdeni. Pamanīju, ka mana pašsajūta ātri vien uzlabojās un slimība neprogresēja. Par laimi pie ārsta tā arī nevajadzēja doties! Paldies par iespēju izmēģināt šīs zāles, noteikti tās lietošu arī turpmāk līdzīgās situācijās.

Lelde, 40 gadi

Es labprāt izvēlos pēc iespējas dabīgākus preparātus, tāpēc izvēlējos testēt Engystol. Preparātu lietojām visa ģimene kopā – es, mans vīrs un divas meitas (4 un 11 gadi).

Ar vīru lietojām tabletes trīs reizes dienā, jaunākajai meitai tās devu reizi dienā, bet vecākajai – divreiz dienā.

Jāsaka, ka mums ar vīru ir visai laba imunitāte, tādēļ neizjutām lielu atšķirību, taču meitas bieži vien saslimst, uzturoties dārziņā un skolā. Lietojot šo preparātu, abas meitas neslimoja, jutās ļoti labi. Domāju, ka turpināšu Engystol dot meitām arī kā profilakses līdzekli.

Elizabete, 23 gadi

Jūtu, ka esmu vājinājusi savu organismu lielās aizņemtības dēļ. Studēju, strādāju, arī auksto laikapstākļu dēļ jutos nogurusi. Kad likās, ka esmu izveseļojusies, atkal saslimu un tā jau gandrīz mēnesi no vietas.

Sāku lietot Engystol. Piesaista, ka tas ir dabīgs, homeopātisks līdzeklis. Trīs reizes dienā to liku zem mēles un tablete ļoti ātri izšķīda, neatstājot nekādu pēcgaršu.

Jutu, ka pēc aptuveni nedēļas biju atguvusi spēkus, slimības pazīmes vairs nebija jūtamas. Uzlabojās arī garastāvoklis, jo vairs nebija jāmokās ar saaukstēšanos, kuru nekādi nespēju izārstēt. Noteikti turpināšu lietot Engystol!

Estere, 42 gadi

Aptuveni mēnesi testēju Engystol tabletes. Šajā laikā nesaslimu pat tādās situācijās, kad likās, ka noteikti saaukstēšos.

Patīk, ka zāles varēju paņemt līdz jebkura izmēra somiņā. Iepakojumu var stingri aiztaisīt, tāpēc nav jāuztraucas, ka tabletes izbirs pa visu somu.

Man bieži vien nepatīk zāļu garša, taču šīm tabletēm nebija nekāda specifiska garša, kas tiešām priecēja.

Solvita, 45 gadi

Esmu ievērojusi, ka agrā pavasarī vienmēr saaukstējos. Arī šoreiz man ilgstoši bija iesnas un sāpēja kakls. Sāku lietot homeopātisko līdzekli Engystol ar cerību mazināt šos simptomus.

Mani pārsteidza tas, ka saaukstēšanās simptomi tiešām ātri vien pārgāja! Pāris dienas palietoju līdzekli un jau varēju atgriezties darbā ar jauniem spēkiem.

Tagad līdzekli ņemu līdzi arī uz darbu (iepakojums ir ļoti parocīgs!) profilakses nolūkos. Turpināšu to lietot šajā pavasarī un tad nākamreiz, kad atkal izjutīšu saaukstēšanās pazīmes. Paldies!

Una, 30 gadi

Šo preparātu izmēģināju laikā, kad slimoju ar gripu. Zāles lieliski palīdzēja cīņā ar vīrusu, turklāt tām ir arī pretklepus iedarbība. Garša ir nedaudz saldena, preparāta lietošana ir ļoti ērta – vienkārši izšķīdinot zem mēles. Tam ir maiga, bet tai pat laikā acīmredzama iedarbība pret saaukstēšanās saslimšanām. Tomēr uzskatu, ka slimības saasinājuma laikā nepieciešama ir kompleksa ārstēšana, konsultējoties ar ārstu – nepietiek tikai ar "Engystol". Šo varu ieteikt kā efektīvu profilakses līdzekli.

Zanda, 43 gadi

Vēlējos izmēģināt "Engystol", jo diezgan bieži slimoju. Saaukstēšanās mani piemeklē vismaz divas reizes katrā gada laikā. Daudzi iepriekš lietotie medikamenti vairs nepalīdz – acīmredzot organisms ir pieradis un vairs nereaģē uz šo zāļu iedarbību. "Engystol" efekts mani pārsteidza – saaukstēšanās simptomi pazuda ātrāk nekā parasti. Pieļauju, ka tā varbūt ir vienkārša sagadīšanās, taču veselība uzlabojās, kas ir galvenais. Garša ir salda un atšķirībā no daudziem citiem medikamentiem neizraisīja nekādas nepatīkamas sajūtas.

Laila, 28 gadi

Mana mazā meita (4 gadi) slimo regulāri. Uzzināju par medicine.lv rīkoto homeopātiskā līdzekļa "Engystol" testēšanu un nolēmu pieteikties, protams, pirms tam konsultējoties ar ārstu-pediatru. Bērnu dārzā bieži kāds slimo, tāpēc mēnesi devu "Engystol" savai meitai un biju izbrīnīta – ja parasti viņa diezgan viegli bērnu dārzā inficējās ar kādu vīrusu, tad pēc preparāta lietošanas bija acīmredzami uzlabojumi. Arī kopējā imunitāte uzlabojās, saaukstējās daudz retāk. Tāpēc šo preparātu noteikti turpināsim lietot arī turpmāk kā profilaktisku līdzekli. Vēlos piebilst, ka meitai patika arī šo zāļu saldā garša, pateicoties kam neradās grūtības medikamenta lietošanas laikā.

Kristīne, 31 gads

Es neticēju homeopātijai, kamēr pati nepamēģināju. Kad biju saaukstējusies, "Engystol" man ieteica kolēģe, kura savus bērnus ārstē tikai ar šo līdzekli. Kad uzzināju par iespēju izmēģināt šo medikamentu bez maksas, pieteicos. Tagad šīs zāles vienmēr būs manā mājas zāļu aptieciņā, jo zāles manāmi uzlaboja manu pašsajūtu un neļāva slimībai attīstīties tālāk. Šajā medikamentā man patīk tas, ka tas neizraisa nevēlamas blaknes un nekaitē organismam atšķirībā no tradicionālajiem ārstniecības līdzekļiem. Turklāt tam ir patīkama, salda garša un ērta lietošana, tabletes ātri izšķīst mutē.

Zane, 39 gadi

Mans dēls bieži slimo ar saaukstēšanās slimībām, kuras ne reizi vien beidzas ar angīnu. Pastāvīgas ārstēšanās dēļ, tai skaitā ar antibiotikām, viņa organisms ir pavisam novājināts, samazinājusies apetīte, kā arī moka pastāvīgs nogurums. Tāpēc izlēmu, ka jāpāriet uz homeopātiskiem ārstniecības līdzekļiem, kas mazāk kaitē organismam. Pēc konsultācijas ar ģimenes ārstu, droši pieteicos uz "Engystol" testēšanu un iedevu šīs zāles savam bērnam profilakses nolūkā. Pamanīju, ka dēla pašsajūta pamazām uzlabojās, un spēks atgriezās. Atšķirībā no tradicionālajiem medikamentiem, homeopātiskais "Engystol" ne tikai mazina slimības simptomus, bet arī uzlabo organisma vispārējās spējas cīnīties ar vīrusiem. Aprunājoties par šo preparātu ar ārstu, uzzināju arī, ka homeopātijā praktiski nav neviena līdzekļa, kas palīdzētu pārvarēt vīrusus, taču "Engystol" ir viens no retajiem medikamentiem ar pretvīrusu iedarbību, tāpēc tagad šīs zāles vienmēr glabāšu pa rokai.

Madara, 25 gadi

Piektajā grūtniecības mēnesī biju saaukstējusies. Ginekologs ieteica "Engystol", taču, tā kā esmu stāvoklī, baidījos lietot jebkādus medikamentus. Pēc pāris dienām no draudzenes uzzināju, ka medicine.lv sniedz iespēju bez maksas izmēģināt ārsta ieteikto "Engystol". Izlasīju šo zāļu anotāciju un tomēr izlēmu pamēģināt. Ļoti uztraucos par to, kā jutīšos, taču pašsajūta zāļu lietošanas laikā bija laba, un saaukstēšanās simptomi mazinājās. Arī lietošana ir diezgan ērta, jo zāles ir mazā iepakojumā, līdz ar to tās vienmēr glabāju somiņā, turklāt to garša nemaz neatgādina medikamentu, vairāk līdzinās vitamīniem.

Santa, 27 gadi

Pēc šī preparāta izmēģināšanas man ir palikušas tikai pozitīvas emocijas. Lietošana ir ērta, garša patīkama, kā arī nebija nekādu blakusefektu. "Engystol" efektīvi palīdzēja man tikt galā ar vīrusu, kā arī to var izmantot profilakses nolūkā, ko turpmāk arī darīšu. Ar šo pieredzi jau paguvu padalīties ar savu draudzeni, kurai bērns tobrīd slimoja ar bronhītu. Dažu dienu laikā, pateicoties "Engystol", bērnam kļuva labāk, un draudzene bija pateicīga man par ieteikumu izmēģināt šo lielisko līdzekli.

Kaspars, 40 gadi

Ar savu imunitāti diemžēl nevaru lepoties – tiklīdz strauji mainās laikapstākļi, vai kāds tuvinieks, kolēģis slimo, tā arī es ātri inficējos ar šo slimību, turklāt smagā formā. Parasti ir ļoti sāpīgs, sauss klepus, neciešamas iesnas, galvassāpes un bezspēks. Klepus saglabājas īpaši ilgstoši, pat pēc pārējo simptomu pazušanas un pašsajūtas uzlabošanās. Esmu jau noguris tik bieži lietot daudzos medikamentus un veltīgi tērēt naudu par tiem, turklāt jūtu – lai arī slimību izdodas izārstēt, zāles tomēr atstāj  negatīvu iespaidu uz visu organismu, pasliktinās prāta spējas, ātri nogurstu, kā arī bieži sāp vēders.

Tā kā neārstēties gluži nevar, izlēmu pāriet uz homeopātisko ārstēšanas metodi. Marta sākumā, kad atkal parādījās pirmās saaukstēšanās pazīmes, pamēģināju "Engystol". Neticēju, ka zāles, kuras vienkārši jāizšķīdina zem mēles kā vitamīni, palīdzēs, taču papildus šī preparāta patīkamajai garšai un ērtajam iepakojumam, konstatēju, ka pašsajūta manāmi uzlabojās jau ar otro lietošanas dienu, slimība neprogresēja. Vēlos pateikt paldies medicine.lv par iespēju izmēģināt šo līdzekli.

Gita, 25 gadi

Vēlējos izmēģināt Engystol preparātu, lai pavasarī stiprinātu imunitāti. Biju dzirdējusi, ka šis līdzeklis ir efektīvs un viegli lietojams. Varu teikt paldies par šo iespēju, jo šosezon patiešām esmu iztikusi bez slimošanas. Man ļoti patika tas, ka iepakojums ir neliels un tablete vienkārši izšķīst zem mēles. Rezultātā to var nēsāt līdzi un lietot jebkur. Arī citādi varu teikt, ka viss ir labi. Līdzeklis ir tieši tāds, kā gaidīts.

Ina, 32 gadi

Pieteicos produkta testam, jo, mainoties gadalaikiem, mani vienmēr piemeklē saaukstēšanās. Arī šajā sezonā tā bija klāt. Sāku lietot Engystol, sajūtot pirmās saaukstēšanās pazīmes. Viegli lietojams, neitrāla garša, pavisam neliela pēcgarša. Manuprāt, preparāts ļoti palīdzēja. Ja parasti slimības simptomus jūtu pat vairākas nedēļas pēc tam, kad šķietami esmu atveseļojusies, tad tagad pārslimoju daudz raitāk un vieglāk. Jau pēc dažām dienām vairs nebija ne miņas no iesnām un kakla sāpēm! Noteikti iegādāšos šo produktu vēlreiz, lai drošības labad turētu mājas aptieciņā!

Olita, 26 gadi

Pieteicos produkta testam, jo mana imunitāte ir samērā vāja. Vīrusu laikā vienmēr saslimstu, turklāt pavasarī nereti klāt ir iesnas, klepus un kakla sāpes. Engystol lietoju regulāri, sekojot instrukcijai. Mana pašsajūta ikdienā uzlabojās – šķita, ka bija vairāk enerģijas un izpalika pavasara nogurums. Arī slimojusi līdz šim laikam neesmu, lai gan apkārtējie sasirguši vairakkārt. Paldies par iespēju izmēģināt šo līdzekli! Turpināšu to lietot.

 

Pirms zāļu lietošanas konsultējieties ar savu ārstu vai farmaceitu.

Pirms zāļu lietošanas uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju!

Bezrecepšu zāles.

Zāļu nepamatota lietošana ir kaitīga veselībai

"Farmahelis", UAB

29674365

musdienuhomeopatija.lv

Partizanų.g 198, Kaunas

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

=

* Lūdzu aizpildi summu vārdiski latviešu valodā ar visām garumzīmēm!

SIA "Latvijas Tālrunis" aicina interneta lietotājus - portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro iepriekšminētos noteikumus, viņa komentārs var tikt izdzēsts un SIA "Latvijas Tālrunis" ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem.

Nedēļas tēma

Aktuālie piedāvājumi

Aknu veselība, pašsajūta un palīdzība aknām

Aknu veselība, pašsajūta un palīdzība aknām

FanDetox no Coral Club ir izstrādāts, lai aizsargātu aknas no pārtikas, narkotiku, alkohola un citu vielu toksiskās ietekmes, palīdzētu samazināt slodzi uz aknām un cīnītos ar taukaino aknu un paaugstināta holesterīna problēmu.

Kā izvēlēties medicīnisko halātu?

Kā izvēlēties medicīnisko halātu?

Prāna Ko piedāvā padomus, pēc kuriem būs vienkārši orientēties – kā izvēlēties medicīnisko halātu, un kam pievērst uzmanību.

Video

Izglītojošā video aicina pievērst uzmanību ādas veselībai (VIDEO)

Izglītojošā video aicina pievērst uzmanību ādas veselībai (VIDEO)

Noslēdzot šī gada melanomas modrības kampaņu “Dzimumzīmei vajag uzmanību”, melanomas pacientu atbalsta biedrība “Soli priekšā melanomai” ir sagatavojusi izglītojošu video, kāpēc ikvienam ir svarīgi veikt ķermeņa ādas pašpārbaudes un kā laikus atklāt bīstamo ādas vēzi.

Produktu testi

Testa rezultāti: "BestBerry" BIO Irbenāja ekstrakts imunitātei, vielmaiņai un vispārējās veselības veicināšanai

Testa rezultāti:

Februārī Medicine.lv sadarbībā ar SIA „BestBerry” piedāvāja testēt BIO Irbenāja ekstraktu imūnsistēmas atbalstam, vielmaiņai un vispārējās veselības veicināšanai.

"FanDetox" labvēlīgai iedarbībai uz aknu atjaunošanu un aizsardzību

Martā Medicine.lv sadarbībā ar starptautisko zīmolu "Coral Club", veselīgam dzīvesveidam paredzētu produktu ražotāju, piedāvā izmēģināt "FanDetox" – dzērienu, kas labvēlīgi iedarbojas uz aknu atjaunošanu un aizsardzību no alkohola, zāļu, nekvalitatīvas pārtikas un citu kaitīgu vielu toksiskās iedarbības.

Testa rezultāti: "Green Wing" Citronzāles eļļa ķermenim – izmēģini dabas svaigumu un maigumu!

Testa rezultāti:

Februārī Medicine.lv sadarbībā "Green Wing Paleo Skincare" piedāvāja testēt Citronzāles eļļu ķermenim.

Testa rezultāti: HealthAid® Vegan B Complex normālai enerģijas ieguves vielmaiņai

Testa rezultāti: HealthAid® Vegan B Complex normālai enerģijas ieguves vielmaiņai

Februārī Medicine.lv sadarbībā ar SIA "HealthAid Baltics" piedāvāja testēt B vitamīna kompleksu normālai enerģijas ieguves vielmaiņai.

Izstāsti Latvijai veselības receptes

"Larifan": Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Kas ir "Larifan"? Unikāli Latvijā ražoti BIO-farmaceitiskie  produkti! Tos iegūst biotehnoloģiskā ceļā no baktērijām, tātad "Larifan" ir dabiskas izcelsmes BioProdukts.

Magnija nepieciešamība organismā – "MagLiquid": Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Magnija nepieciešamība organismā –

Nogurums? Nespēks? Nepieciešama papildu enerģija? Raidījumā dr. Karīna Vernere un "Euroaptiekas" farmaceite Zane Melberga pastāstīs, kā mums var palīdzēt magnijs.