medicine.lv skaitļos

Lietotāji online29
Aktīvie uzņēmumi12808
Nozares raksti1624
Ekspertu atbildes21477
Testa rezultāti: Engystol - homeopātiska palīdzība saaukstēšanās gadījumā : Latvijas veselības portāls | medicīnas uzņēmumi | medicine.lv

Testa rezultāti: Engystol - homeopātiska palīdzība saaukstēšanās gadījumā

Atsauksmes par homeopātisku preparātu Engystol – ātru homeopātisku palīdzību saaukstēšanās gadījumā.

Alīna, 31 gads

Vēlējos izmēģināt Engystol tabletes, jo pavasarī īpaši jārūpējas par veselību – laiks ir mānīgs un mana imūnsistēma ir manāmi novājinājusies pēc garās ziemas.

Man patīk zāļu iepakojums – tas ir neliels, tādēļ to ir ērti paņemt līdzi ikdienas gaitās. Arī zāļu lietošana ir ļoti ērta un vienkārša – tabletes izšķīst mutē, nav nepieciešams uzdzert ūdeni. Tablešu garša ir neitrāla.

Banner 280x280

Šķiet, ka būs nepieciešams ilgāks laiks, lai saprastu tablešu efektu, taču līdz šim lietojot Engystol jutos mundra un neslimoju.

Elīza, 25 gadi

Es visai bieži slimoju un vēl nekad iepriekš nebiju mēģinājusi homeopātiskās zāles, tādēļ vēlējos notestēt Engystol tabletes.

Lietoju tās trīs reizes dienā, kā norādīts lietošanas instrukcijā. Iepriecināja tas, ka tabletes ātri izšķīda mutē un nebija jāuzdzer ūdens. Tātad to lietošana nesagādā nekādas neērtības. Arī tablešu garša neizraisīja nepatiku – tā nebija izteikta, nepalika arī nekāda pēcgarša.

Engystol lietošanas laikā man nebija nekādu nepatīkamu blakusefektu, es jutos labi un enerģiski. Domāju, ka turpināšu šīs tabletes lietot arī turpmāk.

Marija, 37 gadi

Engystol tabletes devu savam 7 gadīgajam bērnam kā profilakses līdzekli. Uztraucos, ka skolā bērnam ir vieglāk saslimt, it īpaši pēc organisma novājināšanās pavasara laikā.

Tablešu iepakojums ir mazs, izturīgs, to var paņemt līdzi uz skolu un bērns bez problēmām to var patstāvīgi lietot. Dēls teica, ka tablešu garša esot laba.

Šķiet, ka šis līdzeklis varētu būt labs slimību profilaksei, jo mans bērns tablešu lietošanas laikā neslimoja, jutās labi.

Amanda, 38 gadi

Tik tikko sāku izjust saaukstēšanās pazīmes, tāpēc vēlējos mēģināt tās novērst ar kādu homeopātisku līdzekli. Ievēroju lietošanas instrukciju un lietoju tabletes 3 reizes dienā, paturot tableti zem mēles. Tabletes ātri izšķīst, tām nav nepieciešams uzdzert ūdeni. Pamanīju, ka mana pašsajūta ātri vien uzlabojās un slimība neprogresēja. Par laimi pie ārsta tā arī nevajadzēja doties! Paldies par iespēju izmēģināt šīs zāles, noteikti tās lietošu arī turpmāk līdzīgās situācijās.

Lelde, 40 gadi

Es labprāt izvēlos pēc iespējas dabīgākus preparātus, tāpēc izvēlējos testēt Engystol. Preparātu lietojām visa ģimene kopā – es, mans vīrs un divas meitas (4 un 11 gadi).

Ar vīru lietojām tabletes trīs reizes dienā, jaunākajai meitai tās devu reizi dienā, bet vecākajai – divreiz dienā.

Jāsaka, ka mums ar vīru ir visai laba imunitāte, tādēļ neizjutām lielu atšķirību, taču meitas bieži vien saslimst, uzturoties dārziņā un skolā. Lietojot šo preparātu, abas meitas neslimoja, jutās ļoti labi. Domāju, ka turpināšu Engystol dot meitām arī kā profilakses līdzekli.

Elizabete, 23 gadi

Jūtu, ka esmu vājinājusi savu organismu lielās aizņemtības dēļ. Studēju, strādāju, arī auksto laikapstākļu dēļ jutos nogurusi. Kad likās, ka esmu izveseļojusies, atkal saslimu un tā jau gandrīz mēnesi no vietas.

Sāku lietot Engystol. Piesaista, ka tas ir dabīgs, homeopātisks līdzeklis. Trīs reizes dienā to liku zem mēles un tablete ļoti ātri izšķīda, neatstājot nekādu pēcgaršu.

Jutu, ka pēc aptuveni nedēļas biju atguvusi spēkus, slimības pazīmes vairs nebija jūtamas. Uzlabojās arī garastāvoklis, jo vairs nebija jāmokās ar saaukstēšanos, kuru nekādi nespēju izārstēt. Noteikti turpināšu lietot Engystol!

Estere, 42 gadi

Aptuveni mēnesi testēju Engystol tabletes. Šajā laikā nesaslimu pat tādās situācijās, kad likās, ka noteikti saaukstēšos.

Patīk, ka zāles varēju paņemt līdz jebkura izmēra somiņā. Iepakojumu var stingri aiztaisīt, tāpēc nav jāuztraucas, ka tabletes izbirs pa visu somu.

Man bieži vien nepatīk zāļu garša, taču šīm tabletēm nebija nekāda specifiska garša, kas tiešām priecēja.

Solvita, 45 gadi

Esmu ievērojusi, ka agrā pavasarī vienmēr saaukstējos. Arī šoreiz man ilgstoši bija iesnas un sāpēja kakls. Sāku lietot homeopātisko līdzekli Engystol ar cerību mazināt šos simptomus.

Mani pārsteidza tas, ka saaukstēšanās simptomi tiešām ātri vien pārgāja! Pāris dienas palietoju līdzekli un jau varēju atgriezties darbā ar jauniem spēkiem.

Tagad līdzekli ņemu līdzi arī uz darbu (iepakojums ir ļoti parocīgs!) profilakses nolūkos. Turpināšu to lietot šajā pavasarī un tad nākamreiz, kad atkal izjutīšu saaukstēšanās pazīmes. Paldies!

Una, 30 gadi

Šo preparātu izmēģināju laikā, kad slimoju ar gripu. Zāles lieliski palīdzēja cīņā ar vīrusu, turklāt tām ir arī pretklepus iedarbība. Garša ir nedaudz saldena, preparāta lietošana ir ļoti ērta – vienkārši izšķīdinot zem mēles. Tam ir maiga, bet tai pat laikā acīmredzama iedarbība pret saaukstēšanās saslimšanām. Tomēr uzskatu, ka slimības saasinājuma laikā nepieciešama ir kompleksa ārstēšana, konsultējoties ar ārstu – nepietiek tikai ar "Engystol". Šo varu ieteikt kā efektīvu profilakses līdzekli.

Zanda, 43 gadi

Vēlējos izmēģināt "Engystol", jo diezgan bieži slimoju. Saaukstēšanās mani piemeklē vismaz divas reizes katrā gada laikā. Daudzi iepriekš lietotie medikamenti vairs nepalīdz – acīmredzot organisms ir pieradis un vairs nereaģē uz šo zāļu iedarbību. "Engystol" efekts mani pārsteidza – saaukstēšanās simptomi pazuda ātrāk nekā parasti. Pieļauju, ka tā varbūt ir vienkārša sagadīšanās, taču veselība uzlabojās, kas ir galvenais. Garša ir salda un atšķirībā no daudziem citiem medikamentiem neizraisīja nekādas nepatīkamas sajūtas.

Laila, 28 gadi

Mana mazā meita (4 gadi) slimo regulāri. Uzzināju par medicine.lv rīkoto homeopātiskā līdzekļa "Engystol" testēšanu un nolēmu pieteikties, protams, pirms tam konsultējoties ar ārstu-pediatru. Bērnu dārzā bieži kāds slimo, tāpēc mēnesi devu "Engystol" savai meitai un biju izbrīnīta – ja parasti viņa diezgan viegli bērnu dārzā inficējās ar kādu vīrusu, tad pēc preparāta lietošanas bija acīmredzami uzlabojumi. Arī kopējā imunitāte uzlabojās, saaukstējās daudz retāk. Tāpēc šo preparātu noteikti turpināsim lietot arī turpmāk kā profilaktisku līdzekli. Vēlos piebilst, ka meitai patika arī šo zāļu saldā garša, pateicoties kam neradās grūtības medikamenta lietošanas laikā.

Kristīne, 31 gads

Es neticēju homeopātijai, kamēr pati nepamēģināju. Kad biju saaukstējusies, "Engystol" man ieteica kolēģe, kura savus bērnus ārstē tikai ar šo līdzekli. Kad uzzināju par iespēju izmēģināt šo medikamentu bez maksas, pieteicos. Tagad šīs zāles vienmēr būs manā mājas zāļu aptieciņā, jo zāles manāmi uzlaboja manu pašsajūtu un neļāva slimībai attīstīties tālāk. Šajā medikamentā man patīk tas, ka tas neizraisa nevēlamas blaknes un nekaitē organismam atšķirībā no tradicionālajiem ārstniecības līdzekļiem. Turklāt tam ir patīkama, salda garša un ērta lietošana, tabletes ātri izšķīst mutē.

Zane, 39 gadi

Mans dēls bieži slimo ar saaukstēšanās slimībām, kuras ne reizi vien beidzas ar angīnu. Pastāvīgas ārstēšanās dēļ, tai skaitā ar antibiotikām, viņa organisms ir pavisam novājināts, samazinājusies apetīte, kā arī moka pastāvīgs nogurums. Tāpēc izlēmu, ka jāpāriet uz homeopātiskiem ārstniecības līdzekļiem, kas mazāk kaitē organismam. Pēc konsultācijas ar ģimenes ārstu, droši pieteicos uz "Engystol" testēšanu un iedevu šīs zāles savam bērnam profilakses nolūkā. Pamanīju, ka dēla pašsajūta pamazām uzlabojās, un spēks atgriezās. Atšķirībā no tradicionālajiem medikamentiem, homeopātiskais "Engystol" ne tikai mazina slimības simptomus, bet arī uzlabo organisma vispārējās spējas cīnīties ar vīrusiem. Aprunājoties par šo preparātu ar ārstu, uzzināju arī, ka homeopātijā praktiski nav neviena līdzekļa, kas palīdzētu pārvarēt vīrusus, taču "Engystol" ir viens no retajiem medikamentiem ar pretvīrusu iedarbību, tāpēc tagad šīs zāles vienmēr glabāšu pa rokai.

Madara, 25 gadi

Piektajā grūtniecības mēnesī biju saaukstējusies. Ginekologs ieteica "Engystol", taču, tā kā esmu stāvoklī, baidījos lietot jebkādus medikamentus. Pēc pāris dienām no draudzenes uzzināju, ka medicine.lv sniedz iespēju bez maksas izmēģināt ārsta ieteikto "Engystol". Izlasīju šo zāļu anotāciju un tomēr izlēmu pamēģināt. Ļoti uztraucos par to, kā jutīšos, taču pašsajūta zāļu lietošanas laikā bija laba, un saaukstēšanās simptomi mazinājās. Arī lietošana ir diezgan ērta, jo zāles ir mazā iepakojumā, līdz ar to tās vienmēr glabāju somiņā, turklāt to garša nemaz neatgādina medikamentu, vairāk līdzinās vitamīniem.

Santa, 27 gadi

Pēc šī preparāta izmēģināšanas man ir palikušas tikai pozitīvas emocijas. Lietošana ir ērta, garša patīkama, kā arī nebija nekādu blakusefektu. "Engystol" efektīvi palīdzēja man tikt galā ar vīrusu, kā arī to var izmantot profilakses nolūkā, ko turpmāk arī darīšu. Ar šo pieredzi jau paguvu padalīties ar savu draudzeni, kurai bērns tobrīd slimoja ar bronhītu. Dažu dienu laikā, pateicoties "Engystol", bērnam kļuva labāk, un draudzene bija pateicīga man par ieteikumu izmēģināt šo lielisko līdzekli.

Kaspars, 40 gadi

Ar savu imunitāti diemžēl nevaru lepoties – tiklīdz strauji mainās laikapstākļi, vai kāds tuvinieks, kolēģis slimo, tā arī es ātri inficējos ar šo slimību, turklāt smagā formā. Parasti ir ļoti sāpīgs, sauss klepus, neciešamas iesnas, galvassāpes un bezspēks. Klepus saglabājas īpaši ilgstoši, pat pēc pārējo simptomu pazušanas un pašsajūtas uzlabošanās. Esmu jau noguris tik bieži lietot daudzos medikamentus un veltīgi tērēt naudu par tiem, turklāt jūtu – lai arī slimību izdodas izārstēt, zāles tomēr atstāj  negatīvu iespaidu uz visu organismu, pasliktinās prāta spējas, ātri nogurstu, kā arī bieži sāp vēders.

Tā kā neārstēties gluži nevar, izlēmu pāriet uz homeopātisko ārstēšanas metodi. Marta sākumā, kad atkal parādījās pirmās saaukstēšanās pazīmes, pamēģināju "Engystol". Neticēju, ka zāles, kuras vienkārši jāizšķīdina zem mēles kā vitamīni, palīdzēs, taču papildus šī preparāta patīkamajai garšai un ērtajam iepakojumam, konstatēju, ka pašsajūta manāmi uzlabojās jau ar otro lietošanas dienu, slimība neprogresēja. Vēlos pateikt paldies medicine.lv par iespēju izmēģināt šo līdzekli.

Gita, 25 gadi

Vēlējos izmēģināt Engystol preparātu, lai pavasarī stiprinātu imunitāti. Biju dzirdējusi, ka šis līdzeklis ir efektīvs un viegli lietojams. Varu teikt paldies par šo iespēju, jo šosezon patiešām esmu iztikusi bez slimošanas. Man ļoti patika tas, ka iepakojums ir neliels un tablete vienkārši izšķīst zem mēles. Rezultātā to var nēsāt līdzi un lietot jebkur. Arī citādi varu teikt, ka viss ir labi. Līdzeklis ir tieši tāds, kā gaidīts.

Ina, 32 gadi

Pieteicos produkta testam, jo, mainoties gadalaikiem, mani vienmēr piemeklē saaukstēšanās. Arī šajā sezonā tā bija klāt. Sāku lietot Engystol, sajūtot pirmās saaukstēšanās pazīmes. Viegli lietojams, neitrāla garša, pavisam neliela pēcgarša. Manuprāt, preparāts ļoti palīdzēja. Ja parasti slimības simptomus jūtu pat vairākas nedēļas pēc tam, kad šķietami esmu atveseļojusies, tad tagad pārslimoju daudz raitāk un vieglāk. Jau pēc dažām dienām vairs nebija ne miņas no iesnām un kakla sāpēm! Noteikti iegādāšos šo produktu vēlreiz, lai drošības labad turētu mājas aptieciņā!

Olita, 26 gadi

Pieteicos produkta testam, jo mana imunitāte ir samērā vāja. Vīrusu laikā vienmēr saslimstu, turklāt pavasarī nereti klāt ir iesnas, klepus un kakla sāpes. Engystol lietoju regulāri, sekojot instrukcijai. Mana pašsajūta ikdienā uzlabojās – šķita, ka bija vairāk enerģijas un izpalika pavasara nogurums. Arī slimojusi līdz šim laikam neesmu, lai gan apkārtējie sasirguši vairakkārt. Paldies par iespēju izmēģināt šo līdzekli! Turpināšu to lietot.

 

Pirms zāļu lietošanas konsultējieties ar savu ārstu vai farmaceitu.

Pirms zāļu lietošanas uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju!

Bezrecepšu zāles.

Zāļu nepamatota lietošana ir kaitīga veselībai

"Farmahelis", UAB

29674365

musdienuhomeopatija.lv

Partizanų.g 198, Kaunas

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

=

* Lūdzu aizpildi summu vārdiski latviešu valodā ar visām garumzīmēm!

SIA "Latvijas Tālrunis" aicina interneta lietotājus - portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro iepriekšminētos noteikumus, viņa komentārs var tikt izdzēsts un SIA "Latvijas Tālrunis" ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem.

Nedēļas tēma

Tu mīli sauli, bet vai tā mīl tevi? Pārmērīgas sauļošanās ietekme uz ādu

Tu mīli sauli, bet vai tā mīl tevi? Pārmērīgas sauļošanās ietekme uz ādu

Arvien vairāk siltais laiks par sevi liek manīt, kas liek domāt par to, ka drīz jau varēsim sauļoties. Lai kā mums patiktu šis process, pārmērīga saules iedarbība ir būtisks faktors, kas izraisa priekšlaicīgu ādas novecošanos jeb fotonovecošanos. Kā pasargāt sejas ādu no saules, zilās gaismas un apkārtējās vides piesārņojuma?

Aktuālie piedāvājumi

Kinezioloģiskais teips – atbalsts sportā un ikdienā

Kinezioloģiskais teips – atbalsts sportā un ikdienā

Kinezioloģiskais teips ir kļuvis īpaši iecienīts gan profesionālu sportistu, gan arī amatieru vidū. Tas ir praktiski nemanāms, tajā pašā laikā sniedz neatsveramu atbalstu, piedāvājot plašas iespējas gan traumu profilaksē, gan arī ārstēšanā. Uzlabo kustību brīvību kopā ar TONUS ELAST kinezioloģisko teipu! Konsultējies ar speciālistu, lai noskaidrotu, kā kinezioloģiskais teips var palīdzēt tavā ikdienā!

Nutrikosmētika: uz pierādījumiem balstīta pieeja

Nutrikosmētika: uz pierādījumiem balstīta pieeja

Nutrikosmētika pēdējos gados ir kļuvusi populāra, un veiktie pētījumi un testi nepārtraukti pēta to efektivitāti un drošību. Tāpat arī tiek vērtēta kolagēna produktu ietekme uz ādas elastību, mitrināšanu un grumbu samazināšanos.

Jo-hai-dī, kāpēc es nerūpējos par sevi ātrāk?

Jo-hai-dī, kāpēc es nerūpējos par sevi ātrāk?

Pēc smagas operācijas un ilgstošas rehabilitācijas Roberto Meloni ir atkal vesels, bet atzīst, ka daudzus mēnešus esot bijis ļoti norūpējies, vai spēs atkal normāli staigāt. Roberto stāsta par savu pieredzi, lietojot Latvijā ražotu produktu – Epsorīnu.

Video

Kā ergonomiski iekārtot darba vietu, strādājot pie datora? Skaidro ergoterapeiti (VIDEO)

Kā ergonomiski iekārtot darba vietu, strādājot pie datora? Skaidro ergoterapeiti (VIDEO)

Atzīmējot Pasaules ergoterapijas dienu 27. oktobrī, Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas (Austrumu slimnīca) Rehabilitācijas klīnikas ergoterapeiti ir sagatavojuši padomus un vienkāršus  ieteikumus, kurus būtu ieteicams ņemt vērā ikvienam, kurš, sēžot pie datora, veic darba pienākumus vai arī ikdienā pie datora ekrāna pavada ilgas stundas. 

Produktu testi

Testa rezultāti: Acorus Balance Fiber – šķiedrvielu kompleksi tavai veselībai!

Testa rezultāti: Acorus Balance Fiber – šķiedrvielu kompleksi tavai veselībai!

Martā Medicine.lv sadarbībā ar SIA "Dabas tēja" piedāvāja testēt "Acorus Balance Fiber" šķiedrvielu kompleksu.

Testa rezultāti: Līga Nature SPA Hialuronskābes serums intensīvai ādas mitrināšanai

Testa rezultāti: Līga Nature SPA Hialuronskābes serums intensīvai ādas mitrināšanai

Aprīlī Medicine.lv sadarbībā ar SIA "Salons Līga" piedāvāja izmēģināt Hialuronskābes serumu ar dabīgu aktīvo vielu komponenti Pentavitin® intensīvai ādas mitrināšanai.

Testa rezultāti: “Ginerra” gremošanas sistēmas veselībai

Testa rezultāti: “Ginerra” gremošanas sistēmas veselībai

Aprīlī Medicine.lv sadarbīobā ar starptautisko zīmolu “Coral Club” piedāvāja testēt uztura bagātinātāju “Ginerra” gremošanas sistēmas veselībai.

Testa rezultāti: RUUTe pieniņš sejas ādas attīrīšanai "Liepa"

Testa rezultāti: RUUTe pieniņš sejas ādas attīrīšanai

Aprīlī Medicine.lv sadarbībā ar dabiskās kosmētikas zīmolu RUUTe® piedāvāja testēt sejas ādu attīrošo pieniņu "Liepa", kas domāts jebkuram sejas ādas tipam un ko var izmantot arī acu zonai.

Izstāsti Latvijai veselības receptes

Latvijas mikroķirurgi, programma “Salabo cilvēku, klonē mikroķirurgu”: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Latvijas mikroķirurgi, programma “Salabo cilvēku, klonē mikroķirurgu”: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Latvijas mikroķirurgu komanda jau kopš kara sākuma Ukrainā sniegusi nenovērtējamu palīdzību, glābjot karā ievainotos cilvēkus. Latvijas mikroķirurgi - Olafs Libermanis un Mārtiņš Malzubris - nenogurstoši "labo" ievainotos cilvēkus.

VC4 Baltijas vēnu klīnika, dr. Žoržs Žabūrs: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

VC4 Baltijas vēnu klīnika, dr. Žoržs Žabūrs: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Žoržs Žabūrs ir asinsvadu ķirurgs, asinsvadu ultrasonogrāfijas speciālists un flebologs. Pirmais Baltijā veicis vēnu operāciju, pielietojot hipnozi. Žoržs Žabūrs ir arī Latvijas Asinsvadu ķirurgu biedrības biedrs, Latvijas Flebologu biedrības biedrs, Eiropas Asinsvadu ķirurgu biedrības biedrs.