medicine.lv skaitļos

Lietotāji online292
Aktīvie uzņēmumi12199
Nozares raksti1447
Ekspertu atbildes21477
Testa rezultāti: EĻĻAS KOKS BIO Naktssveces eļļa veselības stiprināšanai : Latvijas veselības portāls | medicīnas uzņēmumi | medicine.lv

Testa rezultāti: EĻĻAS KOKS BIO Naktssveces eļļa veselības stiprināšanai

Martā Medicine.lv sadarbībā ar SIA "Oil Tree" piedāvāja testēt BIO Naktssveces eļļu (250 ml).

Ieva, 36 gadi

Esmu portāla medicine.lv lasītāja, jo šeit var atrast noderīgu informāciju veselības uzlabošanai. Mani uzrunāja piedāvājums testēt  BIO naktssveces eļļu, kas ir auksti spiesta eļļa šķidrā veidā. Biju jau ieplānojusi iegādāties naktssveces eļļu, tikai meklēju vispiemērotāko variantu. Izlasot aprakstu naktssveces eļļai, ko piedāvā  "Oil Tree", tas mani pārliecināja. Man ir problēmas ar kapsulu lietošanu, jo tās mēdz būt lielas un lietošana ir apgrūtinoša, tāpec nolēmu izmēģināt tīru BIO naktssveces eļļu bez piejaukumiem.

Tā kā man ir premenstruālais sindroms, naktssveces eļļu lietot ieteica mana ārste. Šajā laikā man ir galvas sāpes, esmu aizkaitināta un visnepatīkamākās ir krūšu sāpes un jutīgums.

Naktssveces eļļa ir tumšā stikla pudelītē, lai tiktu pasargāta no ārējās vides ietekmes. Pudelītes tilpums ir 250 ml, lai pietiktu ilgākam laikam, jo tā jālieto ilgtermiņā. Ppriecājos, ka sanāca to lietot gandrīz divus mēnešus. Dizains ir gaumīgs un saulains – kā jau naktssvecei.

Lietoju eļļu katru rītu pa tējkarotei  – ērta lietošana, un ar vienu reizi uzņemu visu vajadzīgo. Man viennozīmīgi labāk patīk lietot eļļu šķidrā veidā nekā lielās kapsulās. Smarža un garša ir maiga un nav īpaši izteikta kā citām eļļām, un konsistence nav ļoti bieza. Kopumā lietošana nesagādā nekādas grūtības.

Pirmajās reizēs, mēģinot izgaršot eļļu, paturēju to ilgāku laiku mutē un rezultātā novēroju, ka zobi ir palikuši baltāki un tā kā pārklājās ar aizsargkārtiņu. Atklāju iespēju, kā tikt pie baltākiem zobiem, jo ir sajūta, ka eļļa tos dabīgi balina. Vēl izmēģināju eļļu ārīgi, jo pēc brīvdienām manas rokas bija sausas, asas, sasprēgājušas un sāpīgas. Vakarā iemasēju eļļu roku ādā un no rīta āda bija atjaunota un maiga.

Tagad, kad esmu izlietojusi naktssveces eļļu, varu novērtēt, ka pašsajūta ir uzlabojusies. Esmu atbrīvojusies no krūšu sāpēm un jutīguma. Tas mani ļoti iepriecina! Jūtos harmoniskāk un neesmu tik ļoti aizkaitināta, esmu aizmirsusi par  galvas sāpēm. Esmu ļoti apmierināta ar rezultātiem. Saprotu, ka naktssveces eļļa ir ļoti noderīga sievietes veselībai. Noteikti turpināšu lietot eļļu ilgtermiņā.

Sirsnīgs paldies  "Oil Tree" par iespēju izmēģināt naktssveces eļļu, jo esmu atradusi sev vispiemērotāko produktu.

Liene, 31 gads

Vēlējos pamēģināt EĻĻAS KOKA BIO Naktssveces eļļu, jo biju dzirdējusi par tās labvēlīgo ietekmi uz sievietes veselību. Mani pastāvīgi nomoka izteikts premenstruālais sindroms – esmu nomākta, piedzīvoju garastāvokļa maiņas, vēdera pūšanos, galvassāpes, krūtis ir jutīgas un sāp. Šīs dažas dienas ik mēnesi gaidu ar bažām un satraukumu – reizēm ir grūti pat saglabāt ikdienas funkcijas – tik slikta ir pašsajūta un noskaņojums. Jau kādu laiku atpakaļ biju dzirdējusi, ka šai situācijā var līdzēt naktssveces eļļa, taču lielas cerības neloloju. Tomēr nolēmu izmēģināt.

EĻĻAS KOKA ražotā naktssveces eļļa ir tumšā stikla pudelē, iepakojums ir pārdomāts un atbilstošs. Svarīgi atzīmēt, ka eļļa ir bioloģiskās lauksaimniecības produkts, absolūti dabīga, un šādas asociācijas rada arī iepakojums. Eļļu lietoju, kā norādīts lietošanas pamācībā – pa vienai tējkarotei dienā, lietošanu sāku mēneša sākumā, aptuveni divas nedēļas pirms gaidāmajām menstruācijām. 

Jāatzīst, ka, par spīti savai skepsei, tomēr varēju novērot eļļas efektu – visi ierastie simptomi šķita samazinājušies, pašsajūta bija labāka un kopumā jutos komfortablāk un mierīgāk. Praktiski izzuda krūšu jutīgums un sāpīgums – ja iepriekš sāpes fiziski traucēja kustībām, bet par treniņiem šai laikā bija jāaizmirst, tad tagad novēroju vien nelielu jutīgumu, kas netraucēja ikdienas rutīnai. Domāju, ka, lai stabilizētu visus organisma procesus, eļļa jālieto ilgāku laiku, un to arī plānoju darīt. Paldies par šo iespēju!

Lelde, 32 gadi

Par naktssveces eļļu vairākkār jau biju lasījusi medicine.lv portālā un citāas vietnēs. Tad domāju, ka man šāds produkts arī būtu jāpamēģina, bet tad ikdienas darbos tas piemirsās un tā arī nav sanācis nopirkt. Tāpēc prieks, ka medicine.lv piedāvāja šādu iespēju pamēģināt naktssveces eļļu.

Galvenais iemesls, kāpēc vēlējos šo eļļu izmēģināt, ir premenstruālais sindroms. Tas visbiežāk norit smagi – stipri velk un sāp vēdera lejasdaļā, krūtis ir jutīgas un sāp pieskaroties, mēdz būt arī nelaba dūša un, protams, tā visa rezultātā arī noskaņojums nevar būt labs. Bieži vien pirmā diena paiet gultā, jo aktīvi kustēties vēdera sāpju dēļ nevaru.

Papildus ieinteresēja, kā naktssveces eļļa var uzlabot ādas stāvokli, jo ar gadiem man sava sejas āda arvien vairāk sāk nepatikt, kaut cenšos regulāri lietot sejas kopšanas līdzekļus. Protams, vēlējos arī uzlabot vispārējo pašsajūtu.

„Eļļas koka” BIO naktssveces eļļai ir vienkāršs, neuzkrītošs dizains, tā ir tumšā stikla pudelītē, kas ir labi, jo tādējādi eļļa var labāk saglabāt savas īpašības. Tā kā eļļa jālieto tikai vienu reizi dienā, tad pudelītes izmērs ir optimāls, lai uzglabātu mājās, virtuvē, redzamā vietā plauktiņā, lai katru rītu atcerētos to iedzert.

Nezinu, vai tā ir domāts, bet, atskrūvējot eļļas pudelītes korķīti, pamanīju, ka pudelītes maliņā ir tāds kā iegriezumiņš – pateicoties tam, eļļu ieliet tējkarotē bija krietni ērtāk, jo nekas nenopilēja garām! Sākumā bažījos par eļļas garšu, jo pirms tam lietoju zivju eļļu un arī citas eļļas, un man nebija patīkami sajust to garšu – vienmēr pa rokai turēju ūdens vai sulas glāzi, ko uzreiz varētu uzdzert virsū, tā ātrāk atbrīvojoties no pēcgaršas. „Eļļas koka” BIO naktssveces eļļa patīkami pārsteidza – nesajutu itin nekādu garšu, var teikt, tā ir bez garšas. Nav arī nekāda aromāta, līdz ar to man bija ļoti komfortabli to lietot un pat nekas nebija jāuzdzer, kaut pirmās reizes to darīju, jo pēc iepriekš lietotām eļļām bija palicis slikts iespaids. Taču, kad sapratu, ka eļļai īsti nav nekādas garšas, turpināju lietot to bez ūdens uzdzeršanas – parasti no rītiem pēc brokastīm. Lieliski, ka jālieto tikai pa vienai mazai tējkarotei un tikai vienu reizi dienā, tas ir ērti un ir viegli atcerēties eļļu ik dienas uzņemt. Šādi lietojot, naktssveces eļļa pietika diviem mēnešiem un vēl tagad tā ir nedaudz palikusi.

Pirmajā naktssveces eļļas lietošanas mēnesī pamanīju izmaiņas savās menstruācijās – tās pirmās dienas bija spēcīgākas nekā parasti un arī sākās ātrāk. Taču premenstuālā sindroma simptomi nebija tik izteikti kā pirms eļļas lietošanas. Vēdera lejasdaļā, protams, pavilka (kā tad bez tā...!), taču sajūtas bija paciešamas. Nebija vajadzības nogulēt visu dienu gultā. Nākammēnes menstruācijas sākās kā parasti, nebija tik spēcīgas kā pirmajā eļļas lietošanas mēnesī. Pārsteidza, ka es pat nepamanīju, kā pienāca menstruāciju 1. diena, jo nebija nekādu sāpju, jutīguma, viss bija kā parastās dienās. Tas ļoti iepriecināja! Sapratu, ka naktssveces eļļa darbojas.

Paralēli vēroju savas sejas ādas stāvokli. Pēc mēneša šķita, ka tā kļuvusi tāda kā gludāka, ādas tonis bija izlīdzinātāks, kopumā sejas āda izskatījās veselīgāka, svaigāka. Taču pieļauju, ka tā ir sakritība, jo vienlaikus ar eļļu sāku lietot arī jaunu sejas kopšanas līdzekļu komplektu. Iespējams, ka labumu ādai deva kompleksā pieeja – eļļa iekšķīgi un jaunie sejas kopšanas līdzekļi ārīgi.

Izmaiņas vispārējā pašsajūtā (kad nav menstruāciju) tādas ļoti ievērajamas gan nepamanīju. Taču tik un tā esmu priecīga, ka man ir izdevies uzlabot pašsajūtu pirms mesntruācijām un to laikā. Liels paldies! Turpināšu lietot naktssveces eļļu!

Rūta, 44 gadi

Bieži jaunumus par medicīnu un  sievietes veselību uzzinu tieši portālā medicine.lv. Arī šoreiz pamanīju jaunumos iespēju testēt "Eļļas koka" bio Naktssveces eļļu veselības stiprināšanai. Uzrunāja, ka šī eļļa ir aukstā spieduma, bio un pilnīgi bez nekādiem piejaukumiem vai smaržvielām. Jāatzīst, ka ne vienmēr aptiekās un veikalos nopērkamās eļļas ar nosaukumu ''bio'' tiešām atbilst šim nosaukumam, jo parasti jūt citu sastāvdaļu piejaukumu vai kādu blakussmaržu. Liela nozīme manai izvēlei bija tas, ka eļļa iegūta un ražota Latvijā. Tas tiešām nozīmē tīru un kvalitatīvu produktu!

Kā pēc vislabākajiem standartiem, eļļa pildīta tumšā stikla pudelē ar ļoti īsu derīguma termiņu. Kas arī nozīmē tikai to, ka šeit tiešām nav nekādu uzlabotāju vai konservantu piejaukumu. Tīri dabīgs produkts. Īpaši vēlos izcelt korķa īpašo iezīmīti, lai ērti to varētu ieliet karotē un neviens piliens nenokristu uz apģērba vai rokām. Izcili izdomāts! 
 
Par pašu naktssveci un tās labājām īpašībām ir bieži lasīts un prieks, ka varēju to pamēģināt. Pēc nedēļas lietošanas, pirmkārt, pamanīju, ka āda kļūst daudz zīdaināka un maigāka. Pēc divām nedēļām menstruācijas cikls palika daudz dziļāks un pēc tam arī uzlabojās pašsajūta. Pazuda nervozitāte un aizkaitinātība tajā laikā. Pieņemu, ka tieši eļļa darīja šo labo darbu.
 
Iesaku šo produktu sievietes veselības uzlabošanai un uzturēšanai tik svarīgajās mums dienās!

Inta, 48 gadi

Ikdienā regulāri uzturā lietoju dažādas eļļas un, zinot par naktssveces eļļas labajām īpašībām, priecājos, ka radās tāda iespēja  testēt SIA "Oil Tree" piedāvāto BIO Naktssveces eļļu. 

Eļļa iepakota tumšā stikla pudelē, kuras tilpums ir 250 ml. Tieši tāds, lai to atverot nebūtu ilgi jāglabā, bet tā tiktu izlietota atbilstoši ražotāja norādījumiem, saglabājot  eļļas visas labās īpašības. Tās smarža nav uzbāzīga, var teikt, nepamanāma.

Naktssveces eļļas lietošana neradīja man nekādas grūtības. Naktssveces eļļu lietoju pa vienai tējkarotei no rīta, vienu reizi dienā, ar domu, lai samazinātu premenstruālo sindromu. Un šis efekts tika sasniegts, jo kļuvu mierīgāka, mazāk aizkaitināma, kā arī guvu bonusu – uzlabojās ādas stāvoklis.

Pateicos, ka bija iespēja testēt šo produktu!

Kur iegādāties naktssveces eļļu un citus EĻĻAS KOKS produktus?

EĻĻAS KOKS naktssveces eļļu un citas auksti spiestās eļļas, tai skaitā, melno ķimeņu eļļu, ciedru riekstu eļļu, kaņepju sēklu eļļu, sezama sēklu eļļu, valriekstu eļļu, čia sēklu eļļu, rozmarīna eļļu, ingvera eļļu, oregano eļļu, kokosriekstu eļļu, avokado eļļu, argāna eļļu, kviešu dīgstu eļļu un vēl citas auksti spiestās eļļas var pasūtīt interneta veikalā: https://veikals.ellaskoks.lv

EĻĻAS KOKS naktssveces eļļu un citas eļļas var iegādāties veikalos Rīgā un visā Latvijā:

  • Veikalā STOCKMANN, 13. Janvāra ielā 8, Rīga,
  • Veikalā “Idille”, K. Barona ielā 46, Rīga, TC Barona Centrs,
  • Veikalā “Dabīgi Produkti”, K. Barona ielā 41/43, Rīga,
  • Veikalā “Herbals”, Pērses ielā 16, Rīga,
  •  Maizes ceptuves “Lāči” veikalos visā Latvijā, adreses skatīt te: https://www.laci.lv/lv/kontakti/
  • Veikalos “Daba”, Liepājā, Ventspilī, Jelgavā un Tukumā, adreses skatīt šeit: https://dabadaba.lv/kontakti/
  • Veikalā “Ogres Pērle”, Rīgas ielā 23, Ogre,
  • Veikalā “Top”, Daugavas ielā 27a, Mārupe.

Lasiet vairāk par EĻĻAS KOKS eļļām: www.ellaskoks.lv!

Uztura bagātinātājs.

UZTURA BAGĀTINĀTĀJS NEAIZSTĀJ PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU!

Dalies ar šo rakstu

Nedēļas tēma

Aktuālie piedāvājumi

Lai pacients viegli atrod ārstu: SEO medicīnas pakalpojumu vietnēm

Lai pacients viegli atrod ārstu: SEO medicīnas pakalpojumu vietnēm

Jebkuram veselības aprūpes uzņēmumam vai ārstu praksei vieglāk komunicēt ar saviem pacientiem, izveidojot tīmekļa vietni. Pastāstīsim, kādai tai jābūt, lai pēc iespējas ātrāk jūs atrastu ne vien klienti, kuri jau zina par jums, bet arī tie, kuri meklētājprogrammās ieraksta noteiktus atslēgvārdus.

Nakts hormons melatonīns – labam miegam

Nakts hormons melatonīns – labam miegam

Slikts miegs un neizgulēšanās rada nogurumu, pazemina produktivitāti un paaugstina slimību risku, kā arī paātrina ādas novecošanās procesus. Noskaidrosim, kas ir melatonīns un kā tas var palīdzēt atrisināt miega problēmas! 

Video

Izglītojošā video aicina pievērst uzmanību ādas veselībai (VIDEO)

Izglītojošā video aicina pievērst uzmanību ādas veselībai (VIDEO)

Noslēdzot šī gada melanomas modrības kampaņu “Dzimumzīmei vajag uzmanību”, melanomas pacientu atbalsta biedrība “Soli priekšā melanomai” ir sagatavojusi izglītojošu video, kāpēc ikvienam ir svarīgi veikt ķermeņa ādas pašpārbaudes un kā laikus atklāt bīstamo ādas vēzi.

Produktu testi

CELLTERMI PEPTOSOME REPAIR ESSENCE MIST – izsmidzināms līdzeklis ādas atjaunošanai un intensīvai mitrināšanai

CELLTERMI PEPTOSOME REPAIR ESSENCE MIST – izsmidzināms līdzeklis ādas atjaunošanai un intensīvai mitrināšanai

Novembrī un decembrī Medicine.lv sadarbībā ar SIA "Baltic Beauty Prof" piedāvā testēt ādu atjaunojošu izsmidzināmo līdzekli CELLTERMI PEPTOSOME REPAIR ESSENCE MIST.

"BestBerry Skincare" ādas labsajūtai, skaistumam un veselībai

Novembrī un decembrī Medicine.lv sadarbībā ar "BestBerry" piedāvā testēt "BestBerry Skincare" kosmētiku ādas labsajūtai, skaistumam un veselībai.

Testa rezultāti: "Vegan Fox" kafijas skrubis ķermenim

Testa rezultāti:

Oktobrī Medicine.lv sadarbībā ar SIA "Amber Cosmetics" piedāvāja testēt "Vegan Fox" kafijas skrubi ķermenim.

"Acorus Balance Fiber" – šķiedrvielu kompleksi gremošanas sistēmai

Novembrī, decembrī un janvārī Medicine.lv sadarbībā ar SIA "Dabas tēja" piedāvā izmēģināt "Acorus Balance Fiber" – šķiedrvielu kompleksu gremošanas sistēmai.

Izstāsti Latvijai veselības receptes

"Unifarma Herbals": Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

UNIFARMA HERBALS – tradicionāli un dabiski produkti jūsu veselībai! Mūsdienu pasaulē skaistums un labsajūta ir būtiskas sastāvdaļas. Skaistums, tā ir iekšēja sajūta, kas ir jūsu labākais pārliecības avots. Jūs esat savas iekšējās pasaules veidotājs un, ietekmējot savu iekšējo pasauli, jūs ietekmēsiet arī apkārtējo.

 

AS "Sirowa Rīga": Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

AS

AS "Sirowa Rīga", kas ir lielākais profesionālās matu kosmētikas vairumtirgotājs, pārstāv tādus pasaulē zināmus zīmolus kā "Wella Professionals", "Kadus Professional", "Nioxin", "Sebastian Professional" un "System Professional".