medicine.lv skaitļos

Lietotāji online175
Aktīvie uzņēmumi12832
Nozares raksti1641
Ekspertu atbildes21477
Testa rezultāti: Eliksīrs SIEVIETEI : Latvijas veselības portāls | medicīnas uzņēmumi | medicine.lv

Testa rezultāti: Eliksīrs SIEVIETEI

Janvārī Medicine.lv sadarbībā ar SIA “GiLine for life” piedāvāja testēt eliksīru „Sievietei” – uztura bagātinātāju ar augu ekstraktiem (250 ml).

Paula, 38 gadi

Pastāvīgais nogurums, emocionālais izsīkums, radošais panīkums un vienkārši bieža „nekā negribēšana” lika internetā meklēt kādu izeju no šīs situācijas. Sāku meklēt rakstus, informāciju par to, kas spēj palīdzēt manam ķermenim un prātam ar to visu tikt galā. Meklējot atradu medicine.lv portālā rakstu par „Eliksīru Sievietei”, kuru, par laimi, bija izdevība arī notestēt. Labprāt pieteicos un redakcijā saņēmu jau nākošajā dienā.

Iepakojums ir ļoti skaists, pudele tumšā stiklā. Jau lasot rakstu, sapratu, ka eliksīrs būs iedarbīgs, jo sastāvs ir tik iespaidīgi bagātīgs! Piemēram, dažādu augu un sakņu ekstrakti, kā arī dzērveņu sulas koncentrāts un C vitamīns ir ļoti vērtīgi veselībai, turklāt ar uzturu to visu ir grūti uzņemt. Svarīgākais, kāpēc vēlējos pamēģināt šo produktu, bija tas, ka sastāvdaļas ir dabīgas izcelsmes un ar dabīgo cukuru, kas man ir ļoti svarīgi.

Banner 280x280

Pēc garšas eliksīrs ļoti atgādina bērnībā dzerto mežrozīšu sīrupu, ko parasti lietoju slimības profilakses laikā. Ļoti patīk tas, ka „Eliksīrs Sievietei” ir tik koncentrēts, ka dienā pietiek ar uzņemt tikai vienu ēdamkaroti, 10 ml, kas pie aizņemta dienas ritma ir ļoti ērti.

Lietojot „Eliksīru Sievietei” vienu nedēlu, man manāmi uzlabojās garastāvoklis, parādījās radošās idejas, daudz mierīgāk sarunājos ar saviem ģimenes locekļiem. Esmu ļoti apmierināta un pateicīga par iespēju pamēģināt šo vērtīgo produktu un, lai uzlabotu sievietes veselību, pārliecinoši iesaku lietot šo dabīgo brīnumu – „Eliksīru Sievietei!

Inga, 33 gadi

Man ir ļoti svarīgi veselības veicināšanai lietot dabīgas izcelsmes uztura bagātinātājus, kā arī medicīniskos līdzekļus. Plašajā piedāvājumā bieži ir grūti saprast, ko izvēlēties. Tādēļ, meklējumos nofokusējos uz Latvijā ražotiem, pamanīju medicine.lv portālā testa produkta rakstu par „Eliksīru SIEVIETEI”. Raksts ļoti piesaistīja uzmanību, jo bija ļoti labi aprakstīts šis eliksīrs, un nolēmu pieteikties testēšanai.

Tā kā ir ziemas beigu posms un drīz tuvosies agrs pavasaris, tad man ir parādījies tāds kā spēku izsīkums, kā arī nepieciešams atbalsts arī manam prātam. Par cik esmu veģetāriete, tad arī papildus aktīvu vielu uzņemšana man ir ļoti svarīga un nepieciešama.

Patīkami pārsteidza skaistais iepakojums, un arī tumšā pudelīte norāda, ka tiek ievērotas šādu koncentrētu eliksīru uzturēšanas prasība.

Sastāvā esošie bietes,  biškrēsliņa, vilkābeles, paprikas, māteres, selerijas, asinszāles, kumelītes, vītola mizu, dilles, ķimenes, spināta, avenes ekstrakti, dzērveņu sulas un ķiršu sulas koncentrāts, kā arī cidonijas ekstrakts un C vitamīns ir tik noderīgi tieši manam dzīves veidam, ka esmu ļoti apmierināta ar to, ka pieteicos šim testam! Jūtu, ka šis bagātīgais sastāvs spējis atbalstīt manu ķermeni ar papildu enerģiju savām ikdienas aktivitātēm. Tāpēc iesaku lietot „Eliksīru Sievietei” kā papildu enerģijas avotu ikdienā visām sievietēm!

Paldies par iespēju iepazīties ar šo vērtīgo produktu!

Kate, 54 gadi

Uz pavasara pusi parasti vēlos jau laikus būt gatava ar kādu papildu enerģijas devu, jo pieredze rāda, ka rezervju izsīkums būs kā jau katru gadu. Tādēļ, pastāvīgi lasot medicine.lv ziņas, pamanīju produkta testu „Eliksīrs Sievietei” un uzreiz pieteicos to notestēt.

Skaisti un ļoti patīkami redzēt, ka Latvijā ražo tik spēcīgu eliksīru, kurš kalpo kā antioksidants, kurā ir tik daudz dabīgu, Latvijā iegūtu augu un ogu ekstraktu! Turklāt tas kalpo kā vispārējs tieši tievietes veselības uzturētājs. Mani tas ļoti uzrunā, tāpēc pieteicos testēt. Pēc garšas eliksīrs ir ļoti līdzīgs mežrozīšu sīrupam, tikai ar ļoti daudzām garšas notīm.

Biezais un spēcīgais eliksīrs ikdienas lietošanā manāmi uzlabo domāšanas spējas. Pamanīju, ka pēc nedēļas lietošanas daudz labāk varēju vakaros iemigt. Iesaku arī citām, meklējot uz pavasara pusi papildu enerģijas avotu, izvēlēties tieši šo Latvijā ražoto „Eliksīru SIEVIETEI”!

Paldies!

Marīte, 36 gadi

Pateicoties medicine.lv piedāvājumam, man izdevās notestēt „Eliksīru SIEVIETEI”.

Iepazīstoties ar eliksīra aprakstu, uzreiz sapratu, ka tas ir tieši tas, kas man šobrīd ir vajadzīgs. Latvijas ražotājs  "Giline for Life" izstrādājis eliksīru, kura sastāvā esošie augu ekstrakti veido brīnišķīgu buķeti un parūpējas par sievietes veselību. Esmu izvēlējusies lietot dabīgas zāļu tējas un uztura bagātinātājus, lai uzlabotu un uzturētu veselību.

Mana ārste ieteica palietot dažādas zāļu tējas, lai uzlabotu hormonālo darbību un samazinātu emocionālo uzbudinājumu un spriedzi, aizkaitinātību. Lietoju vairākas tējas dienas garumā, un tas ir laikietilpīgi un darba laikā sarežģīti. Savukārt eliksīrā ir apvienoti visi sievietes veselībai vērtīgie augu ekstrakti!

Eliksīra pudelītes vizuālais noformējums ir gaumīgs  un latvisks, ar augiem un odziņām.

Lietošana – ērta, izvēlējos pašu lielāko ēdamkaroti, lai no rīta var uzņemt visu dienas devu ar vērtīgajiem augu ekstraktiem, un tas ir daudz ērtāk nekā pagatavot vairākas zāļu tējas dienas garumā.

Eliksīra smarža ir ļoti patīkama, grūti pat noteikt, kādi augu ekstrakti ir sajūtami visvairāk.

Konsistence bieza – kā sīrupam. Garša saldena un tajā pat laikā nedaudz skābena, un beigās sajutu dažādu augu ekstraktu buķeti. Man ļoti iegaršojās šis kokteilītis. :)

Eliksīru cītīgi lietoju visu mēnesi. Pašsajūta pamazām uzlabojās. Pirmais, ko ievēroju, ka uzlabojās miega kvalitāte un pēc laba miega arī uzlabojās emocinālais stāvoklis, samazinājās aizkaitinājums un nogurums. Uzlabojoties noskaņojumam, radās enerģija, lai vairāk pavadītu laiku ar ģimeni. Visi bija priecīgi par pozitīvajām izmaiņām. Esmu ļoti apmierināta ar rezultātiem!

Man ir ticība, ka visi šie vērtīgie augu ekstrakti uzlabo sievietes pašsajūtu. Piekrītu, ka arī profilaktiski ir jārūpējas par veselību. Noteikti turpināšu lietot „Eliksīru SIEVIETEI”.

Paldies "Giline for Life", ka rūpējaties par sievietes veselību un radījāt tik burvīgu eliksīru!

Rita, 38 gadi

Pieteicos testēt produktu „Eliksīrs sievietei”, jo pēdējā laikā piedzīvoju dažādas veselības problēmas – nogurumu, pastiprināta stresa izraisītu bezmiegu, ir pasliktinājusies imunitāte un ikdienā trūkst enerģijas. Piesaistīja šī produkta bagātīgais sastāvs – tas satur tik daudz dažādu vērtīgu augu, turklāt lietošana ir gana vienkārša, nepieciešama tikai viena ēdamkarote eliksīra dienā!

Produkta lietošana patiešām ir ērta un vienkārša. Ļoti patika tas, ka jālieto tikai vienreiz, jo vakaros nereti mēdzu šādas lietas piemirst. Lietoju eliksīru pa vienai ēdamkarotei no rītiem mēneša garumā. Garša ir izteikti salda, taču eliksīrs garšo labi, nebija nekādas nepieciešamības ko papildus uzkost vai padzerties, lai nomāktu garšu.

Zināmas pārmaiņas sāku novērot aptuveni pēc nedēļas, kad naktīs sāku labāk gulēt. Šai laikā esmu ievērojusi, ka uzlabojies enerģijas līmenis, imunitāte – iepriekš ilgstoši nevarēju atbrīvoties no iesnām, šobrīd vairs neslimoju. Kopumā šķiet, ka ne tikai jūtos, bet arī izskatos labāk un par to saku lielu paldies! Šo eliksīru noteikti pielietošu arī nākotnē.

Anda, 31 gads

Ieraugot, ka ir iespēja bez maksas notestēt sievietēm domātu uztura bagātinātāju, biju ļoti ieintriģēta. Jau pats nosaukums – eliksīrs – radīja lielas cerības. Tāpēc daudz nedomājot, nekavējoties pieteicos produkta testēšanai un jau nākamajā dienā man bija iespēja to saņemt.

Ziema ir gadalaiks, kas ik gadu atnes drūmas domas, enerģijas izsīkumu, svara pieaugumu un citas negatīvas blaknes. Šoziem gan beidzot saņēmos un sāku mājas apstākļos sportot, līdz ar to arī noskaņojums ir nedaudz labāks. Tomēr zināms, ka ar vienu sportu nepietiek, lai būtu labā formā – ir vajadzīgs arī pilnvērtīgs uzturs, no kaut kādiem produktiem vēlams atteikties. Mans uzturs nav pilnvērtīgs, lai arī cenšos arvien vairāk iekļaut dārzeņus un augļus. Arī uztura bagātinātājus es lietoju tikai periodiski un tikai tos, kas uz to brīdi ir nepieciešami, proti, profilaksei nekas, izņemot zivju eļļu, netiek lietots. Līdz ar to, ieraugot iespēju pamēģināt „Eliksīru SIEVIETEI”, biju priecīga, ka varēšu savā ikdienā pievienot vēl ko vērtīgu. Izpētīju sastāvu un biju pārsteigta par to, cik daudz vienā produktā vērtīgu vielu un galvenais – dabīgu! Parādījās cerība, ka veicot kardiotreniņus, vairāk sekojot līdzi tam, ko ēdu, kā arī pievienojot šo uztura bagātinātāju, jutīšos arvien labāk.

Īpaši uzrunāja, ka eliksīrs palīdz normalizēt hormonālo darbību, regulēt menstruālo ciklu, atslābināties, justies labi gan fiziski, gan emocionāli... Būtībā viss, ko sola šis eliksīrs, man ir ļoti aktuāli! Arī izlasot, kādas tajā sastāvdaļas, likās – būs gan garšīgi, gan veselīgi! Turklāt, novērtējot vizuāli, radās iespaids, ka ražotājs koncentrējies vairāk nevis uz dizainu, bet gan paša produkta vērtīgumu – dizains ir ļoti vienkāršs un nesatur itin nekādu lieku informāciju, viss skaidrs ar pirmo acu uzmetienu. Tāpat arī pozitīvi ir tas, ka eliksīrs jālieto tikai vienu reizi dienā – un ar to pietiek, lai saņemtu dienas devu.

Uzreiz tajā pašā dienā, kad saņēmu eliksīru, sāku to lietot. Nemaz nevīlos – garša tiešām patīkama, nav jāuzdzer pa virsu ūdens, lai garšu nomāktu. Super! Un, lietojot pa 10 ml katru dienu – tiešām pietiek mēnesim, kā bija teikts aprakstā. Tā kā man patika, kā es sāku justies, esmu iegādājusies vēl vienu pudelīti un plānoju to lietot iespējami regulāri.

Eliksīra iedarbību sajutu aptuveni pēc pusotras nedēļas. Trenēties kļuva kaut kā vieglāk, bija vairāk enerģijas, gribējās pat pagarināt treniņus. Arī dienas laikā kopumā noskaņojums bija labāks un enerģiskāks. Vēl viena ļoti pozitīva iedarbība bija saistīta ar menstruācijām –  parasti tās man bija ļoti sāpīgas diennu pirms sākšanās un pirmajā dienā. Šoreiz – gandrīz nekā, vēders nedaudz iesāpējās, bet pietika iedzert vienu pretsāpju tableti un vairs neprasījās (parasti dienas laikā periodiski vajadzēja dzert pretsāpju līdzekli, vismaz trīs četras reizes). Tāpat man bija svarīgi, vai tiešām eliksīrs palīdzēs nostiprināt asinsvadu un sīko kapilāru sieniņas, jo man viegli veidojas zilumi un tie ilgi nepāriet, un ārsts bija ieteicis stiprināt asinsvadus – šo iedarbību gan šobrīd grūti novērtēt, vajadzīgs ilgāks laiks.

Kopumā esmu ļoti priecīga par šo produktu un uz doto brīdi dzīve rādās pozitīvākās krāsās, jo pašsajūta – gan fiziskā, gan emocionālā tik tiešām ir uzlabojusies! Iesaku visām sievietēm pamēģināt šo uztura pagātinātāju.

Jana, 29 gadi

Vēlējos pamēģināt „GiLine for Life” produktu „Eliksīrs sievietei”, jo ikdienā ir pārmēru daudz stresa un maz brīvā laika – šķiet, ka organisms nesaņem ne gana daudz atpūtas, ne visas tam nepieciešamās uzturvielas. Eliksīru biju iecerējusi kā papildinājumu ikdienas ieradumu maiņai.

Dizains vienkāršs, taču gaumīgs, pati pudelīte gan diezgan smaga, līdz ar to labāk lietot mājās, nevis ņemt līdzi somā. Garša ir laba, salda. Lietoju produktu vienu mēnesi, paralēli cenšoties sabalansēt darba un atpūtas režīmu, uzlabot miega higiēnu un ievērot veselīgāka uztura principus. Eliksīru dzēru no rīta, pēc brokastīm.

Pēc mēneša varu atzīt, ka tiešām jūtos labāk. Manuprāt, eliksīra lietošana man palīdzēja arī vairāk piedomāt pie citiem ikdienas ieradumiem – vēlējos iegūt maksimālu efektu. Domāju, ka šis ir labs palīgs tiem, kas vēlas sakārtot savu ikdienu un veselību, jau esmu ieteikusi šo produktu arī citiem un plānoju to arī pati lietot turpmāk.

Gunta, 43 gadi

Iespēju izmēģināt „Eliksīru sievietei” uztvēru ar patiesu prieku, jo tāda vēlēšanās jau bija radusies, pirms neilga laika testējot ražotāja "Giline for life'' „Eliksīru imunitātei”, par kura garšu biju sajūsmā! Ražotāja mājaslapā uzzināju, ka tiek ražoti deviņi eliksīru veidi. Gribējās nogaršot arī citus!

Testam saņēmu tādu pašu tumša stikla 250 ml pudelīti, tikai zilās krāsas vietā etiķetes noformējumā izmantota sarkanā. Izrādījās, tā nebija vienīgā atšķirība. Garša bija citādāka – tā nebija tik saldi ievelkoša, sildoša, ziemīga – pie jaunās garšas nācās pamazām pierast.
Sīrupveidīgā konsistence abiem eliksīriem bija līdzīga, tomēr nedaudz atšķīrās arī smaržas intensitāte un krāsa. „Eliksīrs sievietei” bija nedaudz gaišākā sarkanbrūnā tonī, arī smarža bija mazāk izteikta.

Tad nu bija laiks pētīt arī saturu – kas rada šo īpatnējo, grūti raksturojamo garšu?!

Izrādījās – eliksīru sastāvs patiešām bija ļoti atšķirīgs. Šoreiz sastāvā bez dominējošā aveņu un cidoniju ekstrakta varēja atrast arī labāko no garšaugu dārziņa – dilles, spinātus, selerijas, kam pievienota paprika un bietes, kā arī ārstniecības augu elitei pieskaitāmas sastāvdaļas – kumelīto, vilkābeli, māteri, asinszāli, ķimenes, vītola mizu! Tāpat arī askorbīnskābi, kuras deva nodrošina 15 procentus no NRV. Patiešām bagātīgs sastāvs!

Lietošanas deva – 10 ml. Nav norādīts, kurā laikā to lietot, bet parasti izdzēru vienu ēdamkaroti eliksīra starp ēdienreizēm dažādos diennakts laikos. Devas noteikšanai sākumā izmantoju no cita sīrupa iepakojuma paņemto mērtrauciņu, jo pašai  eliksīra pudelītei tāda nav. Saprotu, ka tas sadārdzinātu produktu. Centos lietot katru dienu.

Par eliksīra ārstniecisko efektu pagaidām vēl grūti spriest, jo papildus lietoju arī citus uztura bagātinātājus, tomēr ceru, ka tas ir labs papildinājums veselības uzturēšanai šajā sarežģītajā pandēmijas laikā, kad īpaši jādomā par organisma stiprināšanu!

Paldies par iespēju! Lai ''Giline for life'' izdodas labi iesākto veiksmīgi turpināt!

Tamāra, 55 gadi

Daudz lasu rakstus par veselības uzlabošanu, uztura bagātināšanu un fiziskām aktivitātēm, un uzdūros medicine.lv rakstam par „Eliksīru Sievietei”. Ļoti daudzsološs apraksts – līdz ar to kļuva interesanti, kas šis ir par brīnumlīdzekli, vai tiešām tas var tā palīdzēt uzlabot pašsajūtu. Tā kā nevaru savu pašsajūtu ikdienā novērtēt kā labu (bieži pūšas vēders, ziemā trūkst enerģijas, bieži nav noskaņojuma utt.), pieteicos šī produkta testēšanai.

Man patīk tas, ka produkta dizains nav ļoti uzkrītošs, jo mani novērojumi liecina – jo vairāk ieguldīts produkta dizainā, jo mazāk var ticēt tā efektivitātei. Tā nu diemžēl man ir gadījies gan ar uztura bagātinātājiem, gan ar kopjošo kosmētiku. „Eliksīrs Sievietei” vizuāli ir ļoti vienkāršs un uzreiz saprotams, kas ir kas. Jā, pudelīte gan nav īpaši kompakta, bet, ja vajag, arī tādu var paņemt līdzi. Mājas lietošanai pilnībā der.

Garša – mēreni saldena, patīkama, līdz ar to itin nekādas grūtības, diskomforts to lietot nebija.

Eliksīru lietoju katru dienu, kā kuru reizi – biežāk no rītiem, dažreiz dienas vidū. Lietoju stingri pēc norādījumiem, pa 10 ml, kas ir viena ēdamkarote. Patiešām, pietika tieši 25 dienām.

Uzlabojumus pašsajūtā sāku just aptuveni pēc nedēļas eliksīra lietošanas. Visvairāk ievēroju to, ka noskaņojums ir stabilāks un bija vairāk spēka un iedvesmas darīt ikdienas darbus. Solījums, ka eliksīrs palīdz „uzlabot gremošanas trakta darbību”, ir piepildīts, jo es salīdzinoši retāk izjutu vēdera diskomfortu, iepriekš regulāri pūtās vēders, teju katru dienu, bet tagad varbūt reizi nedēļā, ja apēdu ko smagāku, īpaši, ja ēdu ābolus, bet domāju, ja ilgāk lietošu šo eliksīru, gremošanas trakta darbība nostabilizēsies vairāk. Vispārīgā pašsajūta ir labāka, ja salīdzina nedēļu pirms eliksīra lietošanas un nedēļu pēc. Un priecē tas, ka pašsajūta uzlabojusies, lietojot DABĪGU produktu, nevis ķīmiskos uztura bagātinātājus. Produkts attaisnoja cerības un, vēlreiz palasot tā aprakstu, saprotu, ka ar vienu pudelīti būs par maz, tāpēc, lai ilgtermiņā justos labi, turpināšu to lietot arī turpmāk. Paldies!

Guna, 25 gadi

Parasti cenšos uzņemt organismam nepieciešamās vielas ar uzturu, kā arī rūpējos par fizisko labsajūtu ar fiziskām aktivitātēm – uztura bagātinātājus īsti nelietoju. Taču, izlasot aprakstu par „Eliksīru Sievietei”, tomēr biju ieintriģēta, jo tam ir dabīgs sastāvs, turklāt ļoti daudzveidīgs. Nodomāju, kāpēc gan nepamēģināt, ja tas nāks par labu kopējai veselībai!

Man ļoti gāja pie sirds eliksīra saldenā garša, tā nebija pārāk salda, tieši laikā, līdz ar to lietošana bija patīkama, turklāt eliksīrs jāuzņem tikai reizi dienā – esmu aktīvs cilvēks, bieži uzturos ārpus mājas, līdz ar to šāda lietošana priekš manis ir ērta, no rīta vienu ēdamkaroti un uz priekšu, ikdienas gaitās.

Mana aktivitāte reizēm traucē man vakaros atslābināties un aizmigt. Diena sākas ar rīta skrējienu, tad ir darbs (kājās) un tad vakara vingrošana. Un tā katru dienu, izņemot brīvdienas, kad taisu atslodzi organismam. Līdz ar to bija interesanti, vai eliksīrs palīdzēs uzlabot manu miega kvalitāti. Protams, pirmajās dienās neko negaidīju. Taču, ja nemaldos, tad otrajā lietošanas nedēļā sapratu, ka vakaros jūtos labāk, un, neskatoties uz to, ka nebija tik liels nogurums vakaros pēc aktīvas dienas kā parasti, varēju tomēr ātrāk iemigt. Tātad, kaut ko labu šis eliksīrs man ir devis. Atskārtu, ka ir stabilizējies noskaņojums. Ņemot vērā manu aktīvo/aizņemto dzīvesveidu, noskaņojums mēdza „lēkāt”, vienubrīd tas bija labs, nākamajā varēja strauji mainīties. Palietojot eliksīru, šķita, ka garastāvoklis dienas laikā it kā izlīdzinās, pat pirms un menstruāciju laikā es jutos labi un biju pacilātā noskaņojumā. Eliksīra iedarbības spektrs ir diezgan plašs, tāpēc papildus neko pagaidām vēl komentēt nevaru, taču esmu ieinteresēta un domāju, ka drīzumā iegādāšos vēl vienu iepakojumu, lai ilgtermiņā izvērtētu eliksīra iedarbību – vienmēr taču var justies vēl labāk, tāpēc par veselību ir jāparūpējas, un domāju, ka „Eliksīrs Sievietei” organismam ļoti nāks par labu.

Paldies par iespēju pamēģināt šo produktu!

Ražots Latvijā pēc SIA “Giline for life” pasūtījuma, Nākotnes iela 1, Ķekava, LV-2123

Uzzini vairāk par citiem SIA “Giline for life” produktiem www.giline.net

Iegādāties eliksīrus var interneta veikalā www.giline.net.

Uztura bagātinātājs

Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu!

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

=

* Lūdzu aizpildi summu vārdiski latviešu valodā ar visām garumzīmēm!

SIA "Latvijas Tālrunis" aicina interneta lietotājus - portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro iepriekšminētos noteikumus, viņa komentārs var tikt izdzēsts un SIA "Latvijas Tālrunis" ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem.

Uzņēmumi, saistīti ar raksta tematiku nozarē "Fitoterapija":

Uzņēmumi nozarē "Fitoterapija"

Medicine.lv, Latvijas veselības portāls

Medicine.lv, Latvijas veselības portāls

Vērtīgi padomi par veselību, uzturu, rehabilitāciju, skaistumkopšanu, farmāciju, veselīgu dzīvesveidu kā iedzīvotājiem, tā profesionāļiem. Portālā ir iespēja uzdot sev interesējošo jautājumu ārstiem-speciālistiem, piedalīties foruma diskusijās, kā arī atrast vajadzīgo preci vai pakalpojumu - pieejama informācija par vairāk nekā 12 000 nozares uzņēmumu. Ja tev ir medicīnas jomas uzņēmums vai esi nozares profesionālis - tava mērķauditorija ir portālā medicine.lv! Pastāsti par savu pakalpojumu vai preci, uzlabo atrodamību, stiprini reputāciju un iegūsti jaunus klientus, izvietojot portālā biznesa profilu, rakstus un banerus, kā arī izmantojot citus digitālā mārketinga risinājumus!

Nedēļas tēma

Aktuālie piedāvājumi

Jaunības eliksīrs: kompleksa atjaunošanas programma GESR klīnikā

Jaunības eliksīrs: kompleksa atjaunošanas programma GESR klīnikā

Mūsdienu pasaulē rūpes par izskatu un veselību iegūst aizvien lielāku nozīmi, un katra sieviete cenšas pēc iespējas ilgāk saglabāt jaunību un skaistumu. Uzziniet, kā atgūt jaunību un pašpārliecību ar progresīvu pārveidošanās tehnoloģiju palīdzību estētiskās medicīnas un skaistumkopšanas klīnikā GESR!

Baudi svaigu maltīti, gatavojot retāk!

Baudi svaigu maltīti, gatavojot retāk!

Glabājot pārtikas produktus vakuumā, produkti ilgāk ir svaigi, saglabājot savu smaržu un uzturvērtību. Iespēja ilgāk saglabāt svaigus pārtikas produktus ļaus jums retāk apmeklēt veikalu un iegādāties lielāku daudzumu produktu, ieekonomējot gan jūsu laiku, gan finanses. Kas ir VacSy®, un kādas ir VacSy® vakuuma pārtikas uzglabāšanas sistēmas priekšrocības?

Bioptron gaisma cīņā pret novecošanos

Bioptron gaisma cīņā pret novecošanos

Ādas izskatu ietekmē mūsu dzīvesveids, ēšanas paradumi, veselības stāvoklis, kaitīgie ieradumi, ģenētika un daudzi citi faktori. Labā ziņa – ikviena no mums var parūpēties par savu sejas ādu un aizkavēt ādas novecošanos – uzziniet vairāk par gaismas terapiju ar Bioptron!

Video

Kā ergonomiski iekārtot darba vietu, strādājot pie datora? Skaidro ergoterapeiti (VIDEO)

Kā ergonomiski iekārtot darba vietu, strādājot pie datora? Skaidro ergoterapeiti (VIDEO)

Atzīmējot Pasaules ergoterapijas dienu 27. oktobrī, Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas (Austrumu slimnīca) Rehabilitācijas klīnikas ergoterapeiti ir sagatavojuši padomus un vienkāršus  ieteikumus, kurus būtu ieteicams ņemt vērā ikvienam, kurš, sēžot pie datora, veic darba pienākumus vai arī ikdienā pie datora ekrāna pavada ilgas stundas. 

Produktu testi

Testa rezultāti: Pēdu krēms “Urea 20” sausu pēdu ādas kopšanai

Testa rezultāti: Pēdu krēms “Urea 20” sausu pēdu ādas kopšanai

Jūnijā Medicine.lv sadarbībā ar SIA “Gusto” piedāvāja testēt pēdu krēmu “Urea 20” sausai pēdu ādai.

Testa rezultāti: "Dr. Leopolds" krēms AMICOS un gels "KERELAST 30+" sausas un sabiezējušas ādas kopšanai

Testa rezultāti:

Jūnijā Medicine.lv sadarbībā ar "Dr. Leopolds" piedāvāja testēt komplektu - krēmu "Amicos" sausai un sabiezējušai ādai un KERELAST 30+" gēlu sabiezējušas ādas un nagu kopšanai.

Testa rezultāti: Aknu sargs

Testa rezultāti: Aknu sargs

Aprīlī Medicine.lv sadarbībā ar SIA “Fito preparāti” piedāvāja izmēģināt dabīgu produktu aknu darbības veicināšanai.

Testa rezultāti: ho-fi® original Na+ hlorofilīns – Latvijas dabas sniegtais spēks organisma restartam

Testa rezultāti: ho-fi® original Na+ hlorofilīns – Latvijas dabas sniegtais spēks organisma restartam

Maijā Medicine.lv sadarbībā ar zīmolu everlab® piedāvāja testēt ho-fi® original Na+ hlorofilīnu organisma restartam.

Izstāsti Latvijai veselības receptes

Jelgavas poliklīnika: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Jelgavas poliklīnika: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Jelgavas poliklīnika nodrošina pieejamus un kvalitatīvus medicīnas pakalpojumus diagnosticēšanā, slimību ārstēšanā, rehabilitācijā, slimību novēršanā un profilaktisku pasākumu veikšanā.

Latvijas mikroķirurgi, programma “Salabo cilvēku, klonē mikroķirurgu”: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Latvijas mikroķirurgi, programma “Salabo cilvēku, klonē mikroķirurgu”: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Latvijas mikroķirurgu komanda jau kopš kara sākuma Ukrainā sniegusi nenovērtējamu palīdzību, glābjot karā ievainotos cilvēkus. Latvijas mikroķirurgi - Olafs Libermanis un Mārtiņš Malzubris - nenogurstoši "labo" ievainotos cilvēkus.

Uzņēmums, kura darbības sfēra var būt līdziga raksta tematikai:

Medicine.lv, Latvijas veselības portāls

Medicine.lv, Latvijas veselības portāls

Kontakti

 1. +371 67770711
 2. +371 67770727
 3. serviss@latvijastalrunis.lv
 4. https://medicine.lv/
 5. +371 67770557
 6. redakcija@medicine.lv

Darba laiks

 • P.800-1700
 • O.800-1700
 • T.800-1700
 • C.800-1700
 • P.800-1600
 • S.-
 • Sv.-

Juridiskie dati

 1. 40003050681
 2. 27.12.1991
 3. 17.10.2003
 4. Rīga, Blaumaņa iela 38/40, LV-1011
 5. 2023

Apraksts

Vērtīgi padomi par veselību, uzturu, rehabilitāciju, skaistumkopšanu, farmāciju, veselīgu dzīvesveidu kā iedzīvotājiem, tā profesionāļiem. Portālā ir iespēja uzdot sev interesējošo jautājumu ārstiem-speciālistiem, piedalīties foruma diskusijās, kā arī atrast vajadzīgo preci vai pakalpojumu - pieejama informācija par vairāk nekā 12 000 nozares uzņēmumu. Ja tev ir medicīnas jomas uzņēmums vai esi nozares profesionālis - tava mērķauditorija ir portālā medicine.lv! Pastāsti par savu pakalpojumu vai preci, uzlabo atrodamību, stiprini reputāciju un iegūsti jaunus klientus, izvietojot portālā biznesa profilu, rakstus un banerus, kā arī izmantojot citus digitālā mārketinga risinājumus!

 
Vairāk

Atslēgvārdi

Medicīna, farmācija, rehabilitācija, veselība.

Medicīna, farmācija, rehabilitācija, veselība, ambulatorā palīdzība, ambulance, stacionārs, acu ārsts, ārstu komisijas, ārstu privātprakses, privātprakses, doktorāti, speciālisti, poliklīnika, poliklīnikas, veselības centri, dermatoloģija, diagnostika, elpceļu, plaušu slimības, endokrinoloģija, diabēts, fitoterapija, fleboloģija, vēnu saslimšana, gastroenteroloģija, gremošanas sistēma, ginekoloģija, dzemdības, kardioloģija, sirds un asinsvadu slimības, laboratorija, medicīnas iekārtas, instrumenti, piederumi, palīglīdzekļi, medicīnas literatūra, narkoloģija, atkarību ārstēšana, neiroloģija, nervu sistēmas saslimšanas, onkoloģija, ļaundabīgie audzēji, osteopātija, osteoporoze, otorinolaringoloģija, otolaringologs, LORS, pediatrija, bērnu veselība, plastiskā ķirurģija, rekonstruktīvā ķirurģija, podoloģija, pēdu aprūpe, vakcinācija, psiholoģija, psihoterapija, psihiatrija, reimatoloģija, kaulu, locītavu un saistaudu slimības, seksopatoloģija, seksuālā veselība, slimnīca, slimnīcas, stacionārs, traumatoloģija, ortopēdija, ķirurģija, triholoģija, matu veselība, uroloģija, veneroloģija, ādas veselība, zobārstniecība, mutes veselība, farmācija, homeopātija, medikamentu ražošana, aptiekas, rehabilitācija, fizioterapija, pirts, sauna, skaistumkopšanas salons, SPA, Biokosmētika, frizētavas, sanitārie dienesti, sociālā aprūpe, solārijs, veselības apdrošināšana, veselīgs uzturs, produktu testi, produktu atsauksmes, ziņas, medicīna enciklopēdija, digitālie pakalpojumi, reklāmraksti, baneri, biznesa profils, SEO, medicīnas ziņas, veselības padomi.


Vairāk

Saistītie resursi

Foto 7

medicine.lv aktuālie piedāvājumi
medicine.lv jautājumi un atbildes
medicine.lv meklēšana uzņēmumos
medicine.lv populārā medicīnas enciklopēdija pme
medicine.lv raksti
medicine.lv vizuālā reputācijas kampaņa
medicine.lv ziņas

Mājas lapa internetā