medicine.lv skaitļos

Lietotāji online196
Aktīvie uzņēmumi12552
Nozares raksti1407
Ekspertu atbildes21477
Testa rezultāti: Ekoell dziedzniecisks krēms saules apdegumiem : Latvijas veselības portāls | medicīnas uzņēmumi | medicine.lv

Testa rezultāti: Ekoell dziedzniecisks krēms saules apdegumiem

Aprīlī un maijā medicine.lv sadarbībā ar Ekoell piedāvāja testēt dziedzniecisku krēmu saules apdegumiem.

Alīna, 52 gadi

Ekoell produktus pirmo reizi izmēģināju jau pirms vairākiem gadiem, un kopš tā laika esmu iecienījusi šī zīmola izstrādājumus. Manai ādai ļoti patīk gan to dabīgais sastāvs, gan iedarbība – vēl ne reizi neesmu vīlusies. Šī iemesla dēļ vienmēr labprāt izmēģinu kaut ko jaunu no šīs firmas, un, ieraugot piedāvājumu testēt Ekoell dziedzniecisko krēmu saules apdegumiem, uzreiz pieteicos.

Krēmiņš man ļoti patika. Kā ierasts, kompakts un ērts iepakojums, kas neaizņem daudz vietas rokassomiņā. Šāda veida krēmam tas ir īpaši būtiski, jo tādējādi to vienmēr var paņemt līdzi un vajadzības gadījumā izmantot. Patīkama, dabīga smarža. Mani pārsteidza salīdzinoši šķidrā konsistence, taču ātri pieradu. Krēms labi klājas un ātri iesūcas.

Saulīte gan testēšanas laikā mani īpaši nelutināja, tāpēc krēmu izmantoju citiem nolūkiem – saskaņā ar instrukciju, to drīkst lietot arī sasitumu un apdegumu gadījumā. Krēms iedarbojas tiešām labi – nomierina ādu, izlīdzina ādas krāsu un apstrādātajā vietā būtiski samazinās nepatīkamās sajūtas. Noteikti lietošu šo krēmu vasaras sezonā, lai pilnvērtīgi apzinātu tā labās īpašības.

Sintija, 23 gadi

Pieteicos testēt Ekoell dziedniecisko krēmu saules apdegumiem, jo vēlējos izmēģināt ko jaunu un uzrunāja tas, ka produkta sastāvā ir tikai dabīgi ingredienti. Tā kā man ir gaiša āda, pirmā pavasara saule viegli rada apdegumus – pat tad, ja ārā uzturos pavisam neilgu brīdi, āda kļūst apsārtusi un jutīga. Tāpēc man vajadzīgs produkts, kas spētu mazināt nepatīkamās sajūtas un kairinājumu.

Krēms ir nelielā iepakojumā, viegli lietojams. Patīkama, neuzbāzīga smarža, viegla konsistence, kas nerada taukainu sajūtu. Ļoti ātri un viegli iesūcas. Efekts ļoti labs – uzreiz pēc uzklāšanas liekas, ka āda tiek atvēsināta, pazūd nepatīkamās sajūtas. Arī nākamajā dienā pēc tam, kad āda bija apdegusi, nebija novērojama nekāda lobīšanās vai diskomforts – acīmredzot krēms iedarbojās efektīvi. Kopumā par produktu varu izteikties tikai pozitīvi.

Anita, 49 gadi

Vēlējos izmēģināt Ekoell dziedniecisko krēmu saules apdegumiem, jo ikdienā dodu priekšroku ekoloģiskiem produktiem ar dabīgas izcelsmes sastāvdaļām un man patīk izmēģināt ko jaunu.

Krēmu lietoju neregulāri, tikai pēc vajadzības – dienās, kad āda patiešām bija apdegusi saulē, un šajās reizēs efekts bija labs. Pēc krēma lietošanas āda bija maiga, mazinājās apsārtums un sausums. Patika tas, ka produktam nav izteiktas smaržas, ir laba uzsūkšanās spēja, un krēms ir šķidrs, līdz ar to nepadara ādu taukainu, neveido krēma kārtu uz ādas.

Manuprāt, produkts ir labs un lieliski pilda savas funkcijas. Izmantošu arī turpmāk.

Jūlija, 33 gadi

Aprīlī un maijā izmēģināju Ekoell krēmu saules apdegumiem. Neskatoties uz to, ka šajā laikā saules tā īsti nebija, pāris reizes man izdevās produktu notestēt, taču domāju, ka vasarā gūšu pilnīgāku priekšstatu par tā efektivitāti.

Krēmiņš ir nelielā trauciņā un neaizņem daudz vietas – tas ir ļoti noderīgi, dodoties ārpus dabas, dažādos izbraucienos, jo līdzekli iespējams paņemt līdzi, neraizējoties, ka tas aizņems daudz vietas vai radīs papildu smagumu. Iepakojumu nēsāju līdzi somā, un tā tas man vienmēr bija pa rokai. Kopumā jauks eko produkts – gan smarža, gan krēma konsistence ir viegla un neuzbāzīga, efekts ir labs – dabīgās sastāvdaļas patiešām iedarbojas dziednieciski, radot patīkamu sajūtu, barojot un mitrinot ādu, mazinot kairinājumu. Produktu vērtēju pozitīvi.

Anita, 26 gadi

Jau kādu laiciņu meklēju savu īsto krēmu un līdz šodienai, šķiet, esmu izmēģinājusi gandrīz visus veikalos nopērkamos krēmus. Pret krēmiem, ja tā var teikt, esmu prasīga. Vēlos, lai tas labi smaržo, lai ātri iesūcas ādā, jo ikdienas steigā nav laika gaidīt līdz krēms nožūst, un lai tas neatstāj taukainu sajūtu. Pēdējā laikā pievēršu uzmanību, lai manis lietotie produkti būtu iegūti no dabīgām izejvielām, jo vasaras karstajā saulē, mana āda paliek jutīgāka pret tā sauktajiem "ķīmiskajiem krēmiem" nekā ziemā.

Man tika dota lieliska iespēja izmēģināt "Ekoell" dziedniecisko krēmu. Pirmais, kas mani patīkami pārsteidza, bija dabīgā krēma smarža - krēms smaržo pēc citrona un zāļu tējas. Tas iesūcās ādā pat nemanot un, neatstājot taukainu sajūtu, mīkstina ādu. Krēms pārsniedza manas ekspektācijas! To var lietot ne tikai uzklājot uz rokām, bet arī uz citām jutīgām vai sausām vietām, piemēram, elkoņiem, lūpām, pat uz saules apdegumiem, kas vasarā ir īpaši lietderīgi.

Marija, 24 gadi


Gribēju izmēģināt Ekoell dziedzniecisko krēmu saules apdegumiem, jo man patīk produkti ar dabīgām sastāvdaļām, turklāt pavasarī un vasarā līdzeklis pret saules apdegumiem ir ne vien noderīgs, bet arī nepieciešams.

Konkrētais krēmiņš ir ļoti patīkami smaržojošs – svaiga un uzmundrinoša smarža, dabīga, bez nekādiem nepatīkamiem smaržas pastiprinātājiem. Konsistence man šķita nedaudz par šķidru, taču tas netraucēja krēma lietošanā. Efekts labs – krēms nekavējoties iesūcas ādā, mazina nepatīkamās sajūtas un dziedē. Nākamajā dienā no apdeguma vairs nebija ne vēsts. Ļoti jauks produkts, kas noteikti noderēs vasaras mēnešos.

Inese, 39 gadi

Pieteicos testēt Ekoell dziedniecisko krēmu, lai izmēģinātu ko jaunu un dabīgu. Pavasara saule, kā zināms, ir visbīstamākā – pēc garās ziemas apdegumus gūt ir pavisam viegli.

Patika krēma smarža un faktūra, ļoti viegli klājas un iesūcas ādā – maiga iedarbība, kas nekavējoties atvieglo apdeguma radītās nepatīkamās sajūtas. Krēmiņš ērti lietojams un ērts iepakojums, ko var vienmēr nēsāt līdzi. Patīkami atvēsina ādu un sniedz atvieglojuma sajūtu. Noteikti lietošu arī turpmāk.

Jolanta, 32 gadi

Krēms pret saules apdegumiem ir ļoti vajadzīga lieta pavasara un vasaras sezonā. Ja pēc ilgstošas uzturēšanās saulē ādu nesasmērēju ar tai paredzētu līdzekli, nākamajā dienā vienmēr novērojams apsārtums, āda ir daudz sausāka, lobās. Šī iemesla dēļ nolēmu izmēģināt Ekoell dziedniecisko krēmu pret saules apdegumiem.

Ļoti ērta lietošana – iepakojums ir mazs, tāpēc to viegli var paņemt līdzi gan dodoties pie dabas, gan ikdienā. Lietoju pāris reizes pēc tam, kad āda bija apdegusi saulē – efekts ļoti labs. Krēms lieliski nomierināja ādu un ātri mazināja apsārtumu. Pēc lietošanas apdeguma vietā pat nenogāja āda. Arī smarža ir patīkama, un konsistence laba – krēms nav trekns un ātri uzsūcas ādā.

Maruta, 41 gads


Izvēlējos testēt Ekoell dziedniecisko krēmu pret saules apdegumiem, jo tas ir pilnīgi 100% ekoloģisks. Tā kā mana āda ir jutīga, ir ļoti neapdomīgi radīt apdegušajai ādai papildu kairinājumu ar dažādām ķīmiskām vielām. Arī citus ikdienas produktus cenšos lietot dabīgus, un labprāt izmēģinu ko jaunu, meklējot savus "īstos" krēmus.

Ekoell lietoju uzreiz pēc tam, kad āda bija saulē apdegusi un apsārtusi. Pēc krēma lietošanas āda nekļuva sausa, nelobījās. Iedarbība bija ļoti efektīva. Krēmam ir maiga un patīkama konsistence, jauka smarža. Sanāca izmēģināt līdzekli arī uz neliela sadzīves apdeguma – iedarbība bija efektīva.

Šo krēmu noteikti iegādāšos, lai vienmēr nēsātu līdzi somā un vajadzības gadījumā mana āda saņemtu pirmo palīdzību.

Rita, 26 gadi


Ekoell krēmu pret saules apdegumiem vēlējos testēt tāpēc, ka tas ir ekoloģisks produkts. Uzskatu, ka ādai šādi līdzekļi ir paši labākie, turklāt ne vien skaistumkopšanas, bet arī dziednieciskos nolūkos – ja āda cietusi no saules iedarbības, tai nepieciešams krēms, kas radīts tikai no dabīgām sastāvdaļām.

Tā kā testēšanas periodā saules bija maz un ārā uzturēties pārlieku daudz nesanāca, krēmu lietoju reizēs, kad ādu apdedzināja eļļa ēdiena gatavošanas procesā. Krēmam ir neitrāla smarža, tas ir viegli lietojams – tiesa, trauciņš ir pavisam mazs, un man ir gari nagi, tāpēc lietošana radīja nelielus sarežģījumus, tomēr kopumā bija gana ērti. Efekts ir ļoti labs – pēc uzklāšanas āda vairs nesūrst un nesāp, nepatīkamās sajūtas pēc brītiņa pāriet, arī apdeguma vieta izlīdzinās ātrāk nekā parasti, neveidojas krevele. Ļoti labs krēms ne tikai pret sauels apdegumiem, bet arī dažādām ikdienas situācijām.

 

Dabīgie ķermeņa kopšanas līdzekļi SIA Ekoell
Tālrunis: 67542454, 29422536
ekoell@latnet.lv
www.ekoell.lv.


 

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

=

* Lūdzu aizpildi summu vārdiski latviešu valodā ar visām garumzīmēm!

SIA "Latvijas Tālrunis" aicina interneta lietotājus - portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro iepriekšminētos noteikumus, viņa komentārs var tikt izdzēsts un SIA "Latvijas Tālrunis" ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem.

Uzņēmumi, saistīti ar raksta tematiku nozarē "Dermatoloģija, veneroloģija / ādas veselība":

Nedēļas tēma

Rūpējies par ĀDU, lai tā var parūpēties par tevi!

Rūpējies par ĀDU, lai tā var parūpēties par tevi!

Sausa āda izraisa ne tikai diskomfortu, bet tai ir arī samazinātas aizsargspējas, veidojas mikroplaisas, un līdz ar to palielinās ādas infekciju risks. Lai no tā izvairītos, var lietot ķermeņa losjonu, kas mitrinās ādu, padarīs to maigu un tvirtu. 

Aktuālie piedāvājumi

Tavs uzņēmums – 6 dažādās platformās JEB kā nokļūt tur, kur ir tavi klienti?

Tavs uzņēmums – 6 dažādās platformās JEB kā nokļūt tur, kur ir tavi klienti?

Vai tavs uzņēmums nesen sācis darboties, un tu prāto, kā ātri un efektīvi par to informēt savus potenciālos klientus? Varbūt tavam uzņēmumam jau kādu laiku ir sava mājaslapa vai profils sociālajos tīklos, taču tu meklē veidu, kā padarīt uzņēmumu vēl atrodamāku?

Pret spastiskām sāpēm vēderā

Pret spastiskām sāpēm vēderā

Kādēļ drotaverīns jau daudzus gadus ir iedarbīga alternatīva līdzekļiem pret spastiskām sāpēm vēderā? 

Video

Veselības ministrija skolām piedāvā mācību filmu par pusaudžu ņirgāšanos (VIDEO)

Veselības ministrija skolām piedāvā mācību filmu par pusaudžu ņirgāšanos (VIDEO)

Veselības ministrija (VM) kopā ar ekspertiem izstrādājusi mācību filmu pusaudžiem, kas skolotājiem palīdzēs darbā ar ņirgāšanās problemātikas risināšanu. Filmā ar praktiskām situāciju izspēlēm un eksperta komentāriem ir skaidrota ņirgāšanās būtība, pazīmes, sekas, kā arī piedāvāti rīcības principi gadījumos, kad pusaudži saskaras ar ņirgāšanās situācijām. 

Produktu testi

"ApiMi" Ķermeņa losjons ar propolisu un sarkanā āboliņa ekstraktu

Augustā Medicine.lv sadarbībā ar SIA "ApiMI" piedāvā izmēģināt Ķermeņa losjonu ar propolisu un sarkanā āboliņa ekstraktu.

Testa rezultāti: APIMI Pēdu krēms ar medu un ceļmallapas ekstraktu

Testa rezultāti: APIMI Pēdu krēms ar medu un ceļmallapas ekstraktu

Jūnijā Medicine.lv sadarbībā ar SIA "ApiMI" piedāvāja izmēģināt Pēdu krēmu ar medu un ceļmallapas ekstraktu.

Testa rezultāti: MARUSHA Skūšanās ziepes sausai ādai

Testa rezultāti: MARUSHA Skūšanās ziepes sausai ādai

Jūnijā Medicine.lv sadarbībā ar SIA "Eirobaltik" zīmolu "MARUSHA Nord Ecosmetic" piedāvāja testēt skūšanās ziepes ar pantenolu, kakao sviestu un E vitamīnu sausai ādai.

Testa rezultāti: MARUSHA cietais šampūns un kondicionieris matu veselības stiprināšanai

Testa rezultāti: MARUSHA cietais šampūns un kondicionieris matu veselības stiprināšanai

Jūnijā Medicine.lv sadarbībā ar SIA "Eirobaltik" zīmolu "MARUSHA Nord Ecosmetic" piedāvāja testēt matus spēcinošo cieto šampūnu tumšiem vai gaišiem matiem un kondicionieri.

Izstāsti Latvijai veselības receptes