medicine.lv skaitļos

Lietotāji online382
Aktīvie uzņēmumi12816
Nozares raksti1640
Ekspertu atbildes21477
Testa rezultāti: Ekoell dziedzniecisks krēms saules apdegumiem : Latvijas veselības portāls | medicīnas uzņēmumi | medicine.lv

Testa rezultāti: Ekoell dziedzniecisks krēms saules apdegumiem

Aprīlī un maijā medicine.lv sadarbībā ar Ekoell piedāvāja testēt dziedzniecisku krēmu saules apdegumiem.

Alīna, 52 gadi

Ekoell produktus pirmo reizi izmēģināju jau pirms vairākiem gadiem, un kopš tā laika esmu iecienījusi šī zīmola izstrādājumus. Manai ādai ļoti patīk gan to dabīgais sastāvs, gan iedarbība – vēl ne reizi neesmu vīlusies. Šī iemesla dēļ vienmēr labprāt izmēģinu kaut ko jaunu no šīs firmas, un, ieraugot piedāvājumu testēt Ekoell dziedzniecisko krēmu saules apdegumiem, uzreiz pieteicos.

Krēmiņš man ļoti patika. Kā ierasts, kompakts un ērts iepakojums, kas neaizņem daudz vietas rokassomiņā. Šāda veida krēmam tas ir īpaši būtiski, jo tādējādi to vienmēr var paņemt līdzi un vajadzības gadījumā izmantot. Patīkama, dabīga smarža. Mani pārsteidza salīdzinoši šķidrā konsistence, taču ātri pieradu. Krēms labi klājas un ātri iesūcas.

Banner 280x280

Saulīte gan testēšanas laikā mani īpaši nelutināja, tāpēc krēmu izmantoju citiem nolūkiem – saskaņā ar instrukciju, to drīkst lietot arī sasitumu un apdegumu gadījumā. Krēms iedarbojas tiešām labi – nomierina ādu, izlīdzina ādas krāsu un apstrādātajā vietā būtiski samazinās nepatīkamās sajūtas. Noteikti lietošu šo krēmu vasaras sezonā, lai pilnvērtīgi apzinātu tā labās īpašības.

Sintija, 23 gadi

Pieteicos testēt Ekoell dziedniecisko krēmu saules apdegumiem, jo vēlējos izmēģināt ko jaunu un uzrunāja tas, ka produkta sastāvā ir tikai dabīgi ingredienti. Tā kā man ir gaiša āda, pirmā pavasara saule viegli rada apdegumus – pat tad, ja ārā uzturos pavisam neilgu brīdi, āda kļūst apsārtusi un jutīga. Tāpēc man vajadzīgs produkts, kas spētu mazināt nepatīkamās sajūtas un kairinājumu.

Krēms ir nelielā iepakojumā, viegli lietojams. Patīkama, neuzbāzīga smarža, viegla konsistence, kas nerada taukainu sajūtu. Ļoti ātri un viegli iesūcas. Efekts ļoti labs – uzreiz pēc uzklāšanas liekas, ka āda tiek atvēsināta, pazūd nepatīkamās sajūtas. Arī nākamajā dienā pēc tam, kad āda bija apdegusi, nebija novērojama nekāda lobīšanās vai diskomforts – acīmredzot krēms iedarbojās efektīvi. Kopumā par produktu varu izteikties tikai pozitīvi.

Anita, 49 gadi

Vēlējos izmēģināt Ekoell dziedniecisko krēmu saules apdegumiem, jo ikdienā dodu priekšroku ekoloģiskiem produktiem ar dabīgas izcelsmes sastāvdaļām un man patīk izmēģināt ko jaunu.

Krēmu lietoju neregulāri, tikai pēc vajadzības – dienās, kad āda patiešām bija apdegusi saulē, un šajās reizēs efekts bija labs. Pēc krēma lietošanas āda bija maiga, mazinājās apsārtums un sausums. Patika tas, ka produktam nav izteiktas smaržas, ir laba uzsūkšanās spēja, un krēms ir šķidrs, līdz ar to nepadara ādu taukainu, neveido krēma kārtu uz ādas.

Manuprāt, produkts ir labs un lieliski pilda savas funkcijas. Izmantošu arī turpmāk.

Jūlija, 33 gadi

Aprīlī un maijā izmēģināju Ekoell krēmu saules apdegumiem. Neskatoties uz to, ka šajā laikā saules tā īsti nebija, pāris reizes man izdevās produktu notestēt, taču domāju, ka vasarā gūšu pilnīgāku priekšstatu par tā efektivitāti.

Krēmiņš ir nelielā trauciņā un neaizņem daudz vietas – tas ir ļoti noderīgi, dodoties ārpus dabas, dažādos izbraucienos, jo līdzekli iespējams paņemt līdzi, neraizējoties, ka tas aizņems daudz vietas vai radīs papildu smagumu. Iepakojumu nēsāju līdzi somā, un tā tas man vienmēr bija pa rokai. Kopumā jauks eko produkts – gan smarža, gan krēma konsistence ir viegla un neuzbāzīga, efekts ir labs – dabīgās sastāvdaļas patiešām iedarbojas dziednieciski, radot patīkamu sajūtu, barojot un mitrinot ādu, mazinot kairinājumu. Produktu vērtēju pozitīvi.

Anita, 26 gadi

Jau kādu laiciņu meklēju savu īsto krēmu un līdz šodienai, šķiet, esmu izmēģinājusi gandrīz visus veikalos nopērkamos krēmus. Pret krēmiem, ja tā var teikt, esmu prasīga. Vēlos, lai tas labi smaržo, lai ātri iesūcas ādā, jo ikdienas steigā nav laika gaidīt līdz krēms nožūst, un lai tas neatstāj taukainu sajūtu. Pēdējā laikā pievēršu uzmanību, lai manis lietotie produkti būtu iegūti no dabīgām izejvielām, jo vasaras karstajā saulē, mana āda paliek jutīgāka pret tā sauktajiem "ķīmiskajiem krēmiem" nekā ziemā.

Man tika dota lieliska iespēja izmēģināt "Ekoell" dziedniecisko krēmu. Pirmais, kas mani patīkami pārsteidza, bija dabīgā krēma smarža - krēms smaržo pēc citrona un zāļu tējas. Tas iesūcās ādā pat nemanot un, neatstājot taukainu sajūtu, mīkstina ādu. Krēms pārsniedza manas ekspektācijas! To var lietot ne tikai uzklājot uz rokām, bet arī uz citām jutīgām vai sausām vietām, piemēram, elkoņiem, lūpām, pat uz saules apdegumiem, kas vasarā ir īpaši lietderīgi.

Marija, 24 gadi


Gribēju izmēģināt Ekoell dziedzniecisko krēmu saules apdegumiem, jo man patīk produkti ar dabīgām sastāvdaļām, turklāt pavasarī un vasarā līdzeklis pret saules apdegumiem ir ne vien noderīgs, bet arī nepieciešams.

Konkrētais krēmiņš ir ļoti patīkami smaržojošs – svaiga un uzmundrinoša smarža, dabīga, bez nekādiem nepatīkamiem smaržas pastiprinātājiem. Konsistence man šķita nedaudz par šķidru, taču tas netraucēja krēma lietošanā. Efekts labs – krēms nekavējoties iesūcas ādā, mazina nepatīkamās sajūtas un dziedē. Nākamajā dienā no apdeguma vairs nebija ne vēsts. Ļoti jauks produkts, kas noteikti noderēs vasaras mēnešos.

Inese, 39 gadi

Pieteicos testēt Ekoell dziedniecisko krēmu, lai izmēģinātu ko jaunu un dabīgu. Pavasara saule, kā zināms, ir visbīstamākā – pēc garās ziemas apdegumus gūt ir pavisam viegli.

Patika krēma smarža un faktūra, ļoti viegli klājas un iesūcas ādā – maiga iedarbība, kas nekavējoties atvieglo apdeguma radītās nepatīkamās sajūtas. Krēmiņš ērti lietojams un ērts iepakojums, ko var vienmēr nēsāt līdzi. Patīkami atvēsina ādu un sniedz atvieglojuma sajūtu. Noteikti lietošu arī turpmāk.

Jolanta, 32 gadi

Krēms pret saules apdegumiem ir ļoti vajadzīga lieta pavasara un vasaras sezonā. Ja pēc ilgstošas uzturēšanās saulē ādu nesasmērēju ar tai paredzētu līdzekli, nākamajā dienā vienmēr novērojams apsārtums, āda ir daudz sausāka, lobās. Šī iemesla dēļ nolēmu izmēģināt Ekoell dziedniecisko krēmu pret saules apdegumiem.

Ļoti ērta lietošana – iepakojums ir mazs, tāpēc to viegli var paņemt līdzi gan dodoties pie dabas, gan ikdienā. Lietoju pāris reizes pēc tam, kad āda bija apdegusi saulē – efekts ļoti labs. Krēms lieliski nomierināja ādu un ātri mazināja apsārtumu. Pēc lietošanas apdeguma vietā pat nenogāja āda. Arī smarža ir patīkama, un konsistence laba – krēms nav trekns un ātri uzsūcas ādā.

Maruta, 41 gads


Izvēlējos testēt Ekoell dziedniecisko krēmu pret saules apdegumiem, jo tas ir pilnīgi 100% ekoloģisks. Tā kā mana āda ir jutīga, ir ļoti neapdomīgi radīt apdegušajai ādai papildu kairinājumu ar dažādām ķīmiskām vielām. Arī citus ikdienas produktus cenšos lietot dabīgus, un labprāt izmēģinu ko jaunu, meklējot savus "īstos" krēmus.

Ekoell lietoju uzreiz pēc tam, kad āda bija saulē apdegusi un apsārtusi. Pēc krēma lietošanas āda nekļuva sausa, nelobījās. Iedarbība bija ļoti efektīva. Krēmam ir maiga un patīkama konsistence, jauka smarža. Sanāca izmēģināt līdzekli arī uz neliela sadzīves apdeguma – iedarbība bija efektīva.

Šo krēmu noteikti iegādāšos, lai vienmēr nēsātu līdzi somā un vajadzības gadījumā mana āda saņemtu pirmo palīdzību.

Rita, 26 gadi


Ekoell krēmu pret saules apdegumiem vēlējos testēt tāpēc, ka tas ir ekoloģisks produkts. Uzskatu, ka ādai šādi līdzekļi ir paši labākie, turklāt ne vien skaistumkopšanas, bet arī dziednieciskos nolūkos – ja āda cietusi no saules iedarbības, tai nepieciešams krēms, kas radīts tikai no dabīgām sastāvdaļām.

Tā kā testēšanas periodā saules bija maz un ārā uzturēties pārlieku daudz nesanāca, krēmu lietoju reizēs, kad ādu apdedzināja eļļa ēdiena gatavošanas procesā. Krēmam ir neitrāla smarža, tas ir viegli lietojams – tiesa, trauciņš ir pavisam mazs, un man ir gari nagi, tāpēc lietošana radīja nelielus sarežģījumus, tomēr kopumā bija gana ērti. Efekts ir ļoti labs – pēc uzklāšanas āda vairs nesūrst un nesāp, nepatīkamās sajūtas pēc brītiņa pāriet, arī apdeguma vieta izlīdzinās ātrāk nekā parasti, neveidojas krevele. Ļoti labs krēms ne tikai pret sauels apdegumiem, bet arī dažādām ikdienas situācijām.

 

Dabīgie ķermeņa kopšanas līdzekļi SIA Ekoell
Tālrunis: 67542454, 29422536
ekoell@latnet.lv
www.ekoell.lv.


 

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

=

* Lūdzu aizpildi summu vārdiski latviešu valodā ar visām garumzīmēm!

SIA "Latvijas Tālrunis" aicina interneta lietotājus - portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro iepriekšminētos noteikumus, viņa komentārs var tikt izdzēsts un SIA "Latvijas Tālrunis" ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem.

Uzņēmumi, saistīti ar raksta tematiku nozarē "Dermatoloģija, veneroloģija / ādas veselība":

Uzņēmumi nozarē "Dermatoloģija, veneroloģija / ādas veselība"

Medicine.lv, Latvijas veselības portāls

Medicine.lv, Latvijas veselības portāls

Vērtīgi padomi par veselību, uzturu, rehabilitāciju, skaistumkopšanu, farmāciju, veselīgu dzīvesveidu kā iedzīvotājiem, tā profesionāļiem. Portālā ir iespēja uzdot sev interesējošo jautājumu ārstiem-speciālistiem, piedalīties foruma diskusijās, kā arī atrast vajadzīgo preci vai pakalpojumu - pieejama informācija par vairāk nekā 12 000 nozares uzņēmumu. Ja tev ir medicīnas jomas uzņēmums vai esi nozares profesionālis - tava mērķauditorija ir portālā medicine.lv! Pastāsti par savu pakalpojumu vai preci, uzlabo atrodamību, stiprini reputāciju un iegūsti jaunus klientus, izvietojot portālā biznesa profilu, rakstus un banerus, kā arī izmantojot citus digitālā mārketinga risinājumus!

Nedēļas tēma

Aktuālie piedāvājumi

Jaunības eliksīrs: kompleksa atjaunošanas programma GESR klīnikā

Jaunības eliksīrs: kompleksa atjaunošanas programma GESR klīnikā

Mūsdienu pasaulē rūpes par izskatu un veselību iegūst aizvien lielāku nozīmi, un katra sieviete cenšas pēc iespējas ilgāk saglabāt jaunību un skaistumu. Uzziniet, kā atgūt jaunību un pašpārliecību ar progresīvu pārveidošanās tehnoloģiju palīdzību estētiskās medicīnas un skaistumkopšanas klīnikā GESR!

Baudi svaigu maltīti, gatavojot retāk!

Baudi svaigu maltīti, gatavojot retāk!

Glabājot pārtikas produktus vakuumā, produkti ilgāk ir svaigi, saglabājot savu smaržu un uzturvērtību. Iespēja ilgāk saglabāt svaigus pārtikas produktus ļaus jums retāk apmeklēt veikalu un iegādāties lielāku daudzumu produktu, ieekonomējot gan jūsu laiku, gan finanses. Kas ir VacSy®, un kādas ir VacSy® vakuuma pārtikas uzglabāšanas sistēmas priekšrocības?

Bioptron gaisma cīņā pret novecošanos

Bioptron gaisma cīņā pret novecošanos

Ādas izskatu ietekmē mūsu dzīvesveids, ēšanas paradumi, veselības stāvoklis, kaitīgie ieradumi, ģenētika un daudzi citi faktori. Labā ziņa – ikviena no mums var parūpēties par savu sejas ādu un aizkavēt ādas novecošanos – uzziniet vairāk par gaismas terapiju ar Bioptron!

Video

Kā ergonomiski iekārtot darba vietu, strādājot pie datora? Skaidro ergoterapeiti (VIDEO)

Kā ergonomiski iekārtot darba vietu, strādājot pie datora? Skaidro ergoterapeiti (VIDEO)

Atzīmējot Pasaules ergoterapijas dienu 27. oktobrī, Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas (Austrumu slimnīca) Rehabilitācijas klīnikas ergoterapeiti ir sagatavojuši padomus un vienkāršus  ieteikumus, kurus būtu ieteicams ņemt vērā ikvienam, kurš, sēžot pie datora, veic darba pienākumus vai arī ikdienā pie datora ekrāna pavada ilgas stundas. 

Produktu testi

Testa rezultāti: Pēdu krēms “Urea 20” sausu pēdu ādas kopšanai

Testa rezultāti: Pēdu krēms “Urea 20” sausu pēdu ādas kopšanai

Jūnijā Medicine.lv sadarbībā ar SIA “Gusto” piedāvāja testēt pēdu krēmu “Urea 20” sausai pēdu ādai.

Testa rezultāti: "Dr. Leopolds" krēms AMICOS un gels "KERELAST 30+" sausas un sabiezējušas ādas kopšanai

Testa rezultāti:

Jūnijā Medicine.lv sadarbībā ar "Dr. Leopolds" piedāvāja testēt komplektu - krēmu "Amicos" sausai un sabiezējušai ādai un KERELAST 30+" gēlu sabiezējušas ādas un nagu kopšanai.

Testa rezultāti: Aknu sargs

Testa rezultāti: Aknu sargs

Aprīlī Medicine.lv sadarbībā ar SIA “Fito preparāti” piedāvāja izmēģināt dabīgu produktu aknu darbības veicināšanai.

Testa rezultāti: ho-fi® original Na+ hlorofilīns – Latvijas dabas sniegtais spēks organisma restartam

Testa rezultāti: ho-fi® original Na+ hlorofilīns – Latvijas dabas sniegtais spēks organisma restartam

Maijā Medicine.lv sadarbībā ar zīmolu everlab® piedāvāja testēt ho-fi® original Na+ hlorofilīnu organisma restartam.

Izstāsti Latvijai veselības receptes

Jelgavas poliklīnika: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Jelgavas poliklīnika: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Jelgavas poliklīnika nodrošina pieejamus un kvalitatīvus medicīnas pakalpojumus diagnosticēšanā, slimību ārstēšanā, rehabilitācijā, slimību novēršanā un profilaktisku pasākumu veikšanā.

Latvijas mikroķirurgi, programma “Salabo cilvēku, klonē mikroķirurgu”: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Latvijas mikroķirurgi, programma “Salabo cilvēku, klonē mikroķirurgu”: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Latvijas mikroķirurgu komanda jau kopš kara sākuma Ukrainā sniegusi nenovērtējamu palīdzību, glābjot karā ievainotos cilvēkus. Latvijas mikroķirurgi - Olafs Libermanis un Mārtiņš Malzubris - nenogurstoši "labo" ievainotos cilvēkus.

Uzņēmums, kura darbības sfēra var būt līdziga raksta tematikai:

Medicine.lv, Latvijas veselības portāls

Medicine.lv, Latvijas veselības portāls

Kontakti

 1. +371 67770711
 2. +371 67770727
 3. serviss@latvijastalrunis.lv
 4. https://medicine.lv/
 5. +371 67770557
 6. redakcija@medicine.lv

Darba laiks

 • P.800-1700
 • O.800-1700
 • T.800-1700
 • C.800-1700
 • P.800-1600
 • S.-
 • Sv.-

Juridiskie dati

 1. 40003050681
 2. 27.12.1991
 3. 17.10.2003
 4. Rīga, Blaumaņa iela 38/40, LV-1011
 5. 2023

Apraksts

Vērtīgi padomi par veselību, uzturu, rehabilitāciju, skaistumkopšanu, farmāciju, veselīgu dzīvesveidu kā iedzīvotājiem, tā profesionāļiem. Portālā ir iespēja uzdot sev interesējošo jautājumu ārstiem-speciālistiem, piedalīties foruma diskusijās, kā arī atrast vajadzīgo preci vai pakalpojumu - pieejama informācija par vairāk nekā 12 000 nozares uzņēmumu. Ja tev ir medicīnas jomas uzņēmums vai esi nozares profesionālis - tava mērķauditorija ir portālā medicine.lv! Pastāsti par savu pakalpojumu vai preci, uzlabo atrodamību, stiprini reputāciju un iegūsti jaunus klientus, izvietojot portālā biznesa profilu, rakstus un banerus, kā arī izmantojot citus digitālā mārketinga risinājumus!

 
Vairāk

Atslēgvārdi

Medicīna, farmācija, rehabilitācija, veselība.

Medicīna, farmācija, rehabilitācija, veselība, ambulatorā palīdzība, ambulance, stacionārs, acu ārsts, ārstu komisijas, ārstu privātprakses, privātprakses, doktorāti, speciālisti, poliklīnika, poliklīnikas, veselības centri, dermatoloģija, diagnostika, elpceļu, plaušu slimības, endokrinoloģija, diabēts, fitoterapija, fleboloģija, vēnu saslimšana, gastroenteroloģija, gremošanas sistēma, ginekoloģija, dzemdības, kardioloģija, sirds un asinsvadu slimības, laboratorija, medicīnas iekārtas, instrumenti, piederumi, palīglīdzekļi, medicīnas literatūra, narkoloģija, atkarību ārstēšana, neiroloģija, nervu sistēmas saslimšanas, onkoloģija, ļaundabīgie audzēji, osteopātija, osteoporoze, otorinolaringoloģija, otolaringologs, LORS, pediatrija, bērnu veselība, plastiskā ķirurģija, rekonstruktīvā ķirurģija, podoloģija, pēdu aprūpe, vakcinācija, psiholoģija, psihoterapija, psihiatrija, reimatoloģija, kaulu, locītavu un saistaudu slimības, seksopatoloģija, seksuālā veselība, slimnīca, slimnīcas, stacionārs, traumatoloģija, ortopēdija, ķirurģija, triholoģija, matu veselība, uroloģija, veneroloģija, ādas veselība, zobārstniecība, mutes veselība, farmācija, homeopātija, medikamentu ražošana, aptiekas, rehabilitācija, fizioterapija, pirts, sauna, skaistumkopšanas salons, SPA, Biokosmētika, frizētavas, sanitārie dienesti, sociālā aprūpe, solārijs, veselības apdrošināšana, veselīgs uzturs, produktu testi, produktu atsauksmes, ziņas, medicīna enciklopēdija, digitālie pakalpojumi, reklāmraksti, baneri, biznesa profils, SEO, medicīnas ziņas, veselības padomi.


Vairāk

Saistītie resursi

Foto 7

medicine.lv aktuālie piedāvājumi
medicine.lv jautājumi un atbildes
medicine.lv meklēšana uzņēmumos
medicine.lv populārā medicīnas enciklopēdija pme
medicine.lv raksti
medicine.lv vizuālā reputācijas kampaņa
medicine.lv ziņas

Mājas lapa internetā