medicine.lv skaitļos

Lietotāji online157
Aktīvie uzņēmumi12559
Nozares raksti4646
Ekspertu atbildes20592
Testa rezultāti: Dzintars FUTURE FORMULA SOS kāju balzams un balzāms kāju pēdām : Latvijas veselības portāls | medicīnas uzņēmumi | medicine.lv

Testa rezultāti: Dzintars FUTURE FORMULA SOS kāju balzams un balzāms kāju pēdām

Testa rezultāti: Dzintars FUTURE FORMULA SOS kāju balzams un balzāms kāju pēdām

Maijā medicine.lv sadarbībā ar AS Dzintars piedāvāja testēt divu produktu komplektu - FUTURE FORMULA SOS kāju balzamu un mīkstinošu balzāmu kāju pēdām.

Ingūna, 53 gadi

Pieteicos testēt Dzintara FUTURE FORMULA SOS kāju balzāmu un balzāmu kāju pēdām, jo vasara, kā zināms, ir laiks, kad par kājām nepieciešamas papildu rūpes. Tāpat pēdējos gados kāju vēnas sākušas kļūt izteiktākas, bet pēdiņas pēc ziemas bija raupjas un to āda – asa. Vēlējos izmēģināt produktus, jo Dzintara FUTURE FORMULA līnija man līdz šim šķitusi ļoti efektīva.

Produktam vizuāli pievilcīgi, gaumīgi iepakojumi, gana ērti lietojami un nepieciešamības gadījumā arī labi paņemami līdzi. Lietoju abus produktus vienu reizi dienā – vakaros, kad vairāk brīvā laika, jo process tomēr aizņem zināmu laika posmu. Zinu, ka, lietojot divas reizes dienā, efekts noteikti būtu vēl izteiktāks, taču rīta steigā tas nekādi neizdevās – domāju, ka noteikti to izmēģināšu atvaļinājuma laikā.
Produktam ir ļoti patīkams, viegls aromāts, to, šķiet, jutu vēl kādu laiku pēc lietošanas, un priekš manis tas bija patīkams bonuss. Viegli klājas, atstāj patīkamu sajūtu uz ādas.

Mēnesi pēc kāju balzāma lietošanas varu teikt, ka vēnas vairs nav tik pamanāmas kā agrāk. Kājas kopumā izskatās daudz labāk, āda gludāka. Balzāms kāju pēdām ar savu funkciju arīdzan tiek galā lieliski – pēdas ir tik mīkstas, papēžu āda vairs nešķeļas, nav raupja, plaisas ir pilnīgi pazudušas. Esmu sajūsmināta par abiem produktiem, noteikti lietošu tos arī turpmāk un ieteikšu citiem!

Maruta (28) un Armands (33)

Pieteicos Dzintara produktu SOS Future Formula kāju balzama un mīkstinošā balzama kāju pēdām testam, jo gan man, gan manam dzīvesbiedram ir problēmas ar kāju veselību. Draugu jau ilgu laiku uztrauca pēdu raupjā, cietā āda, kas plaisāja un bieži sagādāja grūtības staigāt sāpju dēļ - īpaši darbā, jo visu dienu jāstaigā, veicot fizisku un smagu darbu. Ir mēģinājis dažādus mīkstinošus krēmus un skrubjus, pēdu vīles un žiletes, bet pēc īsa laika cietā pēdu āda atkal veidojās un progresēja. Mani savukārt darbadienu beigās regulāri nomoka kāju nogurums, reizēm tūska.

Mēnesi abiem lietojot katram savu krēmu, pamanījām izmaiņas. Man balzams palīdzēja mazināt kāju nogurumu, turklāt ļoti patika arī tā atvēsinošais efekts. Lietoju to regulāri katru vakaru, jo no rītiem (kā ieteikts instrukcijā) tam laika nepietiek. Taču, neskatoties uz to, arī nākamajā dienā vēl bija jūtama atvieglojuma sajūta. Kāju balzama papildu pozitīvās īpašības - patīkamais aromāts un ātrā uzsūkšanās ādā. Savukārt draugs pēdu balzamu lietoja kā rakstīts instrukcijā - pēc kāju vannas, un arī bija ļoti apmierināts, jo pēdu āda kļuva daudz mīkstāka, samazinājās plaisas un līdz ar to arī sāpes staigājot. Balzamu ņēma arī līdzi uz darbu. Saka, ka pēc tā ieziešanas pēdās, kļūst vieglāk strādāt, kā arī krēms patīkami relaksē. Tāpēc paldies medicine.lv no mums abiem, ka sniedzāt tik lielisku iespēju izmēģināt patiešām iedarbīgus produktus, kas atvieglo ikdienas gaitas.

Velga, 50 gadi

Saku milzīgu paldies medicine.lv portālam par iespēju izmēģināt Dzintara produkciju kāju veselībai! Abi produkti man lieti noderēja, jo uztrauc gan sausā pēdu āda, gan smaguma sajūta kājās. Tā kā strādāju par pārdevēju lielā tirdzniecības centrā, tad dienas laikā ir ļoti daudz jāstaigā. Darba dienas beigās bieži vien ar grūtībām tieku līdz mājām, jo kājas ir ļoti nogurušas, smagas un ir jūtama pat dedzinoša sajūta. Pirmais, ko daru, atnākot mājās - guļos gultā, jo ir praktiski neiespējami nostāvēt. Arī pēdas lielās staigāšanas dēļ kļuvušas sausas, āda bieza un cieta. Tāpēc, tiklīdz uzzināju par produktu testēšanu, nedomājot pieteicos.

Abus krēmus lietoju katru dienu kā noteikts. Tagad tas man ir sava veida ikvakara SPA rituāls, jo pēc kāju izmasēšanas ar vienu un otru balzamu jūtos gan morāli, gan fiziski labāk. Viens balzams lieliski atvēsina un atsvaidzina kājas, un gandrīz pilnībā noņem kāju nogurumu, otrs - mīkstina pēdas, taču, vēlos piebilst - lai būtu redzami un jūtami rezultāti, krēms pēdām jālieto katru dienu pēc vannošanās, jo tikai tad būs lielāks efekts (sākumā pēdu balzamu lietoju uz sausām kājām un nemanīju nekādas izmaiņas). Patika arī abu krēmu atsvaidzinošā smarža - pēdu balzama smarža atgādina mentolu, bet kāju balzamam raksturīgs uzmundrinošs citrusaugļiem līdzīgs aromāts. Balzamu lietošana nesagādāja grūtības - tie abi ļoti ātri uzsūcas ādā. Ieteicu šos balzamus arī savām kolēģēm, kurām ir līdzīgas problēmas ar kāju veselību.

Evija, 36 gadi

Maija mēnesī medicine.lv iepazinos ar Dzintara jauno  produktu komplektu - FUTURE FORMULA SOS kāju balzamu un mīkstinošu balzāmu kāju pēdām. Mani uzrunāja produktu dabīgais sastāvs.

Kāju balzāms. Tā kā karstajā laikā, kāds bija arī maija mēnesis, manas kājas pietūkst un ir ļoti nogurušas, ir problēmas ar paplašinātām vēnām. Loti priecājos par iespēju izmēģināt kāju balzāmu. Smarža ir vienkārši brīnišķīga, atsvaidzinoša. Lietoju balzāmu no rīta un vakarā pēc garās darba dienas. Konsistence viegla, ļoti labi iesūcas ādā, kāju āda ir mitrināta, pabarota, patīkami atvēsinoša sajūta. Lietojot balzāmu, jau pēc pāris dienām sajutu, ka  vakara pusē kājām nav tik liels nogurums un arī tūska samazinājās. Pēc mēneša sajutu, ka rezultāts ir ļoti labs, kājas ir kļuvušas vieglākas, tūska mazinājusies. Vasarā patiešām kāju balzāms ir kā SOS ātrā palīdzība. Noteikti turpināšu rūpēties par savu kāju veselību, lietojot Dzintara brīnišķīgo kāju balzāmu.

Mīkstinošais balzāms kāju pēdām. Priecājos arī par iespēju izmēģināt mīkstinošo balzāmu kāju pēdām, jo vasarā brīvdienās dodos uz laukiem un, staigājot ar plikām kājām, pēdiņām ir vajadzīga kopšana, jo rodas nelielas plaisiņas un āda mēdz būt raupja, un ir arī sabiezējumi. Balzāmu kāju pēdām lietoju katru vakaru. Balzāma smarža ļoti patīkama, atsvaidzinoša, viegli iesūcas ādā. Pēdu āda ir ļoti labi pabarota, mitrināta, atsvaidzināta. Ļoti patika iemasēt balzāmu pēdiņās un sanāca kā neliela pēdu masāža. Arī pēdiņām  pazuda dienas saspringums. Rezultāts brīnišķīgs, plaisiņas pazuda, āda patiešām kļuva  maigāka. Priecājos par skaistām pēdiņām. Turpināšu rūpēties par pēdiņu veselību.

Paldies AS Dzintars par brīnišķīgajiem  FUTURE FORMULA SOS kāju kopšanas produktiem!

Monta, 28 gadi

Vēlējos pamēģināt Dzintars produktus kāju veselībai, jo vasarā man ar kājām vienmēr ir problēmas – tās ir sapampušas, sāpīgas, sajūta tāda it kā vēnas būtu saspringušas un nospriegotas. Vakaros ir tūska, kājas nogurušas, kā rezultātā izjūtu spēcīgu diskomfortu.
Abiem produktiem ir ļoti patīkama, svaiga smarža, tie lieliski iesūcas, āda jau uzreiz pēc uzsmērēšanas paliek maiga, zīdīga, gludāka. Kāju balzāms sniedz nekavējošu atvieglojumu – jau dažas minūtes pēc lietošanas liekas, ka kājām kļuvis vieglāk, pašsajūta uzlabojas, kļūst vieglāk staigāt.

Abus produktus lietoju regulāri un jau pavisam drīz pamanīju uzlabojumus. Neskatoties uz to, ka mans dzīvesveids nebija mainījies, turklāt ik dienas valdīja stiprs karstums, kas parasti situāciju pasliktina, manas kājas jutās ievērojami labāk. Tāpat uzlabojumi bija novērojami vizuāli, it īpaši pēdām un papēžu ādai. Noteikti turpināšu abus produktus lietot arī turpmāko vasaru – tie priekš manis ir lielisks atklājums!

Paldies par šo iespēju!

Kristīne, 47 gadi

Pieteicos produkta testam medicine.lv, jo ikdienas darbs saistīts ar ilgstošu stāvēšanu kājās. Vēnas ir noslogotas, papēži saplaisājuši, dienas beigās kājas sāp tā, ka pēdu nevar nolikt uz zemes, īsāk sakot – vakari priekš manis ir īstas mokas. Vasarā, karstā laikā situācija tikai pasliktinās, kājas stipri pietūkst un diskomforts parādās jau no rīta, kā rezultātā ir ļoti grūti izturēt garo darbadienu.

Dzintara FUTURE FORMULA SOS produkti man ļoti patika. Smarža ir atsvaidzinoša, bet vienlaikus nav uzbāzīga, balzāmi ir maigi un nekairina ādu, sniedz patīkamu, pavisam vieglu vēsumu un pēc lietošanas ātri iesūcas, padarot ādu mīkstu. Lietoju tos vakaros pēc darba, un sajūta tiešām bija labāka. Arī no rītiem palika labāk un dienu izturēt bija vieglāk. Manuprāt, šie ir lieliski līdzekļi kāju veselībai un iesaku tos katram, kas saskāries ar nepatīkamām sajūtām! Man palīdzēja lieliski.

Maija, 49 gadi

Gribēju izmēģināt, jo ir problēmas gan ar nogurumu kājās, kā arī ar kāju vēnām. Kā arī vasaras sezonā biežāk nepieciešams mitrināt kāju pēdas. Krēms, kas paredzēts kāju vēnām un atvieglo nogurumu, ir ar patīkamu aromātu un viegli atvēsina, bet vēsuma sajūta ātri pāriet, līdz ar to sajūta, ka tiek atvieglots nogurums kājās nav jūtama. Prasītos mazliet vairāk vēsuma sajūtas. Tikai ilgtermiņā lietojot, pieļauju, ka varētu novērot kāju vēnu problēmu mazināšanos. Iepakojums ērts lietošanai, turpināšu lietot un ceru ilgtermiņā tas mazinās un kāju nogurumu un uzlabos vēnu problēmas. Otrs krēms, kas mīkstina kāju pēdas un mazina papēžu plaisāšanu man ļoti patika. Krēma konsistence ļoti barojoša un patīkama pēc pāris lietošanas reizēm ( regulāri lietojot) jau manīju uzlabojumus. Ļoti patīkama smarža. Noteikti iesaku lietot sevišķi ja ir problēmas ar plaisājošu papēžu ādu! Lietoju divas reizes  dienā uz nakti un no rītiem, kā arī pēc peldēšanas atjaunoju krēmu.

https://dzintars.com/lv/adai/kajam/future-formula-sos-kaju-balz?mode=katalogs

https://dzintars.com/lv/adai/kajam/future-formula-sos?mode=katalogs

 

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

=

* Lūdzu aizpildi summu vārdiski latviešu valodā ar visām garumzīmēm!

SIA "Latvijas Tālrunis" aicina interneta lietotājus - portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro iepriekšminētos noteikumus, viņa komentārs var tikt izdzēsts un SIA "Latvijas Tālrunis" ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem.

Uzņēmumi, saistīti ar raksta tematiku nozarē "Dermatoloģija, veneroloģija / ādas veselība":

Uzņēmumi nozarē "Dermatoloģija, veneroloģija / ādas veselība"

"Nofrete", SIA, Estētiskās Medicīnas Centrs

"Nofrete", SIA, Estētiskās Medicīnas Centrs

Estētiskās medicīnas centrs "Nofrete" – tā ir jauna pieeja, kuras pamatā ir atjaunošanās un atveseļošanās efekts, jaunības pagarināšana bez plastiskajām operācijām. Individuāla pieeja un uzmanīga attieksme pret katru klientu, profesionālas ārstu konsultācijas. Salonu „Nofrete” ar pilnām tiesībām var ierindot ekskluzīvo salonu skaitā Baltijas valstīs, jo visi salonā piedāvātie pakalpojumi un izmantotās tehnoloģijas ir paši jaunākie un efektīvākie skaistumkopšanas industrijā. Visiem, kas mīl un novērtē komfortu, mājīgumu, konfidencialitāti un ir noskaņoti uz garantētu pozitīvu rezultātu, Nofrete piedāvā nevainojamu apkalpošanu. Katru sezonu – jauns pakalpojums. Ērtā atrašanās vieta un apsargājamā automašīnas stāvvieta ikvienam klientam papildinās patīkamo iespaidu par vizīti pie mums.

Nedēļas tēma

Aktuālie piedāvājumi

Skandināvijas un vācu kvalitāte jūsu veselībai un aprūpei

Skandināvijas un vācu kvalitāte jūsu veselībai un aprūpei

Uzņēmums "Prāna Ko" Latvijas tirgū veiksmīgi darbojas jau 25 gadus. Uzņēmums sadarbojas ar spēcīgiem zīmoliem un, pateicoties tiem, var sniegt saviem klientiem augstas kvalitātes saimniecības un higiēnas preces, profesionālus uzkopšanas līdzekļus un inventāru.

Covid-19 infekcijas ārstēšana mājas apstākļos

Covid-19 infekcijas ārstēšana mājas apstākļos

Ārsts Artūrs Tereško apkopojis informāciju pētījumiem un ārstēšanu, kā arī piedāvā plānu, ko darīt, ja gadās saslimt, lai slimību varētu vieglāk pārciest. 

Video

Trīs minūšu rīta rosme prāta spēju uzlabošanai (VIDEO)

Trīs minūšu rīta rosme prāta spēju uzlabošanai (VIDEO)

Neliela izkustēšanās pēc pamošanās ir veids, kā atmosties, sagatavoties dienai un uzlabot prāta spējas. Rīti kļūst gaišāki, tāpēc ikvienam, kuram mācības un darbs notiek attālināti, fiziskās sagatavotības eksperts iesaka trīs minūšu rīta rosmes vingrojumus. Ideālā variantā rīta rosmi vajadzētu veikt ārā – svaigā gaisā. 

Produktu testi

GoRelax – jauna dabīgu nomierinošu produktu līnija aktīviem cilvēkiem no Silvanols

GoRelax – jauna dabīgu nomierinošu produktu līnija aktīviem cilvēkiem no Silvanols

Janvārī medicine.lv sadarbībā ar Latvijas ražotāju SIA "Silvanols" piedāvā testēt divus dabīgus līdzekļus ar nomierinošu iedarbību – uztura bagātinātājus GoRelax Day (lietošanai dienā) un GoRelax Night (lietošanai uz nakti) pieaugušajiem.

HealthAid Wintervits® – imūnās sistēmas atbalstam ziemā

HealthAid Wintervits® – imūnās sistēmas atbalstam ziemā

Janvārī medicine.lv sadarbōibā ar SIA "HealthAid Baltics" piedāvā testēt HealthAid Wintervits® – uztura bagātinātāju imūnās sistēmas atbalstam ziemas laikā.

Testa rezultāti: SENSITIVE+ Zobu pasta ļoti jutīgiem zobiem

Testa rezultāti: SENSITIVE+ Zobu pasta ļoti jutīgiem zobiem

Decembrī medicine.lv sadarbībā ar SIA WOOM piedāvāja testēt zobu pastu ļoti jutīgiem zobiem WOOM SENSITIVE +.

Uzņēmējs runā

Zobu ekstrakcija grūtniecēm 

smaida_linija

Topošajām māmiņām iesaka atlikt zobu izraušanu, taču stipru sāpju gadījumā un noteiktajos klīniskajos gadījumos SMAIDA LĪNIJAS speciālisti vienmēr ir gatavi palīdzēt – klīnikā zobu ekstrakciju grūtniecēm veic tikai pieredzējušākie ķirurgi.

Uzņēmums, kura darbības sfēra var būt līdziga raksta tematikai:

"Nofrete", SIA, Estētiskās Medicīnas Centrs

"Nofrete", SIA, Estētiskās Medicīnas Centrs

Darba laiks

 • P.900-2100
 • O.900-2100
 • T.900-2100
 • C.900-2100
 • P.900-2100
 • S.1000-1700
 • Sv.-

Juridiskie dati

 1. 40003579535
 2. LV40003579535
 3. "Swedbank"
 4. LV28HABA0551002098381
 5. 24.01.2002
 6. Rīga, Emiļa Melngaiļa iela 5, LV-1010

Apraksts

Estētiskās medicīnas centrs "Nofrete" – tā ir jauna pieeja, kuras pamatā ir atjaunošanās un atveseļošanās efekts, jaunības pagarināšana bez plastiskajām operācijām. Individuāla pieeja un uzmanīga attieksme pret katru klientu, profesionālas ārstu konsultācijas. Salonu „Nofrete” ar pilnām tiesībām var ierindot ekskluzīvo salonu skaitā Baltijas valstīs, jo visi salonā piedāvātie pakalpojumi un izmantotās tehnoloģijas ir paši jaunākie un efektīvākie skaistumkopšanas industrijā. Visiem, kas mīl un novērtē komfortu, mājīgumu, konfidencialitāti un ir noskaņoti uz garantētu pozitīvu rezultātu, Nofrete piedāvā nevainojamu apkalpošanu. Katru sezonu – jauns pakalpojums. Ērtā atrašanās vieta un apsargājamā automašīnas stāvvieta ikvienam klientam papildinās patīkamo iespaidu par vizīti pie mums. 
Vairāk

Atslēgvārdi

Lūpu palielināšana, Plazmoliftings, Mezodiegi
Skaistumkopšana, fotoatjaunošana, atjaunojošās injekcijas, pīlings,
mikrodermabrāzija, oksiterapija, aparātu procedūras, maskas, tīrīšana,
"Christiana" skaistuma receptes, dermatoloģiskās procedūras, kosmētika,
vakuumterapija, figūras modelēšana, mezoterapija, SPA procedūras,
ietīšana, masāžas, kavitācija, fotoepilācija, vaksācija, roku kopšana,
manikīrs, kāju kopšana, pedikīrs, ilgnoturīgais make-up, skropstu pieaudzēšana,
Gelish laka, tredliftings, karboksiterapija, kosmetologs, Ericson Laboratoire kosmetika,
skaistuma injekcijas, filleri, dermatologs. Celulīta ārstēšana.
Bērnu dermatologs, permanentais grims, ādas diagnostika, Danne kosmētika,
DMK kosmētika. Lūpu palielināšana, liftings, plazmaliftings,
celulīts, nagu pieaudzēšana, gēla nagi, PRP, botulinotoksins,
aptos diegi, mezodiegi.
Vairāk

Saistītie resursi

Foto 12

"Nofrete", SIA, Skaistumkopšanas centrs
Skaistumkopšana
atjaunojošās injekcijas
Skaistumkopšanas centrs Rīgā
maskas, tīrīšana

Mājas lapa internetā