Testa rezultāti: Dzintars FUTURE FORMULA SOS kāju balzams un balzāms kāju pēdām

Testa rezultāti: Dzintars FUTURE FORMULA SOS kāju balzams un balzāms kāju pēdām

Maijā medicine.lv sadarbībā ar AS Dzintars piedāvāja testēt divu produktu komplektu - FUTURE FORMULA SOS kāju balzamu un mīkstinošu balzāmu kāju pēdām.

Ingūna, 53 gadi

Pieteicos testēt Dzintara FUTURE FORMULA SOS kāju balzāmu un balzāmu kāju pēdām, jo vasara, kā zināms, ir laiks, kad par kājām nepieciešamas papildu rūpes. Tāpat pēdējos gados kāju vēnas sākušas kļūt izteiktākas, bet pēdiņas pēc ziemas bija raupjas un to āda – asa. Vēlējos izmēģināt produktus, jo Dzintara FUTURE FORMULA līnija man līdz šim šķitusi ļoti efektīva.

Produktam vizuāli pievilcīgi, gaumīgi iepakojumi, gana ērti lietojami un nepieciešamības gadījumā arī labi paņemami līdzi. Lietoju abus produktus vienu reizi dienā – vakaros, kad vairāk brīvā laika, jo process tomēr aizņem zināmu laika posmu. Zinu, ka, lietojot divas reizes dienā, efekts noteikti būtu vēl izteiktāks, taču rīta steigā tas nekādi neizdevās – domāju, ka noteikti to izmēģināšu atvaļinājuma laikā.
Produktam ir ļoti patīkams, viegls aromāts, to, šķiet, jutu vēl kādu laiku pēc lietošanas, un priekš manis tas bija patīkams bonuss. Viegli klājas, atstāj patīkamu sajūtu uz ādas.

Mēnesi pēc kāju balzāma lietošanas varu teikt, ka vēnas vairs nav tik pamanāmas kā agrāk. Kājas kopumā izskatās daudz labāk, āda gludāka. Balzāms kāju pēdām ar savu funkciju arīdzan tiek galā lieliski – pēdas ir tik mīkstas, papēžu āda vairs nešķeļas, nav raupja, plaisas ir pilnīgi pazudušas. Esmu sajūsmināta par abiem produktiem, noteikti lietošu tos arī turpmāk un ieteikšu citiem!

Maruta (28) un Armands (33)

Pieteicos Dzintara produktu SOS Future Formula kāju balzama un mīkstinošā balzama kāju pēdām testam, jo gan man, gan manam dzīvesbiedram ir problēmas ar kāju veselību. Draugu jau ilgu laiku uztrauca pēdu raupjā, cietā āda, kas plaisāja un bieži sagādāja grūtības staigāt sāpju dēļ - īpaši darbā, jo visu dienu jāstaigā, veicot fizisku un smagu darbu. Ir mēģinājis dažādus mīkstinošus krēmus un skrubjus, pēdu vīles un žiletes, bet pēc īsa laika cietā pēdu āda atkal veidojās un progresēja. Mani savukārt darbadienu beigās regulāri nomoka kāju nogurums, reizēm tūska.

Mēnesi abiem lietojot katram savu krēmu, pamanījām izmaiņas. Man balzams palīdzēja mazināt kāju nogurumu, turklāt ļoti patika arī tā atvēsinošais efekts. Lietoju to regulāri katru vakaru, jo no rītiem (kā ieteikts instrukcijā) tam laika nepietiek. Taču, neskatoties uz to, arī nākamajā dienā vēl bija jūtama atvieglojuma sajūta. Kāju balzama papildu pozitīvās īpašības - patīkamais aromāts un ātrā uzsūkšanās ādā. Savukārt draugs pēdu balzamu lietoja kā rakstīts instrukcijā - pēc kāju vannas, un arī bija ļoti apmierināts, jo pēdu āda kļuva daudz mīkstāka, samazinājās plaisas un līdz ar to arī sāpes staigājot. Balzamu ņēma arī līdzi uz darbu. Saka, ka pēc tā ieziešanas pēdās, kļūst vieglāk strādāt, kā arī krēms patīkami relaksē. Tāpēc paldies medicine.lv no mums abiem, ka sniedzāt tik lielisku iespēju izmēģināt patiešām iedarbīgus produktus, kas atvieglo ikdienas gaitas.

Velga, 50 gadi

Saku milzīgu paldies medicine.lv portālam par iespēju izmēģināt Dzintara produkciju kāju veselībai! Abi produkti man lieti noderēja, jo uztrauc gan sausā pēdu āda, gan smaguma sajūta kājās. Tā kā strādāju par pārdevēju lielā tirdzniecības centrā, tad dienas laikā ir ļoti daudz jāstaigā. Darba dienas beigās bieži vien ar grūtībām tieku līdz mājām, jo kājas ir ļoti nogurušas, smagas un ir jūtama pat dedzinoša sajūta. Pirmais, ko daru, atnākot mājās - guļos gultā, jo ir praktiski neiespējami nostāvēt. Arī pēdas lielās staigāšanas dēļ kļuvušas sausas, āda bieza un cieta. Tāpēc, tiklīdz uzzināju par produktu testēšanu, nedomājot pieteicos.

Abus krēmus lietoju katru dienu kā noteikts. Tagad tas man ir sava veida ikvakara SPA rituāls, jo pēc kāju izmasēšanas ar vienu un otru balzamu jūtos gan morāli, gan fiziski labāk. Viens balzams lieliski atvēsina un atsvaidzina kājas, un gandrīz pilnībā noņem kāju nogurumu, otrs - mīkstina pēdas, taču, vēlos piebilst - lai būtu redzami un jūtami rezultāti, krēms pēdām jālieto katru dienu pēc vannošanās, jo tikai tad būs lielāks efekts (sākumā pēdu balzamu lietoju uz sausām kājām un nemanīju nekādas izmaiņas). Patika arī abu krēmu atsvaidzinošā smarža - pēdu balzama smarža atgādina mentolu, bet kāju balzamam raksturīgs uzmundrinošs citrusaugļiem līdzīgs aromāts. Balzamu lietošana nesagādāja grūtības - tie abi ļoti ātri uzsūcas ādā. Ieteicu šos balzamus arī savām kolēģēm, kurām ir līdzīgas problēmas ar kāju veselību.

Evija, 36 gadi

Maija mēnesī medicine.lv iepazinos ar Dzintara jauno  produktu komplektu - FUTURE FORMULA SOS kāju balzamu un mīkstinošu balzāmu kāju pēdām. Mani uzrunāja produktu dabīgais sastāvs.

Kāju balzāms. Tā kā karstajā laikā, kāds bija arī maija mēnesis, manas kājas pietūkst un ir ļoti nogurušas, ir problēmas ar paplašinātām vēnām. Loti priecājos par iespēju izmēģināt kāju balzāmu. Smarža ir vienkārši brīnišķīga, atsvaidzinoša. Lietoju balzāmu no rīta un vakarā pēc garās darba dienas. Konsistence viegla, ļoti labi iesūcas ādā, kāju āda ir mitrināta, pabarota, patīkami atvēsinoša sajūta. Lietojot balzāmu, jau pēc pāris dienām sajutu, ka  vakara pusē kājām nav tik liels nogurums un arī tūska samazinājās. Pēc mēneša sajutu, ka rezultāts ir ļoti labs, kājas ir kļuvušas vieglākas, tūska mazinājusies. Vasarā patiešām kāju balzāms ir kā SOS ātrā palīdzība. Noteikti turpināšu rūpēties par savu kāju veselību, lietojot Dzintara brīnišķīgo kāju balzāmu.

Mīkstinošais balzāms kāju pēdām. Priecājos arī par iespēju izmēģināt mīkstinošo balzāmu kāju pēdām, jo vasarā brīvdienās dodos uz laukiem un, staigājot ar plikām kājām, pēdiņām ir vajadzīga kopšana, jo rodas nelielas plaisiņas un āda mēdz būt raupja, un ir arī sabiezējumi. Balzāmu kāju pēdām lietoju katru vakaru. Balzāma smarža ļoti patīkama, atsvaidzinoša, viegli iesūcas ādā. Pēdu āda ir ļoti labi pabarota, mitrināta, atsvaidzināta. Ļoti patika iemasēt balzāmu pēdiņās un sanāca kā neliela pēdu masāža. Arī pēdiņām  pazuda dienas saspringums. Rezultāts brīnišķīgs, plaisiņas pazuda, āda patiešām kļuva  maigāka. Priecājos par skaistām pēdiņām. Turpināšu rūpēties par pēdiņu veselību.

Paldies AS Dzintars par brīnišķīgajiem  FUTURE FORMULA SOS kāju kopšanas produktiem!

Monta, 28 gadi

Vēlējos pamēģināt Dzintars produktus kāju veselībai, jo vasarā man ar kājām vienmēr ir problēmas – tās ir sapampušas, sāpīgas, sajūta tāda it kā vēnas būtu saspringušas un nospriegotas. Vakaros ir tūska, kājas nogurušas, kā rezultātā izjūtu spēcīgu diskomfortu.
Abiem produktiem ir ļoti patīkama, svaiga smarža, tie lieliski iesūcas, āda jau uzreiz pēc uzsmērēšanas paliek maiga, zīdīga, gludāka. Kāju balzāms sniedz nekavējošu atvieglojumu – jau dažas minūtes pēc lietošanas liekas, ka kājām kļuvis vieglāk, pašsajūta uzlabojas, kļūst vieglāk staigāt.

Abus produktus lietoju regulāri un jau pavisam drīz pamanīju uzlabojumus. Neskatoties uz to, ka mans dzīvesveids nebija mainījies, turklāt ik dienas valdīja stiprs karstums, kas parasti situāciju pasliktina, manas kājas jutās ievērojami labāk. Tāpat uzlabojumi bija novērojami vizuāli, it īpaši pēdām un papēžu ādai. Noteikti turpināšu abus produktus lietot arī turpmāko vasaru – tie priekš manis ir lielisks atklājums!

Paldies par šo iespēju!

Kristīne, 47 gadi

Pieteicos produkta testam medicine.lv, jo ikdienas darbs saistīts ar ilgstošu stāvēšanu kājās. Vēnas ir noslogotas, papēži saplaisājuši, dienas beigās kājas sāp tā, ka pēdu nevar nolikt uz zemes, īsāk sakot – vakari priekš manis ir īstas mokas. Vasarā, karstā laikā situācija tikai pasliktinās, kājas stipri pietūkst un diskomforts parādās jau no rīta, kā rezultātā ir ļoti grūti izturēt garo darbadienu.

Dzintara FUTURE FORMULA SOS produkti man ļoti patika. Smarža ir atsvaidzinoša, bet vienlaikus nav uzbāzīga, balzāmi ir maigi un nekairina ādu, sniedz patīkamu, pavisam vieglu vēsumu un pēc lietošanas ātri iesūcas, padarot ādu mīkstu. Lietoju tos vakaros pēc darba, un sajūta tiešām bija labāka. Arī no rītiem palika labāk un dienu izturēt bija vieglāk. Manuprāt, šie ir lieliski līdzekļi kāju veselībai un iesaku tos katram, kas saskāries ar nepatīkamām sajūtām! Man palīdzēja lieliski.

Maija, 49 gadi

Gribēju izmēģināt, jo ir problēmas gan ar nogurumu kājās, kā arī ar kāju vēnām. Kā arī vasaras sezonā biežāk nepieciešams mitrināt kāju pēdas. Krēms, kas paredzēts kāju vēnām un atvieglo nogurumu, ir ar patīkamu aromātu un viegli atvēsina, bet vēsuma sajūta ātri pāriet, līdz ar to sajūta, ka tiek atvieglots nogurums kājās nav jūtama. Prasītos mazliet vairāk vēsuma sajūtas. Tikai ilgtermiņā lietojot, pieļauju, ka varētu novērot kāju vēnu problēmu mazināšanos. Iepakojums ērts lietošanai, turpināšu lietot un ceru ilgtermiņā tas mazinās un kāju nogurumu un uzlabos vēnu problēmas. Otrs krēms, kas mīkstina kāju pēdas un mazina papēžu plaisāšanu man ļoti patika. Krēma konsistence ļoti barojoša un patīkama pēc pāris lietošanas reizēm ( regulāri lietojot) jau manīju uzlabojumus. Ļoti patīkama smarža. Noteikti iesaku lietot sevišķi ja ir problēmas ar plaisājošu papēžu ādu! Lietoju divas reizes  dienā uz nakti un no rītiem, kā arī pēc peldēšanas atjaunoju krēmu.

https://dzintars.com/lv/adai/kajam/future-formula-sos-kaju-balz?mode=katalogs

https://dzintars.com/lv/adai/kajam/future-formula-sos?mode=katalogs

 

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

=

* Lūdzu aizpildi summu vārdiski latviešu valodā ar visām garumzīmēm!

SIA "Latvijas Tālrunis" aicina interneta lietotājus - portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro iepriekšminētos noteikumus, viņa komentārs var tikt izdzēsts un SIA "Latvijas Tālrunis" ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem.

Uzņēmumi, saistīti ar raksta tematiku nozarē "Dermatoloģija, veneroloģija / ādas veselība":

Nedēļas tēma

Kas ir karstā joga

Kas ir karstā joga

Iespēja ielūkoties karstās jogas būtībā, smelties interesantas zināšanas un iedvesmoties jaunai pieredzei, lasot interviju ar jogas pasniedzēju Dainu Liepiņu.

Aktuālie piedāvājumi

Kas jāzina par ziedi "Evija"?

Kas jāzina par ziedi "Evija"?

Jau kopš seniem laikiem cilvēkiem pazīstama efektīvā un universālā ziede "Evija" ādas kopšanai un dziedēšanai, kas nu jau atrodama teju katrā mājas aptieciņā. Pateicoties ziedes pārsteidzoši pozitīvajām īpašībām un iedarbībai, tā ir populāra ne tikai Latvijā – ziede "ceļo" pa visu pasauli. 

Betulīna ietekme uz cilvēka organismu

Betulīna ietekme uz cilvēka organismu

Betulīnam ir pretiekaisuma, pretvīrusu un antibakteriālās īpašības, antioksidantīva, antimutagēna darbība, spēja mazināt holesterīna līmeni asinīs, uzlabot aknu un nieru darbību, kā arī citas darbības, ko var izmantot cilvēka atveseļošanai. Tāpat betulīnam ir liels potenciāls kosmētikas nozarē un ādas slimību ārstēšanā.

Video

Kāpēc biroja darbiniekiem jāvingro? Eksperta padoms (VIDEO)

Kāpēc biroja darbiniekiem jāvingro? Eksperta padoms (VIDEO)

Pasaules Veselības organizācija ziņo, ka 1,4 miljardu pieaugušo veselību apdraud fizisku vingrinājumu trūkums. Tas attiecas uz teju visiem biroja darbiniekiem Latvijā, jo tie, kuri, veicot darba pienākumus, sēž vismaz sešas stundas, ir sēdoša darba darītāji un, sēžot ilgas stundas, ķermenī netiek nodrošināta pilnvērtīga asinscirkulācija.

Produktu testi

Dabas Lāse - auzu pārslu putras ar vitamīniem un mikroelementiem

Dabas Lāse - auzu pārslu putras ar vitamīniem un mikroelementiem

Septembrī medicine.lv sadarbībā ar Dabas Lāse piedāvā izmēģināt gardas un veselīgas auzu pārslu putras ar vitamīniem un mikroelementiem

Rinogel DROPS – mitrina, aizsargā un atvieglo elpošanu iesnu laikā

Rinogel DROPS – mitrina, aizsargā un atvieglo elpošanu iesnu laikā

Septembrī medicine.lv sadarbībā ar SIA Silvanols piedāvā testam Rinogel DROPS.

CARDIOchol N30 normāla holesterīna līmeņa uzturēšanai un sirds veselībai

CARDIOchol N30 normāla holesterīna līmeņa uzturēšanai un sirds veselībai

Augustā medicine.lv sadarbībā ar vitamini.lv piedāvā testēt CARDIOchol N30 normāla holesterīna līmeņa uzturēšanai un sirds veselībai.

Uzņēmējs runā

Kas ir karstā joga

juulijaa

Iespēja ielūkoties karstās jogas būtībā, smelties interesantas zināšanas un iedvesmoties jaunai pieredzei, lasot interviju ar jogas pasniedzēju Dainu Liepiņu.

Kas ir muskuļu disbalanss?

Fin_2

Dabiski muskuļu un saišu elastīguma līmenis pakāpeniski samazinās aptuveni 30–35 gadu vecumā – jo vecāks kļūst cilvēks, jo sliktāka kļūst muskuļu un saišu elastība. Tas viss neizbēgami noved pie muskuļu disbalansa, kas ietekmē visu balsta un kustību sistēmu. Problēmas risināšana jāsāk ar speciālista konsultāciju.