medicine.lv skaitļos

Lietotāji online32
Aktīvie uzņēmumi12749
Nozares raksti1341
Ekspertu atbildes20871
Testa rezultāti: Dr. Pakalns Select Relaxols – spriedzes mazināšanai, sirdsdarbības uzlabošanai un relaksācijai : Latvijas veselības portāls | medicīnas uzņēmumi | medicine.lv

Testa rezultāti: Dr. Pakalns Select Relaxols – spriedzes mazināšanai, sirdsdarbības uzlabošanai un relaksācijai

Septembrī Medicine.lv sadarbībā ar "Dr. Pakalns Select" zīmolu piedāvāja testēt "Dr. Pakalns Select RELAXOLS Stress support" spriedzes mazināšanai, sirdsdarbības uzlabošanai un relaksācijas veicināšanai.

Katrīna, 35 gadi

Septembrī man bija lieliska iespēja izmēģināt "Dr. Pakalns Select RELAXOLS Stress support" spriedzes mazināšanai, sirdsdarbības uzlabošanai un relaksācijas veicināšanai. Produkta testam pieteicos tamdēļ, ka jau pēdējo pusgadu jūtos ievērojami nervozāka, sliktāk guļu – ilgstoši nevaru aizmigt, naktīs mostos, no rītiem jūtos neizgulējusies. Iepriekš nekad šādu problēmu nebija. Domāju, ka manu pašsajūtu ietekmējusi situācija, kurā dzīvojam jau vairāk nekā pusotru gadu – pastāvīgas raizes gan par darba, gan privātajiem apstākļiem, un apstākļu mainība un citi faktori nevar neatstāt ietekmi uz veselību.

Produktam ir skaists dizains, tumši zaļā un zelta apvienojums rada ļoti patīkamu iespaidu, izskatās gaumīgi un kvalitatīvi. Lietošana gan man nešķita sevišķi ērta – preparātu nepieciešams atšķaidīt ar ūdeni, kas steidzīgajā ikdienā ne vienmēr ir iespējams, tomēr man izdevās lietošanu padarīt par sava veida rituālu – mierpilna uztura bagātinātāja pagatavošana jau ir daļa no atslābināšanās procesa. Produktu lietoju pēc situācijas – lielākoties divas reizes dienā, reizēm trīs.

Pēc ilgstošas lietošanas varu teikt, ka kopumā jūtos labāk. Viennozīmīgi ir uzlabojies miegs, šķiet, ka arī ikdienas mazās rūpes uztveru mierīgāk, ir uzlabojusies koncentrēšanas spēja. Noteikti turpināšu šo produktu lietot, paralēli strādājot ar savu spriedzi un nervozitāti – vesela nervu sistēma ne tikai uzlabo pašsajūtu, bet arī lēmumu pieņemšanu un dzīves kvalitāti. 

Inese, 32 gadi

Mani uzrunāja piedāvājums portālā medicine.lv notestēt  "Dr. Pakalns Select" zīmola uztura bagātinātāju  "RELAXOLS Stress support ", kad meklēju informāciju saistībā ar spriedzes mazināšanu un relaksāciju. Šobrīd stress dēļ visiem esošajiem un plānotajiem  ierobežojumiem un neziņu par nākotni, kā arī pārslodze darbā un mājās man radīja spriedzi un sliktu pašsajūtu. Man bija grūtības aizmigt, dažreiz pat bezmiegs un no rītiem grūtības pamosties, kā rezultātā pa dienu bija nogurums. Saprotu, ka visas šīs problēmas rodas no nervozitātes.

Esmu lietojusi arī citus "Dr. Pakalns Select " uztura bagātinātājus imunitātes uzlabošanai un biju ļoti apmierināta ar rezultātiem. RELAXOLS priekš manis bija jaunums. Man ir ļoti svarīgi, ka uztura bagātinātājam ir dabīgs sastāvs – baldriāna, vilkābeles un melisas sausie ekstrakti.

Arī uztura bagātinātāja iepakojums, manuprāt, ir gaumīgs, tas pastāsta, ka produkts ir dabīgs. Pudelīte ir neliela, ērti, ka to var paņemt līdzi nepieciešamības gadījumā. Pilieni tek lēni un ļoti precīzi, ka var saskaitīt, lai nepārsniegtu paredzēto devu. Smarža patīkama un nomierinoša, sajutu melisu, vilkābeli.

Lietoju RELAXOLS pilienus, sajaucot ar nelielu ūdens daudzumu, kā bija norādīts. Sanāca lietot gan no rīta, gan vakarā pirms gulētiešanas. Garša viegli skābeni – rūgta, man ļoti patika šāda kombinācija. Atceros, ka kādreiz esmu lietojusi līdzīga sastāva uztura bagātinātājus uz spirta bāzes, kas man likās pārāk asi un nemaz nebija patīkami.

Jau pirmajā nedēļā jau novēroju, ka uzlabojās miegs un pēc labas izgulēšanās nogurums samazinājās un pamazām pazuda, darba diena bija kvalitatīvāka. No rītiem samazinājās satraukums un spriedze. Pāris nedēļu laikā atbrīvojos no nervozitātes, tagad esmu nosvērtāka. Esmu arī sapratusi, ka jāpieņem situācija, kuru varbūt pašlaik nevaru mainīt, jo satraukums kaitē veselībai. Mans secinājums – RELAXOLS ir ļoti vērtīgs palīgs šajā saspringtajā laikā.

Paldies "Dr. Pakalns Select" zīmolam par dabīgajiem uztura bagātinātājiem!

Inta, 48 gadi

Testa produktu  "Dr. Pakalns Relaxols Stress support" pēc nepieciešamības lietoju no 1. oktobra līdz 11. oktobrim. Patreiz man ir saspringts laiks, jo, atgriežoties no atvaļinājuma, darbā ir sakrājies ļoti daudz darāmā. Ikdienā cenšos iztikt bez šāda veida preparātu lietošanas, bet ir gadījumi, kad pati nespēju nomierināties, vai to nepieciešams panākt daudz īsākā laikā. Lūk, šī iemesla dēļ izvēlējos izmēģināt "Dr. Pakalns Relaxols Stress support" produktu.

Ļoti ērts iepakojums, turklāt pēc savām vajadzībām ir iespēja izvēlēties dažāda tilpuma iepakojumu – vai tas būtu 30 ml, vai 90 ml tilpums. Varētu būt, ka pirmos pilienus no pudelītes ir grūtāk iepilināt, bet nepieciešamo pilienu daudzumu ir ērti saskaitīt.

Produkta sastāvā esošā vilkābele, melisa, balderiāns rada patīkamu smaržu, kas savā ziņā arī rada nomierinošu efektu. Izdzerot nepieciešamo pilienu daudzumu, kas atjaukts noteiktā ūdens daudzumā, relaksācijas efekts rodas apmēram pēc minūtēm 10. Možumu tas nedod, bet otrādi – atslābina nervu sistēmu.

Pēc testēšanas varu teikt, ka no visiem nomierinošiem līdzekļiem, ko esmu lietojusi, šis varētu būt viens no labākajiem. Galvenokārt tāpēc, ka šis produkts man lieliski palīdz, un tas nozīmē, ka tas attaisnos iztērētos līdzekļus, iegādājoties  "Dr. Pakalns Relaxols Stress support".

Māra, 51 gads

Tajā dienā, kad manās rokās nokļuva „Dr. Pakalns Relaxols” testēšanas produkts, bija jādodas kārtot ieskaiti. Jutos satraukta un nevarēju sakopot savas domas, tas radīja manī neticību saviem spēkiem un bailes par tuvojošos ieskaiti, tāpēc ņēmu palīgā „Dr. Pakalns Relaxols”.

30 ml pudelītes iepakojums ir ļoti estētiski noformēts un ir ērts lietošanai, lai tas neaizņemtu daudz vietas rokas somiņā. Starp citu, šis līdzeklis pieejams arī 90 ml tilpuma pudelītē. Vienīgi pirmos pilienus bija grūti izdabūt no pudelītes, bet tālāk pilinājās raiti. Iepilinot noteiktā ūdens daudzumā šo produktu, sajutu patīkamu, dabisku smaržu. Tā kā šis produkts ir samērā biezs, tāpēc tad, kad pilieni nokļuva ūdenī, tos bez karotes bija grūti izšķīdināt. Kad biju izdzērusi ūdeni ar „Dr. Pakalns Relaxols”, nepagāja ilgs laiks, un manī iestājās miers, spēju bez satraukuma doties uz ieskaiti. Starp citu, ieskaite tika sekmīgi nokārtota, un domāju, ka daļēji to veicināja tas, ka pirms tās biju lietojusi „Dr. Pakalns Relaxols”.

Paldies par iespēju iepazīties ar „Dr. Pakalns Relaxols”!

Kaspars, 29 gadi

Mana ikdiena ir ļoti stresaina un nolēmu, ka ir jāpamēģina palietot kādu uztura bagātinātāju, jo, kā jau zināms, stress nevienam nenāk pa labu. Pamanīju arī „Dr. Pakalna Relaxolu” aptiekā, un izdomāju pamēģināt, piesakoties medicine.lv, jo iepriekš jau biju lietojis citus uztura bagātinātājus no šī zīmola, kā arī atpazinu iepakojuma dizainu, kas ir diezgan vienkāršs, bet tajā pašā laikā atmiņā paliekošs.

Man „Relaxols” patika, varēja just, ka esmu kļuvis mierīgāks. Vēl man patika, ka šis uztura bagātinātājs nerada tādu miegainības sajūtu kā citi nomierinošie uztura bagātinātāji, tāpēc noteikti lietošu to vēl.

„Relaxols” lietošana bija diezgan vienkārša, garša – neitrāla. Neteikšu, ka baigi garšīgs, bet nav arī tā, ka “nevar dabūt iekšā”.

Paldies par iespēju pamēģināt!

Evita, 46 gadi

Tā kā nomierinoši līdzekļi aptiekā ir pieejami plašā klāstā, rudenī parasti izvēlos kādu no pieejamajiem. Pamanīju portālā medicine.lv jauno „Relaxolu” un pieteicos izmēģināt.

Ļoti gaumīgs un skaists iepakojums, ērti atvērt un pilināt. Pilienus gan grūti sagaidīt, kad sāks pilēt, jo šķidrums ir ļoti biezs. Parastais baldriāns ir šķidrs, bet šis līdzeklis ir ļoti biezas konsistences, tādēļ jāapburņojas ar pacietību, to pilinot.

Pēc nedēļas lietošanas pamanīju, ka esmu daudz mierīgāka un nosvērtāka. Sastāvā esošais baldriāns, melisa un vilkābele, acīmredzot, ir darījuši savu. Uztraukumu lēkmes parādās daudz vieglākā formā un nav vairs tik biežas.

Noteikti iesaku šo līdzekli izmēģināt cīņai ar lieku un nevajadzīgu uztraukumu, kā arī vispārējai garastāvokļa un pašsajūtas uzlabošanai.

Jana, 31 gads

Savulaik, kad medicine.lv tika piedāvāts testēt „D. Pakalna” produktu „Hypnosol”, tas kļuvis par vienu no maniem regulārajiem pirkumiem, jo pēc vairāku citu līdzeklu izmēģināšanas ir vienīgais, kas palīdz man stabili un ātri iemigt un izgulēties, bez vairākkārtējas pamošanās naktīs. Tāpēc, pamanot, ka iespējams pamēģināt „Relaxols”, uzreiz pieteicos, jo sagaidīju, ka tas būs tikpat efektīvs.

Pēdējā laikā izjūtu ļoti lielu stresu par vakcinēšanās pret Covid-19 tēmu, jo mājās vīrs taisās vakcinēties, bet es esmu ļoti pret to, taču vienlaikus arī saprotu, ka man jācenšas izturēties mierīgāk pret šo tēmu, lai izvairītos no strīdiem mājās, tāpēc bija nepieciešamība nervu sistēmas atbalstam no ārpuses, jo pati nespēju tikt galā ar šo spriedzi.

Tā kā regulāri lietoju „Hypnosol”, salīdzināšu „Relaxol” lietošanu ar to. Salīdzinājumā ar „Hypnosol”, „Relaxol” garša un smarža ir patīkamāka, saldenāka. Tā konsistence ir krietni biezāka, kas radīja nelielas neērtības lietošanā, jo ilgi jāgaida, kamēr iztecēs vajadzīgais pilienu daudzums. Arī ūdenī pilieni bija jāsamaisa, lai tie kārtīgi izšķīstu. Lietošanai mājas apstākļos – ir ok –, taču, ikdienas steigā, ja nepieciešams pilienus ņemt līdzi, nav tik ērti.

Taču kopumā esmu apmierināta, it īpaši, kad sapratu, ka „Relaxols” man palīdz justies mierīgakai un neuztvert kādus sliktus jaunumus un situācijas tik saasināti kā parasti. Lietoju „Relaxolu” trīs reizes dienā, pa 25 pilieniem, kā jau instrukcijā norādīts. Dažas reizes „nogrēkoju” un pirms miega izdzēru vairāk pilienus, jo tieši bija beidzies „Hypnosol” un vajadzēja palīgu, lai ātrāk iemigtu, izvairoties no dažādām domām, kas pēdējā laikā nomoka prātu. Iemigu labi. No  rīta jutos labi izgulējusies. Uzskatu, ka „Dr. Pakalns” produkti ir pierādījums tam, ka arī dabīgi līdzekļi spēj palīdzēt vienlīdz labi dažādās situācijās, un nav vienmēr jāķeras pie medikamentiem.

Paldies, ka bija iespēja iepazīties ar vēl vienu efektīvu produktu no „Dr. Pakalna”!

Sanita, 26 gadi

Šobrīd kārtoju autovadītāja tiesības, un, ņemot vērā, ka tas ir jāapvieno vēl arī ar darbu, kā arī pandēmijas radīto ierobežojumu dēļ jūtos krietni saspringta ikdienā, kas traucē būt produktīvai  gan darbā, gan arī ietekmē koncentrēšanās spējas, mācoties teoriju autoskolā – sanāk vairākas reizes izlasīt mācību vielu, un pat tad īsti neatceros un neizprotu, ko izlasīju. Tāpat arī mājās attiecības ir sagrīļojušās manu straujās un biežās garastāvokļa maiņas dēļ. L Tāpēc sapratu, ka man vajadzīgs kāds dabīgs nomierinošs līdzeklis, kas palīdzētu justies mierīgāk un paveikt visu, kas nepieciešams, labāk un bez lieka stresa.

Ar „Dr. Pakalna” produktiem jau esmu pazīstama sen, zinu, ka tie ir efektīvi, tāpēc pieteicos izmēģināt arī „Relaxolu”. Parasti neesmu sajūsmā par dabīgu uztura bagātinātāju garšu, īpaši, ja tie ir šķidrā veidā, taču „Relaxols” mani iepriecināja – tam ir saldena augu garša, nav rūgtas piegaršas, kāda dažreiz ir uz dažiem augiem bāzētiem līdzekļiem. Arī smarža ir patīkama un neradīja nekādu diskomfortu. Konsistence gan varēja but nedaudz šķidrāka, lai atvieglotu lietošanu un nebūtu ilgi jāgaida, kamēr visi 25 pilieni iztecēs. Tomēr no otras puses  – šādi ir vieglāk saskaitīt un nepārspīlēt ar vienas reizes devu (piemēram, baldriāna pilieni iztek tik ātri, ka nevar saprast, vai nav par daudz, jo nevar paspēt izskaitīt).

Arī šoreiz nebiju vīlusies „Dr. Pakalna” uztura bagātinātājā. „Relaxols” tiešām labi palīdzēja justies mierīgāk, labāk koncentrēties, tiesa gan, efektu sajutu ne uzreiz, bet gan pēc 3-4 dienām. Pamanīju, ka arī esmu sākusi ātrāk iemigt, jo pēdējo devu dzēru pirms miega. Lasot autoskolas mācību vielu, pamanīju, ka nav tik lielas grūtības to izprast un atcerēties, kas mani ļoti iepriecināja, jo jau sāku satraukties, ka nesekmīgi nokārtošu eksāmenus, ja tā arī nespēšu neko iegaumēt.

Līdz ar to esmu pateicīga „Dr. Pakalnam” un medicine.lv, ka bija šāda iespēja iepazīt vēl vienu labu un noderīgu produktu veselībai!

Madara, 32 gadi

Izlēmu pieteikties produktu testam Medicine.lv mājaslapā - DR. PAKALNS Relaxols Stress Support pilieniem, jo jūtu, ka mans emocionālais stāvoklis pēdējā laikā ir ļoti pasliktinājies. Slikti guļu, pa dienu nevaru koncentrēties uz ikdienas darbiem. Visu laiku ir iekšējs nemiers, un esmu novērojusi, ka ļoti saasināti un emocionāli visu pārdzīvoju.
 
Kas attiecās uz preces iepakojumu, biju patīkami parsteigta, ka pudelīte ir samērā neliela un to var nāsāt līdzi somā. Saistībā ar aromātu - varēja just baldriānu sastāvā. Šis faktors sākotnēji mani ļoti uztrauca, lai pēc pilienu iedzeršanas no manis nesāktu smaržot pēc nomierinošajiem līdzekļiem, bet nē - atšķaidot ar nelielu ūdens daudzumu, smarža vairs nav tik izteikta un garša arī.
 
Pilienus lietoju, kā ir norādīts instrukcijā - 3 reizes dienā pa 25 pilieniem, kas ir samērā viegli. Jau pēc pirmās lietošanas reizes jutu efektu, biju mierīgāka un varēju koncentrēties darbam. Naktīs uzlabojās miegs un parādījās arī normāla ēstgriba. Kopumā līdzeklis deva savus rezultātus, esmu ļoti apmierināta un lietoju to joprojām. 
 
Iesaku amēģināt visiem, kam ikdienā ir pārāk daudz stresa darbā un ikdienā. Ticiet, būsiet apmierināti ar rezultātu un ļoti mierīgi!
 
Mirdza, 37 gadi
 
Pieteicos "Relaxols" testam, jo šajā periodā bija paredzama saspringta darba situācija, slodze un stress. Turklāt "Relaxola" sastāvdaļas man jau bija pazīstamas, jo līdzīgos gadījumos esmu lietojusi baldriāna, vilkābeles, arī melisas tinktūras atsevišķi, taču šajā preparātā bija visas kopā. Tāpat man patīk tinktūras labāk par tabletēm.
 
Lietoju "Relaxol" divas reizes dienā apmēram pa 25-30 pilieniem, ko sajaucu ar ūdeni. Uztura bagātinātāja lietošanas laikā jutos labi, mierīgi.
 
Uzskatu, ka šis ir labs un noderīgs preparāts ikdienas stresa un spriedzes samazināšanai, tāpēc vajadzības gadījumā turpināšu to lietot.
 
Paldies!

Ražotājs un izplatītājs: AS “Rīgas farmaceitiskā fabrika”, Ozolu iela 10, Rīga, LV-1005, Latvija

Produktu iespējams iegādāties “Mēness aptieka”, “Benu aptieka”, “Apotheka”, “Euroaptieka” un citos aptieku tīklos.

Vairāk informācijas par zīmola produktiem: https://www.facebook.com/Dr.PakalnsLatvija/

Uztura bagātinātājs

Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu!

Dalies ar šo rakstu

Nedēļas tēma

Aktuālie piedāvājumi

Deguna starpsienas operācija

Deguna starpsienas operācija

Plastiskās ķirurģijas klīnika Aesthetica piedāvā veikt gan deguna starpsienas korekcijas operācijas, gan estētisko rinoplastiku. Klīnikas Aesthetica otorinolaringologi un ķirurgi ir gatavi palīdzēt ikvienam pacientam. Pieraksties konsultācijai pie Aesthetica jau šodien!

Izskatīties labāk – tā nav veiksme, tas ir lēmums! Patiesība par plastisko ķirurģiju

Izskatīties labāk – tā nav veiksme, tas ir lēmums! Patiesība par plastisko ķirurģiju

Klīnikas "Aesthetica" pamatvērtības ir harmonija, samērīgums un dabiskums. Klientiem, kuri dažādu iemeslu dēļ vēlas veikt uzlabojumus savā izskatā, atgūt pašpārliecību un uzlabot savas dzīves kvalitāti, tas ir iespējams, nezaudējot savu "es". Komfortablā atmosfērā pieprasīti speciālisti, apvienojot augstu profesionālismu, precizitāti un gaumes izjūtu, palīdzēs jums uzlabot jūsu dzīves kvalitāti un piepildīt sapņus. 

Video

Produktu testi

Unikālais "OGA7 Cosmetics" ķermeņa un roku krēms normālai un sausai ādai

Unikālais

Oktobrī Medicine.lv sadarbībā ar zīmolu "OGA7 Cosmetics" piedāvā testēt unikālu barojošo un mitrinošo ķermena un roku krēmu.

Dr. Pakalns VIVASOLS – imunitātei, pret oksidatīvo stresu un elpceļu veselībai

Dr. Pakalns VIVASOLS – imunitātei, pret oksidatīvo stresu un elpceļu veselībai

Oktobrī medicine.lv sadarbībā ar Dr. Pakalns select zīmolu piedāvā testēt "Dr. Pakalns select VIVASOLS" imunitātei, pret oksidatīvo stresu un elpceļu veselībai.

Testa rezultāti: LIVEO pienskābo un bifidobaktēriju komplekss satrauktam vēderam

Testa rezultāti: LIVEO pienskābo un bifidobaktēriju komplekss satrauktam vēderam

Septembrī Medicine.lv sadarbībā ar Latvijas farmācijas uzņēmumu SIA "Sagitus" piedāvāja testēt "LIVEO Kids" pienskābo un bifidobaktēriju kompleksu ērti lietojamos pulverīšos, kas īpaši paredzēti bērniem.

Testa rezultāti: Dr. Pakalns Select Relaxols – spriedzes mazināšanai, sirdsdarbības uzlabošanai un relaksācijai

Testa rezultāti: Dr. Pakalns Select Relaxols – spriedzes mazināšanai, sirdsdarbības uzlabošanai un relaksācijai

Septembrī Medicine.lv sadarbībā ar "Dr. Pakalns Select" zīmolu piedāvāja testēt "Dr. Pakalns Select RELAXOLS Stress support" spriedzes mazināšanai, sirdsdarbības uzlabošanai un relaksācijas veicināšanai.

Izstāsti Latvijai veselības receptes

"Apimi" dabiskie kosmētikas produkti ķermeņa un sejas kopšanai: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Zīmols "Apimi" ir vēl viens piemērs izdomai, kas rezultējas lieliskos dabiskās kosmētikas produktos ķermeņa un sejas kopšanai. "Apimi" ražojumi ļauj sajust bišu radīto produktu labvēlīgo ietekmi uz skaistumu un labsajūtu ikdienā. Bišu iedvesmoti – Apimi radīti!"

Jaunums Latvijā – ZOE fermentētais probiotiskais dzēriens: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Jaunums Latvijā – ZOE fermentētais probiotiskais dzēriens: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Terapeitiskos nolūkos pārtikas un uztura bagātinātāju veidā tiek izmantoti laktobacilli, bifidobaktērijas un pat streptokoki. Šos dzīvos mikroorganismus sauc par probiotikām, un pārtikas produktus, kas tos satur, sauc par probiotikām. Parasti tie ir piena produkti. Lietuvietis Ramunas Račkausks radīja augu izcelsmes probiotikas produktu, raudzējot auzas, griķus un rīsus – ZOE. 

Uzņēmējs runā