medicine.lv skaitļos

Lietotāji online209
Aktīvie uzņēmumi12824
Nozares raksti1640
Ekspertu atbildes21477
Testa rezultāti: "Dr. Leopolds" krēms AMICOS un gels "KERELAST 30+" sausas un sabiezējušas ādas kopšanai : Latvijas veselības portāls | medicīnas uzņēmumi | medicine.lv

Testa rezultāti: "Dr. Leopolds" krēms AMICOS un gels "KERELAST 30+" sausas un sabiezējušas ādas kopšanai

Jūnijā Medicine.lv sadarbībā ar "Dr. Leopolds" piedāvāja testēt komplektu - krēmu "Amicos" sausai un sabiezējušai ādai un KERELAST 30+" gēlu sabiezējušas ādas un nagu kopšanai.


Jolanta, 53 gadi

Ar interesi un cieņu pret Latvijā radītiem produktiem labprāt pieteicos "Dr. Leopolds" kāju pēdu kopšanas produktu testēšanai. Ikdienā noteikti lietoju pēdu kopšanas krēmu, bet testēšanai piedāvātie nebija man pazīstami produkti, taču īsumā mana atsauksme – izcili produkti, man ļoti patika rezultāts!

Par iepakojumu – optimāls apjoms, gaumīgi noformēts, gan ārējais iepakojums, gan paša produkta trauks, ko viegli paņemt līdzi gan ikdienas gaitās, gan ceļojumā.

Par lietošanas ērtumu – “Amicos” pēdu krēms ir biezas konsistences, uzklājas ļoti labi un bagātīgi. Man prasījās produkta ērtākai paņemšanai no trauka, lai būtu pievienota kāda karotīte/ lāpstiņa. Produkts “Kerelast” ir gēla konsistences un klājas viegli, uzsūcas ātri. 

“Kerelast 30+” ir bez izteiktas smaržas un ar ļoti vērtīgi sastāvu – kumelīte, strutene un papildvielas efekta pastiprināšanai. Lietoju to neilgu laiku, bet efekts man ļoti patīk un noteikti turpināšu to lietot! Kāju pēdu āda kļuvusi mīkstāka, patīkami samtaina, tāpat noteikti ir atvieglota nagu kopšana. 

Mans pēdu krēmu lietošanas rituāls – kombinēti lietoju abus krēmus. Biezo pēdu krēmu “Amicos” lietoju vakaros, uzklājot, iemasējot pēdās pirms naktsmiera, bet gēla krēmu “Kerelast 30+” lietoju dienas laikā vairākas reizes.

Paldies par iespēju izmēģināt produktus! Patiešām atklāju ļoti labu pēdu kopšanas produktu, ko noteikti turpināšu lietot! 

Gunta, 46 gadi

Zīmols “Dr. Leopolds” Latvijā pazīstams jau vairākus gadu desmitus, pateicoties Dr. Leopolda Ozoliņa leģendārajiem, praksē pārbaudītajiem izgudrojumiem. Tāpēc, ieraugot portālā Medicine.lv piedāvājumu vasaras sākumā izmēģināt veselu produktu komplektu, uzreiz nolēmu pieteikties, jo šim zīmolam izdevies iegūt lietotāju uzticību. Īpaši dzirdēts un agrāk pamēģināts ir “Amicos”, tiesa, cits produkts no šīs līnijas. Mazāk informācijas, vismaz man, ir par “Kerelast 30 +”.

Testēšanai saņēmu divas nelielas kārbiņas – zilu un dzeltenīgu. “Amicos” atceros ar citu dizainu, šis droši vien ir jaunais variants. Abās ir vienādi mazi toverīši ar stipru, bet tradicionāli pielietotu aizdari. To atvēršanai nepieciešams nedaudz spēka un atjautības. Bet bērni noteikti klāt netiktu. Tas droši vien arī ir iepakojuma izvēles motivators. Kāpēc? To izlasu kārbiņas iekšienē atrodamajā informācijas lapiņā. Izrādās, produktu sastāvā ir tik spēcīgas vielas, ka pēc to uzklāšanas uz problēmzonām rūpīgi jānomazgā rokas un jāizvairās pieskarties acīm. Krēmu toverīši sākumā šķiet mulsinoši mazi, jo kāju krēmiem pierasti daudz lielāki iepakojumi. Tomēr jāatzīmē, ka viens no produktiem ir ārstniecisks gels, līdz ar to 40 g un 35 g iepakojumi ir jau pamatotāki. Abu produktu iepakojumos ir vienādas visu “Dr. Leopolds” produktu aprakstus ietverošas informatīvās lapiņas. Sākumā man tas nešķita pārāk labi, bet tad, rūpīgāk iedziļinoties, pamanīju uzsvērto abu testa produktu saistību – sākumā vajag lietot  “Kerelast 30+” gelu, bet pēc tam kā uzturošo terapiju – “Amicos” biezo krēmu. Jāatzīst, ka atsevišķas produktu instrukcijas varbūt neveicinātu optimālu abu produktu izmantošanu. Tiesa, šo informāciju pēc tam pamanīju arī uz dzeltenās krēma kārbiņas. Nolēmu, ka produktu testēšanu veikšu tieši šajā ieteiktajā kārtībā.

“Kerelast 30+” ziedi nekad nebiju lietojusi, un tā pat bija zināms pārsteigums – gan krāsas (rabarberzaļa), gan asās smaržas un arī želejveida konsistences dēļ. Tai ir interesants sastāvs – Urea (urīnviela) 30%, struteņu un kumelīšu ekstrakts, spirts, pienskābe, priežu eļļa, E vitamīns, glicerīns, attīrīts ūdens, ksantāna sveķi.  Gelu uzklāju vakaros pēc vakara dušas uz nedaudz mitru pēdu problēmzonām. Lai gēls labāk noturētos, uzvilku nakts zeķītes. Dažkārt gēlu uzliku arī no rītiem. Ādas sabiezējumi kļuva mīkstāki, centos tos ar pēdu vīli notīrīt. Daļēji izdevās.

Pēc apmēram nedēļas ilgas terapijas nolēmu izmēģināt otru produktu – “Amicos” krēmu sausai un sabiezētai ādai. Krēmus ar palielinātu Urea sastāvu biju jau lietojusi, tomēr šis krēms ir citādāks, šķietami ārstnieciskāks un iedarbīgāks. Testa piedāvājumā portālā Medicine.lv atradu arī  preparāta sastāva aprakstu latviešu valodā, un tas patiešām ir iespaidīgs – struteņu un kumelīšu ekstrakts, priežu eļļa, urea (urīnviela) 5%, pienskābe 4%, mentols, spirts, glicerīns, attīrīts ūdens, E vitamīns, rapšu eļļa, bišu vasks. Krēmu parasti uzliku un iemasēju pēdās vakaros. Konstatēju, ka tas labi iedarbojas arī uz plaukstu ādu, kas vasaras dārza darbos kļuvusi raupjāka. Tā radās ideja, ka šo krēmu turpinājumā pēc vajadzības varu palietot arī kā īpašu roku krēmu, protams, ievērojot norādīto piesardzību!

Tests vēl turpinās. Turpinās arī vasara, līdz ar to ādas problēmas aktualitāti nezaudēs. Tāpēc ir labi, ka ir šādi palīgprodukti – “Kerelast 30+” un “Amicos”! Paldies par iespēju izmēģināt!

Artūrs, 48 gadi

Šādā produktu testā piedalos pirmo reizi. Tā kā man ir problemātiska pēdu āda, sabiezējumi, plaisas papēžu ādā, jāmeklē risinājumi. Īpaši tas aktualizējas vasarā. Podologa apmeklējumi uz kādu laiku sniedz risinājumu, tomēr jāieklausās speciālista ieteikumā pēdu veselības labā pastāvīgi lietot speciālus krēmus, kuros ir paaugstināts Urea sastāvs, kas ir īpaši barojoši, ādu mīkstinoši. Medicine.lv piedāvātais kāju pēdu kopšanai paredzēto produktu komplekta tests likās laba iespēja izmēģināt produktus, kurus vēl nebiju lietojis, un, iespējams, atrast sev īsto līdzekli! Tas, ka speciālisti iesaka tieši šādu kombināciju, ļauj domāt, ka tā nav nejaušība, bet praksē pārbaudīta rezultatīva pieredze, kas ļauj izvairīties no citiem, neveiksmīgiem krēmu meklējumiem.

Abi “Dr. Leopolds” produkti pieejami nelielos, kompaktos iepakojumos, kas ir gana ērti gan uzglabāšanā, gan lietošanā. Informācija par abiem produktiem pieejama gan uz iepakojuma kārbiņas, gan produktu iepakojuma. Kārbiņās ir arī papildu informatīvas lapiņas, kas ļauj uzzināt gan par šo abu produktu mijiedarbību, gan par citiem firmas produktiem, kurus, iespējams, arī radīsies interese pamēģināt.

Testu sāku ar “Kerelast 30+” želeju. Vakaros to uzklāju uz pēdu ādas, īpaši uz papēžiem. Lai šis gēls labāk uzsūktos un iedarbotos, pēc procedūras uzvilku zeķes. Ieteiktajai pēdu vannošanai šajā laika sprīdī man gan nebija laika, tomēr šo ieteikumu paturēšu prātā! Pēc piecām gela lietošanas reizēm centos ar pēdu vīli mazināt sabiezējumus. Rezultāti bija vidēji. Varbūt gelu vajadzēja lietot ilgāk, tomēr vajadzēja izmēģināt arī otru produktu – “Amicos” krēmu. Šis produkts jau sniedz pavisam citu pieredzi! Tas, kaut arī smaržo līdzīgi, ir pavisam citas konsistences, labi klājas un uzsūcas, gana ilgi saglabājot patīkamu sajūtu. Pēdu āda vairs nav tik raupja. Testa piedāvājumā Medicine.lv izlasīju, ka labāku rezultātu sasniegšanai abus produktus var lietot arī vienlaicīgi – ja nepieciešams, lai pastiprinātu AMICOS krēma nolobošo iedarbību, pirms AMICOS krēma uzklāšanas var plānā kārtiņā uzklāt KERELAST 30+ gelu, ļaut tam uzsūkties un tad pa virsu plānā kārtā uzklāt AMICOS biezo krēmu. Būs jāizmēģina!

Sarmīte, 36 gadi

Jūnija mēnesī, kad sākās atvaļinājums, ko ierasti pavadu laukos, man aktuāla tēma ir pēdu kopšana. Tāpēc vēlējos atrast dabīgus un efektīvus pēdu kopšanas līdzekļus. Mani ieinteresēja piedāvājums notestēt Medicine.lv sadarbībā ar mūsu vietējo ražotāju "Dr. Leopolds" piedāvāto komplektu – krēmu "Amicos" sausai un sabiezējušai ādai un KERELAST 30+ gelu sabiezējušas ādas un nagu kopšanai.

Lietoju "Dr. Leopolds" radīto “Comsi” spreju, un jāatzīst, ka tas ir pats labākais līdzeklis pirmajai palīdzībai. Pēdu kopšanas līdzekļi gan man bija jaunums. Laukos staigāju basām kājām, dodoties pļavā vai uz mežu, velku gumijas zābakus, un dēļ tā manas pēdas kļuva sausas, āda sabiezēja, palika cieta un sasprēgāja, parādījās nepatīkami, sāpīgi papēžu plīsumi. Kopumā pēdas izskatījās nepievilcīgi un, kad jādodas ārpus mājas, vēlējos tās sakopt.

"Dr. Leopolds" pēdu kopšanas komplektu – krēmu "Amicos" un KERELAST 30+" gelu saņēmu katru savā glītā kartona iepakojumā. Dizains ir gaumīgs un pārdomāts. KERELAST 30+ gelam ir skaisti violets tonis ar zeltainiem uzrakstiem, bet  "Amicos" krēms ir saules dzeltenajā ar sarkaniem uzrakstiem.

Kā pirmo izmēģināju KERELAST gelu, kas ir iepildīts nelielā plastmasas trauciņā, kurā ir 40 g dzeltenīgs, nedaudz caurspīdīgs, gelveida konsistences līdzeklis. Smarža ir patīkama, dabīga, atsvaidzinoša, jūtams mentola, kumelīšu, priežu aromāts. Vēl sastāvāir  urea (urīnviela), E vitamīns un pat struteņu ekstrakts un citas sastāvdaļas.

Pēdas izmērcēju siltā ūdenī līdz 10 minūtēm un pēc tam sabiezētajā ādā viegli iemasēju KERELAST gelu un ļāvu tam uzsūkties aptuveni 2 minūtes. Tas uzsūcās labi un tikai nedaudz palika pāri gela, ko noslaucīju. Pēc tam nedaudz viegli parīvēju papēžus un sabiezējusī āda viegli nolobījās, problēmzonas tika attīrītas, āda kļuva mīkstāka, gludāka.

Pēc tam lietoju "Amicos" krēmu, kas arī ir iepildīts nelielā plastmasas trauciņā, kurā ir 35 g zeltaina, maiga krēma, kuram konsistence un izskats ir kā Gee sviestam un, paņemot to rokā, tas izkūst. Smarža arī ir patīkam, dabīga, uzmundrinoša, vairāk jūtams kumelīšu un priežu aromāts, bišu vasks. Sastāvs ir līdzīgs un papildus šeit ir bišu vasks un lipīdi. "Amicos" krēmu uzklāju vieglā kārtiņā un maigi iemasēju visā pēdā pēc gela lietošanas.

Krēms dziļi mīkstināja, mitrināja, atvēsināja pēdas un tas ļoti labi uzsūcās. Vakaros pēc šādas patīkamas kompleksās pēdu kopšanas procedūras uzvilku kokvilnas zeķītes, lai krēms turpinātu savu dziedinošo iedarbību.

Lietošana ir ērta un vienkārša, vakaros tas kļuva par ierastu rituālu, un iemācījos arī no rītiem veltīt laiku šai pēdu kopšanas procedūrai – no rītiem pirms brokastīm lietoju abus līdzekļus, lai rezultāti būtu labāki, bet gan bez kāju peldes.

Mēneša laikā rezultāti ir ļoti labi, jo pirmo reizi izmēģināju šādu kompleksu pēdu kopšanu. Pēdas ir dziedinātas, āda ir kļuvusi maigāka, gludāka, tā ir mitrināta un pabarota. Esmu atbrīvojusies no sabiezējumiem un plaisām, kas bija īpaši izteikti uz papēžiem. Protams, turpināšu lietot  "Dr. Leopolds" dabīgo un efektīvo pēdu kopšanas kompleksu. Sirsnīgs paldies par šo brīnišķīgo iespēju!

Ainārs, 35 gadi

“Dr. Leopolds” pēdu kopšanas komplektu izvēlējos pamēģināt, lai cīnītos ar sasprēgājušu un sabiezējušu ādu uz pēdām, kas ir regulāras fiziskas slodzes (un, iespējams, nepiemērotu apavu) rezultāts. Jau pirms lietošanas mani ļoti uzrunāja iepakojums, kas ir neliels un viegli ievietojams somā vai kabatā, dodoties izbraukumos. No sākuma šķita, ka iepakojums ir daudz par mazu, lai pietiktu ilgstošai lietošanai, bet šajā aspektā bija patīkams pārsteigums – tik tiešām nav nepieciešams daudz produkta, lai efektīvi noklātu visu pēdas virsmu.

AMICOS krēms tika lietots regulāri (1-2 reizes dienā) viena mēneša garumā. Lietošana ir ļoti vienkārša, un rezultāti arī patīkami – āda palika maigāka un elastīgāka. Pašam krēmam ir neuzkrītoša smarža un patīkama tekstūra. 

Turpretim gelam KERELAST 30+, lai arī tam ir ļoti patīkama tekstūra un smarža, ir nedaudz sarežģītāka lietošana, kas nereti neiekļāvās ikdienas plānos, vai tika piemirsts pavisam. Jāatzīst, ka varbūt manā konkrētajā situācijā tas nebija sevišķi aktuāli, jo nepiedzīvoju tik lielas pēdu ādas problēmas, lai pie tām piedomātu katrā spertajā solī. Pieļauju, ka, ja intensīva ādas atjaunošana un mitrināšana ir aktuālāks jautājums, tad arī atrastos šīs pāris minūtes dienā gēla lietošanai.

Kopumā AMICOS krēms ir kas tāds, ko labprāt turpinātu lietot, savukārt, lai gan KERELAST 30+ gēla sniegtie rezultāti bija ļoti iepriecinoši, tā komplicētās lietošanas dēļ šobrīd šis nav produkts, ko lietotu ikdienā. 

Monta, 37 gadi

Ikdienā daudz staigāju kājām, bieži valkāju augstpapēžu apavus, bet vasarā labprāt pastaigājos ar basām kājām. Tā visa rezultātā pēdu āda, protams, ir cieta un sabiezējusi, lai gan regulāri cenšos to apstrādāt ar pēdu vīli un periodiski lietoju arī dažādus mitrinošos krēmus. Ieraugot aicinājumu testēt Dr. Leopolda krēmu komplektu sausas un sabiezējušās ādas kopšanai, pieteicos produkta testam. Šķita, ka šie krēmi man būtu piemēroti, un piesaistīja produktu apraksti, sastāvs un solītais efekts.

Krēmu iepakojums skaidri un konkrēti norāda uz līdzekļa funkcijām, ērti izlasāma instrukcija, tomēr ieteiktu padomāt par dizainu, padarot to pievilcīgāku un mūsdienīgāku. “Kerelast” ir gelveida, bet “Amicos” biezākas konsistences, abi ļoti viegli klājas, tiem nav izteiktas smaržas, aromāts ir viegls, dabisks un patīkams. Lietošana ir gana ērta, turklāt lieliski, ka ražotājs ieteicis vairākus lietošanas veidus, tostarp lietot tos abus kopā labākam efektam. Tieši šo variantu arī izmēģināju un krēmus lietoju katru otro dienu, vakaros.

Jāsaka, ka efekts nelika vilties. Jau pēc dažām lietošanas reizēm pamanīju, ka pēdu āda kļuvusi mīkstāka, to ir vieglāk apstrādāt ar vīli un šim procesam ir labāks rezultāts. Noteikti turpināšu šo komplektu lietot, tiešām labs produkts, kas godam pilda solītās funkcijas.

Una, 36 gadi

Vēlējos izmēģināt šos produktus, jo nekad iepriekš nebiju lietojusi pēdu kopšanai paredzētus līdzekļus. Sākumā mani piesaistīja produktu vizuālais noformējums – ļoti vienkārši un gaumīgi iepakojumi, kas ir arī ērti lietošanā. Abus produktus sāku lietot katru vakaru pirms gulētiešanas, un jau no pirmās lietošanas reizes bija patīkama, maiga sajūta kājām. Abi produkti ātri uzsūcas ādā, un arī no rīta pēdu āda bija atsvaidzināta un mitrināta.

Pēc nedēļas “Kerelast” un “Amicos” regulāras lietošanas pamanīju, ka pēdu āda ir kļuvusi ievērojami mīkstāka un veselīgāka. Šie produkti gan lieliski mitrināja ādu, gan arī būtiski palīdzēja samazināt sausumu, cieto ādu un plaisas, kas man bieži vien bija problēma. Produktu sastāvā esošās dabīgās sastāvdaļas acīmredzami veicināja ādas atjaunošanos un aizsardzību.

Vēl viena pozitīva iezīme bija produktu dabiskā smarža, kas nebija pārāk uzbāzīga un radīja relaksējošu sajūtu pirms gulētiešanas.

Kopumā esmu ļoti apmierināta ar “Dr. Leopolds” pēdu kopšanas produktiem un noteikti turpināšu tos lietot arī turpmāk. Iesaku šos produktu ikvienam, kurš vēlas parūpēties par savām kājām un iegūt maigu, mīkstu un veselīgu pēdu ādu. Paldies ražotājam par tik izcilu produktu!

Inta, 33 gadi

Pēdu ādas sabiezējumi ir mana pastāvīgā problēma plakanās pēdas dēļ. Nekādi parastie pēdu krēmi nav devuši jūtamu rezultātu. Vienīgais, kas uz kādu laiku ļauj papriecāties par gludām un mīkstākām pēdām, ir pēdu apstrāde ar speciālo pēdu žileti un vīli, tad ar kādu mīkstinošu krēmu. Izlasot par “Dr. Leopolds” produktiem, radās cerība, ka šie varētu būt nopietnāki palīglīdzekļi, lai uzlabotu pēdu ādas stāvokli. Arī AMICOS un KERELAST produktu vizuālais iepakojums ir pavisam vienkāršs, ar uzsvērtu galveno informāciju, nevis ar kādiem piesaistošiem dizaina elementiem, kas rada iespaidu kā par nopietnu terapeitisku produktu, nevis vienkārši kārtējo krēmu, ko var nopirkt kosmētikas veikalos.

Abus līdzekļus lietoju katru vakaru. Uzreiz ķēros pie to kombinētas lietošanas, lai pastiprinātu nolobošo iedarbību, proti, uzklāju KERELAST 30+ gelu, ļāvu tam uzsūkties un tad pa virsu plānā kārtā uzklāju AMICOS biezo krēmu. Labākam efektam uz nakti uzvilku arī plānas zeķītes. Un tiešām – šāda kombinācija palīdzēja krietni mazināt cieto papēžu ādu, man bija vieglāk veikt pēdu ādas apstrādi un novīlēt sabiezējumus – pēdu kopšana, var teikt, kļuva “produktīvāka”. Bija grūti noticēt, ka kaut kas man varētu tā palīdzēt kā AMICOS un KERELAST, taču tagad saprotu, ka līdz šim neesmu vienkārši trāpījusi uz īstajiem līdzekļiem, kas būtu piemēroti manā gadījumā. Paldies par šo pieredzi, tagad noteikti lietošu tikai “Dr. Leopolds” produktus pēdu kopšanai.

Karīna, 38 gadi

Pavasarī un vasarā, kad iestājas siltais laiks, ļoti daudz staigāju basām kājām. Ziemā mazāk, bet tieši siltajā laikā uz papēžiem un gar pēdas malām ātri izveidojas pabiezas ādas kārtas. It kā pēdas tiek koptas un par tām rūpējos, tomēr sabiezinātā āda sagādā diskomfortu un teikšu godīgi - ir pietiekami nepievilcīgs vizuālais izskats. Veselības portālā Medicine.lv izlasīju rakstu par ''Dr. Leopolds krēmu AMICOS un gēlu KERELAST 30+'' sausas un  sabiezējušas ādas kopšanai. Nolēmu pamēģināt un pieteicos testēšanai.

Saņēmu divus iepakojumus, dzeltenā un lillā krāsā. Abi līdzekļi iepildīti plastmasas trauciņos. AMICOS krēms ir tumši dzeltenā krāsā, ļoti biezs un, lai to uzklātu, vispirms starp plaukstām to saberzēju, lai sasildītu. Pēdām tas uzklājās ideāli, uzreiz mīkstinot pēdu ādu. Smarža patīkama un viegla. KERELAST 30+ gēls ir pusšķidrs, ar neitrālu un vieglu krāsu. To lietoju pēc 10 minūšu pēdu peldes, viegli uzklājot sabiezējušām ādas vietām uz 10-15 min. Kad tas uzsūcās, virsū klāju AMICOS krēmu. Lietoju kombinētā veidā, izmantojot abus kopā - vispirms gēlu, pēc tam krēmu. 

Jāatzīst, ka biju patīkami pārsteigta par acīmredzamo efektu, jo pēdas pēc kombinētās metodes 3. lietošanas reizes kļuva ļoti mīkstas, liekais ādas biezums kļuva plānāks un tik ātri vairs neatjaunojās biezāks.

Es noteikti iesaku izmēģināt šo ''Dr. Leopolds" krēmu AMICOS un gēlu KERELAST 30+ sausas un  sabiezējušas ādas kopšanai un lietot siltajos gadalaikos tos regulāri!

Alise, 30 gadi

Man ir problemātiskas pēdas un pabiezi kāju nagi. To kopšana un rūpes prasa daudz laika un lielus līdzekļus, ejot regulāri pie podologa. Lasot rakstu veselības portālā medicine.lv, sapratu, ka vismaz kaut kādā mērā manu problēmu varētu palīdzēt risināt "Dr. Leopolds" krēms AMICOS un gēls KERELAST 30+ sausas un  sabiezējušas ādas kopšanai. Pieteicos un ļoti ātri tiku pie abiem produktiem.

Gēls KERELAST 30+ ir viegli uzklājams gan uz nagiem, gan uz pēdu biezajām virsmām. Pirmajā reizē īpašas izmaiņas nejutu un neredzēju, tomēr nākošās reizēs virsējās cietās ādas kārtiņas viegli lobījās pašas nost un, viegli paberzējot, nonāca jau lielāks slānis. 

Krēms AMICOS  ir dzeltenā krāsā un ļoti biezs. Man pat grūti bija ar pirkstu to dabūt ārā. Pirmajā reizē paņēmu par daudz, jo, kad tas uz siltas ādas pakūst, paliek mīkstāks un ļoti viegli iemasējas ādā. Uzsūcas ļoti ātri, man tik pat kā nekas nepalika uz ādas, pat uzklāju vēl mazliet, lai mīkstinātu ādu vairāk.

Lietojot šo "Dr. Leopolds" krēmu AMICOS un gēlu KERELAST 30+ sausas un  sabiezējušas ādas kopšanai, pēc kāda laika manāmi uzlabojās nagu un pēdu stāvoklis. Nav gluži tā, ka tie pilnībā atrisināja manas problēmas, tomēr jāatzīst, ka dēļ labā efekta, ko sniedz šo produktu lietošana, man retāk bija jāapmeklē podologs. Kā rezultātā uzlabojās mans komforts un ietaupījās naudas līdzekļi. 

Es iesaku visiem, kuriem ir problemātiski kāju nagi un pēdas, izmēģināt un ikdienā lietot "Dr. Leopolds" krēmu AMICOS un gēlu KERELAST 30+ sausas un  sabiezējušas ādas kopšanai!

Dr. Leopolds ražotne

Slokas iela 61, Jūrmala, LV-2015
Tālrunis: 29217661
E-pasts: info@drleopolds.lv
Mājaslapa: https://www.leopolds.lv

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

=

* Lūdzu aizpildi summu vārdiski latviešu valodā ar visām garumzīmēm!

SIA "Latvijas Tālrunis" aicina interneta lietotājus - portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro iepriekšminētos noteikumus, viņa komentārs var tikt izdzēsts un SIA "Latvijas Tālrunis" ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem.

Nedēļas tēma

Aktuālie piedāvājumi

Jaunības eliksīrs: kompleksa atjaunošanas programma GESR klīnikā

Jaunības eliksīrs: kompleksa atjaunošanas programma GESR klīnikā

Mūsdienu pasaulē rūpes par izskatu un veselību iegūst aizvien lielāku nozīmi, un katra sieviete cenšas pēc iespējas ilgāk saglabāt jaunību un skaistumu. Uzziniet, kā atgūt jaunību un pašpārliecību ar progresīvu pārveidošanās tehnoloģiju palīdzību estētiskās medicīnas un skaistumkopšanas klīnikā GESR!

Baudi svaigu maltīti, gatavojot retāk!

Baudi svaigu maltīti, gatavojot retāk!

Glabājot pārtikas produktus vakuumā, produkti ilgāk ir svaigi, saglabājot savu smaržu un uzturvērtību. Iespēja ilgāk saglabāt svaigus pārtikas produktus ļaus jums retāk apmeklēt veikalu un iegādāties lielāku daudzumu produktu, ieekonomējot gan jūsu laiku, gan finanses. Kas ir VacSy®, un kādas ir VacSy® vakuuma pārtikas uzglabāšanas sistēmas priekšrocības?

Bioptron gaisma cīņā pret novecošanos

Bioptron gaisma cīņā pret novecošanos

Ādas izskatu ietekmē mūsu dzīvesveids, ēšanas paradumi, veselības stāvoklis, kaitīgie ieradumi, ģenētika un daudzi citi faktori. Labā ziņa – ikviena no mums var parūpēties par savu sejas ādu un aizkavēt ādas novecošanos – uzziniet vairāk par gaismas terapiju ar Bioptron!

Video

Kā ergonomiski iekārtot darba vietu, strādājot pie datora? Skaidro ergoterapeiti (VIDEO)

Kā ergonomiski iekārtot darba vietu, strādājot pie datora? Skaidro ergoterapeiti (VIDEO)

Atzīmējot Pasaules ergoterapijas dienu 27. oktobrī, Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas (Austrumu slimnīca) Rehabilitācijas klīnikas ergoterapeiti ir sagatavojuši padomus un vienkāršus  ieteikumus, kurus būtu ieteicams ņemt vērā ikvienam, kurš, sēžot pie datora, veic darba pienākumus vai arī ikdienā pie datora ekrāna pavada ilgas stundas. 

Produktu testi

Testa rezultāti: Pēdu krēms “Urea 20” sausu pēdu ādas kopšanai

Testa rezultāti: Pēdu krēms “Urea 20” sausu pēdu ādas kopšanai

Jūnijā Medicine.lv sadarbībā ar SIA “Gusto” piedāvāja testēt pēdu krēmu “Urea 20” sausai pēdu ādai.

Testa rezultāti: "Dr. Leopolds" krēms AMICOS un gels "KERELAST 30+" sausas un sabiezējušas ādas kopšanai

Testa rezultāti:

Jūnijā Medicine.lv sadarbībā ar "Dr. Leopolds" piedāvāja testēt komplektu - krēmu "Amicos" sausai un sabiezējušai ādai un KERELAST 30+" gēlu sabiezējušas ādas un nagu kopšanai.

Testa rezultāti: Aknu sargs

Testa rezultāti: Aknu sargs

Aprīlī Medicine.lv sadarbībā ar SIA “Fito preparāti” piedāvāja izmēģināt dabīgu produktu aknu darbības veicināšanai.

Testa rezultāti: ho-fi® original Na+ hlorofilīns – Latvijas dabas sniegtais spēks organisma restartam

Testa rezultāti: ho-fi® original Na+ hlorofilīns – Latvijas dabas sniegtais spēks organisma restartam

Maijā Medicine.lv sadarbībā ar zīmolu everlab® piedāvāja testēt ho-fi® original Na+ hlorofilīnu organisma restartam.

Izstāsti Latvijai veselības receptes

Jelgavas poliklīnika: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Jelgavas poliklīnika: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Jelgavas poliklīnika nodrošina pieejamus un kvalitatīvus medicīnas pakalpojumus diagnosticēšanā, slimību ārstēšanā, rehabilitācijā, slimību novēršanā un profilaktisku pasākumu veikšanā.

Latvijas mikroķirurgi, programma “Salabo cilvēku, klonē mikroķirurgu”: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Latvijas mikroķirurgi, programma “Salabo cilvēku, klonē mikroķirurgu”: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Latvijas mikroķirurgu komanda jau kopš kara sākuma Ukrainā sniegusi nenovērtējamu palīdzību, glābjot karā ievainotos cilvēkus. Latvijas mikroķirurgi - Olafs Libermanis un Mārtiņš Malzubris - nenogurstoši "labo" ievainotos cilvēkus.