medicine.lv skaitļos

Lietotāji online304
Aktīvie uzņēmumi12808
Nozares raksti1624
Ekspertu atbildes21477
Testa rezultāti: D vitamīns ar magniju un B6 vitamīnu vienā kapsulā : Latvijas veselības portāls | medicīnas uzņēmumi | medicine.lv

Testa rezultāti: D vitamīns ar magniju un B6 vitamīnu vienā kapsulā

Septembrī un oktobrī Medicine.lv sadarbībā ar Latvijas farmācijas uzņēmumu SIA "Sagitus" piedāvāja testēt jaunumu no NATEO D vitamīna – “NATEO D + Magnijs B6” kapsulas.

Ilze, 31 gads

Sākoties rudens sezonai, ļoti svarīgi ir stiprināt imunitāti. Pēc ģimenes ārstes ieteikuma plānoju turpināt lietot D vitamīnu, jo tas veicina normālu imūnsistēmas darbību. Pateicoties informācijai medicine.lv, iepazinos ar jaunumu – D vitamīns ar magniju un B6 vitamīnu vienā kapsulā. Esmu lietojusi citus NATEO uztura bagātinātājus un rezultāti ir bijuši labi. Tāpēc ļoti priecājos par iespēju izmēģināt šo jaunumu “NATEO D + Magnijs B6” kapsulās.

Iepazīstoties tuvāk ar aprakstu, sapratu, ka šis komplekss ir ļoti vērtīgs un unikāls, jo visas organismam nepieciešamās vielas ir vienā kapsulā un savstarpēji lieliski mijiedarbojas, lai rezultāti būtu efektīvi. Pagājušajā rudens un ziemas sezonā pēc biežām slimošanām mana imunitāte bija diezgan zema. Arī septembra sākumā biju nedaudz saaukstējusies. Pēc saspringtās darba dienas esmu nogurusi un trūkst spēka paveikt mājas darbus, ir novērojami arī miega traucējumi. Brīvdienās dodamies pasportot svaigā gaisā, bet pēc šīm aktivitātēm novēroju muskuļu sāpes un arī krampjus kājās. Tāpēc arī Magnijs kopā ar B vitamīnu ir ļoti noderīgi.

“NATEO D + Magnijs B6” uztura bagātināja kapsulas ir kastītē ar gaumīgu, košu dizainu. Tiek izceltas galvenās sastāvdaļas un ieguvumi. Kastīte ir vidēja izmēra ar 40 kapsulām. Kapsulas ir vidēja lieluma, bez smaržas un garšas. Lietoju katru rītu vienu kapsulu, uzdzerot nedaudz ūdens, kopā ar ēdienu. Lietošana ir ērta un nesagādā grūtības. Man patīk, ka jālieto vienu reizi dienā, jo biežāk tas būtu sarežģīti. Sanāca lietot mēnesi un varu teikt, ka pašsajūta ir uzlabojusies. Uzlabojās miega kvalitāte, jo ātrāk iemigu un no rīta biju mundrāka. Samazinājās nogurums un pietika spēka un enerģijas darboties arī pēc garās darba dienas. Vēl novēroju, ka man biežāk bija labs garastāvoklis. Vairs nebija novērojami krampji kājās.

Esmu ļoti apmierināta ar rezultātiem. 

Noteikti turpināšu lietot šo vērtīgo “NATEO D + Magnijs B6” uztura bagātināju, lai turpinātu uzlabot imunitāti un pašsajūtu. Paldies mūsu Latvijas uzņēmumam "Sagitus", ka radījāt tik efektīvu uztura bagātinātāju – vitamīnu un minerālvielu kompleksu vienā kapsulā.

Agnese, 29 gadi

Piekrītu, ka D vitamīnu ir nepieciešams lietot regulāri, jo tas ir vajadzīgs normālai imūnsistēmas darbībai. Pēc saulainās vasaras, sākoties rudenim, biju ieplānojusi turpināt lietot D vitamīnu. Atradu medicine.lv ļoti vētīgu piedāvājumu notestēt jaunumu no NATEO – “NATEO D + Magnijs B6” kapsulās. Manuprāt, vērtīgs komplekss  – D vitamīns ar magniju un B6 vitamīnu vienā kapsulā.

Pēc apraksta sapratu, ka šis uztura bagātinātajs man ir ļoti piemērots. Man ir svarīgi uzlabot imunitāti, jo rudens ziemas sezonā mēdzu slimot. Tāpat D vitamīns ir svarīgs zobu un kaulu veselībai. Dēļ lielās slodzes un stresa darbā jūtos nogurusi un trūkst spēka. Dažreiz stresa dēļ  ir traucēts miegs un tas ietekmē pašsajūtu no rīta.

Pēc lielākas fiziskās slodzes ir novērojamas muskuļu sāpes.

“NATEO D + Magnijs B6” kastītes vizuālais noformējums ir košs ar pārdomātu dizainu, kas ir viegli uztverams, jo ir izceltas satāvdaļas un kādam nolūkam to ir paredzēts lietot. Iepakojumā ir 40 kapsulas un ieteikts lietot pa vienai dienā. 

Kad dodos komandējumā, tad ņemu līdzi vienu tāfelīti no iepakojuma.

Uztura bagātinātāja kapsula ir vidēja lieluma, ar mīkstu apvalciņu, bez smaržas.

Lietoju katru rītu kopā ar ēdienu, uzdzerot malku ūdens, un tad nekādu garšu arī nejutu. Lietošana ir ļoti ērta un pats labākais, ka uzreiz varu uzņemt 3 svarīgas satāvdaļas vienā kapsulā. Jo agrāk esmu lietojusi atsevišķi D vitamīnu un magniju kopā ar B vitamīnu. Vēl man patīk, ka jālieto tikai no rīta, jo vēlāk ēdienreizes ir neregulāras un arī var aizmirsties.

Esmu novērojusi, ka pēc mēneša pašsajūta ir uzlabojusies, jo ir samazinājies nespēks un vairs neesmu tik nervoza un satraukta, un ir uzlabojusies miega kvalitāte.

Atsāku apmeklēt sporta zāli, arī dēļ tā uzlabojās pašsajūta un pietika spēka visām aktivitātēm.

Esmu ļoti apmierināta ar rezultātiem un noteikti turpināšu lietot “NATEO D + Magnijs B6”. Paldies par iespēju izmēģināt šo brīnišķīgo jaunumu no NATEO!

Sandra, 34 gadi

Rudens man katru gadu pienāk ar divējādām sajūtām. No vienas puses, it kā ir bagātīgs augļu un dārzeņu laiks un ir pamats uzņemt vērtīgu pārtiku, lai justos labi. No otras puses mitrais aukstums un arvien biežākie tumšie un drēgnie vakari liek justies ne tik labi, emocionālais stāvoklis vairāk pasliktinās un imunitāte novājinās. Viss organisms sajūtas tik ļoti noguris un pārstrādājies, ka nav īsti vairs spēka saņemties un kaut ko darīt. Tas ir laiks, kad parasti sāku papildus meklēt uztura bagātinātājus savas veselības un pašsajūtas uzlabošanai. Draudzene ieteica meklēt D vitamīnu un Magniju, lai tiktu galā ar pastāvīgo nogurumu un nespēku. Pamanīju, ka portāls medicine.lv piedāvā D vitamīnu ar magniju un B6 vitamīnu vienā kapsulā, ko piedāvā Latvijas farmācijas firma SIA ''Sagitus''.

Šis ir ļoti ērts un parocīgs risinājums, jo nav jāpērk un jālieto katrs uztura bagātinātājs atsevišķi. Tie lieliski mijiedarbojas un papildina viens  otru. Jo, uzņemot magniju, organismā veicinās vitamīna D sintēze un savukārt vitamīns B6 palīdz uzsūkties magnijam. 

Iepakojums ir ļoti skaisti noformēts, iekšā 40 mīkstas kapsulas, kuras viegli norīt, uzdzerot ūdeni, kapsula neaizķeras kaklā. Dienā pietiek ar vienu kapsulu, kurss – 40 dienām. Īpaši NATEO D + Magnijs B6 vienā kapsulā izceļas ar produkta sastāvā esošā magnija helātu, kura uzsūkšanās spēja ir 8,8 reizes augstāka par ierasto magnija oksīdu.

Jau pirmajā nedēļā pamanīju, ka kļūstu enerģiskāka, manāmi uzlabojas garastāvoklis, parādās vēlme vairāk iet ārā un staigāt svaigā gaisā. Pēc divu nedēļu lietošanas man pilnīgi vairs netraucēja drūmais laiks aiz loga vai mitrais un aukstais laiks, aktīvi darbojoties ārā. Es noteikti iesaku šo Latvijā ražoto NATEO D + Magnijs B6 vienā kapsulā no SIA ''Sagitus''.

Daina, 28 gadi

Ikdienā daudz sportoju, pavadu laiku svaigā gaisā, staigāju ar suni, brīvdienās aktīvi atpūšos ārpus pilsētas. Katra diena man ir aktivitāšu pilna un reizēm ir vēlme uzņemt papildu enerģiju un tajā pat laikā mazliet tā kā nomierināt organismu, lai tas spētu turēt līdzi visām manām vēlmēm aktīvi darboties. Šādā ritmā darbojoties, sevišķi uz rudens pusi, kāju ikros šad tad iemetas viegli krampji, kāju muskuļus mēdz saraut krampī un kādu laiku nelaiž vaļā. Tas ir man signāls, ka ķermenis ir par daudz sasprindzis un slodze mazliet kļuvusi par lielu. Tad parasti sāku meklēt kādus vitamīnus, magniju, lai atvieglotu krampjus un sāpes. 

Medicine.lv portālu lasu regulāri, man patīk iepazīties ar aktuālām tēmām, notiekošo industrijā un būt lietas kursā par jaunākām tendencēm. Pamanīju, ka var pieteikties testēt „NATEO D + Magnijs B6” vienā kapsulā produktu, ko piedāvā Latvijas farmācijas uzņēmums SIA ''Sagitus''. Es vienmēr atbalstu un lietoju Latvijā ražotus produktus un šīs firmas produktus esmu bieži lietojusi. Tie izceļas ar augstu kvalitāti un lieliskiem efektivitātes rādītājiem. 

Produktam ir moderns un skaists iepakojums. Tajā ir 40 mīkstas kapsulas gaiši brūnā krāsā. Vislabāk tās uzņemt ēšanas laikā, lai uzlabotu uzsūkšanos gremošanas traktā. Man pietika palietot kādas piecas dienas, lai saprastu, ka produkts darbojas ļoti efektīvi. Sastāvā esošais D vitamīns, ko dēvē arī par saules vitamīnu, man sniedza labāku dienas noskaņojumu. Savukārt Magnijs B6 mazināja krampjus ikros pie fiziskām aktivitātēm.

Es notiekti iesaku SIA ''Sagitus'' ražoto „NATEO D + Magnijs B6”, lai rūpētos par savu mentālo veselību, labu ikdienas garastāvokli un fizisko labsajūtu.

Santa, 31 gads

Pieteicos testēt D vitamīnu ar magniju un B6 vitamīnu, jo rudens ir periods, kad D vitamīnu iegūt ir grūti – optimāla līmeņa uzturēšanai ir nepieciešami uztura bagātinātāji. Piesaistīja arī tas, ka visas trīs vērtīgās vielas iespējams uzņemt ar vienas kapsulas palīdzību. Ņemot vērā to, ka esmu diezgan aizmāršīga, tad šis man ir labs variants, kā neaizmirst neko no nepieciešamā. Vēl viens būtsks iemesls bija tas, ka pēdējā laikā regulāri piedzīvoju krampjus kājās, īpaši bieži – miegā. Cerēju, ka magnijs šo problēmu palīdzēs novērst.

Produktam ir krāsains, piesaistošs iepakojums. Vienā iepakojumā ir 40 kapsulas, tas nozīmē, ka ar to pietiek teju pusotram mēnesim, jo dienā jādzer tikai viena kapsula. Parasti uztura bagātinātāju lietoju no rītiem, uzreiz pēc brokastīm. 

Pirmais, ko pamanīju, lietojot šo produktu, bija tas, ka ievērojami palielinājās enerģija – iepriekš visu dienu māca nogurums, bija pastiprināta miegainība, sajūta, ka neko negribas un nekam nav spēka. Tagad enerģijas ir daudz vairāk, garastāvoklis – labāks, pēc naktsmiera uzlabojusies pašsajūta, jūtos labāk izgulējusies, možāka. Imunitāte ir laba – šoruden vēl neesmu slimojusi, par spīti tam, ka ģimenes locekļi jau piedzīvojuši gan saaukstēšanos, gan Covid-19 vīrusa saslimšanu. Arī krampji norimušies. Ja parasti ir grūti izvērtēt uztura bagātinātāju iedarbību, tad šoreiz varu teikt, ka efekts patiešām ir – uzlabojusies gan veselība, gan pašsajūta. Paldies par doto iespēju pamēģināt!

Gunta, 48 gadi

 D vitamīnu jau lietoju daudzus gadus. Iemesls tam bija D vitamīna nepietiekamības konstatējums pēc asins analīžu nodošanas. Kaut arī ārsti ir uzsvēruši, ka vislabāk lietot recepšu vai bezrecepšu medikamentus, tomēr šad tad izlemju pamēģināt arī kādu uztura bagātinātāju. „Sagitus” piedāvātajam „Nateo D+magnijs+ B6” ir uztura bagātinātāja statuss, bet tomēr interesants un daudzsološs sastāvs, kas aptiekās tiek piedāvāts kā jaunums. Tāpēc izlēmu pamēģināt šo kombinēto preparātu.

„Nateo” oriģinālā 40 kapsulas ir ievietotas divos folijas blisteros, un uz kārbiņas minēts, ka te atrodams dabīgas izcelsmes D vitamīns ar ievērojamu tā daudzumu 1 kapsulā, kas sasniedz pat 2000 % NRV. Arī vitamīna B6 daudzums 1 kapsulā liels – satur 714 % NRV, magnijs gan tikai 17%.  Anotācijā  uz etiķetes uzsvērta preperāta īpašā nozīme normālas imūnsistēmas darbības, zobu un kaulu veselības uzturēšanā, normālas nervu sistēmas darbības nodrošināšanā, kā arī augstā uzsūkšanās pakāpe un biopieejamība. Uztura bagātinātāju ieteikts lietot no 11 gadu vecuma pa 1 kapsulai dienā ēdienreizes laikā, norijot veselu kapsulu. Iespējams, ka var būt arī citas devas, ja ārsts vai farmaceits iesaka citādi.

Produktu lietoju pēc lietošanas pamācībā ieteiktās shēmas, pusdienlaikā. Tā kā mazā, dzeltenīgā kapsula jānorij vesela, par uztura bagātinātāja garšas īpašībām spriest nevar.

Līdz šim lietoju D vitamīna recepšu medikamentu, arī analīzes jau vairākus gadus uzrāda normālu D vitamīna līmeni, ko tomēr regulāri ir jāuztur ar medikamentu vai uztura bagātinātāju palīdzību. Ar sauli vien nepietiekot! Pieļauju, ka „Nateo” 40 kapsulas ir lietošanas kursa norma, tāpēc par īsto efektu varētu spriest nedaudz vēlāk, jo testēšana vēl turpinās. Tomēr par vitamīna B6 varbūtējo iedarbību jau ļauj domāt fakts, ka samazinājies nogurums, ko sajutu kādu laiku pirms testa uzsākšanas. Ērti, ka šajā uztura bagātinātājā apvienotas vairākas vērtīgas un organismam nepieciešamas vielas, bet nav īsti saprotams, cik bieži lietošanas kursu vajadzētu atkārtot.

Paldies par piedāvāto iespēju rudenī papildināt saules vitamīna rezerves un uzlabot pašsajūtu!

Jurijs, 39 gadi

NATEO D + Magnijs B6 testēšanai pieteicos sievas mudināts, jo viņa pamanījusi, ka esmu jau ilgāku laiku bieži nervozs un regulāri sūdzos par to, ka esmu noguris. Es gan domāju, ka pie vainas ir smagais darbs, taču lai nu tā būtu, piekritu sievai, ka jāpamēģina – par sliktu jau nenāks.

D vitamīnu lietoju vienu reizi dienā pēc brokastīm. Ne vienmēr sanāca atcerēties, ka jāiedzer kapsula, jo līdz šim nekādus citus uztura bagātinātājus nelietoju, bet sieviņa palīdzēja atcerēties. :) Pēc tam jau apradu ar domu, ka regulāri jādzer D vitamīns un jau automātiski pats to lietoju, bez atgādināšanas.

Negaidīju nekādu dižo efektu no šī uztura bagātinātāja, jo biju pārliecināts, ka pie noguruma un nervozitātes vainojams mans darbs, taču pēc divām nedēļām no sievas saņēmu uzslavu, ka esmu kļuvis nosvērtāks, tik bieži vairs „neuzvelkos” par sīkumiem. Apdomāju viņas teikto un sapratu, ka tik tiešām šo visu laiku, kamēr leitoju D vitamīnu, jutos kaut kā salīdzinoši labāk, bija vairāk spēka darīt darbus. Nevaru 100% apgalvot, ka tieši uztura bagātinātājs ir tas, dēļ kā situācija uzlabojās, taču katrā ziņā pašsajūta ir labāka. Sieva gan saka, ka tas viss, lielā mērā pateicoties uztura bagātinātājam, jo arī viņa lieto D vitamīnu, tikai no cita ražotāja, un jūtoties labāk nekā pirms tam.

Jebkurā gadījumā – paldies par doto iespēju pamēģināt! Pastāv liela iespēja, ka iziešu vismaz vēl vienu kursu, lietojot šo uztura bagātinātāju, kas ļaus labāk izvērtēt efektu.

Una, 32 gadi

Pieteicos „Nateo” D vitamīna, magnija un b6 kompleksa testēšanai, jo kādu laiku atpakaļ biju nodevusi asins analīzes, kurās uzrādījās, ka D vitamīna līmenis ir  gaužām zems. Diemžēl D vitamīna uztura bagātinātājus sanāk lieto neregulāri, kaut zinu, ka būtu jālieto visu laiku. Arī šoreiz pēc analīzēm bija doma, ka jānopērk D vitamņis beidzot un jāsāk to aktīvi lietot, taču izkrita no prāta. Līdz ar to Medicine.lv izsludinātais produktu tests bija ļoti labs pamudinājums beidzot sākt lietot D vitamīnu, turklāt apvienojumā ar magniju un b6, kas arī organismam ir nepieciešami! Manuprāt, ļoti aktuāls produkts ne tikai šobrīd, bet vispār!

„Nateo” uztura bagātinātāju lietoju, kā norādīts, vienu reizi dienā, parasti pēc brokastīm. Lietošana ir ļoti ērta, jo jāiedzer viena kapsula tikai vienu reizi dienā. Ja būtu biežāk – noteikti piemirstos. Tāpat kapsula ir neliela un viegli norijama, uzdzerot ūdeni. Nekāda smarža vai garša līdz ar to nav jūtama, kas arī ir labi, jo tad to var lietot arī cilvēki, kas ir jutīgi uz kādām garšām un aromātiem.

Viens no iemesliem, kāpēc vēl man bija svarīgi izmēģināt tieši šo uztura bagātinātāju, ir roku pirkstu tirpšana no rītiem. Neesmu, protams pārliecināta, jo ar ārstu par šo nebiju runājusi, bet man šķiet, ka tas saistīts ar maniem regulārajiem treniņiem darba dienu vakaros, varbūt kaut kas nav, kā vajag ar asinsriti, nezinu. Lai nu kā, arī muskuļu darbības veicināšana man bija un ir aktuāla. Tāpat arī bija vēlme, lai enerģijas ikdienā būtu vairāk, lai būtu vairāk spēka ikdienas treniņiem pēc darba.

Lai arī atkārtotas analīzes uz D vitamīnu neesmu nodevusi, līdz ar to nezinu, vai D vitamīna līmenis ir pietuvojies normai, rūpīgi novēroju savu pašsajūtu visu šī uztura bagātinātāja lietošanas laiku. Pirmos secinājumus izdarīju jau nedaudz vairāk kā pēc nedēļas – tirpšana bija kļuvusi retāka! Ja parasti roku pirksti bija notirpuši katru rītu, tad nedēļas laikā tā bija viena divas reizes, kad pirksti bija notirpuši. Sākumā domāju – varbūt sagadīšanās, taču arī otrajā nedēļā vien tikai vienu reizi saskāros ar tirpšanu! Tāpat kopumā divu nedēļu laikā bija uzlabojusies pašsajūta. Bija tāds pozitīvāks noskaņojums, vēlme un spēks kustēties pieauga, kas ļoti iepriecināja! Papildus efekts, ko novēroju, ka kļuvu mierīgāka, mazāk satraucos par lietām, kas iepriekš būtu mani izsitušas no sliedēm.

Esmu ļoti apmierināta ar rezultātiem un esmu guvusi papildu motivāciju turpināt lietot D vitamīnu regulāri, bez pārtraukumiem!

Paldies!

Inta, 24 gadi

Vēlējos pamēģināt NATEO D + Magnijs B6, jo ik rudeni man uznāk pesimistisks noskaņojums, enerģijas trūkums, daudz kas rādās pelēkās krāsās. Vasara pagāja ļoti aktīvi un kā jau savā mīļākajā gadalaikā jutos lieliski, taču, tuvojoties rudenim, viss pozitīvisms noplaka. Turklāt rudens man ir slimošanas sezona, gadalaiks, kurā visbiežāk gadās apaukstēties pat pēc parastas, mierīgas pastaigas ārā. Nav pat jāpārbauda – zinu, ka man D vitamīns ir pazemināts, jo ikdienā D vitamīnu nelietoju, visticamāk, tāpēc tas nogurums, pesimistiskums un imunitātes pazemināšanās.

NATEO uztura bagātinātāju lietoju saskaņā ar ražotāja ieteikumiem, vienu reizi dienā kopā ar ēdienu vai pēc ēšanas. Labi, ka viena kapsula satur 4000 SV D vitamīna; manuprāt, ar šādu devu ir pietiekami, lai paaugstinātu D vitamīna līmeni organismā. Tāpat labi, ka vienā kapsulā ir gan D vitamīns, gan magnijs, gan B6 vitamīns – visi ir nepieciešami organismam, un nav jālieto vairāki uztura bagātinātāji. Lietošana bija ērta, nekādas grūtības nesagādāja, jo vienu reizi dienā jau nav grūti atcerēties iedzert kapsulu.

Arī uztura bagātinātāja dizains, manuprāt, ir veiksmīgs, jo ir tādās košās un pozitīvās krāsās + ar sauli, uzskatāmi parādot, ka uztura bagātinātājs nāks par labu emocionālajam stāvoklim, nervu sistēmai.

Paskatījos internetā, cik šāds uztura bagātinātājs maksā. Manuprāt, ļoti adekvāta cena priekš uztura bagātinātāja, ar kuru pietiek vairāk nekā mēnesim.

Lietojot NATEO D + Magnijs B6, aptuveni pēc pusotras nedēļas sapratu, ka jūtos jau krietni labāk. Noskaņojums un enerģija uzlabojās. Vairāk gāju pastaigās, par spīti savai nepatikai pret rudeni. Grūti spriest par imunitāti, jo mēnesis testa perioda ir par maz, lai varētu objektīvi kaut ko secināt, taču vismaz šajā laikā ne reizi nebija apaukstēšanās pazīmju, kaut diezgan daudz laika pavadīju ārā, turklāt laikapstākļi ne vienmēr bija pastaigai labi piemēroti – auksts vējš, gadījās arī salīt vairākas reizes. Domāju, ka šis uztura bagātinātājs ir nācis man par labu. Tāpat esmu sapratusi, ka man vajadzētu turpināt lietot D vitamīnu, ja vēlos justies labi. Centīšos tā arī darīt.

Liels paldies par iespēju pamēģināt šo produktu un sajusties kaut mazdrusciņ labāk un pozitīvāk!

Madara, 33 gadi

Nateo D + Magnijs + B6 produktu vēlējos izmēģināt, jo zinu, cik būtiski ir uzņemt D vitamīnu un magniju, it īpaši rudens aukstajos mēnešos, kad saule aiz loga ārā nelutina. Kā arī man ir svarīgi, lai produkts nesatur cukuru, konservantus un aromatizētājus.

Šīs kapsulas ir dzeltenas, ar saldenu garšu, želatīna apvalkā. Jāatzīst, ka  magnija deva gan ir ļoti maza vienā kapsulā – 65 mg, lai gan ieteicams dienā (sievietēm) to uzņemt vismaz 310–320 mg, un tas ir būtiski, lai sekmētu veselīgu nervu, muskuļu sistēmu un citas organisma darbības. Savukārt D vitamīna deva 1 kapsulā ir adekvāta – 100 μg. 

Diemžēl nevaru vēl pateikt, vai iedarbība ir jūtama, jo pagaidām to lietoju no 21. septembra, un, manuprāt, ir nepieciešams ilgāks laiks efekta izvērtēšanai. Kā arī jāņem vērā, ka šis ir magnija bisglicināta helāts, kas, iespējams, var uzsūkties lēnāk vai pat mazās devas dēļ ķermenim ar to var nepietikt.

Dzēru vienu kapsulu katru dienu, kā teikts uz iepakojuma. Domāju, ka man tomēr vajadzētu atrast produktu ar augstāku magnija sastāvu, jo magnijs spēlē izšķirošu lomu manā organismā un tas ir ļoti svarīgs minerālis.

Tomēr paldies par iespēju piedalīties testēšanā, esmu pateicīga par iespēju iepazīsties ar šo uztura bagātinātāju!

SIA "Sagitus" komentārs:

Zinātniski pierādīts, ka NATEO D + Magnijs B6 sastāvā esošajam magnija bisglicināta helātam ir viena no visaugstākajām uzsūkšanās spējām, salīdzinot ar vairākām citām magnija formām (oksīdu, karbonātu, sulfātu u. c.).

Magnija bisglicināta helāts uzsūcas trīs līdz astoņas reizes ātrāk nekā citas magnija organiskās formas, t. i., 2,3 reizes ātrāk nekā magnija karbonāts un 3,6 reizes ātrāk nekā magnija sulfāts. Salīdzinot ar magnija oksīdu, magnija bisglicināta helāta biopieejamība ir vismaz 70% jeb 8,8 reizes augstāka.*

Augstās uzsūkšanās dēļ ikdienā pieaugušajiem pietiek uzņemt konkrētā magnija daudzumu, kas iekļauts vienā NATEO D + Magnijs B6 kapsulā.

* Vynckier AK, Vanheule G, Vervaet C, Driessche MV (2020). Types of Magnesium Salt and Formulation Solubility that Determines Bioavailability of Magnesium Food Supplements. J Nutr Food Sci.10:781. doi: 10.35248/2155-9600.20.10.781

Iegādāties NATEO produktus visai ģimenei iespējams visās Latvijas aptiekās un interneta aptiekās, kā arī ražotāja e-veikalā par patīkamām cenām: www.e-sagitus.lv

Ražotājs un izplatītājs: SIA "Sagitus", E. Smiļģa iela 2A, Rīga, Latvija

Vairāk informācijas:

Mājaslapā: https://e-sagitus.lv/nateo-d-vitamins-visai-gimenei/
Facebook: https://www.facebook.com/DvitaminsNateo
Instagram: https://www.instagram.com/nateodvitamins/

Uztura bagātinātājs. Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

=

* Lūdzu aizpildi summu vārdiski latviešu valodā ar visām garumzīmēm!

SIA "Latvijas Tālrunis" aicina interneta lietotājus - portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro iepriekšminētos noteikumus, viņa komentārs var tikt izdzēsts un SIA "Latvijas Tālrunis" ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem.

Nedēļas tēma

Tu mīli sauli, bet vai tā mīl tevi? Pārmērīgas sauļošanās ietekme uz ādu

Tu mīli sauli, bet vai tā mīl tevi? Pārmērīgas sauļošanās ietekme uz ādu

Arvien vairāk siltais laiks par sevi liek manīt, kas liek domāt par to, ka drīz jau varēsim sauļoties. Lai kā mums patiktu šis process, pārmērīga saules iedarbība ir būtisks faktors, kas izraisa priekšlaicīgu ādas novecošanos jeb fotonovecošanos. Kā pasargāt sejas ādu no saules, zilās gaismas un apkārtējās vides piesārņojuma?

Aktuālie piedāvājumi

Kinezioloģiskais teips – atbalsts sportā un ikdienā

Kinezioloģiskais teips – atbalsts sportā un ikdienā

Kinezioloģiskais teips ir kļuvis īpaši iecienīts gan profesionālu sportistu, gan arī amatieru vidū. Tas ir praktiski nemanāms, tajā pašā laikā sniedz neatsveramu atbalstu, piedāvājot plašas iespējas gan traumu profilaksē, gan arī ārstēšanā. Uzlabo kustību brīvību kopā ar TONUS ELAST kinezioloģisko teipu! Konsultējies ar speciālistu, lai noskaidrotu, kā kinezioloģiskais teips var palīdzēt tavā ikdienā!

Nutrikosmētika: uz pierādījumiem balstīta pieeja

Nutrikosmētika: uz pierādījumiem balstīta pieeja

Nutrikosmētika pēdējos gados ir kļuvusi populāra, un veiktie pētījumi un testi nepārtraukti pēta to efektivitāti un drošību. Tāpat arī tiek vērtēta kolagēna produktu ietekme uz ādas elastību, mitrināšanu un grumbu samazināšanos.

Jo-hai-dī, kāpēc es nerūpējos par sevi ātrāk?

Jo-hai-dī, kāpēc es nerūpējos par sevi ātrāk?

Pēc smagas operācijas un ilgstošas rehabilitācijas Roberto Meloni ir atkal vesels, bet atzīst, ka daudzus mēnešus esot bijis ļoti norūpējies, vai spēs atkal normāli staigāt. Roberto stāsta par savu pieredzi, lietojot Latvijā ražotu produktu – Epsorīnu.

Video

Kā ergonomiski iekārtot darba vietu, strādājot pie datora? Skaidro ergoterapeiti (VIDEO)

Kā ergonomiski iekārtot darba vietu, strādājot pie datora? Skaidro ergoterapeiti (VIDEO)

Atzīmējot Pasaules ergoterapijas dienu 27. oktobrī, Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas (Austrumu slimnīca) Rehabilitācijas klīnikas ergoterapeiti ir sagatavojuši padomus un vienkāršus  ieteikumus, kurus būtu ieteicams ņemt vērā ikvienam, kurš, sēžot pie datora, veic darba pienākumus vai arī ikdienā pie datora ekrāna pavada ilgas stundas. 

Produktu testi

Testa rezultāti: Acorus Balance Fiber – šķiedrvielu kompleksi tavai veselībai!

Testa rezultāti: Acorus Balance Fiber – šķiedrvielu kompleksi tavai veselībai!

Martā Medicine.lv sadarbībā ar SIA "Dabas tēja" piedāvāja testēt "Acorus Balance Fiber" šķiedrvielu kompleksu.

Testa rezultāti: Līga Nature SPA Hialuronskābes serums intensīvai ādas mitrināšanai

Testa rezultāti: Līga Nature SPA Hialuronskābes serums intensīvai ādas mitrināšanai

Aprīlī Medicine.lv sadarbībā ar SIA "Salons Līga" piedāvāja izmēģināt Hialuronskābes serumu ar dabīgu aktīvo vielu komponenti Pentavitin® intensīvai ādas mitrināšanai.

Testa rezultāti: “Ginerra” gremošanas sistēmas veselībai

Testa rezultāti: “Ginerra” gremošanas sistēmas veselībai

Aprīlī Medicine.lv sadarbīobā ar starptautisko zīmolu “Coral Club” piedāvāja testēt uztura bagātinātāju “Ginerra” gremošanas sistēmas veselībai.

Testa rezultāti: RUUTe pieniņš sejas ādas attīrīšanai "Liepa"

Testa rezultāti: RUUTe pieniņš sejas ādas attīrīšanai

Aprīlī Medicine.lv sadarbībā ar dabiskās kosmētikas zīmolu RUUTe® piedāvāja testēt sejas ādu attīrošo pieniņu "Liepa", kas domāts jebkuram sejas ādas tipam un ko var izmantot arī acu zonai.

Izstāsti Latvijai veselības receptes

Latvijas mikroķirurgi, programma “Salabo cilvēku, klonē mikroķirurgu”: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Latvijas mikroķirurgi, programma “Salabo cilvēku, klonē mikroķirurgu”: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Latvijas mikroķirurgu komanda jau kopš kara sākuma Ukrainā sniegusi nenovērtējamu palīdzību, glābjot karā ievainotos cilvēkus. Latvijas mikroķirurgi - Olafs Libermanis un Mārtiņš Malzubris - nenogurstoši "labo" ievainotos cilvēkus.

VC4 Baltijas vēnu klīnika, dr. Žoržs Žabūrs: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

VC4 Baltijas vēnu klīnika, dr. Žoržs Žabūrs: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Žoržs Žabūrs ir asinsvadu ķirurgs, asinsvadu ultrasonogrāfijas speciālists un flebologs. Pirmais Baltijā veicis vēnu operāciju, pielietojot hipnozi. Žoržs Žabūrs ir arī Latvijas Asinsvadu ķirurgu biedrības biedrs, Latvijas Flebologu biedrības biedrs, Eiropas Asinsvadu ķirurgu biedrības biedrs.