medicine.lv skaitļos

Lietotāji online322
Aktīvie uzņēmumi12800
Nozares raksti1627
Ekspertu atbildes21477
Testa rezultāti: CORAL-MINE minerālu kompozīcija ūdens kvalitātes un garšas uzlabošanai : Latvijas veselības portāls | medicīnas uzņēmumi | medicine.lv

Testa rezultāti: CORAL-MINE minerālu kompozīcija ūdens kvalitātes un garšas uzlabošanai

Februārī Medicine.lv sadarbībā ar starptautisko zīmolu "Coral Club", veselīgam dzīvesveidam paredzētu produktu ražotāju, piedāvāja izmēģināt "Coral-Mine" minerālu kompozīciju, kuras pamatā ir dabīgie koraļļi, kas paredzēti ūdens kvalitātes un garšas uzlabošanai.

Iveta, 56 gadi

Mūsu organisms ir unikāls pašregulējošs mehānisms, kas vienmēr tieksies uz veselību, un mūsu vienīgais uzdevums ir dot mūsu ķermenim visu to, kas tam ir nepieciešams pilnvērtīgai tā darbībai. Diemžēl dažādu faktoru dēļ pēdējie gadi manā dzīvē pagājuši paaugstināta stresa, samazinātas aktivitātes un arī vīrusu saslimšanu gaisotnē. Rezultāts ir acīmredzams – trūkst enerģijas, hronisks nogurums, prieka trūkums, nervozitāte un pat aizkaitināmība, kuņģa-zarnu trakta darbības traucējumi, tieksme uz alerģiju, sviedri ar nepatīkamu aromātu, sausa āda, nagi plāni, lūstoši, mati zaudējuši savu kuplumu, lūstoši un pastiprināti izkrīt, nācis klāt liekais svars, kas apgrūtina ierastās kustības un rada papildu emocionālu diskomfortu. Ir vairāk nekā skaidrs, ka esmu izjaukusi sava organisma dabisko balansu un ir pēdējais laiks pievērsties tā attīrīšanai un atveseļošanai. 

Ļoti daudz tiek runāts par skābju – sārmu līdzsvaru un saslimšanu saistību ar tā disbalansu un es esmu absolūta šīs pieejas atbalstītāja, taču dzeru pārāk maz ūdens. Tā tas ir bijis vienmēr, jau no bērnības, un man sagādā patiesas grūtības to izdzert kaut tuvināti nepieciešamajam daudzumam. Tāpēc, ieraugot vietnē medicine.lv informāciju par iespēju izmēģināt Coral-Mine sašetus ūdens bagātināšanai, uzreiz nolēmu pieteikties! Šis ir veids, kā radinu sevi pie regulāras padzeršanās dienas laikā, vienlaicīgi atjaunojot  organisma pH balansu, jo Coral-Mine paciņa satur koraļļu pūderi un C vitamīna aktīvo formu L-askorbīnskābi.

Paciņas ir ļoti ērtas – iemetu vienu 1,5 litra pudelē ar ūdeni un visas dienas garumā vairs nav jādomā par to, kad un kā sajaukt attiecīgo devu. Īpaši ērti tādiem cilvēkiem kā es, kuru darbs saistīts ar nepārtrauktu pārvietošanos un nav ofisa ar virtuvi. 

Ūdens netiek saldināts vai aromatizēts un tas ir patīkami. Nevarētu teikt, ka ūdens garša izteikti mainās, bet tas kļūst nedaudz maigāks, un apzināšanās, ka tādējādi izvadu no organisma ūdenī šķīstošos toksīnus un soli pa solim dodos atjaunotas labsajūtas virzienā, noteikti strādā. 

Produktu esmu lietojusi tikai dažas nedēļas un āda vairs nav tik sausa. Daudzi izsaka komplimentus, ka mati izskatoties citādāk, veselīgāki, lai arī pie friziera šajā laika posmā neesmu bijusi un nekādas papildu procedūras arī mājās nav veiktas. Zinu, ka organisma attīrīšanai un bagātināšanai ar tam nepieciešamajiem minerāliem ir nepieciešams ilgāks laiks, tāpēc vēl uz brīnumiem neceru, taču jau saņemu pirmos apliecinājumus pozitīvam rezultātam, bet tas pastiprina apņemšanos turpināt lietot Coral-Mine, kā arī pievienot citus dabiskus līdzekļus dziļākai organisma attīrīšanai un resursu atjaunošanai.

Paldies medicine.lv par šo iespēju!

Lana, 42 gadi

Regulāri sekoju līdzi medicine.lv aktualitātēm. Mani uzrunāja piedāvājums testēt “Coral club” minerālu kompozīciju “Coral-Mine” ūdens kvalitātes un garšas uzlabošanai.

Jau kādu laiku sekoju līdzi dažādiem medicīnas rakstiem, īpaši speciālistu (uztura speciālistu, sporta ārstu, gastroenterologu), un manu uzmanību piesaistīja ieteikumi uzturā lietot ne tikai tīru ūdeni, bet ūdeni ar elektrolītiem. Sākotnēji nesapratu, ko tas nozīmē, tāpēc veicu pētījumus par Latvijas aptiekās un medicīnas internetveikalos iegādājamiem līdzekļiem, kas uzlabo ūdens sastāvu un veicina ūdens uzsūkšanos arī dziļākos orgānos, kā arī bagātinot ar minerāliem novājinātu organismu (pēc operācijām, slimošanām u. c.). Kā viens no vairāk atzītajiem un populārākajiem, lasot cilvēku atsauksmes un pieredzi sociālos tīklos, bija “Coral-Mine”. Ar lielu interesi uzsāku testu, jo kā reiz bija nepieciešams restartēties, atbrīvoties no toksīniem un uzlabot vispārējo organisma stāvokli, pašsajūtu, atbrīvoties no smaguma sajūtas. Jāatzīst, ka esmu viena no tiem, kam grūti padodas papildus tīra ūdens lietošana dienā paralēli kafijai, tējām, sulām, zupām utt., kā to iesaka medicīna. Daru to vienmēr ar piespiešanos, jo organismam tik daudz neprasās. Tāpēc bija foršs izaicinājums ļauties šim eksperimentam un vērot iespējamās pārmaiņas organismā.

Iepakojums mani pārsteidza, sākumā pat nodomāju, ka tā ir kāda kļūda un 30 paciņu (30 dienām) vietā esmu ieguvusi 3. Liels bija mans pārsteigums, kad ieraudzīju tās sīciņās paciņas, kuras katrā lielajā pakā bija 10. Šķita nereāli, ka tāda maza paciņa spēj mainīt 1,5 L ūdens sastāvu. Iepazinos ar lietošanas instrukciju un iegādājos dzeramo ūdeni 1,5 L pudelēs.

Vērtējot smaržu un konsistenci, jāsaka, ka aromāta izmaiņas nejutu, savukārt konsistence mainījās, ūdens kļuva nedaudz duļķaināks un mīkstāks (līdzīgi kā ūdens, kuru sasaldē un atkausē). Vērojot reakciju pēc paciņas ievietošanas pudelē, var redzēt kā no tās izdalās “mākonītis” ar vielām, līdzīgi kā no tējas maisiņa. Lietojot vairāk šķidruma dienā, nekā ierasts, attiecīgi radās vajadzība biežāk apmeklēt labierīcības, bet tas, savukārt veicināja organisma ātrāku attīrīšanos no liekā.

“Coral-mine” lietoju visas dienas garumā – rītu sāku ar glāzi ūdens, lielāko daļu pudeles satura pieveicu darbavietā, atlikušo vakarā. Savā ziņā tas aizstāja ikdienas našķu trauciņu, jo saldumus īpaši neprasījās – “nebija vietas”. Bet varbūt vēlmi atteikties no saldumiem radīja tā īpašā sajūta, ka tiek veikts tests, grūti pateikt. Mans mērķis bija ik dienu izdzert precīzi 1,5 L “Coral-Mine” ūdens. Kopumā lietošana vienkārša, pamanījos no pudeles pusi ieliet mazākā pudelē, lai nav jāvadā lielā pudele katru dienu uz darbu.

Rezultātā, lietojot “Coral-mine” ūdeni mēneša garumā, konstatēju sekojošas izmaiņas: uzlabojās (pazeminājās) asinsspiediena mērījuma dati – normalizējās starpība starp abiem rādījumiem, augšējo un apakšējo; sāku pierast un uztvert kā pašsaprotamu vajadzību lietot paralēli uzturam tīru ūdeni, īpaši no rīta un pirms ēdienreizēm. Vizuāli “Coral-mine” ķermeņa aprises un svaru mēneša laikā nav mainījis (apetīte laba), savukārt sejas ādas stāvoklis ir uzlabojies, tā ir elastīgāka, gludāka, vienmērīgākā krāsā. Tomēr no rītiem plakstiņi ir ievērojami pietūkuši, acīmredzot, pirms miega jāatturas no pārmērīga šķidruma daudzuma uzņemšanas, tāpēc mēneša otrajā pusē centos izdzert 1,5 L “Coral-mine” līdz pulksten 19.00. Toties miega kvalitāte ir paaugstinājusies, jūtos labāk izgulējusies un dienā ir vairāk enerģijas un spēka.
Kopumā  esmu guvusi ļoti labus iespaidus, lietojot šo ūdens uzlabošanas līdzekli. Plānoju turpināt to lietot vēl vismaz divus trīs mēnešus, lai turpinātu restartēties, nostiprināt iesākto un gūt pārliecību par šī produkta iedarbību.

Pateicos medicine.lv par dāvāto iespēju!

Elīna, 42 gadi

Tā kā rudens-ziemas periodā biju daudz slimojusi un novēroju, ka mati sāk vairāk izkrist un nagi palika trauslāki, āda kļuva sausāka, gribējās uzlabot savu veselības stāvokli un novērst problēmas ar ādu, nagiem un matiem. Par “Coral-Mine” uztura bagātinātāju biju lasījusi internetā un arī dzirdējusi labas atsauksmes. Tāpēc priecājos par iespēju notestēt šo produktu.

“Coral-Mine” "korāļu ūdeni" lietoju nepilnu mēnesi. Sākotnēji pievērsu uzmanību tā iepakojumam – skaista, neliela izmēra paciņa. Tajā iepakotas 10 porcijas – 10 dienām. Iepakojums ir skaists, moderns un ērts lietošanā: ērti atvērt un aizvērt, hermētisks, aizņem maz vietas, ērti paņemt līdzi somiņā. Arī paša produkta lietošana ir ļoti vienkārša. Es izmantoju 1,5 litra ūdens pudeli, kurā ievietoju vienu porciju “Coral-Mine”. Pēc piecām minūtēm ūdeni jau var lietot uzturā. To lietoju visas dienas garumā, ik pa laikam padzeroties to, protams, ievērojot lietošanas instrukciju: pusstundu pirms ēšanas un ne ātrāk par 1,5 stundu pēc ēšanas. Pēc sajūtām: ūdens garša ar “Coral-Mine” uztura bagātinātāju ir daudz labāka, var teikt, ka ūdens paliek garšīgāks un to vairāk gribās dzert nekā parasto dzeramo ūdeni. Esmu no tiem cilvēkiem, kuriem grūti pierast pie pietiekama daudzuma ūdens lietošanas uzturā, bet šo “Coral-Mine” ūdeni gribās dzert, un līdz ar to dienā tagad patērēju vairāk ūdens (1,8 līdz divus litrus).

Par efektu: liekas, ka nagi palika nedaudz stingrāki un matu izkrišana ir mazinājusies, āda paliek mazāk sausa. Liekas, ka arī vispārējais organisma stāvoklis, iekšējās sajūtas paliek labākas, un arī enerģijas līmenis ir pieaudzis. Protams, lai izjustu pilnīgi “Coral-Mine” uztura bagātinātāja pozitīvo efektu, to būtu jāpalieto ilgāku laika periodu. Noteikti plānoju to turpināt lietot savā uzturā.

Sofija, 35 gadi

Esmu veselības portāla medicine.lv lasītāja, jo tur var atrast gan speciālistus, gan noderīgu, aktuālu informāciju par veselības uzlabošanu, kā arī dabīgo kosmētiku. Mani uzrunāja raksts  "Kāpēc ir vērts lietot Coral-Mine ūdeni?”. Piekrītu, ka ūdens ir ļoti svarīgs veselībai. Tāpēc nolēmu izmantot medicine.lv un zīmola "Coral Club" piedāvāto iespēju izmēģināt 

"Coral-Mine" minerālu kompozīciju, kuras pamatā ir dabīgie koraļļi, lai uzlabotu ūdens kvalitāti un garšu.

Ar "Coral-Mine" bagātināts ūdens satur dabiskus minerālsāļus – kaciju, magniju, kāliju, nātriju, dzelzi un vēl daudzus citus mikroelementus. Pieņemu, ka šie dabiskie minerālsāļi labvēlīgi ietekmēs visa organisma darbību.  Pēdējā laikā izvēlos dabīgus uztura bagātinātājus profilaksei un veselības uzlabošanai. Testēšanā saņēmu trīs iepakojumus,  katrā 10 nelielas paciņas, tātad – 30 dienām. Vizuālais noformējums – vienkāršs, gaumīgs, uz iepakojuma redzami koraļļi. 

Iepakojumā ir mazas paciņas caurspīdīgā, tādā kā papīra maisiņā, kur redzams koraļļu pulveris, kurš ir bez smaržas.

No rīta piepildīju 1,5 litru stikla krūzi ar dzeramo ūdeni un ievietoju vienu "Coral-Mine" paciņu, un pēc 15 minūtēm ūdens bija gatavs lietošanai. Tas ir ūdens daudzums visai dienai. Protams, lietoju arī citus dzērienus. Lietošana ir ļoti ērta un vienkārša. Tā kā strādāju no mājām, tad tas nesagādāja grūtības. Lietoju "Coral-Mine" ūdeni pusstundu pirms ēšanas vai starp ēdienreizēm.

Nekādu izteiktu smaržu nesajutu, bet ūdens garša bija uzlabojusies, tas bija kļuvis mīkstāks, garšīgāks. "Coral-Mine" ūdeni cītīgi lietoju katru dienu. Tas disciplinēja, jo katru dienu izdzēru 1,5 litrus ūdens.

Pēc mēneša lietošanas pašsajūta ir uzlabojusies, jo esmu atbrīvojusies no stresa, galvassāpēm un noguruma. Tā kā man ir nedaudz liekais svars, priecājos, ka tas ir par pāris kliogramiem samazinājies. Vēl mani pārsteidza, ka man ir normalizējies cukura līmenis, jo pirms mēneša veicu asins analīzes un cukura līmenis bija nedaudz paaugstināts. Un, pēc ģimenes ārstes ieteikuma veicot kontroles analīzes, pēc mēneša tās jau normā.

Noteikti plānoju turpināt lietot ar "Coral-Mine" minerālu kompozīciju. Paldies par šo brīnišķīgo iespēju izmēģināt!

Inta, 37 gadi

Iepriekš biju dzirdējusi labas atsauksmes par CORAL-MINE minerālu kompozīciju ūdens garšas un kvalitātes uzlabošanai, tāpēc, ieraugot piedāvājumu šo preparātu izmēģināt, uzreiz pieteicos. Man nav nopietnu veselības problēmu, taču pēc ziemas sezonas ir jūtams nogurums, trūkst enerģijas, reizēm – kā jau katru no mums – piemeklē arī citas īslaicīgas vainas.

Iepakojums mani iesākumā samulsināja – domāju, ka lietošanā esmu saņēmusi preparātu tikai trīs lietošanas reizēm, tomēr izrādījās, ka katrā no iepakojumiem ir desmit nelielas paciņas, bet viena paciņa paredzēta pusotram litram ūdens. Tāpat priecājos, ka laikus izlasīju lietošanas instrukciju – paciņu nav nepieciešams vērt vaļā, tā aizvērta jāiemet ūdens pudelē vai traukā. Ūdeni ikdienā cenšos dzert pēc iespējas vairāk, tie ir vismaz divi litri dienā, mēneša garumā pusotram litram no dienā izdzertā daudzuma pievienoju CORAL-MINE un dzēru šo ūdeni visas dienas garumā. Preparāts nekādi nemaina ne ūdens garšu, ne krāsu, vismaz es nekādas izmaiņas nenovēroju.

Lietošanas periodā nenovēroju īpašas pārmaiņas veselībā vai pašsajūtā, tiesa, arī nekādu blakņu nebija. Šķiet, uzlabojies ādas, matu un nagu stāvoklis, īpaši nagi kļuvuši izturīgāki. Iespējams, ja man būtu kādi konkrēti veselības sarežģījumi, ūdens iedarbotos efektīvāk, taču šobrīd nekādu citu uzlabojumu nebija.

Māris, 41 gads

No paziņām uzzināju par medicine.lv aktualitāti – piedāvājumu testēt “Coral club” minerālu kompozīciju “Coral-Mine”. Par “Coral-Mine” uztura bagātinātāju uzzināju internetā, protams, arī no daudziem dzirdēju pozitīvas atsauksmes. Manu uzmanību piesaistīja ieteikumi uzturā lietot ne tikai tīru ūdeni, bet ūdeni ar elektrolītiem. Un viens no populārākajiem līdzekļiem, spriežot pēc cilvēku atsauksmēm, bija “Coral-Mine”. Sieva arī vēlējas pamēģināt šo produktu un pieteicās uz testu. Uzsāku testu, jo vēlējos atbrīvoties no toksīniem un uzlabot vispārējo organisma stāvokli.

Iepakojums mani pārsteidza, no sākuma domāju, ka notikusi kāda kļūda, jo 30 paciņu vietā bija tikai trīs. Tomēr tad ieraudzīju, ka katrā lielajā iepakojumā ir vēl 10 mazas paciņas.

Ūdeni lietoju dienas garumā, sekojot lietošanas instrukcijai – pusstundu pirms ēšanas un ne ātrāk par 1,5 stundu pēc ēšanas. Ūdens garša ar “Coral-Mine” uztura bagātinātāju ir daudz labāka, ūdens šķiet garšīgāks un to gribas dzert vairāk. Ūdens smaržas izmaiņas ar “Coral-mine” nejutu, bet konsistence mainījās, ūdens kļuva nedaudz duļķaināks. Lietojot vairāk šķidruma dienā nekā ierasts, gluži saprotams, ka radās vajadzība biežāk apmeklēt tualeti, līdz ar to sapratu, organisms sācis atbrīvoties no liekā.

Lietojot “Coral-Mine” ūdeni gandrīz mēnesi, novēroju asinsspiediena uzlabojumus, tas pazeminājās. Tāpat, pateicoties “Coral-mine”, pieradu regulāri paralēli uzturam lietot tīru ūdeni. Ir uzlabojies sejas ādas stāvoklis, jūtos labāk izgulējies, kā rezultātā pa dienu ir vairāk enerģijas.

Esmu guvis labu pieredzi, lietojot “Coral-mine”, tāpēc plānoju turpināt to lietot vēl pāris mēnešus, lai nostiprinātu esošo iedarbību.

Aina, 54 gadi

Par cik agrāk bieži tika dzirdēts par tā saucamo ''Koraļļu ūdeni'', kuru lietoja teju vai katrs paziņa un kolēģis, ieraugot medicine.lv portālā piedāvāto testēšanas iespēju, nolēmu arī es iesaistīties tā novērtēšanā. Saņēmu vairākas kopā sastiprinātas paciņas, domājams, vienam kursam. Es sākumā sapratu, ka būs trīs reizes jāuztaisa, jāizdzer un lieta darīta. Bet nē, katrā paciņā iekšā bija vēl daudz mazākas paciņas, līdz ar to testēšana izvērtās uz diezgan ilgu laiku, kas ir pozitīvi, jo bija vairāk laika izvērtēt produkta iedarbību.

Iepakojuma mazā paciņa jāieliek ūdenī un jāpagaida dažas minūtes. Uzsvēršu, ka mazais iepakojums no papīrīša ārā nav jāņem, tas vienkārši jāliek ūdenī un tas pats izšķīdīs. Sagatavoto šķidrumu lēnām dienas laikā izdzēru. Es personīgi nejutu nekādas garšas izmaiņas. Ja es nezinot būtu iedzērusi šo ūdeni, liktos, ka tas ir ierastais ikdienas ūdens. Toties, kā es noprotu no publikācijām medijos, šī “Coral-Mine” minerālu kompozīcija paredzēta tieši ūdens kvalitātes un garšas uzlabošanai. Skaidrs, ka parastais dzeramais ūdens jau nesatur visas nepieciešamās minerālvielas un aktīvās vielas, kuras nepieciešamas mūsu veselībai, un ikdienā cenšamies tās uzņemt kā nu katrs protam. Tāpēc mani uzrunāja bagātīgais šīs “Coral-Mine” minerālu kompozīcijas sastāvs. Vispirms jau koraļļi ar savu mikroelementiem bagāto saturu, kalcijs, magnijs, nātrijs un kālijs. Manuprāt, vissvarīgākais šajā produktā ir, ka tas tiek iegūts patiešām no dabīgas un ļoti vērtīgas izejvielas. Noteikti turpināšu lietot uzturā šo vērtīgo “Coral-Mine” minerālu kompozīciju un iesaku to arī citiem.

Gunta, 43 gadi

Saņemot medicine.lv piedāvājumu testēt “Coral-Mine, dabīgo koraļļu pulveri, piekritu, jo Koraļļu kluba vārdu daudzkārt biju dzirdējusi, arī sarunās ar mediķiem. Pamēģinājusi gan nekad nebiju, jo saglabāju zināmu piesardzību. Paveroties šādai iespējai, nolēmu tomēr pamēģināt!

Ieraugot mēneša kursu trīs paciņās, sākumā biju pārsteigta. Tomēr izrādījās, ka katra no paciņām satur 10 mazas viena grama sašē paciņas. Tad nu vienam mēnesim būs pietiekami! Jāteic, ka šāds kompakts iepakojums ir ērts lietošanai gan mājas apstākļos, gan līdzņemšanai. Aprakstā izlasāms, ka koraļļu pulverim pievienota arī pavisam neliela deva L-askorbīnskābes. Tās arī ir pulvera sastāvdaļas. Bija interesanti, kāds tad būs uzlabotais dzeramais ūdens?

Tā kā rekomendēts izmantot filtrētu vai fasētu ūdeni 1,5 l tilpumā, izmantoju tikko atvērtu negāzētu pudeļūdeni precīzā daudzumā. Aprakstā piekodināts, ka “Coral – Mine” paciņa ūdenī jāievieto tikai neatvērtā veidā. Process nedaudz atgādina tējas gatavošanu, izmantojot tējas maisiņu! Pēc ievietošanas ūdens pudelē mazā paciņa ātri vien ieņem vertikālu stāvokli ūdens augšpusē un tā to saglabā visu laiku. Tā kā ūdens ir remdens/ istabas temperatūrā, ir nepieciešams zināms laiks, līdz sākas izšķīšanas process. Pamācībā norādītas piecas līdz 10 minūtes. No paciņas ūdenī parādās sīksīkas pulvera pēdas, kas nemanot izkliedējas. Vēlāk pamēģinu paciņu mērcēt mazākā - vienas glāzes - tilpumā, jo tas arī ir ieteikts/ atļauts aprakstā mājaslapā – ja ir vēlme laika gaitā samazināt ūdens daudzumu, kurā tiek izšķīdināts šis pulveris. Droši vien viena glāze ir pārāk mazs ūdens daudzums. Tas vairāk eksperimenta un izziņas dēļ! Tad gan jau var redzēt pavisam plānu koraļļu pulvera nogulšņu kārtiņu. Tā gan nav traucējoša. Šķīdināmo vitamīnu un minerālvielu tabletēm šo nogulšņu parasti ir daudz vairāk.

Kaut arī ūdenim veikts uzlabojums, garšas atšķirības gan īsti nejūtu. 1,5 l tilpumā tas ir tik pat dzidrs. Koncentrētākā veidā, kad ir izšķīdināts tikai glāzē ūdens, izskatās dūmakaināks. Droši vien tā ir produkta aprakstā pieminētā kalcija karbonāta iedarbība. Izlasu arī par koraļļu pulverī sastopamo aktīvo vielu – kalcija, magnija, nātrija un kālija – labo iedarbību organisma procesos. Tas liek domāt, ka ūdens kļuvis vērtīgāks un veselībai noderīgāks!  Kaut arī sagatavotais ūdens jāizdzer dienas laikā, tomēr to esot vēlams lietot tikai noteiktos laikos – pusotru līdz divas stundas pēc ēšanas un 30 minūtes līdz ēdienreizei. Tā kā dienas laikā lietoju arī citus dzērienus un sākumā arī gribēju pierast pie šī uzlabotā ūdens, visu daudzumu uzreiz neizdzēru. Tomēr centos daļu sagatavotā ūdens izdzert!

Testa laikā saskāros arī ar nelielām veselības problēmām. Tamdēļ eksperimentu nolēmu turpināt nedaudz vēlāk. Izrādās, produktam ir ilgs derīguma termiņš - pieci gadi. Bez tam testam pievienojos vēlāk. Tāpēc par “Coral-Mine” efektu pārliecinoši spriest vēl nevaru, bet ceru, ka tas turpinājumā būs labs! Paldies!

Katrīna, 33 gadi

Iepriekš biju daudz dzirdējusi par “Coral Club” un tā piedāvātajiem produktiem, tāpēc, ieraugot iespēju izmēģināt vienu no uzņēmuma produktiem, biju ieintriģēta un pieteicos. Viens no iemesliem, kāpēc vēlējos izmēģināt, bija iespēja sevi motivēt beidzot sākt regulāri dzert dienas normu ūdens. Zinu, cik tas ir svarīgi, bet ikdienā tas tā neprasās, tāpēc aizmirstas. Piesaistīja “Coral mine” bagātīgais sastāvs, ar ko var uzlabot ūdens kvalitāti, tāpēc nodomāju, ka šis būs labs stimuls dzert vairāk ūdens, kā arī, protams, vēlējos uzlabot savu pašsajūtu ikdienā, jo ilgstoši izjūtu enerģijas trūkumu, miegainību, kā rezultātā esmu pametusi novārtā arī savus iepriekš regulāros treniņus. Vēlējos tos atsākt, bet vienkārši nepietiek enerģijas.

Testam saņēmu trīs paciņas, katrā pa 10 vēl mazākiem iepakojumiem koraļļu pulvera. “Coral mine” lietoju, kā ieteikts – pievienojot to 1,5 litriem ūdens un dzerot dienas laikā. Vienīgi man bija nedaudz grūti sākumā ievērot to grafiku (1,5 līdz divas stundas pēc ēšanas un 30 minūtes pirms), tāpēc pirmo nedēļu pusotru dzēru koraļļu ūdeni, tiklīdz atcerējos. Pēc tam jau iemanījos lietot, kā ieteikts. Ar “Coral mine” nekādas izmaiņas ūdens aromātā nesajutu, bet garša gan kļuva tīkamāka, tomēr grūti aprakstīt un salīdzināt ar kaut ko. Vienkārši radās vēlme to dzert biežāk.

Izmaiņas, ko pamanīju, – uzlabojās kuņģa darbība, vēders sāka strādāt gluži kā pulkstenis. Biežāk arī prasījās apmeklēt labierīcības, kas deva patīkamu apjausmu, ka organisms tīrās. Pēc kādām divām nedēļām piepildījās arī sākotnējās vēlmes – enerģijas šķita vairāk, beidzot atsāku savus treniņus, kā rezultātā mēneša laikā man izdevās veiksmīgi atbrīvoties no diviem kliogramiem. Papildus pamanīju, ka mazinājās (labā nozīmē) kāre pēc saldumiem un citiem našķiem, kā arī uzkodām starp ēdienreizēm, iespējams, tāpēc, ka vairāk nekā parasti dzēru ūdeni, pareizāk sakot, koraļļu ūdeni. Par šiem rezultātiem man liels prieks un nu jau esmu iegādājusies vēl 30 paciņas, jo vēlos nodrošināt šo pozitīvo ietekmi uz organismu un pašsajūtu arī turpmāk.

Paldies par iespēju!

Indra, 28 gadi

Pieteicos izmēģināt koraļļu ūdeni, jo ilgstoši nomoka trausli nagi, kā arī pastiprināti izkrīt mati. Papildus bieži nomoka vēdera uzpūšanās. Bija cerība, ka bagātīgais “Coral mine” sastāvs palīdzēs normalizēt mana organisma stāvokli un apgādāt to ar trūkstošo, turklāt saklausījos daudz laba par šo produktu no draudzenes, kura to jau lieto divus mēnešus. Bija interesanti pamēģināt.

Patīk vienkārši lietojami produkti, kam nav kaut kā jāpielāgo sava ikdiena. Ūdeni regulāri dzēru arī iepriekš, atlika vien pievienot tam “Coral mine”. Ūdens garša manuprāt kļuva nedaudz labāka, jo pamanīju, ka roka biežāk stiepās pēc ūdens pudeles. Aromāts nemainījās, kas ir labi, jo esmu jutīga uz dažādiem aromātiem. Konsistence kļuva varbūt nedaudz miglaināka.

Mēneša laikā izjutu, kā organisms attīrās, jo biežāk prasījās uz labierīcībām. No parasta ūdens tas nebija tik izteikti. Ikdienā arī sāku justies možāka, bija vairāk spēka paveikt ikdienas darbus. Tāpat kļuvu nedaudz mierīgāka nekā parasti un ikdienas likstas uztvēru mierīgāk nekā tas būtu bijis agrāk, jo iepriekš, kā man citi teikuši, biju kļuvusi nervozāka. Pati nezinu, kādēļ, iespējams, trūka kādi vitamīni / minerālvielas. Bet pats galvenais – pamanīju, ka mati vairs neizkrīt tik lielā daudzumā kā iepriekš, tie arī, šķiet, izskatās veselīgāki, tādi kā dzīvīgāki. Manuprāt šie mēneša laikā gūtie rezultāti ir pietiekams iemesls turpināt lietot šo produktu. Pēc iespējām noteikti to iegādāšos atkārtoti. Liels paldies!

Pirms lietošanas konsultēties ar ārstu!

Uztura bagātinātājs

UZTURA BAGĀTINĀTĀJS NAV ĀRSTNIECISKS LĪDZEKLIS!

UZTURA BAGĀTINĀTĀJS NEAIZVIETO PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU!

"Coral Club" kompānija piedāvā kompleksus risinājumus, kuru pamatā ir mūsdienīgas tehnoloģijas un ilggadēja uztura speciālistu pieredze no visas pasaules. Papildus bioaktīvajiem uztura bagātinātājiem kompānija ražo arī kosmētiku ādas kopšanai, veselīgu pārtiku (smart-food), videi draudzīgu sadzīves ķīmiju, kā arī preces mājai, sportam un ceļojumiem.

Produktus var iegādāties https://lv.coral.club/shop/coral-mine.html?offer=2220

Koraļļu klubs veikals, SIA

+371 67389200
lv.coral.club/
Miera iela 97, Rīga
Dzirnavu iela 37, Rīga
https://www.facebook.com/CoralClubLatvia
https://www.instagram.com/coralclub__latvia/
https://lv.coral.club/news/smi 

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

=

* Lūdzu aizpildi summu vārdiski latviešu valodā ar visām garumzīmēm!

SIA "Latvijas Tālrunis" aicina interneta lietotājus - portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro iepriekšminētos noteikumus, viņa komentārs var tikt izdzēsts un SIA "Latvijas Tālrunis" ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem.

Nedēļas tēma

Dr. Mauriņa klīnikā – tagad arī laparoskopiskā ķirurģija

Dr. Mauriņa klīnikā – tagad arī laparoskopiskā ķirurģija

Līdzās jau labi pazīstamajiem un pacientu atzinību ieguvušajiem fleboloģijas, proktoloģijas, dermatoloģijas un estētiskās medicīnas pakalpojumiem Dr. Mauriņa klīnikā tagad uzsāktas žultspūšļa un trūču laparoskopiskās operācijas. Vairāk par laparoskopiskās ķirurģijas priekšrocībām un abiem jaunajiem operāciju veidiem pastāstīs klīnikas ķirurģe Dr. Sintija Lapsa.

Aktuālie piedāvājumi

Bioptron gaisma cīņā pret novecošanos

Bioptron gaisma cīņā pret novecošanos

Ādas izskatu ietekmē mūsu dzīvesveids, ēšanas paradumi, veselības stāvoklis, kaitīgie ieradumi, ģenētika un daudzi citi faktori. Labā ziņa – ikviena no mums var parūpēties par savu sejas ādu un aizkavēt ādas novecošanos – uzziniet vairāk par gaismas terapiju ar Bioptron!

Kinezioloģiskais teips – atbalsts sportā un ikdienā

Kinezioloģiskais teips – atbalsts sportā un ikdienā

Kinezioloģiskais teips ir kļuvis īpaši iecienīts gan profesionālu sportistu, gan arī amatieru vidū. Tas ir praktiski nemanāms, tajā pašā laikā sniedz neatsveramu atbalstu, piedāvājot plašas iespējas gan traumu profilaksē, gan arī ārstēšanā. Uzlabo kustību brīvību kopā ar TONUS ELAST kinezioloģisko teipu! Konsultējies ar speciālistu, lai noskaidrotu, kā kinezioloģiskais teips var palīdzēt tavā ikdienā!

Nutrikosmētika: uz pierādījumiem balstīta pieeja

Nutrikosmētika: uz pierādījumiem balstīta pieeja

Nutrikosmētika pēdējos gados ir kļuvusi populāra, un veiktie pētījumi un testi nepārtraukti pēta to efektivitāti un drošību. Tāpat arī tiek vērtēta kolagēna produktu ietekme uz ādas elastību, mitrināšanu un grumbu samazināšanos.

Video

Kā ergonomiski iekārtot darba vietu, strādājot pie datora? Skaidro ergoterapeiti (VIDEO)

Kā ergonomiski iekārtot darba vietu, strādājot pie datora? Skaidro ergoterapeiti (VIDEO)

Atzīmējot Pasaules ergoterapijas dienu 27. oktobrī, Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas (Austrumu slimnīca) Rehabilitācijas klīnikas ergoterapeiti ir sagatavojuši padomus un vienkāršus  ieteikumus, kurus būtu ieteicams ņemt vērā ikvienam, kurš, sēžot pie datora, veic darba pienākumus vai arī ikdienā pie datora ekrāna pavada ilgas stundas. 

Produktu testi

Testa rezultāti: Acorus Balance Fiber – šķiedrvielu kompleksi tavai veselībai!

Testa rezultāti: Acorus Balance Fiber – šķiedrvielu kompleksi tavai veselībai!

Martā Medicine.lv sadarbībā ar SIA "Dabas tēja" piedāvāja testēt "Acorus Balance Fiber" šķiedrvielu kompleksu.

Testa rezultāti: Līga Nature SPA Hialuronskābes serums intensīvai ādas mitrināšanai

Testa rezultāti: Līga Nature SPA Hialuronskābes serums intensīvai ādas mitrināšanai

Aprīlī Medicine.lv sadarbībā ar SIA "Salons Līga" piedāvāja izmēģināt Hialuronskābes serumu ar dabīgu aktīvo vielu komponenti Pentavitin® intensīvai ādas mitrināšanai.

Testa rezultāti: “Ginerra” gremošanas sistēmas veselībai

Testa rezultāti: “Ginerra” gremošanas sistēmas veselībai

Aprīlī Medicine.lv sadarbīobā ar starptautisko zīmolu “Coral Club” piedāvāja testēt uztura bagātinātāju “Ginerra” gremošanas sistēmas veselībai.

Testa rezultāti: RUUTe pieniņš sejas ādas attīrīšanai "Liepa"

Testa rezultāti: RUUTe pieniņš sejas ādas attīrīšanai

Aprīlī Medicine.lv sadarbībā ar dabiskās kosmētikas zīmolu RUUTe® piedāvāja testēt sejas ādu attīrošo pieniņu "Liepa", kas domāts jebkuram sejas ādas tipam un ko var izmantot arī acu zonai.

Izstāsti Latvijai veselības receptes

Jelgavas poliklīnika: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Jelgavas poliklīnika: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Jelgavas poliklīnika nodrošina pieejamus un kvalitatīvus medicīnas pakalpojumus diagnosticēšanā, slimību ārstēšanā, rehabilitācijā, slimību novēršanā un profilaktisku pasākumu veikšanā.

Latvijas mikroķirurgi, programma “Salabo cilvēku, klonē mikroķirurgu”: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Latvijas mikroķirurgi, programma “Salabo cilvēku, klonē mikroķirurgu”: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Latvijas mikroķirurgu komanda jau kopš kara sākuma Ukrainā sniegusi nenovērtējamu palīdzību, glābjot karā ievainotos cilvēkus. Latvijas mikroķirurgi - Olafs Libermanis un Mārtiņš Malzubris - nenogurstoši "labo" ievainotos cilvēkus.