medicine.lv skaitļos

Lietotāji online177
Aktīvie uzņēmumi12229
Nozares raksti1461
Ekspertu atbildes21477
Testa rezultāti: CELLTERMI PEPTOSOME REPAIR ESSENCE MIST – izsmidzināms līdzeklis ādas atjaunošanai un intensīvai mitrināšanai : Latvijas veselības portāls | medicīnas uzņēmumi | medicine.lv

Testa rezultāti: CELLTERMI PEPTOSOME REPAIR ESSENCE MIST – izsmidzināms līdzeklis ādas atjaunošanai un intensīvai mitrināšanai

Novembrī un decembrī Medicine.lv sadarbībā ar SIA "Baltic Beauty Prof" piedāvāja testēt ādu atjaunojošu izsmidzināmo līdzekli CELLTERMI PEPTOSOME REPAIR ESSENCE MIST.

Katrīna, 30 gadi

Vēlējos izmēģināt ādu atjaunojošu izsmidzināmo līdzekli CELLTERMI PEPTOSOME REPAIR ESSENCE MIST, jo sejas mitrināšana man ir ļoti būtiska. Katru dienu lietoju dekoratīvo kosmētiku, tāpēc ādai nepieciešamas papildu rūpes, turklāt ziemas sezonā sejas āda mēdz būt izteikti sausa. Arī telpās ir sauss gaiss, kā rezultātā reizēm ir sajūta, ka āda ir teju vai izžuvusi un tai nepieciešams atveldzēties.

Uzmanības vērts ir jau produkta iepakojums, kas rada sajūtu par tiešām ekskluzīvu produktu. Produkts bija rūpīgi iesaiņots, iepakojums ir skaisti zeltītā nokrāsā, dizains ļoti pārdomāts un pievilcīgs. Pati izsmidzinātāja tūbiņa ir ar ombre efektu – piesātināti zeltītais tonis maigi pāriet baltā. Īpaši vēlos uzsvērt izsmidzinātāja formu – tas ir garens un noapaļots, no taustei patīkama materiāla. Līdzekli ir patīkami turēt rokās, un ir skaidrs, ka, ražojot šo produktu, nudien padomāts par visiem aspektiem. Lietošana ir ļoti ērta, izsmidzinātājs strādā nevainojami.

Man jāatzīst, ka iesākumā biju diezgan skeptiska. Daudzkārt esmu lietojusi dažādus izsmidzināmos produktus ar mitrinošu funkciju un lielākoties tiem nav īpaši vērā ņemama efekta, vien īslaicīgs atspirdzinājums un patīkama smarža. Tomēr  CELLTERMI PEPTOSOME REPAIR ESSENCE MIST nebija šis gadījums. Smarža ir tiešām lieliska – uzmundrinoša un ļoti patīkama, taču efekts mani patiesi pārsteidza – jau uzreiz pēc lietošanas ir jūtams ļoti spēcīgs mitrinošais efekts, ko var pielīdzināt sejas krēmam. Ļoti laba sajūta, pazūd jebkāds kairinājums, āda ir nomierināta un mitrināta. Paldies par iespēju pamēģināt šo lielisko produktu! Noteikti to lietošu vēl un apsveru iespēju iegādāties arī šīs pašas sērijas sejas krēmu.

Jana, 41 gads

Gada nogalē, meklējot gan dāvanas, gan kaut ko savai labsajūtai, pamanīju portālā Medicine.lv produkta testu. Parasti tādām publikācijām nepievēršu uzmanību, taču šoreiz mani piesaistīja uz sejas izsmidzināms šķidrais krēms „Celltermi Peptosome Repair Essence Mist”. Pirmā brīdī vairāk uzmanības piesaistīja ļoti elegantais un gaumīgais noformējums un iepakojums. Šķidrais krēms ir gareniskā cilindriskas formas pudelītē, kura ir it kā apgāzta otrādi. Jāatzīst, šādu risinājumu agrāk nebiju redzējusi. Zeltīti bronzīgā pudelīte pirms lietošanas jāsakrata, tad jāizsmidzina uz sejas un kakla ādas. Smidzināšanas laikā šķidrais krēms ir drīzāk kā viegla migliņa un ļoti, ļoti sievišķīgi smaržīga. Elagantā smarža ir, pateicoties Rosa rugosa ziedu aromātam, kas ir patiesi dievīgs. Parasti šāds izsmidzināms līdzeklis ir vai nu mitrinātājs vai kalnu kristālu ūdens, un es gaidīju, ka drīz būs nepieciešams krēms, jo ādu sāks ''savilkt''. Bet šis izsmidzināmais krēms ir tik bagātīgs ar Cha-peptomosome TM 1%, ka vismaz man krēmu nevajadzēja. Es aizsedzu acis, uzpūtu migliņu virs acīm, tad zem acīm, tad zoda rajonā un dekoltē. Tad viegli ar pirkstu galiem papiķēju ādas virsmu un ļāvu vienkārši nožūt. Priekš manis šis „Celltermi Peptosome Repair Essence Mist” ir kļuvis par dienas greznības brīdi. Gan smarža, gad sajūta uz ādas sniedz labu garastāvokli visai dienai. Es šo līdzekli pat dāvinātu draudzenei vai mammai. Noteikti rekomendēju „Celltermi Peptosome Repair Essence Mist” sievietes skaistumam un labsajūtai!

Kristīne, 43 gadi

Portālā Medicine.lv atklāju brīnišķīgu iespēju notestēt profesionālu kosmētiku –  CELLTERMI PEPTOSOME REPAIR ESSENCE MIST, kas  ir izsmidzināms līdzeklis ādas atjaunošanai un intensīvai mitrināšanai. Tas ir jaunums un ļoti priecājos, ka izdevās pieteikties izmēģināt.

Jau pirms tam biju lasījusi publikācijas par efektīvo kosmētiku ar peptīdiem. PEPTOSOME REPAIR ESSENCE MIST šķidrā krēma sastāvā ir unikālais 8 veidu peptīdu komplekss.

Ļoti vēlos uzlabot un atjaunot savas sejas ādas izskatu. Man ir sausa, jutīga sejas āda. Dēļ sausā gaisa apkures sezonā un ziemas laika apstākļiem ir parādījušies arī sārti plankumi. Protams, ir parādījušās arī pirmās novecošanās pazīmes – grumbiņas – un āda vairs nav tik gluda un tvirta.

Iepakojums ir gaumīgs, mirdzošs. Izsmidzināmais līdzeklis ir elegantā, kvalitatīvā pudelītē – kā dārgai kosmētikai.

Lietošana ir ļoti ērta, pudelīte labi ieguļ plaukstā un tai ir kvalitatīvs izsmidzināmais kā aerosolam.Smarža ir burvīga – kā maiga pavasara vēsma – un tā saglabājās vēl kādu laiku pēc izsmidzināšanas. Man ļoti patīk šis aromāts.

Izsmidzinot šķidro krēmu aptuveni 20 cm attālumā no sejas, ādu pārklāj viegla, zīdaina migliņa, kas mitrina. Vienmērīgi nosmidzinot ādu, pēc tam ar pirkstu galiem maigi iepliķēju šķidro krēmu ādā un tas pilnībā uzsūcās. Jau pēc pirmās lietošanas reizes sajūtas bija brīnišķīgas, āda bija ļoti labi mitrināta, nomierināta un tik zīdaina! Lietoju tikai izsmidzināmo krēmu katru rītu un vakaru uz attīrītas sejas ādas. Jau pašā sākumā pazuda sārtie pleķi. Pēc mēneša lietošanas rezultāti mani iepriecina un ir vēl labāki kā biju gaidījusi. Mana sejas āda ir veselīga un atguvusi jaunavīgu izskatu. Un vairs nav jāmaskē ādas problēmas ar tonālo krēmu. Pateicoties intensīvai mitrināšanai, tā kļuvusi maiga, gluda un zīdaina un smalkās grumbiņas ir izlīdzinājušās.

Sirsnīgs par paldies SIA "Baltic Beauty Prof" par  iespēju izmēģināt šo inovatīvo, unikālo ādu atjaunojošo izsmidzināmo līdzekli!

Gunta, 43 gadi

Atjaunojošs izsmidzināms līdzeklis sejas ādai ar dziļu mitrinošu efektu – tas manā pieredzē būtu kas jauns! Intriģējošs ir pat apzīmējums – Mist/ migla! Tāpēc pieteicos Medicine.lv piedāvājumam. Līdz šim nebiju lietojusi Korejā ražotu kosmētiku, bet biju dzirdējusi labas atsauksmes.

Testa produktu saņēmu laikā, kad jau gaisā virmoja Ziemassvētku dāvanu noskaņa, un kosmētikas pārstāvju piedāvātais iesaiņojums iederējās  tajā! Pats kosmētikas oriģināls iepakots elegantā, ar perlamutra spīdumu rotātā kārbiņā, bet produkts iepildīts neparastā flakonā. Oriģināla tilpums ir 100 ml. Flakons ir ērts gan lietošanai mājās, gan līdzņemšanai. Informācija par produktu pieejama pamatā uz kārbiņas, ir arī informācija latviešu valodā. Tajā gan akcentēta lietošanas pamācība un brīdinājums, produkta sastāvam tulkojuma nav. Toties izplatītāja mājas lapā balticbeautyprof.com ir gana plašs apraksts par galvenajām sastāvdaļām un to lomu ādas kopšanas procesā.

Par lietošanu – pamācībā teikts, ka līdzeklis izsmidzināms 20-30 cm attālumā no sejas, bet tajā pašā laikā akcentēti nopietni brīdinājumi nepieļaut kosmētiskā līdzekļa nokļūšanu acīs, ka arī to nenorīt. Tāpēc izsmidzināšanai izvēlējos daudz mazāku attālumu, bet ātri vien nolēmu, ka drošāk izsmidzināt uz pirkstu galiem un tad iemasēt sejas ādā. Tā kā nav teikts, vai tas piemērots ādai ap acīm, izvairījos līdzekli lietot šajā zonā. Jāteic, ka viena izsmidzināšanas deva nav liela. Lai uzklātu sejas ādai, nepieciešamas vairākas devas.

Bezkrāsas šķidruma / losjona konsistence ir viegla un pat gaistoša, smarža – maiga, patīkama, nomierinoša. Uzklājot uz ādas, tas uzsūcas gandrīz vai acumirklī un neatstāj nekādas pēdas – nav ne taukainuma,  ne lipīguma, pat ne sākotnējas slapjuma sajūtas. Āda arī nekļūst spīdīga. Droši vien kosmētikas līdzekļa darbs norisinās jau dziļākos ādas slāņos! Miglas efektu no ieteiktā attāluma gan izbaudīju, uzsmidzinot dekoltē zonai.

Produkta testu sāku vakarā – drošības labad, ja nu ir kāda negaidīta alerģiska reakcija, gan tāpēc, ka aukstā laikā sejas kosmētiku ar mitrinošu efektu neiesaka lietot. No rīta konstatēju, ka viss ir kārtībā, varu turpināt. Tad sāku lietot arī no rītiem, bet tomēr tikai tajās dienās, kad bija paredzēts būt telpās, siltumā. Lai arī pamīšus lietoju arī citu kosmētiku, domāju, ka šim līdzeklim ir laba ietekme uz ādu. Ja apkures periodā mana sejas āda tomēr kļūst nedaudz problemātiska, testa periodā to nenovēroju. Acīmredzot dziļais mitrinošais efekts tomēr ir realitāte! Domāju, ka šādu kursu varētu atkārtot arī vasarā, kad ādas mitrināšana ir īpaši nepieciešama.

Mājaslapā izlasīju, ka šo līdzekli var lietot gan pēc kosmētiskām procedūrām, gan brīžos, kad nepieciešama ādas mitrināšana. Kosmētiskas procedūras šajā laikā neveicu, un līdz ar to man nav pieredzes „Celltermi Peptosome Repair Essence Mist” izmantošanā šajā nolūkā, bet tā ir laba informācija, ko lietot, ja būs tāda nepieciešamība.

Paldies par iespēju!

Inita, 32 gadi

Ziemā ļoti tiek izjusta vajadzība pēc sejas ādas mitrināšanas. Tā kā daudz laika pavadu, strādājot mājās, kur ir pārāk intensīva apkure, tas atsaucas arī uz ādas stāvokli – tā ir ievērojami sausa. To it īpaši var pamanīt, uzklājot tonālo krēmu – vietām kļūst labāk redzamas sausākas ādas zonas, kur āda lobās nost. Tāpat brīžiem uz sejas ādas parādās nelielas sārtas pumpiņas, kas, pieļauju, arī varētu būt dēļ sausā gaisa. Lai arī cenšos biežāk atvērt logu, lai izvēdinātu mājokli, kā arī lietoju dārgu sejas krēmu, diemžēl neesmu sagaidījusi vēlamo rezultātu, tāpēc bija interese izmēģināt šo izsmidzināmo sejas mitrināšanas līdzekli „Celltermi Peptosome Repair Essence Mist” – izsmidzināma forma ir kas jauns priekš manis, tāpēc sākotnēji biju skeptiski noskaņota.

Produktam ir ļoti skaists iepakojums, patīkamās, maigās krāsās. Arī pats izsmidzināmā līdzekļa iepakojums ērti ieguļ rokā. Tas nav liels un tāpēc to var ērti paņemt līdzi, dodoties ārpus mājas, lai nepieciešamības gadījumā var samitrināt sejas ādu un nodrošināt tai papildu aizsardzību šajā aukstajā laikā.

Ļoti patika arī smarža, līdzinās rožu aromātam, manuprāt. Nav ļoti intensīva, bet nav arī par vāju. Patīk, ka pēc izsmidzināšanas uz ādas to var just vēl kādu laiku.

Īpaši vēlos paslavēt par pārdomāto produkta lietošanas veidu – mitrinošais l;idzeklis izsmidzināmā formā ir ļoti parocīgs, praktisks risinājums. Ādu var mitrināt jebkurā laikā un vietā, vienkārši izsmidzini uz sejas un viss! Nav kā ar krēmiem – jātaisa vaļā tūbiņa vai burciņa un jāsmērē pirksti, lai uzziestu sejas krēmu, un tad vēl jāizmērē pa rokām, lai atlikums uzsūktos arī roku ādā. Krēmiem, protams, arī ir savas priekšrocības, piemēram, lietojot krēmu, var sajust, kā āda tiek mitrināta, dēļ biezās konsistences, bet „Celltermi Peptosome Repair Essence Mist” gadījumā sajūti tikai vieglu miglu, kas pārklāj ādu. Sākumā biju skeptiski noskaņota, vai šis līdzeklis tik tiešām nodrošinās intensīvu mitrināšanu, bet jāatzīst, ka „Celltermi Peptosome Repair Essence Mist” patiešām izrādījās efektīvs. Āda jau pēc pirmās lietošanas reizes bija citādāka nekā pēc krēmiem. Bet pēc nedēļu ilgas lietošanas sausie ādas laukumi bija pavisam pazuduši, āda bija pavisam normāla, gluda un šķiet, pat sejas tonis ir izlīdzinājies, jo īsti nejūtu vajadzību pēc tonālā krēma.

Kopumā esmu ļoti apmierināta ar šī līdzekļa lietošanas pieredzi; oriģināls un praktisks risinājums, īpaši patiks aktīvām un aizņemtām sievietēm, kam neizdodas atvēlēt laiku sejas kopšanas rituāliem, jo šo līdzekli var lietot, pat atrodoties ceļā!

Paldies!

CELLTERMI produktus iespējams iegādāties mājaslapā www.balticbeautyprof.com

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

=

* Lūdzu aizpildi summu vārdiski latviešu valodā ar visām garumzīmēm!

SIA "Latvijas Tālrunis" aicina interneta lietotājus - portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro iepriekšminētos noteikumus, viņa komentārs var tikt izdzēsts un SIA "Latvijas Tālrunis" ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem.

Nedēļas tēma

Aktuālie piedāvājumi

Video

Izglītojošā video aicina pievērst uzmanību ādas veselībai (VIDEO)

Izglītojošā video aicina pievērst uzmanību ādas veselībai (VIDEO)

Noslēdzot šī gada melanomas modrības kampaņu “Dzimumzīmei vajag uzmanību”, melanomas pacientu atbalsta biedrība “Soli priekšā melanomai” ir sagatavojusi izglītojošu video, kāpēc ikvienam ir svarīgi veikt ķermeņa ādas pašpārbaudes un kā laikus atklāt bīstamo ādas vēzi.

Produktu testi

RUUTe dabiska eļļa, cietais šampūns un kondicionieris veseliem un mirdzošiem matiem

RUUTe dabiska eļļa, cietais šampūns un kondicionieris veseliem un mirdzošiem matiem

Janvārī un februārī Medicine.lv sadarbībā ar zīmola RUUTe® izveidotāju Inesi Vasiļevsku piedāvā testēt matu kopšanas komplektu – dabisku eļļu veseliem matiem, cieto šampūnu ar zilajiem māliem un kondicionieri mirdzošiem matiem ar rabarbera ekstraktu.

Testa rezultāti: Maska sejas un kakla ādai Riox NEO CO2 Carbon Mask

Testa rezultāti: Maska sejas un kakla ādai Riox NEO CO2 Carbon Mask

Decembrī Medicine.lv sadarbībā ar SIA "Baltic Beauty Prof" piedāvāja testēt masku sejas un kakla ādai Riox NEO CO2 Carbon Mask.

Aloe Body Lotion – labākais ķermeņa losjons 2022. gadā

Aloe Body Lotion – labākais ķermeņa losjons 2022. gadā

Janvārī un februārī Medicine.lv sadarbībā ar Alveja.lv piedāvā izmēģināt 2022. gada labāko ķermeņa losjonu ar alveju "Aloe Body Lotion".

Testa rezultāti: CELLTERMI PEPTOSOME REPAIR ESSENCE MIST – izsmidzināms līdzeklis ādas atjaunošanai un intensīvai mitrināšanai

Testa rezultāti: CELLTERMI PEPTOSOME REPAIR ESSENCE MIST – izsmidzināms līdzeklis ādas atjaunošanai un intensīvai mitrināšanai

Novembrī un decembrī Medicine.lv sadarbībā ar SIA "Baltic Beauty Prof" piedāvāja testēt ādu atjaunojošu izsmidzināmo līdzekli CELLTERMI PEPTOSOME REPAIR ESSENCE MIST.

Izstāsti Latvijai veselības receptes

Uztura bagātinātājs "Mamita", dr. V. Veisas viedoklis: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Uztura bagātinātājs

Uztura bagātinātājs grūtniecēm "Mamita" ir neaizstājamu omega -3 taukskābju komplekss vienā kapsulā. Vai grūtniecēm papildus jālieto vitamīni, atbild ginekoloģe, dzemdību speciāliste Vija Veisa.

Intas Dinsbergas klīnika – integrēta pieeja sievietes veselībai: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Intas Dinsbergas klīnika – integrēta pieeja sievietes veselībai: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Klīnikā pieejams plašs speciālistu, diagnostikas un procedūru spektrs, lai sieviete visos sievietes dzīves periodos varētu saņemt visus nepieciešamos pakalpojumus vienuviet.