medicine.lv skaitļos

Lietotāji online303
Aktīvie uzņēmumi12797
Nozares raksti1633
Ekspertu atbildes21477
Testa rezultāti: Čagas uzlējums : Latvijas veselības portāls | medicīnas uzņēmumi | medicine.lv

Testa rezultāti: Čagas uzlējums

Aprīlī Medicine.lv sadarbībā ar SIA “Fito preparāti” piedāvāja izmēģināt Čagas uzlējumu vispārīgai organisma stiprināšanai.

Lana, 42 gadi

Pieteicos Čagas uzlējuma testēšanā, jo gadu atpakaļ mana pirmā pieredze bija ar čagas – melnās piepes pulveri, ko lietoju kā uztura bagātinātāju tieši pavasara sezonā. Interesēja, vai uzlējums dos spēcīgāku efektu, vai rezultāti būs līdzīgi. Pulveri lietoju, lai atjaunotu enerģijas resursus, attīrītu asinis, uzlabotu ādas stāvokli un dzelzs vielmaiņu, kā arī redzes uzlabošanai.

Iepakojuma vizuālais noformējums ir pieklājīgs, lai šo produktu varētu arī pasniegt kā dāvanu. Man patika tieši apjoma sadalījums – 1 L un 2 x 500 ml. Lielāko pudeli glabāju skapī, tumsā, un lietoju darbdienās. Mazāko pudeli lietoju brīvdienās, kad biju ārpus mājas. Lietošana ērta, jo ātri vien var “piešaut aci” pareizajām proporcijām pat parastā kafijas krūzē vai sulas glāzē. Tas vienmērīgi atšķaidās ar ūdeni, nav nosēdumu.

Produkta smarža un garša ir neitrāla, varbūt pavisam nedaudz rūgtena, bet minimāli. Krāsa brūngana. Ļoti viegli izdzert, patiesībā varētu šo uzlējumu izdzert pilnu krūzi un tas neradītu nekādus iebildumus garšas dēļ.

Lietoju no rīta, tukšā dūšā, katru rītu, kamēr izlietoju visas pudeles. Atteicos un pamazām atradinājos no rīta kafijas (tā vietā dzeramais ūdens, minerālūdens, “Coral water”), tai skaitā arī  šobrīd. Kafiju tagad lietoju tikai retos brīžos, dažreiz pēcpusdienā pie kāda našķa vai ciemos.

Novērotais efekts – lielāka rīta disciplīna (bez kafijas, tējas, cukura un našķiem), vieglāk pamosties un vairāk enerģijas. Arī dienas garumā nav tāda nespēka un noguruma kā citiem kolēģiem vai draugiem. Miega kvalitāte ir uzlabojusies, ir viegli un ātri iemigt un no rīta laicīgi pamosties – strādā dabiskais iekšējais pulkstenis. Asinsspiediens ir normāls, nav arī durošu sāpju un krampju sirds rajonā, netirpst rokas (plaukstas). Tāpat arī galvassāpes zudušas, agrāk tās bija bieži, īpaši stresainās situācijās, dienās vai no rīta. Čagas uzlējuma lietošana ir pamainījusi ēšanas paradumus, kas noteikti arī ir atstājis pozitīvas pēdas veselībā tāpat kā labs miegs. Kopumā čagas uzlējums varbūt nav gluži superlīdzeklis, kas ārstē visu, bet gan kā puzles daļa, kas veicina veselības uzturēšanu, papildinot organismu ar vērtīgām vielām, kā arī izvelkot no asinīm toksīnus, holesterīnu, ar nosacījumu, ja tiek paralēli ievērots veselīgs, aktīvs dzīvesveids un tiek ievērota mērenība uzturā.

Paldies Medicine.lv redakcijai un Fito.lv komandai!

Monta, 45 gadi

Fito.lv Čagas uzlējuma reklāma mani uzrunāja un es pieteicos par testētāju. Nekad iepriekš nebiju dzirdējusi par šādu preparātu, kur nu vēl melnu piepi, kurai, iespējams, lasot sēnes, ogas mežā ir paiets garām vairākkārt, neiedomājoties par tās reklāmā aprakstītajām vērtīgajām īpašībām. Gluži vai neticami, kā tāds parazīts, kurš nogalina bērzu, var dot labumu cilvēka organismam! Tas bija iemesls, kas mani uzrunāja mesties avantūrā un izmēģināt to uz savas ādas.

Testam izsniegtie produkti  (drošas, neplīstošas,  divu izmēru pudeles)  lietošanā bija ērti. No rītiem izmantoju čagas uzlējumu no lielās (1 litrs) pudeles, bet pēcpusdienā, darbā, mazāku devu no mazās pudeles (500 ml). Abu tilpumu pudeļu saturs principā finišēja vienādi. Lietošanas ērtumu var vērtēt uz 9 ballēm no 10, jo šķidrums vēl ir jāatšķaida noteiktā proporcijā ar ūdeni (1:1) un, braucot dabā vai ciemos, tad ir jāsagatavo porcija atsevišķi līdzņemšanai, lai nav jāņem līdzi viss iepakojums (to pēc atvēršanas vēlams turēt vēsumā, tumsā). Iepriekš sagatavoju istabas temperatūrā filtrētu ūdeni, iekārtoju mērglāzi. Uzlējums sajauktā veidā ar ūdeni ir baudāms, nekādu pretenziju pret aromātu vai garšu. Krāsa kā melnajai tējai.

Sākotnēji, pirmajā nedēļā, piemirsās lietot uzlējumu noteiktos laikos, sanāca pagrēkot, izlaist kādu reizi vai izdzert jau pēc brokastīm. Bet jau no otrās nedēļas aizgāja pareizs ritms, jo paralēli veicu arī bērzu sulas attīrīšanās kūri. Nu tad šie abi ļoti labi gāja komplektā. Mazinājās apetīte, jo rīta pusē bija pilnuma sajūta. Trešajā nedēļā organisms attiecīgi bija patīrījies, atgriezās apetīte, dzīvesprieks, možums. Čagas uzlējumu uztvēru kā  koncentrētu uztura bagātinātāju šķidrā veidā. Iespējams, tas bija arī saulaino rītu nopelns, bet nogurums, kas nomāca arī pa dienu, ar katru jaunu rītu mazinājās. Uzsāku nūjošanu, vakaros ar meitu (arī tagad) braucam ar riteņiem. Vairāk spēka un izturības paveikt lielākas lietas (lielākai fiziskai slodzei), t.sk. dārza darbus. Vairāki paziņas šajā mānīgajā pavasara laikā bieži puņķojas, slimo. Pa šo laiku jāatzīst, k imunitāte mani no šī visa ir sargājusi. Iespējams, ka liela daļa nopelnu ir tieši šim Čagas uzlējumam, jo citus uztura bagātinātājus pa šo laiku netiku lietojusi.

Paldies!

Anastasija, 39 gadi

Izlasot medicine.lv ik mēnesi laipni piedāvāto produktu testēšanas iespējas un par tādu tautā labi zināmo, bet iepriekš man vēl nelietotu augu kā čaga, nolēmu piedalīties. Izlasīju Čagas uzlējuma indikācijas un sapratu, – šī manta labi derēs, lai uzlabotu arī manu veselību. Par laimi, arī mani izvēlējās testētāju pulkā! Saņemot produktu, biju ļoti patīkami pārsteigta par piešķirto ļoti dāsno tilpumu – 2 L! Uzlējumam bija salīdzinoši mazs uzglabāšanas laiks, bet tas norādīja uz produkta dabiskumu un to, ka nebija klāt konservantu.

Vienīgais, kas radīja bažas, bija uzlējuma krāsa – naftas melnuma, pabiezs šķidrums. Nācās saņemties, lai to iedzertu, jo baidījos arī par garšu. Jā, tas izrādījās rūgts, ar koksnes un man nezināmu elementu notīm. Paldies Dievam, uzlējums bija jāšķaida. Tomēr jau pēc nedēļas no rītiem nevajadzēja viebties, lai šķidrumu iedabūtu iekšā veselības labad. Jāsaka, ka piedzīvotais vedināja aizdomāties, kādēļ bieži veselīgais nav tik tīkams pēc garšas? :) Savukārt neveselīgais ir kārdinoši vilinošs.

Jāatzīst, ka paslinkoju nodot analīzes pirms un pēc lietošanas pilnvērtīgam apskatam, tomēr guvu rezultātus arī bez tā. Sāku novērot, ka uzlabojās mana vielmaiņa un ik rītu stabili bija vēdera izeja, kas iepriekš bija neregulāra. Pie tam neko īpašu nedarīju vai nelietoju. Tā kā pirms mēneša ziedoju asinis, priecājos, ka Čagas uzlējums veicināja arī manu asinsradi un asinsvadu darbību.

Padalījos ar paziņu, ka lietoju šo preparātu, un veselīgo uzlējumu nolēma nodegustēt arī viņš. Zinot viņa augsto asinsspiedienu, tā šķita laba ideja. Tomēr viņš izrādījās viens no retajiem, kas jutās slikti, tukšā dūšā to iedzerot (jāpiebilst, ka arī no viena cita pazīstama zīmola aptiekas produkta viņam bija ļoti slikti un bija jāsauc “ātrie”). Tādēļ kopumā pirms lietošanas derētu konsultēties ar ģimenes ārstu. 

Lāsma, 43 gadi

Par Čagas uzlējuma ārstnieciskajām īpašībām zināju jau sen, bet nebija izdevība to izmēģināt. 
Daudzas labas atsauksmes bija arī dzirdētas no paziņām, kas to lietoja kā vispārēju organisma spēcinošu līdzekli pēc smagām saslimšanām. Un, tā kā bija pavasara laiks pēc ziemas perioda piedzīvotajām elpceļu saslimšanām, tad labprāt pieteicos arī izmēģināt tās iedarbību pati.

Priecē tas, ka nav mainījies dizaina noformējums, kādu to atceros jau no senākiem laikiem. Tas ļāva atpazīt šo produktu un atcerēties par tā labajām atsauksmēm. Garša ir neitrāla, kas man ir diezgan svarīgi, un ļoti ērta lietošana – varu lietot visu diennakts nepieciešamo devu uzreiz, tāpēc es to dzēru vienu reizi dienā no paša rīta. Arī iepakojuma izmēri ir ērti, gan mazāka, gan lielāka izmēra, ko var ērti pielāgot savām ikdienas vajadzībām. Tā kā šo produktu lietoju profilaktiskiem nolūkiem, tad nekādu tūlītēju efektu nevarēšu izcelt, bet šajā pavasara periodā jutos enerģiska.

Paldies!

Sintija, 46 gadi

Aprīlī man bija iespēja izmēģināt zīmola “Fito Preparāti” Čagas uzlējumu vispārējai organisma stiprināšanai. Mans ikdienas ritms ir samērā saspringts – to veicina gan darba radītais stress, gan tas, ka aizņemtības dēļ reizēm grēkoju, izlaižot maltītes vai neveltot pietiekami daudz laika miegam. Lai to kaut nedaudz kompensētu, kursa veidā lietoju dažādus uztura bagātinātājus. Iepriekš nebija sanācis lietot šāda veida preparātus, taču, palasot par tā iedarbību, jutos ieinteresēta. Šķita interesanti izmēģināt arī kaut ko absolūti dabīgu – radītu no kā tāda, kas sastopams tepat, mūsu mežos, turklāt pirmajā acu uzmetienā nezinātājam nešķiet vērtīgs augs. 

Produktu saņēmu trīs plastmasas pudelēs – vienā lielākā un divās mazākās. Ļoti ērti – tilpums ļāva mazākās pudeles paņemt līdzi, kad uz vairākām dienām devos ceļojumā, savukārt lielo pudeli ērti varēju lietot mājās. Iepriecināja tas, ka testēšanai saņemtais daudzums bija gana liels – varēju kārtīgi izmēģināt, tā radot pilnvērtīgu priekšstatu par šo produktu.

Produktu lietoju no rītiem, tukšā dūšā, kā norādīts instrukcijā. Tā kā pirmā ēdienreize man ir ap plkst. 11.00, lietošanas laiks bija atšķirīgs, bet parasti centos to darīt jau ap 8.00, pāris stundas pēc pamošanās. Produktu nepieciešams atšķaidīt ar ūdeni. Pirmās reizes to darīju ar mērglāzi, savukārt pēc tam acs "piešāvās", sapratu, cik aptuveni jālej glāzē, un process gāja jau daudz raitāk. Produktam nav izteiktas smaržas, garša ir nedaudz rūgtena, bet samērā neitrāla, izdzert sagatavoto uzlējumu nenācās grūti, nejutu vajadzību kaut ko dzert vai uzkost pa virsu.

Par efektu – noteikti varu uzsvērt, ka jūtos enerģiskāka, mazinājies nogurums, nespēks, šķiet, ka pat prāts darbojas raitāk un asāk. Kā jau minēju, reizēm guļu vien aptuveni sešas stundas. Ja agrāk piecelšanās sagādāja neizmērojamas grūtības, tad šobrīd ceļos bez īpašām problēmām, no rītiem jūtos labāk izgulējusies, ir vairāk spēka. Vairs nemokos ar galvassāpēm un varu teikt, ka ļoti uzlabojusies pašsajūta kopumā un līdz ar to – arī garastāvoklis. Šis noteikti ir īstais produkts, lai atmodinātu organismu no ziemas miega! Esmu ļoti apmierināta ar rezultātu un noteikti šo produktu vēl kādreiz lietošu. 

Mārīte, 42 gadi

Mani uzrunāja piedāvājums portālā Medicine.lv izmēģināt Čagas uzlējumu, ko radījis Latvijas ražotājs SIA “Fito preparāti” pēc unikālas receptes no bērza čagas. Iepazīstoties ar aprakstu, sapratu, ka tas ir ļoti vērtīgs, unikāls un dabīgs produkts. Čagas uzlējums palīdz uzlabot veselību, stiprinot un attīrot organismu un, protams, uzlabojot pašsajūtu pēc garās ziemas. Brīnišķīgi, ka man izdevās pieteikties izmēģināt Čagas uzlējumu, jo pirms tam par to nebiju dzirdējusi.

Saņēmu testēšanā vienu litra pudeli un divas puslitra pudelītes, kopā sanāca 2 litri priekš vesela mēneša kursa. Labi, ka bija arī puslitra pudelītes, kuras ērtāk paņemt līdzi, kad dodamies izbraucienos uz laukiem.

Dizains ir pavisam vienkāršs – kā jau dabīgam produktam, labi izceļas logo un nosaukums.

Tumši brūnais uzlējums ir pildīts plastmasas pudelēs. No sākuma gan biju nobažījusies par čagas garšu. Smarža bija rūgteni skāba, spēcīga un atgādināja cigoriņu – zīļu kafiju, kas man jau ir iegaršojusies un labprāt lietoju to pupiņu kafijas vietā. Kā ieteikts, lietoju Čagas uzlējumu, 60  līdz 80 mililitrus atšķaidot ar siltu ūdeni attiecībā 1 : 1, no rītiem tukšā dūšā. Sanāca tāds rūgteni skābens dzēriens, bet, tā kā tas ir atšķaidīts ar siltu ūdeni, tad sanāca gandrīz kā cigoriņu – zīļu kafija. Ar laiku pieradu un man iegaršojās. Arī dabīgās zāles ne vienmēr ir garšīgas. Tā kā uzlējumam ir pievienota arī vērmele, tad tas arī dod savu rūgtumiņu. Bet kopumā pēc garšas tīri labs, dabīgs dzēriens.

Lietoju to cītīgi no rītiem visu mēnesi, lietošana kopumā ir ērta. Pirmais kurss ir pabeigts.

Lietošanas laikā novēroju, ka samazinājās nogurums un arī pašsajūta uzlabojās. Novēroju arī, ka uzlējums ir urīndzenošs un organisms labi attīrījās. Uzlabojās gremošanas trakta darbība, atbrīvojos no vēdera pūšanās, smaguma un dedzinošās sajūtas, kas bija novērojama pēc ēdienreizēm. Tā kā agrā pavasarī izslimoju ar gripu, bija izveidojies iekaisums plaušās un ilgi klepoju, novēroju, ka, lietojot čagas uzlējumu, klepus samazinājās, līdz arī pavisam no tā atbrīvojos. Tāpat pēc slimošanas biju sagurusi un bija paaugstināts asinsspiediens. Biju pozitīvi pārsteigta, ka, uzlabojoties pašsajūtai, normalizējās arī asinsspiediens un sirdsdarbība. Vēl mani iepriecināja, ka nupat, veicot asins analīzes, cukura līmenis man ir normā, jo pirms tam bija paaugstināts. Esmu ļoti apmierināta ar rezultātiem, jo pašsajūta mēneša laikā ir ievērojami uzlabojusies. Turpināšu lietot čagas uzlējumu atkal pēc mēneša. Noteikti iesaku izmēģināt!

Sirsnīgs paldies SIA “Fito preparāti”, ka radījāt šo unikālo, vērtīgo un dabīgo Čagas uzlējumu!

Elīna, 43 gadi

Mani uzrunāja medicine.lv piedāvātā iespēja izmēģināt SIA “Fito preparāti” Čagas uzlējumu. Pirms tam par čagu biju dzirdējusi tikai to, ka tā var palīdzēt cīņā ar vēža šūnām.  Izlasot aprakstu, uzrunāja tas, ka tam ir 100% dabīgs saturs un ir ļoti pozitīva iedarbība - vispārīga organisma stiprināšana. Kā jau lielākai daļai cilvēku, pavasarī izjūtu nogurumu, bezspēku, esmu viegli aizkaitināma. Tāpēc priecājos, ka varēju izmēģināt šo produktu. Lietoju to kopā ar vīru nepilnu mēnesi. Vīru arī uzrunāja šī produkta dabīgums.

Uzlējumam ir ērts iepakojums: viena litra un divas 500 ml plastmasas pudeles ar etiķetēm, uz kurām ir produkta apraksts un lietošanas instrukcija. Uzlējumam ir tumši brūna krāsa un  zālīšu smarža. Lietošana ir ļoti vienkārša. Lietojām, kā norādīts instrukcijā: no rīta, tukšā dūšā 50-75 ml ar siltu ūdeni atšķaidīta uzlējuma. Pēc sajūtām: tam ir izteikta zalīšu smarža un garša, garša ir nedaudz rūgtena, bet  nav riebīga.  

Attiecībā uz efektu: liekas, ka nogurums ir mazinājies, paliku nosvērtāka, iekšējās sajūtas paliek labākas, un arī enerģijas līmenis ir pieaudzis. Uzlējumam ir urīndzenošs efekts, no sākuma izjutu arī aizcietējumus (bet tikai pirmajās dienās). Protams, lai izjustu pilnīgi Čagas uzlējuma pozitīvo efektu, to būtu jāpalieto ilgāku laika periodu, kā norādīts instrukcijā: vienu mēnesi, tad mēnesis pārtraukums un tad atkal mēnesi. Tomēr kopumā ir palicis pozitīvs priekšstats par šo produktu.

Ludmila, 42 gadi

Piedalījos Čagas uzlējuma testēšanā, jo biju daudz dzirdējusi par čagas lieliskajām īpašībām un tās pozitīvo ietekmi uz veselību, tāpēc vēlējos pārbaudīt, vai čaga atstās labu efektu arī uz manu pašsajūtu.

Uzlējumu bija iespējams izmēģināt divos tilpumos, kas likās ērti, jo mazāko iepakojumu bija viegli paņemt līdzi atpūtas braucienā. Čagas uzlējums ir brūnas krāsas šķidrums ar specifisku garšu, kas nav nepatīkama, taču, katru reizi to dzerot, bija sajūta, ka tiek lietots kas tāds, kas nāks par labu veselībai. Dzērienu lietoju reizi dienā tukšā dūšā, to sajaucot ar ūdeni.

Pirms uzsāku lietot čagas uzlējumu, ilgāku laiku esmu mocījusies ar zarnu trakta problēmām, kā arī izjutu pastiprinātu nogurumu. Bija cerība, ka uzlējums varētu palīdzēt tikt galā ar abām šīm problēmām, un jāsaka, ka cerības attaisnojās. Enerģijas tik tiešām ir kļuvis vairāk un arī vēdera kaites, šķiet, ka samazinājušās. Kopumā pašsajūta ir uzlabojusies, jūtos mundrāka. Līdz ar to iespaids par izēmģināto produktu ir ļoti labs. Iesaku to tiem, kas vēlas izmēģināt ko dabīgu, lai atjaunotu organismu un sajustu papildu enerģiju.

Ingūna, 33 gadi

Pieteicos Čagas uzlējuma testēšanai, jo tas šķita interesants un daudzpusīgs produkts veselībai. Iepriekš nemaz nebiju iedomājusies, ka parazitāra sēne, kas kaitē bērzam, var būt vērtīga cilvēka veselībai. Tas arī bija viens no galvenajiem iemesliem, kas lika ar piesardzību attiekties pret šo produktu, kaut tas arī skaitās kā pārtikas produkts. Tāpēc sāku to lietot pa bišķiņam, mazāk par ieteikto, lai pārliecinātos, ka neizjūtu nekādus blakusefektus. Pēc pāris dienām jau sāku lietot pa 50–100 mililitriem uzlējuma, to atšķaidot ar ūdeni, kā ieteikts. 

Garša šim produktam ir specifiska, teikšu godīgi. Bet, kad pierod, tad jau vairs par to nedomā. Turklāt reti kad veselībai vērtīgais ir ļoti garšīgs. Pārsvarā ir otrādi, diemžēl. Mulsināja sākotnēji arī produkta izskats. Pirmā asociācija ar mājās ražotu kvasu vai alu. Bet nu to var saprast, jo akcents jau nav uz vizuālo, bet uz vērtīgajām produkta īpašībām. Vizuālais izskats, starpcitu, bieži vien ir tas, kas cilvēkus maldina. Ja ir super skaista etiķete un iepakojums - tas nebūt nenozīmē, ka produkts būs 100% efektīvs un darīs brīnumlietas. Biežāk tieši viss vienkāršais, bez liekiem mārketinga trikiem, izrādās tas efektīvākais. Un tas ir stāsts par šo produktu tai skaitā. 

Pirms sāku lietot Čagas uzlējumu, man bija paaugstināts holesterīns (ir liels liekais svars), bieži nomocīja vēdera pūšanās, aizcietējumi, īsāk sakot - lai arī gribējās, lai kuņģis strādā kā pulkstenis, tā tomēr nebija. Tāpat izjutu bieži nogurumu - jau pēc pamošanās nebija īsti enerģijas nekam aktīvam. Vēlme pagulēt un pasīvi pavadīt laiku bija lielāka par vēlmi doties ārā un kustēties, baudīt pavasari. Palietojot Čagas uzlējumu, daudz kas mainījās. Pēc divām nedēļām uzlējuma lietošanas man bija jānodod asins analīzes (ne tāpēc, lai pārbaudītu produkta iedarbību, bet ārsta rekomendācijas dēļ). Liels bija mans pārsteigums, kad ieraudzīju, ka holesterīns ir normā! Tas, starpcitu, deva arī tādu kā grūdienu vairāk piedomāt par savu veselību un darīt visu, kas manos spēkos, lai holesterīns vairs nepaaugstinātos, jo augsts sliktais holesterīns ir bīstams veselībai. Labi, ka pēc divām nedēļām Čagas uzlējuma lietošanas man arī bija vairāk enerģijas - sāku biežāk, gandrīz katru vakaru pastaigāties pa vairākiem kilometriem (vidēji sešiem septiņiem), bieži devos garos izbraucienos ar riteni, izjutu lielāku prieku par pavasari un plaukstošo dabu. Pēc darba šķita grēks sēdēt mājās pie TV. Ja negribējās doties ārā, tad vismaz mājās piespiedu sevi vingrot (labi, ka ir trenažieris, kurš no drēbju pakaramā beidzot sāka pildīt savas tiešās funkcijas :D ). Ievērojami mainījās arī kuņģa darbība - uz labo pusi. Vedera izeja bija regulāra, gandrīz vienā un tai pašā laikā katru dienu (varbūt tāpēc, ka Čagas uzlējumu arī centos lietot vienā laikā - no rīta pirms brokastīm man bija visērtākais laiks). Līdz ar to man veiksmīgi  izdevās izvairīties no vēdera uzpūšanās. Tā notika tikai pa retam (iepriekš - katru dienu) un ja bija apēsts kaut kas, kas to varētu provocēt. Es varētu vēl ilgi slavēt Čagas uzlējuma labo efektu, bet tas katram ir japārbauda pašam. Man bija pozitīva pieredze, iesaku un ceru, ka tāda būs arī citiem, kas saprot, ka nejūtas ikdienā tik labi, kā gribētos. Esmu izgājusi mēneša kursu, tagad ieturēšu tikpat ilgu pauzi un tad noteikti atkal iegādāšos šo vērtīgo uzlējumu. Paldies ražotājam un Medicine.lv par iespēju iepazīt jaunu un labu produktu!

Jana, 57 gadi

Produktu izmēģināt ieteica meita. Viņa zināja, ka man patīk viss dabīgais, ka esmu medikamentu, var teikt, pretiniece, tāpēc pieteicās manā vietā un nogādāja man šo produktu. Pirms tam, protams, pajautāja, vai es ko tādu lietotu. Par čagu jau biju iepriekš daudz pozitīva lasījusi, bet tā arī nav bijusi izdevība sameklēt kādu produktu ar to. Tāpēc priecājos par iespēju pamēģināt Čagas uzlējumu. Īpašs prieks un pateicība par to, ka testēšanai tika dots tik liels tilpums - divi litri un divos tilpumos, viena litra pudele un divas puslitra.

Kad sāku uzlējumu lietot, nemaz arī negaidīju, ka tas būs kas garšīgs. Pie čagas garšas bija jāpierod - veselības labad. Aromāts arī specifisks. Bet tas nebija galvenais. Cītīgi lietoju, kā ieteikts, gaidot kādu efektu. Visvairāk mani uzrunāja, ka  tas attīra asinis, veicina vielmaiņu, uzlabo kuņģa darbību, stiprina imunitāti, uzlabojot pašsajūtu, sekmē sirds un asinsvadu darbību, kā arī tam ir pretmikrobu iedarbība.  Tas viss man ir aktuāli. Kopumā pirms uzlējuma lietošanas jutos lielākoties sagurusi, nevarēju ar pārliecību teikt, ka, lūk, es jūtos pavisam labi. Vienmēr gribējās justies labāk. Trūka enerģijas un dzīvesprieka. Tāpēc man bija cerība, ka šis produkts palīdzēs uzlabot vispārējo pašsajūtu. Cerības tika attaisnotas. Sākumā gan bija ļoti bieži "jāskraida" uz labierīcībām, bet jau pēc nedēļas es jutos citādāk - labāk. Uzlabojās noskaņojums, uzlabojās miega kvalitāte, pa dienu kuņģis jutās tāds kā vieglāks, labāk strādāja. Izmaiņas redzēju arī sejas ādā, tā likās tāda možāka, veselīgāka, vienmērīgākā tonī (var jau būt, ka tas ir kaut kas, ko pati sev nepazināti iestāstīju, bet nu saku, kā ir). Pats labākais - jutos enerģiskāka, beidzot veicu mājās ģenerāltīrīšanu, kas vēl papildus uzlaboja noskaņojumu, jo tas tika ilgi atlikts. Lai arī gaidīju, ka ir jābūt kādam efektam, tomēr necerēju, ka to varēšu tā pamanīt. Esmu ļoti priecīga, ka man beidzot bija iespēja pamēģināt čagas produktu un noteikti plānoju to lietot arī turpmāk. Ieteicu to arī savai meitai, jo arī viņai ir dažādas veselības likstas, bet viņa pagaidām tam neesot gatava, neuzrunājot produkta izskats un fakts, ka tas izgatavots no parazitāras sēnes. :) Cerams, pārdomās, saprotot, ka mamma jūtas krietni labāk, lietojot šo produktu. :) Paldies!

SIA "Fito preparāti" biroja adrese: Šveices iela 31, Sigulda

Konsultācijas par produktu lietošanu: tālrunis 29181711 (Dagnija)
Informācija par iegādi: tālrunis 23070720 (Gatis)

SIA “Fito preparāti” produkciju iespējams iegādāties:

1. Internetveikals www.fito.lv
2. Rīga, TC "Origo" A tunelis, veikals ILVO,
3. Bauska, Kalna iela 7, veikals "Pie Oldzītes",
4. Veikali DABA:

  • Raiņa iela 17, Jelgava,
  • Peldu iela 9, Liepāja,
  • Annas iela 2, Ventspils,
  • Elizabetes iela 14, Tukums,
  • Rīgas iela 66a, Valmiera,

5. Kuldīga, Liepājas iela 18, veikals KUULE,
6. Rīga, Barona iela 51, veikals "Bišu bode".

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

=

* Lūdzu aizpildi summu vārdiski latviešu valodā ar visām garumzīmēm!

SIA "Latvijas Tālrunis" aicina interneta lietotājus - portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro iepriekšminētos noteikumus, viņa komentārs var tikt izdzēsts un SIA "Latvijas Tālrunis" ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem.

Nedēļas tēma

Šislera sāļi – tavai veselībai

Šislera sāļi – tavai veselībai

Grāmatas “Šislera sāļi” autori ir austrieši Tomass Feihtingers un Zuzana Nīdane-Feihtingere, mūsdienās ievērojamākie Šislera bioķīmijas eksperti, kas turpina V. Šislera darbu. Ar autoriem sarunājās grāmatas tulkotāja Laura Tidriķe.

Aktuālie piedāvājumi

Bioptron gaisma cīņā pret novecošanos

Bioptron gaisma cīņā pret novecošanos

Ādas izskatu ietekmē mūsu dzīvesveids, ēšanas paradumi, veselības stāvoklis, kaitīgie ieradumi, ģenētika un daudzi citi faktori. Labā ziņa – ikviena no mums var parūpēties par savu sejas ādu un aizkavēt ādas novecošanos – uzziniet vairāk par gaismas terapiju ar Bioptron!

Kinezioloģiskais teips – atbalsts sportā un ikdienā

Kinezioloģiskais teips – atbalsts sportā un ikdienā

Kinezioloģiskais teips ir kļuvis īpaši iecienīts gan profesionālu sportistu, gan arī amatieru vidū. Tas ir praktiski nemanāms, tajā pašā laikā sniedz neatsveramu atbalstu, piedāvājot plašas iespējas gan traumu profilaksē, gan arī ārstēšanā. Uzlabo kustību brīvību kopā ar TONUS ELAST kinezioloģisko teipu! Konsultējies ar speciālistu, lai noskaidrotu, kā kinezioloģiskais teips var palīdzēt tavā ikdienā!

Nutrikosmētika: uz pierādījumiem balstīta pieeja

Nutrikosmētika: uz pierādījumiem balstīta pieeja

Nutrikosmētika pēdējos gados ir kļuvusi populāra, un veiktie pētījumi un testi nepārtraukti pēta to efektivitāti un drošību. Tāpat arī tiek vērtēta kolagēna produktu ietekme uz ādas elastību, mitrināšanu un grumbu samazināšanos.

Video

Kā ergonomiski iekārtot darba vietu, strādājot pie datora? Skaidro ergoterapeiti (VIDEO)

Kā ergonomiski iekārtot darba vietu, strādājot pie datora? Skaidro ergoterapeiti (VIDEO)

Atzīmējot Pasaules ergoterapijas dienu 27. oktobrī, Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas (Austrumu slimnīca) Rehabilitācijas klīnikas ergoterapeiti ir sagatavojuši padomus un vienkāršus  ieteikumus, kurus būtu ieteicams ņemt vērā ikvienam, kurš, sēžot pie datora, veic darba pienākumus vai arī ikdienā pie datora ekrāna pavada ilgas stundas. 

Produktu testi

Testa rezultāti: Aknu sargs

Testa rezultāti: Aknu sargs

Aprīlī Medicine.lv sadarbībā ar SIA “Fito preparāti” piedāvāja izmēģināt dabīgu produktu aknu darbības veicināšanai.

Testa rezultāti: ho-fi® original Na+ hlorofilīns – Latvijas dabas sniegtais spēks organisma restartam

Testa rezultāti: ho-fi® original Na+ hlorofilīns – Latvijas dabas sniegtais spēks organisma restartam

Maijā Medicine.lv sadarbībā ar zīmolu everlab® piedāvāja testēt ho-fi® original Na+ hlorofilīnu organisma restartam.

"Dr. Leopolds" krēms AMICOS un gels "KERELAST 30+" sausas un sabiezējušas ādas kopšanai

Jūnijā Medicine.lv sadarbībā ar "Dr. Leopolds" piedāvā testēt komplektu - krēmu "Amicos" sausai un sabiezējušai ādai un "Keralast 30+" gēlu sabiezējušas ādas un nagu kopšanai.

Pēdu krēms “Urea 20” sausu pēdu ādas kopšanai

Pēdu krēms “Urea 20” sausu pēdu ādas kopšanai

Jūnijā Medicine.lv sadarbībā ar SIA “Gusto” piedāvā testēt pēdu krēmu “Urea 20” sausai pēdu ādai.

Izstāsti Latvijai veselības receptes

Jelgavas poliklīnika: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Jelgavas poliklīnika: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Jelgavas poliklīnika nodrošina pieejamus un kvalitatīvus medicīnas pakalpojumus diagnosticēšanā, slimību ārstēšanā, rehabilitācijā, slimību novēršanā un profilaktisku pasākumu veikšanā.

Latvijas mikroķirurgi, programma “Salabo cilvēku, klonē mikroķirurgu”: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Latvijas mikroķirurgi, programma “Salabo cilvēku, klonē mikroķirurgu”: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Latvijas mikroķirurgu komanda jau kopš kara sākuma Ukrainā sniegusi nenovērtējamu palīdzību, glābjot karā ievainotos cilvēkus. Latvijas mikroķirurgi - Olafs Libermanis un Mārtiņš Malzubris - nenogurstoši "labo" ievainotos cilvēkus.