medicine.lv skaitļos

Lietotāji online371
Aktīvie uzņēmumi12824
Nozares raksti1640
Ekspertu atbildes21477
Testa rezultāti: Bišu māšu peru pieniņš – dabas līdzeklis imunitātes, enerģijas un atmiņas veicināšanai : Latvijas veselības portāls | medicīnas uzņēmumi | medicine.lv

Testa rezultāti: Bišu māšu peru pieniņš – dabas līdzeklis imunitātes, enerģijas un atmiņas veicināšanai

Novembrī Medicine.lv sadarbībā ar SIA "Bee Box" piedāvāja testēt bišu māšu peru pieniņu – spēcīgu dabas līdzekli imunitātes, enerģijas un atmiņas veicināšanai.

Marija, 56 gadi

Portālā medicine.lv lasot dažādus rakstus par vispārējo veselības uzturēšanu, pamanīju rakstu par bišu māšu peru pieniņu, kas ir dabas līdzeklis imunitātes, enerģijas un atmiņas veicināšanai. Par bišu māšu peru pieniņu, par tā dziednieciskām īpašībām, kas īpaši ļoti noder cilvēkiem jau gados, ir daudz dzirdēts. Īpaši bišu māšu peru pieniņš palīdz stiprināt imunitāti, veicināt atmiņu un vairot enerģiju ikdienā. Man savos gados arī par šīm lietām ir vairāk jāpiedomā, tāpēc jau lietoju līdzīgus uztura bagātinātājus, sevišķi enerģijai un atmiņas uzlabošanai. Tomēr nolēmu arī šo produktu pamēģināt, tāpēc pieteicos testēšanai.

Saņēmu komplektu no diviem bišu māšu peru pieniņa kapsulu iepakojumiem. Iepakojums manuprāt ir ļoti glīts un gaumīgs. Iekšā ir mazas, baltas kapsulas. Lietoju tās vienu reizi dienā, no rīta, paliekot kapsulu zem mēles, kā rakstīts lietošanas instrukcijā. Pirmajā reizē ļoti ilgi gaidīju, līdz kapsula izkusa, un tad ļoti lēnām sāka kust pats saturs. Nākošā reizē es kapsulas saturu izbēru zem mēles. Šis paņēmiens man patika labāk, tāpēc pārējās dienas es rīkojot tāpat. Lietoju šo bišu māšu peru pieniņu 20 dienas, un visizteiktāk pamanīju to, ka man parādījās vairāk enerģijas no rītiem. Vēlāk man jau pat prasījās uzņemt šo uztura bagātinātāju, lai būtu šis patīkamais rīta enerģijas lādiņš. 

Es iesaku cilvēkiem jau gados noteikti izmēģināt šo bišu māšu peru pieniņu ikdienas lietošanā, rīta pusē, un, kas zina, varbūt tas kļūs par ikdienas rutīnu labākai vispārējai pašsajūtai tāpat, kā tas ir man!

Kristīne, 35 gadi

Veselības portālā medicine.lv mani uzrunāja brīnišķīga iespēja izmēģināt  bišu māšu peru pieniņu, kas ir dabas līdzeklis imunitātes, enerģijas un atmiņas veicināšanai. Šo vērtīgo un dabīgo produktu piedāvā notestēt  Latvijas uzņēmums SIA "Bee Box", kas ražo biškopības produktus. Ļoti priecājos par iespēju saņemt testēšanā bišu māšu peru pieniņu, jo tas priekš manis ir jaunums. Turklāt man garšo medus un esmu lietojusi arī ziedputekšņus, līdz ar to ļoti novērtēju bišu radītos produktus. Vēlējos uzlabot imunitāti, atgūt spēkus un enerģiju pēc pārslimotās infekcijas slimības rudenī. Atsākot strādāt, jutos sagurusi, trūka spēka un enerģijas. Tā kā šobrīd ir arī lielāka darba slodze, jo jāpaspēj iekavētais, novēroju, ka samazinājušās koncentrēšanās spējas un izteiktāk jūtams stress un pārslodze. Tāpēc man ļoti noderēja spēcīga vitamīnu deva, jo bišu māšu peru pieniņš satur gan aminoskābes, gan minerālvielas, gan B grupas vitamīnus, turklāt tam ir arī anibakteriālas īpašības.

Saņēmu testēšanā divus bišu māšu peru pieniņa iepakojumus, katrā no tiem bija 10 kapsulas ar 300 mg devu, – tieši priekš viena kursa, jo bišu māšu peru pieniņu ieteicams lietot līdz 20 dienām un tad var atkal pavasarī atkārtot. Iepakojumam ir savs stils – melnais fons ar medus dzelteno un balto izskatās ļoti gaumīgi. Nelielā plastmasas trauciņā ir 10 mazas  kapsulas un var redzēt, ka caurspīdīgajā kapsulā ir krēmkrāsas pulverītis.

Lietoju bišu māšu peru pieniņu pa vienai kapsulai no rīta, apmēram 20 minūtes pirms ēšanas. Paturēju kapsulu zem mēles, un patiesībā tā diezgan ātri izšķīda un bija sajūtama tāda skābena ar bišu produktiem saistīta garša. Tā kā man patika šī garša, tad lietošana bija ērta un nesagādāja grūtības.

Pēc 20 dienu lietošanas patiešām novēroju uzlabojumus, neskatoties uz salīdzinoši nelielo uztura bagātinātāja lietošanas laika periodu. Pašsajūta uzlabojās, atguvu spēkus un enerģiju un arī darba kvalitāte uzlabojās, jo koncentrēšanās spējas atjaunojās. Sajutu, kā organisms sāk atjaunoties pēc slimības, tāpēc secināju, ka bišu māšu peru pieniņš ir spēcīga vitamīnu bumba. Esmu pārliecinājusies, ka arī dabīgais produkts ir ļoti efektīvs. Noteikti plānoju nākamo bišu māšu peru pieniņa kursu pēc pāris mēnešiem. Sirsnīgs paldies "Bee Box" par iespēju iepazīt vērtīgo bišu produktu!

Zaiga, 38 gadi

Vēlējos izmēģināt bišu māšu peru pieniņu, jo iepriekš biju daudz dzirdējusi par bišu produktu labvēlīgo iedarbību – tie bagātīgi satur virkni vērtīgu un organismam vajadzīgu vielu, turklāt ir dabīgi un organismam draudzīgi. Šoziem mana pašsajūta bija diezgan nelāga, pastāvīgi izjutu nogurumu, kā arī bieži slimoju – līdzko izveseļojos no vienas kaites, tā, šķiet, jau tūliņ klāt bija nākamā. Izpētīju, ka šis produkts labvēlīgi iedarbojas kā uz imunitāti, tā vairākām citām veselības sfērām, un nolēmu pamēģināt.

Produkta dizainā dominē melnie un dzeltenie toņi, kas ir gaumīga norāde uz produkta izcelsmi. Dizains ir pārdomāts un piesaistošs, pats iepakojums – pietiekami ērts un izmēros neliels. Ļoti patika lietošanas veids – tas ērti pieejams kapsulās, turklāt kapsulai nav nepieciešams uzdzert ūdeni, to atliek vien turēt zem mēles, līdz tā izšķīst. Ērti, pat atrodoties pastāvīgā skrējienā. Lietoju produktu 20 dienas pa vienai kapsulai dienā, parasti no rītiem.

Kopumā lietošanas laikā un pēc tās pašsajūta ir labāka. Šķiet, ka ir mazinājies nogurums, ir vairāk enerģijas. Līdz šim pastāvīgi jutu nelielus saaukstēšanās simptomus, bet nu tie ir pazuduši un jūtos labi. Noteikti iesaku šo produktu ikvienam, kurš ziemas periodā vēlas stiprināt imunitāti un pašsajūtu kopumā! Paldies, ka devāt iespēju izmēģināt šo produktu.

Laura, 33 gadi

Pirms pieteicos testēt bišu māšu peru pieniņu kapsulās no "Bee Box", bija pagājušas pāris dienas, kopš parādījās pirmās saaukstēšanās pazīmes. Zinot, ka parasti saaukstēšanās man norit ar diezgan traucējošām iesnām un smagu pašsajūtu, nekavējoties pieteicos šī uztura bagātinātāja izmēģināšanai, jo ir arī daudz dzirdēts par šāda veida bišu produktu pozitīvo ietekmi uz imunitāti. Tāpēc, kamēr saaukstēšanās vēl nebija attīstījusies līdz ierasti smagajai stadijai, bija jo īpaši interesanti šo uztura bagātinātāju pārbaudīt uz sevis.

Centos lietot kapsulas, kā norādīts, paliekot zem mēles un pagaidot, kamēr kapsula izšķīdīs, bet, godīgi sakot, šāds lietošanas veids man negāja pie sirds. Kapsulas saturs pielipa pie mēles, zobiem, arī garša man nebija pa prātam, tāpēc gribējās uzdzert ūdeni (man principā nepatīk just ne vitamīnu, ne medikamentu garšu, tāpēc dodu priekšroku tādiem, kas vienkārši jānorij, uzdzerot ūdeni). Nākamajā dienā mēģināju izbērt kapsulas saturu zem mēles un paturēt, bet arī šāds lietošanas veids man nebija piemērots, tāpēc turpmāko laiku kapsulas lietoju, tās norijot un uzdzerot lielu daudzumu ūdens. Un jāatzīst, ka tas netraucēja sajust efektu. :) Jo, kamēr lietoju šo uztura bagātinātāju, kopumā saaukstēšanās periods man noritēja ievērojami vieglāk, paciešamāk nekā parasti. Arī atveseļošanās bija ātrāka - ja parasti pēc slimošanas bija kādu laiku lielāks nogurums, trūka enerģijas, tad šoreiz organisms atjaunojās ātrāk. Pat ar visu slimošanu šoreiz varēju netraucēti veikt savus darba pienākumus, nezaudējot kvalitāti. Plānoju atkārtot kursu arī pavasarī, jo ziema un pavasaris parasti man ir intensīvākie slimošanas periodi, kad organismam atbalsts no malas nepieciešams visvairāk. Paldies, ka devāt iespēju iepazīties ar šo produktu imunitātes veicināšanai!

Justīne, 35 gadi

Pēdējo divu mēnešu laikā uzradās vairākas veselības problēmas, kas, loģiski, negatīvi atsaucās arī uz emocionālo pašsajūtu. Iekritu tādā kā nelielā depresijā. Tāpēc sapratu, ka ir kas jādara savas imunitātes labā, lai ātrāk atgrieztos pie iepriekšējās dzīves kvalitātes. No savas mammas biju daudz dzirdējusi par bišu produktu labajām īpašībām, viņa arī man bija vairākkārt ieteikusi palietot kādu bišu produktu imunitātes uzlabošanai, taču kaut kā nebija sanācis. Ieraugot iespēju notestēt šo produktu, nolēmu nelaist garām iespēju.

Lietoju kapsulas katru dienu rīta pusē. Bija nedaudz neērti, ka bija jāliek kapsula zem mēles un jāgaida, kamēr tā izšķīdīs. Pacietība nav mana stiprā puse. :) Bet nu veselības labad uz šo momentu acis pievēru un kādā 3. dienā sāku pierast pie šāda veida uztura bagātinātāja lietošanas, kā arī pieradu pie tā garšas, kas arī man sākotnēji ne visai patika. Pirmo efektu pamanīju jau pirmās lietošanas nedēļas beigās - bija neierasts enerģijas pieplūdums. Ik dienu trenējos uz eliptiskā trenažiera, parasti cenšos uz tā aktīvi staigāt kādu stundu, bet, kopš sāku lietot bišu māšu peru pieniņu, pamanīju, ka varēju "pavilkt" ilgāku treniņa laiku. Tāpat pamanīju, ka arī pēc fiziskās slodzes ātrāk "atguvos", nebija tik liels nogurums. Sāku meklēt vairāk informācijas  un atsauksmes par bišu māšu peru pieniņu un pārliecinājos, ka, tik tiešām, tas ļoti labi palīdzot organismam atjaunoties. Lai arī tas neveicināja manu veselības problēmu mazināšanos, tomēr tas palīdzēja kopumā justies labāk. Paldies!

Uztura bagātinātājs.

UZTURA BAGĀTINĀTĀJS NEAIZSTĀJ PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU.

Šo un citus “Bee Box” produktus iespējams iegādāties:

  • www.beebox.lv/eshop,
  • “Bee Box” ražotnē Mednieku ielā 4, Ciemupē,
  • "Rimi Klēts" veikalos Rīgā, Piņķos un Ogrē,
  • BIŠU BODĒ Barona ielā 51, Rīgā,
  • Veikalā BITE Tīnūžu ielā 9-72, Ogrē.

Vairāk informācijas:

„Bee Box” kontaktinformācija:

Baiba Sīmane
+371 27008855
Baiba.simane@beebox.lv

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

=

* Lūdzu aizpildi summu vārdiski latviešu valodā ar visām garumzīmēm!

SIA "Latvijas Tālrunis" aicina interneta lietotājus - portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro iepriekšminētos noteikumus, viņa komentārs var tikt izdzēsts un SIA "Latvijas Tālrunis" ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem.

Nedēļas tēma

Aktuālie piedāvājumi

Jaunības eliksīrs: kompleksa atjaunošanas programma GESR klīnikā

Jaunības eliksīrs: kompleksa atjaunošanas programma GESR klīnikā

Mūsdienu pasaulē rūpes par izskatu un veselību iegūst aizvien lielāku nozīmi, un katra sieviete cenšas pēc iespējas ilgāk saglabāt jaunību un skaistumu. Uzziniet, kā atgūt jaunību un pašpārliecību ar progresīvu pārveidošanās tehnoloģiju palīdzību estētiskās medicīnas un skaistumkopšanas klīnikā GESR!

Baudi svaigu maltīti, gatavojot retāk!

Baudi svaigu maltīti, gatavojot retāk!

Glabājot pārtikas produktus vakuumā, produkti ilgāk ir svaigi, saglabājot savu smaržu un uzturvērtību. Iespēja ilgāk saglabāt svaigus pārtikas produktus ļaus jums retāk apmeklēt veikalu un iegādāties lielāku daudzumu produktu, ieekonomējot gan jūsu laiku, gan finanses. Kas ir VacSy®, un kādas ir VacSy® vakuuma pārtikas uzglabāšanas sistēmas priekšrocības?

Bioptron gaisma cīņā pret novecošanos

Bioptron gaisma cīņā pret novecošanos

Ādas izskatu ietekmē mūsu dzīvesveids, ēšanas paradumi, veselības stāvoklis, kaitīgie ieradumi, ģenētika un daudzi citi faktori. Labā ziņa – ikviena no mums var parūpēties par savu sejas ādu un aizkavēt ādas novecošanos – uzziniet vairāk par gaismas terapiju ar Bioptron!

Video

Kā ergonomiski iekārtot darba vietu, strādājot pie datora? Skaidro ergoterapeiti (VIDEO)

Kā ergonomiski iekārtot darba vietu, strādājot pie datora? Skaidro ergoterapeiti (VIDEO)

Atzīmējot Pasaules ergoterapijas dienu 27. oktobrī, Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas (Austrumu slimnīca) Rehabilitācijas klīnikas ergoterapeiti ir sagatavojuši padomus un vienkāršus  ieteikumus, kurus būtu ieteicams ņemt vērā ikvienam, kurš, sēžot pie datora, veic darba pienākumus vai arī ikdienā pie datora ekrāna pavada ilgas stundas. 

Produktu testi

Testa rezultāti: Pēdu krēms “Urea 20” sausu pēdu ādas kopšanai

Testa rezultāti: Pēdu krēms “Urea 20” sausu pēdu ādas kopšanai

Jūnijā Medicine.lv sadarbībā ar SIA “Gusto” piedāvāja testēt pēdu krēmu “Urea 20” sausai pēdu ādai.

Testa rezultāti: "Dr. Leopolds" krēms AMICOS un gels "KERELAST 30+" sausas un sabiezējušas ādas kopšanai

Testa rezultāti:

Jūnijā Medicine.lv sadarbībā ar "Dr. Leopolds" piedāvāja testēt komplektu - krēmu "Amicos" sausai un sabiezējušai ādai un KERELAST 30+" gēlu sabiezējušas ādas un nagu kopšanai.

Testa rezultāti: Aknu sargs

Testa rezultāti: Aknu sargs

Aprīlī Medicine.lv sadarbībā ar SIA “Fito preparāti” piedāvāja izmēģināt dabīgu produktu aknu darbības veicināšanai.

Testa rezultāti: ho-fi® original Na+ hlorofilīns – Latvijas dabas sniegtais spēks organisma restartam

Testa rezultāti: ho-fi® original Na+ hlorofilīns – Latvijas dabas sniegtais spēks organisma restartam

Maijā Medicine.lv sadarbībā ar zīmolu everlab® piedāvāja testēt ho-fi® original Na+ hlorofilīnu organisma restartam.

Izstāsti Latvijai veselības receptes

Jelgavas poliklīnika: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Jelgavas poliklīnika: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Jelgavas poliklīnika nodrošina pieejamus un kvalitatīvus medicīnas pakalpojumus diagnosticēšanā, slimību ārstēšanā, rehabilitācijā, slimību novēršanā un profilaktisku pasākumu veikšanā.

Latvijas mikroķirurgi, programma “Salabo cilvēku, klonē mikroķirurgu”: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Latvijas mikroķirurgi, programma “Salabo cilvēku, klonē mikroķirurgu”: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Latvijas mikroķirurgu komanda jau kopš kara sākuma Ukrainā sniegusi nenovērtējamu palīdzību, glābjot karā ievainotos cilvēkus. Latvijas mikroķirurgi - Olafs Libermanis un Mārtiņš Malzubris - nenogurstoši "labo" ievainotos cilvēkus.