medicine.lv skaitļos

Lietotāji online187
Aktīvie uzņēmumi12831
Nozares raksti1640
Ekspertu atbildes21477
Testa rezultāti: BIO-STAR procedūra sejas un dekoltē skaistumam : Latvijas veselības portāls | medicīnas uzņēmumi | medicine.lv

Testa rezultāti: BIO-STAR procedūra sejas un dekoltē skaistumam

Jūnijā Medicine.lv sadarbībā ar SIA “IA Biostar” piedāvāja testēt ādas kopšanas gēlu ar hialuronskābi un sejas un dekoltē skaistumkopšanas ierīci ar radiofrekvenci.


Monta, 45 gadi

Jūnijā piedalījos BIO-STAR sejas ādas kopšanas procedūru testēšanā. Pieteicos testam, jo, iepazīstoties ar BIO-STAR produktu reklāmām, biju pārsteigta, ka līdz šim nebiju dzirdējusi vai redzējusi reklāmas par šo inovatīvo produktu, kas radīts Latvijā sadarbībā ar uzņēmuma “Stenders” ķīmiķiem. Pirmkārt, patiesu interesi raisīja augu izcelsmes bioloģiski aktīvo vielu komplekss – tā iedarbība un reālais rezultāts uz ādas, ņemot vērā, ka komplektā paredzēta īpaša ierīce ar dažādām funkcijām, kas, savukārt, kā vēsta reklāma, pastiprina kompleksa iedarbību, ievadot fiziski to dziļākos ādas slāņos nekā mēs ikdienā to darām, iemasējot ar pirkstiem, plaukstām, sūkļiem, vai lietojot sejas maskas ar cerību, ka tās paspēj uzsūkties pietiekami dziļi, lai noskalošanas brīdī arī viss labums līdzi nenoskalojas. Ādas kopšanas līdzeklis, kas izstrādāts komplektā ar ierīci – reklāma izklausās droši, uzticami, lai pat lieki nedomājot pieteiktos testam saistībā ar iegūtajām vecuma un stresa pēdām sejā un kakla zonā.
Liku lielas cerības, ka, testējot šo produktu komplektu, ādas tonuss, elastība uzlabosies vismaz par 5-10%, kas būtu jau ļoti daudz, jo visdažādākie sejas krēmi, kas paredzēti sievietēm pēc 45+, līdz šim nav devuši cerēto efektu.

Saņemot produktu, biju sajūsmā par tā moderno izskatu, ērtumu un vienkāršību lietošanā.  Komplektā ir lietošanas pamācība latviešu valodā un informatīvs materiāls, kā veikt procedūru.  Nebiju pārliecināta, vai BIOSTAR ādas kopšanas gēls ar hialuronskābi, kas bija paredzēts testam 1 mēnesim, pietiks, taču manas šaubas atkrita jau pirmajā lietošanas reizē – pēc konsistences viegli izlīdzinās uz ādas, koncentrēts, pietiek ar ļoti nelielu daudzumu katrā procedūras reizē, tā kā mēneša seruma pudelīte ar snīpīti (ērtu dozatoru) ir pēc tilpuma pilnīgi pietiekama. Gēla aromāts ir maigs, patīkams. BIOSTAR ierīces uzlāde ir vienkārša, tai paredzēts īpašs, ērti uz virsmas novietojams statīvs, kurā ievietojot ierīci, bet statīvu pieslēdzot pie elektrības, ierīce sāk uzlādi. Uzlādes progress ir skatāms līdzīgi kā mobiliem tālruņiem – kad labajā stūrītī ir baterija pilna, ierīce ir gatava lietošanai. Ar vienu uzlādi man pietiktu plaša spektra procedūrai (tīrīšanai, barošanai, masāžai, izņemot collagen, jo nebija atbilstoša līdzekļa, ko iestrādāt ādā atbilstoši šai funkcijai) gandrīz 3 nedēļām, jo procedūru veicu vakaros, nedēļā 4-5 reizes. Bet, tā kā ģimenē visām meitenēm radās liela interese par šo produktu, un ierīci (bez seruma, ar ko nedalījos, lai pilnībā veiktu testu pati un varētu secināt, kā mēneša laikā mainās vai nemainās sejas un dekoltē ādas stāvoklis) lietoja vai tikai pamēģināja arī mamma, māsa un pat meita (attīrīšanai pēc kosmētikas, lai mazinātu akni, pinnes), tāpēc pilno uzlādi veicu katras nedēļas noslēgumā.

Tātad, jau pirmajā produkta saņemšanas dienas vakarā izstrādāju sejas kopšanas plānu, ierīkoju īpašu ērtu vietu ierīcei (dīvānā, pretim TV), un, baudot ikvakara mīļākos raidījumus, lietoju ierīci  un gēlu soli pa solim pēc funkciju secības ierīcē. Laika ziņā tas bija, sākot no 10 minūtēm, līdz 25 minūtēm (ieskaitot dekoltē zonas apstrādi).  Pēc katras atsevišķas funkcijas ar īpaši sagatavotu mikrofibras lupatiņu ierīci notīrīju. Pirmā funkcija – cleaning ir vismaigākā, tā viegli iesilda ādu. Savukārt, nākošās – nourishing un massaging, mani šokēja un nobiedēja. Sākumā, bija tāds kā elektrošoks – sāpīgi durstoša, sprakstoša sajūta vairākās (bet ne visās) sejas zonās. Jāmin, ka man vienmēr ir bijusi ļoti jutīga sejas āda, tai skaitā ķermeņa epilācijas, vaksācijas  procedūras pilnībā izslēdzu, jo ir ļoti augsts sāpju slieksnis. Nezināju, kā turpināt masāžu, pieskārienus ādai ar ierīci šajos režīmos. Sakožot zobus, turpināju procedūru, bet likās, ka tajā durstošās sajūtas brīdī vaigu zonā mēle ap zobiem jūt metāla garšu. Nezinu, kā tas ir izskaidrojams, varbūt ierīce satiekas cauri ādai ar vēl veco laiku metāliskajām plombēm zobos? Iespējams, tāds varētu būt izskaidrojums, jo meita, kas izmēģināja ierīci, nesajuta nekādu “elektrības klātbūtni”. Bet viņa nav pieredzējusi veco laiku plombes.

Pirmajā reizē gāja grūti, ar diskomfortu noslēdzu procedūru, tā tajā reizē bija visīsākā. Bet pakāpeniski palika vieglāk, šī dzelksnīšu sajūta nav zudusi vēl pat šodien, bet es vienkārši pieradu un, zinot, kādas sajūtas seko, atslābinājos un iegalvoju sev – skaistums prasa upurus, bet šis upuris nav tik liels, lai pārstātu uzlabot sejas ādas stāvokli ar tik augstvērtīgu procedūru. Jo… efekts pakāpeniski radās un ir sasniegts!

Sejas ovāls un āda ir palikusi tāda kā stingrāka, jūtami un redzami gludāka, zoda rajonā āda vaigu lejasdaļā neizskatās tik bēdīgi (ļumīga, novirzījusies uz leju) kā pirms mēneša. Ādas gluduma (poru sašaurināšanās) izmaiņas īpaši izjūtu, lietojot rīta sejas kosmētiku, tai skaitā dekoratīvo. Tonālais krēms uzklājas vienmērīgi, ietonējot ādu dabiski, turklāt to jādozē šobrīd jau precīzi uz pusi mazāk nekā iepriekš. Seja jau pēc mēneša vairs nav tik poraina kā sūklis. Un tas ir tiešām pamanāms efekts – tikai viena mēneša laikā! Tāpēc uzskatu, ka tās mazās diskomforta lietas ir pilnīgi nekas salīdzinājumā ar sasniegto mērķi – bez speciālu ierīču lietošanas ādas mitruma pārbaudei ir acīmredzams fakts par izmaiņām vismaz 15%-20% ādas uzlabojumā, pat neko savā ikdienas rutīnā nemainot. Šis ādas kopšanas komplekts ir pārsniedzis manas cerības, un tā nav reklāma, bet mana personīgā pieredze.

Interesants fakts, ka manas meitenes nelietoja īpaši ierīcei paredzētos BIOSTAR kosmētiskos līdzekļus, bet vienalga teica, ka, pat lietojot ierīci uz tīras ādas, jūt reālas pārmaiņas pēc nourishing un massaging funkciju lietošanas, kā, piemēram, ādas izlīdzināšanos, maisiņu zem acīm savilkšanos, apsārtuma un pat sīko sarkano kapilāru pakāpenisku, bet būtisku mazināšanos. Mamma varbūt vismazāk juta kādas pārmaiņas (retāk lietoja), bet viņai patika cleansing funkcija, kas maigi iesilda ādu. Pēc tās viņa lika uz sejas savas iecienītās home-made maskas.

Mans secinājums ir tāds, ka lietoju un turpināšu lietot BIOSTAR ierīci, skatīšos pēc rocības iespējas iegādāties pārējos BIO STAR kosmētiskos līdzekļus (jau nolēmu, ka jubilejās, kad kāds uzdos mūžīgo jautājumu, nu ko lai Tev uzdāvina – atbilde gatava, jo BIOSTAR mājaslapā  ir dāvanu kartes piedāvājums, kas vienmēr būs aktuāls un noderīgs). Esmu pateicīga par iespēju piedalīties BIOSTAR produktu testēšanā un tā man ir atgriezusi cerību pacīnīties ar laika pulksteni. Mīļš paldies!

Sintija, 38 gadi

Jūnija mēnesī man bija patiešām lieliska iespēja testēt Biostar ādas kopšanas gēlu ar hialuronskābi komplektā ar šī paša zīmola sejas un dekoltē skaistumkopšanas ierīci. Šāda veida produktu vēlējos izmēģināt jau sen – biju dzirdējusi vairākas labas atsauksmes par tā labvēlīgo iedarbību un pārsteidzošo efektu. 

Man ir normāla āda, kas reizēm mēdz būt sausa, var parādīties izsitumi. Hialuronskābe ar tās iedarbīgi mitrinošajām īpašībām ir tieši tas, kas man nepieciešams. Gēla iepakojums ir glīts, viegls un ērts, vienlaikus arī gana ietilpīgs. Lietošana ir ierasta – gēlu nepieciešams bagātīgi uzziest uz sejas pirms ādas apstrādes ar ierīci. Pirms ierīces lietošanas ir rūpīgi jāizpēta pievienotā instrukcija. Aparātam ir dažādas programmas, lai panāktu vēlamo efektu, ir jālieto atbilstošā. Kad tas paveikts, lietošana ir ērta un nesagādā grūtības. Ierīce ir viegla, pateicoties roktura dizainam, to ir viegli turēt rokā, materiāls ir gluds un taustei patīkams. 

Lietošanas process nesagādā nekādas nepatīkamas sajūtas, pamācībā skaidri norādīti gan masāžas virzieni, gan tas, ka ierīces režīms jākāpina pakāpeniski, tā ļaujot izvērtēt ierīces radītās sajūtas. Man nebija nekāda diskomforta, tāpēc ātri vien sāku lietot ierīci maksimālajā režīmā. Gēls ātri uzsūcas ādā, taču ierīci sanāk lietot vēl dažas minūtes pēc tam. Arī tas ir pietiekami komfortabli – ierīce labi slīd pa ādu. 

Pēc divām trīs produktu komplekta lietošanas reizēm pamanīju, ka āda vizuāli izskatās labāk. Ir gludāka, mirdzošāka. Pēc mēneša lietošanas varu droši teikt, ka samazinājušās krunciņas ap acīm, šķiet, ka seja kopumā izskatās labāk – precīzas izmaiņas pat grūti definēt, taču rezultāts ir acīmredzams. Tā kā esmu dzirdējusi, ka āda pilnvērtīgi atjaunojas 3 mēnešu laikā, noteikti turpināšu šo produktu komplektu lietot un gaidīšu rezultātu. Paldies par iespēju pamēģināt, tiešām lieliska pieredze, ko iesaku arī citiem.

Sanita, 48 gadi

Mani ļoti ieinteresēja medicine.lv raksts "BIO-STAR procedūra sejas un dekoltē skaistumam." Un, iepazīstoties ar aprakstu, sapratu, ka uzreiz ir iespēja notestēt BIO-STAR ādas kopšanas gēlu ar hialuronskābi kopā ar BIO-STAR sejas un dekoltē skaistumkopšanas ierīci. Izpētot visu informāciju par šo vērtīgo skaistumkopšanas komplektu, biju ļoti patīkami pārsteigta par šādu iespēju un priecājos, ka izdevās kļūt par testētāju. Iespaidu atstāja arī bildes pirms un pēc  BIO-STAR skaistumkopšanas procedūrām. Kā arī ļoti noderīgs bija video, kur varēja redzēt, kā tiek veiktas šīs procedūras. Un tas izskatījās pavisam vienkārši un nesāpīgi. Video gan bija pilns cikls ar visiem produktiem un režīmiem, savukārt testēšanai bija piedāvāta procedūra ar serumu HYALURONIC ACID GEL. Hialuronskābe ir ļoti vērtīga un efektīva pret grumbiņām un pārējām novecošanās pazīmēm un kopā ar skaistumkopšanas aparātu tā ir laba alternatīva injekcijām. Protams, pirms uzsākt lietošanu, rūpīgi izlasīju visu informāciju un iepazinos ar noteikumiem, kontrindikācijām.

HYALURONIC ACID GEL  ir glītā, kvalitatīvā 50 ml pudelītē ar dozatoru. Dizains ir gaumīgs, baltais ar sudraboto un gaisīgo BIO-STAR logo labi saskan. Komplektā bija  BIO-STAR sejas un dekoltē skaistumkopšanas ierīce kopā ar uzlādes statīvu, lādētāju, grāmatiņu par ierīces lietošanu un papildu materiāliem. BIO-STAR skaistumkopšanas ierīcei ir elegants dizains, kas saskaņots ar komplektā esošo kosmētikas līdzekli. Ierīce nav liela un ļoti ērti iegulst plaukstā, un uzlādes statīvs labi noder uzlgabāšanai.

Ierīce uzlādējās ļoti ātri. Vēlreiz iepazinos ar procedūras aprakstu, lietošanas noteikumiem un sāku savu pirmo procedūru. Notīrīju sejas un dekoltē zonu un uzklāju BIO-STAR serumu. Tam ir caurspīdīga, želejveida konsistence ar ļoti vieglu, gaistošu aromātu. Serums uzklājās viegli, tas mitrināja un atvēsināja ādu. Ieslēdzu BIO-STAR ierīci – ekrānā izvēlējos pirmo procedūras intensitāti un procedūru Nourishing. Nospiedu pogu, lai tiktu uzsākta procedūra. Novietoju skaistumkopšanas ierīci uz  ādas un lēnām  virzīju to norādīto bultiņu virzienā pa sejas un dekoltē zonu. Pateicoties seruma želejveida konsistencei, tā viegli slīdēja. Ierīce darbojās bez skaņas un vibrācijas, neko nejutu. Pēc brīža sajutu vieglu siltumu uz ierīces galviņas un ik pa brīdim varēja nojaust, ka tur redzama ultra gaismiņa. Vienas procedūras ilgums ir 3 minūtes un to nav ieteicams pārsniegt. Tā  kā ierīce pati nepaziņo, ka ir pagājušas 3 minūtes, tad nācās pašai uzlikt pulksteņa taimeri uz 3 minūtēm. To es varētu minēt kā mīnusu šai procedūrai, jo pirmajā reizē sanāca nedaudz pārsniegt, par cik domāju, ka procedūra tiks pārtraukta pēc 3 minūtēm vai atskanēs signāls. Procedūras beigās novēroju, ka seja un dekoltē zona ir tik tīra kā pēc pīlinga – visas atmirušās šūnas un netīrumi tika notīrīti un es pat neko nejutu. Pēc procedūras notīrīju seju no liekā, bet serums saglabājās, piepildot ādu.

Pēc tam to pašu izdarīju, izvēloties procedūru Massaging, kuras laikā tiek veikta šūnu reģenerācija un miostimulācija, nostiprināti sejas muskuļi. Jau pēc pirmās reizes varēja redzēt tūlītēju efektu. Āda bija kļuvusi ne vien tīrāka, bet arī gludāka, maigāka, elastīgāka, mitrināta, piepildīta. Sejas tonis bija kļuvis vienmērīgāks, veselīgāks. Saprotu, ka notika iekšējais – dziļais – sildīšanas process radioviļņu ietekmē, bet ārpusē nebija novērojams nekāds karstums un apsārtums. 

BIO-STAR skaistumkopšanas ierīcei ir paredzēta kosmētisko līdzekļu aktīvo sastāvdaļu ievadīšanai dziļi ādā. Pirmā skaistumkopšanas procedūra bija patīkama un ar tūlītēju efektu. Pēc procedūras notīrīju ierīci ar salveti. Lietošana bija patīkama, ērta, vienkārša, droša, nesāpīga un abas procedūras ilga tikai 6 minūtes. Vienīgais mīnuss, ka pašai jāuzņem laiks 3 minūtes un ierīce nedod signālu, ka jābeidz procedūra.

Pēc procedūras, kā ierasts, lietoju savu sejas un acu krēmu. Ņemot vērā gadu skaitu, veicu šīs procedūras 3 līdz 4 reizes nedēļā 4 nedēļu garumā, parasti vakaros. Esmu gandarīta par rezultātiem, jo atguvu jaunību un mirdzumu sejā! Āda ir kļuvusi gludāka, maigāka, tvirtāka, labi mitrināta, ievērojami ir samazinājušās mazās krunciņas un arī dziļās grumbiņas vairs nav tik izteiktas, ir uzlabojies ādas tonuss un elastība, sejas ādas krāsa ir kļuvusi vienmērīgāka un veselīgāka. Esmu pārliecinājusies par BIO-STAR skaistumkopšanas ierīces un seruma HYALURONIC ACID GEL efektivitāti, lai atjaunotu ādu un  aizkavētu sejas un dekoltē zonas novecošanos. Noteikti turpināšu veikt šīs procedūras  un varēšu iepazīties ar pārējiem kosmētikas līdzekļiem.

Paldies par šo brīnišķīgo iespēju izmēģināt BIO-STAR komplektu!

Ella, 34 gadi

Pieteicos "Biostar" ādas kopšanas komplektam ar hialuronskābes gēlu sejas un dekoltē zonai, jo jau sen gribēju ko šādu pamēģināt tieši mājas apstākļos. Biju dzirdējusi no draudzenēm pozitīvas atsauksmes, tapēc nepameta doma par to, ka arī es vēlos pamēģināt šo produktu.

Ļoti uzrunā produkta kopējais dizains. Viegls ērts, viegli pārvietojams un paņemams līdzi. Neizdod nekādas darbības skaņas. Ļoti viegli saprotams. Arī gēla iepakojumus ir elegats un uzrunājošs.

Mana problemātiskā zona, manuprāt, ir āda ap acīm un pieres zona, kur veidojas nelielas "dusmu krunkas". Tapēc jau sen domāju par kādu procedūru, kas uzlabotu ādas tvirtumu un to mitrinātu, mazinot krunku veidošanos. Pati āda ir jaukta tipa, leilākoties taukaina, bet vietām sausa, īpaši vasaras periodā tas ir visizteiktāk. Tapēc domāju, šis ir tieši īstais laiks šāda produkta lietošanai.

Pirmo reizi produktu steidzu izmantot jau pirmajā vakarā pēc saņemšanas. Iepazinos ar instrukciju, kā lietot saņemto ierīci, kā arī gēlu. Sākotnēji nebija skaidrs, cik daudz gēla spiest uz ierīces un vai ierīce patiešām ir uzlikta pareizā darbības režīmā. Bet, ilgstošāk ar to masējot sejas ādu, sajutu patīkamu siltuma efektu no ierīces. Ļoti patīkama un relaksējoša procedūra. Pēc procedūras sejas āda bija ļoti patīkama pēc sajūtām, noskaloju, liego gelu, kas palicis uz sejas. Seja bija valga, mitrināta. Redzot šo iedarbību jau pēc pirmās reizes, noteikti radās interese par pārējiem komplekta kosmētiskajiem līdzekļiem, jo domāju, ka vislabāko un iedarbīgāko efektu var just, tieši lietojot komplektā ar pārējiem līdzekļiem. Turpināju veikt šo procedūru vienu reizi nedēļā, dažreiz divas. Pozitīvā iedarbība tikai palielinājās, tāpēc ļoti apsveru iegādāties arī "BIO-Star Detox" serumu, "BIO-Star" Strukturālo serumu un sejas ādas analizatoru, lai redzētu sejas ādas izmaiņas. 

Karīna, 33 gadi

Pieteicos BIOSTAR komplekta izmēģināšanai, jo nekad līdz šim nav nekas tāds lietots no kosmētiskajiem līdzekļiem, taču zināju, ka, ar aparātu palīdzību ievadot sejas ādā kosmētiskos līdzekļus, iedarbība ir krietni efektīvāka un rezultāti - pamanāmāki. Tā kā man uz sejas - mutes zonā un starp uzacīm - ir tādas pamanāmākas krunciņas un āda kopumā šķiet zaudējusi elastību, kā arī vēlējos piestrādāt pie sava zoda līnijas un sejas ovāla, nostiprināt sejas muskuļus, tad biju ļoti priecīga, ka bija iespēja izmēģināt šo produktu.

Jau pirmajā dienā, saņemot BIOSTAR komplektu, uzliku ierīci lādēties un vakarpusē veicu pirmo procedūru. Sekojot instrukcijai, attīrīju ādu, uzklāju uz ierīces virsmas nedaudz hialuronskābes gelu, kā tas bija parādīts video, iestatīju Nourishing režīmu un sāku ar ierīci vilkt pa seju un kakla zonu, kā bija norādīts produkta aprakstā attēlā ar bultiņām. Tā kā nezināju, vai ierīce pati skaita procedūrai paredzēto laiku, pati pirms tam uzliku taimeri uz 3 minūtēm. Un labi, ka tā, jo ierīce turpināja darboties arī pēc šīm 3 minūtēm. Pirmās sajūtas bija nedaudz nepatīkamas, bija jūtama tāda kā tirpšana, taču tā bija tikai vaigu zonā, līdz ar to secināju, ka, iespējams, pie vainas varētu būt nagliņas, ap kurām turas mani 2 pieaudzētie zobi (nezinu, kā tās pareizi sauc). Šie pieaudzētie zobi tieši atrodas gan vienā, gan otrā pusē. Savukārt citviet uz ādas sajūtas bija pilnībā normālas un pat patīkamas. Ierīce radīja patīkamu siltumu. Pēc 3 minūtēm ierīci uz laiku izslēdzu, notīrīju. Tad izmēģināju masāžas funkciju, arī uzņemot laiku 3 minūtes.

Jau pec pirmās procedūras āda izskatījās nedaudz labāk, poras bija mazāk redzamas, kā arī āda šķita gludāka, ko jutu, pēc tam uzklājot nakts krēmu - bija citādas sajūtas to uzklājot nekā parasti. Krē'ms, šķiet, arī ātrāk uzsūcās. Ierīci ar hialuronskābi lietoju divas reizes nedēļā vakaros. Un, novērtējot rezultātu šobrīd, varu teikt, ka rezultāti ir acīmredzami. Arī mans draugs to apliecināja (otram vieglāk novērtēt nekā pašam). Redzams, ka mans dubultzods, kā es to saucu, ir samazinājies, āda šajā vietā kļuvusi tvirtāka un piepaceltāka - uzreiz cits skats no sāniem, man patīk! Arī kopumā sejas ādas stāvoklis ir krietni mainījies uz labo pusi. Ir izlīdzinājies sejas ādas tonis un, pats galvenais, redzamākās grumbiņas ir kļuvušas mazāk pamanāmas! Gribētos arī turpmāk lietot BIOSTAR - gan hialuronskābes gēlu, gan izmēģināt arī citus kosmētiskos līdzekļus no šī zīmola, ko lietot ar BIOSTAR ierīci, taču cena nedaudz "kož"... Taču domāju, ka noteikti varētu kādu no līdzekļiem palūgt vīram kā dāvanu uz dzimšanas dienu piemēram. :) Esmu priecīga, ka izdevās izmēģināt šo produktu un laimīga par sasniegtajiem rezultātiem. Paldies par šo unikālo iespēju!

 

 

Produktus var iegādāties:

https://www.bio-star.eu/lv/product/BIO-STAR-Skin-Care-Hyaluronic-Acid-Gel

https://www.bio-star.eu/lv/product/BIO-STAR-Face-and-Neckline-Beauty-Device

IA Biostar, SIA
Hospitāļu 23a, Rīga, LV-1013
+371 29420421
+371 28454889
www.bio-star.eu/lv
https://www.facebook.com/bioStar/
https://www.instagram.com/eubiostar/

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

=

* Lūdzu aizpildi summu vārdiski latviešu valodā ar visām garumzīmēm!

SIA "Latvijas Tālrunis" aicina interneta lietotājus - portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro iepriekšminētos noteikumus, viņa komentārs var tikt izdzēsts un SIA "Latvijas Tālrunis" ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem.

Nedēļas tēma

Aktuālie piedāvājumi

Jaunības eliksīrs: kompleksa atjaunošanas programma GESR klīnikā

Jaunības eliksīrs: kompleksa atjaunošanas programma GESR klīnikā

Mūsdienu pasaulē rūpes par izskatu un veselību iegūst aizvien lielāku nozīmi, un katra sieviete cenšas pēc iespējas ilgāk saglabāt jaunību un skaistumu. Uzziniet, kā atgūt jaunību un pašpārliecību ar progresīvu pārveidošanās tehnoloģiju palīdzību estētiskās medicīnas un skaistumkopšanas klīnikā GESR!

Baudi svaigu maltīti, gatavojot retāk!

Baudi svaigu maltīti, gatavojot retāk!

Glabājot pārtikas produktus vakuumā, produkti ilgāk ir svaigi, saglabājot savu smaržu un uzturvērtību. Iespēja ilgāk saglabāt svaigus pārtikas produktus ļaus jums retāk apmeklēt veikalu un iegādāties lielāku daudzumu produktu, ieekonomējot gan jūsu laiku, gan finanses. Kas ir VacSy®, un kādas ir VacSy® vakuuma pārtikas uzglabāšanas sistēmas priekšrocības?

Bioptron gaisma cīņā pret novecošanos

Bioptron gaisma cīņā pret novecošanos

Ādas izskatu ietekmē mūsu dzīvesveids, ēšanas paradumi, veselības stāvoklis, kaitīgie ieradumi, ģenētika un daudzi citi faktori. Labā ziņa – ikviena no mums var parūpēties par savu sejas ādu un aizkavēt ādas novecošanos – uzziniet vairāk par gaismas terapiju ar Bioptron!

Video

Kā ergonomiski iekārtot darba vietu, strādājot pie datora? Skaidro ergoterapeiti (VIDEO)

Kā ergonomiski iekārtot darba vietu, strādājot pie datora? Skaidro ergoterapeiti (VIDEO)

Atzīmējot Pasaules ergoterapijas dienu 27. oktobrī, Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas (Austrumu slimnīca) Rehabilitācijas klīnikas ergoterapeiti ir sagatavojuši padomus un vienkāršus  ieteikumus, kurus būtu ieteicams ņemt vērā ikvienam, kurš, sēžot pie datora, veic darba pienākumus vai arī ikdienā pie datora ekrāna pavada ilgas stundas. 

Produktu testi

Testa rezultāti: Pēdu krēms “Urea 20” sausu pēdu ādas kopšanai

Testa rezultāti: Pēdu krēms “Urea 20” sausu pēdu ādas kopšanai

Jūnijā Medicine.lv sadarbībā ar SIA “Gusto” piedāvāja testēt pēdu krēmu “Urea 20” sausai pēdu ādai.

Testa rezultāti: "Dr. Leopolds" krēms AMICOS un gels "KERELAST 30+" sausas un sabiezējušas ādas kopšanai

Testa rezultāti:

Jūnijā Medicine.lv sadarbībā ar "Dr. Leopolds" piedāvāja testēt komplektu - krēmu "Amicos" sausai un sabiezējušai ādai un KERELAST 30+" gēlu sabiezējušas ādas un nagu kopšanai.

Testa rezultāti: Aknu sargs

Testa rezultāti: Aknu sargs

Aprīlī Medicine.lv sadarbībā ar SIA “Fito preparāti” piedāvāja izmēģināt dabīgu produktu aknu darbības veicināšanai.

Testa rezultāti: ho-fi® original Na+ hlorofilīns – Latvijas dabas sniegtais spēks organisma restartam

Testa rezultāti: ho-fi® original Na+ hlorofilīns – Latvijas dabas sniegtais spēks organisma restartam

Maijā Medicine.lv sadarbībā ar zīmolu everlab® piedāvāja testēt ho-fi® original Na+ hlorofilīnu organisma restartam.

Izstāsti Latvijai veselības receptes

Jelgavas poliklīnika: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Jelgavas poliklīnika: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Jelgavas poliklīnika nodrošina pieejamus un kvalitatīvus medicīnas pakalpojumus diagnosticēšanā, slimību ārstēšanā, rehabilitācijā, slimību novēršanā un profilaktisku pasākumu veikšanā.

Latvijas mikroķirurgi, programma “Salabo cilvēku, klonē mikroķirurgu”: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Latvijas mikroķirurgi, programma “Salabo cilvēku, klonē mikroķirurgu”: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Latvijas mikroķirurgu komanda jau kopš kara sākuma Ukrainā sniegusi nenovērtējamu palīdzību, glābjot karā ievainotos cilvēkus. Latvijas mikroķirurgi - Olafs Libermanis un Mārtiņš Malzubris - nenogurstoši "labo" ievainotos cilvēkus.