medicine.lv skaitļos

Lietotāji online299
Aktīvie uzņēmumi12814
Nozares raksti1619
Ekspertu atbildes21477
Testa rezultāti: “BestBerry” BIO Irbeņu ogu ekstrakts veselīgai sirds un asinsvadu sistēmas darbībai : Latvijas veselības portāls | medicīnas uzņēmumi | medicine.lv

Testa rezultāti: “BestBerry” BIO Irbeņu ogu ekstrakts veselīgai sirds un asinsvadu sistēmas darbībai

Janvārī un februārī Medicine.lv sadarbībā ar SIA „BestBerry” piedāvāja testēt BIO Irbeņu ogu ekstraktu veselības atbalstam.

Kalvis, 41 gads

Pieteicos “BestBerry” testam lietot BIO irbeņu ogu ekstraktu, jo decembrī saslimu ar plaušu karsoni un jaunā gada pirmajos mēnešos bieži saskāros ar nespēku un nogurumu. Arī draudzene rūpējās par manu veselību, vārīja zāļu tējas un gatavoja veselīgas ēdienreizes, taču man bija nepieciešams papildu vitamīnu atbalsts. Medicine.lv mājaslapā izlasīju, ka irbeņu ogas var palīdzēt uzlabot dzelzs līmeni un sniegt papildu enerģiju, tāpēc nevilcinājos un pieteicos.

Irbeņu ogu ekstrakta lietošana bija vienkārša, un stikla pudelīte ar atskrūvējamu plastmasas vāciņu padarīja to ērtu. Produkta smarža ir dabiska, ne pārāk rūgta, krāsa koši sarkana un pēc konsistences – šķidrs kā sula.

Lietoju irbeņu ogu ekstraktu regulāri, parasti reizi dienā, pirms vakariņām, uzdzerot ūdeni. Lietojot irbeņu ogu ekstraktu, jau pēc diezgan neilga laika es jutos enerģiskāks, nespēks un nogurums mazinājās un man bija vieglāk sagrupēties un kārtot ikdienas lietas.
Irbeņu ogu ekstrakts ne tikai uzlaboja manu vispārējo stāvokli, bet arī sniedza man papildu dzelzs rezerves, kas bija īpaši svarīgi, jo man pastāvīgi tiek konstatēts pazemināts dzelzs līmenis asinīs. Turklāt mana draudzene teica, ka mana sejas āda kļuvusi veselīgāka.

Šo produktu iesaku tiem, kas cīnās ar nogurumu, grib stiprināt un uzturēt veselu imūnsistēmu un iegūt papildu enerģiju ikdienas dzīvei. Irbeņu ogu ekstrakts ir universāls - piemērots visām vecuma grupām, tāpēc to var arī droši dāvināt draugiem, radiem, kam novēlat veselību, nekļūdoties dāvanas izvēlē! Paldies!

Amanda, 34 gadi

Piedaloties dabas produkta iepazīšanā, esmu ieguvusi jaunu pieredzi un vēlos padalīties ar savām pārdomām par BestBerry BIO irbeņu ogu ūdens ekstrakta lietošanu. Pieteicos, lai gūtu pilnīgāku priekšstatu par BestBerry produkcijas klāstu, jo  pirms tam jau biju iegādājusies un lietojusi BestBerry produktus – Bio Irbenāja kapsulas, Irbeņu ogu sīrupu un Irbeņu sēklu eļļu. Tā kā šie produkti ir joprojām manu favorītu sarakstā, interesi izraisīja ekstrakts, kas jau pēc nosaukuma vien liecina par aktīvo sastāvdaļu augstāku koncentrāciju produktā, tātad arī iedarbības efektivitāti un ārstniecisku funkciju.

Saņēmu lietošanā 200 ml stikla pudelīti ar skrūvējamu plastmasas vāciņu. Saturs – spirgts, aromātisks, pirmā garšas nots maigi rūgtena, paliekošā – skābeni sūra. Interesanti. Krāsa koša sarkana kā gatavas jāņogas. Produkts šķidrs.  Lietošanā vienkāršs un ērts.

Lietoju saskaņā ar norādījumu uz pudelītes – 1-2 tējkarotes no rīta un vakarā pirms ēdienreizes. Mēneša laikā pudelīte tika izlietota. Ātri pieradu pie garšas un lietošanas katru dienu, jo tas stāvēja pie manām spiediena zālēm katru rītu acu priekšā.

Pēc mēneša lietošanas uzreiz lielas izmaiņas nenovēroju, bet pilnīgi noteikti vēlos turpināt iesākto kursu vēl kādu mēnesi, divus, jo tāda kā lielāka jauda, spēks, mundrums, labāka pašsajūta un miera sajūta  (mazāks stresa līmenis, viegla reakcija uz notiekošo bez pārspīlētām emocijām, u. tml..) parādījās nākošo nedēļu laikā, kad tests ar 1 produkta vienību ir pabeigts. Paldies! Novēlu visiem izturību un stipru veselību!

Lana, 43 gadi

Pieteicos testēt “BestBerry” BIO irbeņu ogu ekstraktu, jo pēdējā laikā saskāros ar vispārēju nogurumu, spēku izsīkumu, stresu, tajā pašā laikā mocījos ar bezmiegu, rezultātā bieži īslaicīgi slimoju ar saaukstēšanos, cīnījos ar migrēnu. Kā jau daudziem, arī liekais svars, holesterīns un neveselīgi ēšanas paradumi ikdienā papildus veicināja sliktu pašsajūtu, nogurušu, pelēku sejas ādu un maisiņiem zem acīm.  Sāku lietot BIO irbeņu ogu ekstraktu ar mērķi, lai mazinātu šīs problēmas – ar cerību atgūt spirgtumu.

Iepakojuma vizuālais noformējums ir vienkāršs, bet parocīgs un saprotams, latviešu valodā. Ir norādes par uzglabāšanas ieteikumiem, sastāvdaļas (patīkami, ka produkts nav uz spirta bāzes), lietošana un brīdinājumi. Pudelīte ir 200 ml, uz tās attēlotas irbenes ogas. Lietošanā vienkāršs – ātri pieradu no pudelītes bez karotes izdzert apmēram tējkarotes izmēra malciņu, neuzdzerot ūdeni, jo man ekstrakts iegaršojās, neskatoties uz īpatnējo viegla sīvuma-rūgtuma garšu. Lietoju pirms brokastīm. Šķidrums ir sarkanā krāsā, pēc konsistences šķidrs kā ūdens.

Pamanīju, ka, lietojot to regulāri, mans kopējais labsajūtas līmenis uzlabojās. Nogurums ir mazinājies, esmu kļuvusi izturīgāka pret slimībām, kā arī atveseļošanās periods ir ātrāks. Vieglāk aizmiegu un izguļos. Lai gan nevaru teikt, ka produkts ir izārstējis visas problēmas, manā gadījumā tas noteikti ir devis ievērojamu atvieglojumu ikdienā un uzlabojumus veselības stāvoklī. Varu ieteikt šo produktu arī citiem ar līdzīgām problēmām, īpaši vērtīgi atgūt spēkus pēc ziemas, uzlabot asinis (dzelzs jaunradei).
Pateicos par sniegto iespēju kļūt par testētāju!

Zane, 55 gadi

Esmu aktīva dabas dziedniecisko produktu mīļotāja, tāpēc janvāra un februāra mēnešos es pieteicos un izmēģināju "BestBerry" Bio irbenāja ogu ekstraktu, vēloties uzlabot savu veselības stāvokli un vairojot enerģijas līmeni. Agrāk nebiju lietojusi irbenāja produktus, tāpēc biju patiesi pārsteigta, uzzinot, cik daudz vērtīgu vitamīnu šis auglis un tā daļas satur.  Izlasīju arī papildu informāciju internetā par irbenāju, par tā šķirnēm, audzēšanas metodēm un pieredzi Latvijas tirgū.

Iepakojuma vizuālais noformējums ir vienkāršs, bet pietiekami moderns un atbilstošs Latvijas tirgum, un uzņēmuma identitāte tiek pārnesta arī uz produktu, kas rada uzticību. Iepakojuma lielums ir piemērots, tas viegli iederas manas ikdienas rituālos.
Lietošanas ērtums ir viens no galvenajiem faktoriem, ko novērtēju. Pudelīte ir ar atskrūvējamu vāciņu, 200 ml tilpums iztērējas mazliet ātrāk nekā mēneša laikā, ja nelieto vairāk par 2 reizēm dienā.  Pēc lietošanas glabāju plauktiņā pie tējām. Jauki, ka nav obligāts nosacījums glabāt pudelīti ledusskapī, jo tad sanāktu katru reizi to baudīt aukstu tukšā dūšā. Produkta smarža ir dabiska, garša rūgtena, spilgta, krāsa ir zemeņu sarkana un konsistence šķidra.

Lietoju irbenāja ogu ekstraktu regulāri, integrējot to savā diētā, stresa un darba intensitātes periodos, kas īpaši iekrita jaunā gada sākumā. Novērotais efekts ir grūti nosakāms. Manā gadījumā irbenāja ogu ekstrakts palīdzēja uzlabot manu imūnsistēmu, samazināt nogurumu un palielināt koncentrēšanās spējas. Tas pozitīvi ietekmēja manu kopējo enerģijas līmeni un darba efektivitāti. Es šo produktu varētu ieteikt tiem, kuri cenšas sasniegt optimālu veselību un labklājību darba un personīgajā dzīvē.

Katrīna, 43 gadi

Janvārī un februārī manā lietošanā nonāca brīnišķīgs BestBerry BIO produkts un, tā kā es priecājos pieņemt jaunus izaicinājumus, eksperimentēt un atklāt sev jaunus ārstnieciskus līdzekļus, ar lielu interesi ķēros klāt pie lietošanas. Produkta iepakojuma vizuālais noformējums rada pozitīvu uzticības sajūtu.

Lietošana ir ērta, ekstrakts ir aizskrūvējamā pudelītē ar spilgti sarkanu, dzidru irbenes ogu sulas ekstraktu uz ūdens bāzes, kas ir pozitīvi. Kad atvēru pudelīti, mani sagaidīja svaigs un rūgts aromāts, kas liecināja par produktā esošajām auga spēcīgajām vielām.

Lietoju irbeņu ogu ekstraktu regulāri (pa 1 tējkarotei 2 reizes dienā), un tas kļuva par manu ikdienas rituālu no rīta un vakarā 20-30 minūtes pirms ēdienreizes. Es priecājos par efektu, ko novēroju, – manā ķermenī radās lielāks enerģijas pieplūdums un irbeņu ogu ekstrakts kļuva par manis iecienītu līdzekli, jo tas palīdzēja uzlabot manu veselību, īpaši asins sastāvu. Tā kā aktīvi ziedoju asinis donoru centrā 4 reizes gadā, šis ir svarīgs ieguvums manis pašas veselībai un labsajūtai, jo no asinīm sākas veselība kopumā. Ja asinis satur visus vērtīgos komponentus, tās efektīvāk apgādā ar skābekli smadzenes, kas savukārt uztur visa ķermeņa kopējo veselības stāvokli, kā arī garīgo veselību. Vēlos uzsvērt arī to, ka irbeņu ogu ekstrakts ir lielisks veids, kā pievienot veselīgu rituālu savam dzīvesveidam. Es noteikti ieteiktu šo produktu citiem, it īpaši tiem, kas mīl eksperimentēt un meklē dabīgus veidus – dabas pērles, ar kuru palīdzību uzlabot savu veselību un labsajūtu. Mīļš paldies "BestBerry" un Medicine.lv portālam par jauko iepazīšanos!

Irēna, 63 gadi

Vēlos dalīties savā pieredzē ar  "BestBerry" BIO irbeņu ogu ekstraktu.  Ļoti vēlējos to nobaudīt, jo, kad izlasīju reklāmas rakstu, atcerējos, ka bērnībā vecmamma gatavoja irbenes uzlējumus un sīrupu. Šī garša nekad nebija tik salda kā zemenēm vai skāba kā ķiršiem, bet tā bija unikāla, neatkārtojama, ar sīvuma piegaršu, līdzīgi kā aronijām (bez cukura).

Lietošanas ērtums – praktisks, bet pudelīte (200ml) varēja nebūt no stikla – vieglumam un drošībai, ja tai gadītos nokrist uz virtuves flīžu grīdas, tomēr, iespējams, ka tas nepieciešams produkta kvalitātes nodrošināšanai. Atskrūvējot pudelīti, smarža, ko izjutu, aizveda mani atpakaļ bērnībā – pie vecāsmammmas dārza un svaigajām ogām. Šķidrums, spilgts un sarkans kā vecmammas pagatavotās sulas ziemai, nebija tikai veselīgs piedzīvojums, bet vesela dabas bagātība.  Pēc garšas rūgtens, bet man ļoti patīk tieši šī nianse tāpat kā citi dabas produkti ar rūgtu aromātu vai garšu (vīgrieze, pelašķis).

Vizuāli vienkārši noformēta pudelīte, bet viss nepieciešamais ir viegli izlasāms un saprotams. Lietoju 2-3 reizes dienā pa 1 tējkarotei pirms maltītes. Iegādājos papildu pudelīti februāra mēnesim, jo man ātrāk nekā vienā mēnesī iztērējās šis ekstrakts. Jārēķina, ka arī ģimenes locekļi bija ieinteresēti un katrs savu daļu nogaršoja.

Irbenes sula man asociējas tieši ar ziemu, kad vecāmamma nesa no pagraba skaistās, lielās stikla pudelēs šo ogu sulas, īpaši gadījumos, kad kāds no ģimenes bija saaukstējies un slimoja. Viņa tās dēvēja par universālām spēka zālēm, otrajām asinīm.

Lietojot "BestBerry" ekstraktu, es novēroju pozitīvas izmaiņas savā pašsajūtā, spēkā un veselībā. Iespējams, ka arī psiholoģiski, atgriežot gaišās bērnības atmiņas, vecvecāku rūpes, šis līdzeklis ar savu aromātu un garšu jau no pirmās dienas iekaroja manu sirdi un deva pārliecību par tā ārstnieciskās iedarbības spējām. Ar prieku ieteiktu "BestBerry" BIO irbeņu ogu ekstraktu ikvienam, kurš cenšas saglabāt veselīgu un aktīvu dzīvesveidu, jo šis produkts ne tikai sniedz labumu veselībai, bet arī dod iespēju baudīt neaizmirstamas dabas garšas un aromātus.

Madara, 33 gadi

Kā vegāni un aktīva dzīvesveida piekritēju mani piesaistīja "BestBerry" Bio irbenāja ogu ekstrakta solījums uzlabot veselību un dzīves kvalitātes enerģiju. Pieteicos testam un man paveicās kļūt par dalībnieci šī produkta testēšanā, par ko liels prieks un pateicība Medicine.lv!

Iepakojuma vizuālais noformējums mani iepriecināja ar saviem dabiskajiem un ekoloģiskajiem elementiem, kam pievienots viss nepieciešamais apraksts par lietošanu, uzglabāšanu, sastāvdaļām, kā arī brīdinājumiem. Iepakojuma lielums ir piemērots mēnesim. Tā kā es bieži ceļoju, februārī, kad pudelīte gāja uz beigām, es to ņēmu līdzi lidojumā uz Somiju. Ceļojumam es to iesaiņoju čemodānā starp drēbēm un tā nonāca galamērķī vesela. Bet jāsaka, ka riskanti būtu pārliet citā pudelē (100ml) rokas bagāžai un skaidrot lidostas darbiniekiem, kas tas par aizdomīgu šķidrumu. Lai gan ceļošanai kopumā derētu labāk plastmasas iepakojums, kas būtu vieglāks un drošāks nekā stikla tara.

Lietoju precīzi pēc norādījumiem. Produkta aromāts ir dabisks, garša rūgti skāba, bet man patika. Krāsa ir sarkana, ekstrakts ir šķidrs (bet varēja būt nedaudz biezāks, tuvāk sīrupa konsistencei, tad lietotos ilgākā periodā).

Lietoju irbenāja ogu ekstraktu katru dienu, neaizmirstot pat ceļojuma laikā, kad nepieciešama papildu enerģija, mierīgs prāts un imūnsistēmas stiprināšana. Novērotais efekts bija diezgan labs – uzlabojās manas vispārējās labsajūtas līmenis un produkts palīdzēja saglabāt enerģiju pat pārpildītā darba grafika apstākļos. Es noteikti iesaku "BestBerry" Bio irbenāja ogu ekstraktu citiem, kas cīnās ar nepieciešamību saglabāt veselīgu dzīvesveidu. Paldies Medicine.lv portāla redakcijai un “BestBerry” BIO irbenāja ogu ekstrakta radītājiem par iespēju izmēģināt šo produktu!

Laura, 45 gadi

Pateicoties Medicine.lv, atklāju priekš sevis vērtīgo irbeņu ogu ekstraktu. Atceros, ka bērnībā laukos auga liels irbeņu krūms un vecmāmiņa stāstīja, ka tas ir ļoti vērtīgs, lai sirds būtu vesela. Tas bija tik sen un par to biju jau aizmirsusi. Mani uzrunāja Medicine.lv izsmeļošais apraksts par irbeņu vērtīgo sastāvu – tās satur daudz vitamīnus, minerālvielas, omega taukskābes, baldriānskābi un hlorogēnskābi. Mūsu vietējais uzņēmums “BestBerry”  ir radījis BIO Irbeņu ogu ekstraktu sirds un asinsvadu sistēmas darbībai un tas ir 100% dabīgs produkts. Tāpēc ļoti priecājos par iespēju uzreiz izmēģināt BIO Irbeņu ogu ekstraktu. Nolēmu piedalīties testēšanā, jo vēlos uzlabot sirds un asinsvadu sistēmas darbību, imunitāti, uzlabot cukura līmeni, jo tas ir nedaudz virs normas. Mana ārste ieteica arī palietot dzelzs saturošus uztura bagātinātājus. Tāpat ziemas periodā pēc gripas izslimošanas jūtos nogurusi, trūkst spēka, naktī slikti guļu un pa dienu esmu miegaina, tāpēc ļoti cerēju, ka  BIO Irbeņu ogu ekstrakts dos labu vitamīnu un enerģijas lādiņu.

BIO Irbeņu ogu ekstrakts ir tumšā vidēja lieluma 200 ml stika pudelītē. Dizains ir vienkāršs, bet gaumīgs, kā jau dabīgam produktam. Un to var atpazīt pēc sarkanajām irbeņu odziņām. Eliksīrs ir izgatavots uz ūdens bāzes un tas ir ļoti vērtīgi, jo man nav ieteicams lietot spirta bāzes uzlējumus. Ekstrakts ir skaistā, sarkanā krāsā, konsistence ir kā biezsulai. Aromāts ir skābi rūgtens, patīkami atsvaidzinošs. Protams, arī garša ir skābi rūgtena, kā jau irbeņu odziņas.

Lietoju, kā ieteikts, pa 1 līdz 2 tējkarotēm no rīta pusstundu pirms ēšanas un pēc tam uzdzēru malku ūdens. Man patika irbeņu piesātinātā skābi rūgtenā garša, jo tā ir dabīga un atsvaidzinoša. Tāpēc man lietošana bija ērta un patīkama. Papildus ievēroju  arī veselīgu un sabalansētu uzturu, lai palīdzētu organismam atkopties pēc slimošanas.

Esmu cītīgi izlietojusi BIO Irbeņu ogu ekstraktu un pašsajūta ir uzlabojusies  mēneša laikā. Asinsspiediens ir normalizējies un vairs nemoka sirdsklauves. Miega kvalitāte ir uzlabojusies un pēc laba miega esmu atguvusi spēkus un enerģiju. Tāpēc arī ir parādījies spēks fiziskām aktivitātēm svaigā gaisā, kas arī uzlabo asinsriti un  pašsajūtu. Organisms ir saņēmis vitamīnus, minerālvielas un pārējās unikālās vielas un sāk atgūt spēkus un atjaunoties. Esmu atradusi brīnišķīgu, dabīgu, unikālu produktu un noteikti turpināšu lietot “BestBerry” BIO Irbeņu ogu ekstraktu veselības atbalstam.

Sirsnīgs paldies!

Evita, 29 gadi

Ziema parasti ir tas laiks, kad vienalga, vai esmu vesela vai apslimusi, bet pastiprināti uzņemu imunitāti stiprinošus uztura bagātinātājus un dažādus vitamīnus. Priekšroka, protams, tiek dota dabīgiem un vietējā ražojuma izstrādājumiem, kas vēl pie tam ir liels retums! Mūsdienās kaut ko dabūt pilnīgi dabīgu un veselīgu ir gandrīz neiespējami. Tādēļ jā, vietējā ražojuma vitamīniem un uztura bagātinātājiem ir milzīgi liela loma manā dzīvē.

Veselības portālā Medicine.lv pieteicos uz testēšanu BestBerry BIO irbeņu ogu ekstraktam veselīgai sirds un asinsvadu sistēmas darbībai. Īstenībā, tā labi iedziļinoties, irbeņu ogas un mizas ekstrakti ir visvērtīgākie dažādu vitamīnu avoti, tai skaitā C, A, B, E, K u. c. Tas ir milzīgs enerģijas un spēka avots ķermenim un prātam, jo papildus satur arī mangānu, fosforu, kalciju, cinku, selēnu u. c. vērtīgas vielas.

Pats ekstrakts ir tumši brūnā stikla pudelītē, ar tumši brūnu šķidrumu, kurš smaržo skābeni un garša ir drīzāk skābeni rūgtena. Pirmajā reizē, to iedzerot, visa mute sarāvās ''čokurā'' no tā sīvuma. Pēc tam, ar katru nākošo reizi, pie šīs garšas īpatnības jau pieradu. Par cik BestBerry BIO irbeņu ogu ekstrakts veselīgai sirds un asinsvadu sistēmas darbībai satur arī garīgai veselībai svarīgo baldriānskābi, ievēroju, ka vakaros varu ātrāk iemigt un guļu līdz rītam bez pamošanās. Tas bija tāds pirmais simptoms, ka kaut kas manī notiek citādāk, uz labo pusi, protams! Vēl ir uzlabojusies pašsajūta un vispārējā veselība. Es iesaku šo BestBerry BIO irbeņu ogu ekstraktu veselīgai sirds un asinsvadu sistēmas darbībai kā ikdienas papildu uztura bagātinātāju!

Sandra, 43 gadi

Biju dzirdējusi par irbeņu ogām, bet nekad tādas nebiju ne redzējusi, ne ēdusi, taču, kad izlasīju par labumiem, ko sniedz šādas ogas, nolēmu pamēģināt BestBerry Irbeņu ogu ekstraktu. Viens no galvenajiem iemesliem, kādēļ nolēmu to  izmēģināt, bija, protams, imunitātes stiprināšana šajā laikā, kad apkārt klejo tik daudz dažādu vīrusu. 

Jāsaka gan, ka garša bija savdabīga, bet, cik sapratu, tad irbeņu ogas laikam tā arī garšo. Nevar teikt, ka garšīgi, bet, uzdzerot virsū ūdeni, kā bija norādīts, iedzert var. Lietoju, kā bija norādīts, pa ēdamkarotei dienā, regulāri. Un šobrīd varu teikt, ka šis ekstrakts patiešām stiprināja manu imunitāti, jo vienā brīdī pieķērās tādas kā iesnas, bet, par laimi, nekas tālāk neaizgāja. Vēlos vēl piemetināt, ka patika ļoti iepakojums – stikla pudele, nav tā plastmasa, ar ko šobrīd pilna mūsu ikdiena. Vēlos ticēt, ka šis ekstrakts dos noteikti arī kādus citus papildu labumus manam organismam, jo priecē tas, ka tas ir ražots no dabīgām izejvielām un tieši no tā, kas aug tepat pie mums, Latvijā. Tā kā paldies par šo produktu un noteikti iesaku to pamēģināt!

Šo un citus „BestBerry” produktus iespējams iegādāties www.bestberry.lv un www.bestberryskincare.com!

„­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­BestBerry” kontaktinformācija:

Māris Šermuks
+371 29164185
maris.sermuks@gmail.com

Uztura bagātinātājs.

Uztura bagātinātājs neaizvieto pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu!

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

=

* Lūdzu aizpildi summu vārdiski latviešu valodā ar visām garumzīmēm!

SIA "Latvijas Tālrunis" aicina interneta lietotājus - portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro iepriekšminētos noteikumus, viņa komentārs var tikt izdzēsts un SIA "Latvijas Tālrunis" ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem.

Nedēļas tēma

Aktuālie piedāvājumi

Nutrikosmētika: uz pierādījumiem balstīta pieeja

Nutrikosmētika: uz pierādījumiem balstīta pieeja

Nutrikosmētika pēdējos gados ir kļuvusi populāra, un veiktie pētījumi un testi nepārtraukti pēta to efektivitāti un drošību. Tāpat arī tiek vērtēta kolagēna produktu ietekme uz ādas elastību, mitrināšanu un grumbu samazināšanos.

Jo-hai-dī, kāpēc es nerūpējos par sevi ātrāk?

Jo-hai-dī, kāpēc es nerūpējos par sevi ātrāk?

Pēc smagas operācijas un ilgstošas rehabilitācijas Roberto Meloni ir atkal vesels, bet atzīst, ka daudzus mēnešus esot bijis ļoti norūpējies, vai spēs atkal normāli staigāt. Roberto stāsta par savu pieredzi, lietojot Latvijā ražotu produktu – Epsorīnu.

Ergonomisks krēsls – kādu izvēlēties, lai nesāpētu mugura?

Ergonomisks krēsls – kādu izvēlēties, lai nesāpētu mugura?

Ja, ilgstoši sēžot, jums nogurst un sāp mugura, pievērsiet uzmanību, kādu krēslu ikdienā izmantojat. Situāciju var uzlabot, parasta krēsla vietā izvēloties ergonomisku krēslu. Uzzināsim vairāk par Bambach ® Saddle Seat ergonomiskajiem krēsliem! 

Video

Kā ergonomiski iekārtot darba vietu, strādājot pie datora? Skaidro ergoterapeiti (VIDEO)

Kā ergonomiski iekārtot darba vietu, strādājot pie datora? Skaidro ergoterapeiti (VIDEO)

Atzīmējot Pasaules ergoterapijas dienu 27. oktobrī, Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas (Austrumu slimnīca) Rehabilitācijas klīnikas ergoterapeiti ir sagatavojuši padomus un vienkāršus  ieteikumus, kurus būtu ieteicams ņemt vērā ikvienam, kurš, sēžot pie datora, veic darba pienākumus vai arī ikdienā pie datora ekrāna pavada ilgas stundas. 

Produktu testi

Testa rezultāti: “FlexiCor” locītavu un saišu veselībai

Testa rezultāti: “FlexiCor” locītavu un saišu veselībai

Martā Medicine.lv sadarbībā ar starptautisko zīmolu “Coral Club” piedāvāja testēt “FlexiCor” locītavu un saišu veselībai.

Aknu sargs

Aknu sargs

Aprīlī Medicine.lv sadarbībā ar SIA “Fito preparāti” piedāvā izmēģināt dabīgu produktu aknu darbības veicināšanai.

Līga Nature SPA Hialuronskābes serums intensīvai ādas mitrināšanai

Līga Nature SPA Hialuronskābes serums intensīvai ādas mitrināšanai

Aprīlī Medicine.lv sadarbībā ar SIA "Salons Līga" piedāvā izmēģināt Hialuronskābes serumu ar dabīgu aktīvo vielu komponenti Pentavitin® intensīvai ādas mitrināšanai.

Testa rezultāti: "Kaleja Silks" zīda matu ruļļi veselīgām salona kvalitātes lokām

Testa rezultāti:

Martā Medicine.lv sadarbībā ar "Kaleja Silks" piedāvāja testēt zīda matu rulli veselīgai matu ieveidošanai.

Izstāsti Latvijai veselības receptes

Dinsbergas klīnika, Dr. Santa Viltere: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Dinsbergas klīnika, Dr. Santa Viltere: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Vismaz reizi dzīvē ir jāpārbauda sava sirds! No aprīļa šo izmeklējumu veic arī Dinsbergas klīnikā ar jaunāko un modernāko aparatūru Latvijā. Izstāsti Latvijai dodas vizītē pie kardioloģes ar 20 gadu pieredzi - dr. Santas Vilteres.

VC4 Baltijas vēnu klīnika, Dr. Patrīcija Ivanova: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

VC4 Baltijas vēnu klīnika, Dr. Patrīcija Ivanova:  Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Patrīcija Ivanova ir asinsvadu ķirurgs, flebologs, Dr.med., docente LU Ķirurģijas katedrā, Latvijas Asinsvadu ķirurģijas biedrības biedre, Latvijas Invazīvās radioloģijas asociācijas biedre, Eiropas Asinsvadu ķirurģijas biedrības biedre, Eiropas Kardiovaskulārās un invazīvās radioloģijas biedrības biedre, nokārtojusi eksāmenu asinsvadu ķirurģijā...