medicine.lv skaitļos

Lietotāji online495
Aktīvie uzņēmumi12806
Nozares raksti1614
Ekspertu atbildes21477
Testa rezultāti: "BestBerry" BIO Irbeņu mizas ekstrakts veselības atbalstam : Latvijas veselības portāls | medicīnas uzņēmumi | medicine.lv

Testa rezultāti: "BestBerry" BIO Irbeņu mizas ekstrakts veselības atbalstam

2023. gada novembrī Medicine.lv sadarbībā ar SIA „BestBerry” piedāvāja testēt BIO Irbeņu mizas ekstraktu veselības atbalstam.

Māra, 41 gads

Pieteicos uzaicinājumam testēt “Best Berry” Bio irbenes mizu ekstraktu, jo pirms tam biju iegādājusies mājražotāju tirdziņā un lietojusi kaltētu irbenes ziedu un lapu tēju, kas ļoti palīdzēja sāpīgām un ilgām menstruācijām. Tāpat ir dzirdēts, ka ārstniecībā lieto arī irbenāja ogas. Man jau ir iegūta uzticība šim augam, tāpēc interesanti bija testēt šī auga mizas ekstraktu, tātad, spēcīgu koncentrātu. Ikdienā lietoju magnija preparātus dēļ krampjiem kāju ikros. Bio irbenāja mizu ekstrakts tiek reprezentēts arī uz pozitīvu iedarbību pret krampjiem. Tāpēc ķēros klāt!

Pudelīte ir neliela (200 ml), bet priekš ekstrakta – jaudīga un pietiekoša mēnesim (40 dienām), ja lieto 1 tējkaroti (5 ml) dienā. Protams, sanāk izlietot ātrāk, jo pirmajā reizē visi ģimenē arī alkst pagaršot jaunumu. Godīgi jāsaka, mazākie no otrās un trešās reizes kategoriski atteicās.

Garša – rūgti skāba, aromāts - līdzīgi, konsistence - šķidra, nav dzidra - brūni dzeltenzaļā krāsā. Ekstraktu lietoju katru dienu pirms sātīgām pusdienām, jo brokastis praktiski nekad neēdu, jūtos labi ar rīta ūdens glāzi, smūtiju vai, atzīšos, reizēm - kafiju. Novembra un arī decembra mēnesi pavadīju uz veselīgas nots. Apkārt slimoja ar apaukstēšanos, Covid, bet man tas gāja secen, varbūt arī tāpēc, ka sākot lietot šo ekstraktu. Vairāk piedomāju arī par pārējo - uztura kvalitāti, regulāru pusdienlaika ēdienreizi, ķiplociņu, medu, zāļu tējām un sausām kājām siltumā. Pieļauju, ka Irbenes ekstrakts deva atbalstu nosargāt veselību, stiprinot sirdi, asinsvadus, normalizējot spiedienu, palīdzot saglabāt labu pašsajūtu. Paldies “Best Berry” un Medicine.lv par dāvāto iespēju un novēlu visiem Medicine.lv lasītājiem Veselīgu un Laimīgu Jauno gadu! 

Madara, 33 gadi

Ikdienā aktīvi nodarbojos ar kardio treniņiem, vismaz 3 reizes dienā staigājam vai noskrienam garākus ceļa gabalus ar mūsu ģimenes mīluli haskiju Keiko. Dažkārt ir gadījies, ka sportiņa laikā muskuļus sarauj krampjī, bet to es saistu ar nepietiekamu vai nekvalitatīvu iesildīšanos. Vēlējos izmēģināt piedāvāto produktu gan šī, gan vēl cita iemesla dēļ - esmu emocionāls cilvēks, ātri varu “uzsprāgt”, vai sākt pārdzīvot un raudāt par sīkumiem. Man ir grūtības ar iemigšanu, jo informatīvā pasaule ir tik daudz par daudz manā ikdienā un viss dienā notikušais vai nenotikušais, padarītais vai nepaspētais padarīt riņķo domās, neļaujot  atslābt un mierīgi izgulēties. No rītiem allaž jūtos nogurusi. Jā, labprāt pagulētu maksimāli, bet ik rītu, samērā agri, ap 5:00, Keiko jau laiza degunu un aicina uz mazo rīta rosmes skrējienu. Liku lielas cerības uz ekoloģisko Bio irbenes mizu ekstrakta iedarbību, jo reklāma uzrunā tieši par šīm man aktuālām vājībām.

Saņēmu pudelīti lietošanā. Tā ir neliela un no stikla, nu somā gluži nav jānēsā līdzi, var atstāt mājās un lietot 1 tējkaroti, piemēram, vakarā pēc darba, īsi pirms vakariņām, uzdzerot pēc tam glāzi ūdens vai sulas. Vispār iesaku uzdzert kaut ko saldu, pat biezu kā jogurts, lai nomāktu rūgteno, bet, pašsaprotams, dabisko garšu (maziem bērniem nederēs). Šis produkts tiešām garšo pēc mizu novārījuma, kā arī vizuāli tā izskatās (šķidrs, gaiši brūns, duļķains šķidrums). Smarža arī ne pārāk tīkama - rūgta, skābena. Man diemžēl garša un aromāts nepatika, bet, tā kā jālieto tikai tējkarote dienā, var paciest. Kopumā lietošana bija vienkārša un saprotama. Līdzīgi kā ar sīrupu – ielēju pilnu tējkaroti, citreiz ēdamkaroti, noriju un uzdzēru ūdeni.

Decembrī, kad pudelītes saturs bija izlietots, ļoti izteiktas pārmaiņas savā veselībā nenovēroju. Acīmredzot, magnija trūkums bija lielāks nekā to spētu kompensēt šis produkts. Šad tad krampji joprojām atkārtojas. Nervu sistēma ir šobrīd it kā normāla, bet to var saistīt ar gada nogales skrējienu – pasākumu organizēšana, dāvanu meklēšana, ēdienu sarūpēšana, gatavošana, daudz dažādas lietas, kas jāpaspēj, lai veiksmīgi iesoļotu jaunajā gadā. Esmu tik nogurusi, ka brīdī, kad liekos gulēt, vairāk aitiņas neskaitu, pat neatceros brīdi, kurā uzreiz aizmiegu, kā arī neatceros sapņus. Bet pa dienu jūtos daudz enerģiskāka. Ilgāk varu izturēt slodzi un joprojām pietiek spēka skrējieniem, treniņam. Liels paldies par iespēju iepazīt neparasto produktu Medicine.lv un “Best Berry”!

Ilona, 34 gadi

Ikdienas stress, slodze un nogurums ir galvenie iemesli, kāpēc vēlējos pamēģināt papildus uzturam lietot "BestBerry" BIO Irbeņu mizas ekstraktu. Patīk arī, ka produkts nav tablešu, bet gan šķidrā formā. Par cik ikdienā daudz sportoju, bieži ir gan savilkti muskuļi, gan saspringums, kā arī samērā bieži izjūtu tirpšanu gan kājās, gan rokās. Uzrunāja arī, ka produkts atvieglo menstruālās sāpes un simptomus. Tāpēc biju priecīga par iespēju to izmēģināt.

"BestBerry" BIO Irbeņu mizas ekstrakts pēc garšas man šķita patīkams, skābens. Dzēru to vienu reizi dienā no rītiem pirms ēšanas. Mēneša laikā efekts bija sajūtams - samazinājās nogurums un nostiprinājās nervu sistēmas stabilitāte stresa situācijās. Uzsākot lietot Irbeņu mizu ekstraktu, arī mēnešreizes ir vieglākas un nav tik spēcīgi izjūtami visi līdz ar tām nākošie "blakus efekti". Tāpat pamanīju, ka organisms ātrāk atjaunojas pēc slodzes, sporta. Paldies par dāvāto iespēju izmēģināt vērtīgu dabas produktu!

Inta, 33 gadi

Pirmais, kas mani uzrunāja, izlasot par "BestBerry" irbeņu mizas ekstraktu, bija, ka tas rūpējas par sievietes veselību, īpaši - ka atvieglo menstruācijas un palīdz tās noregulēt. Ik mēnesi pāris dienas sanāk ļoti nomocīties ar sāpēm un bez pretsāpju medikamentiem neiztikt, bet man nepatīk tik daudz lietot zāles, tāpēc piesaistīja iespēja pavērot, vai un kā šo jautājumu risināt palīdzēs dabas produkts. Tāpat novembrī tika diagnosticētas veselības problēmas pa sieviešu līniju, bija nepieciešama neliela operācija, pēc kuras bija jāievēro miera režīms, līdz ar to nodomāju, ka šis produkts varētu kalpot kā atbalsts manai veselībai. Protams, uzzinot par veselības problēmām, sāka streikot arī nervu sistēma, kļuvu viegli aizkaitināma, depresīva, tāpēc arī magnijs un B grupas vitamīni Irbeņu mizu ekstrakta sastāvā man noderēja.

Lietoju Irbeņu mizu ekstraktu vienu reizi dienā, parasti pirmajā dienas pusē - man bija vieglāk ieliet ekstraktu pudelītes korķītī nekā karotē, tāpēc tā arī lietoju. Pie ekstrakta skābeni rūgtās garšas, tiesa gan, jāpierod. Pirmajās reizēs garša negāja pie sirds, uzdzēru pa virsu vai nu sulu vai pienu. Pēc tam jau pie garšas pieradu un vairs pat neprasījās neko uzdzert.  Ekstraktu sāku lietot divas nedēļas pirms menstruācijām, tāpēc bija interesanti, vai pa šo laiku tas paspēs padarīt labo darbu manā organismā un parūpēties, lai nākamās menstruācijas noritētu vieglāk. Un tā tik tiešām arī bija - jutos salīdzinoši vieglāk, sāpes bija mazākas, tās bija paciešamas, nebija nepieciešamības lietot vairākas pretsāpju tabletes dienā, kā tas bija iepriekš. Varēju šajā laikā paveikt arī dažādus mājas darbus (iepriekš vairāk bija gultas režīms pirmās dienas). Kad pudelīte aptuveni pēc mēneša gāja uz beigām, iegādājos vēl vienu - efekta nostiprināšanai. Novēroju arī, ka nākamās menstruācijas pagāja vieglāk nekā ierasts iepriekš. Papildus pozitīvais efekts, ko pamanīju, lietojot "BestBerry" BIO Irbeņu mizu ekstraktu, ka ar laiku kļuvu mierīgāka un nosvērtāka, uzlabojās miegs (bija vieglāk iemigt un vieglāk piecelties no rītiem). Tāpēc ar šo pieredzi esmu ļoti apmierināta un priecīga, ka man bija šāda iespēja iepazīt šo dabas brīnumlīdzekli!

Linda, 46 gadi

Novembra mēnesī mani ļoti uzrunāja Medicine.lv piedāvājums iepazīt Bio irbenes mizu ekstraktu sadarbībā ar Best Berry. Izvēlējos pieteikties, jo, pirmkārt, interesēja, kāda garša ir šim ekstraktam, kā arī vai jau pēc mēneša būs pamanāmas izmaiņas organisma veselībā un labsajūtā. Ziemas sezonā imunitātes stiprināšana ir ļoti svarīga, kā arī B grupas vitamīni, pārējās vielas, kas pieminētas šī ekstrakta sastāvā ir vērtīgas dažādām kaitēm.

Iepakojums nav liels, 200 ml, bet, ievērojot ieteicamo devu, ekstrakta ir pietiekami 2-3 nedēļām. Pudelīte ir no stikla. Dozēšanai sākumā izmantoju parasto tējkaroti, vēlāk tomēr nomainīju uz ēdamkaroti, lai nedaudz palielinātu devu līdz 1,5-2 tējkarotēm ekstrakta dienā. Pirms lietošanas pudelīti sakratīju.

Garša, smarža, konsistence – uhh…tas tik tiešām nav kā bērniem gardais sīrups, jo konsistence ir kā ūdenim, šķidra, duļķaina, krāsa dzeltenīga, aromāts – rūgts, nesaprotams, bet garša diezgan nepatīkama (tīru lietojot). Ieteikums uzreiz sagatavot garšīgu uzdzeramo – saldu sulu visdrīzāk. Ja neko neuzdzer, muti un mēli rauj čokurā. Ir rūgta pēcgarša rīklē.

Sākotnēji izmaiņas nenovēroju, pieradu pie ikrīta jaunās “procedūras” kā pašsaprotamas lietas. Nedaudz mainījās gulētiešanas paradumi, jo konstatēju, ka vakarā nāk ātrāk miegs, kā arī tas visu nakti bija salds, bez pārtraukumiem. Tas nebija kā ekstra nogurums, bet kā miers, veselīga miegainība, jo jāatzīmē, ka citreiz, īpaši, skatoties kādu vēlo filmu vai sērfojot sociālajos tīklos, zaudēju laika izjūtu un pat ļoti vēlu vakarā (pēc 23:00) miegs absolūti nenāk. Bet, dzerot nomierinošo piparmētru tēju uz nakti, naktī gadās dēļ lieka izdzerta šķidruma mosties un celties. Asinsspiediens visu novembra mēnesi noturējās stabils, neskatoties uz dažāda veida sadzīves stresu. Papildus vienu reizi eksperimentēju, kad apdedzināju ar gludekli pirkstu. Izlasīju internetā, ka mizu novārījumu iesaka lietot ārīgi kompresēm. Tam ir antibakteriāla iedarbība un tas paātrina sadzīšanu. Samitrināju vates plāksni ar ūdeni un uzpilināju ekstraktu, tad aptinu pirkstam un tādas kompreses lietoju 2 dienas pēc kārtas. Pirksts ir sadzijis, bet grūti objektīvi salīdzināt, vai ekstrakts to tiešām ievērojami paātrināja. Tādam gadījumam būtu nepieciešami 2 vienādi ievainojumi. Bet, katrā ziņā šim ekstraktam ir iespējami vairāki pielietojumi, t.sk. atšķaidot var izmantot acu kompresēm konjunktivīta gadījumā. Novēlu visiem stipru veselību, izturību un pozitīvas pārmaiņas jaunajā 2024. gadā!

Kristīne, 42 gadi

Veselības portālā Medicine.lv mani ieinteresēja apraksts par BIO Irbeņu mizas ekstraktu veselības atbalstam, kuru radījis Latvijas uzņēmums "BestBerry" no pašu saimniecībā audzētām irbenēm. Ļoti novērtēju tik plašu un detalizētu aprakstu par irbeņu mizas ekstraktu. Tāpēc mani šis ekstrakts ļoti uzrunāja un sapratu, ka man tas ir piemērots. Priecājos par piedāvāto iespēju uzreiz arī izmēģināt "BestBerry" BIO Irbeņu mizas ekstraktu.

Manuprāt, svarīgi, ka irbeņu mizas ekstraktā esošie B grupas vitamīni, magnijs, K vitamīns, glikozīds viburnīns ir dabīgi un ekstrakts ir izgatavots uz ūdens bāzes, kā arī tā sastāvā esošās minerālvielas un vitamīni labi uzsūcas organismā un tas ir 100 % dabīgs. Turklāt šobrīd izvēlos pēc iespējas dabīgākus vitamīnus un minerālvielas. Bija interesanti notestēt, cik labi uzsūksies un iedarbosies BIO Irbeņu mizas ekstrakts. Arī ģimenes ārste man ieteica palietot B grupas vitamīnus un magniju, lai uzlabotu veselību un pašsajūtu, jo pēdējā laikā nomocīja nogurums un trūka spēka. Bija bezmiegs un no rītiem bija grūti pamosties, līdz ar to dienas laikā biju miegaina. Tāpat pašsajūtu ietekmē stress darbā un arī mājās, biju kļuvusi nervozāka un vieglāk aizkaitināma. Saprotu, ka stress ļoti ietekmē manu pašsajūtu. Vēl esmu novērojusi, ka arī muskuļi man ir savilkti un ir grūti atslābināties. Tāpēc pāris nedēļas izvēlējos paņemt atvaļinājumu un atpūsties, pievērst uzmanību uzturam un fiziskām aktivitātēm.

Saņēmu testēšanā BIO Irbeņu mizas ekstraktu, kas pildīts skaistā, tumši brūnā 200 ml stikla pudelē. Dizains ir gaumīgs, vienkāršs un atbilstošs dabīgam produktam – iepakojums ir baltā un uzmundrinoši zaļā tonī ar irbeņu auga attēlu.

Irbeņu mizas ekstrakts ir izgatavots uz ūdens bāzes, un tas ir ļoti labi, jo man nav īpaši patīkami uz spirta bāzes izgatavotie ekstrakti. Ekstraksts ir gaiši brūnā krāsā, smarža un garša ir rūgtena, bet patiesībā man tā pat iepatikās, jo tā ir dabīga un piesātināta un pēc tam ir atsvaidzinoša pēcgarša. Lietoju ekstraktu no rīta pa 2 tējkarotēm 20 līdz 30 minūtes pirms ēšanas, uzdzerot nelielu daudzumu ūdens. Lietošana ir ērta un patīkama. Varbūt kādam tas liksies par rūgtu, bet man tas irbeņu mizas rūgtums patika.

Cītīgi lietoju Irbeņu mizas ekstraktu apmēram mēnesi un pievērsu uzmanību veselīgākam uzturam, fiziskām aktivitātēm un vienkārši atpūtai. Pēc šīs kompleksās pieejas rezultāti ir ļoti labi. Esmu atguvusi spēkus un dzīvesprieku. Miega kvalitāte ir uzlabojusies, jo vairs nemoka bezmiegs. Pēc labas atpūtas vairs neesmu nervoza un aizkaitināta. Arī atgriežoties darba ritmā vairs nav tik liels stress. Arī muskuļi vairs nav tik savilkti un jūtos relaksēti. Esmu pārliecinājusies, ka Irbeņu mizas ekstrakts ir ļoti labs atbalsts veselības uzlabošanai. Noteikti turpināšu lietot  "BestBerry" BIO Irbeņu mizas ekstraktu. "BestBerry" mājaslapā esmu iepazinusies arī pārējiem veselīgajiem irbeņu produktiem. Sirsnīgs paldies!

Anita, 56 gadi

Pārejas vecuma periodā arvien biežāk piedomāju par savu dzīvesveidu un paradumiem, jo tieši no tiem ir atkarīga mana labsajūta. Pirms kāda laika pamainīju ēšanas paradumus, sāku aktīvāk sportot un daudz laika pavadīt svaigā gaisā, un pārskatīju uztura bagātinātājus, kurus ikdienā lietoju. Lasot rakstus Medicine.lv portālā, pamanīju rakstu par “BestBerry” BIO irbeņu mizas ekstraktu  veselības atbalstam. Un, tā kā rakstā uzskaitīti tik daudz labumi, kuri tieši saistīti ar manas labsajūtas formulu, nolēmu pieteikties un izmēģināt šo “BestBerry” BIO irbeņu mizas ekstraktu  veselības atbalstam.

Tumši brūnā stikla pudelītē esošais šķidrums ir brūns ar rūgtu garšu, tādēļ ne velti instrukcijā rakstīts, lai uzdzer virsū savu mīļāko dzērienu. Lietoju to katru dienu, pa 2 tējkarotēm. Un ar laiku mans mainīgais garastāvoklis kļuva tāds kā rāmāks, vienmērīgāks. Tas bija mans galvenais klupšanas akmens pēdējā laikā. Arī atmiņa uzlabojās. Tāpēc es iesaku šo “BestBerry” BIO irbeņu mizas ekstraktu  veselības atbalstam, atmiņas uzlabošanai, muskuļu darbībai un vispārējai labsajūtai!

Liene, 32 gadi

Pieteicos testēt BestBerry BIO irbeņu mizas ekstraktu, jo uzrunāja tā daudzveidīgais sastāvs. Ekstraktā atrodams ievērojams daudzums vērtīgu sastāvdaļu, kas sola plašu iedarbību - no nervu sistēmas atbalsta un sirds veselības uzlabošanas līdz pat sievietes veselības uzlabošanai. Produkts ir pašmāju ražojums, un tajā izmantotas dabīgas un augstvērtīgas sastāvdaļas.

Ekstrakts ir nelielā stikla pudelītē un gana viegli lietojams - 1-2 tējkarotes dienā. Tas jālieto aptuveni pusstundu pirms ēšanas, ko ikdienas skrējienā ne vienmēr izdevās ievērot, taču centos, kā varēju. Garša ir viegli rūgtena un pie tās jāpierod. Labi ir tas, ka ekstraktam virsū var uzdzert ūdeni vai citu iecienītu dzērienu, kas palīdz apslāpēt specifisko garšu. Lielākoties to lietoju kopā ar ūdeni.

Kopumā pēc mēnesi ilgas lietošanas novēroju, ka pašsajūta patiešām ir uzlabojusies. Šķiet, ka mazinājies stresa līmenis, naktīs labāk guļu, kopumā jūtos mierīgāk un harmoniskāk. Agrāk naktīs bieži modos no muskuļu krampjiem, taču nu tie ir pazuduši. Domāju, ka ekstrakts patiesi labvēlīgi iedarbojas uz organismu kopumā, tāpēc to iesaku izmēģināt, īpaši ziemas periodā, kad veselībai un imunitātei vajadzīgas īpašas rūpes.

Karīna, 36 gadi

Novembrī pieteicos testēt BESTBERRY Irbeņu mizas ekstraktu, jo biju kādu laiku tā intensīvāk nodevusies sportošanai un sāku izjust spēku izsīkumu. Arvien grūtāk bija piespiest sevi aiziet uz sporta zāli, ķermeņa atjaunošanās notika ļoti lēni. Tāpat parādījās biežāka tirpoņa kājās. Bet, kā minēts aprakstā, Irbeņu mizu ekstrakts veicina normālu muskuļu darbību. Aprakstītais mani ļoti uzrunāja un sapratu, ka man ir jāpamēģina šis produkts!

Produkta lietošana ir vienkārša, lietoju to vienu, dažreiz divas reizes dienā, kā norādīts, pusstundu pirms ēšanas. Un, jā, sapratu, kāpēc ieteikts uzdzert ūdeni vai savu iecienītāko dzērienu. :) Jo garša ir tiešām "dabīga", rūgta, skābena. Bet, jau piesakoties šim produktam, man bija nojausma, ka garša varētu būt specifiska. Tomēr uzskatu, ka šādos produktos galvenais nav garša, bet gan vērtība. Tieši labi, ka produktam nav pievienotas nekādas piedevas garšas uzlabošanai un ka produkts ir maksimāli dabīgs! Turklāt garša nav patīkama tikai pirmajās reizēs, pēc tam jau pierod. 

Palietojot produktu divas nedēļas, jau sāku novērot uzlabojumus. Jutos enerģiskāka un bija nepieciešams mazāks laiks pēc treniņa, lai atjaunotos spēki. Papildus normalizējās arī miega kvalitāte, jo kāju tirpšanas dēļ iepriekš tā bija traucēta. Tāpat sajutos labāk arī menstruāciju laikā, tāds patīkams bonuss. :) Neskatoties uz velkošajām sāpēm vēdera lejasdaļā, bija pietiekami spēka doties ikdienas gaitās. Kopumā  man prieks, ka izdevās izmēģināt šo produktu un plānoju to arī turpmāk kādu laiku palietot. Īpaši paturēšu to prātā periodos, kad būs plānotas intensīvākas fiziskās aktivitātes. Paldies!

Una, 34 gadi

Man mērķis, piesakoties izmēģināt Irbeņu mizu ekstraktu, bija nervu sistēmas veselības stabilizēšana. Sakarā ar saspringto situāciju ģimenē, kas ilga aptuveni mēnesi, bija ievērojami "iedragāta" mana stresa noturība un ierasti pozitīvais skats uz dzīvi. Kļuvu drūma, pesimistiska un varēju "uzsprāgt" par sīkumiem, piemēram, kad, gatavojot ēst, no rokām izkrīt karote vai kas cits, varēju uzreiz sākt pie sevis lamāties. Tāpat bieži gribējās raudāt pat bez nopietna iemesla, vienkārši aiz noguruma. Arī no vīra vairākkārt dzirdēju pārmetumus par to, ka esmu "ne savā ādā". Tāpēc bija pienācis laiks ko darīt lietas labā. Biju plānojusi palietot kādu uztura bagātinātāju nervu sistēmas veselībai un, meklējot variantus, atradu rakstu Medicine.lv. Paveicās, ka sanāca laikus pieteikties un saņemt produktu testēšanā!

Sāku lietot ekstraktu tai pat dienā, kad saņēmu. Lietoju pa divām tējkarotēm vienu reizi dienā. Ekstraktam prasās uzdzert ko saldu, lai nomāktu tā rūgto garšu. Ar produkta efektu esmu apmierināta, šobrīd jau jūtos krietni krietni labāk emocionālā ziņā. Nervu sistēma ir stabilizējusies, taču vēl ne līdz galam. Bet, salīdzinot to, kā jūtos šobrīd, ar to, kā jutos mēnesi iepriekš, atšķirība ir diezgan būtiska. Šobrīd saprotu, ka man bija it kā uznākuši "melnie" un esmu laimīga, ka šis periods ir gandrīz garām. Lieki piebilst, ka esmu nopirkusi vēl vienu ekstrakta pudelīti, ko turpinu lietot. Liels paldies!

Šo un citus „BestBerry” produktus iespējams iegādāties www.bestberry.lv un www.bestberryskincare.com!

„­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­BestBerry” kontaktinformācija:

Māris Šermuks
+371 29164185
maris.sermuks@gmail.com

Uztura bagātinātājs.

Uztura bagātinātājs neaizvieto pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu!

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

=

* Lūdzu aizpildi summu vārdiski latviešu valodā ar visām garumzīmēm!

SIA "Latvijas Tālrunis" aicina interneta lietotājus - portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro iepriekšminētos noteikumus, viņa komentārs var tikt izdzēsts un SIA "Latvijas Tālrunis" ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem.

Nedēļas tēma

Lauma Medical kompresijas izstrādājumi

Lauma Medical kompresijas izstrādājumi

Kompresijas izstrādājumi ir viens no galvenajiem līdzekļiem vēnu varikozes slimību profilaksei un ārstēšanai. Uzzināsim vairāk par Lauma Medical kompresijas izstrādājumiem! 

Aktuālie piedāvājumi

Jo-hai-dī, kāpēc es nerūpējos par sevi ātrāk?

Jo-hai-dī, kāpēc es nerūpējos par sevi ātrāk?

Pēc smagas operācijas un ilgstošas rehabilitācijas Roberto Meloni ir atkal vesels, bet atzīst, ka daudzus mēnešus esot bijis ļoti norūpējies, vai spēs atkal normāli staigāt. Roberto stāsta par savu pieredzi, lietojot Latvijā ražotu produktu – Epsorīnu.

Ergonomisks krēsls – kādu izvēlēties, lai nesāpētu mugura?

Ergonomisks krēsls – kādu izvēlēties, lai nesāpētu mugura?

Ja, ilgstoši sēžot, jums nogurst un sāp mugura, pievērsiet uzmanību, kādu krēslu ikdienā izmantojat. Situāciju var uzlabot, parasta krēsla vietā izvēloties ergonomisku krēslu. Uzzināsim vairāk par Bambach ® Saddle Seat ergonomiskajiem krēsliem! 

Kā sagatavoties vasarai? Un ne tikai…

Kā sagatavoties vasarai? Un ne tikai…

Pavisam drīz mūs sagaida vasara, kad dzīve šķiet vienkāršāka, patīkamāka, interesantāka un garšīgāka. Šajā rakstā aplūkosim svarīgus gremošanas trakta slimību profilakses aspektus un sniegsim praktiskus padomus, kas palīdzēs rūpēties par savu organismu. 

Video

Kā ergonomiski iekārtot darba vietu, strādājot pie datora? Skaidro ergoterapeiti (VIDEO)

Kā ergonomiski iekārtot darba vietu, strādājot pie datora? Skaidro ergoterapeiti (VIDEO)

Atzīmējot Pasaules ergoterapijas dienu 27. oktobrī, Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas (Austrumu slimnīca) Rehabilitācijas klīnikas ergoterapeiti ir sagatavojuši padomus un vienkāršus  ieteikumus, kurus būtu ieteicams ņemt vērā ikvienam, kurš, sēžot pie datora, veic darba pienākumus vai arī ikdienā pie datora ekrāna pavada ilgas stundas. 

Produktu testi

Testa rezultāti: "Kaleja Silks" zīda matu ruļļi veselīgām salona kvalitātes lokām

Testa rezultāti:

Martā Medicine.lv sadarbībā ar "Kaleja Silks" piedāvāja testēt zīda matu rulli veselīgai matu ieveidošanai.

MARUSHA matu toniks ar rozmarīnu matu mitrināšanai, atjaunošanai un aizsardzībai pret karstumu

MARUSHA matu toniks ar rozmarīnu matu mitrināšanai, atjaunošanai un aizsardzībai pret karstumu

Aprīlī Medicine.lv sadarbībā ar "MARUSHA Nord Ecosmetic" piedāvā testēt dabīgo matu toniku ar rozmarīnu, keratīnu un zīda proteīniem.

RUUTe pieniņš sejas ādas attīrīšanai "Liepa"

RUUTe pieniņš sejas ādas attīrīšanai

Aprīlī Medicine.lv sadarbībā ar dabiskās kosmētikas zīmolu RUUTe® piedāvā testēt sejas ādu attīrošo pieniņu "Liepa", kas domāts jebkuram sejas ādas tipam un ko var izmantot arī acu zonai. 

“Ginerra” gremošanas sistēmas veselībai

“Ginerra” gremošanas sistēmas veselībai

Aprīlī Medicine.lv sadarbīobā ar starptautisko zīmolu “Coral Club” piedāvā testēt uztura bagātinātāju “Ginerra”.

Izstāsti Latvijai veselības receptes

Dinsbergas klīnika, Dr. Santa Viltere: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Dinsbergas klīnika, Dr. Santa Viltere: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Vismaz reizi dzīvē ir jāpārbauda sava sirds! No aprīļa šo izmeklējumu veic arī Dinsbergas klīnikā ar jaunāko un modernāko aparatūru Latvijā. Izstāsti Latvijai dodas vizītē pie kardioloģes ar 20 gadu pieredzi - dr. Santas Vilteres.

VC4 Baltijas vēnu klīnika, Dr. Patrīcija Ivanova: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

VC4 Baltijas vēnu klīnika, Dr. Patrīcija Ivanova:  Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Patrīcija Ivanova ir asinsvadu ķirurgs, flebologs, Dr.med., docente LU Ķirurģijas katedrā, Latvijas Asinsvadu ķirurģijas biedrības biedre, Latvijas Invazīvās radioloģijas asociācijas biedre, Eiropas Asinsvadu ķirurģijas biedrības biedre, Eiropas Kardiovaskulārās un invazīvās radioloģijas biedrības biedre, nokārtojusi eksāmenu asinsvadu ķirurģijā...