medicine.lv skaitļos

Lietotāji online119
Aktīvie uzņēmumi12795
Nozares raksti1633
Ekspertu atbildes21477
Testa rezultāti: "BestBerry" BIO Irbenāja ekstrakts imunitātei, vielmaiņai un vispārējās veselības veicināšanai : Latvijas veselības portāls | medicīnas uzņēmumi | medicine.lv

Testa rezultāti: "BestBerry" BIO Irbenāja ekstrakts imunitātei, vielmaiņai un vispārējās veselības veicināšanai

Februārī Medicine.lv sadarbībā ar SIA „BestBerry” piedāvāja testēt BIO Irbenāja ekstraktu imūnsistēmas atbalstam, vielmaiņai un vispārējās veselības veicināšanai.

 

Marija, 29 gadi

Tā kā ziema lēnām tuvojas beigām un drīz būs jūtamas pavasara vēsmas, tad enerģijas lādiņš arī pamazām izsīkst. Pavasarī ir mazāk enerģijas, un dažādas sīkas kaites vieglāk pieķeras klāt un grūtāk no tām tikt vaļā. Saprotams, tad parasti meklējam ko iedarbīgu un efektīgu, lai spējam cīnīties ar uzbrūkošām likstām. Ierastie C un citi vitamīni šajā laikā nav vairs tik efektīvi un ilgstoši lietot arī nav ieteicams. Tā nu, meklējot internetā kādu padomu, pamanīju medicine.lv piedāvājumu testēt BestBerry BIO irbenāja ekstraktu imunitātei, vielmaiņai un vispārējās veselības veicināšanai. Tā kā man tieši bija vajadzība pēc šāda veida līdzekļa, es nekavējoties pieteicos  BestBerry BIO irbenāja ekstrakta testēšanai.

To saņēmu jau nākošā dienā un ķēros klāt testēšanai, jo veselība bija sākusi jau stipri par sevi manīt ar saaukstēšanās pazīmēm, kakla sāpēm un iesnām. Ziemas laikam tie ir diezgan klasiski simptomi, tuvojoties pavasarim. Produkts iepakots skaistā iepakojumā, tumši brūnā pudelītē, šķidrums iekšpusē tumši brūns. Pēc garšas diezgan skābs, ar vieglu rūgtuma piegaršu. Jāteic, ka norīt tīrā veidā nebija grūti, jo ikdienā daudz lietoju skābos un rūgtos citrusaugļus. Līdz ar to garša ir pieņemama tīrā veidā, lai gan rekomendācijās tika minēts uzdzert kādu dzērienu. 

Pēc nedēļas lietošanas bija manāmi uzlabojusies veselība, bija mazāks klepus, iesnu tik pat kā vairs nebija. Papildus tam manāmi bija uzlabojusies vispārīgā ķermeņa un prāta labsajūta, manāmi uzlabojās garastāvoklis un prāta spējas visas dienas garumā. 

Es, domājams, šo  BestBerry BIO irbenāja ekstraktu imunitātei, vielmaiņai un vispārējās veselības veicināšanai lietošu šad tad arī turpmāk un ieteikšu saviem draugiem un ģimenei. Ņemot vērā manu pieredzi, iesaku to izmēģināt un lietot vispārīgās veselības uzturēšanai arī citiem portāla lasītājiem!

Lana, 42 gadi

Izlasot piedāvājumu testam par BIO Irbenāja ekstraktu, kas paredzēts imūnsistēmas atbalstam, vielmaiņai un vispārējās veselības veicināšanai, interesēja izmēģināt šo produktu. Ikdienā periodiski (īpaši ziemas, pavasara sezonā)  lietoju sintētisku vitamīnu kompleksu, kas ietver svarīgākos – A, B, C, D, magniju un dzelzi. Nolēmu mēnesi atturēties no ikdienā lietotajiem, izņemot B grupas vitamīnu kompleksu vegāniem, un pārējo vitamīnu vietā dodot priekšroku "Bestberry" Irbenāja ekstraktam.

Vizuāli iepakojums neizraisa īpašas sajūtas vai komentārus, pudelīte (200ml) ir salīdzinoši neliela, atgādina aptiekās nopērkamos ārstniecisko sīrupu elpceļiem iepakojumus. Pudelīte jātur tumsā, vēsā vietā, pēc atvēršanas. Tā kā tā ir no stikla, vēlams – kaķiem un maziem bērniem nepieejamā vietā. 

Lietošanā ērts – lietoju to uzreiz pēc pamošanās vienu divas tējkarotes, pa virsu padzeroties kādu saldu dzērienu. Jāsaka godīgi, sākumā mēģināju uzdzert tikai tīru ūdeni, bet šī ekstrakta garša savilka muti čokurā – rūgti skāba garša, tāpēc tomēr prasījās sula vai salda tēja, lai mazinātu pēcgaršu. Citus rītus, kad pie rokas nebija salda dzēriena, jo ikdienā tādus lietoju minimāli, iepraktizējos pēc ekstrakta lietošanas apēst vienu tējkaroti liepziedu saldā medus.  

Smarža ir nedaudz rūgtena, bet kopumā neitrāla, nav traucējoša. Pēc konsistences ekstrakts ir šķidrs kā ūdens, bet šis ekstrakts ir veidots uz ūdens bāzes, kas ļoti priecē, jo savā ziņā ir saudzīgāks iekšējiem orgāniem.

Mēneša laikā pudelītes saturs bija izlietots, jāņem vērā, ka vēlējos iedot pagaršot ekstraktu arī ģimenes locekļiem – zināšanai. Par efektu runājot, šī gada ziemīgajā pavasarī  jūtos salīdzinoši fiziski labāk, ir vairāk spēka un enerģijas, labs miegs, normalizējies asinsspiediens. Ir nedaudz palielinājusies apetīte, bet, tā kā vielmaiņa ir laba, svara pieaugums nav novērots. Šī un iepriekšējā mēneša laikā nav slimots ar saaukstēšanās slimībām, iespējams, arī pateicoties Irbenāja ekstraktam, imunitāte ir laba, bet jāņem vērā arī, ka labi kalpo princips, ko ievēroju visas ziemas garumā –  sausas siltās ziemas zeķes un rūpīgi izžāvēti mati, dodoties ārā no mājām. Vakarā – vilnas zeķes.

Produkts ir unikāls un vērtīgs, varu ieteikt, jo tas organismu papildina ar uzturam vērtīgām vielām, kuras iegūtas no Latvijā audzēta irbenāja visām daļām – ogām, lapām, mizām. Atbalstu Latvijā ražotu EKO produkciju!

Ineta, 42 gadi

Pieteicos testēt zīmola "BestBerry" BIO irbenāja ekstraktu, jo pēc ziemas perioda bieži piemeklēja nogurums, turklāt neesmu droša, ka ikdienā izdodas uzņemt visus vajadzīgos vitamīnus un minerālvielas ar pārtikas palīdzību. 

Ekstrakts ir tumšā stikla pudelītē, ar lielu, ērtu, viegli atskrūvējamu korķi. Uz produkta ir etiķete, uz kuras ērti uzrakstīts viss, ko nepieciešams zināt, tai skaitā lietošanas instrukcija. Produkts ir 100% dabīgs, un tas priecē – vienmēr uzticos Latvijā ražotiem produktiem.

Lietošanas process ir viegls un ērts, ieteicamā deva ir viena divas tējkarotes. Ekstraktu lietoju pa vienai tējkarotei, parasti no rītiem, uzreiz pēc brokastīm. Jāatzīst, ka garša nav sevišķi patīkama – labi, ka produktam iespējams uzreiz uzdzert virsū ūdeni vai citu dzērienu. Labprātāk šo produktu lietotu kapsulu veidā – arī šāds formāts šim ražotājam pieejams.

Lietojot produktu, nenovēroju nekādas blaknes vai nepatīkamus simptomus. Arī pavasara vīrusi gāja secen – tas nozīmē, ka imunitāte ir laba. Minimāli novēroju izmaiņas pašsajūtā, liekas, ka mazinājās nogurums, kopumā jutos labāk.

Iveta, 37 gadi

Meklējot informāciju par vielmaiņas uzlabošanu,veselības portālā medicine.lv mani uzrunāja raksts par "BestBerry" BIO Irbenāja ekstraktu vielmaiņai, imunitātei un vispārējās veselības uzlabošanai. Biju pārsteigta par irbenes unikālo un bagātīgo sastāvu.

Irbenēs ir organismam vajadzīgās minerālvielas, vitamīni un tā izceļas ar hlorogēnskābi, kas ir unikāla viela vielmaiņas procesu aktivizēšanā. "BestBerry" BIO Irbenāja ekstrakts ir izgatavots uz ūdens bāzes un tajā ir visas irbenes auga sastāvdaļas – ogas, ziedi, sēklas, lapas, pumpuri, miza.

Iepazīstoties ar BIO Irbenāja ekstrakta aprakstu, sapratu, ka tas ir ļoti vērtīgs un noteikti piemērots arī man veselības uzlabošanai. Priekš manis ir ļoti svarīgi,ka BIO Irbenāja ekstrakts ir 100% dabisks uztura bagātinātājs. Priecājos, ka uzreiz bija iespēja pieteikties notestēt šo produktu.

Pirms Irbenāja ekstrakta lietošanas jutos nogurusi, trūka enerģijas un spēka. Un pēdējā laikā stresa un pārslodzes dēļ darbā parādījās bezmiegs, dažreiz bija arī nedaudz paaugstināts asinsspiediens un paātrināta sirdsdarbība. Parādoties pirmajiem simptomiem, sapratu, ka jāsāk kompleksi rūpēties par savu veselību. Man ir svarīgi uzlabot imunitāti pēc visām vīrusu saslimšanām. Vēlos uzlabot un aktivizēt arī vielmaiņu. Tāpat, kā jau parasti tuvojoties pavasarim, vēlos atbrīvoties no ziemā uzkrātajiem liekajiem kilogramiem. 

Sākot lietot BIO Irbenāja ekstraktu, kompleksi esmu uzsākusi regulāras fiziskās aktivitātes svaigā gaisā un pievēršu uzmanību uzturam, lai tas būtu sabalansēts un veselīgs. "BestBerry" BIO Irbenāja ekstraktam ir gaumīgs, pārdomāts dizains, kur redzamas irbenes auga sastāvdaļas un atmiņā paliekošs logo ar odziņām. Irbeņu ekstrakts ir tumšā stikla pudelītē 200 ml, izskatās, ka pietiks vienam mēnesim. Konsistence ir šķidra. Smarža ir rūgteni skāba, atsvaidzinoša, dabīga.

Lietoju BIO Irbenāja ekstraktu no rīta pēc ēšanas vienu līdz divas tējkarotes, uzdzerot pāris malkus ūdens. Garša ir rūgtena un tajā pašā laikā skāba, spēcīga dēļ tā, ka ekstraktā ir visas irbenes auga sastāvdaļas, bet ar katru dienu man ekstrakts iegaršojās arvien labāk, jo tas tomēr ir dabīgs. Lietošana ir ērta, nesagādā grūtības.

Pakāpeniski pašsajūta uzlabojās, esmu atbrīvojusies no noguruma, atgriezās enerģija un pietika spēka visām fiziskajām aktivitātēm, uzlabojās miega kvalitāte, samazinājās nervozitāte. Stabilizējās asinsspiediens un sirdsdarbība arī ir normā. Piekrītu, ka ir laicīgi un profilaktiski jārūpējas par sirds un asinsvadu veselību. Kompleksi darbojoties, pēc mēneša esmu atbrīvojusies no 3,5 kg liekā svara un jūtos jau daudz vieglāk. Vēl mani pārsteidza, ka, nododot asins analīzes, cukura līmenis ir normā, jo pirms tam tas bija paaugstināts. Noteikti turpināšu lietot  "BestBerry" BIO Irbenāja ekstraktu arī turpmāk, jo esmu pārliecinājusies par tā efektīvo iedarbību veselības uzlabošanā, kā arī profilaktiski ir svarīgi parūpēties par visu organismam nepieciešamo, un tas ir 100 % dabisks uztura bagātinātājs.

Sirsnīgs paldies mūsu Latvijas ražotājam SIA „BestBerry”, ka radījāt šo unikālo, vērtīgo BIO Irbenāja ekstraktu!

Zane, 32 gadi

Ļoti vēlējos izmēģināt “Bestberry” BIO Irbenāja ekstraktu, jo jau iepriekš biju lietojusi šo ekstraktu kapsulās un tas bijis efektīvs. Šis ekstrakts ir uz ūdens bāzes, līdz ar to tam vēl labāk jāuzsūcas organismā. Tāpat, tuvojoties pavasarim, vēlējos uzlabot kopējo pašsajūtu, jutu, ka ir maz enerģijas, visi darbi padevās kaut kā lēnīgāk, bez entuziasma. Atlikti daudzi svarīgi uzdevumi, jo vienkārši nebija tam enerģijas. Pirms ekstrakta lietošanas arī biju pārslimojusi Covid, iespējams, tāpēc arī enerģija un spēks bija krietni cietuši.

“Bestberry” Irbenāja ekstrakts iepildīts tumšā 200 ml tilpuma stikla pudelītē. Tam ir skābena ogu smarža, arī garša ir rūgti skābena. Taču problēmas to lietot nebija. Lietoju pa divām tējkarotēm dienā, sākumā uzdzerot ūdeni vai dzērienu, kas gadījās pa rokai, pēc tam jau neprasījās neko uzdzert pa virsu, jo garša man ir pieņemama. Papildus tam centos vairāk kustēties – biežāk gāju pastaigāties svaigā gaisā, sāku vairāk ēst dārzeņus un augļus, dzert vairāk ūdeni, minimums pusotru litru dienā.

Ekstrakts domāts mēnesim, taču sajutos labāk jau pusotru nedēļu pēc tā lietošanas. Enerģijas līmenis bija ievērojami lielāks, pamazām sāku paveikt visus atliktos darbus. Tā kā neko citu no uztura bagātinātājiem tobrīd nelietoju, tad pieļauju, ka ekstrakts labi palīdzēja apgādāt organismu ar visu, kas tam trūka pēc Covid pārslimošanas. Arī noskaņojums, atgriežoties enerģijai, uzlabojās. Sajutu lielu atvieglojumu, ka beidzot sāku justies kā cilvēks, jo Covid laiks nebija viegls un enerģijas trūkums bija ļoti jūtams un ietekmēja manu ikdienu. Pagaidām citus ieguvumus, lietojot šo ekstraktu, nevaru nosaukt, bet plānoju to palietot vēl kādu laiku, lai stiprinātu savu organismu un lai varētu baudīt tuvojošos pavasari un izvairīties no saslimšanām. Iesaku šo produktu pamēģināt arī citiem, īpaši pēc vīrusu pārslimošanas. Manuprāt, BIO Irbenāja ekstrakts palīdz ātrāk organismam atgūt spēkus. Paldies!

 

Uztura bagātinātājs. Uztura bagātinātājs neaizvieto pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu!

Šo un citus „BestBerry” produktus iespējams iegādāties www.bestberry.lv un www.bestberryskincare.com!

„­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­BestBerry” kontaktinformācija:

Māris Šermuks
+371 29164185
maris.sermuks@gmail.com

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

=

* Lūdzu aizpildi summu vārdiski latviešu valodā ar visām garumzīmēm!

SIA "Latvijas Tālrunis" aicina interneta lietotājus - portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro iepriekšminētos noteikumus, viņa komentārs var tikt izdzēsts un SIA "Latvijas Tālrunis" ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem.

Nedēļas tēma

Šislera sāļi – tavai veselībai

Šislera sāļi – tavai veselībai

Grāmatas “Šislera sāļi” autori ir austrieši Tomass Feihtingers un Zuzana Nīdane-Feihtingere, mūsdienās ievērojamākie Šislera bioķīmijas eksperti, kas turpina V. Šislera darbu. Ar autoriem sarunājās grāmatas tulkotāja Laura Tidriķe.

Aktuālie piedāvājumi

Bioptron gaisma cīņā pret novecošanos

Bioptron gaisma cīņā pret novecošanos

Ādas izskatu ietekmē mūsu dzīvesveids, ēšanas paradumi, veselības stāvoklis, kaitīgie ieradumi, ģenētika un daudzi citi faktori. Labā ziņa – ikviena no mums var parūpēties par savu sejas ādu un aizkavēt ādas novecošanos – uzziniet vairāk par gaismas terapiju ar Bioptron!

Kinezioloģiskais teips – atbalsts sportā un ikdienā

Kinezioloģiskais teips – atbalsts sportā un ikdienā

Kinezioloģiskais teips ir kļuvis īpaši iecienīts gan profesionālu sportistu, gan arī amatieru vidū. Tas ir praktiski nemanāms, tajā pašā laikā sniedz neatsveramu atbalstu, piedāvājot plašas iespējas gan traumu profilaksē, gan arī ārstēšanā. Uzlabo kustību brīvību kopā ar TONUS ELAST kinezioloģisko teipu! Konsultējies ar speciālistu, lai noskaidrotu, kā kinezioloģiskais teips var palīdzēt tavā ikdienā!

Nutrikosmētika: uz pierādījumiem balstīta pieeja

Nutrikosmētika: uz pierādījumiem balstīta pieeja

Nutrikosmētika pēdējos gados ir kļuvusi populāra, un veiktie pētījumi un testi nepārtraukti pēta to efektivitāti un drošību. Tāpat arī tiek vērtēta kolagēna produktu ietekme uz ādas elastību, mitrināšanu un grumbu samazināšanos.

Video

Kā ergonomiski iekārtot darba vietu, strādājot pie datora? Skaidro ergoterapeiti (VIDEO)

Kā ergonomiski iekārtot darba vietu, strādājot pie datora? Skaidro ergoterapeiti (VIDEO)

Atzīmējot Pasaules ergoterapijas dienu 27. oktobrī, Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas (Austrumu slimnīca) Rehabilitācijas klīnikas ergoterapeiti ir sagatavojuši padomus un vienkāršus  ieteikumus, kurus būtu ieteicams ņemt vērā ikvienam, kurš, sēžot pie datora, veic darba pienākumus vai arī ikdienā pie datora ekrāna pavada ilgas stundas. 

Produktu testi

Testa rezultāti: Aknu sargs

Testa rezultāti: Aknu sargs

Aprīlī Medicine.lv sadarbībā ar SIA “Fito preparāti” piedāvāja izmēģināt dabīgu produktu aknu darbības veicināšanai.

Testa rezultāti: ho-fi® original Na+ hlorofilīns – Latvijas dabas sniegtais spēks organisma restartam

Testa rezultāti: ho-fi® original Na+ hlorofilīns – Latvijas dabas sniegtais spēks organisma restartam

Maijā Medicine.lv sadarbībā ar zīmolu everlab® piedāvāja testēt ho-fi® original Na+ hlorofilīnu organisma restartam.

"Dr. Leopolds" krēms AMICOS un gels "KERELAST 30+" sausas un sabiezējušas ādas kopšanai

Jūnijā Medicine.lv sadarbībā ar "Dr. Leopolds" piedāvā testēt komplektu - krēmu "Amicos" sausai un sabiezējušai ādai un "Keralast 30+" gēlu sabiezējušas ādas un nagu kopšanai.

Pēdu krēms “Urea 20” sausu pēdu ādas kopšanai

Pēdu krēms “Urea 20” sausu pēdu ādas kopšanai

Jūnijā Medicine.lv sadarbībā ar SIA “Gusto” piedāvā testēt pēdu krēmu “Urea 20” sausai pēdu ādai.

Izstāsti Latvijai veselības receptes

Jelgavas poliklīnika: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Jelgavas poliklīnika: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Jelgavas poliklīnika nodrošina pieejamus un kvalitatīvus medicīnas pakalpojumus diagnosticēšanā, slimību ārstēšanā, rehabilitācijā, slimību novēršanā un profilaktisku pasākumu veikšanā.

Latvijas mikroķirurgi, programma “Salabo cilvēku, klonē mikroķirurgu”: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Latvijas mikroķirurgi, programma “Salabo cilvēku, klonē mikroķirurgu”: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Latvijas mikroķirurgu komanda jau kopš kara sākuma Ukrainā sniegusi nenovērtējamu palīdzību, glābjot karā ievainotos cilvēkus. Latvijas mikroķirurgi - Olafs Libermanis un Mārtiņš Malzubris - nenogurstoši "labo" ievainotos cilvēkus.