medicine.lv skaitļos

Lietotāji online357
Aktīvie uzņēmumi12826
Nozares raksti1594
Ekspertu atbildes21477
Testa rezultāti: “Assimilator” gremošanas sistēmas atbalstam : Latvijas veselības portāls | medicīnas uzņēmumi | medicine.lv

Testa rezultāti: “Assimilator” gremošanas sistēmas atbalstam

Aprīlī Medicine.lv sadarbībā ar starptautisko zīmolu “Coral Club” piedāvāja izmēģināt veselības produktu gremošanas procesu atbalstam “Assimilator”. Šis unikālais enzīmu komplekss, kurā ietilpst A un D vitamīni, paredzēts, lai veicinātu uzturvielu uzsūkšanos un palīdzētu samazināt diskomfortu kuņģī un zarnās.

Airita, 29 gadi

Es pastāvīgi esmu izbraukumos un pasākumos. Ikdiena paiet vienā skriešanā un laiks normāli paēst parasti ir tikai vakarā. It kā kaut ko garām skrienot apēdu, bet parasti tās ir kādas ātrās uzkodas, kafija un krāsainās limonādes. Es, protams, apzinos, cik tas ir neveselīgi un kaitīgi manai veselībai, bet, ja arī sev normālas uzkodu kastītes salieku, tad bieži vien tās paliek neapēstas un kārtīgi paēdu atkal tikai vakarā. Nesen parādījās izteikta smaguma sajūta kuņģī. Protams, ārsts, pirmais ko iesaka, ir veselīgas un regulāras ēdienreizes. To cenšos tagad arī ievērot, tomēr papildus jālieto arī kādi gremošanas atbalsta līdzekļi. Meklējot internetā ko noderīgu, ieraudzīju medicine.lv rakstu par “Assimilator” gremošanas sistēmas līdzekli no “Coral club” – ērti lietojamas kapsulas, viegli norijamas. Tajās ir ogļhidrātus sadalošie fermenti, olbaltumvielu šķelšanas fermenti, tauku šķelšanas fermenti un A un D vitamīni.

Lietoju kapsulas kā kuru reizi, vienreiz – pa vienai reizei dienā, citu reizi pat līdz trim reizēm dienā, pēc ēšanas. Pirmajās reizēs vēderā biežāk parādījās tāda kā rūcoša sajūta, bet ar laiku sajūtas palika labākas un labākas. Pamanāmākā lieta bija, ka līdz ar veselīgākas pārtikas uzņemšanu pilnībā pazuda smaguma sajūta. Un jūtami labāk sāka pārstrādāties uzņemtā pārtika. Iesaku šo “Coral club” uztura bagātinātāju “Assimilator” gremošanas sistēmas un vēdera veselības uzlabošanai.

Elīna, 44 gadi

Produkts “Assimilator”, ja to lieto veselības profilaksei (1 tableti dienā) pietiek lietošanai 3 mēnešiem. Tas satur fermentus un svarīgus vitamīnus, kas kompleksi palīdz organismam gadījumos, ja ir problēmas ar kuņģi.  Esmu novērojusi, ka, lai arī man nav akūta slimošana, ikdienā tomēr dažkārt ir nepatīkama, spiedoša sajūta un arī vēders pūšas, pēc ēšanas kādu laiku ir smaga sajūta, vēlēšanās atpūsties.

“Assimilator” iepakojums ir standarta – pudelīte ar iegarenām, baltām tablešu kapsulām. Tās ir viegli norijamas, uzdzerot ūdeni. Mutē nepaliek pēcgarša, jo šīs kapsulas sāk savu darbu tikai kuņģī un zarnās. Es šo produktu sauktu par “komforta tabletītēm” – līdzīgi kā, piemēram, “Mezym Forte”, tikai ar maigāku iedarbību. Lietojot šo produktu, ātrāk atgriežas komforts pēc ēšanas, nav spiedošas sajūtas vai vēdera sāpju. Tas arī palīdz, ja ir sanācis pārēsties. Ēdiens ātrāk sagremojas, kā arī tiek veicināta ātrāka vēdera iztukšošanās (wc). Vasaras sezonā, kad ir peldkostīmu laiks, šāds produkts noteikti ir jāņem līdzi somiņā – notievēt nepalīdzēs, taču atbrīvos no vēdera pūšanās.

Pirmajās 2 nedēļās lietoju dienā 3 tabletes, pēc katras ēdienreizes. Pēc tam turpināju tikai pa 1 tabletei, pēc pusdienām. Alerģijas vai kādas blakusparādības netiku novērojusi. Veselība un pašsajūta bija stabila, kā arī “smagie” produkti kā, piemēram, šašliks, nesagādāja vēderam raizes. Kopumā, ja nav akūtas kuņģa-zarnu slimības, šis produkts tiešām darbojas un atvieglo dzīvi, lai gan pati sākumā skatījos uz to skeptiski. Paldies par sniegto iespēju iepazīt šo produktu un pārliecināties par tā iedarbību!

Madara, 33 gadi

Pieteicos “Coral Club” “Assimilator” testēšanai, jo biju dzirdējusi par šo veselības produktu labas atsauksmes. Tā kā diskomforts kuņģī un zarnās ir ikdiena sakarā ar laktozes un glutēna nepanesību, un daudzu produktu sastāvā tik un tā ir šīs vielas, liku cerības uz šo produktu, vai tas spēs atvieglot nepatīkamās sajūtas, īpaši pēc lielākām ēdienreizēm (pusdienas, vakariņas).

Iepakojums izskatās moderni, ērti, lietošanā viss saprotams. Lietoju dienā 2 tabletes, vienu pēc pusdienām un otru pēc vakariņām, uzdzerot glāzi ūdens. Tabletei nejutu ne aromātu, ne garšu, tā ir viegli norijama.

Tā kā mans gremošanas trakts ir jutīgs, es ātri sajutu izmaiņas. Jau pirmajā nedēļā ievērojami samazinājās smaguma sajūta pēc maltītes.  Tā kā man garšo pākšaugi (pupas, zirņi, u.c.), un gaļa, tad šis veselības produkts samazināja vēdera pūšanos. Arī atraugas netika novērotas. Vieglāk kustēties, vairāk enerģijas uzreiz pēc ēdienreizes, kā arī nenāk miegs. Varu ieteikt šo produktu lietot cilvēkiem, kam ēdiens rada smagumu vai sāpes vēderā. Īpaši, ja tiek lietota grūti sagremojama pārtika – ogļhidrāti un piena produkti. Protams, nepieciešams arī ģimenes ārsta viedoklis un, ja tiek lietoti medikamenti, jāizvērtē, vai ir vērts šo veselības produktu lietot – vai tas pilnvērtīgi darbosies, vai tas netiks nomākts ar citu zāļu iedarbību.

Paldies Medicine.lv redakcijai un “Coral Club” par iespēju izmēģināt šo veselības produktu! Vasaras sezonā to noteikti turpināšu lietot, īpaši, kad ir pikniku laiks.

Sarmīte, 39 gadi

Veselības portālā medicine.lv parasti bieži atrodu sev noderīgu un aktuālu  informāciju. Šoreiz mani uzrunāja iespēja notestēt zīmola “Coral Club” piedāvāto uztura bagātinātāju  “Assimilator” gremošanas sistēmas atbalstam, tāpēc nolēmu izmēģināt.

Biju lasījusi par enzīmu iedarbību, kas veicina uzturvielu uzsūkšanos un palīdz samazināt diskomfortu gremošanas traktā, kā arī uzlabo imūnsistēmas darbību. Tāpēc man šis uztura bagātinātājs ļoti noderēja un vēlējos notestēt, vai tiešām arī man tas palīdzēs.

Pēdējā laikā man vēders bieži burkšķ un pūšas, nomoka pastiprināta gāzu veidošanās, dažreiz ir spazmatiskas sāpes vēderā un smaguma sajūta kuņģī. Līdz ar visu šo diskomfortu novēroju arī nelielu svara pieaugumu.

Uztura bagātinātajam “Assimilator” ir labi izstrādāts dizains – kā jau visiem  zīmola “Coral Club” produktiem. Baltā ar patīkami zaļgano toni, kvalitatīvā plastmasas pudelītē ir 90 kapsulas, paredzētas mēnesim. Kapsulas ir baltas,caurspīdīgā apvalkā un ir vidēja izmēra, bez garšas un smaržas.

Lietoju pa vienai kapsulai trīs reizes dienā pēc ēšanas, uzdzerot glāzi ūdens. Lietošana ir ērta, pieradu, ka jālieto trīs reizes dienā pēc ēšanas, lai  “Assimilator” varētu padarīt savu darbiņu.

Mēneša laikā pašsajūta patiešām ir uzlabojusies. Atbrīvojos no vēdera burkšķēšanas un gāzu veidošanās, kā arī spazmām un smaguma sajūtas. Vēdera apjoms ir samazinājies. Esmu pārliecinājusies par uztura bagātinātāja “Assimilator” labvēlīgo iedarbību. Jūtos enerģiskāka un atkal pievērsos sportiskām aktivitātēm, atsāku skriet un brīvdienās devāmies veloizbraucienos. Pateicoties uztura bagātinātājam “Assimilator”, mana gremošanas sistēma nu jūtas labi un esmu atguvusi dzīvesprieku.

Sirsnīgs paldies!

Katrīna, 30 gadi

Aprīlī un maijā man bija iespēja testēt uztura bagātinātāju “Assimilator” gremošanas sistēmas atbalstam. Pieteicos produkta testam, jo ikdienā ir problēmas ar gremošanas sistēmas darbību – regulāri "dedzina" kuņģi, novērojams neliels diskomforts pēc maltītēm, reizēm ir smaguma sajūta vēderā, problēmas ar zarnu trakta darbību.

Produkta iepakojums ir neitrāls, kapsulas – standarta izmēra. Lietošana ir ērta – kapsulas jālieto vienu līdz trīs reizes dienā pēc ēdienreizes. Tā kā brokastīs īpaši daudz neēdu, lietoju kapsulas pēc "smagākajām" maltītēm – pusdienām un vakariņām. Lietošana nesagādāja nekādu diskomfortu, viss noritēja pēc plāna un instrukcijas.

Sākotnēji pašsajūtā pārmaiņu nebija, taču jau pēc dažām lietošanas reizēm novēroju uzlabojumus. Man efekts bija novērojams pakāpeniski – nepatīkamās sajūtas iesākumā mazinājās, bet tad izzuda pavisam. Pat maltītes, kas iepriekš sagādāja sarežģījumus –  cepta gaļa, maize un tamlīdzīgi – nu vairs nespēja mainīt pašsajūtu. Jutos labi. Nereti uzreiz pēc ēdienreizes sajutu nogurumu, nespēku, miegainību, tagad jūtu sāta sajūtu un enerģiju. Ļoti labs produkts, kas manā gadījumā tiešām palīdzēja. Paldies par iespēju izmēģināt “Assimilator”!

Laura, 33 gadi

Cik sevi atceros, mani vienmēr – lielākā vai mazākā mērā – ir nomocījis diskomforts vēderā, pārsvarā problēmas sagādā vēdera pūšanās. Tieši tāpēc, izlasot aprakstu Medicine.lv portālā, mani uzrunāja produkta “Assimilator” testēšanas iespēja, jo tas kā reiz ir paredzēts manu problēmu mazināšanai. Turklāt arī bija interesanti izmēģināt kādu “Coral club” produktu, jo esmu dzirdējusi daudz pozitīvas atsauksmes.

Kapsulas lietoju trīs reizes dienā (kaut uz pudelītes rakstīts vienu reizi dienā), kā ieteikts produkta aprakstā Medicine.lv, jo man šķita, ka mana problēma prasa maksimālu iedarbību. Atcerēties lietot trīs reizes dienā palīdzēja arī tas, ka man paralēli jālieto zāles (citai veselības problēmai). Biju pārsteigta, ka šis produkts tik tiešām atviegloja manu problēmu – parasti vēders pēc ēdienreizēm, īpaši, ja vēl uzreiz bija kaut kur jādodas ārpus mājas, pūtās, tādējādi apgrūtinot ikdienas gaitas un, protams, noskaņojumu. Lietojot “Assimilator” kādu nedēļu vai pusotru, sajutu pirmos uzlabojumus. Pamanīju, ka arvien biežāk pēc ēšanas izdodas izvairīties no vēdera pūšanās. Ik pa laikam, protams, vēl izjutu diskomfortu, bet jau jūtami retāk. Līdz ar to secināju, ka man ir jāturpina lietot šo uztura bagātinātāju, lai sasniegtu maksimālo efektu. Iegādājos papildus un turpinu lietot. Bet varu teikt vienu – beidzot es jūtos atvieglota, jo vēdera pūšanās vairs tik bieži neietekmē manu noskaņojumu un kustības. Paldies, esmu iepazinusi vērtīgu produktu.

Unda, 54 gadi

Vēlējos pamēģināt uztura bagātinātāju “Assimilator”, jo izjūtu pastiprinātu nogurumu jau ilgstoši. Ārsts pēc pārbaudēm teica, ka man trūkstot dažādu uzturvielu, ka ir jākoriģē uzturs, jāēd vairāk dārzeņi, augļi, ka arī izrakstīja uztura bagātinātājus, tai skaita D vitamīnu. Papildus mani nomocīja arī kuņģa dedzināšana diezgan bieži. Vēlējos uzlabot savu veselību, tāpēc stingri sekoju līdzi ārsta rekomendācijām, piedomāju pie uztura. Tomēr man bija svarīgi, lai visas uzturvielas es uzņemtu iespējami pilnvērtīgāk, nodomāju, ka tā efektu es varētu sasniegt ātrāk. Konsultējoties ar ārstu par “Assimilator”, saņēmu akceptu, ka arī to paralēli varu mēģināt palietot.

“Assimilator” ir vienkāršs iepakojums, patīkamās pasteļkrāsās. Kapsulas ir standarta izmēra, viegli norijamas. Lietoju pa divām dienā – no rīta pēc brokastīm un pēc vakariņām (tad arī kuņģa dedzināšana parasti bija izjūtama biežāk). Garša un smarža kapsulām nav jūtama.

Ievērojot ārsta rekomendācijas un lietojot paralēli “Assimilator”, sajutos labāk aptuveni pēc nedēļas vai divām. Atgriezās enerģija, kas tik ilgi bija mani pametusi, gribēju un biju spējīga vairāk kustēties, doties garākās un biežākās pastaigas, piemēram. Pēc ēšanas jutos labi. Starp citu, arī kuņģa dedzināšana vakaros piemeklēja retāk. Tā nav vēl pazudusi pavisam, bet salīdzinoši ir retāk. Vēl turpinu arī koriģēt savu ēdienkarti. Nevaru 100% apgalvot, ka mani pašsajūtas uzlabojumi ir pateicoties “Assimilator”, bet ticu, ka tas noteikti ir padarījis manu atveseļošanās procesu efektīvāku, palīdzot organismam labāk uzņemt tam nepieciešamās uzturvielas. Paldies!

Inta, 31 gads

Vēlējos pamēģināt “Assimilator”, jo bieži vien pēc ēšanas izjūtu smaguma sajūtu kuņģī. It kā ēdienam vajadzētu apgādāt organismu ar enerģiju, bet es, šķiet, paēdot to tikai zaudēju un viss, ko vēlos, ir apgulties. Tikai pēc pusstundas līdz 40 minūtēm vēders sāk justies labāk un varu turpināt ikdienas gaitas. Tāpat arī vēders neiziet tik regulāri kā vajadzētu, līdz ar to nodomāju, ka man ir nepieciešams kāds palīglīdzeklis, kas varētu situāciju uzlabot.

“Assimilator” lietoju kā kuru reizi, biežāk divas reizes dienā – pēc brokastīm un vakariņām, jo tad parasti biju mājās. Nekādu garšu un smaržu nejutu, kas ir labi, jo tas reizēm mēdz apgrūtināt uztura bagātinātāju lietošanu. Kapsulas ir parasta izmēra un ar to norīšanu problēmu nekādu nebija. Pirmajā nedēļā nekādas izmaiņas nejutu, taču otrās nedēļas otrā pusē jau jutu, ka pēc ēšanas jūtos jau kaut kā vieglāk. Ja agrāk smagums bija absolūti pēc jebkura ēdiena, tad tagad situācija sāk uzlaboties. Pavisam labi vēl nav, bet jūtu, ka pēc ēšanas vairs neprasās tik bieži apgulties, varu tālāk darīt savas lietas. Sākot no otrās nedēļas, arī vēders sāka darboties raitāk, regulārāk bija jāapmeklē labierīcības. Līdz ar to secinu, ka “Assimilator” savu uzdevumu pilda, jo neko savos uztura paradumos un ikdienā nemainīju. Uzturs man jau tā ir veselīgs, daudz dārzeņu, augļu, rieksti adekvātās devās, mazāk trekno produktu u. tml. Arī katru dienu pa stundai vai pusotrai skrienu uz trenažiera, vingroju. Turpināšu lietot šo produktu, jo jūtu uzlabojumus. Paldies!

Janeks, 43 gadi

Pieteicos "Assimilator" uztura bagātinātāja izmēģināšanai, jo ikdiena paiet lielākoties vienā skriešanā, praktiski visu dienu esmu uz kājām vai, pareizāk sakot, pie stūres, braukājot darba darīšanās. Līdz ar to bieži nesanāk normali paēst. Pilnvērtīgs ēdiens ir tikai mājās, vakariņās, ko pagatavo sieva. Šāds dzīves stils, protams, ietekmē kuņģa pašsajūtu. Bieži dedzina kuņģi, arī pūšanās ir diezgan bieža parādība. 

"Assimilator" uztura bagātinātāju dzēru no rītiem brokastu laikā, kā arī vairākas kapsulas sabēru palstikāta maisiņā, ko turēju savā domā, lai arī ārpus mājas to varētu lietot. Kopumā lietoju to trīs reizes dienā. Pirmajā nedēļā, lietojot "Assimilator" bija biežāka vajadzība doties uz tualeti, bet ar otro nedēļu viss normalizējās. Sāku justies krietni labāk kādā trešajā nedēļā. Vēdera problēmas vairs nebija tik biežas, arī enerģijas līmenis pieauga. Protams, tas nāca par labu arī darba spējām. Kopumā esmu apmierināts ar šo uztura bagātinātāju. Domāju, ka tāds noteikti ir jāiegādājas vēl, un iesaku to cilvēkiem, kuriem ikdiena paiet steigā un trūkst laika pilnvērtīgam ēdienam.

Sintija, 23 gadi

Šobrīd aktīvi strādāju pie sava svara, proti, cenšos atbrīvoties no liekā. Cenšos mainīt uztura paradumus, pamazām ieviešu ikdienā vairāk fizisko aktivitāšu. Vasaras sezonā gribas izskatīties labi un justies viegli. Iepazīstoties ar uztura bagātinātāja "Assimilator" aprakstu, nodomāju, ka tas varētu palīdzēt man sasniegt savus mērķus ātrāk, par cik tas labāk palīdz pārstrādāt pārtiku un arī mazina smaguma sajūtu kuņģī (nereti pēc ēšanas izjūtu lielu diskomfortu, kustības kļūst smagnējas, jūtams nogurums, kaut arī nepārēdos).

Uztura bagātinātāju lietoju divas nedēļas pa trīs kapsulām dienā, pēc tam pa divām, likās, ka tā ātrāk iekustināšu kuņģa darbību nekā lietojot pa vienai. Lietošana ir ērta, turklāt kapsulu bundžiņa nav liela un to var ņemt arī līdzi, ja nepieciešams. Patīk arī "Assimilator" iepakojums, maigas, nomierinošas krāsas. 

Pirmajās pāris dienās, lietojot šo produktu, kuņģis vairāk sāka burkšķēt, jutu, it kā tur pastiprināti norisinātos kaut kādi procesi. Trešajā dienā šī reakcija pazuda. Nedēļas laikā pamazām uzlabojās vēdera darbība, pēc ēšanas jutos labāk nekā iepriekš, bija vairāk spēka. Paralēli nodarbojoties ar sportu un mainot uztura paradumus, mēneša laikā man izdevās atbrīvoties no trim kilogramiem. Domāju, ka daļēji tas bija arī "Assimilator" nopelns, jo vēders sāka strādāt gandrīz vai kā pēc pulksteņa. Retāk izjutu to smagnējo sajūtu pēc ēšanas.  Apsveru domu turpināt tā lietošanu. Paldies!

UZTURA BAGĀTINĀTĀJS NEAIZSTĀJ PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU!

Produktu var iegādāties https://lv.coral.club/shop/assimilator.html

Koraļļu klubs veikals, SIA

+371 67389200
lv.coral.club/
Miera iela 97, Rīga
Dzirnavu iela 37, Rīga
https://www.facebook.com/CoralClubLatvia
https://www.instagram.com/coralclub__latvia/
https://lv.coral.club/news/smi

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

=

* Lūdzu aizpildi summu vārdiski latviešu valodā ar visām garumzīmēm!

SIA "Latvijas Tālrunis" aicina interneta lietotājus - portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro iepriekšminētos noteikumus, viņa komentārs var tikt izdzēsts un SIA "Latvijas Tālrunis" ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem.

Nedēļas tēma

Āda kā spogulis. 7 izplatītas ādas problēmas un to cēloņi

Āda kā spogulis. 7 izplatītas ādas problēmas un to cēloņi

Āda atspoguļo daudzu organismā notiekošo procesu izpausmes, īpaši pavasarī, jo ziemas sezonā ne vienmēr izdodas pilnvērtīgi parūpēties par sevi un savu ķermeni. Sekas pamazām sakrājas un parāda savu īsto "seju". Uzzināsim par anti-age medicīnas ārsta-kosmetologa-nutriciologa rekomendācijām 7 populārāko ādas problēmu novēršanai!

Aktuālie piedāvājumi

Dabiska sejas kopšanas kosmētika – kā izvēlēties sev piemērotāko?

Dabiska sejas kopšanas kosmētika – kā izvēlēties sev piemērotāko?

Apjukt sejas kopšanas līdzekļu piedāvājumā šobrīd ir vieglāk nekā jebkad. Mārketinga saukļu un zīmolu solījumu džungļos izdarīt pareizās izvēles, nekaitējot savai ādai un vienlaikus nepārmaksājot par ādas kopšanas līdzekļiem, ir izaicinājums. Uzzināsim, kāpēc izvēlēties dabiska sastāva ādas kopšanas līdzekļus un kas jāzina, tos izvēloties?

Ko ievērot, atsākot fiziskas aktivitātes. Komentē fizioterapeits

Ko ievērot, atsākot fiziskas aktivitātes. Komentē fizioterapeits

Pavasaris ienes ne vien vairāk saules gaismas, bet arī lielāku motivāciju pievērsties sportiskām aktivitātēm. Ir būtiski piedomāt, kā atsākam šīs fiziskās aktivitātes – skriešanu, nūjošanu, soļošanu u.c. Fizioterapeite Aiga Korpa dalās ar ieteikumiem, ko ņemt vērā ikvienam aktīvas dzīves piekritējam. 

Mūsdienīga pieeja – rehabilitāciju arvien biežāk izvēlas profilaksei

Mūsdienīga pieeja – rehabilitāciju arvien biežāk izvēlas profilaksei

Jo savlaicīgāk pievēršas profilaksei un rūpēm par savu veselību preventīvos nolūkos, jo ilgāk cilvēks dzīvo bez sūdzībām par pašsajūtu un nopietnām diagnozēm. Veselīgi ēst, dzīvot aktīvu dzīvesveidu, regulāri veikt skrīninga izmeklējumus – šo profilaktisko pasākumu kopumu arvien biežāk cilvēki izvēlas papildināt ar rehabilitācijas kursu pašsajūtas uzlabošanas nolūkos, ko piedāvā kūrorta rehabilitācijas centrs "Jaunķemeri".

Video

Kā ergonomiski iekārtot darba vietu, strādājot pie datora? Skaidro ergoterapeiti (VIDEO)

Kā ergonomiski iekārtot darba vietu, strādājot pie datora? Skaidro ergoterapeiti (VIDEO)

Atzīmējot Pasaules ergoterapijas dienu 27. oktobrī, Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas (Austrumu slimnīca) Rehabilitācijas klīnikas ergoterapeiti ir sagatavojuši padomus un vienkāršus  ieteikumus, kurus būtu ieteicams ņemt vērā ikvienam, kurš, sēžot pie datora, veic darba pienākumus vai arī ikdienā pie datora ekrāna pavada ilgas stundas. 

Produktu testi

Testa rezultāti: HealthAid Digeston® PLUS gremošanas komfortam un zarnu darbības līdzsvaram

Testa rezultāti: HealthAid Digeston® PLUS gremošanas komfortam un zarnu darbības līdzsvaram

Janvārī Medicine.lv sadarbībā ar SIA "HEalthAid Baltics" piedāvāja testēt uztura bagātinātāju Digeston® PLUS gremošanas komfortam un zarnu darbības līdzsvaram. 

“Evening Formula” nervu sistēmas nomierināšanai

“Evening Formula” nervu sistēmas nomierināšanai

Februārī Medicine.lv sadarbībā ar starptautisko zīmolu “Coral Club” piedāvā testēt augu ekstraktu uztura bagātinātāju “Evening Formula” nervu sistēmas nomierināšanai.

Francijas ražotāja Biocyte Prebiotiskā sejas maska

Francijas ražotāja Biocyte Prebiotiskā sejas maska

Februārī Medicine.lv sadarbībā ar "Baltic Beauty Prof" piedāvā testēt Prebiotisko sejas masku.

RUUTe sejas krēms un serums ar peptīdiem – kad daba un zinātne satiekas vienkopus

RUUTe sejas krēms un serums ar peptīdiem – kad daba un zinātne satiekas vienkopus

Februārī Medicine.lv sadarbībā ar Ineses Vasiļevskas veidoto zīmolu RUUTe® piedāvā testēt dienas krēmu un koncentrētu serumu ar peptīdiem.

Izstāsti Latvijai veselības receptes

Dinsbergas klīnika, Fizioterapija: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Dinsbergas klīnika, Fizioterapija: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Dinsbergas klīnika - integrēta pieeja sievietes veselībai. Klīnikā pieejams plašs speciālistu, diagnostikas un procedūru spektrs, lai sieviete visos sievietes dzīves periodos varētu saņemt visus nepieciešamos pakalpojumus vienuviet.

Dinsbergas klīnika, Dr. Inese Martišune: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Dinsbergas klīnika, Dr. Inese Martišune: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Dinsbergas klīnika - integrēta pieeja sievietes veselībai. Klīnikā pieejams plašs speciālistu, diagnostikas un procedūru spektrs, lai sieviete visos sievietes dzīves periodos varētu saņemt visus nepieciešamos pakalpojumus vienuviet.