medicine.lv skaitļos

Lietotāji online83
Aktīvie uzņēmumi12795
Nozares raksti1632
Ekspertu atbildes21477
Testa rezultāti: Aknu sargs : Latvijas veselības portāls | medicīnas uzņēmumi | medicine.lv

Testa rezultāti: Aknu sargs

Aprīlī Medicine.lv sadarbībā ar SIA “Fito preparāti” piedāvāja izmēģināt dabīgu produktu aknu darbības veicināšanai.

Santa, 46 gadi

Meklējot informāciju par man aktuālo tēmu aknu veselība, portālā medicine.lv iepazinos ar publikāciju "Aknu sargs". Ļoti priecājos par man doto iespēju izmēģināt dabīgu produktu aknu darbības veicināšanai, kas tā arī saucās – “Aknu sargs” – un ko radījis mūsu vietējais uzņēmums SIA “Fito preparāti”. Pēc izmeklējumiem un konsultācijas man diagnosticēja taukaino aknu, kā arī man ir nedaudz palielināts cukura un holesterīna līmenis un 

gremošanas trakta traucējumi, tūska un nedaudz palielināts svars. Ārsts ieteica palietot silimarīnu saturošu uztura bagātinātāju. Tāpēc mans mērķis bija atrast  mārdadža sēklās ietilpstošo flavonīdu silimarīnu, kas veicina aknu attīrīšanos un atjaunošanos. Aknu sarga sastāvā  bez mārdadža sēklām ir vēl citas vērtīgas sastāvdaļas: kurkuma, mežroze, hibiskus koka ziedlapas, galda biešu pulveris, pieneņu un cigoriņu saknes. Manuprāt, brīnišķīgs sastāvs aknu darbības  un gremošanas veicināšanai!

Saņēmu testēšanā četrus Aknu sarga iepakojumus. Dizains ir pavisam vienkāršs – siltajos saules toņos, dzeltenajā un oranžajā, kas piemērots dabīgam produktam. Aknu sarga dzelteni brūnganais pulveris, manuprāt, vidēja maluma, ir iepildīts nelielā stikla burciņā. Katrā burciņā ir 140 grami pulvera. Smarža ir nedaudz skābena, dabīga un patīkama. Garšā ir tik daudz nianses – tā ir gan skābena, gan saldena, gan nedaudz rūgtena, kopumā man patika arī garša.

Kā ieteikts, lietoju  Aknu sarga pulveri 2 tējkarotes dienā, uzdzerot ūdeni no rīta. Lietoju produktu bez pārtraukuma 4 nedēļas. Lietošana ir ērta un vienkārša. Aknu sarga pulverī ir arī šķiedrvielas, kas veicina zarnu attīrīšanos, ko arī sākumā novēroju. Esmu izlietojusi 2 burciņas pulvera  pa šo laiku. Pašsajūta mēneša laikā ir uzlabojusies. Gremošanas trakta darbība normalizējās, atbrīvojos no aizcietējuma, vēdera izeja ir normalizējusies un vairs nav smaguma sajūtas vēderā, pieņemu, ka žultspūšļa darbība arī ir uzlabota. Tāpat samazinājās tūska, jo tika veicināta šķidruma izvadīšana no organisma, tāpēc arī svars samazinājās par pāris kilogramiem. Esmu apmierināta ar jau sasniegtajiem rezultātiem.

Plānoju pēc četrām nedēļām turpināt lietot Aknu sargu, atlikušās divas burciņas. Kad būšu izlietojusi visas četras, pēc plāna man ir paredzēts veikt analīzes, tad arī varēšu labāk novērtēt rezultātus. Saprotu, ka dabīgs produkts dod rezultātus ilgtermiņā. Esmu atradusi savu Aknu sargu. Sirsnīgs paldies!

Mārīte, 40 gadi

Regulāri lasot rakstus veselības portālā medicine.lv, ievēroju, ka ir tāda sadaļa kā Produktu testi. Parasti tos lasu, izzinu, un tikai nesen ievēroju, ka šos aprakstītos produktus iespējams pamēģināt, notestēt un dalīties ar citiem lasītājiem pieredzē. Pieteikties ir jāpaspēj ātri, jo līdz šim, kad lasīju šos rakstus, visiem produktiem jau bija pieteikušies citi testētāji.

Beidzot paspēju laikā un saņēmu testēt produktu "Aknu sargs". Tas bija četrās, caurspīdīgās burciņās un pats "Aknu sargs" pulveris dzeltenīgi brūnā krāsā. Izvēlējos, lai laicīgi aizsargātu un pasargātu aknu veselību no tādām likstām kā pastiprināta žults veidošanās u. c. 

Katru dienu pievienoju paredzēto devu jogurtā vai biezputrā un bez problēmām "dabūju to iekšā". Pulvera garša man īsti pie sirds negāja, tādēļ mazu daudzumu ēdiena sajaucu ar "Aknu sargu" un pārējo uzēdu virsū, lai mazāk jūt garšu.

Ja pirms šī produkta lietošanas man šad tad mutē bija rūgtuma garša, tad pēc mēneša "Aknu sargs" ikdienas lietošanas tā bija pazudusi. Es iesaku "Aknu sargs" kā profilaktisku uztura bagātinātāju aknu veselības uzturēšanai un veicināšanai!

Anna, 57 gadi

Ikdienā regulāri lietoju ārsta izrakstītos medikamentus un apzinos, ka tie rada nopietnu slodzi aknām, tāpēc meklēju kādu uztura bagātinātāju, kas tās varētu stiprināt un aizsargāt. Ieraugot Medicine.lv aicinājumu testēt uztura bagātinātāju Aknu sargs, pieteicos.

Produkts ir vienkāršā stikla burciņā ar tikpat vienkāršu etiķeti, radot asociācijas ar mājās vāktām zālītēm un vērtīgiem ārstniecības augiem, kas atrodami vecmāmiņas plauktos. Tas ir pulverveida, un sastāvs ir patiesi vērtīgs – mārdadža sēklas, kurkuma, pienene, cigoriņa sakne utt. – dabīgi augi, kam piemīt katram savas noderīgās īpašības. Produktam ir interesanta garša, un tas jālieto pa divām tējkarotēm dienā, uzdzerot ūdeni. To parasti darīju no rītiem, uzreiz pēc tam, kad bija paēstas brokastis. 

Galvenā pazīme, ko pamanīju, regulāri lietojot Aknu sargu, – pazuduši man tik ierastie gremošanas traucējumi. Iepriekš ar tiem saskāros regulāri, īpaši tad, ja kādos svētkos gadījās apēst vairāk un smagāku ēdienu, taču nu šķiet, ka gremošanas darbība uzlabojusies. Arī kopumā jūtu vairāk enerģijas, ir laba pašsajūta. Pēc pirmā kursa ieteicama 3-4 nedēļu pauze, bet pēc tam noteikti plānoju lietot šo preparātu atkārtoti. Pateicos, ka ļāvāt izmēģināt!

Inese, 35 gadi

Ilgstoši ciešot no vēdera uzpūšanās, kas piemeklēja teju katru otro trešo dienu, sapratu, ka kaut kas traucē manu vielmaiņu, lasīju arī, ka pūšanās var norādīt uz traucētu žults izdalīšanos. Tāpēc uzrunāja iespēja testēt Aknu sargu, jo tā sastāvā ir tik daudz vērtīgu augu, kas palīdz attīrīt organismu un uzlabot gremošanas darbību!

Aknu sargu lietoju pa divām tējkarotēm dienā – sajaucu pulveri ar ūdeni un izdzēru. Pulverī apvienotas vairākas garšas, jūtams gan skābenums, gan saldums, gan kaut kas rūgtens. Kopumā nebija nekādu problēmu lietot šo produktu, lietošana pavisam vienkārša.

Izmaiņas sāku pamanīt aptuveni pēc nedēļas. Vēdera izeja kļuva regulārāka, varētu teikt, ka aptuveni vienā laikā katru dienu. Arī vēdera pūšanās kļuva retāka. Šobrīd šis simptoms var piemeklēt reizi nedēļā vai divās, kas ir milzīgs progress priekš manis. Vēl neesmu izlietojusi visu kursu, bet noteikti varu teikt, ka pēc ieteiktā pārtraukuma vēlos palietot Aknu sargu vēl. Priecē, ka arī ar dabīgiem produktiem, nenoslogojot lieki organismu, var panākt labvēlīgu ietekmi uz pašsajūtu. Liels paldies!

Antra, 53 gadi

Pieteicos Aknu sarga izmēģināšanai, jo līdz ar vecumu arvien biežāk liek par sevi zināt kuņģis, kurš netiek galā ar barības pārstrādi, kā rezultātā ir reizes, kad aizcietējumi mijas ar diareju. Protams, lieki piebilst, ka arī pašsajūta no tā cieš – izjūtu pastiprinātu enerģijas trūkumu. Nedēļas laikā pieaudzis arī svars, kaut cenšos ēst veselīgi un dodos regulārās pastaigās par spīti nogurumam.

Palasot par Aknu sargu, man radās cerība, ka varēšu kaut mazliet uzlabot savu pašsajūtu un attīrīt organismu no kaitīgajām vielām un veicināt vielmaiņu. Man svarīga arī cukura līmeņa regulācija un holesterīna samazināšana, kaut asins analīzes neesmu jau veikusi nedaudz ilgāk kā gadu. Tomēr profilaktiski par šīm divām lietām jārūpējas ikvienam.

Aknu sarga iepakojums ir pavisam lakonisks, satur tikai svarīgāko nepieciešamo informāciju, nav lieku dizaina elementu uzmanības piesaistīšanai. Uzreiz skaidrs – dabīgs produkts. Pulverim nejutu nekādu smaržu, savukārt par garšu var teikt, ka tā ir vairāku garšu kombinācija, jūtu gan rūgtenumu, gan skābumiņu, gan ko saldu.

Man vieglāk bija lietot šo produktu, sajaucot ar svaigi spiestu apelsīnu sulu, dažreiz, kad nebija laika, sajaucu vienkārši ar ūdeni un izdzēru.

Šobrīd, kad esmu izlietojusi divas Aknu sarga burciņas, varu teikt, ka jūtos kopumā nedaudz labāk. Ir vairāk enerģijas pastaigām, kā arī organisms sācis attīrīšanās procesu, kā rezultātā es jūtos nedaudz vieglāka. Vēdera izeja ir normalizējusies. Protams, nav vēl pavisam perfekti, bet, saprotot, ka lietoju dabas produktu, ir jāpaiet ilgākam laikam, līdz organisms sakārtosies. Līdz ar to pacietīgi lietošu Aknu sargu arī turpmāk, ievērojot pārtraukumu, un novērošu savu pašsajūtu. Liels paldies par iespēju izmēģināt vērtīgu produktu aknu un gremošanas veselībai!

SIA "Fito preparāti" biroja adrese: Šveices iela 31, Sigulda
Konsultācijas par produktu lietošanu: tālrunis 29181711 (Dagnija)
Informācija par iegādi: tālrunis 23070720 (Gatis)

SIA “Fito preparāti” produkciju iespējams iegādāties:

1. Internetveikals www.fito.lv
2. Rīga, TC "Origo" A tunelis, veikals ILVO,
3. Bauska, Kalna iela 7, veikals "Pie Oldzītes",
4. Veikali DABA:

  • Raiņa iela 17, Jelgava,
  • Peldu iela 9, Liepāja,
  • Annas iela 2, Ventspils,
  • Elizabetes iela 14, Tukums,
  • Rīgas iela 66a, Valmiera,

5. Kuldīga, Liepājas iela 18, veikals KUULE,
6. Rīga, Barona iela 51, veikals "Bišu bode".

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

=

* Lūdzu aizpildi summu vārdiski latviešu valodā ar visām garumzīmēm!

SIA "Latvijas Tālrunis" aicina interneta lietotājus - portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro iepriekšminētos noteikumus, viņa komentārs var tikt izdzēsts un SIA "Latvijas Tālrunis" ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem.

Nedēļas tēma

Šislera sāļi – tavai veselībai

Šislera sāļi – tavai veselībai

Grāmatas “Šislera sāļi” autori ir austrieši Tomass Feihtingers un Zuzana Nīdane-Feihtingere, mūsdienās ievērojamākie Šislera bioķīmijas eksperti, kas turpina V. Šislera darbu. Ar autoriem sarunājās grāmatas tulkotāja Laura Tidriķe.

Aktuālie piedāvājumi

Bioptron gaisma cīņā pret novecošanos

Bioptron gaisma cīņā pret novecošanos

Ādas izskatu ietekmē mūsu dzīvesveids, ēšanas paradumi, veselības stāvoklis, kaitīgie ieradumi, ģenētika un daudzi citi faktori. Labā ziņa – ikviena no mums var parūpēties par savu sejas ādu un aizkavēt ādas novecošanos – uzziniet vairāk par gaismas terapiju ar Bioptron!

Kinezioloģiskais teips – atbalsts sportā un ikdienā

Kinezioloģiskais teips – atbalsts sportā un ikdienā

Kinezioloģiskais teips ir kļuvis īpaši iecienīts gan profesionālu sportistu, gan arī amatieru vidū. Tas ir praktiski nemanāms, tajā pašā laikā sniedz neatsveramu atbalstu, piedāvājot plašas iespējas gan traumu profilaksē, gan arī ārstēšanā. Uzlabo kustību brīvību kopā ar TONUS ELAST kinezioloģisko teipu! Konsultējies ar speciālistu, lai noskaidrotu, kā kinezioloģiskais teips var palīdzēt tavā ikdienā!

Nutrikosmētika: uz pierādījumiem balstīta pieeja

Nutrikosmētika: uz pierādījumiem balstīta pieeja

Nutrikosmētika pēdējos gados ir kļuvusi populāra, un veiktie pētījumi un testi nepārtraukti pēta to efektivitāti un drošību. Tāpat arī tiek vērtēta kolagēna produktu ietekme uz ādas elastību, mitrināšanu un grumbu samazināšanos.

Video

Kā ergonomiski iekārtot darba vietu, strādājot pie datora? Skaidro ergoterapeiti (VIDEO)

Kā ergonomiski iekārtot darba vietu, strādājot pie datora? Skaidro ergoterapeiti (VIDEO)

Atzīmējot Pasaules ergoterapijas dienu 27. oktobrī, Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas (Austrumu slimnīca) Rehabilitācijas klīnikas ergoterapeiti ir sagatavojuši padomus un vienkāršus  ieteikumus, kurus būtu ieteicams ņemt vērā ikvienam, kurš, sēžot pie datora, veic darba pienākumus vai arī ikdienā pie datora ekrāna pavada ilgas stundas. 

Produktu testi

Testa rezultāti: Aknu sargs

Testa rezultāti: Aknu sargs

Aprīlī Medicine.lv sadarbībā ar SIA “Fito preparāti” piedāvāja izmēģināt dabīgu produktu aknu darbības veicināšanai.

Testa rezultāti: ho-fi® original Na+ hlorofilīns – Latvijas dabas sniegtais spēks organisma restartam

Testa rezultāti: ho-fi® original Na+ hlorofilīns – Latvijas dabas sniegtais spēks organisma restartam

Maijā Medicine.lv sadarbībā ar zīmolu everlab® piedāvāja testēt ho-fi® original Na+ hlorofilīnu organisma restartam.

"Dr. Leopolds" krēms AMICOS un gels "KERELAST 30+" sausas un sabiezējušas ādas kopšanai

Jūnijā Medicine.lv sadarbībā ar "Dr. Leopolds" piedāvā testēt komplektu - krēmu "Amicos" sausai un sabiezējušai ādai un "Keralast 30+" gēlu sabiezējušas ādas un nagu kopšanai.

Pēdu krēms “Urea 20” sausu pēdu ādas kopšanai

Pēdu krēms “Urea 20” sausu pēdu ādas kopšanai

Jūnijā Medicine.lv sadarbībā ar SIA “Gusto” piedāvā testēt pēdu krēmu “Urea 20” sausai pēdu ādai.

Izstāsti Latvijai veselības receptes

Jelgavas poliklīnika: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Jelgavas poliklīnika: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Jelgavas poliklīnika nodrošina pieejamus un kvalitatīvus medicīnas pakalpojumus diagnosticēšanā, slimību ārstēšanā, rehabilitācijā, slimību novēršanā un profilaktisku pasākumu veikšanā.

Latvijas mikroķirurgi, programma “Salabo cilvēku, klonē mikroķirurgu”: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Latvijas mikroķirurgi, programma “Salabo cilvēku, klonē mikroķirurgu”: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Latvijas mikroķirurgu komanda jau kopš kara sākuma Ukrainā sniegusi nenovērtējamu palīdzību, glābjot karā ievainotos cilvēkus. Latvijas mikroķirurgi - Olafs Libermanis un Mārtiņš Malzubris - nenogurstoši "labo" ievainotos cilvēkus.