medicine.lv skaitļos

Lietotāji online24
Aktīvie uzņēmumi12741
Nozares raksti1341
Ekspertu atbildes20871
Testa rezultāti: Acu pilieni "Oculoheel" – homeopātiskais kompleksais preparāts  : Latvijas veselības portāls | medicīnas uzņēmumi | medicine.lv

Testa rezultāti: Acu pilieni "Oculoheel" – homeopātiskais kompleksais preparāts 

Aprīlī medicine.lv sadarbībā ar UAB "Farmahelis" piedāvāja testēt homeopātiskos acu pilienus "Oculoheel".

Monta, 27 gadi

Vēlējos pamēģināt Oculoheel homeopātiskos acu pilienus, jo ikdienā strādāju pie datora, kā rezultātā vakaros acis ir nogurušas, jutīgas, reizēm apsārtušas un pat nedaudz sāp. Pilienus lietoju pēc nepieciešamības – brīžos, kad jutu nepatīkamos simptomus. Ērti lietojami, iepakojums ir neliels, ērti paņemt līdz, tāpēc var izmantot arī darbā, atrodoties ārpus mājas. Efekts ir labs. Pilieni sagādā tūlītēju atvieglojumu, pašsajūta uzlabojas un var turpināt darbu. Jauks un noderīgs produkts.

Guntis, 25 gadi

Esmu IT speciālists, un, kā jau pie datora strādājošiem tas nereti mēdz būt, acis dienas beigās ir pagalam nogurušas. Reizēm redze sāk pat migloties, bet manā darbā tas ļoti traucē koncentrēties. Atpūtas pauzes šādās situācijās diemžēl ne vienmēr palīdz. Internetā pamanīju, ka medicine.lv ir iespēja pieteikties acu pilienu testēšanai un nedomājot pieteicos. Vēlos pateikties par šādu iespēju, jo Oculoheel kļuva par manu glābiņu – reizēs, kad acis nogurst, lietoju šos pilienus, un tie sniedz patīkami atsvaidzinošu, relaksējošu sajūtu. Tāpēc tagad šie pilieni vienmēr būs man līdzi kabatā. Ieteicu tos arī kolēģiem.

Inese, 57 gadi

Pieteicos Oculoheel produkta testam, jo reizēm pēc ilgstošas acu piepūles – lasīšanas, strādāšanas pie datora, šūšanas un tamlīdzīgi – acis jūtami nogurst, radot diskomfortu. Pirms iegādāties medikamentus nolēmu izmēģināt homeopātisku preparātu. Produkts ērti lietojams, ļoti patika tas, ka pilieni ir dozēti – jau uzreiz iesaiņoti flakoniņos, kuros paredzētais daudzums piemērots vienai acij vienā lietošanas reizē. Tādējādi pilieni ir ļoti parocīgi arī  tad, ja jālieto ārpus mājas. Man pilieni palīdzēja, atviegloja simptomus, regulāri lietojot, ievēroju uzlabojumus. Paldies!

Jana, 33 gadi

Pagājušajā mēnesī izmēģināju homeopātiskos acu pilienus Oculoheel – ir sausās acs sindroms, tāpēc tie man ir piemēroti. Patika lietošana, pilieni ir flakonos, kas padara to lietošanu ērtu un vienkāršu, arī atrodoties ārpus mājas. Pirmajās lietošanas reizēs īpašu atšķirību nejutu, taču, lietojot regulāri ikdienā, situācija uzlabojās. Simptomi bija, bet mazāk izteikti, sausums tīri pēc sajūtām mazinājās. Domāju, ka turpināšu lietot tos arī turpmāk, lai izvērtētu efektu ilgtermiņā.

Mareks, 41 gads

Diemžēl ciešu no hroniska konjunktivīta, līdz ar to man regulāri jālieto acu pilieni. Ārsta izrakstītie acu pilieni man šķiet ļoti dārgi, tāpēc biju ļoti priecīgs, kad uzzināju, ka medicine.lv ir iespēja dabūt acu pilienus bez maksas. Parasti konjunktivīta simptomi visintensīvāk izpaužas no rītiem – pamostoties skropstas ir salipušas, nevaru atvērt acis, plakstiņi ir uzpampuši, skats – drausmīgs! Taču, iepilinot katrā acī Oculoheel, situācija  aptuveni stundas laikā uzlabojas, uztūkums kļūst mazāk pamanāms, arī iekaisuma sajūta acīs mazinās. Protams, pilnībā visi konjunktivīta simptomi nepāriet, taču ticu, ka, lietojot pilienus ilgtermiņā (lietoju tikai 2,5 nedēļas), efekts varētu būt labāks. Tāpēc pavisam noteikti turpināšu tos lietot un vērošu situāciju. Paldies medicine.lv, ka ir šāda iespēja bez maksas dabūt tiešām noderīgus un iedarbīgus produktus!

Biruta, 64 gadi

Pieteicos medicine.lv produkta testam Oculoheel homeopātiskajiem pilieniem, jo acīs bieži jūtama graušana, šķita, ka kaut kas iebiris, lai gan nekā nebija, jutu niezošu sajūtu un ievērojamu diskomfortu. Pēdējā gada laikā simptomi ir saasinājušies un īpaši izteikti jūtami pēc tam, kad piedzīvots stress vai acis ilgstoši bijušas piepūlētas, darot darbiņus, kas prasa ilgstošu koncentrēšanos. Pilienus lietoju tieši tā, kā norādīts instrukcijā – pa vienam pilienam trīs reizes dienā, abās acīs, jo nepatīkamās sajūtas jūtu abās acīs, nevis vienā. Jutu preparāta efektu aptuveni pēc nedēļas – ikdienā acis jutās labāk, simptomi bija mazinājušies. Atvieglojumu varēja just jau uzreiz pēc iepilināšanas. Noteikti iegādāšos šo produktu vēl.

Katrīna, 32 gadi

Vēlējos pamēģināt Oculoheel acu pilienus, jo ir diagnosticēts konjunktīvs, kas rada diskomfortu ikdienā. Vēlējos līdzekli, kas nav agresīvs, tāpēc nosliecos par labu homeopātiskajai medicīnai. Preparāts ir nelielā iepakojumā, kas ērti ikdienā, taču labprāt iegādātos lielāku iepakojumu, kas pietiktu ilgākam laikam. Lietošana ir ērta, flakoni ļoti labi taisās vaļā, ir labi, ka deva ir vajadzīgajā daudzumā un nav jāmēra atsevišķi. Pēc lietošanas nebija nekādu nepatīkamu blakusefektu. Varētu teikt, ka līdzeklis iedarbojās, jo sajūtas atviegloja. Domāju, ka šo līdzekli izmantošu arī ikdienā turpmāk.

Maruta, 56 gadi

Pieteicos produkta testam, jo līdz ar dažādām veselības problēmām esmu sākusi piedzīvot diskomfortu acīs – graušana, nieze, apsārtums un citi simptomi. Pilienus lietoju katru dienu. Jutos nedaudz labāk jau pēc pirmajām lietošanas reizēm, bet reāls uzlabojums bija manāms aptuveni pēc 7-9 dienām. Ja iepriekš pilieni atviegloja jau esošus simptomus, tad tagad ievēroju, ka situācija uzlabojusies kopumā un arī simptomi kļuvuši mazāk traucējoši. Paldies! Vērtīgs līdzeklis, kam noteikti atradīsies vieta manā mājas aptieciņā arī turpmāk.

Zane, 29 gadi

Aprīlī testēju Oculoheel acu pilienus. Lai gan man nav sausās acs sindroms vai konjunktīvs, vēlējos maigu līdzekli, kas palīdzētu brīžos, kad acis ir sagurušas pēc intensīvas darba dienas, tāpēc pieteicos medicine.lv publicētajam testam. Lietoju produktu neregulāri – tikai tajās reizēs, kad novēroju pašsajūtas pasliktināšanos, nepatīkamas sajūtas acīm. Pilieni patīkami mitrina, kļūst vieglāk mirkšķināt. Nepieciešamības gadījumā iespējams turpināt darbu, kas iepriekš sagādāja diskomfortu. Jauks, neitrāls līdzeklis brīžiem, kad acīm nepieciešama palīdzība!

Nora, 37 gadi

Saskaroties ar nepatīkamiem simptomiem, meklēju acu pilienus, kas varētu situāciju atvieglot. Tā kā mana pieredze ir niecīga, internetā atradu šo piedāvājumu. Pēc konsultācijas ar farmaceitu nolēmu pieteikties produkta testam. Pilieni ir ērti lietojami, īpaši jāizceļ tas, ka tie ir jau sadalīti dozās, līdz ar to nav papildu sarežģījumi ar vajadzīgās devas nomērīšanu. Sajūtas pēc lietošanas neitrālas, bet izjutu uzlabojumus. Labs līdzeklis gadījumiem, kad simptomi nav pārlieku izteikti.

Olga, 48 gadi

Aprīlī pieteicos medicine.lv produkta testam un aptuveni trīs nedēļas lietoju Oculoheel homeopātisko preparātu acu veselībai. Nolēmu pamēģināt, jo man ir sausās acs sindroms un pašsajūta īpaši pasliktinās pavasarī, kad situāciju saasina alerģija pret putekšņiem. Līdzeklis sniedz atvieglojuma sajūtu, patīkami atveldzē acis, mazina sajūtu, ka acī iebiruši smilšu graudiņi. Pāris minūtes pēc lietošanas jau jutos pavisam labi. Ļoti patika, paldies par iespēju pamēģināt!

Santa, 31 gads

Ikdienā lietoju kontaktlēcas, tāpēc pieteicos produkta testam tieši tāpēc, ka šie acu pilieni piemēroti arī kontaktlēcu lietotājiem. Pilienus izmantoju pēc vajadzības, aptuveni divas trīs reizes nedēļā, brīžos, kad sajutu diskomfortu, acis bija nogurušas. Pēc lietošanas sajūtas uzlabojās, nepatīkamā graušana pārgāja, bija vieglāk koncentrēties. Produkts neradīja arī nekādas blakusparādības, ņemot vērā kontaktlēcas, līdz ar to esmu apmierināta. Paldies par šo iespēju!

Gints, 36 gadi

Strādāju metālapstrādes nozarē, kur ir paaugstināts acu veselības problēmu risks, jo gaisā vienmēr lido sīkas metāla skaidiņas. Kaut arī valkāju speciālās aizsargbrilles, tās tomēr pilnībā nepasargā no šo putekļu iekļūšanas acīs, tāpēc bieži vien acīs jūtu graušanu, liekas, ka tajās iekļuvis svešķermenis. Esmu biji arī pie acu ārsta, lai šo svešķermeni dabūtu laukā, taču ārsts neko neatrada un ieteica lietot ikdienā acu pilienus. Nolēmu paklausīt un kā reiz uzzināju, ka medicine.lv rīko Oculoheel testu. Pakonsultējos par šiem pilieniem ar ārstu, kas apstiprināja, ka šie pilieni ir efektīvi. Pilienus lietoju, sekojot instrukcijai. Produkta iepakojums ir ļoti pārdomāts, nav pašam jāpiedomā pie tā, kādu devu lietot, jo vienā flakonā ir tik, cik nepieciešams abām acīm. Kādu laiku tos palietojot, sapratu, ka tie man tiešām ir piemēroti, jo ievērojami mazina acu graušanu, turklāt īsā laikā. 100% lietošu tos arī turpmāk! Paldies!

Inta, 57 gadi

Kad ieraudzīju iespēju izmēģināt Oculoheel acu pilienus, pieteicos, jo pēdējā laikā piedzīvoju dažādas nepatīkamas acu veselības problēmas, turklāt tās mani nomāc arvien biežāk. Reizēm pat ir jutīgums pret gaismu, acu sāpes rada galvassāpes. Konsultējos ar savu ārstu, un viņa apliecināja, ka pilieni man būs piemēroti. Lietoju regulāri, katru dienu, kā rakstīts produkta instrukcijā, un uzlabojumi bija jūtami. Lai gan simptomi joprojām ir, tie vājinājušies. Lietošu produktu arī turpmāk un ceru uz veselības uzlabošanos! Paldies!

Zaiga, 45 gadi

Ievēroju, ka pēc tam, kad vairākas stundas esmu strādājusi pie datora vai lasījusi, acis reizēm asaro un ir apsārtušas. Oculoheel šajā situācijā bija lielisks palīgs – tas ne tikai novērsa acs sausumu, bet arī palīdzēja tikt galā ar asarošanu un jutīgumu. Konstatēju, ka preparātu manā gadījumā nav nepieciešams lietot regulāri, pietiek ar to, ka pilienus izmantoju brīžos, kad saskaros ar simptomiem. Izmantošu tos arī turpmāk un ieteikšu citiem, kas saskaras ar līdzīgām problēmām.

Laura, 29 gadi

Pieteicos "Oculoheel" acu pilienu testam, jo šķita, ka tie varētu būt noderīgi man kā ofisa darbiniecei. Nu jau divas nedēļas lietoju šos pilienus un esmu ļoti apmierināta – tiklīdz darbā, strādājot pie datora, jūtu nogurumu acīs, iepilinu "Oculoheel" pilienus, un pēc pavisam neilga laika jau var just ievērojamu atvieglojumu, kas ļauj tālāk netraucēti strādāt. Turklāt pilieni lietošanas laikā nerada nekādas blakusparādības. Ļoti ērts šķiet iepakojums –  es vienmēr varu būt droša, ka ievēroju pareizo lietošanas daudzumu vienā reizē. Paldies!

Kaspars, 40 gadi

Sākoties pavasarim, man parasti saasinās alerģijas simptomi, no ziedputekšņiem asaro un niez acis, rodas apsārtums. Tas tik tiešām ir ļoti traucējoši ikdienas gaitās un neļauj pilnvērtīgi baudīt šo skaisto gadalaiku. Esmu jau iepriekš lietojis dažādus, gan lētākus, gan dārgākus, acu pilienus, taču vēlējos pamēģināt tieši Oculoheel, par cik tas ir homeopātisks, tātad –saudzējošāks preparāts. Lietoju to 3 nedēļas un varu atsaukties tikai pozitīvi. Asarošana un nieze no šiem pilieniem mazinājās, arī apsārtums pazuda. Stingri ievēroju lietošanas instrukciju – lietoju vienu flakoniņu 3 reizes dienā. Patīk tas, ka, dodoties ārpus mājas uz ilgāku laiku, šos flakoniņus ir ērti paņemt līdzi. Man šķiet pieņemama arī cena, tāpēc, iespējams, lietošu tos arī turpmāk. Paldies par šo iespēju!

Aleksandrs, 34 gadi

Oculoheel man iedeva mana draudzene, jo pamanīja, ka periodiski mani nomoka kaut kas līdzīgs konjunktivītam, tāpēc izmantoja iespēju un pieteicās testam medicine.lv portālā. Arī nesen, pirms kādas pusotras nedēļas, es pamodos ar aizpampušu vienu aci, sabijos no skata spogulī, taču atcerējos par pilieniem. Iepilināju tos katrā acī un devos uz darbu. Kad pēc stundas ierados darbā un apskatījos spogulī, biju patīkami pārsteigts – uztūkums bija pazudis! Iepilināju tos arī nākamajā dienā, jo acs vēl bija nedaudz sāpīga – palīdzēja stundas laikā. Ļoti labs līdzeklis, manuprāt, turklāt to vienmēr ir ērti paķert līdzi, ko arī turpmāk darīšu. Paldies medicine.lv (un, protams, arī manai draudzenei, kas par mani parūpējās :) )!

Ingūna, 49 gadi

Oculoheel ar medicine.lv starpniecību esmu mēģinājusi un lietojusi, iegādājoties aptiekās, arī iepriekš, jo patīk un daudz laika pavadu lasot grāmatas, žurnālus, rakstus internetā, kā rezultātā reizēm acis sāk asarot. Turklāt manā vecumā acu veselībai jāpievērš lielāka uzmanība, lai izvairītos no dažādām acu veselības problēmām. Priecājos, kad uzzināju, ka vēlreiz tiek dota iespēja pamēģināt šos pilienus pilnīgi bez maksas, jo man ar tiem pietiek ilgam laikam, par cik lietoju tos neregulāri, pēc nepieciešamības, var teikt – vairāk profilaksei. Tomēr, arī neregulāri lietojot, pilienu pozitīvā iedarbība nemazinās, tie labi noņem acu nogurumu un uz ilgu laiku sniedz atvieglojumu. Turklāt to lietošana nesagādā grūtības, par cik vienā flakonā ir vienai lietošanas reizei nepieciešamā deva. Paldies gan Oculoheel ražotājiem, gan veselības portālam, ka tiek dota šāda iespēja izmēģināt tik tiešām labu līdzekli acu veselībai.

Andrejs, 31 gads

Esmu celtnieks, un darba vide ir ļoti putekļaina, tāpēc bieži vien lielā putekļu un netīrumu daudzuma dēļ sāk sūrstēt un niezēt acis. Savs darbs man patīk, tāpēc, lai strādājot izvairītos no diskomforta acīs, nākas regulāri lietot acu pilienus. Internetā uzdūros medicine.lv rīkotajam Oculoheel testam un nolēmu pieteikties. Pilienus lietoju nu jau 3. nedēļu, ņemu tos līdzi uz darbu. Ko lai saka – Oculoheel pilieni tiešām palīdz! Lietoju tos, kā teikts lietošanas instrukcijā, 3 reizes dienā pa vienam flakonam uz abām acīm, un pagaidām iepriekš minētās problēmas tik ļoti vairs netraucē. Sākumā neticēju homeopātijai, taču, izmēģinot Oculoheel, manas domas par homeopātiskiem līdzekļiem ir mainījušās. Šie pilieni ir ērti lietojami, nav blakusefektu, un arī cena nav tik barga kā tiem pilieniem, ko esmu lietojis agrāk, turklāt ne visi izmēģinātie līdzekļi man ir palīdzējuši. Taču Oculoheel pozitīvo iedarbību sajutu jau pirmajās lietošanas reizēs, tāpēc noteikti lietošu tos arī turpmāk. Paldies!

Margarita, 22 gadi

Esmu studente un daudz nākas strādāt pie datora, rakstīt apjomīgus darbus. Nesen sāku arī lietot kontaktlēcas, kas reizēm rada nepatīkamas sajūtas, grauž acis, laikam tāpēc, ka neesmu vēl īsti pieradusi. Uzzinot par Oculoheel un palasot iepriekšējās atsauksmes medicine.lv, sapratu, ka šis līdzeklis varētu būt man piemērots, tāpēc pieteicos. Tagad ņemu tos vienmēr līdzi uz universitāti un varu būt pārliecināta, ka diskomforta brīžos šie pilieni palīdzēs atvieglot situāciju. Noteikti iesaku tos arī citiem kontaktlēcu lietotājiem! Paldies!

Gunta, 38 gadi

Esmu homeopātijas liela piekritēja, vienmēr dodu priekšroku tikai saudzējošiem preparātiem, kurus droši var lietot ilgtermiņā. Tā kā man ir sausās acs sindroms – asaro acis no vēja, vēsiem laikapstākļiem, no dūmiem, kā arī no rītiem reizēm ir vērojami strutaini izdalījumi no acīm,  man vienmēr pa rokai ir acu pilieni. Tie, kurus lietoju iepriekš, bija izbeigušies, tāpēc nodomāju – kāpēc gan man nepamēģināt Oculoheel, turklāt vēl par brīvu! Pieteicos testam, un Medicine.lv redakcijas darbiniece mani ļoti laipni uzņēma un izsniedza šos acu pilienus, kurus lietoju jau trešo nedēļu! Pārsvarā cenšos ievērot lietošanas instrukciju, bet reizēm pilienus lietoju biežāk, kad sāku just pirmās šī mokošā sindroma pazīmes.  Efekts – ļoti labs, Oculoheel tiešām palīdz – pretēji tautā izplatītiem mītiem par homeopātiskiem līdzekļiem, ka tie nav tik iedarbīgi kā tradicionālie medikamenti! Iepakojums – super ērts un kompakts! Var nēsāt līdzi kabatā, tie tikpat kā neaizņem vietu! Apsveru domu arī tālāk lietot tikai šos pilienus, jo tie ir nedaudz lētāki nekā tie, kurus pirms  tam lietoju, un to iedarbība ir pat labāk jūtama! Paldies!

 

"Oculoheel" acu pilieni ir homeopātiskas zāles, ko lieto, ja ir iekaisušas, pārpūlētas, kairinātas vai asarojošas acis, graušanas sajūta acīs, jutīgums pret gaismu un plakstiņu iekaisumi.

Vienmēr lietojiet šīs zāles tieši tā, kā aprakstīts šajā instrukcijā, vai arī tā, kā to noteicis ārsts vai farmaceits.

Pirms lietošanas iepazīstieties ar zāļu instrukciju!

Pirms zāļu lietošanas konsultējieties ar ārstu vai farmaceitu!

NEPAMATOTA ZĀĻU LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI!

"Farmahelis", UAB
29674365
musdienuhomeopatija.lv
Partizanų.g 198, Kaunas

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

=

* Lūdzu aizpildi summu vārdiski latviešu valodā ar visām garumzīmēm!

SIA "Latvijas Tālrunis" aicina interneta lietotājus - portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro iepriekšminētos noteikumus, viņa komentārs var tikt izdzēsts un SIA "Latvijas Tālrunis" ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem.

Uzņēmumi, saistīti ar raksta tematiku nozarē "Acis, optika / acu veselība":

Nedēļas tēma

Aktuālie piedāvājumi

Deguna starpsienas operācija

Deguna starpsienas operācija

Plastiskās ķirurģijas klīnika Aesthetica piedāvā veikt gan deguna starpsienas korekcijas operācijas, gan estētisko rinoplastiku. Klīnikas Aesthetica otorinolaringologi un ķirurgi ir gatavi palīdzēt ikvienam pacientam. Pieraksties konsultācijai pie Aesthetica jau šodien!

Izskatīties labāk – tā nav veiksme, tas ir lēmums! Patiesība par plastisko ķirurģiju

Izskatīties labāk – tā nav veiksme, tas ir lēmums! Patiesība par plastisko ķirurģiju

Klīnikas "Aesthetica" pamatvērtības ir harmonija, samērīgums un dabiskums. Klientiem, kuri dažādu iemeslu dēļ vēlas veikt uzlabojumus savā izskatā, atgūt pašpārliecību un uzlabot savas dzīves kvalitāti, tas ir iespējams, nezaudējot savu "es". Komfortablā atmosfērā pieprasīti speciālisti, apvienojot augstu profesionālismu, precizitāti un gaumes izjūtu, palīdzēs jums uzlabot jūsu dzīves kvalitāti un piepildīt sapņus. 

Video

Produktu testi

Dr. Pakalns VIVASOLS – imunitātei, pret oksidatīvo stresu un elpceļu veselībai

Dr. Pakalns VIVASOLS – imunitātei, pret oksidatīvo stresu un elpceļu veselībai

Oktobrī medicine.lv sadarbībā ar Dr. Pakalns select zīmolu piedāvā testēt "Dr. Pakalns select VIVASOLS" imunitātei, pret oksidatīvo stresu un elpceļu veselībai.

Testa rezultāti: LIVEO pienskābo un bifidobaktēriju komplekss satrauktam vēderam

Testa rezultāti: LIVEO pienskābo un bifidobaktēriju komplekss satrauktam vēderam

Septembrī Medicine.lv sadarbībā ar Latvijas farmācijas uzņēmumu SIA "Sagitus" piedāvāja testēt "LIVEO Kids" pienskābo un bifidobaktēriju kompleksu ērti lietojamos pulverīšos, kas īpaši paredzēti bērniem.

Testa rezultāti: Dr. Pakalns Select Relaxols – spriedzes mazināšanai, sirdsdarbības uzlabošanai un relaksācijai

Testa rezultāti: Dr. Pakalns Select Relaxols – spriedzes mazināšanai, sirdsdarbības uzlabošanai un relaksācijai

Septembrī Medicine.lv sadarbībā ar "Dr. Pakalns Select" zīmolu piedāvāja testēt "Dr. Pakalns Select RELAXOLS Stress support" spriedzes mazināšanai, sirdsdarbības uzlabošanai un relaksācijas veicināšanai.

Izstāsti Latvijai veselības receptes

"Apimi" dabiskie kosmētikas produkti ķermeņa un sejas kopšanai: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Zīmols "Apimi" ir vēl viens piemērs izdomai, kas rezultējas lieliskos dabiskās kosmētikas produktos ķermeņa un sejas kopšanai. "Apimi" ražojumi ļauj sajust bišu radīto produktu labvēlīgo ietekmi uz skaistumu un labsajūtu ikdienā. Bišu iedvesmoti – Apimi radīti!"

Jaunums Latvijā – ZOE fermentētais probiotiskais dzēriens: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Jaunums Latvijā – ZOE fermentētais probiotiskais dzēriens: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Terapeitiskos nolūkos pārtikas un uztura bagātinātāju veidā tiek izmantoti laktobacilli, bifidobaktērijas un pat streptokoki. Šos dzīvos mikroorganismus sauc par probiotikām, un pārtikas produktus, kas tos satur, sauc par probiotikām. Parasti tie ir piena produkti. Lietuvietis Ramunas Račkausks radīja augu izcelsmes probiotikas produktu, raudzējot auzas, griķus un rīsus – ZOE. 

Uzņēmējs runā