medicine.lv skaitļos

Lietotāji online48
Aktīvie uzņēmumi12741
Nozares raksti1341
Ekspertu atbildes20871
Testa rezultāti: Acu pilieni Oculoheel – homeopātiskais kompleksais preparāts : Latvijas veselības portāls | medicīnas uzņēmumi | medicine.lv

Testa rezultāti: Acu pilieni Oculoheel – homeopātiskais kompleksais preparāts

Konjunktivīts (akūts un hronisks) – līdzās sausās acs sindromam – ir visbiežāk sastopamās acu slimības. Pieaug alerģisku simptomu skaits, tā kā palielinās apkārtējās vides piesārņojums (ozons, gaisa piesārņojums) un darba izraisīts stress (darbs ar personālajiem datoriem, gaisa kondicionieri telpās). Tāpēc iekaisīgas acu slimības tagad sastopamas daudz biežāk (slimību sastopamība pieaug par 10-15% gadā). Konjunktīva simptomi ir niezēšanas, dedzināšanas un graušanas sajūtas acī, pastiprināta asarošana,. Kontaktlēcu lietošana ir vēl viens no konjunktīva iemesliem.

Tā saucamais sausās acs sindroms ir acu slimības, kura ir visbiežāk ārstētā pataloģija, ikgadēji palielinās par 10-15%. Vecāka gada gājuma cilvēkus šī pataloģija skar sevišķi bieži, jo tieši vecumā asaru sekrēcija mazinās. Simptomu izpausme var būt sākot no neliela diskomforta, līdz pat niezēšanas, dedzināšanas sajūtai un svešķermeņa sajūtai acī.

Homeopātiskais kompleksais preparāts Oculoheel satur dažādas pēc homeopātijas principiem sagatavotas aktīvās sastāvdaļas. Pamatojoties uz pretiekaisuma, antieksudatīvu un antiseptisku darbību, preparāts ir efektīgs konjunktīva un tā saucamā sausā acs sindroma ārstēšanai. Oculoheel acu pilieni nerada pierašanu, to efektivitāte, ilgstoši lietojot, nesamazinās, tāpēc preparāts ir piemērots ilglaicīgai terapijai, kas ir nepieciešama, piemēram, ārstējot hronisku konjunktīvu. Preparāts nesatur konservantus, tāpēc to var droši lietot kontaktlēcu lietotāji.

Devas un lietošana: Flakona saturs paredzēts vienai lietošanas reizei: t.i., pilināšanai 1 reizi kreisajā un/vai labajā acī, ja nepieciešams. Atvērt flakonu tieši pirms lietošanas. Atvērtos neizlietotos flakonus izmest, nelietot atkārtoti.Ieteicamā deva bērniem un pieaugušajiem ir: parasti iepilina pa 1 pilienam slimajā acī 3 reizes dienā.

Iepakojuma saturs:

-    1 flakoniņš 0,45ml (=0,45g) satur aktīvās vielas:
    
Euphrasia     D5    110,7mg
Cochlearia officinalis    D5    110,7mg
Pilocarpus    D5    110,7mg
Echinacea     D5    110,7mg

Linda, 33 gadi

Vēlējos izmēģināt Oculoheel homeopātisko preparātu, jo ikdienā pavadu ilgas stundas pie datora ekrāna. Rezultātā acis nereti ir nogurušas un apsārtušas, vakaros mēdz pat sāpēt un ir grūti paveikt ikdienišķos darbus.

Pilieni ir ļoti ērti, viegli lietojami. Iepakojums parocīgs – ja kaut kur jādodas, līdzi var paņemt tieši tik devas, cik nepieciešams. Tā kā iepakojums vienlaikus ir arī gana izturīgs, nebija bažu, ka tas varētu somu izlīt vai saspiesties. Pilināju pa vienam pilienam aptuveni divas trīs reizes dienā, un rezultāts bija ļoti labs. Nepatīkamie simptomi izzuda jau pēc pāris lietošanas reizēm. Noteikti ieteikšu līdzekli arī citiem.

Juta, 29 gadi

Pieteicos testēt Oculoheel acu pilienus, jo manas acis ir ļoti jutīgas – šī iemesla dēļ vēlējos izmēģināt homeopātiskus preparātus. Ar rezultātu esmu apmierināta – līdzeklis mazina diskomfortu, graušanas sajūtu, acis vairs nav apsārtušas un kopumā jūtas labāk. Priecājos, ka izmēģināju un plānoju lietot šos pilienus arī turpmāk.

Vita, 44 gadi

Vēlējos izmēģināt Oculoheel acu pilienus, jo šis ir homeopātisks preparāts, līdz ar to tā lietošanai nav it nekādu risku, un to bez bažām var izmantot, vien konsultējoties ar farmaceitu. Pilienu iepakojums man šķita ļoti ērts un higiēniski lietojams. Līdzekli izmantoju reizēs, kad visu dienu pavadīju pie datora un acis nepatīkami sāpēja. Jau uzreiz pēc lietošanas bija jūtams, ka preparātam ir ļoti labvēlīgs efekts – nepatīkamās sajūtas pārgāja, acis bija nomierinātas.

Ilze, 44 gadi

Vēlējos izmēģināt produktu, jo, dienu pavadot pie datora, ļoti nogurst acis. Līdzīgus  acu pilienus ģimenē bijām lietojuši arī iepriekš, mums patīk tas, ka ir ērts iepakojums, un tie ir gan viegli pilināmi pieaugušajiem, gan nebiedē bērnus .

Acu pilienus lietoju no rīta un vakarā. Efekts labs, acis jutās možākas  Kādā reizē tie paglāba mazo meitu (10 gadi). Acīs bija iekritis kņudošs gruzis, bet ar pilieniem to izskalojām un novērsām niezi acī. Pilinājām pilienus vēl 3 dienas, pēc gruža izskalošanas, un bērns jutās ļoti labi.

Marika, 39 gadi

Oculoheel pilienus izmantoju gan sev, gan meitai. Iepakojums ir ērts, tā lietošana nesagādā nekādas grūtības vai papildu sagatavošanos. Izmantoju preparātu vakaros, kad pēc garas darba dienas jutu nepatīkamas sajūtas, acis šķita sausas un iekaisušas. Līdzeklis palīdzēja ļoti labi.

Meitai pēc spēlēšanās ārā actiņas bieži ir saberztas un pēc pieskaršanās tām ar netīrām rokām mēdz sākties iekaisums. Testa periodā bērnam bija attīstījies samērā spēcīgs iekaisums, taču pēc pilienu lietošanas tas pārgāja trīs dienu laikā.

Ļoti labs līdzeklis, ko noteikti var lietot gan pieaugušie, gan bērni.

Ilze, 50 gadi

Vēlējos izmēģināt Oculoheel acu pilienus, jo dažkārt šķietami bez iemesla acīs mēdz būt sasārtuši asinsvadiņi. Vēlējos atrast preparātu, kas spētu to novērst.

Iepakojums ir ļoti ērts un parocīgs ikdienas lietošanai. Lietoju divas trīs reizes nedēļā – tad, kad bija redzami sarkanie asinsvadi. Efekts bija ideāls – acu baltumi kļuva balti, nepatīkamās sajūtas izzuda. Iedevu izmēģināt arī draudzenei – viņai sāpēja acis no ilgstošas datora lietošanas. Arī viņai šie pilieni lieti noderēja un palīdzēja.

Ilga, 62 gadi

Pieteicos medicine.lv testam, jo pēdējā laikā acis kļuvušas jutīgākas, pēc ilgstoša darba pie datora, lasīšanas vai TV skatīšanās jūtams diskomforts, graušana, nieze, reizēm pat grūti noturēt acis vaļā.

Pilieni man tiešām ļoti patika. Bija viegli un ērti lietojami, izmantoju tos arī profilaktiskā nolūkā – pilināju arī no rītiem, kad nepatīkamo sajūtu vēl nebija. Tie palīdzēja gan novērst diskomfortu pēc tam, kad simptomi jau parādījušies, gan efektīvi pasargāja acis tā, ka nepatīkamās sajūtas nemaz neparādījās. Lai izvairītos no atkārtota diskomforta, izmantošu šo homeopātisko līdzekli arī turpmāk.

Anita, 41 gads

Ilggadējs darbs ar datoru dara savu, un reizēm ir nepieciešams kāds līdzeklis, lai acis sajustos labāk, it īpaši vakaros. Esmu lietojusi dažādus acs pilienus, bet šoreiz izvēlējos Oculoheel galvenokārt tādēļ, ka līdzeklis ir homeopātisks.

Varu tekt tikai to labāko. Vakarā lietojot, acis sajūtas viegli, pazūd spiediena sajūta, kas raksturīga tad, kad tās ir pārpūlētas, sausuma un graušanas sajūta. Ir nācies lietot arī no rīta, kad acis sasarkušas, labi palīdz.

Zaiga, 52 gadi

Man ļoti bieži vējainā laikā asaro acis, pēc farmaceita ieteikuma pamēģināju Oculoheel acs pilienus. Pēc dažu dienu lietošanas 3 x dienā, asarošana patiešām ir pārgājusi. Arī pret gaismu acis nav tik jūtīgas. Iepakojums ļoti ērts, ikdienas lietošanai piemērots.

Karīna, 30 gadi

Ikdienā strādāju pie datora, tāpēc acis bija kļuvušas nepatīkami sausas, vakarā bija jūtams saspringums un citas nepatīkamas sajūtas. Meklēju līdzekli, kas varētu palīdzēt, tāpēc pieteicos testēt Oculoheel pilienus.

Patika gan iepakojums, gan līdzekļa piedāvātais efekts. Viegli un ātri lietojams – būtībā iepilināt pilienus acī iespējams jebkur. Neitrālas sajūtas, toties pozitīvs rezultāts. Pēc nedēļas lietošanas visi simptomi bija pazuduši, jutos labi pat pēc ilgām darba stundām. Kopumā esmu priecīga un profilakses nolūkā turpināšu lietošanu arī turpmāk.

Madara, 44 gadi

Lai gan pēdējā laikā nereti esmu lasījusi par homeopātijas neefektivitāti, pati joprojām labprāt izvēlos šādus preparātus reizēs, kad nepieciešams apārstēt kādas mazākas vainas un nepatīkamas sajūtas. Tāpēc pieteicos izmēģināt arī Oculoheel acu pilienus nogurušām acīm. Līdzeklis man sagādāja patīkamu pārsteigumu. Efekts bija līdzvērtīgs medicīniskajiem acu pilieniem. Tiesa, mani nomocīja vien nepatīkams acu nogurums vakaros – šim nolūkam Oculoheel bija ļoti laba izvēle. Acis uzreiz jutās labāk un līdz ar to uzlabojās mana kopējā pašsajūta.

Inese, 37 gadi

Pieteicos acu pilienu testam, jo acis ātri nogurst, asaro, apsārst un sajūta kļūst ļoti nepatīkama. Reizēm viss ir kārtībā, bet atsevišķās dienās šādas sajūtas var būt visas dienas garumā. Acu ārsts konstatēja sausās acs sindromu, tad nu meklēju sev piemērotākos pilienus šīs problēmas ārstēšanai.

Oculoheel darbojas ļoti labi. Efekts ir acīmredzams. Manām acīm ļoti patika. Pazuda gan nogurums, gan citi simptomi. Varu ieteikt kā efektīvu līdzekli.

Biruta, 33 gadi

Mans darbs noris pie datora, tāpēc dienas beigās bieži ir nogurušas acis. Reizēm tās pat sāp un asaro, kā rezultātā vakaros ir grūti vadīt automobili. Pieteicos produkta testam, lai izmēģinātu līdzekli, kas šo problēmu varētu novērst.

Pilieni ir ļoti ērti lietojami, viegli atverami un izmantojami. Efekts ir labs – nepatīkamās sajūtas pāriet un acis patīkami atslābinās. Varu ieteikt šos pilienus kā labu risinājumu ikvienam, kas ikdienā sastopas ar pastiprinātu acu saspringumu.

Maija, 54 gadi

Gluži kā ikvienam, arī manas acis reizēm mēdz būt apsārtušas, jutīgas, nedaudz iekaisušas. Izmēģināju Oculoheel acu pilienus, un tie ļoti labi noder, lai visus šos simptomus novērstu. Acis tiek papildu mitrinātas, apsārtums mazinās un arī kopējās sajūtas uzlabojas. Paši pilieni ir ļoti parocīgi – neliels iepakojums, kas sadalīts dozētās devās. Atliek tikai atvērt un lietot, lieki nemērot, cik nepieciešams un neiepilinot actiņā par daudz. Labs produkts, ko vērts iegādāties atkārtoti.

Sintija, 24 gadi

Pieteicos testam, jo pastāvīgi saskaros ar diskomfortu, strādājot pie datora. Jau pēc stundas acis sāk grauzt, sūrstēt, kļūst grūtāk koncentrēties. Lietoju pilienus aptuveni trīs reizes dienā – ik reizes, sajūtot diskomfortu. Līdzeklis labi palīdzēja – gandrīz uzreiz kļuva vieglāk, varēja bez bažām turpināt darbu. Labs preparāts ikdienas lietošanai.

Anda, 23 gadi

Testēt Oculoheel homeopātisko līdzekli vēlējos tādēļ, ka ikdienā vajadzīgi kādi pilieni, kas uzlabo acs dabīgo vidi. Tā kā katru dienu regulāri lietoju dažādas viedierīces, acis nereti ir sagurušas,  jutīgas pret gaismu.

Šie pilieni palīdzēja. Patīkami mitrina, uzreiz sniedz atvieglojumu. Tieši tas, kas nepieciešams, ja acis ilgstoši bijušas sasprindzinātas. Noteikti vērts pieminēt, ka tos iespējams lietot arī tad, ja acīs ir kontaktlēcas – tas man bija ļoti būtiski.

Marika, 19 gadi

Man ir slikta redze, ir pārslimotas dažādas ar acīm saistītas saslimšanas, tāpēc acu veselībai ikdienā pievēršu papildu uzmanību. Oculoheel pilieni manās rokās nonāca īstajā brīdī – sesijas laikā ilgstoši strādāju pie datora, lasīju arī vēlās nakts stundās. Līdzeklis ir viegli lietojams, ērti ievietojams somā un izmantojams jebkurā vietā. Efekts ir ātrs un iedarbīgs. Pēc pāris minūtēm iespējams turpināt darbu, un acis jūtas jau daudz labāk. Kopumā varu teikt tikai to labāko – izmantošu šos pilienus arī turpmāk.

Līga, 24 gadi

Tā kā strādāju pie datora, manas  acis ļoti nogurst, noguruma dēļ tās sāka asarot. Mēģināju atrast labu līdzekli, kas varētu novērst šo acu asarošanu un nepatīkamo diskomfortu, "graušanu" acīs, tāpēc pieteicos testēt Oculoheel acu pilienus. Ļoti ērti lietojams. Lietoju  pēc darba, vakaros, kad acis ir  nogurušas, apsārtušas. Lietojot šo produktu, uzreiz redzēju rezultātu – līdzeklis momentā novērsa acs asarošanu, diskomforta sajūtu acīs. Noteikti ieteikšu šo produktu arī saviem draugiem un paziņām.

Vineta, 28 gadi

Pieteicos testēt šo produktu, jo Oculoheel ir homeopātisks preparāts, turklāt ļoti noderīgs ikdienā. Patika pilienu iepakojums, kas jau dozēts vajadzīgajā daudzumā. Tāpat labs efekts – lieliski mitrina acs virsmu, novērš diskomfortu, asarošanu, graušanu. Iesaku katram, kas ikdienā ilgas stundas darbojas pie datora ekrāna – ne tikai palīdzēs, bet arī kalpos profilaksei.

Oculoheel acu pilieni ir homeopātiskas zāles, lieto, ja ir iekaisušas, pārpūlētas, kairinātas vai asarojošas acis, graušanas sajūta acīs, jutīgums pret gaismu un plakstiņu iekaisumi.

Vienmēr lietojiet šīs zāles tieši tā, kā aprakstīts šajā instrukcijā, vai arī tā, kā to noteicis ārsts vai farmaceits.

Pirms lietošanas iepazīstieties ar zāļu instrukciju.

Pirms zāļu lietošanas konsultējieties ar ārstu vai farmaceitu.

NEPAMATOTA ZĀĻU LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI!

"Farmahelis", UAB

29674365

musdienuhomeopatija.lv

Partizanų.g 198, Kaunas

 

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

=

* Lūdzu aizpildi summu vārdiski latviešu valodā ar visām garumzīmēm!

SIA "Latvijas Tālrunis" aicina interneta lietotājus - portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro iepriekšminētos noteikumus, viņa komentārs var tikt izdzēsts un SIA "Latvijas Tālrunis" ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem.

  • Jana 01.08.2019 10:22
    Pilieni ir labi, bet flakons ir izgatavots no tik cietas plastmasas ka nevar izpiest normāli pilīti laukā. Vecam cilvēkam vispār grūti. Plastmasai jābūt mīkstākai.

Uzņēmumi, saistīti ar raksta tematiku nozarē "Acis, optika / acu veselība":

Nedēļas tēma

Aktuālie piedāvājumi

Deguna starpsienas operācija

Deguna starpsienas operācija

Plastiskās ķirurģijas klīnika Aesthetica piedāvā veikt gan deguna starpsienas korekcijas operācijas, gan estētisko rinoplastiku. Klīnikas Aesthetica otorinolaringologi un ķirurgi ir gatavi palīdzēt ikvienam pacientam. Pieraksties konsultācijai pie Aesthetica jau šodien!

Izskatīties labāk – tā nav veiksme, tas ir lēmums! Patiesība par plastisko ķirurģiju

Izskatīties labāk – tā nav veiksme, tas ir lēmums! Patiesība par plastisko ķirurģiju

Klīnikas "Aesthetica" pamatvērtības ir harmonija, samērīgums un dabiskums. Klientiem, kuri dažādu iemeslu dēļ vēlas veikt uzlabojumus savā izskatā, atgūt pašpārliecību un uzlabot savas dzīves kvalitāti, tas ir iespējams, nezaudējot savu "es". Komfortablā atmosfērā pieprasīti speciālisti, apvienojot augstu profesionālismu, precizitāti un gaumes izjūtu, palīdzēs jums uzlabot jūsu dzīves kvalitāti un piepildīt sapņus. 

Video

Produktu testi

Dr. Pakalns VIVASOLS – imunitātei, pret oksidatīvo stresu un elpceļu veselībai

Dr. Pakalns VIVASOLS – imunitātei, pret oksidatīvo stresu un elpceļu veselībai

Oktobrī medicine.lv sadarbībā ar Dr. Pakalns select zīmolu piedāvā testēt "Dr. Pakalns select VIVASOLS" imunitātei, pret oksidatīvo stresu un elpceļu veselībai.

Testa rezultāti: LIVEO pienskābo un bifidobaktēriju komplekss satrauktam vēderam

Testa rezultāti: LIVEO pienskābo un bifidobaktēriju komplekss satrauktam vēderam

Septembrī Medicine.lv sadarbībā ar Latvijas farmācijas uzņēmumu SIA "Sagitus" piedāvāja testēt "LIVEO Kids" pienskābo un bifidobaktēriju kompleksu ērti lietojamos pulverīšos, kas īpaši paredzēti bērniem.

Testa rezultāti: Dr. Pakalns Select Relaxols – spriedzes mazināšanai, sirdsdarbības uzlabošanai un relaksācijai

Testa rezultāti: Dr. Pakalns Select Relaxols – spriedzes mazināšanai, sirdsdarbības uzlabošanai un relaksācijai

Septembrī Medicine.lv sadarbībā ar "Dr. Pakalns Select" zīmolu piedāvāja testēt "Dr. Pakalns Select RELAXOLS Stress support" spriedzes mazināšanai, sirdsdarbības uzlabošanai un relaksācijas veicināšanai.

Izstāsti Latvijai veselības receptes

"Apimi" dabiskie kosmētikas produkti ķermeņa un sejas kopšanai: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Zīmols "Apimi" ir vēl viens piemērs izdomai, kas rezultējas lieliskos dabiskās kosmētikas produktos ķermeņa un sejas kopšanai. "Apimi" ražojumi ļauj sajust bišu radīto produktu labvēlīgo ietekmi uz skaistumu un labsajūtu ikdienā. Bišu iedvesmoti – Apimi radīti!"

Jaunums Latvijā – ZOE fermentētais probiotiskais dzēriens: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Jaunums Latvijā – ZOE fermentētais probiotiskais dzēriens: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Terapeitiskos nolūkos pārtikas un uztura bagātinātāju veidā tiek izmantoti laktobacilli, bifidobaktērijas un pat streptokoki. Šos dzīvos mikroorganismus sauc par probiotikām, un pārtikas produktus, kas tos satur, sauc par probiotikām. Parasti tie ir piena produkti. Lietuvietis Ramunas Račkausks radīja augu izcelsmes probiotikas produktu, raudzējot auzas, griķus un rīsus – ZOE. 

Uzņēmējs runā