medicine.lv skaitļos

Lietotāji online37
Aktīvie uzņēmumi12795
Nozares raksti1632
Ekspertu atbildes21477
Testa rezultāti: Acorus Balance Fiber – šķiedrvielu kompleksi tavai veselībai! : Latvijas veselības portāls | medicīnas uzņēmumi | medicine.lv

Testa rezultāti: Acorus Balance Fiber – šķiedrvielu kompleksi tavai veselībai!

Martā Medicine.lv sadarbībā ar SIA "Dabas tēja" piedāvāja testēt "Acorus Balance Fiber" šķiedrvielu kompleksu.

Lana, 43 gadi

Pieteicos testēšanai, jo esmu ilgu laiku cīnījusies ar gremošanas problēmām, kā arī ar  aizcietējumiem un neregulāru zarnu darbību. Meklēju dabīgu risinājumu, un FIBER PSYLLIUM mani ieinteresēja ar savu spēju darboties kā zarnu "birste". Papildus tās reklāma solīja uzturēt optimālu holesterīna līmeni, kas rodas no fast-food, saldumiem, veikala paku sulām u. c. Tāpat mani ieinteresēja FIBER SUGAR BALANCE, jo tas var palīdzēt kontrolēt cukura līmeni asinīs un mazināt saldumu kāri, tāpēc paralēli FIBER PSYLLIUM testam iegādājos un notestēju arī šādu produktu.

FIBER PSYLLIUM iepakojums ir gan informatīvs, gan pievilcīgs. Izmērs ir atbilstošs produkta daudzumam un ērti glabājams.
Lietošana ir ļoti vienkārša. Pulveris ir viegli iejaucams ūdenī vai sulā, un tam nav izteiktas garšas. FIBER PSYLLIUM pulverim ir nedaudz graudaina konsistence un neitrāla smarža. FIBER SUGAR BALANCE pulverim ir smalkāka konsistence un nedaudz saldena garša.

Lietoju FIBER PSYLLIUM vienu reizi dienā, no rīta, kopā ar brokastīm. FIBER SUGAR BALANCE lietoju 1-2 reizes dienā, pirms ēdienreizes, īpaši, ja sajutu kāri pēc saldumiem.
Jau pēc dažām dienām pamanīju uzlabojumus. FIBER PSYLLIUM palīdzēja atvieglot zarnu darbību un samazināt aizcietējumu. FIBER SUGAR BALANCE palīdzēja man justies ilgāk paēdušai un kontrolēt cukura līmeni asinīs. Kopumā jutos daudz labāk - enerģiskāk.
Esmu ļoti apmierināta ar FIBER PSYLLIUM un FIBER SUGAR BALANCE. Šie produkti ir efektīvi palīdzējuši uzlabot manu gremošanas sistēmas veselību un pašsajūtu. Es noteikti ieteiktu tos citiem, kuri vēlas kontrolēt cukura līmeni asinīs, kā arī uzlabot asinssastāvu, un līdz ar to kopējo organisma veselību.

Sandra, 41 gads

Pavasarī un vasarā sarodas tik daudz svaigu un gardu produktu, ka reizēm nesaprotu, kā pēc tam kuņģim ar to visu tikt galā. Tad parasti sāku lielos daudzumos dzert ūdeni, lietot klijas. Jo tas viss palīdz ātrāk vēderam pārstrādāt apēsto. Draudzenes mudināta pieteicos testēt Medicine.lv portālā piedāvātās Acorus Balance Fiber šķiedrvielas - Fiber psyllium ceļteku sēklapvalkus, kas tiek pozicionēti kā efektīva zarnu ''birste'' gremošanas trakta darbībai un labsajūtai. 

Pievienoju divas ēdamkarotes Fiber Psyllium savā rīta smūtijā un pamanīju, ka vēdera darbība krietni uzlabojās un kļuva regulārāka, vēdera izeja strādā kā pulkstenis un ir regulāra, kā arī mazāk saskaros ar smaguma sajūtu vēderā. Arī apetīte ir mazinājusies un vienā ēdienreizē apēdu mazāku prociju. Turklāt Fiber Psyllium iepakojums ir ļoti viegls, parocīgs un ērti ņemams līdzi jebkurā somā, ja nepieciešams doties kādā izbraucienā.

Iesaku vismaz pamēģināt katram! Varbūt, kad būsiet novērtējuši, tas kļūs par jūsu ikdienas neatņemamu sastāvdaļu!

Una, 34 gadi

Izvēlējos testēt Acorus Balance FIBER PSYLLIUM, jo bieži saskaros ar tādām problēmām kā vēdera pūšanās, arī vēdera izeja nav regulāra. Saprotot, ka manā uzturā ir par maz šķiedrvielu, priecājos par iespēju pamēģināt šķiedrvielas uztura bagātinātāja formā, turklāt apraksts bija ļoti pārliecinošs.

FIBER PSYLLIUM garša nebija ne patīkama, ne nepatīkama, saprotu, kas tas ir par produktu – ceļtekas sēklapvalki – līdz ar to necerēju, ka būs garšīgi, turklāt man svarīgāks bija efekts.

FIBER PSYLLIUM lietošana ir ērta – divas tējkarotes nešķīstošā pulvera jāsajauc vai nu ar ūdeni vai jebkuru citu dzērienu, piemēram, sulu vai pienu, un šis kokteilis jāizdzer, pēc tam uzdzerot vēl 200 ml šķidruma pa virsu. Pamēģināju lietot šo produktu ar dažādiem dzērieniem, bet visērtāk un patīkamāk to bija lietot, iejaucot augļu smūtijā, ko lietoju vienu reizi dienā starp ēdienreizēm. Un tik tiešām – apzīmējums “zarnu birste” – itin nemaz nav samelots. Jau pirmajā dienā vēders sāka strādāt labāk, un vēdera izeja bija normāla katru dienu visu šī uztura bagātinātāja lietošanas laiku. Arī vēdera uzpūšanās piemeklēja krietni retāk. Esmu apmierināta ar šo produktu un plānoju pamēģināt arī citus veidus, lai atrastu sev vispiemērotāko! Liels paldies!

Madara, 33 gadi

Acorus Balance Fiber Cardio vēlējos izmēģināt pēc draudzenes ieteikuma. Viņa ir fitnesa trenere un ikdienā lieto ļoti daudz dažādus līdzīgus produktus organisma tīrīšanai, kā arī uzturēšanai “darba kārtībā”. Sākumā uz to raudzījos skeptiski, bet, redzot viņas slaido augumu, arī man gribētos vasaras sezonu atklāt ar pagājušā gada peldkostīmu, nevis meklējot pāris izmērus lielāku. Tā kā man garšo auzu, rīsu u. c. graudaugu putras, šis produkts likās kaut kas no šīs pašas “ēdienu grupas”.  

Izvēlējos testēt Fiber-Cardio, jo tas satur D-ribozi, magniju, B1 vitamīnu un rutīnu – enerģijai, sirds un asinsvadu veselībai. Manuprāt, ļoti noderīgi un veselīgi jebkuram vecumam.

Iepakojums ir moderns, stilīgs un ērts lietošanā. Varēja būt lielāks tilpums. Smarža, garša neitrāla.

Es to katru rītu iebēru rīta smūtijā, kas parasti sastāv no paniņām vai kefīra, spinātiem, wasabi pastas vai mārrutku krēma, dillēm. Tāpēc atsevišķi nesajutu, kā garšo pats šķiedrvielu komplekss. Tas ātri iesūcās, uzbrieda un biezināja smūtiju. Pēc šāda smūtija jutos tik pat kā paēdusi pamatīgas brokastis. Lai gan ievērojami ātrāk notika procesi, kas veicināja gremošanu un aicināja uz wc, pašsajūta no rīta ir lieliska, spēks un enerģija, vēders rīta sapulcē darbā neburkšķēja kā citkārt.

Lietoju katru rītu, dažādos salikumos, citreiz arī gatavoju saldo smūtiju ar bezgaršas jogurtu, medu vai saldētām ogām, kanēli, u. c. un pievienoju Acorus Balance Fiber šķiedrvielas.

Manuprāt, šis ir tiešām lielisks produkts, kas bagātina ikdienas ēdienu, dzērienu. Es to ar pārliecību iegādāšos turpmāk un lietošu, jo tas man deva labāku pašsajūtu visas dienas garumā.

Anna, 52 gadi

Pienāk tas gada skaitlis, kad sāc pamatīgi izvērtēt un pārdomāt gan to, ko tu ēd, gan – kā ēd. Lai arī kopumā ēdu normāli, kā jau visiem, arī man ik pa laikam prasās tā pamatīgāk pārskatīt ēdienkarti. Jo tas, ko ēdam, tomēr atspoguļojas gan veselībā, gan pašsajūtā. Lai arī dārzeņus, gan svaigus, gan tvaicētus un ceptus, ēdu pietiekami daudz, es šad tad dažādībai lietoju arī papildu šķiedrvielas – gan lai normalizētu vēdera izeju, gan lai uzņemtu papildus vērtīgas vielas. Un, tā kā ikdienā daudz pārlasu medicīniskus rakstus veselības portālā Medicine.lv, tad šoreiz pamanīju, ka iespējams testēt un sniegt atsauksmi par pieredzi ar Acorus Balance Fiber šķiedrvielām Cardio. Tajā papildus šķiedrvielām ir arī magnijs un B grupas vitamīni. Šie komponenti kopā ar šķiedrvielām palīdz uzturēt sirds un asinsvadu veselību. 

Man ērtākais veids, kā uzņemt šīs šķiedrvielas ir pievienot tās rīta biezputrai. Garšīgi un ļoti veselīgi! Un pēc tam pašsajūta visas dienas garumā ir lieliska. Esmu mundra un enerģijas pilna. Arī retāk saskaros ar vēdera diskomfortu, kas iepriekš mēdza piemeklēt vismaz divas trīs reizes nedēļā. Es noteikti iesaku šīs Acorus Balance Fiber Cardio šķiedrvielas, gan lai rūpētos par vēdera veselību, gan sirds un asinsvadu veselību.

Justīne, 45 gadi

Tā kā aktīvi nodarbojos ar sportu, man ir svarīgi uzturēt normā savu enerģijas līmeni, kā arī, protams, svarīga ir sirds un asinsvadu veselība, īpaši pie paaugstinātas slodzes, tāpēc izvēlējos pamēģināt Acorus Balance Fiber Cardio šķīstošās šķiedrvielas. Turklāt līdz šim šķiedrvielas esmu uzņēmusi mazāk nekā to vajadzētu, kas atsaucās arī uz vēdera pasšajūtu. Bieži bija aizcietējumi, apgrūtināta vēdera izeja.

Acorus Balance Fiber Cardio ir balts pulveris, kam, sajaucot ar ūdeni, ir viegli saldena piegarša. Tas ļoti labi izšķīst ūdeni un ir ērti to lietot divas reizes dienā, dažas minūtes pirms ēšanas. Lietojot Acorus Balance Fiber Cardio aptuveni vienu mēnesi, sajutos kopumā labāk. Enerģijas līmenis ir jūtami uzlabojies, jo ir pieaugusi izturība treniņos, piemēram, varu noskriet garākas distances nekā iepriekš. Arī pēc sporta nogurums ir mazāks. Tāpat ir sākusi normalizēties vēdera izeja, nu jau tā kļūst regulārāka, bet ir vēl pie kā strādāt. Domāju, ka šīs šķiedrvielas varētu lietot arī turpmāk, jo tas ir ērts un uzticams veids, kā papildināt savu uzturu ar šķiedrvielām, kad pašam neizdodas tās uzņemt pietiekamā daudzumā. Turklāt redzu pozitīvas izmaiņas, lietojot šo produktu. Mīļš paldies par iespēju izmēģināt Acorus Balance Fiber Cardio.

Olga, 36 gadi

Sākoties pavasarim, man aktuāla tēma ir veselības uzlabošana un ziemā uzkrātā svara samazināšana. Tāpēc mani uzrunāja Medicine piedāvājums iepazīties un izmēģināt "Acorus Fiber Sugar Balance" šķiedrvielu kompleksu, ko piedāvā SIA "Dabas tēja".

Iepazinos ar aprakstu un uzzināju, ka mēdz būt arī ūdenī šķīstošās šķiedrvielas, kas uzbriestot veido želejveida masu, kas kalpo par barību zarnu labajām baktērijām, kā arī uzsūc un izvada toksīnus. Un vēl svarīgs faktors, ka tas ir 100% dabīgs šķiedrvielu komplekss. Tāpēc "Acorus Fiber Sugar balance" šķiedrvielas man ir piemērotas. Turklāt apzinos, ka, arī pievēršoties veselīgam uzturam, neizdosies uzņemt vajadzīgo šķiedrvielu daudzumu.

Man ir palielināts svars, tāpēc es esmu saplānojusi kompleksu pieeju veselības uzlabošanai. Konsultējos ar uztura speciālistu par veselīgu un sabalansētu uzturu, kā arī ieplānoju regulāras fiziskās aktivitātes. Tā kā man ir arī pastiprināta vēlme pēc saldumiem, kas arī ir viens no svara pieauguma iemesliem, ir arī nedaudz palielināts cukura līmenis asinīs. Tāpēc izvēlējos notestēt FIBER SUGAR BALANCE šķiedrvielas, kas satur gimnēnu, kanēli un hromu. Gimnēmas lietošana palīdzot samazināt vēlmi pēc saldumiem, mazināt apetīti, un tas ir tieši tas, kas man palīdzētu svara korekcijai.

FIBER SUGAR BALANCE šķiedrvielām ir gaumīgs, labi izstrādāts dizains. Šķiedrvielu pulveris ir glītā bundžā, patīkamos zaļajos toņos ar baltiem cukura graudiņiem. Bundžā ir 220 grami gaiši brūna, smalka pulverīša, kam ir viegls zāļu tējas aromāts. Vienu tējkaroti šķiedrvielu pulvera samaisīju ar 200 ml silta ūdens. Šķiedrvielas uzreiz pilnībā izšķīda un sanāca tāds brūns dzēriens kā zāļu tēja, kas arī smaržoja un garšoja līdzīgi zāļu tējai, garša ir dabīga un nedaudz rūgtena. Bet, tā kā man garšo zāļu tējas, tad arī šis šķiedrvielu kokteilītis man patika.

Lietoju, kā ieteikts, divas reizes dienā, no rīta un vakarā, apmēram 20 minūtes pirms ēšanas. Lietošana ir ērta un nesagādā grūtības. FIBER SUGAR BALANCE  šķiedrvielas sanāca lietot gandrīz mēnesi. Lietošanas laikā novēroju, ka uzlabojās gremošanas trakta darbība, atbrīvojos no vēdera pūšanās un burkšķēšanas un normalizējās vēdera izeja. Ievērojot veselīgu uzturu, kas sākumā nebija viegli, FIBER SUGAR BALANCE palīdzēja mazināt apetīti un pats galvenais – pakāpeniski samazināja vēlmi pēc saldumiem. Pēc mēneša rezultāti, manuprāt, ir ļoti labi, jo pašsajūta ir uzlabojusies, ir samazinājies nogurums, jūtos aktīvāka, dzīvespriecīgāka, kā arī par 4 kilogramiem vieglāka.

Pateicoties šai kompleksajai pieejai veselīgam uzturam,  fiziskajām aktivitātēm un FIBER SUGAR BALANCE šķiedrvielām, man izdevās ātrāk un efektīvāk sasniegt labus rezultātus.

Iegādājos jau nākamo FIBER SUGAR BALANCE šķiedrvielu kompleksu. Esmu ļoti apmierināta ar rezultātiem. Paldies!

Madara, 36 gadi 

Parasti, kad paēdu vai ieturu maltīti, pēc kādām 10-15 minūtēm man uznāk nepārvarama vēlme pēc kāda deserta vai saldumiem. Protams, man ir arī liekais svars un iemeslu tam ļoti labi zinu. Tomēr cīnīties ar to īsti nesanāk un sadzīvot – vēl mazāk. 

Tādēļ meklēju veidu, kā uzņemt pietiekami vērtīgus uztura bagātinātājus un tai pat laikā mazināt vēlmi pēc saldumiem. 

Latvijas veselības portālā par šo tēmu izglīto ļoti bieži, un esmu pateicīga portālam par vērtīgiem rakstiem un ieteikumiem, kā uzlabot veselību. Vienā no šādiem rakstiem ieraudzīju informāciju par Acorus Balance Fiber šķiedrvielām ar gimnēmu, kanēli un hromu - sāta sajūtai, saldumu vēlmes kontrolei un cukura līmenim asinīs. Pievienoju Acorus Balance Fiber šķiedrvielas ar gimnēmu, kanēli un hromu rīta biezpienam, un vēlme pēc saldumiem patiešām ļoti mazinās. Es to pamanīju pēc apmēram 3 nedēļu šķiedrvielu lietošanas. Pēc mēneša man pat mazliet sāka samazināties svars, kurš arī pēc 2 mēnešu lietošanas pakāpeniski, pa mazam solītim, turpina zust. Iesaku Acorus Balance Fiber šķiedrvielas ar gimnēmu , kanēli un hromu visiem ar lieko svaru un vēlmi dzīvē ko pamainīt!

Lolita, 31 gads

Lielākoties, nododot asins analīzes, man ir nedaudz paaugstināts cukura līmenis, kas ir loģiski, jo nevaru atturēties no saldumiem. Arī svars, protams, ir palielināts. Nu jau 4 mēnešus rūpīgi esmu pievērsusies veselīgam dzīvesveidam, regulāri sportoju, lai izvairītos no veselības problēmām nākotnē, ko var veicināt pārlieku liels svars. Svara mazināšanā uzlabojumi jau ir redzami, bet ar kāri uz saldumiem cīnīties ir ļoti grūti, šķiet, tā ir tikai pieaugusi līdz ar fiziskajām aktivitātēm. Tāpēc meklēju kādus uztura bagātinātājus, kas palīdzētu šo saldumu kāri kontrolēt un mazināt cukura līmeni asinīs, kā arī, protams, palīdzētu svara mazināšanas procesā. Palasot par Acorus Fiber Sugar Balance, radās cerība, ka tas varētu būt man piemērots risinājums.

Patīk, ka uztura bagātinātājs ir šķīstošs, kas padara to ērtu lietošanā, sajaucot teju ar jebkuru auksto dzērienu. Es lielākoties to sajaucu ar ūdeni, kas apvienojumā ar pulveri kļuva nedaudz saldens. Pulveris ļoti ātri izšķīst. Lietoju Fiber Sugar Balance divas reizes dienā, 20 minūtes pirms ēšanas pēcpusdienā un tuvāk uz vakarpusi, jo tad parasti ir aktīvākais laiks, kad sāku domāt par saldumiem. Un esmu pārsteigta! Sāku pamanīt, ka pēc šī uztura bagātinātāja varu apēst mazāku porciju un ar laiku tā vēlme pēc saldumiem arī mazinājās (sākot no otrās/trešās nedēļas)! Pēc mēneša lietošanas biju nodevusi asins analīzes un cukura līmenis bija absolūtā normā. Lai gan man nav datu salīdzināšanai, kā bija tieši pirms šī mēneša, tomēr esmu priecīga un pārliecināta, ka Acorus Fiber Sugar Balance ir devis solīto iedarbību un labvēlīgi iedarbojies uz manu kāri pēc saldumiem, cukura līmeni un veselību kopumā! Noteikti turpināšu to lietot! Paldies!

Uztura bagātinātājs.

UZTURA BAGĀTINĀTĀJS NEAIZSTĀJ PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU!

Iegādāties "Acorus Balance" produktus iespējams visās Latvijas aptiekās un interneta aptiekās, kā arī ražotāja e-veikalā www.acorusbalance.lv

Ražotājs un izplatītājs: SIA "Dabas Tēja", Brīvības iela 224b, Rīga, Latvija.

Vairāk informācijas:

 

 

 

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

=

* Lūdzu aizpildi summu vārdiski latviešu valodā ar visām garumzīmēm!

SIA "Latvijas Tālrunis" aicina interneta lietotājus - portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro iepriekšminētos noteikumus, viņa komentārs var tikt izdzēsts un SIA "Latvijas Tālrunis" ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem.

Nedēļas tēma

Šislera sāļi – tavai veselībai

Šislera sāļi – tavai veselībai

Grāmatas “Šislera sāļi” autori ir austrieši Tomass Feihtingers un Zuzana Nīdane-Feihtingere, mūsdienās ievērojamākie Šislera bioķīmijas eksperti, kas turpina V. Šislera darbu. Ar autoriem sarunājās grāmatas tulkotāja Laura Tidriķe.

Aktuālie piedāvājumi

Bioptron gaisma cīņā pret novecošanos

Bioptron gaisma cīņā pret novecošanos

Ādas izskatu ietekmē mūsu dzīvesveids, ēšanas paradumi, veselības stāvoklis, kaitīgie ieradumi, ģenētika un daudzi citi faktori. Labā ziņa – ikviena no mums var parūpēties par savu sejas ādu un aizkavēt ādas novecošanos – uzziniet vairāk par gaismas terapiju ar Bioptron!

Kinezioloģiskais teips – atbalsts sportā un ikdienā

Kinezioloģiskais teips – atbalsts sportā un ikdienā

Kinezioloģiskais teips ir kļuvis īpaši iecienīts gan profesionālu sportistu, gan arī amatieru vidū. Tas ir praktiski nemanāms, tajā pašā laikā sniedz neatsveramu atbalstu, piedāvājot plašas iespējas gan traumu profilaksē, gan arī ārstēšanā. Uzlabo kustību brīvību kopā ar TONUS ELAST kinezioloģisko teipu! Konsultējies ar speciālistu, lai noskaidrotu, kā kinezioloģiskais teips var palīdzēt tavā ikdienā!

Nutrikosmētika: uz pierādījumiem balstīta pieeja

Nutrikosmētika: uz pierādījumiem balstīta pieeja

Nutrikosmētika pēdējos gados ir kļuvusi populāra, un veiktie pētījumi un testi nepārtraukti pēta to efektivitāti un drošību. Tāpat arī tiek vērtēta kolagēna produktu ietekme uz ādas elastību, mitrināšanu un grumbu samazināšanos.

Video

Kā ergonomiski iekārtot darba vietu, strādājot pie datora? Skaidro ergoterapeiti (VIDEO)

Kā ergonomiski iekārtot darba vietu, strādājot pie datora? Skaidro ergoterapeiti (VIDEO)

Atzīmējot Pasaules ergoterapijas dienu 27. oktobrī, Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas (Austrumu slimnīca) Rehabilitācijas klīnikas ergoterapeiti ir sagatavojuši padomus un vienkāršus  ieteikumus, kurus būtu ieteicams ņemt vērā ikvienam, kurš, sēžot pie datora, veic darba pienākumus vai arī ikdienā pie datora ekrāna pavada ilgas stundas. 

Produktu testi

Testa rezultāti: Aknu sargs

Testa rezultāti: Aknu sargs

Aprīlī Medicine.lv sadarbībā ar SIA “Fito preparāti” piedāvāja izmēģināt dabīgu produktu aknu darbības veicināšanai.

Testa rezultāti: ho-fi® original Na+ hlorofilīns – Latvijas dabas sniegtais spēks organisma restartam

Testa rezultāti: ho-fi® original Na+ hlorofilīns – Latvijas dabas sniegtais spēks organisma restartam

Maijā Medicine.lv sadarbībā ar zīmolu everlab® piedāvāja testēt ho-fi® original Na+ hlorofilīnu organisma restartam.

"Dr. Leopolds" krēms AMICOS un gels "KERELAST 30+" sausas un sabiezējušas ādas kopšanai

Jūnijā Medicine.lv sadarbībā ar "Dr. Leopolds" piedāvā testēt komplektu - krēmu "Amicos" sausai un sabiezējušai ādai un "Keralast 30+" gēlu sabiezējušas ādas un nagu kopšanai.

Pēdu krēms “Urea 20” sausu pēdu ādas kopšanai

Pēdu krēms “Urea 20” sausu pēdu ādas kopšanai

Jūnijā Medicine.lv sadarbībā ar SIA “Gusto” piedāvā testēt pēdu krēmu “Urea 20” sausai pēdu ādai.

Izstāsti Latvijai veselības receptes

Jelgavas poliklīnika: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Jelgavas poliklīnika: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Jelgavas poliklīnika nodrošina pieejamus un kvalitatīvus medicīnas pakalpojumus diagnosticēšanā, slimību ārstēšanā, rehabilitācijā, slimību novēršanā un profilaktisku pasākumu veikšanā.

Latvijas mikroķirurgi, programma “Salabo cilvēku, klonē mikroķirurgu”: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Latvijas mikroķirurgi, programma “Salabo cilvēku, klonē mikroķirurgu”: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Latvijas mikroķirurgu komanda jau kopš kara sākuma Ukrainā sniegusi nenovērtējamu palīdzību, glābjot karā ievainotos cilvēkus. Latvijas mikroķirurgi - Olafs Libermanis un Mārtiņš Malzubris - nenogurstoši "labo" ievainotos cilvēkus.