medicine.lv skaitļos

Lietotāji online222
Aktīvie uzņēmumi12082
Nozares raksti1506
Ekspertu atbildes21477
Testa rezultāti: 100% IRBENĀJA PULVERIS kapsulās pareizai vielmaiņai un aktīvai imunitātei : Latvijas veselības portāls | medicīnas uzņēmumi | medicine.lv

Testa rezultāti: 100% IRBENĀJA PULVERIS kapsulās pareizai vielmaiņai un aktīvai imunitātei

Februārī Medicine.lv sadarbībā ar „BestBerry” piedāvāja testēt 100% Irbenāja pulveri kapsulās pareizai vielmaiņai un aktīvai imunitātei.

Ramona, 58 gadi

Par irbenāja auga vērtīgajām īpašībām biju jau dzirdējusi iepriekš. Biju lietojusi ogu pulveri, un mamma lietoja eļļu kakla aizsmakumam. Tapēc nolēmu pamēģināt šīs irbenāja kapsulas, kurās ir visas auga sastāvdaļas.

Iepakojums ir optimāls un to lietot ir ērti, kapsulas norīt ir viegli, tikai ūdens jādzer daudz. Lietoju pa 2 kapsulām no rīta pēc  brokastīm, kā norādīts ieteikumos.

Smarža šiem produktiem ir specifiska, varētu arī nepatikt. Garšu izbaudīju, kad nejauši vienreiz kapsula mutē atvērās, par maz ūdeni laikam uzdzēru. Normāla augu un zāles garša, nekas traks.

Lietoju šo produktu apmēram 2 mēnešus. Ir samazinājušās  galvassāpes, kas saistītas ar hroniskiem blakusdobumu iekaisumiem. Ceru, ka mans organisms saņēma papildu minerālvielas un vitamīnus, kas tik nepieciešami pavasara periodā.

Domāju, ka arī turpmāk lietošu kādus no irbenāja produktiem, jo kas gan var būt labāks par Latvijā augušu un gatavotu produktu!

Paldies par iespēju izmēģināt šo produktu, noteikti iesaku!

Daira, 48 gadi

Pēc 40 gadiem mani vielmaiņas procesi palika arvien lēnāki. Biežāk parādās ķermeņa uztūkums, diskomforta sajūta pakrūtē un kakla zonā, locītavās parādās izteikts stīvums. Ik pa laikam līdz ar to arī palēninās prāta spējas un domāšana. Tas viss, protams, saistīts ar vielmaiņas palēnināšanos. Tā kā regulāri meklēju veidus un līdzekļus, kuri palīdzētu vielmaiņu uzlabot, tad pamanīju medicine.lv portālā šo 100% Irbenāja pulveri kapsulās.

Vispirms mani uzrunāja irbenājs kā augs. Ir zināma tā dabiskā vērtība – būtisks C vitamīna avots, A vitamīns, kurš atjauno ādu, dzelzs un fluors, kuri piedalās kaulu un smadzeņu darbībā, cinks un mangāns, kuri stimulē un uzlabo vielmaiņu. Svaigā veidā irbenājs ir diezgan neēdams, jo ir rūgtena garša, bet tieši šī miecviela ir visvērtīgākā. Vēl vairāk šis produkts mani uzrunāja, jo ražots tepat Latvijā, ģimenes uzņēmumā, no 100% dabīgi audzētiem un iegūtiem augiem. Tiek izmantotas praktiski visas izaudzētā auga sastāvdaļas: ogas, sēklas, mizas. Tāpēc pieteicos testēt šīs kapsulas, kuras saņēmu jau nākošajā dienā.

Iepakojumā ir 60 kapsulas, kuras jālieto 2 reizes dienā rīta pusē, pēc ēšanas. Pēc 2. nedēļas pamanīju, ka ēstgriba ir manāmi samazinājusies, līdz ar to pakāpeniski no organisma izvadījās liekais šķidrums. Jāatzīst, ka vairāk mani pārsteidza sajūta, ka domas ir vieglākas, ātrāk nonāku pie kāda konkrēta risinājuma. Katrā ziņā turpināšu lietot šīs kapsulas un iesaku lietot it īpaši sievietēm, kurām ir nepieciešams kāds impulss vielmaiņas uzlabošanai.

Paldies!

Kristīne, 36 gadi

Esmuaktīva medicine.lv lasītāja un vienmēr priecājos par iespēju iepazīties ar jauniem un dabīgiem produktiem, kas ir gan uztura bagātinātāji, gan kosmētika. Mani ļoti uzrunāja piedāvājums izmēģināt 100% Irbenāja pulveri kapsulās pareizai vielmaiņai un aktīvai imunitātei, kuru ražo Latvijas uzņēmums „BestBerry”.

Par irbenēm pirms tam nebiju dzirdējusi un, iepazīstoties ar aprakstu, biju patīkami pārsteigta par irbeņu unikālo un vērtīgo sastāvu. Manuprāt, brīnišķīga ideja, ka ražotājs ir apvienojis visas auga daļas – pumpurus, ziedus, lapas, mizu, žāvētas ogas un sēklas. Tāpat man ir ļoti svarīgi, ka tas ir 100 % dabīgs uztura bagātinātājs.

Irbenāja kapsulas ir unikālas ar bagātīgo minerālvielu un dabisko vitamīnu sastāvu, tāpēc uzreiz pieteicos izmēģināt irbenāja kapsulas, jo man ir svarīgi uzlabot imunitāti un vielmaiņu.

Saņemot uztura bagātinātāju, ļoti iepriecināja, ka varēja izmēģināt 3 pudelītes, ar kurām pietiek 3 mēnešiem, jo tad ir ilgāks periods, lai varētu novērtēt rezultātus.

Uztura bagātinātāja dizains ir pārdomāts  un labi nolasāms. Uz baltās pudelītes izceltas sarkanās odziņas un norādīts, ka tas ir 100 % dabīgs irbenāju pulveris. Pudelīte ir neliela, to ērti varēju paņemt līdzi, kad devos ārpus mājas.

Lietoju no rīta, kā norādīts, 2 kapsulas, uzdzerot glāzi ūdens. Kapsulas ir nelielas un ērti lietojamas, smaža un garša nebija sajūtama. Bet, ja būtu jālieto vienkārši pulveris, tad pieņemu, ka īpaši garšīgs tas nebūtu.

Pirmais novērojums, ka šo trīs mēnešu garumā man izdevās izvairīties no saaukstēšanās un visām pārējām vīrusu slimībām. Pirms tam bieži saaukstējos, bet pēc pēdējās slimošanas, kad sāku lietot irbenāju kapsulas, pašsajūta uzlabojās. Atguvu spēku, enerģiju, atbrīvojos no iekaisuma. Mans mērķis uzlabot imunitāti ir piepildījies.

Vēl man svarīgi bija uzlabot vielmaiņu. Papildus irbeņu pulvera lietošanai, uzlabojoties pašsajūtai, pievērsu uzmanību arī fiziskajām aktivitātēm. Pēc ilgāka pārtraukuma atsāku skriet un kopā ar draugiem nūjojām, pavadīju vairāk laika svaigā gaisā. Mans mērķis atbrīvoties no pāris liekajiem kilogramiem arī ir piepildījies un pieņemu, ka arī vielmaIņa uzlabojās.

Tā kā man bija nedaudz palielināts cukura līmenis, pirms irbeņu kapsulu lietošanas biju jau veikusi asins analīzes, kas uzrādīja rezultātu 6,2. Pēc trīs mēnešiem, atkārtoti veicot analīzes, cukura līmenis bija normā – 5, 7. Tas noteikti bija pateicoties visam kompleksam – gan irbenāju pulvera lietošanai, gan fiziskajām aktivitātēm.

Esmu ļoti apmierināta ar rezultātiem! Mērķi ir sasniegti un pašsajūta ir ievērojami uzlabojusies. Sirsnīgs paldies ražotājam „BestBerry”  par šo unikālo, efektīvo dabas spēku –  irbenāju pulveri!

Anna, 28 gadi

Pieteicos izmēģināt „BestBerry” irbenāja pulveri kapsulās galvenokārt tādēļ, ka pēc ziemas perioda bija sajūta, ka organismam nepieciešama papildu vitamīnu deva. Uzrunāja arī tas, ka šis uztura bagātinātājs vienlaikus satur vairākas vērtīgas vielas, turklāt, kā minēts instrukcijā, sniedz iespēju organismam izvēlēties tieši minerālvielas un vitamīnus, kas tam tobrīd nepieciešami visvairāk.

Testēšanas ietvaros saņēmu trīs kapsulu iepakojumus, kas ir ļoti vērtīgi – tas nozīmēja, ka kapsulas varēju lietot trīs mēnešu garumā, tādējādi gūstot pilnvērtīgu priekšstatu par to efektu un iedarbību. Irbenāja kapsulas lietoju katru dienu, pa divām kapsulām pēc brokastīm, virsū uzdzerot glāzi ūdens. Kapsulas ir vidēja izmēra, lietošana ir ļoti ērta un vienkārša – novērtēju to, ka abas kapsulas varēja lietot reizē, jo uztura bagātinātājus, kas jālieto vairākas reizes dienā, nereti aizmirsu iedzert noteiktajā laikā. 

Efekts, ko izjutu jau pirmajā dienā, – bija varāk enerģijas. Jau zināmu laiku pēc pirmās lietošanas reizes atkāpās nogurums un miegainība, šķita, ka ir vairāk spēka un līdz ar to atgriezās arī dzīvesprieks. Pēc vairāku nedēļu lietošanas pamanīju, ka uzlabojies matu stāvoklis – tie pēc ziemas bija nespodri un trausli. Tāpat kļuva stiprāki nagi un pazuda sejas pūtītes, kas mani bija nomocījušas jau vairāku mēnešu garumā. Kopumā varu droši teikt, ka manu mērķi šis uztura bagātinātājs palīdzēja sasniegt – esmu gatava siltajai sezonai un ievērojami uzlabojusies pašsajūta.

Paldies!

Santa, 32 gadi

Tā kā diezgan regulāri apskatu medicine.lv portālu, kurā ir vērtīgi raksti par veselību, ar prieku piesakos uz dažādiem produktu testiem, kas man šķiet tobrīd atbilstoši. Šoreiz ieraudzīju „BestBerry” irbenāju pulveri kapsulās. Par šādu produktu un arī augu iepriekš neko daudz nezināju, taču, palasot aprakstu par šo produktu, sapratu, ka tas manam organismam varētu būt ļoti vērtīgs. Man ir ļoti svarīgi sakārtot savu vielmaiņu un nostiprināt imunitāti, kā arī parūpēties par ādas un matu stāvokli un sirds un asinsvadu veselību.

Pārsteidza, cik daudz vērtīgu minerālvielu, vitamīnu un citu sastāvdaļu ir šajā produktā (augā), īpaši ieinteresēja hlorogēnskābe, kas palīdz samazināt svaru un labvēlīgi iedarbojas uz visu organismu kopumā.

Produkta dizainu vērtēju kā vienkāršu, uzskatāmu un labi saprotamu. Novērtēju, ka tas ir 100% dabīgs, jo mūsdienās tas ļoti daudziem ir svarīgi.

Ļoti iepriecināja, ka testēšanai tika iedotas veselas trīs kapsulu bundžiņas, kas ļāva pilnvērtīgi izmēģināt šo produktu un izjust tā iedarbību uz veselību. No vienas bundžiņas diezvai būtu kāds jūtams rezultāts – tā es domāju, pirms uzsāku lietot šo uztura bagātinātāju. :) Taču patiesībā pirmās pārmaiņas sajutu jau pēc pusotras, divām nedēļām. Atskārtu, ka nu jau labu laiku nejūtos vairs tik nogurusi kā pirms tam, enerģijas ir vairāk, un no rītiem piecelties ir pārsteidzoši viegli (pirms tam pamosties uz darbu bija ļoti ļoti grūti). Tāpat sapratu, ka vairs tik bieži nesaskaros ar vēdera diskomfortu – iepriekš no daudziem ēdieniem pūtās vēders un bija smaguma sajūta. Aptuveni pēc mēneša ievēroju, ka mati ir kļuvuši spēcīgāki – iepriekš man pastiprināti veidojās blaugznas un lielā daudzumā izkrita mati, bet šobrīd blaugznas ir krietni mazāk, vairs neniez tik ļoti galvas āda, kā arī mati izskatās veselīgāki un vairs tik ļoti nelūzt.

Tā kā viens no maniem mērķiem bija svara samazināšana, tad ļoti cerēju uz šī uztura bagātinātāja palīdzību arī šajā jautājumā. Trīs mēnešu laikā samazinājās mana ierasti lielā ēstgriba un vēlme apēst kādu kārumu. Sāku arī vairāk dzert ūdeni – sākot no 2 litru normas dienā, un pat vairāk. Papildus, tā kā enerģijas bija kļuvis vairāk, sāku vairāk kustēties – sportoju gan mājās, gan ārā. Rezultātā pēc 3 mēnešiem esmu atbrīvojusies no 3 kilogramiem, kas mani ļoti iepriecina un liek domāt, ka irbenāju pulveris kapsulās man ir sniedzis tik nepieciešamo atbalstu organisma veselībai un labsajūtai.

Esmu ļoti gandarīta, ka pieteicos izmēģināt šo produktu, un noteikti vēlos turpināt to lietot, lai organisms saņemtu visu tam nepieciešamo un es ikdienā justos labi!

Paldies!

Šo un citus „BestBerry” produktus iespējams iegādāties www.bestberry.lv un www.bestberryskincare.com!

„­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­BestBerry” kontaktinformācija:

Māris Šermuks
+371 29164185
maris.sermuks@gmail.com

Uztura bagātinātājs. Uztura bagātinātājs neaizvieto pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu!

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

=

* Lūdzu aizpildi summu vārdiski latviešu valodā ar visām garumzīmēm!

SIA "Latvijas Tālrunis" aicina interneta lietotājus - portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro iepriekšminētos noteikumus, viņa komentārs var tikt izdzēsts un SIA "Latvijas Tālrunis" ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem.

Nedēļas tēma

Dziedinošs uzturs veselībai

Dziedinošs uzturs veselībai

Meklējot veselīga uztura vadlīnijas, cilvēks nereti jūtas pazudis informācijas pārbagātībā, jo ir tik daudz dažādu diētu un brīžam pilnīgi pretēju ieteikumu. Uztura speciāliste un uzturzinātniece Silvija Ābele iepazīstinās ar GAPS uztura terapiju!

Aktuālie piedāvājumi

Dievu garšviela: viss par safrāna labvēlīgajām īpašībām

Dievu garšviela: viss par safrāna labvēlīgajām īpašībām

Mūsdienās ne visi zina, ka safrāns var ne tikai uzlabot pazīstamu ēdienu garšu, bet arī palīdzēt cīņā pret vairākām slimībām gan kā pretiekaisuma līdzeklis, gan kā viela, kas uzlabo garīgās spējas, mieru, miegu un jaunību. 

Profesionālo apavu nozīme ikdienas darbā

Profesionālo apavu nozīme ikdienas darbā

Rūpes par kājām sākas tieši ar apavu izvēli, taču ne visi tam pievērš uzmanību. Pareizi un ērti profesionālie apavi ir veselu kāju garantija, ietekmē vispārējo fizisko stāvokli un samazina saistīto slimību attīstības risku. 

Video

Izglītojošā video aicina pievērst uzmanību ādas veselībai (VIDEO)

Izglītojošā video aicina pievērst uzmanību ādas veselībai (VIDEO)

Noslēdzot šī gada melanomas modrības kampaņu “Dzimumzīmei vajag uzmanību”, melanomas pacientu atbalsta biedrība “Soli priekšā melanomai” ir sagatavojusi izglītojošu video, kāpēc ikvienam ir svarīgi veikt ķermeņa ādas pašpārbaudes un kā laikus atklāt bīstamo ādas vēzi.

Produktu testi

Testa rezultāti: FITODROGA 3 soļu programma gudrām rūpēm par ādas skaistumu pavasarī

Testa rezultāti: FITODROGA 3 soļu programma gudrām rūpēm par ādas skaistumu pavasarī

Maijā Medicine.lv sadarbībā ar SIA "Fitodroga" piedāvāja testēt FITODROGA DERMOCOSMETIC komplektu sejas ādas kopšanai.

100% alvejas gels un izsmidzināms nomierinošais losjons “Aloe First”

100% alvejas gels un izsmidzināms nomierinošais losjons “Aloe First”

Jūnijā Medicine.lv sadarbībā ar Alveja.lv piedāvā testet alvejas gelu pret ādas apdegumiem un nomierinošu alvejas losjonu ādas nomierināšanai un šūnu atjaunošanai pie dažādiem ādas bojājumiem.

MARUSHA Rozmarīna un Nīma matu eļļa matu augšanas veicināšanai

MARUSHA Rozmarīna un Nīma matu eļļa matu augšanas veicināšanai

Jūnijā Medicine.lv sadarbībā ar "MARUSHA Nord Ecosmetic" piedāvā testēt MARUSHA Rozmarīna un Nīma matu eļļu matu augšanas un ataugšanas stimulēšanai un sausas galvas ādas barošanai un mitrināšanai.

"Safrino" stresa mazināšanai un smadzeņu darbības veicināšanai

Maijā Medicine.lv sadarbībā ar starptautisko zīmolu "Coral Club" piedāvā testēt "Safrino", kurā apvienots patentēts Irānas safrāna ekstrakts un mioinozitols. Produkta iedarbība ir vērsta uz stresa mazināšanu, miera un nosvērtības sekmēšanu un smadzeņu darbības, fokusa un koncentrācijas spēju uzlabošanai.

Izstāsti Latvijai veselības receptes

"Imunosil Sambucus" imunitātes veicināšanai no "Lotos Pharma": Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Bērniem trūkst tieši iegūtās imunitātes, kuru organisms attīsta dzīves laikā, tādēļ uzņēmība pret infekcijām ir augstāka. Mainoties gadalaikiem un laikapstākļiem, palielinās arī iespēja saslimt ar kādu no vīrusu infekcijām, ko visbiežāk saucam vienkārši par saaukstēšanos.

Mentālā veselība ar "Sedanorm" no SIA "Lotos Pharma": Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Mentālā veselība ar

Kā rūpēties par mentālo veselību? Lai mazinātu stresu, ievies savam organismam draudzīgu dienas kārtību – plāno to, atrodi balansu starp darbu un atpūtu, socializējies un regulāri tiecies ar draugiem, ja lasi ziņas, tad ierobežo tam veltīto laiku.