medicine.lv skaitļos

Lietotāji online291
Aktīvie uzņēmumi12819
Nozares raksti1595
Ekspertu atbildes21477
Testa rezultāti: 100% dabiskās "Pure Skin Food" eļļas tavam skaistumam : Latvijas veselības portāls | medicīnas uzņēmumi | medicine.lv

Testa rezultāti: 100% dabiskās "Pure Skin Food" eļļas tavam skaistumam

Novembrī Medicine.lv sadarbībā ar 100% dabisku produktu platformu Naturetty.lv piedāvāja testēt divus produktus no zīmola "Pure Skin Food" – dziļi attīrošu un detoksicējošu eļļu sejas ādai un eļļu mutes dobuma higiēnai un zobu veselībai. 

"Pure Skin Food" eļļa sejai

Ilze, 22 gadi

Izmēģināju testa produktu 100% dabisko "Pure Skin Food" eļļu sejai, ko piedāvāja portāls medicine.lv, jo man ir taukaina un poraina sejas āda, bet šī eļļa tieši paredzēta dziļai šāda tipa sejas ādas attīrīšanai.

Eļļa ir tumši zaļā pudelītē ar melnu korķīti un ērtu dozatoru. Ar dozatoru izspiedu eļļu divas reizes uz vates aplīša un maigi notīrīju seju un kakla zonu. Jāatzīst, arī ūdensizturīgo tušu šī eļļa noņēma bez problēmām. Patika arī maigais un neuzbāzīgais eļļas aromāts. Pēc šīs procedūras krēmu nelietoju un sejas āda ilgi saglabājās mitrināta un pabarota. Šī 100% dabiskā "Pure Skin Food" eļļa sejai kādu laiku būs manā ikdienas lietošanā. Patīk un iesaku citiem!

Gunta, 43 gadi

Ja līdz šim sejas kosmētiskajām eļļām biju pievērsusi mazu vērību, jo ierastāki bijuši un vairāk lietoti dažādi krēmi, tad šoruden, pateicoties medicine.lv  testiem, mana interese par eļļu pielietošanu sejas ādas kopšanā ir pilnībā mainījusies! Tāpēc piedāvājumu izmēģināt vēl vienu produktu – "Pure skin food" eļļu – uztvēru kā atkal jauna eksperimenta iespēju. Tas bija īpaši noderīgi laikā, kad strauji pasliktinājās laikapstākļi, un ādas kopšana prasīja daudz vairāk rūpju un pacietības!

Un tā manās rokās nonāca jaunais testa produkts – dabiska, nekrāsota kartonpapīra kārbiņa, kurā atradās zaļa stikla pudelīte ar melnu etiķeti un baltu zīmējumu. Kārbiņas dizains ir ļoti lakonisks, to rotā vien kliņģerītes zieda zīmējums grafikas stilā, kā arī produkta nosaukums ar pielietojuma un galveno sastāvdaļu - kliņģerītes un lavandas – izcēlumu.  Iepakojums ir izmantots ļoti racionāli – uz vienas no malām ir produkta tulkojums dažādās valodās (latviešu valodas uz tā vēl nav, un neatradu arī citu informāciju par produktu latviski), uz citas malas atrodams produkta sastāvdaļu uzskaitījums, bet uz aizmugurējās malas ir lietošanas pamācība ar uzskatāmiem zīmējumiem. Eļļa tapusi Austrijā, Štīrijas zemē.  Štīrija saistās ar kādu citu populāru eļļu – ķirbju sēklu eļļu, kas ir viens no Štīrijas lepnumiem. Varbūt šis stereotips liek gaidīt kaut ko līdzīgu?! Arī šī kosmētiskā eļļa ir bagātīga, dzeltenīga, pabieza, ar diezgan intensīvu smaržu, kurā var atpazīt vairāk kliņģerīti, mazāk lavandu.

Sākotnēji eļļu izmēģināju, sekojot produkta piedāvātājfirmas dotajam attēlam – eļļu ar dozatora palīdzību uzšpricējot kosmētiskās vates aplītim un ar to rūpīgi noslaukot visu seju un kaklu. To darīju vakaros – gan lai noņemtu dekoratīvo kosmētiku, gan vienkārši tāpat, sejas ādas kopšanas laikā. Jāteic, ka ar šo eļļu dekoratīvo kosmētiku patiešām varēja labi noņemt! Pēc tam uz sejas ādas palika neliels eļļainums. Parasti pēc šīs procedūras citu kopjošo kosmētiku nelietoju, jo āda likās gana "pabarota", sajūta bija patīkama, gribējās, lai eļļai piedēvētās ārstnieciskās spējas var izpausties maksimāli ilgi – no vakara līdz rītam. Arī pēc naktsmiera āda bija saglabājusi maigu, samtainu stāvokli – no sausuma nebija ne miņas! Tiesa, katru vakaru šo eļļu nelietoju. Dažkārt izmantoju arī kādu citu krēmu, tomēr, zināmu regularitāti saglabājot, uzlabojumu ādas izskatā varēja pamanīt. Tā kļuva elastīgāka un maigāka. Pēc kāda laika ievēroju videopamācību ražotāja mājas lapā pureskinfood.net, kur ieteikts šo eļļu izmantot, vienkārši uzspiežot uz pirkstu galiem un iemasējot ādā. Izmēģināju arī tā! Sajūtas bija ļoti labas! Ja līdz tam tomēr vairījos eļļu izmantot acu zonā, tad šādā veidā to izmēģināju. Pirms tam bažījos, ka eļļa varētu kairināt acis, bet tā nebija! Pēc šāda veida procedūras pabarota bija arī roku āda, nebija  vajadzīgs arī roku krēms!

Tā kā šīs eļļas būtiska sastāvdaļa ir ārstnieciskās kliņģerītes ekstrakts, kam ir antiseptiskas, antifungicīdas un antibakteriālas īpašības, domāju, ka šo eļļu var lietot arī ādas iekaisumu, kukaiņu kodumu un citos problēmgadījumos. To jau izmantoju, lai sadziedētu ādu ap degunu pēc iesnu ''uzbrukuma''! Pie eļļas smaržas gan bija jāpierod! Tā ir diezgan specifiska. Tomēr kliņģerītes īpašības un īpašais statuss  Calendula officinalis (ārstnieciskā kliņģerīte) liek respektēt šo ārstniecības augu un samierināties, ka tas nesmaržo kā roze! :)
Paldies par piedāvāto iespēju!

Alise, 21 gads

Vēlējos pamēģināt šo produktu, jo aukstajos rudens/ziemas mēnešos mana sejas āda paliek ļoti sausa, un bieži vien nāk āda nost, vai sasprēgā vaigi, vai deguns. Nekad nevaru atrast savai sejas ādai piemērotākos produktus, lai no šī izvairītos. Bet, uzzinot par šo 100% dabīgo eļļu, pieteicos testam, jo uzreiz vēlējos to pamēģināt. Esmu pret ķīmiskiem skaistumkopšanas līdzekļiem un vienmēr izvēlos lietot tikai dabīgus produktus.

"Pure Skin Food" eļļu sejai lietoju jau gandrīz mēnesi, apmēram 3-4 reizes nedēļā pirms gulētiešanas, un pozitīvu rezultātu sāku pamanīt jau pēc pirmām lietošanas reizēm. Mana sejas āda kļuva maiga un attīrīta, kā arī sausie plankumi pazuda, kuri parasti saglabājas līdz pat pavasarim.E smu patīkami pārsteigta par šo rezultātu!
Patīk eļļas pudelītes vizuālais noformējums, pudelīte ir gaumīga, ļoti ērta un parocīga, viegli lietojama, kā arī atbilstoša izmēra. Neaizņem daudz vietas un ir viegli paņemt līdz, ja ir tāda nepieciešamība.

Produkta smarža man atgādina pavasari, kad sāk ziedēt pirmie sniegpulkstenīši un kokiem plaukst
pumpuri, smarža ir ļoti patīkama. Man patīk gan smarža, gan paša produkta konsistence.

Iesaku šo produktu pamēģināt ikvienam, arī tiem, kuriem nav nekādu sejas problēmu, jo eļļiņa ir dabīga un tā palīdzēs saglabāt mūsu skaistumu ilgāk. Ja parasti ziemā lietoju tonālo krēmu vai BB krēmu, tad pēc šī produkta lietošanas pat nav vajadzības tonālo likt uz sejas. Tiešām iesaku!

"Pure Skin Food" eļļa mutes dobuma higiēnai un zobu veselībai

Krista, 35 gadi

Novembrī man bija iespēja izmēģināt "Pure Skin Food" eļļu mutes dobuma higiēnai un zobu veselībai. Tā kā iepriekš neko tamlīdzīgu mēģinājusi nebiju, šī man bija gluži jauna un neierasta pieredze. Pieteicos produkta testam, jo man ir ļoti jutīgi zobi un smaganas, turklāt smaganas pastāvīgi iekaist un, izmantojot zobu diegu, regulāri asiņo. Vēlējos izmēģināt saudzīgāku metodi, kas ļautu efektīvi iztīrīt starpzobu spraugas un atbrīvoties no baktērijām. 

Eļļa ir nelielā, vieglā pudelītē, ko ērti ņemt līdzi, arī dodoties ārpus mājas. Kā minēts gan uz iepakojuma, gan produkta aprakstā, eļļa ir 100% dabīga, to veido dažādu eļļu maīsījums, katrai no tām piemīt unikālas, dziednieciskas īpašības – īsāk sakot, vērtīgs, ekoloģisks un dabai draudzīgs produkts. Ražotājs detalizēti aprakstījis arī eļļas lietošanu – to nepieciešams izvilkt caur zobiem un pēc tam iztīrīt zobus, kā ierasts. Pirmās pāris reizes man šķita neierastas, taču jau drīz vien iemanījos eļļu lietot pareizi. Garša ir svaiga un patīkama, sajūtas dīvainas, taču, kā jau teicu, pie tām ātri pieradu.

Par efektu varu teikt tikai to labāko – vairs nekādas smaganu asiņošanas, pat diegojot zobus vairs nesaskaros ar smaganu mikrotraumām, to veselība ievērojami uzlabojusies, bet zobi pēc eļļas lietošanas šķiet tīrāki, sajūtas ir daudz labākas nekā pēc klasisko metožu izmantošanas – līdzīgi kā pēc tam, kad apmeklēts higiēnists. Zobi šķiet arī nedaudz baltāki, izskatās estētiski labāk. Noteikti iesaku šo eļļu katram, kam mēdz asiņot smaganas – saudzīgs veids, kā efektīvi parūpēties par mutes dobuma veselību. Paldies!

Iveta, 42 gadi 

Paldies Medicine.lv par iespēju testēt "Pure Skin Food" organisko mutes dobuma higiēnas un zobu veselības eļļu.

Vienmēr ģimenē esam lietojuši ne tikai zobu birsti un zobu pastu, bet centušies mutes higiēnu uzturēt teicamā stāvoklī arī ar papildu higiēnas līdzekļiem. Regulāri lietojam dažādus skalošanas līdzekļus un eļļas, piemēram, "Canabi nature" eļļas, kokosriekstu eļļu, sezama eļļu, olīveļļu. Lielu uzmanību pievēršam produktu sastāviem, jo esam dabisku produktu piekritēji. Lielu lomu spēlē arī smarža un garša, jo īpaši, ja runa par mutes kopšanas līdzekļiem.

Biju ļoti patīkami pārsteigta par "Pure Skin Food" eļļas patīkamo, maigo smaržu, tiklīdz atvēru pudelīti. Tik pat patīkama un maiga bija arī garša un paliekošais svaigums pēc lietošanas. Pirmo nedēļu eļļu lietoju, kā ierasts, vakarā tīrot zobus pirms nakts miera. Bet tad pusdienojot diezgan stipri savainoju smaganu ar grauzdiņu. Man ir jutīgi zobi un smaganas, tapēc šādās reizēs pastiprināti pievēršu uzmanību mutes dobuma higiēnai. Šādos gadījumos smaganas mēdz iekaist un radīt jūtamu diskomfortu pat vairākas dienas, tapēc pāris dienas skaloju muti ar eļļu praktiski pēc katras ēdienreizes. Eļļa savu darbiņu paveica labi, jo iekaisums neveidojās un pēc pāris dienu intensīvākas lietošanas viss bija kārtībā.

Eļļas pudelīte ir simpātiska un neliela, tādēļ ērti paņemama līdz rokassomiņā. Vienīgi man varbūt ērtāk lietošanā būtu, ja pudelītei būtu izsmidzinātājs.

Dēliņam šobrīd mainās piena zobiņi un arī viņš labprāt nedaudz lieto šo eļļiņu, jāatdzīst, ka viņš ir diezgan izvēlīgs uz smaržiņām, bet šī viņam patīk. Protams, viņam tas šobrīd vairāk tāds rituāls, jo vēl jau tā īsti neprot izskalināt un izvilkt caur zobiņiem, bet palēnām mācās.

Droši varu teikt, ka manai ģimenei šī eļļa patīk! Cilvēkiem, kas lieto šādus mutes kopšanas līdzekļus, noteikti iesakam izmēģināt "Pure Skin Food" mutes veselības eļļu!

Paula, 32 gadi

Vēlējos pamēģināt "Pure Skin Food" eļļu mutes dobuma veselībai, jo regulāri asiņo smaganas, kas, visticamāk, saistīts ar zobakmeni. Šobrīd nav iespējas tikt pie zobu higiēnista, tāpēc bija liela cerība, ka šī eļļa kaut nedaudz uzlabos smaganu un mutes dobuma veselību.

Pudelīte ir neliela, sākumā šķita savādi, ka tai nav nekāda dozatora, ka eļļa jāuzņem vienkārši no pudelītes. Tas man bija neierasti, iespējams, tas tāpēc, ka iepriekš neesmu lietojusi arī parastos, šķidros mutes skalošanas līdzekļus, iztiku tikai ar regulāru zobu tīrīšanu un košļājamo gumiju. Taču pie tā ātri vien pieradu un iemanījos to lietot tādā daudzumā, kā man vajag. Bija vajadzīgs laiks, arī lai pierastu pie lietošanas veida – pavelkot caur starpzobu spraugām. Man īpaši nepatīk eļļas kā tādas, tikai sejas kopšanā tās labprāt lietoju, bet mutē sajust to garšu un konsistenci – tas neiet pie sirds. Taču mutes dobuma un smaganu veselības labā šo momentu varēju pieciest un pēc tam jau vairs par to īpaši nedomāju.

Efektu no eļļas lietošanas pamanīju jau aptuveni pēc nedēļas. Ja iepriekš, tīrot zobus, smaganas asiņoja regulāri, tad pēc regulāras eļļas lietošanas (saskaņā ar lietošanas norādījumiem) asiņošana bija kļuvusi retāka un mazāka, kas mani ļoti priecē. Papildus pamanīju, ka arī zobi kļuvuši nedaudz baltāki. Arī svaiguma sajūta mutē pēc eļļas lietošanas un zobu tīrīšanas saglabājās ilgāk. Esmu apmierināta ar šīs eļļas lietošanas pieredzi! Paldies!

"Pure Skine Food" attīrošo un detoksicējošo eļļu un citus šī zīmola produktus iespējams iegādāties Naturetty internetveikalā.

Vairāk iepazīties ar produktiem var www.naturetty.com

Piesekojiet jaunumiem un esiet informēti: Instagram un Facebook!

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

=

* Lūdzu aizpildi summu vārdiski latviešu valodā ar visām garumzīmēm!

SIA "Latvijas Tālrunis" aicina interneta lietotājus - portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro iepriekšminētos noteikumus, viņa komentārs var tikt izdzēsts un SIA "Latvijas Tālrunis" ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem.

Nedēļas tēma

Vēnu pavasaris Dr. Mauriņa klīnikā

Vēnu pavasaris Dr. Mauriņa klīnikā

Dr. Mauriņa klīnika akciju "Vēnu pavasaris" organizē jau 14. gadu un šis ir laiks, kad ārsti aicina pārbaudīt kāju asinsvadu veselību. Uzzināsim, kā notiek vēnu problēmu diagnostika un kā atšķiras ārstēšanas metodes – skleroterapija no lāzeroperācijas?

Aktuālie piedāvājumi

Dabiska sejas kopšanas kosmētika – kā izvēlēties sev piemērotāko?

Dabiska sejas kopšanas kosmētika – kā izvēlēties sev piemērotāko?

Apjukt sejas kopšanas līdzekļu piedāvājumā šobrīd ir vieglāk nekā jebkad. Mārketinga saukļu un zīmolu solījumu džungļos izdarīt pareizās izvēles, nekaitējot savai ādai un vienlaikus nepārmaksājot par ādas kopšanas līdzekļiem, ir izaicinājums. Uzzināsim, kāpēc izvēlēties dabiska sastāva ādas kopšanas līdzekļus un kas jāzina, tos izvēloties?

Ko ievērot, atsākot fiziskas aktivitātes. Komentē fizioterapeits

Ko ievērot, atsākot fiziskas aktivitātes. Komentē fizioterapeits

Pavasaris ienes ne vien vairāk saules gaismas, bet arī lielāku motivāciju pievērsties sportiskām aktivitātēm. Ir būtiski piedomāt, kā atsākam šīs fiziskās aktivitātes – skriešanu, nūjošanu, soļošanu u.c. Fizioterapeite Aiga Korpa dalās ar ieteikumiem, ko ņemt vērā ikvienam aktīvas dzīves piekritējam. 

Mūsdienīga pieeja – rehabilitāciju arvien biežāk izvēlas profilaksei

Mūsdienīga pieeja – rehabilitāciju arvien biežāk izvēlas profilaksei

Jo savlaicīgāk pievēršas profilaksei un rūpēm par savu veselību preventīvos nolūkos, jo ilgāk cilvēks dzīvo bez sūdzībām par pašsajūtu un nopietnām diagnozēm. Veselīgi ēst, dzīvot aktīvu dzīvesveidu, regulāri veikt skrīninga izmeklējumus – šo profilaktisko pasākumu kopumu arvien biežāk cilvēki izvēlas papildināt ar rehabilitācijas kursu pašsajūtas uzlabošanas nolūkos, ko piedāvā kūrorta rehabilitācijas centrs "Jaunķemeri".

Video

Kā ergonomiski iekārtot darba vietu, strādājot pie datora? Skaidro ergoterapeiti (VIDEO)

Kā ergonomiski iekārtot darba vietu, strādājot pie datora? Skaidro ergoterapeiti (VIDEO)

Atzīmējot Pasaules ergoterapijas dienu 27. oktobrī, Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas (Austrumu slimnīca) Rehabilitācijas klīnikas ergoterapeiti ir sagatavojuši padomus un vienkāršus  ieteikumus, kurus būtu ieteicams ņemt vērā ikvienam, kurš, sēžot pie datora, veic darba pienākumus vai arī ikdienā pie datora ekrāna pavada ilgas stundas. 

Produktu testi

Testa rezultāti: “Daily Delicious Beauty Shake” proteīna-kolagēna kokteiļi

Testa rezultāti: “Daily Delicious Beauty Shake” proteīna-kolagēna kokteiļi

Janvārī un februārī Medicine.lv sadarbībā ar starptautisko zīmolu “Coral Club” piedāvāja testēt “Daily Delicious Beauty Shake” proteīna-kolagēna kokteiļus.

Testa rezultāti: “BestBerry” BIO Irbeņu ogu ekstrakts veselīgai sirds un asinsvadu sistēmas darbībai

Testa rezultāti: “BestBerry” BIO Irbeņu ogu ekstrakts veselīgai sirds un asinsvadu sistēmas darbībai

Janvārī un februārī Medicine.lv sadarbībā ar SIA „BestBerry” piedāvāja testēt BIO Irbeņu ogu ekstraktu veselības atbalstam.

Testa rezultāti: HealthAid Digeston® PLUS gremošanas komfortam un zarnu darbības līdzsvaram

Testa rezultāti: HealthAid Digeston® PLUS gremošanas komfortam un zarnu darbības līdzsvaram

Janvārī Medicine.lv sadarbībā ar SIA "HEalthAid Baltics" piedāvāja testēt uztura bagātinātāju Digeston® PLUS gremošanas komfortam un zarnu darbības līdzsvaram. 

“Evening Formula” nervu sistēmas nomierināšanai

“Evening Formula” nervu sistēmas nomierināšanai

Februārī Medicine.lv sadarbībā ar starptautisko zīmolu “Coral Club” piedāvā testēt augu ekstraktu uztura bagātinātāju “Evening Formula” nervu sistēmas nomierināšanai.

Izstāsti Latvijai veselības receptes

Dinsbergas klīnika, Fizioterapija: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Dinsbergas klīnika, Fizioterapija: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Dinsbergas klīnika - integrēta pieeja sievietes veselībai. Klīnikā pieejams plašs speciālistu, diagnostikas un procedūru spektrs, lai sieviete visos sievietes dzīves periodos varētu saņemt visus nepieciešamos pakalpojumus vienuviet.

Dinsbergas klīnika, Dr. Inese Martišune: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Dinsbergas klīnika, Dr. Inese Martišune: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Dinsbergas klīnika - integrēta pieeja sievietes veselībai. Klīnikā pieejams plašs speciālistu, diagnostikas un procedūru spektrs, lai sieviete visos sievietes dzīves periodos varētu saņemt visus nepieciešamos pakalpojumus vienuviet.