medicine.lv skaitļos

Lietotāji online0
Aktīvie uzņēmumi12759
Nozares raksti1354
Ekspertu atbildes20962
GliSODin ® – tavs sabiedrotais ceļā uz skaistumu un veselību : Latvijas veselības portāls | medicīnas uzņēmumi | medicine.lv

GliSODin ® – tavs sabiedrotais ceļā uz skaistumu un veselību

Ikviens no mums ikdienā var tikt pakļauts nelabvēlīgiem procesiem (stress, liela sportiskā slodze, mobilo ierīču starojums, smēķēšana, nepareiza diēta), kas veicina pārmērīgi lielu brīvo radikāļu daudzumu veidošanos organismā. Līdz ar to imūnsistēma novājinās, rodas daudz slimību. Īpašas izpausmes skar ādu: pelēks sejas ādas tonis, sausums, lobīšanās, krunciņu veidošanās, pigmenta plankumu rašanās, elasticitātes samazināšanās un kolagēna zudums… No tā iespējams izvairīties, atrodot īsto antioksidantu. 

GliSODin® piedāvā unikālu tehnoloģiju veselības un pašsajūtas uzlabošanai. To var dēvēt par franču sievietes šarmu kapsulā un vīriešu skaistuma un veselības noslēpumu.

Mēs visi gribam labi izskatīties un, cik vien iespējams, ilgi saglabāt starojumu un lielisko pašsajūtu, kas mums piemīt agrā jaunībā. Tāpēc ar baltu skaudību lūkojamies uz francūzietēm, kuras jebkurā vecumā prot izskatīties un arī justies lieliski. Francūzietes gadus neskaita, bet dzīvo šodienai. Ko darām mēs? Kopš agras jaunības nemitīgi cīnāmies ar novecošanu. Krēms, kas atjauno ādas tvirtumu, procedūras, kas uztur možu ķermeni, vitamīni, kas mazina nogurumu, un tā tālāk. Nekā slikta un nepareiza jau tur nav. Tikai… skaistuma uzturēšana no ārpuses izklausās brīnišķa līdz brīdim, kad saproti – novecošanas procesi nesākas uz ādas, bet, tēlaini izsakoties, zem tās. Tavā ķermenī! 


Enerģijas producēšanas procesā – elpojot, kustoties utt. – rodas vielmaiņas starpprodukti, tā sauktie brīvie radikāļi. Ļoti aktīvas, izbadējušās molekulas, kam trūkst viena elektrona. Lai atņemtu pašiem trūkstošo elektronu, brīvie radikāļi metas uzbrukumā šūnām un gēniem, izraisot DNS mutācijas, kas veicina dažādu slimību veidošanos. Pārmērīgs brīvo radikāļu daudzums izjauc fizioloģisko līdzsvaru, un to dēvē par oksidatīvo stresu. Brīvo radikāļu agresija visvairāk apdraud sirds un asinsvadu sistēmu, saistaudus, imūnsistēmu un acis. Protams, arī ādu: tā kļūst sausa, lobās, veidojas krunciņas, pigmenta plankumi, mazinās ādas elasticitāte un kolagēna daudzums tajā. Oksidatīvais stress darbojas kā tāds zaglis, kurš, aizslēpies aiz koka, čiepj pa vienam ābolam. Bet to, ka ābolu vairs nav, pamana, kad jau ir par vēlu un ābele pavisam tukša... Visbiežāk paši šim zaglim palīdzam. Līdzsvaru organismā vēl vairāk izjauc smēķēšana, aptaukošanās, alkohols, saules starojums, kā arī dabas piesārņojums. Antioksidanti pret brīvajiem radikāļiem = uzvara? 
Risinājums ir vienkāršs – brīvos radikāļus neitralizēt ar antioksidantiem. No zagļiem – brīvajiem radikāļiem – organismu visefektīvāk pasargā antioksidatīvā aizsargsistēma (tā dēvētie primārie antioksidanti), kuras sastāvā ir fermenti – superoksīda dismutāze, katalāze, glutationa peroksidāze, glikozo-6-fosfātdehidrogenāze – un sekundārie antioksidanti – nefermenti E vitamīns, bēta karotīns, urīnskābe, albumīns, bilirubīns. Mainoties kādai no antioksidatīvās sistēmas sastāvdaļām, organisms vairs nespēj pilnībā neitralizēt brīvos radikāļus, tad jāsauc palīgi no ārpuses. Ir daudz pārtikas sastāvdaļu, kas darbojas kā antioksidanti, arī A vitamīns, beta karotīns, C un E vitamīns un minerālviela selēns, hormons melatonīns un daudzas citas. Antioksidantu īpašības piemīt arī atsevišķiem augiem – diedzētiem graudiem, svaigiem augļiem un dārzeņiem, dažādām eļļām, zaļumiem. 


Brīnumlīdzeklis pret novecošanu? Atrasts!
SOD dabiski rodas organismā, taču tā daudzums samazinās novecojot. Francijā (kur gan citur?!) radīts uztura bagātinātājs GliSODin® ar klīniski pierādītu efektivitāti oksidatīvā stresa radītu ādas bojājumu likvidēšanā. Proti, ISOCELL laboratorija piedāvā pirmo bioaktīvo SOD formu kapsulu veidā, kas palīdz cīņā ar oksidatīvo stresu. Daudzi pētījumi apliecinājuši, ka tieši no pārtikas iegūtas biomolekulas palīdz šūnām pielāgoties videi, kurā tās atrodas. Tēlaini sakot, ir tādas pārtikas molekulas, kas "sarunājas" ar mūsu gēniem. Šādas molekulas atrodas arī melones ekstraktā. Tāpēc GliSODin® galvenā sastāvdaļa ir melones ekstrakts, kas bagātināts ar ādai nepieciešamo cinku, selēnu un B12 vitamīnu. Šī ekstrakta noslēpumainā sastāvdaļa ir enzīms: superoksīda dismutāzes (SOD) inovatīvā kombinācija ar to aizsargājošo gliadīnu jeb antigēnu – kviešu proteīnu. Kas pierāda šī uztura bagātinātāja drošību un efektivitāti? Tas ražots biotehnoloģiju kompānijā ISOCELL Laboratories, kas vairāk nekā 15 gadus ir pētījusi oksidatīvo stresu un tā ietekmi uz novecošanu, izstrādājot dažādus iekšķīgi lietojamus produktus ādas un šūnu aizsardzībai.


Ražotājiem ISOCELL regulāri publicē jaunus klīniskos pētījumus, kas pierāda produktu efektivitāti un drošību. GliSODin® ir izstrādāts sadarbībā ar vadošajiem dermatologiem, un tā sastāvs atbilst augstākajiem kvalitātes standartiem. 

Kādi būs galvenie ieguvumi ādas veselībai, lietojot GliSODin®? 
Uztura bagātinātājs stiprina imūnsistēmu, uzlabo sirds un asinsvadu stāvokli, nomāc iekaisumus, palīdz cīņā ar diabētu. Un, protams, palīdz iegūt un uzturēt jau pieminēto franču sieviešu mirdzumu, jo ievērojami uzlabo ādas stāvokli un pasargā to no bojājumiem nākotnē. Lietojot triju mēnešu kursu (divas kapsulas dienā), ādas šūnas pastāvīgi tiks pasargātas no vides faktoru radītās iedarbības, aizkavējot DNS molekulas bojājumu, samazinot iekaisuma procesus, novēršot imūnās sistēmas patoloģiskas reakcijas un saules apdeguma radītās sekas. Izcils efekts būs, lietojot to papildus skaistuma injekcijām un dažādām kosmetoloģiskajām procedūrām, jo āda vienlaikus tiks pasargāta gan no ārpuses, gan iekšienes. Vive la beauté! Lai dzīvo skaistums un, protams, arī veselība!Dr. Karīna Brio, dermatoloģe, estētiskās medicīnas ārste, plazmoliftinga un injekciju kontūrplastikas starptautiskā trenere


"Iesaku GliSODin® kursu – 2 kapsulas 3 mēnešus – ikvienam savam pacientam, kurš veic estētisko ārstēšanu, piemēram, skaistuma injekcijas un lāzera procedūras, lai saglabātu labu garastāvokli, uzlabotu imunitāti un iegūtu starojošu ādu. Esmu pārbaudījusi GliSODin® efektivitāti papildterapijā dažādu dermatoloģisku slimību gadījumos – psoriāze, ekzēma, pigmenta plankumi, atopiskais dermatīts –, jo SOD būtiski uzlabo ārstēšanas rezultātu un pagarina remisiju."

Facebook: www.facebook.com/Glisodinbaltic
Instagram: www.instagram.com/glisodinbaltic


“Glisodin" produkcijas izplatītājs Latvijā:
SIA "3GW/trīs zelta vaļi”
www.glisodinbaltic.com
Ražotājs: ISOCELL NUTRA, Francija

 

Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.

Dalies ar šo rakstu

Nedēļas tēma

Aktuālie piedāvājumi

FITODROGA DERMOCOSMETIC. Kā palīdzēt jutīgai ādai

FITODROGA DERMOCOSMETIC. Kā palīdzēt jutīgai ādai

Iepazīstinām ar jaunu, Latvijā radītu, dermakosmētikas zīmolu FITODROGA DERMOCOSMETIC, kas piedāvā ādai īpaši saudzējošas un vienlaicīgi iedarbīgas sejas un ķermeņa kopšanas produktu līnijas.

Ozons un ozonēšana

Ozons un ozonēšana

Ozons ir ļoti spēcīgs oksidants, tam ir stipri izteikta antibaktericīda iedarbība, tādēļ to plaši var izmantot dažādās jomās gaisa, virsmu un ūdens attīrīšanā. SIA “Ozone Tech” piedāvā dažādu ražotāju ozonatorus. 

Video

Viss, kas jāzina par vīrišķo veselību: Stāsta ārsti (VIDEO)

Viss, kas jāzina par vīrišķo veselību: Stāsta ārsti (VIDEO)

Novembra beigās tiešsaistē aizritēja Latvijas Urologu asociācijas organizētais forums vīriešu veselības atbalstam “Vīrieti, dzīvo!”. Foruma ietvaros vairāk nekā 20 Latvijas vadošie veselības nozares speciālisti runāja par prostatas vēža profilaksi, pirmajām pazīmēm, diagnostiku un ārstēšanu, psiholoģisko atbalstu onkoloģisko slimību pacientiem un ģimenēm, kā arī paliatīvo aprūpi.

Produktu testi

Testa rezultāti: Prettūskas gels kājām, rokām, ķermenim „Drainage Gel Body”

Testa rezultāti: Prettūskas gels kājām, rokām, ķermenim „Drainage Gel Body”

Novembrī Medicine.lv sadarbībā ar SIA „7 Day” piedāvāja testēt prettūskas gelu kājām, rokām un ķermenim (200 ml) – „Drainage Gel Body”.

"Bee Bite" bišu maizes pastilas veselībai un imunitātei

Decembrī Medicine.lv sadarbībā ar SIA "Bee Bite" piedāvā testēt bišu maizes pastilas veselībai un imunitātei.

Testa rezultāti: "Silmachy Remedies" šampūnziepes – dabai draudzīgs šampūns matu, bārdas un ūsu kopšanai

Testa rezultāti:

Novembrī Medicine.lv sadarbībā ar SIA "Silmachy Remedies" piedāvāja testēt šampūnziepes ar Indijas ērkšķogu (Amlas) ekstraktu matiem, bārdai un ūsām.

"Fitodroga Dermocosmetic" – divu soļu sejas ādas kopšanas programma jutīgai sejas ādai

Novembrī Medicine.lv sadarbībā ar FITODROGA piedāvā testēt attīrošo toniku "FITODROGA Dermocosmetic Cleansing face tonic anti age" un sejas krēmu "FITODROGA Dermocosmetic Face cream anti age".

Izstāsti Latvijai veselības receptes

"Lāzermedicīnas klīnikas" proktoloģijas nodaļa: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

TV raidījuma "Izstāsti Latvijai" komanda viesojās "Lāzermedicīnas klīnikā", lai aprunātos par delikātu tēmu - proktoloģija. Kas ir proktologs un kad pacientam ir jānāk uz vizīti?! Uz sarunu aicināts "Lāzermedicīnas klīnikas" proktoloģijas nodaļas vadītājs docents Aigars Martinsons.

"Fielmann" optika: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

"Fielmann": laba redze - nevis greznība, bet nepieciešamība. Izvēloties ietvarus no bezmaksas ietvaru kolekcijas, maksāsiet tikai par lēcām un ietaupīto naudu varēsiet ieguldīt augstas kvalitātes briļļu lēcās. Pasūtot brilles, redzes pārbaude bez maksas.