medicine.lv skaitļos

Lietotāji online89
Aktīvie uzņēmumi12211
Nozares raksti1448
Ekspertu atbildes21477
Studē un kļūsti par pieprasītu profesiju pārstāvi! : Latvijas veselības portāls | medicīnas uzņēmumi | medicine.lv

Studē un kļūsti par pieprasītu profesiju pārstāvi!

Latvijas Universitātes Rīgas Medicīnas koledža (LU RMK) ir valsts akreditēta profesionālās augstākās izglītības iestāde. Koledžā pēc vidējās izglītības iegūšanas iespējams iegūt pirmā līmeņa profesionālo augstāko izglītību šādās kvalifikācijās: Māsa, Ārsta palīgs, Ambulatorās aprūpes ārsta palīgs, Neatliekamās medicīnas ārsta palīgs, Masieris un Optometrista asistents.

Kā liecina Augstskolu absolventu reģistrs, LURMK sagatavo tikai pieprasītu profesiju pārstāvjus, jo 96% koledžas absolventu ir nodarbināti.
 
Autors: lu_rigas_medicinas_koledza
Autors: lu_rigas_medicinas_koledza
Attēls Nr1. www.la.lv., raksts "Reģistrs parāda, kuri augstskolu absolventi ir bezdarbnieki vai strādā vienkāršās profesijās"

Moderna mācību vide – garantija veiksmīgām studijām! Koledža katru gadu labiekārto telpas, kā arī modernizē studiju vidi. Ar Eiropas Reģionālā attīstības fonda atbalstu izdevies realizēt STEM (Science, Technology, Engineering and Mathematics) projektu, kura ietvaros ir veikti uzlabojumi materiāli tehniskās bāzes izveidē un attīstībā. Projekta realizācijas laikā tika iekārtotas trīs simulāciju laboratorijas, kas pilnībā aprīkotas ar datorizētu dzemdību simulāciju manekenu, aptaukošanās un liekā svara simulatoru, intramuskulārās injekcijas mulāžu, vēnu mazspējas modeli, pediatriskā pacienta un reanimācijas pacienta aprūpes simulāciju manekeniem, kā arī ar simulāciju centra medicīnas aparatūru un citiem manipulāciju trenažieriem un simulāciju modeļiem. Viena no laboratorijām ir aprīkota ar daudzfunkcionālā traumas pacienta manekenu, kurš ir vienīgais šāda veida manekens Baltijā. Informāciju tehnoloģiju risinājumi savukārt ļauj dokumentēt un attālināti analizēt simulāciju gaitu.

Autors: lu_rigas_medicinas_koledza_2
Autors: lu_rigas_medicinas_koledza_2
Studijas iespējams apvienot ar darbu, kā kvalifikācijās Māsa, Masieris, Optometrista asistents, Neatliekamās medicīnas ārsta palīgs un Ambulatorās aprūpes ārsta palīgs lekcijas tiek organizētas 2–3 dienas nedēļā. Tāpēc arī jau strādājošiem medicīnas nozares darbiniekiem ir iespēja celt savu kvalifikāciju. 
 
Koledžas absolventi kļūst par pieprasītiem veselības aprūpes nozares speciālistiem.

Uzzini vairāk par studijām LU Rīgas Medicīnas koledžā www.rmkoledza.lu.lv!

Autors: lu_rigas_medicinas_koledza_3
Autors: lu_rigas_medicinas_koledza_3
LU Rīgas Medicīnas koledžas 2019. gada izlaidums, studiju programmas "Ārstniecība" absolventi.

Dalies ar šo rakstu

Nedēļas tēma

Aktuālie piedāvājumi

Haimorīts – deguna blakusdobuma iekaisums

Haimorīts – deguna blakusdobuma iekaisums

Mūsdienās visus akūtus deguna blakusdobuma iekaisumus apzīmē ar terminu "akūts rinosinusīts", ko tautā vairāk atpazīst kā haimorītu, taču "haimorīts" apzīmē tikai augšžokļa dobuma iekaisumu. Par haimorīta simptomiem un ārstēšanu stāsta LOR Klīnikas otolaringologs Kristaps Dambergs.

Lai pacients viegli atrod ārstu: SEO medicīnas pakalpojumu vietnēm

Lai pacients viegli atrod ārstu: SEO medicīnas pakalpojumu vietnēm

Jebkuram veselības aprūpes uzņēmumam vai ārstu praksei vieglāk komunicēt ar saviem pacientiem, izveidojot tīmekļa vietni. Pastāstīsim, kādai tai jābūt, lai pēc iespējas ātrāk jūs atrastu ne vien klienti, kuri jau zina par jums, bet arī tie, kuri meklētājprogrammās ieraksta noteiktus atslēgvārdus.

Video

Izglītojošā video aicina pievērst uzmanību ādas veselībai (VIDEO)

Izglītojošā video aicina pievērst uzmanību ādas veselībai (VIDEO)

Noslēdzot šī gada melanomas modrības kampaņu “Dzimumzīmei vajag uzmanību”, melanomas pacientu atbalsta biedrība “Soli priekšā melanomai” ir sagatavojusi izglītojošu video, kāpēc ikvienam ir svarīgi veikt ķermeņa ādas pašpārbaudes un kā laikus atklāt bīstamo ādas vēzi.

Produktu testi

Testa rezultāti: GLYCOMUNE IMMUNO imūnsistēmas stiprināšanai

Testa rezultāti: GLYCOMUNE IMMUNO imūnsistēmas stiprināšanai

Oktobrī/ novembrī Medicine.lv sadarbībā ar SIA "Honestum" piedāvāja testēt GLYCOMUNE IMMUNO – uztura bagātinātāju imūnsistēmas stiprināšanai. 

Maska sejas un kakla ādai Riox NEO CO2 Carbon Mask

Maska sejas un kakla ādai Riox NEO CO2 Carbon Mask

Decembrī Medicine.lv sadarbībā ar SIA "Baltic Beauty Prof" piedāvā testēt masku sejas un kakla ādai Riox NEO CO2 Carbon Mask.

CELLTERMI PEPTOSOME REPAIR ESSENCE MIST – izsmidzināms līdzeklis ādas atjaunošanai un intensīvai mitrināšanai

CELLTERMI PEPTOSOME REPAIR ESSENCE MIST – izsmidzināms līdzeklis ādas atjaunošanai un intensīvai mitrināšanai

Novembrī un decembrī Medicine.lv sadarbībā ar SIA "Baltic Beauty Prof" piedāvā testēt ādu atjaunojošu izsmidzināmo līdzekli CELLTERMI PEPTOSOME REPAIR ESSENCE MIST.

"BestBerry Skincare" ādas labsajūtai, skaistumam un veselībai

Novembrī un decembrī Medicine.lv sadarbībā ar "BestBerry" piedāvā testēt "BestBerry Skincare" kosmētiku ādas labsajūtai, skaistumam un veselībai.

Izstāsti Latvijai veselības receptes

"Unifarma Herbals": Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

UNIFARMA HERBALS – tradicionāli un dabiski produkti jūsu veselībai! Mūsdienu pasaulē skaistums un labsajūta ir būtiskas sastāvdaļas. Skaistums, tā ir iekšēja sajūta, kas ir jūsu labākais pārliecības avots. Jūs esat savas iekšējās pasaules veidotājs un, ietekmējot savu iekšējo pasauli, jūs ietekmēsiet arī apkārtējo.

 

AS "Sirowa Rīga": Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

AS

AS "Sirowa Rīga", kas ir lielākais profesionālās matu kosmētikas vairumtirgotājs, pārstāv tādus pasaulē zināmus zīmolus kā "Wella Professionals", "Kadus Professional", "Nioxin", "Sebastian Professional" un "System Professional".