medicine.lv skaitļos

Lietotāji online101
Aktīvie uzņēmumi12754
Nozares raksti1353
Ekspertu atbildes20942
Studē un kļūsti par pieprasītu profesiju pārstāvi! : Latvijas veselības portāls | medicīnas uzņēmumi | medicine.lv

Studē un kļūsti par pieprasītu profesiju pārstāvi!

Latvijas Universitātes Rīgas Medicīnas koledža (LU RMK) ir valsts akreditēta profesionālās augstākās izglītības iestāde. Koledžā pēc vidējās izglītības iegūšanas iespējams iegūt pirmā līmeņa profesionālo augstāko izglītību šādās kvalifikācijās: Māsa, Ārsta palīgs, Ambulatorās aprūpes ārsta palīgs, Neatliekamās medicīnas ārsta palīgs, Masieris un Optometrista asistents.

Kā liecina Augstskolu absolventu reģistrs, LURMK sagatavo tikai pieprasītu profesiju pārstāvjus, jo 96% koledžas absolventu ir nodarbināti.
 
Autors: lu_rigas_medicinas_koledza
Autors: lu_rigas_medicinas_koledza
Attēls Nr1. www.la.lv., raksts "Reģistrs parāda, kuri augstskolu absolventi ir bezdarbnieki vai strādā vienkāršās profesijās"

Moderna mācību vide – garantija veiksmīgām studijām! Koledža katru gadu labiekārto telpas, kā arī modernizē studiju vidi. Ar Eiropas Reģionālā attīstības fonda atbalstu izdevies realizēt STEM (Science, Technology, Engineering and Mathematics) projektu, kura ietvaros ir veikti uzlabojumi materiāli tehniskās bāzes izveidē un attīstībā. Projekta realizācijas laikā tika iekārtotas trīs simulāciju laboratorijas, kas pilnībā aprīkotas ar datorizētu dzemdību simulāciju manekenu, aptaukošanās un liekā svara simulatoru, intramuskulārās injekcijas mulāžu, vēnu mazspējas modeli, pediatriskā pacienta un reanimācijas pacienta aprūpes simulāciju manekeniem, kā arī ar simulāciju centra medicīnas aparatūru un citiem manipulāciju trenažieriem un simulāciju modeļiem. Viena no laboratorijām ir aprīkota ar daudzfunkcionālā traumas pacienta manekenu, kurš ir vienīgais šāda veida manekens Baltijā. Informāciju tehnoloģiju risinājumi savukārt ļauj dokumentēt un attālināti analizēt simulāciju gaitu.

Autors: lu_rigas_medicinas_koledza_2
Autors: lu_rigas_medicinas_koledza_2
Studijas iespējams apvienot ar darbu, kā kvalifikācijās Māsa, Masieris, Optometrista asistents, Neatliekamās medicīnas ārsta palīgs un Ambulatorās aprūpes ārsta palīgs lekcijas tiek organizētas 2–3 dienas nedēļā. Tāpēc arī jau strādājošiem medicīnas nozares darbiniekiem ir iespēja celt savu kvalifikāciju. 
 
Koledžas absolventi kļūst par pieprasītiem veselības aprūpes nozares speciālistiem.

Uzzini vairāk par studijām LU Rīgas Medicīnas koledžā www.rmkoledza.lu.lv!

Autors: lu_rigas_medicinas_koledza_3
Autors: lu_rigas_medicinas_koledza_3
LU Rīgas Medicīnas koledžas 2019. gada izlaidums, studiju programmas "Ārstniecība" absolventi.

Dalies ar šo rakstu

Nedēļas tēma

Aktuālie piedāvājumi

FITODROGA DERMOCOSMETIC. Kā palīdzēt jutīgai ādai

FITODROGA DERMOCOSMETIC. Kā palīdzēt jutīgai ādai

Iepazīstinām ar jaunu, Latvijā radītu, dermakosmētikas zīmolu FITODROGA DERMOCOSMETIC, kas piedāvā ādai īpaši saudzējošas un vienlaicīgi iedarbīgas sejas un ķermeņa kopšanas produktu līnijas.

Ozons un ozonēšana

Ozons un ozonēšana

Ozons ir ļoti spēcīgs oksidants, tam ir stipri izteikta antibaktericīda iedarbība, tādēļ to plaši var izmantot dažādās jomās gaisa, virsmu un ūdens attīrīšanā. SIA “Ozone Tech” piedāvā dažādu ražotāju ozonatorus. 

Video

Produktu testi

Testa rezultāti: "Silmachy Remedies" šampūnziepes – dabai draudzīgs šampūns matu, bārdas un ūsu kopšanai

Testa rezultāti:

Novembrī Medicine.lv sadarbībā ar SIA "Silmachy Remedies" piedāvāja testēt šampūnziepes ar Indijas ērkšķogu (Amlas) ekstraktu matiem, bārdai un ūsām.

"Fitodroga Dermocosmetic" – divu soļu sejas ādas kopšanas programma jutīgai sejas ādai

Novembrī Medicine.lv sadarbībā ar FITODROGA piedāvā testēt attīrošo toniku "FITODROGA Dermocosmetic Cleansing face tonic anti age" un sejas krēmu "FITODROGA Dermocosmetic Face cream anti age".

Eliksīrs IMUNITĀTEI – ikdienas aktualitāte Nr. 1

Eliksīrs IMUNITĀTEI – ikdienas aktualitāte Nr. 1

Novembrī Medicine.lv sadarbībā ar SIA “GiLine for life” piedāvā testēt eliksīru imunitātei – uztura bagātinātāju ar augu ekstraktiem pieaugušajiem (250 ml).

Testa rezultāti: HealthAid® 100% tīra E vitamīna eļļa ķermenim – veselīgai, elastīgai un tvirtai ādai

Testa rezultāti: HealthAid® 100% tīra E vitamīna eļļa ķermenim – veselīgai, elastīgai un tvirtai ādai

Septembrī Medicine.lv sadarbībā ar SIA "HealthAid Baltics" piedāvāja testēt HealthAid® 100% tīru E vitamīna eļļu ķermenim (50 ml).

Izstāsti Latvijai veselības receptes

Valtera protēžu laboratorija: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Valtera protēžu laboratorija: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

SIA „Valtera protēžu laboratorija” ir vienīgais acu protezēšanas uzņēmums Baltijas valstīs ar ilgstošu darbības pieredzi un augsti kvalificētiem speciālistiem, kas savas zināšanas un prasmes ir ieguvuši Vācijā, Krievijā, Lielbritānijā un ASV. 

Dr. Mauriņa Vēnu centrs: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Dr. Mauriņa Vēnu centrs: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Dr. Mauriņa Vēnu klīnika ir viena no Eiropā modernākajām lāzermedicīnas un vēnu ārstēšanas klīnikām. Katru gadu klīniku apmeklē tūkstošiem pacientu, kuriem veiksmīgi izārstētas vēnu varikozes, trofiskās čūlas un citas vēnu saslimšanas ar mūsdienīgām, drošām un pārbaudītām metodēm.