medicine.lv skaitļos

Lietotāji online36
Aktīvie uzņēmumi12451
Nozares raksti4388
Ekspertu atbildes20418
Studē un kļūsti par pieprasītu profesiju pārstāvi! : medicine.lv - Latvijas veselības portāls

Studē un kļūsti par pieprasītu profesiju pārstāvi!

lu_rmk
Latvijas Universitātes Rīgas Medicīnas koledža (LU RMK) ir valsts akreditēta profesionālās augstākās izglītības iestāde. Koledžā pēc vidējās izglītības iegūšanas iespējams iegūt pirmā līmeņa profesionālo augstāko izglītību šādās kvalifikācijās: Māsa, Ārsta palīgs, Ambulatorās aprūpes ārsta palīgs, Neatliekamās medicīnas ārsta palīgs, Masieris un Optometrista asistents.

Kā liecina Augstskolu absolventu reģistrs, LURMK sagatavo tikai pieprasītu profesiju pārstāvjus, jo 96% koledžas absolventu ir nodarbināti.
 
Attēls Nr1. www.la.lv., raksts "Reģistrs parāda, kuri augstskolu absolventi ir bezdarbnieki vai strādā vienkāršās profesijās"

Moderna mācību vide – garantija veiksmīgām studijām! Koledža katru gadu labiekārto telpas, kā arī modernizē studiju vidi. Ar Eiropas Reģionālā attīstības fonda atbalstu izdevies realizēt STEM (Science, Technology, Engineering and Mathematics) projektu, kura ietvaros ir veikti uzlabojumi materiāli tehniskās bāzes izveidē un attīstībā. Projekta realizācijas laikā tika iekārtotas trīs simulāciju laboratorijas, kas pilnībā aprīkotas ar datorizētu dzemdību simulāciju manekenu, aptaukošanās un liekā svara simulatoru, intramuskulārās injekcijas mulāžu, vēnu mazspējas modeli, pediatriskā pacienta un reanimācijas pacienta aprūpes simulāciju manekeniem, kā arī ar simulāciju centra medicīnas aparatūru un citiem manipulāciju trenažieriem un simulāciju modeļiem. Viena no laboratorijām ir aprīkota ar daudzfunkcionālā traumas pacienta manekenu, kurš ir vienīgais šāda veida manekens Baltijā. Informāciju tehnoloģiju risinājumi savukārt ļauj dokumentēt un attālināti analizēt simulāciju gaitu.

Studijas iespējams apvienot ar darbu, kā kvalifikācijās Māsa, Masieris, Optometrista asistents, Neatliekamās medicīnas ārsta palīgs un Ambulatorās aprūpes ārsta palīgs lekcijas tiek organizētas 2–3 dienas nedēļā. Tāpēc arī jau strādājošiem medicīnas nozares darbiniekiem ir iespēja celt savu kvalifikāciju. 
 
Koledžas absolventi kļūst par pieprasītiem veselības aprūpes nozares speciālistiem.

Uzzini vairāk par studijām LU Rīgas Medicīnas koledžā www.rmkoledza.lu.lv!

LU Rīgas Medicīnas koledžas 2019. gada izlaidums, studiju programmas "Ārstniecība" absolventi.

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

Nedēļas tēma

Aktuālie piedāvājumi

Rehabilitācijas centrs "Līgatne": Daba dziedē, bet kopā ar mums – ātrāk!

Rehabilitācijas centrs "Līgatne": Daba dziedē, bet kopā ar mums – ātrāk!

Ja vēlaties relaksēties, uzlabot veselību vai izskatīties vēl skaistāk, tad rehabilitācijas centrs "Līgatne" ir īstā vieta, kur to darīt. Pasakaina daba, profesionāls personāls, medicīniskās tehnoloģijas, viesnīca, ēdināšana, dažādas brīvā laika pavadīšanas iespējas – tas viss ir pie mums!  

Refleksoloģija jeb dzīves enerģijas iekustināšana

Refleksoloģija jeb dzīves enerģijas iekustināšana

Sens ķīniešu sakāmvārds vēsta, ka smaids cilvēkam sākas no pēdām. Tā ir patiesība! Pieskaroties pēdām, notiek iedarbība uz refleksu zonām, kas ir saistītas ar noteiktiem iekšējiem orgāniem, dziedzeriem un audiem, un, lutinot un masējot pēdas, mēs varam ietekmēt arī mūsu garīgo veselību. 

Video

Ārsti aicina visus Latvijas iedzīvotājus būt uzmanīgiem svētku brīvdienās (VIDEO)

Ārsti aicina visus Latvijas iedzīvotājus būt uzmanīgiem svētku brīvdienās (VIDEO)

Ārsti Pēteris Apinis, Andrejs Ērglis un Roberts Fūrmanis sirsnīgi uzrunā visus Latvijas iedzīvotājus par to, ko ikvienam svarīgi atcerēties svētku brīvdienu laikā. Roberts Fūrmanis, Latvijas Ārstu biedrības viceprezidents, anesteziologs, reanimatologs: "Mums priekšā ir daudz skaistu dienu, siltas, patīkamas dienas, taču es aicinu Latvijas iedzīvotājus šīs dienas nepadarīt par traģēdiju."

Produktu testi

Testa rezultāti: "Spasmoil" – dabīgs risinājums vēdera diskomfortam

Testa rezultāti: "Spasmoil" – dabīgs risinājums vēdera diskomfortam

Jūnijā medicine.lv sadarbībā ar Latvijas farmācijas uzņēmumu SIA "Lotos Pharma" piedāvāja testēt uztura bagātinātāju vēdera disomforta mazināšanai "Spasmoil".

Ekoell ādu attīrošs un atjaunojošs krēms ar sapropeli "Mežezers"

Ekoell ādu attīrošs un atjaunojošs krēms ar sapropeli "Mežezers"

 Jūlijā medicine.lv sadarbībā ar SIA "Ekoell" piedāvā testēt ādu attīrošu un atjaunojošu krēmu ar sapropeli "Mežezers".

Testa rezultāti: VENOLUX – uztura bagātinātājs un gels nogurušām kājām

Testa rezultāti: VENOLUX – uztura bagātinātājs un gels nogurušām kājām

 Jūnijā medicine.lv sadarbībā ar SIA SILVANOLS piedāvāja testēt VENOLUX kapsulas un VENOLUX gelu - kāju vieglumam un labai vēnu veselībai ilgtermiņā.

Uzņēmējs runā

SIA Daktera Kuzņecova klīnika "Acu Mikroķirurģijas Centrs" - lāzerkorekcija tālredzībai, lāzerkorekcija tuvredzībai, lāzerkorekcija astigmātismam

lazerkorekcija_talredzibai_lazerkorekcija_tuvredzibai_lazerkorekcija_astigmatismam_Acu_Mikrokirurgijas_Centrs_SIA

Hipermetropija jeb tālredzība (kad nepieciešamas pozitīvas jeb pluss lēcas skaidrākai redzei tuvumā) ir problēma, ar kuru ik dienas pie acu ārsta vēršas liels pacientu skaits. Mūsdienu ārstniecības iespējas, tai skaitā pacientu vidū tik populārā lāzerkorekcija tālredzībai, ļauj efektīvi un droši koriģēt tālredzību atbilstoši pacienta vajadzībām.