Studē koledžā un iegūsti profesiju 2 vai 3 gadu laikā!

Studē koledžā un iegūsti profesiju 2 vai 3 gadu laikā!

Lai veiksmīgi iekļautos darba vidē, ļoti svarīgi ir izdarīt īsto izvēli par labu tai izglītības iestādei, kas nākotnē garantē darba iespējas. Tāda ir Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledža – Vidus prospektā 38, Jūrmalā, kuras uzdevums ir darba tirgum sagatavot augsti kvalificētus, kompetentus un konkurētspējīgus speciālistus veselības aprūpes un sociālās labklājības jomā.

Paralēli darbam Jūrmalā studiju process notiek arī koledžas Rēzeknes filiālē, kur iespējams apgūt māsas un ārsta palīga specialitāti. Vienlaikus ar pamatstudijām koledža īsteno profesionālās pilnveides izglītības programmas un tālākizglītības programmas veselības un sociālās aprūpes speciālistu kvalifikācijas uzturēšanai.

Kāpēc izvēlēties studēt Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžā?
• Visas studiju programmas ir akreditētas.
• Vienīgā koledža Latvijā, kur iespējams apgūt biomedicīnas laboranta, radiologa asistenta un podologa profesiju.
• Skaistumkopšanas speciālista kosmetoloģijā un masiera kvalifikāciju var apgūt pilna laika klātienes dienas un vakara grupās.
• Studijas tiek realizētas profesionāli aprīkotos kabinetos un laboratorijās.
• Lektori – nozaru profesionāļi un praktiķi.
• Studiju laikā ir iespēja piedalīties ERASMUS+ programmas mobilitātēs.
• Prakses vietas tiek piedāvātas gan Latvijā, gan Eiropā.
• Studiju programmu ietvaros notiek sadarbība ar augstskolām un sociālajiem partneriem Latvijā un ārpus valsts robežām.
• Iespēja pretendēt uz stipendijām (valsts budžeta grupās).
• Iespēja pretendēt uz vietu labiekārtotā dienesta viesnīcā.
• Koledžas absolventi iegūst pirmā līmeņa profesionālo augstāko izglītību divu vai trīs gadu laikā un var turpināt studijas bakalaura studiju programmās gan Latvijā, gan ārzemēs.
• Absolventi ir pieprasīti darba tirgū, darba gaitas var uzsākt uzreiz pēc koledžas absolvēšanas.

UZŅEMŠANA 2018/2019
no 2018. gada 2. jūlija līdz 3. augustam darbdienās no plkst. 9.00 līdz 15.00.
Adrese: Vidus prospektā 38, Bulduros, Jūrmala, LV-2010.
Mob. tālr.: +371 26530342, +371 25448404,
E-pasts: lupsklietvediba@gmail.com
Adrese: Raiņa ielā 5a, Rēzeknē (RĒZEKNES FILIĀLĒ, studiju programmās – "Māszinības", "Ārstniecība")
Mob. tālr.: +371 26144109, +371 27882168, e-pasts: lupsk.rezekne@gmail.com

Uzņemšanas noteikumi – http://www.psk.lu.lv/studiju-iespejas/uznemsanas-noteikumi

IZVĒLIES PIEMĒROTĀKO STUDIJU PROGRAMMU!
Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžā tiek īstenotas deviņas studiju programmas, no kurām septiņās var studēt par valsts budžeta līdzekļiem:

Māszinības
Māsa – šodien darba tirgū ļoti pieprasīta profesija, ārstniecības persona, kura veic pacientu veselības aprūpi un piedalās ārstniecībā, palīdzot ģimenei, sabiedrībai un indivīdiem novērst slimības cēloņus, uzturēt un atgūt veselību. Absolventi var strādāt veselības iestādēs, valsts un privātās klīnikās, poliklīnikās, plaša profila slimnīcās, ārstu privātpraksēs, rehabilitācijas centros, skolās.

Ārstniecība
Šīs studiju programmas absolventi – ārsta palīgi ir ārstniecības personas, kuras sniedz neatliekamo medicīnisko palīdzību slimajiem dzīvībai bīstamā, kritiskā stāvoklī, nosaka pacienta diagnozi, ārstēšanu, nodrošina nepārtrauktu medicīnisko palīdzību un profilaksi pacientiem. Darba iespējas absolventiem ir veselības aprūpes iestādēs, Neatliekamās medicīnas palīdzības dienestā, ģimenes ārstu praksēs, militārās medicīnas dienestos u.c. 

Biomedicīnas laborants
Biomedicīnas laborants ir ārstniecības persona, kura laboratorijā savas kompetences robežās piedalās visu izmeklējamo materiālu izmeklēšanā, izvērtē un dokumentē iegūtos testēšanas rezultātus. Biomedicīnas laboranta darbs ir viens no etapiem, kas palīdz diagnozes uzstādīšanā pacientam. Specialitāte īpaši piemērota cilvēkiem, kurus saista darbs ar dažādām aparatūrām un vienlaikus interesē medicīna. Absolventi var strādāt valsts un privātajās veselības aprūpes iestāžu laboratorijās, pārtikas rūpniecības, zinātniski pētnieciskajos institūtos, ražošanas uzņēmu laboratorijās u.c. 

Radiologa asistents
Programma izveidota ciešā sadarbībā ar profesionāļiem Latvijā, Eiropā un pasaulē. Absolventiem ir iespēja praktizēt ārstniecības iestāžu diagnostiskās radioloģijas un staru terapijas centros un nodaļās. Radiologa asistenti var turpināt studijas Latvijas Universitātē un iegūt profesionālā bakalaura grādu "Radiogrāfijā". Būtiski ir tas, ka radiologa asistenta profesionālās kompetences un prasmes ir saskaņotas Eiropas un pasaules radiogrāferu asociācijās, paverot plašas darba iespējas ne tikai Latvijā. 

Podoloģija
Studenti padziļināti apgūst ārstniecisko pēdu aprūpi, iegūst zināšanas par orgānu sistēmām un saslimšanām, kas ietekmē pēdu veselību. Podologs strādā ar paaugstināta riska pacientiem, kuriem ir asinsrites un jušanas traucējumi, balsta-kustības sistēmas patoloģiski stāvokļi un/vai hroniskas slimības, centrālas un perifēras ģenēzes polineiropātijas, infekciju riski, gados vecu cilvēku aprūpi pie pēdu deformācijām, asins apgādes traucējumiem un pašaprūpi. Nozīmīga pacientu grupa, kuriem nepieciešama podologa palīdzība, ir cukura diabēta pacienti. Podologam ir iespēja strādāt dažādās veselības aprūpes iestādēs, kā arī var atvērt savu privātpraksi.

Sociālā aprūpe 
Studiju programmā tiek apgūtas prasmes un zināšanas, kas nepieciešamas sociālajiem aprūpētājiem, lai strādātu ar dažādām klientu grupām – bērniem, veciem cilvēkiem, cilvēkiem ar invaliditāti un funkcionāliem traucējumiem. Sociālais aprūpētājs ir starpnieks starp klientu un sociālo darbinieku, kurš veic klienta pamatvajadzību izvērtēšanu un nodrošināšanu. Absolventi strādā sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas institūcijās. 

Sociālā rehabilitācija
Sociālais rehabilitētājs studiju laikā apgūst dažādas metodes, prasmes un iemaņas darbā ar dažādām klientu grupām – personas ar invaliditāti, personas, kuras nonākušas krīzes situācijā, bērniem un pieaugušajiem ar funkcionāliem traucējumiem. Darbā ar klientiem, sociālais rehabilitētājs plāno, vada un organizē sociālās aktivizēšanas darbu tā, lai veicinātu indivīda iekļaušanos sabiedrībā. Programmas absolventi var sniegt pakalpojumus sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas institūcijās vai klienta dzīvesvietā, krīžu centros, dienas centros, specializētās darbnīcās u.c.

Estētiskā kosmetoloģija (maksas studijas, dienas un vakara grupas)
Programmas absolventi iegūst skaistumkopšanas speciālista kvalifikāciju kosmetoloģijā. Iegūtā izglītība un prasmes paver plašas iespējas darboties kā pašnodarbinātai personai, attīstot savu uzņēmējdarbību, kā arī ļauj strādāt skaistumkopšanas salonos un SPA centros. Absolventi iegūst visas nepieciešamās iemaņas un zināšanas, lai varētu veikt sejas un ķermeņa kopšanas procedūras, SPA procedūras, vaksāciju, grima uzlikšanu, strādājot ar kosmētikas produktiem un medicīniskām tehnoloģijām.

Ārstnieciskā masāža (maksas studijas, dienas un vakara grupas)
Masieris ir ārstniecības persona, kura praktizē ārstniecībā, profilaksē, rehabilitācijā, un, izmantojot dažādus masāžas veidus, veicina pacienta vai klienta veselības un funkcionālā stāvokļa, kā arī ar veselību saistītās dzīves kvalitātes un labsajūtas uzlabošanos. Koledžā studenti iegūst zināšanas cilvēka anatomijā, fizioloģijā, apgūst klasisko, bērnu, segmentāro un citus masāžu veidus. Absolventi strādā veselības aprūpes un rehabilitācijas iestādēs, ir iespēja atvērt savu privātpraksi.


Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledža
Vidus prospekts 38, Jūrmala, LV-2010
Rēzeknes filiāle, Raiņa iela 5a, Rēzekne, LV-4601
Facebook.com/lupsk.lv
www.psk.lu.lv

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

Nedēļas tēma

Pasaules Nieru diena martā

Pasaules Nieru diena martā

Ik gadu martā tiek atzīmēta Pasaules Nieru diena. Pasaules Nieru dienas kampaņas mērķis kā ik gadu ir vairot sabiedrības zināšanas un izpratni par nieru slimībām, lai saglabātu nieru veselību ik vienam, īpaši uzsverot preventīvo pasākumu nozīmi nieru slimību attīstībā un progresijā.

Aktuālie piedāvājumi

Liellopu bioloģiskās gaļas ražošana, piegāde

Liellopu bioloģiskās gaļas ražošana, piegāde

Bioloģiskā saimniecība "Tauri" atrodas gleznainā vietā – Ogres ielejas dabas parkā. Tā līdzdibinātāji ir brāļi Gunārs un Artūrs Vīganti – veselīga dzīvesveida piekritēji. Brāļus vieno "zaļā domāšana", un abi ir vienlīdz pārliecināti, ka uzturā jālieto bioloģiski audzēta un iegūta pārtika, ko abi arī veiksmīgi īsteno, audzējot bioloģiskos gaļas liellopus savas dzimtas ēkās un pļavās.

Vai iespējams nozagt dzīves harmoniju?

Vai iespējams nozagt dzīves harmoniju?

Nākotnē pastāvēs tas, kas pašradīts, balstoties uz cieņas, mīlestības, sirdsapziņas un harmonijas pamata. 

Video

Kādas slimības pārnēsā ērces, un kā sevi no tām pasargāt? (VIDEO)

Kādas slimības pārnēsā ērces, un kā sevi no tām pasargāt? (VIDEO)

Gaisa temperatūrai sasniedzot +4 līdz +5 C grādus, ērces kļūst aktīvākas un ir gatavas piesūkties. Ar ērču pārnēsātām slimībām Latvijā ik gadu slimo simtiem cilvēku. Par ērču slimībām, to veidiem, pazīmēm un ārstēšanu stāsta infektoloģe-hepatoloģe un farmaceite.

Produktu testi

NEO TONIQ OIL eļļa ķermeņa ādas kopšanai

NEO TONIQ OIL eļļa ķermeņa ādas kopšanai

Aprīlī medicine.lv sadarbībā ar zīmolu NEO piedāvā testēt eļļu ķermeņa ādas kopšanai NEO TONIQ OIL.

Testa rezultāti: Sausās salvetes kosmētikas noņemšanai ar argana eļļu SMAKE-UP LINE ARGAN COTTON PLUS SOLUTION 2IN1

Testa rezultāti: Sausās salvetes kosmētikas noņemšanai ar argana eļļu SMAKE-UP LINE ARGAN COTTON PLUS SOLUTION 2IN1

Februārī medicine.lv sadarbībā ar SIA "Anija" piedāvāja testēt sausās salvetes kosmētikas noņemšanai ar argana eļļu – SMAKE-UP LINE ARGAN COTTON PLUS SOLUTION 2IN1.

Sausās salvetes kosmētikas noņemšanai ar argana eļļu SMAKE-UP LINE ARGAN COTTON PLUS SOLUTION 2IN1

Sausās salvetes kosmētikas noņemšanai ar argana eļļu SMAKE-UP LINE ARGAN COTTON PLUS SOLUTION 2IN1

Februārī medicine.lv sadarbībā ar SIA "Anija" piedāvā testēt sausās salvetes kosmētikas noņemšanai ar argana eļļu - SMAKE-UP LINE ARGAN COTTON PLUS SOLUTION 2 IN 1.

Uzņēmējs runā

Liellopu bioloģiskās gaļas ražošana, piegāde

2

Bioloģiskā saimniecība "Tauri" atrodas gleznainā vietā – Ogres ielejas dabas parkā. Tā līdzdibinātāji ir brāļi Gunārs un Artūrs Vīganti – veselīga dzīvesveida piekritēji. Brāļus vieno "zaļā domāšana", un abi ir vienlīdz pārliecināti, ka uzturā jālieto bioloģiski audzēta un iegūta pārtika, ko abi arī veiksmīgi īsteno, audzējot bioloģiskos gaļas liellopus savas dzimtas ēkās un pļavās.