medicine.lv skaitļos

Lietotāji online322
Aktīvie uzņēmumi12101
Nozares raksti1571
Ekspertu atbildes21477
Sterilās kosmētikas koncepcija jutīgas ādas problēmas risināšanai : Latvijas veselības portāls | medicīnas uzņēmumi | medicine.lv

Sterilās kosmētikas koncepcija jutīgas ādas problēmas risināšanai

Mūsdienu dzīves ritms bieži atstāj maz laika, lai pievērstu pietiekami daudz uzmanības mūsu veselības uzturēšanai un novērošanai. Rūpējoties par ārējo izskatu, jāsāk no pašiem skaistuma pamatiem, un tā, nenoliedzami, ir mūsu ādas veselība. Bieži dzirdēts jēdziens par jutīgu ādu, to aktualitāti. Izstrādāts milzīgs daudzums visdažādāko līdzekļu jutīgas ādas ārstēšanai, kopšanai. Aptiekas, dekoratīvas kosmētikas zīmoli, kā arī tautas medicīna piedāvā arvien pieaugošu līdzekļu daudzveidību speciāli jutīgai ādai piemērotu. Bet, lai objektīvi novērtētu jutīgas ādas problemātiku, jānoskaidro, kas tieši slēpjas zem termina "jutīga āda" un kā var atpazīt jutīgas ādas klīniskās izpausmes.
 
Jutīgas ādas būtība ir ādas anatomiski-fizioloģiskās aizsargfunkcijas pataloģija. Āda ir organisma ārējais apvalks, kas pasargā no apkārtējās vides kaitīgas iedarbības, pielāgojas tās  mainīgajiem apstākļiem, ar to visu nodrošinot mūsu iekšējās vides līdzsvaru. 
 
Ārējas vides iedarbība tiek uztverta ar ādu kā dažādu veidu kairinātāji – klimatiskās izmaiņas, kontakts ar ķīmiskām vielām, audiem utml. Normas gadījumā āda veiksmīgi pasargā no nevēlamu apstākļu ietekmes, neradot nekādas diskomforta pazīmes.
Bet jutīgas ādas gadījumā aizsargreakcija var būt pārāk izteikta, aktīva. Diemžēl hiperreaktivitāte nemaz nenozīmē pastiprinātu aizsardzību, bet otrādi – āda nevar pilnībā izpildīt savas funkcijas, jo kļūst uzņēmīgāka pret ārējiem agresoriem. Agresori ir visur apkārt, un grūti reizēm paredzēt, kur tie slēpjas – mazgāšanas līdzekļos, pulveros, krāsvielās, kosmētikā. Tāpēc jutīga āda var izteikti traucēt ikdienā – var parādīties nieze, iekaisums, sāpes, pietūkums, plaisas.
 
Jutīga āda raksturīga visiem ādas tipiem – taukainai, sausai, kombinētai, normālai ādai. Kā arī jutīgas ādas pazīmes var izpausties ļoti plašā mērogā – no nelielām reaktivitātes pazīmēm (apsārtums, nieze)  līdz izteiktām patoloģiskām izmaiņām (mokoša, ilgstoša nieze, nātrene, pūslīši, erozijas, ādas lobīšanās, sāpīgas plaisas). Tātad simptomu izpausme var uzplaukt līdz diagnozei parastais dermatīts, kas nozīmē ādas tūlītēju reaktivitāti uz apkārtējiem kairinātājiem. 

Parādījušos simptomus ignorēt nebūtu vēlams, un diez vai tas ir iespējams, ņemot vērā diskomfortu, kas nāks kopā ar ādas problēmām. Bet kā tad rīkoties, ja mēs tikko noskaidrojam, ka agresori var sastapties pat kosmētiskajos līdzekļos? Vai ir iespējams izvairīties absolūti no visiem potenciālajiem kairinātājiem? 
 
Atbilde būtu, ka pilnīgā mērā norobežoties no ārējās vides kairinātājiem būtu tikpat grūti, kā pilnībā izolēties no pašas ārējas vides un dzīvot sterilajos boksos. Galvenais risinājums būtu nevis izslēgt pilnībā potenciālos kairinošos aģentus, bet stiprināt ādas strukturālo veselumu un aizsargmehānismu, tātad padarīt ādu izturīgāku, kādai tai arī jābūt. Protams, pēc iespējas izvairīties no tieša kontakta ar acīmredzamajām kairinošām vielām (piemēram, sadzīves ķīmija) būtu vēlams.
Stiprināt dabisku ādas aizsargmehānismu nozīmē, pirmkārt, pareizi kopt ādu.
 
"Avène" ir dermatoloģiskā laboratorija, "Pierre Fabre" koncerna vienība, kas specializējas jutīgas un alerģiskas ādas kopšanā. Kosmētikas pamatā ir "Avène" termālais ūdens. Ūdenim ir nomierinoša, pretiekaisuma un  kairinājumu mazinošas īpašības, par ko liecina daudzi zinātnisko pētījumu rezultāti. "Avène" termālais ūdens ir bakterioloģiski tīrs, tiek iepakots sterilos apstākļos, tāpēc tam nav derīguma termiņa. Sastāvam piemīt neitrāls PH (7,5), vāja mineralizācijas pakāpe (sausais atlikums 266 mg/l) , optimālā Ca/Mg attiecība. Kā arī "Avène" termālais ūdens ir bagāts ar silikātiem un satur organismam nepieciešamos mikroelementus (dzelzi, varu, cinku, fluoru, sudrabu, mangānu), kas piedalās ādas aizsargfunkciju uzlabošanā. Tās sevišķās īpašības padara "Avène" termālo ūdeni par ideālu līdzekli jutīgas, sakairinātas ādas kopšanā.
 
"Avène" sterilas kosmētikas līnijai ir nozīmīga priekšrocība – pateicoties speciāli veidotam iepakojumam ar D.E.F.I. sistēmu, tiek nodrošināta produkta sterilitāte visa lietošanas laikā. Tas nozīmē, ka produkts ir pasargāts no saskares ar skābekli, no mikroorganismu iekļūšanas. Ar to arī var skaidrot neatkārtojamu sterilās līnijas produkcijas sastāvu.

Pateicoties  rūpīgi izstrādātajam iepakojuma mehānismam, "Avène" Sterilās kosmētikas līnija var atļauties vienkāršot produkta sastāvu, pilnībā izslēdzot konservantu klātbūtni.
 
Sterilas kosmētikas līnija sevī ietver – "Tolerance extreme" sēriju, speciāli veidotu alerģiskai ādai, un "Skin recovery" līniju, kas piemērota jutīgas ādas aizsargmehānismu uzlabošanai.

"Skin recovery" līnija piedāvā līdzekli ādas sākuma maigai attīrīšanai un divus produktus ādas atjaunošanai, barošanai un aizsardzībai.


"Avène Extremely Gentle Cleanser Lotion"
Maigi noņem meikapu un tīra ādu, neizraisot kairinājumu. Nav jānoskalo. Var lietot meikapa noņemšanai arī no ādas ap acīm. Paredzēts kā dabiski jutīgai ādai, tā arī nepiemērotas kosmētikas, ārstniecisko procedūru, kaitīgu klimatisko faktoru rezultātā sakairinātai utt. ādai. Nesatur nekādus potenciālus ādas kairinātājus, tai skaitā eļļas, parabenus, krāsvielas, aromatizētājus. 

Lieto: rītos un vakaros ar  pirkstu galiem uzklāt ādai, pēc tam seju notīrīt ar vatīti. Sejas kopšanu nobeigt ar "Avène" ģeotermālo ūdeni.                           

 "Avène Skin recovery cream D.E.F.I." 50ml  nomierinošs, aizsargājošs krēms
Hiperjutīgai un kairinātai ādai
0% konservantu 0% aromatizētāju 0% alkohola

Indikācijas: speciāli formulēts dabiski jutīgai ādai vai ādai, kas tika kairināta agresīvās iedarbības rezultātā (klimatiskie apstākļi, agresīvie attīrošie līdzekļi, kairinošie kosmētiskie līdzekļi...).

Īpašības: nomierinošs, pretkairinājuma krēms, bagātināts ar "Avène" termālo ūdeni. Atbilst jutīgās ādas vajadzībām. Parcerine®, specifiska sastāvdaļa, kas novērš ādas reaktivitāti. Ātri nomierina kairinājumu. Atjauno bojātu hidrolipīdu slāni. Nodrošina efektīvu un ilgstošu aizsardzību. Formula ar minimālu sastāvdaļu skaitu, kas tika izvēlēti sava maiguma dēļ. Nesatur konservantus, aromatizētājus un krāsvielas, kas var kairināt ādu. Šis krēms tiek radīts divu unikālu procesu rezultātā: ražošana sterilā vidē un produkta formulas aizsardzība ar unikālu D.E.F.I. sistēmu. 

Lieto: uzklāt no rīta un vakarā uz sejas un kakla ādas. Uzspiest uz tūbas, lai saņemtu vajadzīgo produkta daudzumu. Pēc izmantošanas un pirms produkta aizvēršanas noņemt no vāciņa visus krēma pārpalikumus.
Formulēts, lai samazinātu alerģijas risku. Tikai ārējai lietošanai. Izvairīties no iekļūšanas acīs. 

 "Avène Skin recovery cream RICH D.E.F.I." 50ml  nomierinošs, aizsargājošs krēms
Sausai hiperjutīgai un kairinātai ādai
0% konservantu 0% aromatizētāju 0% alkohola

Indikācijas: speciāli formulēts dabiski jutīgai un sausai ādai vai ādai, kas tika kairināta agresīvās iedarbības rezultātā (klimatiskie apstākļi, agresīvie attīrošie līdzekļi, kairinošie kosmētiskie līdzekļi).

Īpašības: nomierinošs, pretkairinājuma krēms, bagātināts ar "Avène" termālo ūdeni. Atbilst jutīgās ādas vajadzībām. Parcerine®, specifiska sastāvdaļa, kas novērš ādas reaktivitāti. Ātri nomierina kairinājumu. Atjauno bojātu hidrolipīdu slāni. Nodrošina efektīvu un ilgstošu aizsardzību. Formula ar minimālu sastāvdaļu skaitu, kas tika izvēlēti sava maiguma dēļ. Nesatur konservantus, aromatizētājus un krāsvielas, kas var kairināt ādu. Šis krēms tiek radīts divu unikālu procesu rezultātā: ražošana sterilā vidē un produkta formulas aizsardzība ar unikālu D.E.F.I. sistēmu. 

Lieto: uzklāt no rīta un vakarā uz sejas un kakla ādas. Uzspiest uz tūbas, lai saņemtu vajadzīgo produkta daudzumu. Pēc izmantošanas un pirms produkta aizvēršanas noņemt no vāciņa visus krēma pārpalikumus.
Pēc īpašībām ļoti līdzīgs "Avène Skin recovery cream". "Avène Skin recovery cream RICH" pēc sastāva vairāk piemērots tieši sausai jutīgai ādai, jo tajā procentuāli mazāka "Avène" termālā ūdens koncentrācija un lielāka tauku bāze, kas vairāk baro ādu.
Formulēts, lai samazinātu alerģijas risku. Tikai ārējai lietošanai. Izvairīties no iekļūšanas acīs.
 
Svarīgi pieminēt, ka visi trīs produkti ir hipoalerģiski un nekomedogēni, tas nozīmē, ka savas vieglās tekstūras dēļ neaizsprosto ādas poras, ļaujot tai elpot.

Produkti pieejami: "BENU aptiekās", "Euroaptiekās", "a.Aptiekās", "Saules aptiekās", veikalā "Stockmann".
Ražotājs: Pierre Fabre, Laboratoires Dermatologiques Avène, Francija.
 
Izplatītājs: AS "LAIKS-MODE" 
Banner 280x280 Banner 280x280
Cēsu 31, k-3, 8. kāpņu telpā, Rīga, LV-1012
Tālrunis 67312574
E-pasts: office@neroli.lv; pierrefabre@neroli.lv
 
Publicitātes foto
 

 

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

=

* Lūdzu aizpildi summu vārdiski latviešu valodā ar visām garumzīmēm!

SIA "Latvijas Tālrunis" aicina interneta lietotājus - portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro iepriekšminētos noteikumus, viņa komentārs var tikt izdzēsts un SIA "Latvijas Tālrunis" ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem.

 • fwdytoikyruk 08.08.2020 22:10
  http://bitly.com/37FyPBv - ДОМ 2! Стройка любви продолжается! Вся страна с нетерпением ждет новых серий

Uzņēmumi, saistīti ar raksta tematiku nozarē "Dermatoloģija, veneroloģija / ādas veselība":

Uzņēmumi nozarē "Dermatoloģija, veneroloģija / ādas veselība"

Medicine.lv, Latvijas veselības portāls

Medicine.lv, Latvijas veselības portāls

Vērtīgi padomi par veselību, uzturu, rehabilitāciju, skaistumkopšanu, farmāciju, veselīgu dzīvesveidu kā iedzīvotājiem, tā profesionāļiem. Portālā ir iespēja uzdot sev interesējošo jautājumu ārstiem-speciālistiem, piedalīties foruma diskusijās, kā arī atrast vajadzīgo preci vai pakalpojumu - pieejama informācija par vairāk nekā 12 000 nozares uzņēmumu. Ja tev ir medicīnas jomas uzņēmums vai esi nozares profesionālis - tava mērķauditorija ir portālā medicine.lv! Pastāsti par savu pakalpojumu vai preci, uzlabo atrodamību, stiprini reputāciju un iegūsti jaunus klientus, izvietojot portālā biznesa profilu, rakstus un banerus, kā arī izmantojot citus digitālā mārketinga risinājumus!

Nedēļas tēma

Aktuālie piedāvājumi

Jaunums Latvijas tirgū: mini-nebulaizers EVOLU nano AIR MINI – revolūcija elpceļu saslimšanu ārstēšanā

Jaunums Latvijas tirgū: mini-nebulaizers EVOLU nano AIR MINI – revolūcija elpceļu saslimšanu ārstēšanā

EVOLU nano AIR MINI – tas ir inovatīvs risinājums rūpēm par jūsu un jūsu tuvinieku veselību. Uzzināsim par šī inhalatora priekšrocībām, kas padarīs ārstēšanas procesu efektīvāku un ērtāku!

Hialuronskābes nozīme ādas mitrināšanā

Hialuronskābes nozīme ādas mitrināšanā

Ādas kopšanas līdzekļu izvēle nav jābūt cīņai pret ādas novecošanos, bet drīzāk rūpēm par ādu. Hialuronskābe ir viens no svarīgākajiem un spēcīgākajiem mitrinātājiem. Noskaidrosim, kāpēc ieteicams iekļaut hialuronskābes serumu savā ikdienas rutīnā!

Parūpējies par sevi un atklāj saudzīgu intīmās higiēnas kopšanu

Parūpējies par sevi un atklāj saudzīgu intīmās higiēnas kopšanu

Intīmā higiēna – atklāj saaudzīgu ikdienas intīmās higiēnas kopšanu un aizmirsti par kairinošu sajūtu savā intīmajā zonā!

Video

Kā ergonomiski iekārtot darba vietu, strādājot pie datora? Skaidro ergoterapeiti (VIDEO)

Kā ergonomiski iekārtot darba vietu, strādājot pie datora? Skaidro ergoterapeiti (VIDEO)

Atzīmējot Pasaules ergoterapijas dienu 27. oktobrī, Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas (Austrumu slimnīca) Rehabilitācijas klīnikas ergoterapeiti ir sagatavojuši padomus un vienkāršus  ieteikumus, kurus būtu ieteicams ņemt vērā ikvienam, kurš, sēžot pie datora, veic darba pienākumus vai arī ikdienā pie datora ekrāna pavada ilgas stundas. 

Produktu testi

Testa rezultāti: "Griffonia" nervu sistēmas atbalstam

Testa rezultāti:

Oktobrī Medicine.lv sadarbībā ar starptautisko zīmolu "Coral Club" piedāvāja izmēģināt produktu “Griffonia”.

SILMACHY saudzīgas intīmās higiēnas ziepes

SILMACHY saudzīgas intīmās higiēnas ziepes

Novembrī un decembrī Medicine.lv sadarbībā ar SIA “Silmachy remedies” piedāvā testēt dabīgas un saudzīgas ziepes intīmajai higiēnai.

Testa rezultāti: HealthAid Ginkovital® veselīgai asinsritei

Testa rezultāti: HealthAid Ginkovital® veselīgai asinsritei

Oktobrī Medicine.lv sadarbībā ar SIA "HealthAid Baltics" piedāvāja izmēģināt uztura bagātinātāju "Ginkovital®" perifērās asins cirkulācijas un kognitīvo funkciju veicināšanai.

"BestBerry" BIO Irbeņu mizas ekstrakts veselības atbalstam

Novembrī Medicine.lv sadarbībā ar SIA „BestBerry” piedāvā testēt BIO Irbeņu mizas ekstraktu veselības atbalstam.

Izstāsti Latvijai veselības receptes

Ārsts osteopāts, ķirurgs Andris Zemītis: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Ārsts osteopāts, ķirurgs Andris Zemītis: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Kas ir osteopātija? Osteopātija ir medicīniskās diagnostikas un ārstēšanas sistēma. Tās pamatā ir filozofija par struktūras (anatomiskā uzbūve) un funkcijas (fizioloģija) vienotību, kā arī cilvēka ķermeņa spēju pašatjaunoties un pašdziedināties.

Aprūpes skola: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Aprūpes skola: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Rūpes par citiem – gan profesionāli, gan ģimenē – paņem ļoti daudz spēka. Cilvēkiem, kas to dara, ir nepieciešams stiprs atbalsts, lai viņi varētu turpināt rūpēties par citiem. Aprūpes skola ir tapusi, lai sniegtu šo atbalstu.

Uzņēmums, kura darbības sfēra var būt līdziga raksta tematikai:

Medicine.lv, Latvijas veselības portāls

Medicine.lv, Latvijas veselības portāls

Kontakti

 1. +371 67770711
 2. +371 67770727
 3. serviss@latvijastalrunis.lv
 4. https://medicine.lv/
 5. +371 67770557
 6. redakcija@medicine.lv

Darba laiks

 • P.800-1700
 • O.800-1700
 • T.800-1700
 • C.800-1700
 • P.800-1600
 • S.-
 • Sv.-

Juridiskie dati

 1. 40003050681
 2. 27.12.1991
 3. 17.10.2003
 4. Rīga, Blaumaņa iela 38/40, LV-1011
 5. 2022

Apraksts

Vērtīgi padomi par veselību, uzturu, rehabilitāciju, skaistumkopšanu, farmāciju, veselīgu dzīvesveidu kā iedzīvotājiem, tā profesionāļiem. Portālā ir iespēja uzdot sev interesējošo jautājumu ārstiem-speciālistiem, piedalīties foruma diskusijās, kā arī atrast vajadzīgo preci vai pakalpojumu - pieejama informācija par vairāk nekā 12 000 nozares uzņēmumu. Ja tev ir medicīnas jomas uzņēmums vai esi nozares profesionālis - tava mērķauditorija ir portālā medicine.lv! Pastāsti par savu pakalpojumu vai preci, uzlabo atrodamību, stiprini reputāciju un iegūsti jaunus klientus, izvietojot portālā biznesa profilu, rakstus un banerus, kā arī izmantojot citus digitālā mārketinga risinājumus!

 
Vairāk

Atslēgvārdi

Medicīna, farmācija, rehabilitācija, veselība.

Medicīna, farmācija, rehabilitācija, veselība, ambulatorā palīdzība, ambulance, stacionārs, acu ārsts, ārstu komisijas, ārstu privātprakses, privātprakses, doktorāti, speciālisti, poliklīnika, poliklīnikas, veselības centri, dermatoloģija, diagnostika, elpceļu, plaušu slimības, endokrinoloģija, diabēts, fitoterapija, fleboloģija, vēnu saslimšana, gastroenteroloģija, gremošanas sistēma, ginekoloģija, dzemdības, kardioloģija, sirds un asinsvadu slimības, laboratorija, medicīnas iekārtas, instrumenti, piederumi, palīglīdzekļi, medicīnas literatūra, narkoloģija, atkarību ārstēšana, neiroloģija, nervu sistēmas saslimšanas, onkoloģija, ļaundabīgie audzēji, osteopātija, osteoporoze, otorinolaringoloģija, otolaringologs, LORS, pediatrija, bērnu veselība, plastiskā ķirurģija, rekonstruktīvā ķirurģija, podoloģija, pēdu aprūpe, vakcinācija, psiholoģija, psihoterapija, psihiatrija, reimatoloģija, kaulu, locītavu un saistaudu slimības, seksopatoloģija, seksuālā veselība, slimnīca, slimnīcas, stacionārs, traumatoloģija, ortopēdija, ķirurģija, triholoģija, matu veselība, uroloģija, veneroloģija, ādas veselība, zobārstniecība, mutes veselība, farmācija, homeopātija, medikamentu ražošana, aptiekas, rehabilitācija, fizioterapija, pirts, sauna, skaistumkopšanas salons, SPA, Biokosmētika, frizētavas, sanitārie dienesti, sociālā aprūpe, solārijs, veselības apdrošināšana, veselīgs uzturs, produktu testi, produktu atsauksmes, ziņas, medicīna enciklopēdija, digitālie pakalpojumi, reklāmraksti, baneri, biznesa profils, SEO, medicīnas ziņas, veselības padomi.


Vairāk

Saistītie resursi

Foto 7

medicine.lv aktuālie piedāvājumi
medicine.lv jautājumi un atbildes
medicine.lv meklēšana uzņēmumos
medicine.lv populārā medicīnas enciklopēdija pme
medicine.lv raksti
medicine.lv vizuālā reputācijas kampaņa
medicine.lv ziņas

Mājas lapa internetā