medicine.lv skaitļos

Lietotāji online238
Aktīvie uzņēmumi12751
Nozares raksti1358
Ekspertu atbildes20995
Skandināvijas un vācu kvalitāte jūsu veselībai un aprūpei : Latvijas veselības portāls | medicīnas uzņēmumi | medicine.lv

Skandināvijas un vācu kvalitāte jūsu veselībai un aprūpei

Uzņēmums "Prāna Ko" Latvijas tirgū veiksmīgi darbojas jau 25 gadus. Uzņēmums sadarbojas ar spēcīgiem zīmoliem un, pateicoties tiem, var sniegt saviem klientiem augstas kvalitātes saimniecības un higiēnas preces, profesionālus uzkopšanas līdzekļus un inventāru.

Skandināvijas veselības aprūpes produkti

Skandināvijas veselības aprūpes produkti kļūst arvien populārāki, un ECO marķējums nav tikai veltījums modei, bet gan dzīvesveids.

Dānijas zīmolam ABENA ir vairāk nekā 65 gadu pieredze. Sortimentā ir plašs produktu klāsts dažādiem nesaturēšanas veidiem un citi kopšanas līdzekļi. Abena pārstāv savu produkciju 80 valstīs visā pasaulē. 

"Prāna Ko" ir ekskluzīvs inkontinences preču izplatītājs Latvijā. 

Autors: ABENA
Autors: ABENA

Visi Abena produkti ir izstrādāti aizsardzībai pret tecēšanu, sausuma sajūtu, komfortam un dzīves kvalitātes uzlabošanai. Plašs izmēru klāsts un produkcijas uzsūkšanas dažāda pakāpe apmierina patērētāja individuālās prasības. Labi pārdomāti, augstas kvalitātes un efektivitātes individuālie risinājumi gultas aprūpei. Abena piedāvā pilnu nesaturēšanas problēmu risinājumu spektru. Pateicoties Abena produkcijai, cilvēks var dzīvot pilnvērtīgu un aktīvu dzīvi, nebaidoties no diskomforta un noplūdēm!

Viena no būtiskākajām Abena pamatvērtībām ir ne tikai produktu kvalitāte, bet arī videi draudzīga produkcijas ražošana ar atbildību pret planētas resursu izmantošanu. Abena ir kļuvusi par pirmo inkontinences preču ražotāju, kura produkcija atzīmēta ar Skandināvijas ekomarķējumu Nordic Eco-Label, kas garantē šo preču atbilstību stingriem ražošanas, patēriņa un utilizācijas noteikumiem.

Autors: Abena_inkontinence
Autors: Abena_inkontinence

• Biksītes un ieliktnīši sievietēm, vīriešiem un pusaudžiem – aktīvām dienām un komfortablām naktīm
• Absorbējoši vienreizējie un mazgājamie paladziņi
• Vienreizējā apakšveļa un gultas veļa
• Ķermeņa un matu EKO kopšanas līdzekļi
• Ārstējošās ziedes
• Ķermeņa mazgāšanas līdzekļi gulošiem pacientiem 
• Brūču aprūpes produkcija
• Individuāli aizsardzības līdzekļi – cimdi, maskas, bahilas, vienreizējā veļa, kombinezoni, halāti u.c.

Ļoti svarīgs aspekts ir tas, ka 10 Abena inkontinences pozīcijas ir iekļautas valsts kompensējamo medicīnas ierīču sarakstā. Pacienti būs pateicīgi par rūpēm!

Autors: INFORM_CIJA_PAR_VALSTS_KOMPENS_JAM_M
Autors: INFORM_CIJA_PAR_VALSTS_KOMPENS_JAM_M

Abena produkcija neizraisa alerģiju, to droši var lietot cilvēki ar astmu (Astma-Allergy Denmark).
Kopšanas līdzekļi nesatur krāsvielas un smaržvielas. Satur ādu barojošas sastāvdaļas.  

Abena inovatīvie antibakteriālie cimdi guvuši lielu atsaucību medicīnas personālu vidū. Pasaules pirmie antibakteriālie cimdi, kas nezaudē savas īpašības saskarē ar ūdeni, sviedriem, siekalām utt. 99.999% efektivitāte.

Autors: Abena_cimdi
Autors: Abena_cimdi

Vācu profesionālie aprūpes produkti
Strādājot ikdienā medicīnas, zobārstniecības un farmācijas nozarēs, laboratorijās utt., ļoti svarīga ir profesionāla dezinfekcija. 
Innocid ir vācu pārbaudīts zīmols.

Innocid ir augstas kvalitātes dezinfekcijas līdzekļi profesionālai aprūpei no Vācijas. Tiem piemīt plašs darbības spektrs pret vīrusiem, sēnītēm, baktērijām un infekcijām. Neatkarīgi no tā, kurā nozarē darbojaties, – Innocid® produkti nodrošina nepieciešamo aizsardzību. 

Produktu klāstā ir dezinfekcijas līdzekļi:
• rokām,
• virsmām,
• instrumentiem,
• zobārstniecības atsūkšanas sistēmām.

Innocid® produkti sertificēti saskaņā ar starptautiskajiem, ISO 9001 / ISO 13485, kosmētikas GMP vadlīnijām un LPR standartiem (biocīda num). Visi Innocid® produkti tiek ražoti saskaņā ar jaunākajiem tehnoloģiskajiem standartiem.

Autors: Innocid
Autors: Innocid


Sīkāku informāciju par Abena un tās iegādes iespējām meklējiet mājaslapā www.abena.lv, www.prana-ko.lv. Tāpat uzdot interesējošos jautājumus iespējams, zvanot pa tālruni +371 24 664 199 (Abena), +371 67609700, +371 29222582 (Innocid), prana@prana-ko.lv.

Dalies ar šo rakstu

Nedēļas tēma

Aktuālie piedāvājumi

Rehabilitācijas centrs “Līgatne” – vieta, kur atgūt spēkus

Rehabilitācijas centrs “Līgatne” – vieta, kur atgūt spēkus

Rehabilitācijas centrā “Līgatne” tiek piedāvātas gan maksas, gan valsts apmaksātas rehabilitācijas programmas. Ir gaidīti ne tikai tie pacienti, kuri vēlas iziet rehabilitācijas procesu pēc saslimšanām, bet arī tie, kuri vēlas atpūsties un atgūt enerģiju, izbaudot SPA procedūras labsajūtai un organisma atveseļošanai. 

FITODROGA DERMOCOSMETIC. Kā palīdzēt jutīgai ādai

FITODROGA DERMOCOSMETIC. Kā palīdzēt jutīgai ādai

Iepazīstinām ar jaunu, Latvijā radītu, dermakosmētikas zīmolu FITODROGA DERMOCOSMETIC, kas piedāvā ādai īpaši saudzējošas un vienlaicīgi iedarbīgas sejas un ķermeņa kopšanas produktu līnijas.

Video

Viss, kas jāzina par vīrišķo veselību: Stāsta ārsti (VIDEO)

Viss, kas jāzina par vīrišķo veselību: Stāsta ārsti (VIDEO)

Novembra beigās tiešsaistē aizritēja Latvijas Urologu asociācijas organizētais forums vīriešu veselības atbalstam “Vīrieti, dzīvo!”. Foruma ietvaros vairāk nekā 20 Latvijas vadošie veselības nozares speciālisti runāja par prostatas vēža profilaksi, pirmajām pazīmēm, diagnostiku un ārstēšanu, psiholoģisko atbalstu onkoloģisko slimību pacientiem un ģimenēm, kā arī paliatīvo aprūpi.

Produktu testi

Testa rezultāti: "Fitodroga Dermocosmetic" – divu soļu sejas ādas kopšanas programma jutīgai sejas ādai

Testa rezultāti:

Novembrī Medicine.lv sadarbībā ar FITODROGA piedāvāja testēt attīrošo toniku "FITODROGA Dermocosmetic cleansing face tonic anti age" un sejas krēmu "FITODROGA Dermocosmetic face cream anti age".

Testa rezultāti: "Bee Bite" bišu maizes pastilas veselībai un imunitātei

Testa rezultāti:

Decembrī Medicine.lv sadarbībā ar SIA "Bee Bite" piedāvāja testēt bišu maizes pastilas veselībai un imunitātei.

Eliksīrs SIEVIETEI

Eliksīrs SIEVIETEI

Janvārī Medicine.lv sadarbībā ar SIA “GiLine for life” piedāvā testēt eliksīru „Sievietei” – uztura bagātinātāju ar augu ekstraktiem (250 ml).

Testa rezultāti: Eliksīrs IMUNITĀTEI – ikdienas aktualitāte Nr. 1

Testa rezultāti: Eliksīrs IMUNITĀTEI – ikdienas aktualitāte Nr. 1

Novembrī Medicine.lv sadarbībā ar SIA “GiLine for life” piedāvāja testēt eliksīru imunitātei – uztura bagātinātāju ar augu ekstraktiem pieaugušajiem (250 ml).

Izstāsti Latvijai veselības receptes

"Fielmann" optikas salons: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

"Fielmann" rūpējas par saviem klientiem ne tikai tad, kad vini pasūta brilles, bet turpina to darīt arī vēlāk. "Fielmann" nodrošina Bezmaksas servisu 3 gadus pēc briļļu pasūtīšanas. Brilles ir ikdienas nepieciešamība, tāpēc tām jābūt labā stāvoklī ik dienu, neatkarīgi no tā, cik sen jūs tās lietojat.

"Epsorin" ātrai imūnsistēmas stiprināšanai: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Iepazīstieties ar 100% dabīgu līdzekli ātrai imūnsistēmas stiprināšanai – "Epsorin". "Epsorin" ir Latvijā ražots produkts, kura mērķis ir veicināt cilvēku veselības un dzīves kvalitātes uzlabošanos, nodrošinot pieeju unikālai, kvalitatīvai un efektīvai, dabīgas izcelsmes produkcijai.