medicine.lv skaitļos

Lietotāji online115
Aktīvie uzņēmumi12199
Nozares raksti1447
Ekspertu atbildes21477
SIA HIPNOS – drošs un uzticams medicīnas iekārtu piegādātājs kopš 2006. gada : Latvijas veselības portāls | medicīnas uzņēmumi | medicine.lv

SIA HIPNOS – drošs un uzticams medicīnas iekārtu piegādātājs kopš 2006. gada

SIA “Hipnos” ir uzņēmums ar 100% Latvijas kapitālu, un tas veiksmīgi darbojas tirgū kopš 2006. gada. Uzņēmumu ir dibinājis Artis Svaža – jauns Latvijas uzņēmējs. Un arī šodien viņš turpina veiksmīgi vadīt un attīstīt SIA HIPNOS. 16 gadu laikā uzņēmums HIPNOS ir kļuvis labi atpazīstams medicīnas iekārtu tirgū un ir viens no līderiem respiratoro iekārtu un to piederumu tirgū. Kopš 2022. gada uzņēmums ir kļuvis par ekskluzīvu Lowenstein medical iekārtu izplatītāju Baltijas valstīs, tās ir vācijā ražotas CPAP, APAP, plaušu ventilācijas un miega diagnostikas iekārtas.

Kopš 2017. gada ir izveidota valsts programma, kuras ietvaros tiek nodrošinātas iekārtas miega apnojas novēršanai (CPAP/APAP). Programmas ietvaros cilvēki ar diagnosticētu vidēji smagu vai smagu apnojas formu var pretendēt uz 80% valsts līdzfinansējuma miega apnojas ārstēšanas aparāta iegādei. Programma īsteno NRC Vaivari Tehnisko palīglīdzekļu centrs (https://vtpc.lv/lv). Tas ir ļoti būtisks atbalsts cilvēka veselības un dzīves kvalitātes uzlabošanai cilvēkiem ar vidēji smagu vai smagu miega apnojas formu. Vērts pieminēt arī NRC Vaivari Tehnisko palīglīdzekļu centra nopelnus skābekļa terapijas attīstībā. Kopš 2021. gada ir pieejama valsts apmaksāta skābekļa terapija mājas apstākļos (https://vtpc.lv/lv/skabekla-koncentratora-sanemsanas-kartiba).

Uzņēmums Hipnos ir pakalpojuma sniedzējs un nodrošina cilvēkus ar nepieciešamo medicīnas aparatūru un aksesuāriem, kā arī uzrauga iekārtu tehnisko stāvokli. SIA HIPNOS priekšrocība ir ikgadēja sadarbība ar lielākajiem medicīnas iekārtu ražotājiem Eiropā un pasaulē, tādiem kā Lowenstein Medical, Drive Devilbiss, Itamar, Matrx by Parker un citiem. Uzņēmums specializējas miega medicīnas tehnoloģijās, CPAP, APAP, BiLevel terapijas iekārtu pārdošanā un apkalpošanā, neinvazīvo un invazīvo plaušu ventilatoru pārdošanā un apkalpošanā, miega diagnostikas iekārtu un miega laboratoriju aprīkojuma pārdošanā, uzstādīšanā un apkalpošanā. SIA HIPNOS galvenie darbības virzieni ir šādi: 

  • miega klīniku, miega laboratoriju organizēšana, individuālo risinājumu izstrāde un personāla apmācība;
  • skābekļa terapijas un skābekļa padeves risinājumu izveide un pārdošana stacionāriem;
  • skābekļa koncentratoru un to piederumu pārdošana un apkalpošana privātpersonām;
  • plaušu ventilatoru pārdošana un apkalpošana;
  • gāzes (skābeklis+slāpekļa oksiduls) sajaucēju pārdošana un apkalpošana zobārstniecības, dermatoloģijas, ginekoloģijas un skaistumkopšanas klīnikām. Individuālo risinājumu izstrāde un personāla apmācība. 

2021. gadā tika pieņemts lēmums izveidot interneta veikalu ar mērķi uzlabot medicīnas iekārtu un to piederumu pieejamību. 


Kopš 2020. gada SIA HIPNOS piedalās nozares attīstības veicināšanā, sadarbojoties ar zinātniski pētnieciskajām institūcijām. 2020. gadā SIA HIPNOS piedalījās projektā, kura mērķis bija globālā neinvazīvās plaušu ventilācijas iekārtu deficīta apstākļos izstrādāt iekārtu, ar kuru stacionāros varētu ventilēt pacientus ar smagu Covid-19 infekcijas gaitu. Šis projekts ar darba nosaukumu "T-3 Project" ir pirmais pētnieciskais projekts, kur SIA HIPNOS sadarbībā ar Paula Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcas Zinātnisko institūtu un Rīgas Tehnisko universitāti tika modificēts un piemērots Covid-19 pacientu ārstēšanai miega apnojas ārstēšanas (CPAP) aparāts. Projekta mērķis bija pielāgot CPAP terapijas iekārtas, kuras, atšķirībā no plaušu ventilatoriem, bija brīvi pieejamas iegādei Covid-19 pacientu ventilēšanai. Krīzes situācijas gadījumā, ja nepietiktu ar Latvijas slimnīcās esošajām mākslīgās plaušu ventilācijas iekārtām, pacienti ar smago Covid-19 slimības gaitu tiktu ventilēti ar modificēto iekārtu. Projekta ietvaros tika izveidots CPAP iekārtas palīgierīces prototips un veiksmīgi veikta tā klīniskā aprobācija. Pēc tam sekoja vēl viens projekts “European Institute of Innovation & Technology" (EIT) projekts “Post-CPAP addon” sadarbībā ar Paula Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcas Zinātnisko institūtu un Rīgas Tehnisko universitāti. Projekta ietvaros SIA Hipnos piedalījās CPAP aparātu modifikācijā ar skābekļa koncentrācijas pielāgošanu miega apnojas pacientu ārstēšanai. Projekta mērķis bija pilnveidot esošo CPAP modifikāciju, automatizējot skābekļa padevi pacientiem ar zemu skābekļa saturāciju. 

2022. gada martā tika uzsākts jauns starpdisciplinārs (klīnicistu, inženierzinātņu, informācijas tehnoloģiju) projekts ar mērķi izstrādāt un klīniski validēt uz dziļas mācīšanas balstītu klīnisku lēmumu pieņemšanas sistēmu neinvazīvās ventilācijas (NIV) iekārtām, ārstējot Covid-19 pacientus. Neinvazīvām ventilācijas iekārtām ir izšķiroša nozīme pandēmijas laikā, un tās ir atkarīgas no klīnikas spējas savlaicīgi noteikt izmaiņas pacienta stāvokli. Pēc uzliesmojuma bieži ir nepieciešama ilgstoša skābekļa terapija (IST) vai pat ilgtermiņa mājas NIV (LTH-NIV) terapija vairākiem klīniskiem stāvokļiem, tajā skaitā hroniskās obstruktīvās plaušu slimības (HOPS) gadījumā. Ierosinātā sistēma izveidos sistēmu, kas pastāvīgi kontrolēs pacienta elpošanas stāvokli, brīdinās stāvokļa pasliktināšanas gadījumā un ierosinās ārstēšanas stratēģiju kopumu (skābekļa koncentrācija, pozitīvs spiediens). Sistēmu var izmantot kā papildinājumu esošai ventilācijas sistēmai, un tā netraucēs to darbībai. Izstrādātā sistēma tiks validēta reālajiem Covid-19 pacientiem. 

Medicīnas nozare, tostarp medicīnas iekārtu joma, attīstās arvien straujāk. Pacientiem un ārstniecības iestādēm kļūst pieejamas vismodernākās medicīnas tehnoloģijas. SIA HIPNOS ir ļoti nozīmīgs posms ķēdē, kas ved no medicīnas iekārtu ražotāja līdz patērētājam. Mūsu mērķis ir padarīt šo ceļu maksimāli ērtu un īsu, informējot pacientus un nozares profesionāļus par jaunākajām pieejamajām tehnoloģijām, ieguldot resursus personāla apmācībā un veidojot uzticīgu un drošu sadarbību ar ražotājiem. 

SIA HIPNOS arī cieši sadarbojas ar SIA Miega slimību centrs, kas ir vadošais miega medicīnas pakalpojumu sniedzējs valstī ar visvairāk apkalpotajiem pacientiem un veiktajām diagnostikām jau 16 gadu garumā – www.miegacentrs.lv.

 

SIA HIPNOS

www.hipnos.lv

Dalies ar šo rakstu

Nedēļas tēma

Aktuālie piedāvājumi

Lai pacients viegli atrod ārstu: SEO medicīnas pakalpojumu vietnēm

Lai pacients viegli atrod ārstu: SEO medicīnas pakalpojumu vietnēm

Jebkuram veselības aprūpes uzņēmumam vai ārstu praksei vieglāk komunicēt ar saviem pacientiem, izveidojot tīmekļa vietni. Pastāstīsim, kādai tai jābūt, lai pēc iespējas ātrāk jūs atrastu ne vien klienti, kuri jau zina par jums, bet arī tie, kuri meklētājprogrammās ieraksta noteiktus atslēgvārdus.

Nakts hormons melatonīns – labam miegam

Nakts hormons melatonīns – labam miegam

Slikts miegs un neizgulēšanās rada nogurumu, pazemina produktivitāti un paaugstina slimību risku, kā arī paātrina ādas novecošanās procesus. Noskaidrosim, kas ir melatonīns un kā tas var palīdzēt atrisināt miega problēmas! 

Video

Izglītojošā video aicina pievērst uzmanību ādas veselībai (VIDEO)

Izglītojošā video aicina pievērst uzmanību ādas veselībai (VIDEO)

Noslēdzot šī gada melanomas modrības kampaņu “Dzimumzīmei vajag uzmanību”, melanomas pacientu atbalsta biedrība “Soli priekšā melanomai” ir sagatavojusi izglītojošu video, kāpēc ikvienam ir svarīgi veikt ķermeņa ādas pašpārbaudes un kā laikus atklāt bīstamo ādas vēzi.

Produktu testi

CELLTERMI PEPTOSOME REPAIR ESSENCE MIST – izsmidzināms līdzeklis ādas atjaunošanai un intensīvai mitrināšanai

CELLTERMI PEPTOSOME REPAIR ESSENCE MIST – izsmidzināms līdzeklis ādas atjaunošanai un intensīvai mitrināšanai

Novembrī un decembrī Medicine.lv sadarbībā ar SIA "Baltic Beauty Prof" piedāvā testēt ādu atjaunojošu izsmidzināmo līdzekli CELLTERMI PEPTOSOME REPAIR ESSENCE MIST.

"BestBerry Skincare" ādas labsajūtai, skaistumam un veselībai

Novembrī un decembrī Medicine.lv sadarbībā ar "BestBerry" piedāvā testēt "BestBerry Skincare" kosmētiku ādas labsajūtai, skaistumam un veselībai.

Testa rezultāti: "Vegan Fox" kafijas skrubis ķermenim

Testa rezultāti:

Oktobrī Medicine.lv sadarbībā ar SIA "Amber Cosmetics" piedāvāja testēt "Vegan Fox" kafijas skrubi ķermenim.

"Acorus Balance Fiber" – šķiedrvielu kompleksi gremošanas sistēmai

Novembrī, decembrī un janvārī Medicine.lv sadarbībā ar SIA "Dabas tēja" piedāvā izmēģināt "Acorus Balance Fiber" – šķiedrvielu kompleksu gremošanas sistēmai.

Izstāsti Latvijai veselības receptes

"Unifarma Herbals": Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

UNIFARMA HERBALS – tradicionāli un dabiski produkti jūsu veselībai! Mūsdienu pasaulē skaistums un labsajūta ir būtiskas sastāvdaļas. Skaistums, tā ir iekšēja sajūta, kas ir jūsu labākais pārliecības avots. Jūs esat savas iekšējās pasaules veidotājs un, ietekmējot savu iekšējo pasauli, jūs ietekmēsiet arī apkārtējo.

 

AS "Sirowa Rīga": Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

AS

AS "Sirowa Rīga", kas ir lielākais profesionālās matu kosmētikas vairumtirgotājs, pārstāv tādus pasaulē zināmus zīmolus kā "Wella Professionals", "Kadus Professional", "Nioxin", "Sebastian Professional" un "System Professional".