medicine.lv skaitļos

Lietotāji online182
Aktīvie uzņēmumi12195
Nozares raksti1447
Ekspertu atbildes21477
Sagatavojies laikus vasaras uzņemšanai : Latvijas veselības portāls | medicīnas uzņēmumi | medicine.lv

Sagatavojies laikus vasaras uzņemšanai

Ja tu domā par profesijas maiņu un studiju uzsākšanu, šis ir īstais laiks, kad to darīt. Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledža piedāvā apgūt darba tirgū pieprasītas profesijas, turklāt lielākā daļa no mūsu studiju programmām ir par valsts budžeta līdzekļiem! Studijas medicīnas koledžā tiek nodrošinātas 2 studiju virzienos – Veselības aprūpe un Sociālā labklājība. Šobrīd ir iespējams studēt astoņās akreditētās 1. līmeņa profesionālajās augstākās izglītības studiju programmās. Sešās studiju programmās ir iespējams studēt par valsts budžeta līdzekļiem! Izvēlies studēt darba devēju novērtētā izglītības iestādē – 2021. gadā Latvijas Universitāte P. Stradiņa medicīnas koledža tika iekļauta darba devēju TOP 10 kā viena no ieteiktākajām koledžām Latvijā!  

Studiju programmas 

Studijas ir iespējams uzsākt gan Jūrmalā, gan koledžas Rēzeknes filiālē. Latvijas Universitāte P. Stradiņa medicīnas koledžā Jūrmalā bez maksas (par valsts budžeta līdzekļiem) ir iespējams studēt studiju programmās – “Ārstniecība”, “Biomedicīnas laborants”, “Radiologa asistents”, “Podoloģija” (vasaras uzņemšanā), “Sociālā aprūpe” un “Sociālā rehabilitācija”. Ja vēlaties izmantot iespēju apvienot studijas ar darbu, piedāvājam maksas studiju programmas – “Estētiskā kosmetoloģija” un “Ārstnieciskā masāža”, kurās studiju process tiek organizēts pilna laika klātienes gan dienas, gan vakara grupās. Koledžas korpusu komplekss atrodas Bulduros, Jūrmalā, vien piecu minūšu gājiena attālumā no dzelzceļa stacijas pieturas “Bulduri”, ļaujot mūsu studentiem ērti nokļūt koledžā. 

Rūpējoties par augstākās izglītības īsā cikla pieejamību reģionos, 2007. gada rudenī atvērām un sekmīgi turpinām attīstīt koledžas Rēzeknes filiāli, kurā par valsts budžeta līdzekļiem ir iespējams studēt 1. līmeņa profesionālās augstākās izglītības studiju programmās – “Ārstniecība”, “Sociālā aprūpe”, “Sociālā rehabilitācija”, kā arī ir pieejamas divas studiju programmas par maksu – “Ārstnieciskā masāža” un “Podoloģija”. Gan Jūrmalā, gan koledžas Rēzeknes filiālē studentiem tiek nodrošināta ērta un mūsdienīga studiju vide – labiekārtotas auditorijas, atbilstošām prasībām un tehnoloģijām aprīkoti praktisko nodarbību un pirmsklīnikas kabineti, mācību simulāciju klases un laboratorijas. 

Uzņemšanas nosacījumi

Dokumentu pieņemšana Latvijas Universitāte P. Stradiņa medicīnas koledžā studijām 2022./2023. akadēmiskajam gadam norisināsies no 05.07.2022. līdz 21.07.2022., konkursa rezultāti 22.07.2022. tiks publicēti koledžas mājaslapā. Dokumentus būs iespējams iesniegt gan Jūrmalā, gan koledžas Rēzeknes filiālē. Plašāka informācija par koledžas uzņemšanas noteikumiem un dokumentiem, kas ir jāiesniedz Uzņemšanas komisijai, ir pieejami mājaslapā

Ja vēlies apgūt darba tirgū pieprasītu profesiju un strādāt veselības vai sociālās aprūpes nozarē – jau savlaicīgi uzzini visus uzņemšanas noteikumus un nenokavē Vasaras uzņemšanu 2022/2023, lai jau šoruden varētu uzsākt studijas – Jūrmalā vai Rēzeknē! 

Dalies ar šo rakstu

Nedēļas tēma

Aktuālie piedāvājumi

Lai pacients viegli atrod ārstu: SEO medicīnas pakalpojumu vietnēm

Lai pacients viegli atrod ārstu: SEO medicīnas pakalpojumu vietnēm

Jebkuram veselības aprūpes uzņēmumam vai ārstu praksei vieglāk komunicēt ar saviem pacientiem, izveidojot tīmekļa vietni. Pastāstīsim, kādai tai jābūt, lai pēc iespējas ātrāk jūs atrastu ne vien klienti, kuri jau zina par jums, bet arī tie, kuri meklētājprogrammās ieraksta noteiktus atslēgvārdus.

Nakts hormons melatonīns – labam miegam

Nakts hormons melatonīns – labam miegam

Slikts miegs un neizgulēšanās rada nogurumu, pazemina produktivitāti un paaugstina slimību risku, kā arī paātrina ādas novecošanās procesus. Noskaidrosim, kas ir melatonīns un kā tas var palīdzēt atrisināt miega problēmas! 

Video

Izglītojošā video aicina pievērst uzmanību ādas veselībai (VIDEO)

Izglītojošā video aicina pievērst uzmanību ādas veselībai (VIDEO)

Noslēdzot šī gada melanomas modrības kampaņu “Dzimumzīmei vajag uzmanību”, melanomas pacientu atbalsta biedrība “Soli priekšā melanomai” ir sagatavojusi izglītojošu video, kāpēc ikvienam ir svarīgi veikt ķermeņa ādas pašpārbaudes un kā laikus atklāt bīstamo ādas vēzi.

Produktu testi

CELLTERMI PEPTOSOME REPAIR ESSENCE MIST – izsmidzināms līdzeklis ādas atjaunošanai un intensīvai mitrināšanai

CELLTERMI PEPTOSOME REPAIR ESSENCE MIST – izsmidzināms līdzeklis ādas atjaunošanai un intensīvai mitrināšanai

Novembrī un decembrī Medicine.lv sadarbībā ar SIA "Baltic Beauty Prof" piedāvā testēt ādu atjaunojošu izsmidzināmo līdzekli CELLTERMI PEPTOSOME REPAIR ESSENCE MIST.

"BestBerry Skincare" ādas labsajūtai, skaistumam un veselībai

Novembrī un decembrī Medicine.lv sadarbībā ar "BestBerry" piedāvā testēt "BestBerry Skincare" kosmētiku ādas labsajūtai, skaistumam un veselībai.

Testa rezultāti: "Vegan Fox" kafijas skrubis ķermenim

Testa rezultāti:

Oktobrī Medicine.lv sadarbībā ar SIA "Amber Cosmetics" piedāvāja testēt "Vegan Fox" kafijas skrubi ķermenim.

"Acorus Balance Fiber" – šķiedrvielu kompleksi gremošanas sistēmai

Novembrī, decembrī un janvārī Medicine.lv sadarbībā ar SIA "Dabas tēja" piedāvā izmēģināt "Acorus Balance Fiber" – šķiedrvielu kompleksu gremošanas sistēmai.

Izstāsti Latvijai veselības receptes

"Unifarma Herbals": Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

UNIFARMA HERBALS – tradicionāli un dabiski produkti jūsu veselībai! Mūsdienu pasaulē skaistums un labsajūta ir būtiskas sastāvdaļas. Skaistums, tā ir iekšēja sajūta, kas ir jūsu labākais pārliecības avots. Jūs esat savas iekšējās pasaules veidotājs un, ietekmējot savu iekšējo pasauli, jūs ietekmēsiet arī apkārtējo.

 

AS "Sirowa Rīga": Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

AS

AS "Sirowa Rīga", kas ir lielākais profesionālās matu kosmētikas vairumtirgotājs, pārstāv tādus pasaulē zināmus zīmolus kā "Wella Professionals", "Kadus Professional", "Nioxin", "Sebastian Professional" un "System Professional".