medicine.lv skaitļos

Lietotāji online96
Aktīvie uzņēmumi12206
Nozares raksti1448
Ekspertu atbildes21477
Rīgas Austrumu slimnīca aicina mediķus uz apmācību semināru : Latvijas veselības portāls | medicīnas uzņēmumi | medicine.lv

Rīgas Austrumu slimnīca aicina mediķus uz apmācību semināru

Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas “Aslimnīcas mācību centrs” šī gada 18. un 19. martā (piektdien, sestdien) sākums plkst. 9:00, rīko apmācību semināru – “Biolitec lāzera izmantošanas histeroskopijā un ginekoloģiskajā laproskopijā”, kas tiks translēts Zoom platformā.

Rīgas Austrumu slimnīcas Ginekoloģijas klīnikas vadītāja p.i. Zane Grabe: “Mūsdienās operatīvā ginekoloģija vairs nenozīmē tikai vaļējas jeb konvenciālas operācijas un ilgu atkopšanās periodu stacionārā. Šobrīd dažādu ginekoloģisku patoloģiju ārstēšanā tiek pielietotas mūsdienīgas iekārtas, piemēram, lāzeri, ar kuru palīdzību ātri, ērti un pats galvenais – efektīvi var gan izārstēt dažādas ginekoloģiskas slimības, gan arī novērst vizuālās nepilnības. Šādas mazinvazīvas operācijas ievērojami saīsina pacientes uzturēšanās laiku slimnīcā un nereti jau nākamajā dienā pēc operācijas sieviete var atgriezties ierastajās ikdienas gaitās. Ārstniecības personas, rezidentus un citus interesentus aicinu apmeklēt “Aslimnīcas mācību centra” organizētās tiešsaistes apmācības, kuru laikā būs iespēja uzzināt vairāk par Biolitec lāzeri, kā arī redzēt to praktisku pielietojumu dažādu patoloģisku veidojumu ārstēšanā.”

Apmācības notiks profesora Stafano Angioni (Kagliari Universitāte, Itālija) vadībā. Operāciju veiks stacionāra “Gaiļezers” Ginekoloģijas klīnikas mediķu komanda profesores Daces Rezebergas vadībā.

Pieteikties apmācībām iespējams ŠEIT.

RAKUS vērš uzmanību, ka visiem dalībniekiem iepriekšēja reģistrācija ir obligāta!

Apmācību programma pieejama ŠEIT. Par dalību apmācības seminārā tiks piešķirti tālākizglītības punkti (TIP 12.7, LĀB TIP2022/5382).

Dalība apmācībā: RAKUS darbiniekiem, rezidentiem, aicinātiem viesiem – BEZMAKSAS. Citiem interesentiem – 63.50 euro.

Saite piekļuvei tiks nosūtīta 2 dienas pirms pasākuma.

Dalies ar šo rakstu

Uzņēmumi, saistīti ar raksta tematiku nozarē "Slimnīcas / stacionārā ārstēšana":

Nedēļas tēma

Aktuālie piedāvājumi

Haimorīts – deguna blakusdobuma iekaisums

Haimorīts – deguna blakusdobuma iekaisums

Mūsdienās visus akūtus deguna blakusdobuma iekaisumus apzīmē ar terminu "akūts rinosinusīts", ko tautā vairāk atpazīst kā haimorītu, taču "haimorīts" apzīmē tikai augšžokļa dobuma iekaisumu. Par haimorīta simptomiem un ārstēšanu stāsta LOR Klīnikas otolaringologs Kristaps Dambergs.

Lai pacients viegli atrod ārstu: SEO medicīnas pakalpojumu vietnēm

Lai pacients viegli atrod ārstu: SEO medicīnas pakalpojumu vietnēm

Jebkuram veselības aprūpes uzņēmumam vai ārstu praksei vieglāk komunicēt ar saviem pacientiem, izveidojot tīmekļa vietni. Pastāstīsim, kādai tai jābūt, lai pēc iespējas ātrāk jūs atrastu ne vien klienti, kuri jau zina par jums, bet arī tie, kuri meklētājprogrammās ieraksta noteiktus atslēgvārdus.

Video

Izglītojošā video aicina pievērst uzmanību ādas veselībai (VIDEO)

Izglītojošā video aicina pievērst uzmanību ādas veselībai (VIDEO)

Noslēdzot šī gada melanomas modrības kampaņu “Dzimumzīmei vajag uzmanību”, melanomas pacientu atbalsta biedrība “Soli priekšā melanomai” ir sagatavojusi izglītojošu video, kāpēc ikvienam ir svarīgi veikt ķermeņa ādas pašpārbaudes un kā laikus atklāt bīstamo ādas vēzi.

Produktu testi

Testa rezultāti: GLYCOMUNE IMMUNO imūnsistēmas stiprināšanai

Testa rezultāti: GLYCOMUNE IMMUNO imūnsistēmas stiprināšanai

Oktobrī/ novembrī Medicine.lv sadarbībā ar SIA "Honestum" piedāvāja testēt GLYCOMUNE IMMUNO – uztura bagātinātāju imūnsistēmas stiprināšanai. 

Maska sejas un kakla ādai Riox NEO CO2 Carbon Mask

Maska sejas un kakla ādai Riox NEO CO2 Carbon Mask

Decembrī Medicine.lv sadarbībā ar SIA "Baltic Beauty Prof" piedāvā testēt masku sejas un kakla ādai Riox NEO CO2 Carbon Mask.

CELLTERMI PEPTOSOME REPAIR ESSENCE MIST – izsmidzināms līdzeklis ādas atjaunošanai un intensīvai mitrināšanai

CELLTERMI PEPTOSOME REPAIR ESSENCE MIST – izsmidzināms līdzeklis ādas atjaunošanai un intensīvai mitrināšanai

Novembrī un decembrī Medicine.lv sadarbībā ar SIA "Baltic Beauty Prof" piedāvā testēt ādu atjaunojošu izsmidzināmo līdzekli CELLTERMI PEPTOSOME REPAIR ESSENCE MIST.

"BestBerry Skincare" ādas labsajūtai, skaistumam un veselībai

Novembrī un decembrī Medicine.lv sadarbībā ar "BestBerry" piedāvā testēt "BestBerry Skincare" kosmētiku ādas labsajūtai, skaistumam un veselībai.

Izstāsti Latvijai veselības receptes

"Unifarma Herbals": Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

UNIFARMA HERBALS – tradicionāli un dabiski produkti jūsu veselībai! Mūsdienu pasaulē skaistums un labsajūta ir būtiskas sastāvdaļas. Skaistums, tā ir iekšēja sajūta, kas ir jūsu labākais pārliecības avots. Jūs esat savas iekšējās pasaules veidotājs un, ietekmējot savu iekšējo pasauli, jūs ietekmēsiet arī apkārtējo.

 

AS "Sirowa Rīga": Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

AS

AS "Sirowa Rīga", kas ir lielākais profesionālās matu kosmētikas vairumtirgotājs, pārstāv tādus pasaulē zināmus zīmolus kā "Wella Professionals", "Kadus Professional", "Nioxin", "Sebastian Professional" un "System Professional".