medicine.lv skaitļos

Lietotāji online54
Aktīvie uzņēmumi12751
Nozares raksti1358
Ekspertu atbildes20995
Rehabilitācijas centrs “Līgatne” – vieta, kur atgūt spēkus : Latvijas veselības portāls | medicīnas uzņēmumi | medicine.lv

Rehabilitācijas centrs “Līgatne” – vieta, kur atgūt spēkus

Covid-19 – ilgtermiņa slimība
Ar Covid-19 pandēmiju esam spiesti sadzīvot jau gandrīz divus gadus, bet zinātniekiem vēl aizvien ir daudz neskaidru jautājumu par šo slimību un tās izraisītajām ilgtermiņa veselības problēmām pēc slimības pārslimošanas. Bieži vien cilvēki maldīgi domā, ka grūtākais ir pats Covid-19 izslimošanas process, bet diemžēl ļoti daudziem pacientiem arī pēc izveseļošanās ir jāsaskaras ar Covid-19 slimības izraisītajām sekām. Lielākā daļa cilvēku patiešām atveseļojas pāris nedēļu laikā, tomēr daļa cilvēku piedzīvo nepārejošus simptomus līdz pat vairākiem mēnešiem pēc atveseļošanās. Medicīnā tas tiek dēvēts par garo Covid, pēc-Covid sindromu vai pēcakūto Covid-19 stadiju. Visbiežākās sūdzības pēc Covid-19 izslimošanas ir nespēks, sāpes, elpas trūkums, hronisks nogurums un miega traucējumi. Šie simptomi ietekmē pacienta dzīves kvalitāti un darbaspējas, tādēļ ir būtiski neatstāt šos simptomus bez ievērības, cerot, ka ar laiku tie pāries paši no sevis. Jo savlaicīgāk tiks uzsākts rehabilitācijas process, jo ātrāk pacients varēs atgūt savas darbaspējas. 


Rehabilitācija pēc Covid-19 izslimošanas
Rehabilitācijas centrā “Līgatne” ir iespējams iziet daļēji valsts finansētu medicīniskās rehabilitācijas programmu, kas ilgst vidēji 10 darba dienas. Par valsts līdzekļiem tiek finansēta ārsta, fizioterapeita, audiologopēda, ergoterapeita, psihologa, deju un kustību terapeita konsultācijas, fizikālās terapijas un ūdensdziedniecības procedūras. Rehabilitācijas centra “Līgatne” piedāvātajā rehabilitācijas atveseļošanās programmā ir uzsvars uz kompleksu ārstēšanas pieeju – programmas ietvaros tiks nodrošināts katram pacientam individuāli izveidots rehabilitācijas plāns, ārstnieciskā vingrošana, fizikālās terapijas procedūras, krūškurvja masāža, haloterapija un aeroterapija, nūjošanas un medicīniskā Cigun nodarbības. Visas rehabilitācijas programmā iekļautās procedūras un nodarbības ir vērstas uz  slimības izraisīto komplikāciju novēršanu, fiziskās izturības un psihoemocionālā stāvokļa uzlabošanu,  darbaspēju atgūšanu. Rehabilitācijas centrā “Līgatne” šobrīd ir pieejamas gan maksas, gan daļēji valsts finansētas rehabilitācijas programmas. Lai pieteiktos uz daļēji valsts finansēto rehabilitācijas programmu, pacientam ir jāsaņem norīkojums no ģimenes ārsta. Fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsts veiks pacienta veselības stāvokļa izvērtēšanu un precizēs medicīniskās rehabilitācijas programmu. Aicinām ikvienu, kurš izjūt veselības problēmas pēc Covid-19 izslimošanas, savlaicīgi doties pie ģimenes ārsta un konsultēties par rehabilitācijas uzsākšanu. Ignorējot veselības problēmas, tās var progresēt, padarot rehabilitācijas procesu ilgāku un finansiāli dārgāku. 


Rehabilitācijas centrs “Līgatne” – veselībai, skaistumam un labsajūtai
Rehabilitācijas centrā “Līgatne” tiek piedāvātas gan maksas, gan valsts apmaksātas rehabilitācijas programmas. Centra profesionālais medicīnas personāls nodrošinās kompleksus rehabilitācijas pakalpojumus, izmantojot jaunākās ārstēšanas metodes un modernākās tehnoloģijas. Ikviens pacients var būt drošs, ka viņam tiks izstrādāts individuāls rehabilitācijas plāns, vadoties pēc viņa veselības stāvokļa, spējām un vajadzībām. Rehabilitācijas centrs atrodas skaistā vietā, ļaujot centra klientiem ne vien iziet rehabilitācijas procesu, bet arī baudīt dabas sniegto enerģiju. Mēs gaidām ne tikai tos pacientus, kuri vēlas iziet rehabilitācijas procesu pēc saslimšanām, bet arī tos, kuri vēlas atpūsties un atgūt enerģiju, izbaudot SPA procedūras labsajūtai un organisma atveseļošanai. Ikviens ir aicināts izmēģināt plašo masāžas procedūru klāstu, ūdensdziedniecības procedūras, haloterapiju (sāls istabu), dūņu, limfodrenāžas un citas relaksējošas procedūras. Gleznaina daba, klusums un miers, profesionāls personāls, individuāla pieeja un izcils serviss – tas viss vienuviet rehabilitācijas centrā “Līgatne”. 

Rūpējoties par saviem klientiem, ik mēnesi piedāvājam īpaši izdevīgas cenas SPA un rehabilitācijas programmām. Uzzini vairāk par Rehabilitācijas centra „Līgatne” piedāvātajiem pakalpojumiem mājaslapā www.rehcentrsligatne.lv.

 

Dalies ar šo rakstu

Nedēļas tēma

Aktuālie piedāvājumi

Rehabilitācijas centrs “Līgatne” – vieta, kur atgūt spēkus

Rehabilitācijas centrs “Līgatne” – vieta, kur atgūt spēkus

Rehabilitācijas centrā “Līgatne” tiek piedāvātas gan maksas, gan valsts apmaksātas rehabilitācijas programmas. Ir gaidīti ne tikai tie pacienti, kuri vēlas iziet rehabilitācijas procesu pēc saslimšanām, bet arī tie, kuri vēlas atpūsties un atgūt enerģiju, izbaudot SPA procedūras labsajūtai un organisma atveseļošanai. 

FITODROGA DERMOCOSMETIC. Kā palīdzēt jutīgai ādai

FITODROGA DERMOCOSMETIC. Kā palīdzēt jutīgai ādai

Iepazīstinām ar jaunu, Latvijā radītu, dermakosmētikas zīmolu FITODROGA DERMOCOSMETIC, kas piedāvā ādai īpaši saudzējošas un vienlaicīgi iedarbīgas sejas un ķermeņa kopšanas produktu līnijas.

Video

Viss, kas jāzina par vīrišķo veselību: Stāsta ārsti (VIDEO)

Viss, kas jāzina par vīrišķo veselību: Stāsta ārsti (VIDEO)

Novembra beigās tiešsaistē aizritēja Latvijas Urologu asociācijas organizētais forums vīriešu veselības atbalstam “Vīrieti, dzīvo!”. Foruma ietvaros vairāk nekā 20 Latvijas vadošie veselības nozares speciālisti runāja par prostatas vēža profilaksi, pirmajām pazīmēm, diagnostiku un ārstēšanu, psiholoģisko atbalstu onkoloģisko slimību pacientiem un ģimenēm, kā arī paliatīvo aprūpi.

Produktu testi

Testa rezultāti: "Fitodroga Dermocosmetic" – divu soļu sejas ādas kopšanas programma jutīgai sejas ādai

Testa rezultāti:

Novembrī Medicine.lv sadarbībā ar FITODROGA piedāvāja testēt attīrošo toniku "FITODROGA Dermocosmetic cleansing face tonic anti age" un sejas krēmu "FITODROGA Dermocosmetic face cream anti age".

Testa rezultāti: "Bee Bite" bišu maizes pastilas veselībai un imunitātei

Testa rezultāti:

Decembrī Medicine.lv sadarbībā ar SIA "Bee Bite" piedāvāja testēt bišu maizes pastilas veselībai un imunitātei.

Eliksīrs SIEVIETEI

Eliksīrs SIEVIETEI

Janvārī Medicine.lv sadarbībā ar SIA “GiLine for life” piedāvā testēt eliksīru „Sievietei” – uztura bagātinātāju ar augu ekstraktiem (250 ml).

Testa rezultāti: Eliksīrs IMUNITĀTEI – ikdienas aktualitāte Nr. 1

Testa rezultāti: Eliksīrs IMUNITĀTEI – ikdienas aktualitāte Nr. 1

Novembrī Medicine.lv sadarbībā ar SIA “GiLine for life” piedāvāja testēt eliksīru imunitātei – uztura bagātinātāju ar augu ekstraktiem pieaugušajiem (250 ml).

Izstāsti Latvijai veselības receptes

"Fielmann" optikas salons: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

"Fielmann" rūpējas par saviem klientiem ne tikai tad, kad vini pasūta brilles, bet turpina to darīt arī vēlāk. "Fielmann" nodrošina Bezmaksas servisu 3 gadus pēc briļļu pasūtīšanas. Brilles ir ikdienas nepieciešamība, tāpēc tām jābūt labā stāvoklī ik dienu, neatkarīgi no tā, cik sen jūs tās lietojat.

"Epsorin" ātrai imūnsistēmas stiprināšanai: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Iepazīstieties ar 100% dabīgu līdzekli ātrai imūnsistēmas stiprināšanai – "Epsorin". "Epsorin" ir Latvijā ražots produkts, kura mērķis ir veicināt cilvēku veselības un dzīves kvalitātes uzlabošanos, nodrošinot pieeju unikālai, kvalitatīvai un efektīvai, dabīgas izcelsmes produkcijai.