medicine.lv skaitļos

Lietotāji online247
Aktīvie uzņēmumi12552
Nozares raksti1407
Ekspertu atbildes21477
Rehabilitācijas centrs “Līgatne” – vieta, kur atgūt spēkus : Latvijas veselības portāls | medicīnas uzņēmumi | medicine.lv

Rehabilitācijas centrs “Līgatne” – vieta, kur atgūt spēkus

Covid-19 – ilgtermiņa slimība
Ar Covid-19 pandēmiju esam spiesti sadzīvot jau gandrīz divus gadus, bet zinātniekiem vēl aizvien ir daudz neskaidru jautājumu par šo slimību un tās izraisītajām ilgtermiņa veselības problēmām pēc slimības pārslimošanas. Bieži vien cilvēki maldīgi domā, ka grūtākais ir pats Covid-19 izslimošanas process, bet diemžēl ļoti daudziem pacientiem arī pēc izveseļošanās ir jāsaskaras ar Covid-19 slimības izraisītajām sekām. Lielākā daļa cilvēku patiešām atveseļojas pāris nedēļu laikā, tomēr daļa cilvēku piedzīvo nepārejošus simptomus līdz pat vairākiem mēnešiem pēc atveseļošanās. Medicīnā tas tiek dēvēts par garo Covid, pēc-Covid sindromu vai pēcakūto Covid-19 stadiju. Visbiežākās sūdzības pēc Covid-19 izslimošanas ir nespēks, sāpes, elpas trūkums, hronisks nogurums un miega traucējumi. Šie simptomi ietekmē pacienta dzīves kvalitāti un darbaspējas, tādēļ ir būtiski neatstāt šos simptomus bez ievērības, cerot, ka ar laiku tie pāries paši no sevis. Jo savlaicīgāk tiks uzsākts rehabilitācijas process, jo ātrāk pacients varēs atgūt savas darbaspējas. 


Rehabilitācija pēc Covid-19 izslimošanas
Rehabilitācijas centrā “Līgatne” ir iespējams iziet daļēji valsts finansētu medicīniskās rehabilitācijas programmu, kas ilgst vidēji 10 darba dienas. Par valsts līdzekļiem tiek finansēta ārsta, fizioterapeita, audiologopēda, ergoterapeita, psihologa, deju un kustību terapeita konsultācijas, fizikālās terapijas un ūdensdziedniecības procedūras. Rehabilitācijas centra “Līgatne” piedāvātajā rehabilitācijas atveseļošanās programmā ir uzsvars uz kompleksu ārstēšanas pieeju – programmas ietvaros tiks nodrošināts katram pacientam individuāli izveidots rehabilitācijas plāns, ārstnieciskā vingrošana, fizikālās terapijas procedūras, krūškurvja masāža, haloterapija un aeroterapija, nūjošanas un medicīniskā Cigun nodarbības. Visas rehabilitācijas programmā iekļautās procedūras un nodarbības ir vērstas uz  slimības izraisīto komplikāciju novēršanu, fiziskās izturības un psihoemocionālā stāvokļa uzlabošanu,  darbaspēju atgūšanu. Rehabilitācijas centrā “Līgatne” šobrīd ir pieejamas gan maksas, gan daļēji valsts finansētas rehabilitācijas programmas. Lai pieteiktos uz daļēji valsts finansēto rehabilitācijas programmu, pacientam ir jāsaņem norīkojums no ģimenes ārsta. Fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsts veiks pacienta veselības stāvokļa izvērtēšanu un precizēs medicīniskās rehabilitācijas programmu. Aicinām ikvienu, kurš izjūt veselības problēmas pēc Covid-19 izslimošanas, savlaicīgi doties pie ģimenes ārsta un konsultēties par rehabilitācijas uzsākšanu. Ignorējot veselības problēmas, tās var progresēt, padarot rehabilitācijas procesu ilgāku un finansiāli dārgāku. 


Rehabilitācijas centrs “Līgatne” – veselībai, skaistumam un labsajūtai
Rehabilitācijas centrā “Līgatne” tiek piedāvātas gan maksas, gan valsts apmaksātas rehabilitācijas programmas. Centra profesionālais medicīnas personāls nodrošinās kompleksus rehabilitācijas pakalpojumus, izmantojot jaunākās ārstēšanas metodes un modernākās tehnoloģijas. Ikviens pacients var būt drošs, ka viņam tiks izstrādāts individuāls rehabilitācijas plāns, vadoties pēc viņa veselības stāvokļa, spējām un vajadzībām. Rehabilitācijas centrs atrodas skaistā vietā, ļaujot centra klientiem ne vien iziet rehabilitācijas procesu, bet arī baudīt dabas sniegto enerģiju. Mēs gaidām ne tikai tos pacientus, kuri vēlas iziet rehabilitācijas procesu pēc saslimšanām, bet arī tos, kuri vēlas atpūsties un atgūt enerģiju, izbaudot SPA procedūras labsajūtai un organisma atveseļošanai. Ikviens ir aicināts izmēģināt plašo masāžas procedūru klāstu, ūdensdziedniecības procedūras, haloterapiju (sāls istabu), dūņu, limfodrenāžas un citas relaksējošas procedūras. Gleznaina daba, klusums un miers, profesionāls personāls, individuāla pieeja un izcils serviss – tas viss vienuviet rehabilitācijas centrā “Līgatne”. 

Rūpējoties par saviem klientiem, ik mēnesi piedāvājam īpaši izdevīgas cenas SPA un rehabilitācijas programmām. Uzzini vairāk par Rehabilitācijas centra „Līgatne” piedāvātajiem pakalpojumiem mājaslapā www.rehcentrsligatne.lv.

 

Dalies ar šo rakstu

Nedēļas tēma

Rūpējies par ĀDU, lai tā var parūpēties par tevi!

Rūpējies par ĀDU, lai tā var parūpēties par tevi!

Sausa āda izraisa ne tikai diskomfortu, bet tai ir arī samazinātas aizsargspējas, veidojas mikroplaisas, un līdz ar to palielinās ādas infekciju risks. Lai no tā izvairītos, var lietot ķermeņa losjonu, kas mitrinās ādu, padarīs to maigu un tvirtu. 

Aktuālie piedāvājumi

Tavs uzņēmums – 6 dažādās platformās JEB kā nokļūt tur, kur ir tavi klienti?

Tavs uzņēmums – 6 dažādās platformās JEB kā nokļūt tur, kur ir tavi klienti?

Vai tavs uzņēmums nesen sācis darboties, un tu prāto, kā ātri un efektīvi par to informēt savus potenciālos klientus? Varbūt tavam uzņēmumam jau kādu laiku ir sava mājaslapa vai profils sociālajos tīklos, taču tu meklē veidu, kā padarīt uzņēmumu vēl atrodamāku?

Pret spastiskām sāpēm vēderā

Pret spastiskām sāpēm vēderā

Kādēļ drotaverīns jau daudzus gadus ir iedarbīga alternatīva līdzekļiem pret spastiskām sāpēm vēderā? 

Video

Veselības ministrija skolām piedāvā mācību filmu par pusaudžu ņirgāšanos (VIDEO)

Veselības ministrija skolām piedāvā mācību filmu par pusaudžu ņirgāšanos (VIDEO)

Veselības ministrija (VM) kopā ar ekspertiem izstrādājusi mācību filmu pusaudžiem, kas skolotājiem palīdzēs darbā ar ņirgāšanās problemātikas risināšanu. Filmā ar praktiskām situāciju izspēlēm un eksperta komentāriem ir skaidrota ņirgāšanās būtība, pazīmes, sekas, kā arī piedāvāti rīcības principi gadījumos, kad pusaudži saskaras ar ņirgāšanās situācijām. 

Produktu testi

"ApiMi" Ķermeņa losjons ar propolisu un sarkanā āboliņa ekstraktu

Augustā Medicine.lv sadarbībā ar SIA "ApiMI" piedāvā izmēģināt Ķermeņa losjonu ar propolisu un sarkanā āboliņa ekstraktu.

Testa rezultāti: APIMI Pēdu krēms ar medu un ceļmallapas ekstraktu

Testa rezultāti: APIMI Pēdu krēms ar medu un ceļmallapas ekstraktu

Jūnijā Medicine.lv sadarbībā ar SIA "ApiMI" piedāvāja izmēģināt Pēdu krēmu ar medu un ceļmallapas ekstraktu.

Testa rezultāti: MARUSHA Skūšanās ziepes sausai ādai

Testa rezultāti: MARUSHA Skūšanās ziepes sausai ādai

Jūnijā Medicine.lv sadarbībā ar SIA "Eirobaltik" zīmolu "MARUSHA Nord Ecosmetic" piedāvāja testēt skūšanās ziepes ar pantenolu, kakao sviestu un E vitamīnu sausai ādai.

Testa rezultāti: MARUSHA cietais šampūns un kondicionieris matu veselības stiprināšanai

Testa rezultāti: MARUSHA cietais šampūns un kondicionieris matu veselības stiprināšanai

Jūnijā Medicine.lv sadarbībā ar SIA "Eirobaltik" zīmolu "MARUSHA Nord Ecosmetic" piedāvāja testēt matus spēcinošo cieto šampūnu tumšiem vai gaišiem matiem un kondicionieri.

Izstāsti Latvijai veselības receptes