medicine.lv skaitļos

Lietotāji online190
Aktīvie uzņēmumi12539
Nozares raksti4560
Ekspertu atbildes20540
Probio’Stick - uztura bagātinātāja testa rezultāti : Latvijas veselības portāls | medicīnas uzņēmumi | medicine.lv

Probio’Stick - uztura bagātinātāja testa rezultāti

Probio’Stick - uztura bagātinātāja testa rezultāti

Jūnija mēnesī portāls medicine.lv sadarbībā ar "G.Miezis Arsts" SIA, saviem lasītājiem piedāvā testēt Probio’Stick® - uztura bagātinātājs ar saldinātāju un plūmju garšu - zarnu traktam labvēlīgo baktēriju avots. Esam saņēmuši produkta atsauksmes.

Probio’Stick® - uztura bagātinātājs ar saldinātāju un plūmju garšu - Zarnu traktam labvēlīgo baktēriju avots 10 paciņas pa 1,5 g. Probio’Stick® ir unikāls, augstas kvalitātes probiotisks pulverveida produkts ar patīkamu garšu, ērti lietojamā paciņā.

Kristīne, 23 gadi
Pirms es izgāju 10 dienu ProBiostick kursu, savu dienas režīmu es raksturotu kā mēreni aktīvu. Man ir diezgan sēdošs darbs, tomēr savā ikdienā cenšos iekļaut dažādas fiziskās aktivitātes un pastaigas. Atzīšos, ēdu diezgan neregulāri - neieturu konkrētas ēdienreizes, knakstos tarp ēdienreizēm, tomēr izvairos no saldumiem un esmu samazinājusi gaļas lietošanu uzturā. Savam augumam man ir normāls svars, tomēr konsultējoties ar uztura speciālistu konstatēju, ka mana vielmaiņa ir salīdzinoši zema.
Probio’Stick - uztura bagātinātājs - tam ir ļoti patīkama plūmju garšu - nav nepieciešams uzdzert ūdeni pēc tā lietošanas. Man katru dienu somā bija viena paciņa un mirklī, kad kārojās kāds našķis es iedzēru ProBiostik un savu vēlmi pēc saldumiem mazināju.
Par iedarbību: Īpašas izmaiņas savā ķermenī es nejutu, tomēr vielmaiņa bija ļoti regulāra (līdz 3 x dienā ) Tomēr viss bija kārtībā, viss notika normas robežās. Šo desmit dienu laikā esmu zaudējusi 2 kg no sava svara, tomēr es to neskaidrotu ar ProBiostik lietošanu, jo šobrīd esmu sākusi arī aktīvu peldēšanās sezonu. Esmu arī mainījusi savu ēdienkarti vairāk iekļaujot tajā Latvijā audzētus produktus - zemenes, jaunos kartupelīšus, gurķus utt.
Kopš esmu pārtraukusi 10 dienu kursu, svara pieaugumu ievērojusi neesmu, kas ir pozitīvi, arī pašsajūta ir laba.

Mudīte, 21 gads
Mani ēšanas paradumi, šajā laika posmā, ir diezgan katastrofāli, respektīvi, ēdu neregulāri un ļoti reti siltu pārtiku, kā arī uzturā tiek lietoti saldumi un liels daudzums kafijas. Brokastis principā netiek ēstas un gadās arī laika posmi, ka dienas pārtikas deva tiek apēsta vēlu naktī ap kādiem plkst. 23.00. Šķidrums tiek patērēts optimālā daudzumā – 2 l tīra ūdens dienā. Sportoju – dienā vismaz divas stundas pavadu ejot ar kājām un apmēram tik pat daudz laiku, braucot ar velosipēdu. Tomēr miega daudzums ir 4 - 5 h diennaktī, dažreiz tiek negulēts divas diennaktis no vietas. Laika posmā, kad lietoju ProBiostick, bija augsts stresa līmenis gan skolā, gan privātajā dzīvē – sesija, attiecību problēmas. Iepriekš netika novērotas būtiskas problēmas, ar zarnu trakta darbību arī nav diagnosticētas saslimšanas, taču stresa un nepareiza uztura dēļ, reizēm gadījās īslaicīgas problēmas - aizcietējumi.
Produkts WAU – viegli lietojams, ar patīkamu plūmju smaržu un garšu, viegli kūst mutē, kā arī paņemams līdzi un lietojums jebkurā ikdienas situācijā. Kopumā, milzīgas pārmaiņas nemanīju, taču varu teikt, ka neskatoties uz stresu, neregulāro miegu, nepareizajām ēdienreizēm ar zarnu trakta darbību - viss bija kārtībā, kaut gan parasti šāda veida situācijās, man ir problēmas.

Kaspars, 25 gadi
Iepriekš nav bijušas problēmas ar zarnu trakta darbību un vēders "iziet" regulāri. Uzturā pārsvarā lietoju dārzeņus - gan svaigā, gan sautētā veidā, piena produktus (biezpienu, sieru, kefīru), gaļu ne pārāk daudz, saldumus gandrīz nemaz. Vidēji trīs reizes nedēļā nodarbojos ar sportu, guļu vidēji sešas stundas diennaktī. Regulāri smēķēju, dienā izdzeru ap 2 litriem ūdens. Regulāri dzeru alu.
Iepakojums ļoti patika - ērts, vienkārši un viegli lietojams. Priecē, ka obligāti nebija jāšķīdina ūdenī - vienkārši ieber paciņas saturu mutē un viss. Garša man personīgi, šķita nedaudz par saldu.
Iedarbību gan laikam nemanīju, gluži pretēji - pirmās dienas vēders vispār neizgāja. (tā, protams, var būt sagadīšanās, bet par cik iepriekš šādu problēmu nav bijis, tad tā dīvaini). Nekādas citas izmaiņas organismā nemanīju.

Keita, 21 gads
Ikdienā esmu ļoti aizņemta un pavisam nesanāk ieturēt regulāras maltītes. Aptuvenā dienas aina ir tāda – darbā kaut ko paknakstos, bet neko nopietnu un atnākot mājas ieturu kārtīgas vakariņas, pieļauju, ka speciālisti teiktu, ka pat pārāk šikas, lai to visu apēstu vakarā. Tomēr dienas laikā izdzeru vismaz 2 litrus ūdens. Tā kā, nav ļaunuma, bez labuma. Problēmas ar kuņģi vai zarnu traktu man īsti nekad nav novērotas, vienīgais laikam vēdera pūšanās, bet tad arī bieži vien pie vainas ir pārēšanās vai neadekvāts ābolu daudzums. Probiostick lietoju visas 10 dienas pēc kārtas. Tā garša ir ļoti patīkama un to īpaši cienīs cilvēki, kuriem pie sirds iet žāvētas plūmes. Varbūt nedaudz par saldu, bet visā visumā uzdzerot nelielu daudzumu ūdens, pulverītis ar savām tikai 6 kalorijām lieliski noder kā saldums ikdienai, vismaz man noteikti.
Tā kā pirms testa neko nebiju dzirdējusi par Probiostick, iepazinos ar visu pieejamo informāciju par to medicine.lv lapā un nolēmu ļauties eksperimentam. Uztura bagātinātāju lietoju katru dienu, aptuveni pusdienslaikā, kad pēc pusdienu ieturēšanas kārojās kāds garšīgs našķis.
Viennozīmīgi, profilaksei produktu ieteiktu pamēģināt ikvienam!

Izolde, 41 gads

Mana dzīve ir pilna stresa. Visu dienu pavadu aktīvi strādājot, līdz ar to nav laika paēst ne brokastis, ne pusdienas. Manas brokastis sastāv no tases kafijas, pusdienas parasti tiek izlaistas, dažreiz dēļ pārmērīgās slodzes darbā, reizēm aizmirstu arī par vakariņām. Bez sekām šī mana nolaidība nav palikusi, jo bieži ir smaguma sajūta vēderā ( pieņemu, ka no pārmērīgas kafijas lietošanas) kā arī pilnīgs apetītes zudums. Dienas laikā izdzeru tikai kādu puslitru ūdens, kas manu vispārējo stāvokli neuzlabo.
Sākot lietot šo produktu pamanīju, ka smaguma sajūta ir pazudusi, kaut gan taisnības labad jāsaka, ka centos vismaz kādu jogurtu vēl papildus dienas laikā izdzert. Tas jau mani iepriecina, jo sapratu, ka neesmu galīgi bezcerīgs gadījums. Patika produkta ērtums, var lietot jebkurā laikā un vietā, bez papildus sagatavošanās darbiem. Patīkama garša, gandrīz kā saldais ēdiens. Iepriekš par šo produktu neko nebiju dzirdējusi, bet esmu apņēmības pilna to lietot arī nākotnē, jo tas mani ir mudinājis ieviest vismaz kaut kādas pozitīvas pārmaiņas manos ēšanas paradumos.

Aldis, 28 gadi
Ēdu regulāri, cenšos arī veselīgi, bet pirms kāda laika savu vielmaiņu sabojāju strādājot naktsmaiņas, jo šad tad bija normālas ēdienreizes, bet šad tad ēdu arī naktīs. Smēķēšana un alkohols arī, protams, ietekmē visu manu vielmaiņu. Šķidrumu uzņemu pietiekošā daudzumā. Arī sportoju ļoti daudz, jo cenšos sevi uzturēt labā fiziskā formā - visvairāk aizrauj florbols, bet vasarā spēlēju arī volejbolu, futbolu un basketbolu. Brīvo laiku visbiežāk pavadām ar draugiem sportojot! Stress ikdienā samēra robežās ir veselīgs, bet, protams, ir reizes, kad tas ir pārāk daudz - gan darbā, gan ģimenē, bet veiksmīgi visas problēmas tiek atrisinātas.
Iepriekš problēmas nebija, līdz brīdim, kad gulēju slimnīcā, kur man bija jādzer stipras antibiotikas. Ar to brīdi arī sākās neregulāras, bet problēmas ar zarnu trakta darbību.
Kaut gan ProBiostick bija jāievēro 10 dienu kurss, diemžēl sanāca tās lietot ar maziem pārtraukumiem. Iepakojums ērti lietojams un līdz šim par tādu produktu nebiju dzirdējis. Paldies par iespēju izmēģināt šo uztura bagātinātāju!

Sandra, 33 gadi
Man ir ļoti saspringts un stresains dienas grafiks. Parasti katru rītu ceļos ap plkst.7. 00, bet gulēt bieži dodos pat pēc pusnakts. Bieži vien nepaēdu brokastis, tad sanāk, ka pirmā ēdienreize ir ap pusdienslaiku vai pat pēcpusdienā, bet lai neizplūstu apjomos vakaros cenšos neēst vispār! Mana darba specifika ir tāda, ka ļoti daudz laika pavadu mašīnā un ne vienmēr ceļā pagadās vieta, kur piestāt un VESEĪGI paēst. Bieži vien normālas pusdienas tika aizstātas ar kādu ātro burgeri un kafiju vai ko tamlīdzīgu. Tas, protams, nepalika bez sekām, bieži pūtās vēders, sāpēja, spieda, dedzināja... Parasti centos pa rokai turēt vismaz ūdeni, ber reizēm nācās piemirst arī par to, dienas beigās attapos, ka izdzertas kādas trīs vai vairāk kafijas, bet ūdens pudele nav pat pusē! Sapratu, ka tā vairs turpināt nevar.
Tieši kopā ar šo manu lēmumu, mainīt dienas ritmu un iekļaut tajā arī laiku pilnvērtīgām maltītēm, radās iespēja pieteikties Probiostick testam. Arī agrāk biju lietojusi dažādus līdzekļus, kas palīdz atgūties pēc antibiotiku lietošanas un citām stresa radītām problēmām. Problēmas parasti sagādāja tas, ka pārsvarā visi šie uztura bagātinātāji ir kapsulās, līdzi jānēsā pudelīte vai kastīte, tie jānodzer ar ūdeni. Probiostick mani pozitīvi pārsteidza jau pirmajā lietošanas reizē, jo ļoti patika garša un tas, ka nav jārij kapsula. Man ērti bija arī tas, ka katra deva iepakota atsevišķi un varēju iemest somiņā pa vienam vai diviem pulverīšiem! Tiešām ļoti ērti un garšīgi!
Lietojot šo uztura bagātinātāju, sajutu uzlabojumus kādā piektajā dienā. Nebija vairs tik izteiktais ikdienas diskomforts vēdera rajonā! Bet, protams, ir jāsaprot, ka brīnumi nenotiek un nevar turpināt neēdot vai ēdot neregulāri gaidīt veselības uzlabojumus! Lietojot Probiostick esmu sākusi arī ievērot ēdienreizes, ja nesanāk paēst brokastis vai pusdienas, tad tās cenšos aizstāt vismaz ar jogurtu vai augļiem. Jūtos tiešām daudz labāk, nav vairs arī ierastais nogurums un pat pietiek enerģijas pasportot, katru vakaru eju peldēt!
Kopumā izlietoju trīs iepakojumus ar šo uztura bagātinātāju un noteikti to ieteikšu arī saviem paziņām.

Ražotājs: Lallemand S.A.S., Francijā pēc Mpharma UAB, Lietuvā pasūtījuma.

Probio’Stick® var iegādāties Eiroaptiekās, A Aptiekās, Mana Aptieka un Neatkarīgās Aptiekās!

"G.Miezis Arsts" SIA
Mukusalas street 51
Riga LV - 1004
Mob. 2 9633312
Tel./fakss 67532399, 67532498
www.miecys.lv

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

=

* Lūdzu aizpildi summu vārdiski latviešu valodā ar visām garumzīmēm!

SIA "Latvijas Tālrunis" aicina interneta lietotājus - portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro iepriekšminētos noteikumus, viņa komentārs var tikt izdzēsts un SIA "Latvijas Tālrunis" ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem.

Nedēļas tēma

Aktuālie piedāvājumi

Kas ir stiprāks – aerojons vai ozons?

Kas ir stiprāks – aerojons vai ozons?

Vairāk informācijas par bipolāro gaisa jonizāciju un ozonu var iegūt interneta tīmekļvietnē www.ozonalietas.lv. Lasi, uzzini un domā līdzi!

Ko ādas stāvoklis vēsta par infekcijas slimībām? 

Ko ādas stāvoklis vēsta par infekcijas slimībām? 

J. Ķīša estētiskās dermatoloģijas klīnika piedāvā konsultācijas gan pie dermatologa, gan infektologa un citiem speciālistiem, kas kopīgiem spēkiem izpēta organismu no visdažādākajiem aspektiem. Tas tad arī puzles gabaliņus nostāda savās vietās, ļaujot ieraudzīt kopainu. 

Video

VM: Kā palīdzēt sev mazināt nomāktību, trauksmi vai paniku? (VIDEO)

VM: Kā palīdzēt sev mazināt nomāktību, trauksmi vai paniku? (VIDEO)

Ik gadu 10. oktobrī tiek atzīmēta Pasaules psihiskās veselības diena, kuras mērķis ir veicināt sabiedrības izpratni par dažādām ar psihisko veselību saistībām tēmām. Nomāktība, trauksme un panikas lēkmes ir vieni no biežāk piedzīvotajiem psihiskās veselības sarežģījumiem, kas var būtiski pasliktināt dzīves kvalitāti un savstarpējās attiecības, kā arī negatīvi ietekmēt spēju strādāt un mācīties.

Produktu testi

Pilna spektra CBD (kaņepju) eļļas pilieni – mieram, relaksācijai un sāpju mazināšanai

Pilna spektra CBD (kaņepju) eļļas pilieni – mieram, relaksācijai un sāpju mazināšanai

Novembrī medicine.lv sadarbībā ar SIA CBD MED piedāvā testēt pilna spektra CBD eļļas pilienus mieram, relaksācijai un sāpju remdēšanai.

GINGER & HONEY powder for HOT DRINK – imunitātei un elpceļu veselībai

GINGER & HONEY powder for HOT DRINK – imunitātei un elpceļu veselībai

Novembrī medicine.lv sadarbībā ar zīmolu Dr.Pakalns SELECT piedāvā testēt produktu imunitātei un elpceļu veselībai.

Testa rezultāti: "Sedanorm" – dzīve ir skaista!

Testa rezultāti: "Sedanorm" – dzīve ir skaista!

Oktobrī medicine.lv sadarbībā ar SIA "Lotos Pharma" piedāvāja testēt uztura bagātinātāju "Sedanorm" – normālas nervu sistēmas un smadzeņu darbības uzturēšanai.

Uzņēmējs runā

Ko ādas stāvoklis vēsta par infekcijas slimībām? 

infektologs1

J. Ķīša estētiskās dermatoloģijas klīnika piedāvā konsultācijas gan pie dermatologa, gan infektologa un citiem speciālistiem, kas kopīgiem spēkiem izpēta organismu no visdažādākajiem aspektiem. Tas tad arī puzles gabaliņus nostāda savās vietās, ļaujot ieraudzīt kopainu.