medicine.lv skaitļos

Lietotāji online0
Aktīvie uzņēmumi12211
Nozares raksti1448
Ekspertu atbildes21477
Padomi, ja vēlies vingrot mājās : Latvijas veselības portāls | medicīnas uzņēmumi | medicine.lv

Padomi, ja vēlies vingrot mājās

Autors: Shutterstock

Regulāras un pietiekamas fiziskās aktivitātes ir svarīgas labsajūtai un veselībai. Fiziskās aktivitātes palīdz ķermenim justies labāk un būt stiprākam, kā arī pozitīvi ietekmē cilvēka emocionālo un mentālo veselību. Vingrošana mājās var būt ne mazāk efektīva kā nodarbības sporta zālē vai fizioterapeita uzraudzībā. Patiesībā vingrošana mājas apstākļos sniedz ļoti daudz vērtīgu ieguvumu. 

Aizņemtajās ikdienas un darba gaitās došanās uz sporta zāli vai vizīte pie fizioterapeita var būt apgrūtinoša un laikietilpīga, tādēļ vingrošana mājās var ietaupīt daudz vērtīgā laika. Nav nemaz nepieciešams katru dienu vingrot stundām ilgi. Citreiz var būt pietiekama īsa rīta rosmes iesildīšanās vai vakara izstaipīšanās nodarbība 20–30 minūšu garumā. Ja kādreiz laika trūkuma dēļ sanāk izlaist treniņu, tas mēdz izjaukt ritmu. Tomēr sportošanai gan ir jābūt regulārai. Tieši tāpēc vingrot mājās ir ļoti praktiski – tas palīdz aiztaupīt laiku un enerģiju, piemēram, lai savāktu sporta somu un dotos uz sporta zāli otrpus pilsētai. Vingrošana mājās ir lielisks veids, kā būt fiziski aktīvam un pieturēties pie fizisko aktivitāšu rutīnas.

Vingrošana mājas apstākļos sniedz arī privātumu. Vingrošanas nodarbības fitnesa zālēs vai vingrošanas grupās mēdz būt uzmundrinošas. Taču ir dienas, kad var būt vēlme aizvadīt treniņu mierā un klusumā, piemēram, pēc garas un nogurdinošas darba dienas. Aizvadot treniņu mājās, jums ir pilnīga kontrole par vingrinājumu izvēli, intensitāti un tempu.



Vingrošana mājas apstākļos ļauj arī ietaupīt finanses. Ir ieteicams veikt nelielu ieguldījumu vingrošanas inventārā, kas vienmēr būs pa rokai un ļaus aizvadīt pilnvērtīgu un kvalitatīvu treniņu. Turklāt tas kalpos ilgu laiku. Katra cilvēka treniņu režīms, protams, var atšķirties. Tomēr pilnvērtīgām vingrošanas nodarbībām vajadzētu papildināt savu mājas vingrošanas inventāra klāstu ar vingrošanas paklājiņu, vingrošanas bumbu, pretestības gumiju komplektu, hanteļu pāri, svara manšetēm un fascijas rullīti. Šāda komplekta iegāde prasīs zināmu ieguldījumu, bet ilgtermiņā noteikti atmaksāsies. Turklāt vingrošanas inventārs dos jums iespēju pildīt daudz dažādu vingrinājumu. Vingrošanas inventāra esamība mājās arī piedos papildus motivāciju pievērsties vingrošanai. Ar vērtīgiem padomiem jums var palīdzēt arī fizioterapeits, kurš var sagatavot un apmācīt jūs ar nepieciešamajiem vingrinājumiem un izveidot mājas vingrošanas programmu.

 

https://fiziopreces.lv

Dalies ar šo rakstu

Nedēļas tēma

Aktuālie piedāvājumi

Haimorīts – deguna blakusdobuma iekaisums

Haimorīts – deguna blakusdobuma iekaisums

Mūsdienās visus akūtus deguna blakusdobuma iekaisumus apzīmē ar terminu "akūts rinosinusīts", ko tautā vairāk atpazīst kā haimorītu, taču "haimorīts" apzīmē tikai augšžokļa dobuma iekaisumu. Par haimorīta simptomiem un ārstēšanu stāsta LOR Klīnikas otolaringologs Kristaps Dambergs.

Lai pacients viegli atrod ārstu: SEO medicīnas pakalpojumu vietnēm

Lai pacients viegli atrod ārstu: SEO medicīnas pakalpojumu vietnēm

Jebkuram veselības aprūpes uzņēmumam vai ārstu praksei vieglāk komunicēt ar saviem pacientiem, izveidojot tīmekļa vietni. Pastāstīsim, kādai tai jābūt, lai pēc iespējas ātrāk jūs atrastu ne vien klienti, kuri jau zina par jums, bet arī tie, kuri meklētājprogrammās ieraksta noteiktus atslēgvārdus.

Video

Izglītojošā video aicina pievērst uzmanību ādas veselībai (VIDEO)

Izglītojošā video aicina pievērst uzmanību ādas veselībai (VIDEO)

Noslēdzot šī gada melanomas modrības kampaņu “Dzimumzīmei vajag uzmanību”, melanomas pacientu atbalsta biedrība “Soli priekšā melanomai” ir sagatavojusi izglītojošu video, kāpēc ikvienam ir svarīgi veikt ķermeņa ādas pašpārbaudes un kā laikus atklāt bīstamo ādas vēzi.

Produktu testi

Testa rezultāti: GLYCOMUNE IMMUNO imūnsistēmas stiprināšanai

Testa rezultāti: GLYCOMUNE IMMUNO imūnsistēmas stiprināšanai

Oktobrī/ novembrī Medicine.lv sadarbībā ar SIA "Honestum" piedāvāja testēt GLYCOMUNE IMMUNO – uztura bagātinātāju imūnsistēmas stiprināšanai. 

Maska sejas un kakla ādai Riox NEO CO2 Carbon Mask

Maska sejas un kakla ādai Riox NEO CO2 Carbon Mask

Decembrī Medicine.lv sadarbībā ar SIA "Baltic Beauty Prof" piedāvā testēt masku sejas un kakla ādai Riox NEO CO2 Carbon Mask.

CELLTERMI PEPTOSOME REPAIR ESSENCE MIST – izsmidzināms līdzeklis ādas atjaunošanai un intensīvai mitrināšanai

CELLTERMI PEPTOSOME REPAIR ESSENCE MIST – izsmidzināms līdzeklis ādas atjaunošanai un intensīvai mitrināšanai

Novembrī un decembrī Medicine.lv sadarbībā ar SIA "Baltic Beauty Prof" piedāvā testēt ādu atjaunojošu izsmidzināmo līdzekli CELLTERMI PEPTOSOME REPAIR ESSENCE MIST.

"BestBerry Skincare" ādas labsajūtai, skaistumam un veselībai

Novembrī un decembrī Medicine.lv sadarbībā ar "BestBerry" piedāvā testēt "BestBerry Skincare" kosmētiku ādas labsajūtai, skaistumam un veselībai.

Izstāsti Latvijai veselības receptes

"Unifarma Herbals": Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

UNIFARMA HERBALS – tradicionāli un dabiski produkti jūsu veselībai! Mūsdienu pasaulē skaistums un labsajūta ir būtiskas sastāvdaļas. Skaistums, tā ir iekšēja sajūta, kas ir jūsu labākais pārliecības avots. Jūs esat savas iekšējās pasaules veidotājs un, ietekmējot savu iekšējo pasauli, jūs ietekmēsiet arī apkārtējo.

 

AS "Sirowa Rīga": Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

AS

AS "Sirowa Rīga", kas ir lielākais profesionālās matu kosmētikas vairumtirgotājs, pārstāv tādus pasaulē zināmus zīmolus kā "Wella Professionals", "Kadus Professional", "Nioxin", "Sebastian Professional" un "System Professional".