medicine.lv skaitļos

Lietotāji online160
Aktīvie uzņēmumi12424
Nozares raksti4334
Ekspertu atbildes20356
Organisma piesārņojums. Kā attīrīt organismu un nosargāt to tīru? : medicine.lv - Latvijas veselības portāls

Organisma piesārņojums. Kā attīrīt organismu un nosargāt to tīru?

Organisma piesārņojums. Kā attīrīt organismu un nosargāt to tīru?

Mūsu organismā ļoti bieži mājo dažādi parazīti. Visizplatītākie parazīti, ko zin cilvēki, ir cērmes un spalīši, bet tie nav vienīgie parazīti, kas var iemājot cilvēka organismā. Lietojot uzturā termiski neapstrādātu cūkgaļu vai saldūdens zivis iespējams inficēties ar lenteņiem. Inficējoties ar oliņām vai lenteņa fragmentiem, kāpuri var izveidoties ādā, zemādā, skeleta muskuļos, arī galvas un muguras smadzenēs. Ilgstoši uzturoties lentenim zarnu traktā, cilvēks var strauji novājēt un pat iegūt mazasinību, jo lentenis ir pirmais, kas uzņem apēsto pārtiku. 

Tievajā zarnā mēdz parazitēt  trichinellas. Cilvēka organismā tās nokļūst ar inficētu un nepietiekami apstrādātu cūkas vai meža dzīvnieku gaļu, kurā iemājojuši kāpuri, l - 2 diennakšu laikā cilvēka un dzīvnieka organismā tie attīstās par pieaugušiem parazītiem. Trichinellas ar limfu un asinīm izplatās pa visu cilvēka organismu un nonāk šķērssvītrotajā muskulatūrā, viņas fiksējas muskuļos - tur parazītiem vieglāk iedzīvoties.

Viens no pazīstamākajiem un visbiežāk diagnosticētajiem mikrobiem ir helikobaktērija, ko nereti atrod materiālā, kuru iegūst fibrogastroskoposki izmeklējot kuņģi. Šo baktēriju pazīst, kā kuņģa čūlas un eroziju izsaucēju, taču jāatzīmē, ka ļoti bieži līdzīgas problēmas izsauc arī parazitārie tārpi, citas baktērija un vīrusi, kā arī organisma piesārņojums. Tādēļ ieteicams bez šīs baktērijas tomēr meklēt arī citus iekaisuma izsaucošus vai veicinošus faktorus.

No parazītiem  diezgan lielu lomu cilvēka organismā spēlē sīki, mazi parazīti – Sibīrijas kaķu trematodes, kuru latīniskais nosaukums ir opistorphys phellineus. Šie sīkie “tārpiņi” dzīvo un vairojās cilvēka žultsvados un izsauc aknu, žultspūšļa, aizkuņģa dziedzera iekaisumus; limfmezglu, liesas un aknas palielināšanos, kā arī izsauc alerģijas un vispārēju  organisma intoksikāciju, kuras raksturīgākie simptomi ir hronisks nogurums, galvas sāpes un neskaidras izcelsmes izsitumi. Ja bērniem ir alerģija, tad noteikti jāveic izmeklēšana, lai noskaidrotu, vai iemesls nav šī parazīta klātbūtne organismā. Sibīrijā šie parazīti izsauc smagu, akūtu infekciju ar ļoti paaugstinātu temperatūru, palielinātiem limfmezgliem, aknu un liesu un izteiktām intoksikācijas pazīmēm. Mūsu republikā šis parazīts pazīstam tikai kā hroniska, parazitāra infekcija. Šīs trematodes dabīgais avots ir suņi, kaķi un uzturā lietotas jēlas zivis (mazsālīts lasis, foreles u.c.). Tās var atrasties arī zemē, ja tajā nokļuvušas dzīvnieku fekālijas ar parazīta oliņām. Tā kā parazīts cilvēka fekālijās neatrodas, tad to var diagnosticēt ar seroloģiskiem testiem vai veicot organisma diagnostiku mūsu veselības salonā.  

Cilvēka organismā mājo arī vieni no mazākajiem vienšūņu parazītiem: lamblijas, dizentērijas amēba, balantīdijs, malārijas plazmodijs, candida – mikroskopiskā sēne u.c. Ļoti lielu ļaunumu cilvēka organismā arī nodara nelabvēlīgās baktērijas: stafilokoki, streptokoki, kingella, šigella u.c. Šo sarakstu varētu turpināt vēl ļoti garu, bet mūsu mērķis nav jūs nobiedēt, bet informēt par parazītiem un baktērijām, kuras nedzīvo tikai kuņģa zarnu traktā, bet var dzīvot visā mūsu organismā. Ko darīt lai izvairītos no nelabvēlīgām baktērijām un parazītiem?

- Uzturā lietot termiski apstrādātus produktus,
- Uzturā lietot fitoncīdu un antiparazitāro vielu saturošu pārtiku ( ķiploki, ķirbju sēklas, vērmeles u.c.),
- Ievērot higiēnu, mazgāt rokas (ja pirms ēšanas nav iespējams nomazgāt rokas, var izmantot mitrās dezinficējošās salvetes),
- Uzturā lietot tīru ūdeni,
- Attārpot mājdzīvniekus,
- Rūpīgi mazgāt augļus un dārzeņus.

Tavs ķermenis asimilē visu, ko tu  ēd, dzer un ieelpo. Katra kafijas tase, alkohola malks, cigarete vai izplūdes gāzēm piesātinātais gaiss ir  jāatindē un to dara akna. Aknas ir viens no dzīvībai svarīgākajiem orgāniem, tās ir jāsaudzē un tām ir jābūt veselām. Aknām jābūt tīrām, lai tās varētu pareizi funkcionēt, jo tās spēlē svarīgu lomu vielmaiņas procesos. Daudzas kaitīgas vielas (alkohols, medikamenti u.c.) aknās tiek neitralizētas, pārvērstas ūdenī šķīstošos savienojumos un tiek izvadītas no organisma ar žulti. Šie detoksikācijas procesi notiek aknu šūnu mikrosomās dažādu fermentu ietekmē. Tāpēc ir tik svarīgi uzturēt aknas veselas – no tām ir atkarīga visa organisma funkcionēšana un aizsardzība. Tāpat viss gremošanas trakts nedrīkst būt piesārņots, jo šādas zarnas nevarēs ne nodrošināt uzsūkšanas procesus, nedz arī sintezēt vajadzīgās vielas kā arī  izvadīt  kaitīgās. Ja zarnu trakta sieniņas ir aplipušas ar pārakmeņojušos neizvadīta ēdiena atliekām, tā ir lieliska vide parazītiem. Jau iedomājoties vien, ka kāds grauž mūs no iekšpuses un piesārņo mūsu organismu ar toksīniem, ir nepatīkami.

Parazīti organismā var izraisīt dažādas saslimšanas, un to izdalītie toksīni, arī var ietekmēt orgānu darbību. Daudzi cilvēki nezin, ka parazīti var izraisīt vēdera uzpūšanos, gāzu veidošanos, vēdera burkšķēšanu, aizcietējumus vai tieši otrādi, biežu vēdera izeju. Bieži cilvēks pat nenojauš, ka parazīti var būt par iemelsu pinnēm, ekzēmai, ādas un elpošanas alerģijām un pat galvas sāpēm, kā arī liekajam svaram. Mūsu āda ir viens no lielākajiem izvadorgāniem un mūsu iekšējo orgānu veselības stāvokļa un funkcionēšanas atspoguļojums. Ja jūties smags un piebāzts, iespējams ir laiks padomāt par zarnu trakta atveseļošanu – attīrīšanu.

Ar ko sākt ?
- Primāri -  regulāri lietot tīru, nevārītu ūdeni (vidēji 1.5 l dienā)
- Lietot uzturā daudz dārzeņus un augļus, fitoncīdu saturošus produktus
- Lietot uzturā auksta spieduma eļļas – aizstājot kečupu, majonēzi
- Dabīgo līdzekļu – bioloģiski aktīvo vielu lietošana
- Regulāri nodarboties ar fiziskām aktivitātēm

Daudzi pielieto organisma attīrīšanai klizmas, bet mēs uzskatām, ka klizmas veicamas īpašos, retos gadījumos, jo to radītā mehāniskā, ķīmiskā un termiskā iedarbība var radīt dažādas komplikācijas. Klizmas nevajadzētu veikt jaunām sievietēm un meitenēm, kuras saklausījušās par saindētu organismu, kas visādos veidos visu laiku ir jāattīra. Ja klizmas regulāri veic svara zaudēšanas nolūkos, tas stipri traucē zarnu peristaltiku, samazina zarnu dabiskās funkcijas, kavē arī to muskuļu darbību, kas regulē vēdera izeju.

Hidrokolonoterapija jeb zarnu skalošana ir viena no mūsdienu netradicionālās dziedniecības modernajām metodēm, ko izmanto organisma attīrīšanai, bet arī šai metodei trūkst zinātnisku pierādījumu. Un diemžēl arī šī procedūra var traumēt zarnu sieniņas, izraisīt asiņošanas un aizcietējumus, jo tīrīšanas laikā tiek izskalotas arī derīgās baktērijas kā rezultātā samazinās ne tikai zarnu funkcionēšanas spējas, bet arī organisma imunitāte. 

Attīrīšanās procesam ir jānotiek dabiski – vislabāk ar attīrošām tējām, dabiskiem preparātiem, kas paredzēti šādam mērķim.

Dabā ir sastopami daudzi augi ar pretparazitāru iedarbību, kurus regulāri iekļaujot uzturā mēs varam ikdienā sevi aizsargāt no parazītu invāzijas.  Tātad katru dienu tavā pārtikas grozā jāiekļauj:

Ķiploki,
Sīpoli, loki,
Citrons ar mizu,
Ķirbju sēklas (eļļa nē)
Ķimenes,
Dilles,
Timiāns,
Sezama sēklas,
Pipari (sarkanie, melnie)
Skuju koku dzinumi (ekstrakti)
Tējas koka izstrādājumi, Rūgtās tējas: lakši (savvaļas ķiploks, vērmeles),
Alveja,
Krustnagliņas,
Ingvers,
Karijs,
Kurkuma ,
Japāņu vasabi,
Lauru lapas,
Jūras sāls,
Organiskās skābes.

Mēs iesakām lietot daudz šķidruma, šķiedrvielu saturošus dārzeņus un augļus, kas kā dabīgie sorbenti nodrošinās zarnu trakta tīrīšanu. Jāēd produkti, kas veicina sārmainu vai neitrālu vidi organismā. Parazīti un nelabvēlīgās baktērijas vairojas  skābā vidē. Ēdīsim regulāri (vismaz 3 reizes dienā) pareizi sabalansētu, šķiedrvielām bagātu pārtiku, lai nodrošinātu zarnu trakta normālu funkcionēšanu un dabīgu attīrīšanu. Ir iespējams arī pārbaudīt organisma piesārņojumu veicot diagnostiku šūnu līmenī, izmeklēt katru orgānu, sistēmu un noteikt vai organisms ir piesārņots -  un ar ko (parazīti, baktērijas, vīrusi, audu sabrukšanas gala produkti, ķīmiskas vielas). Regulāri attīrīsim organismu no nelabvēlīgajām baktērijām, sēnēm un parazītiem -  slimosim mazāk, jutīsimies labāk un būsim daudz dzīvespriecīgāki. Veselam būt ir skaisti!

Sabiedrībā valda uzskats, ka gavēšanas un badošanās laikā būtu jāveic zarnu tīrīšanu ar klizmas palīdzību. Daudzi mediķi un arī mēs uzskatam, ka organisma attīrīšanas funkciju pilnībā veic aknas, nieres, zarnas un āda, bet klizmas ir reti – īpašos gadījumos nepieciešamas, parasti tā ir tikai iedomāta nepieciešamība. Klizmas nevajadzētu veikt tāpat vien zarnu tīrīšanas nolūkā, jo to radītā mehāniskā, ķīmiskā un termiskā iedarbība var izraisīt dažādas komplikācijas.

Hidrokolonoterapijas piekritēji iesaka secīgi citu pēc citas atkārtot divas līdz sešas reizes, bet ne biežāk kā reizi gadā. Šai metodei trūkst zinātnisku pētījumu. Procedūru veicot var sabojāt zarnu sieniņas, izraisīt asiņošanu, bet ķīmiskās vielas, ko pievieno ūdenim, paaugstina komplikāciju risku. Hidrokolonoterapijas radītais efekts izklausās skaisti, bet šī procedūra var radīt aizcietējumus. Lielais šķidruma daudzums bojā zarnu bārkstiņas, bet atjaunošanās norit katrā organismā pēc individuālajām īpatnībām. Veicot zarnu skalošanu ar hidrokolonterapiju, izskalo ārā organismam nepieciešamās vielas, tiek sabojāta zarnu gļotāda, iznīcināta zarnu dabīgā mikroflora un sagrauta imunitāte. Zarnu traktā dzīvo labvēlīgās baktērijas, kuras cilvēks iegūst jau no mātes piena. Ja mēs viņas izskalojam, tad rodas jautājums, vai ir iespējams tās atjaunot? Mūsu gremošanas sistēma ir unikāla un smalka fabrika, ko nevajadzētu apzināti sabojāt ar iejaukšanos no ārpuses.

 

Veselības salons 888
Dārzaugļu ielā 1, Rīga
Tālr.: 67275888,27088877
www.vs888.lv

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

=

* Lūdzu aizpildi summu vārdiski latviešu valodā ar visām garumzīmēm!

SIA "Latvijas Tālrunis" aicina interneta lietotājus - portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro iepriekšminētos noteikumus, viņa komentārs var tikt izdzēsts un SIA "Latvijas Tālrunis" ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem.

Uzņēmumi, saistīti ar raksta tematiku nozarē "Diagnostika":

Uzņēmumi nozarē "Diagnostika"

"Centrālā laboratorija", SIA

"Centrālā laboratorija", SIA

SIA "Centrālā laboratorija" darbojas kopš 1995.gada un ir viena no lielākajām un modernākajām medicīnas laboratorijām ar vairāk nekā 50 filiālēm un 8 testēšanas laboratorijām visā Latvijā. Analīžu veikšanai tiek izmantotas visjaunākās tehnoloģijas, kā arī iekārtas un reaģenti no pasaulē vadošajiem ražotājiem. Laboratorija regulāri piedalās ārējās kvalitātes kontroles programmās un ir novērtēta atbilstoši LVS EN ISO 15189:2013 standartam. SIA "Centrālā laboratorija" nodrošina visplašākā spektra klīniski diagnostiskos laboratorijas izmeklējumus: hematoloģijā, bioķīmijā, koaguloģijā, imunoloģijā, citoloģijā un histoloģijā, mikrobioloģijā, virusoloģijā, parazitoloģijā, molekulārā bioloģijā.

Nedēļas tēma

Aktuālie piedāvājumi

Refleksoloģija jeb dzīves enerģijas iekustināšana

Refleksoloģija jeb dzīves enerģijas iekustināšana

Sens ķīniešu sakāmvārds vēsta, ka smaids cilvēkam sākas no pēdām. Tā ir patiesība! Pieskaroties pēdām, notiek iedarbība uz refleksu zonām, kas ir saistītas ar noteiktiem iekšējiem orgāniem, dziedzeriem un audiem, un, lutinot un masējot pēdas, mēs varam ietekmēt arī mūsu garīgo veselību. 

Sejas aizsargvairogi, bezkontakta dezinfekcijas stends – latvieši pandēmijas laikā ražo modernus aizsarglīdzekļus

Sejas aizsargvairogi, bezkontakta dezinfekcijas stends – latvieši pandēmijas laikā ražo modernus aizsarglīdzekļus

Disinfeq komanda piedāvā modernus augstas kvalitātes sejas vairogus, drošības barjeras un jau drīzumā prezentēs īpašu jaunumu – bezkontakta dezinfekcijas stendu.  

Video

Ārsti aicina visus Latvijas iedzīvotājus būt uzmanīgiem svētku brīvdienās (VIDEO)

Ārsti aicina visus Latvijas iedzīvotājus būt uzmanīgiem svētku brīvdienās (VIDEO)

Ārsti Pēteris Apinis, Andrejs Ērglis un Roberts Fūrmanis sirsnīgi uzrunā visus Latvijas iedzīvotājus par to, ko ikvienam svarīgi atcerēties svētku brīvdienu laikā. Roberts Fūrmanis, Latvijas Ārstu biedrības viceprezidents, anesteziologs, reanimatologs: "Mums priekšā ir daudz skaistu dienu, siltas, patīkamas dienas, taču es aicinu Latvijas iedzīvotājus šīs dienas nepadarīt par traģēdiju."

Produktu testi

Testa rezultāti: Soluro® DUO ar D-mannozi – dubulttrieciena produkts urīnceļiem

Testa rezultāti: Soluro® DUO ar D-mannozi – dubulttrieciena produkts urīnceļiem

Maijā medicine.lv sadarbībā ar Latvijas farmācijas uzņēmumu "Solepharm Pharmaceuticals" piedāvāja testēt uztura bagātinātāju – Soluro® DUO ar D-mannozi urīnceļu veselībai.

"Spasmoil" – dabīgs risinājums vēdera diskomfortam

"Spasmoil" – dabīgs risinājums vēdera diskomfortam

Jūnijā medicine.lv sadarbībā ar Latvijas farmācijas uzņēmumu SIA "Lotos Pharma" piedāvā testēt dabīgu līdzekli vēdera disomforta mazināšanai "Spasmoil".

VENOLUX – uztura bagātinātājs un gels nogurušām kājām

VENOLUX <b>– </b>uztura bagātinātājs un gels nogurušām kājām

Jūnijā medicine.lv sadarbībā ar SIA SILVANOLS piedāvā testēt VENOLUX kapsulas un VENOLUX gelu - kāju vieglumam un labai vēnu veselībai ilgtermiņā.

Uzņēmējs runā

Licencēta jauna studiju programma – Optometrija

optometrista_asistents_majaslapa

2020. gada maijā Latvijas Universitātes Rīgas Medicīnas koledža ir licencējusi pavisam jaunu studiju programmu "Optometrija" – to absolvējot, students iegūst kvalifikāciju "Optometrista asistents".

Uzņēmums, kura darbības sfēra var būt līdziga raksta tematikai:

Darba laiks

 • P.730-2000
 • O.730-2000
 • T.730-2000
 • C.730-2000
 • P.730-2000
 • S.800-1800
 • Sv.-

Juridiskie dati

 1. 40003210801
 2. LV40003210801
 3. "SEB banka"
 4. LV89UNLA0050024286885
 5. 17.08.1994
 6. Rīga, Šarlotes iela 1B, LV-1001

Saistītie uzņēmumi, veikali, filiāles

 1. Nometņu 60, Rīga, LV-1002
  67615820

 2. Vidus 1, Alūksne, Alūksnes n., LV-4301
  26600100

 3. Jelgavas 1a, Auce, Auces n., LV-3708
  26528750

 4. Nīcgales 5, Rīga, LV-1035
  67562104

 5. Krasta 1, Balvi, Balvu n., LV-4501
  25708099

 6. Lielvārdes 68 k.1, Rīga, LV-1006
  67149716

 7. Kapteiņu 7, Rīga, LV-1016
  67149714

 8. Gobas 10a, Rīga, LV-1016
  67433042

 9. Bērzaines 16/18, Cēsis, Cēsu n., LV-4101
  20030124

 10. Vienības laukums 3, Cēsis, Cēsu n., LV-4101
  67149747

 11. Aveņu 26, Daugavpils, LV-5422
  25464649

 12. Arhitektu 12, Daugavpils, LV-5410
  26143710

 13. Varšavas 43a, Daugavpils, LV-5404
  26185000

 14. Slokas 26-1.st., Jūrmala, LV-2015
  67769249

 15. Gogoļa 3, Rīga, LV-1050
  25434400

 16. Anniņmuižas bulvāris 85, Rīga, LV-1029
  67414336

 17. Brīvības 56, Gulbene, Gulbenes n., LV-4401
  67562106

 18. Imantas 8.līnija 1 k.1, Rīga, LV-1083
  26484433

 19. Aldaru 20/24, Liepāja, LV-3401
  63451154

 20. Rīgas 191, Jēkabpils, LV-5202
  25776620

 21. Brīvības bulvāris 6, Jelgava, LV-3002
  63030140

 22. Raiņa 42, Jelgava, LV-3001
  63022987

 23. Juglas 2, Rīga, LV-1024
  67521864

 24. Talsu šoseja 39, Jūrmala, LV-2016
  67755290

 25. Rīgas 159, Krāslava, Krāslavas n., LV-5601
  65681639

 26. Kaņiera 13, Rīga, LV-1063
  67149713

 27. Kuršu 18, Liepāja, LV-3401
  63483274

 28. Brīvības 95, Liepāja, LV-3401
  63485408

 29. Republikas 5, Liepāja, LV-3401
  20032140

 30. Klostera 6a-1.st., Limbaži, Limbažu n., LV-4001
  64022740

 31. Zaļā 44, Līvāni, Līvānu n., LV-5316
  65342277

 32. Skolas 29, Madona, Madonas n., LV-4801
  29126000

 33. Melnsila 25, Rīga, LV-1046
  67149717

 34. Piņķi, Jūrmalas 14, Babītes p., Babītes n., LV-2107
  67914499

 35. A.Saharova 16, Rīga, LV-1021
  67136949

 36. Aizputes 5, Priekule, Priekules n., LV-3434
  63459174

 37. Lāčplēša 38, Rīga, LV-1011
  67283614

 38. 18.novembra 41-3.st., Rēzekne, LV-4601
  64603342

 39. Atbrīvošanas aleja 122-213, 2.st., Rēzekne, LV-4601
  27839000

 40. 18.novembra 41-1.st., Rēzekne, LV-4601
  64603305

 41. Pilskalna 6, Sabile, Talsu n., LV-3294
  63252665

 42. Slimnīcas 3, Saldus, Saldus n., LV-3801
  27874906

 43. Kokles 12, Rīga, LV-1002
  67149712

 44. Stacijas 11, Valmiera, LV-4201
  64227400

 45. Zāģeru 11, Rīga, LV-1005
  67394358

 46. Kuldīgas 23-7, Ventspils, LV-3601
  22313200

 47. Rīgas 57, Viļāni, Viļānu n., LV-4650
  64662738

 48. Spulgas 24, Rīga, LV-1058
  67149710

Apraksts

SIA "Centrālā laboratorija" darbojas kopš 1995.gada un ir viena no lielākajām un modernākajām medicīnas laboratorijām ar vairāk nekā 50 filiālēm un 8 testēšanas laboratorijām visā Latvijā. Analīžu veikšanai tiek izmantotas visjaunākās tehnoloģijas, kā arī iekārtas un reaģenti no pasaulē vadošajiem ražotājiem. Laboratorija regulāri piedalās ārējās kvalitātes kontroles programmās un ir novērtēta atbilstoši LVS EN ISO 15189:2013 standartam. SIA "Centrālā laboratorija" nodrošina visplašākā spektra klīniski diagnostiskos laboratorijas izmeklējumus: hematoloģijā, bioķīmijā, koaguloģijā, imunoloģijā, citoloģijā un histoloģijā, mikrobioloģijā, virusoloģijā, parazitoloģijā, molekulārā bioloģijā. 
Vairāk

Atslēgvārdi

Diagnostika.
Laboratorija, laboratoriskie izmeklējumi, analīzes, analīžu nodošana,
asins analīzes, asins ņemšana, asins nodošana, asins aina, CITO analīze,
asins ņemšana pie pacienta, hematoloģija, nepilna asins aina,
hemoglobīns, hemoglobīna noteikšana, aknu testi, aknu analīzes,
cukura analīzes, cukura diabēts, glikoze, glikozes analīzes, cukura līmenis asinīs,
pilna asins aina, urīnanalīzes, urīna analīzes, urina analizes,
dzīvnieku analīzes, infekcijas, hormoni, D vitamīna noteikšana,
holesterīns, holesterīna analīzes, ērču encefalīts, HIV, STS,
HIV analīzes, STS analīze, seksuāli transmisīvās slimības,
diennakts analīzes, mājas vizītes, grūtniecības tests, grūtniecības analīzes,
epšteina barra vīruss, tireotropais hormons, hipotireoze, antivielas
pret tireoperoksidāzi, tireoperoksidāze, progesterons, progesterona analīzes,
c hepatīts, hepatīta analīzes, olbaltumvielas, olbaltumvielu analīzes,
dzelzs, dzelzs analīzes, kalcijs, kalcija analīzes, folskābe,
folskābes analīzes, hemoglobīna analīzes, steidzamie testi, steidzamās analīzes,
mājas vizītes Rīgā, analīzes mājās, pārtikas nepanesamības tests,
alerģijas tests ImuPRO, alerģijas tests, asins ņemšana no pirksta,
asins ņemšana ar slēgtu sistēmu vienā stobriņā, asins ņemšana
ar slēgtu sistēmu vairākos stobriņos, urīna trauciņš, fēču trauciņš,
materiāla apstrāde, materiāla uzglabāšana, mājas vizītes Rīgas rajonā,
mājas vizītes Jūrmalā, izmeklējamā materiāla paņemšana,
leikocītu noteikšana, retikulocītu noteikšana, ferritīna noteikšana,
dzelzs noteikšana, transferīna noteikšana, vitamīna B 12 noteikšana,
folskābes noteikšana, asins parazītu noteikšana, transferīna
piesātinājuma noteikšana, trombocītu plūsmas citometrija, pacientu pieņemšana,
fermenti, glikozes regulācija, kardioloģiskie marķieri, iekaisuma marķieri,
autoantivielas, eletrolīti, lipīdi, fertilitāte un grūtniecība,
vairogdziedzera hormoni, marķieri, imūnhematoloģija, citoloģija,
spermas izmeklēšana, iztriepju izmeklēšana, koaguloģija, celiakijas diagnostika,
osteoporozes marķieri, alerģija, specifiskie alergēni, serozo
dobumu šķidruma izmeklējumi, likvora izmeklējumi, krēpu izmeklējumi,
fēču izmeklējumi, molekulārā bioloģija, mikrobioloģija, strutu izmeklējumi,
brūču izmeklējumi, rūpes par mazuli, sievietes veselība, mēs plānojam mazuli,
alerģijas, biežāk sastopamās infekcijas, analīžu komplekss bērniem,
vīriešu veselība, seksuāli transmisīvo infekciju komplekss.
Vairāk

Foto 9

SIA "Centrālā laboratorija", asins un urīna analīzes, laboratoriskā diagnostika
SIA "Centrālā laboratorija", asins un urīna analīzes, laboratoriskā diagnostika
SIA "Centrālā laboratorija", asins un urīna analīzes, laboratoriskā diagnostika
SIA "Centrālā laboratorija", asins un urīna analīzes, laboratoriskā diagnostika
SIA "Centrālā laboratorija", asins un urīna analīzes, laboratoriskā diagnostika
SIA "Centrālā laboratorija", asins un urīna analīzes, laboratoriskā diagnostika
SIA "Centrālā laboratorija", asins un urīna analīzes, laboratoriskā diagnostika
SIA "Centrālā laboratorija", asins un urīna analīzes, laboratoriskā diagnostika
SIA "Centrālā laboratorija", asins un urīna analīzes, laboratoriskā diagnostika

Mājas lapa internetā