medicine.lv skaitļos

Lietotāji online225
Aktīvie uzņēmumi12589
Nozares raksti4725
Ekspertu atbildes20637
Nepieciešams virsmatracis? Kur vislabāk to meklēt : Latvijas veselības portāls | medicīnas uzņēmumi | medicine.lv

Nepieciešams virsmatracis? Kur vislabāk to meklēt

erti.lv_matra_u_veikals

Papildus gultas vieta ir priekšnoteikums jebkuru ciemiņu uzņemšanai. Ikvienam no mums lielā vai mazā mājā ir gadījusies situācija, kad jāizmitina draugi vai vecāki, kas atbraukuši ciemos, bet mājoklis nav tik liels, lai tajā būtu iekārtota atsevišķa lieka gultas vieta. Lai gan, protams, ciemiņus var izguldīt savā gultā un paši izlīdzēties ar piepūšamo matraci, lai viesu uzņemšana katru reizi nesagādātu neērtu naktsmieru, ieteicams meklēt citus, universālus risinājumus šīm situācijām. 

Virsmatracis ir unikāls risinājums ne tikai šādām situācijām. Labs virsmatracis atradīs izmantojumu katrā mājoklī. Matraču interneta veikala erti.lv speciālisti iepazīstina ar sava matraču veikala virsmatraču produkcijas klāstu un stāsta par produktu atšķirībām. 

Visi matraču veikalā atrodamie virsmatrači ir sadalāmi divās daļās – rullējamos un nerullējamos virsmatračos. Rullējamie virsmatrači ir vienkāršāki pēc to sastāva, tie nav tik cieti, taču ir vieglāk uzglabājami. Turpretī nerullējamo virsmatraču sastāvs parasti ir daudzveidīgs un izstrādāts kārtās, tādēļ rullēšana nav ieteicama. Šādiem matračiem savukārt ir daudz plašākas variācijas to cietības ziņā.

Erti.lv virsmatraču klāstā dažādās kombinācijās izmantoti 5 galvenie materiāli, kas ir visplašāk izmantotie un augstāk novērtētie, kurus izmanto šo produktu ražošanā. Dažādās kombinācijās un slāņos, šie materiāli nodrošina dažādu cietību, elpošanu, matrača kvalitāti ilgtermiņā un izturību pret mitrumu. Šie materiāli ir:
• Memory Foam putas – vidēji ciets putu materiāls, kuru kas iesaka lietot cilvēkiem ar hroniskām muguras vai kakla sāpēm miega laikā;
• OrthoFoam putas – mīkstākas putas ar atzītām ortopēdiski-anatomiskajām īpašībām;
• kokosriekstu šķiedras – dabīgs un ciets materiāls, kas nodrošina matračiem stabilu virskārtu; 
• HR putupoliuretāns – visizturīgākais no putu materiāliem. Lai gan elastīgs, tomēr stings un neieņem vienu formu pie ilgas lietošanas;
• perforētais latekss – īpaši izturīgs pret mitrumu, tāpēc tajā nevar veidoties pelējuma sēnītes vai uzkrāties baktērijas.

Visiem ērti.lv piedāvājumā esošajiem matračiem, tajā skaitā virsmatračiem, ir būtiska priekšrocība – maināmi virsmatrača pārvalki. To it īpaši novērtē vecāki, ja virsmatraci izmanto kā bērna matraci lietošanai virs parastā matrača bērna gultā vai kā paliktni bērna rāpošanas laikā. 

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

Nedēļas tēma

Aktuālie piedāvājumi

EVOLU bezkontakta infrasarkanais termometrs, kas palīdz ātri noteikt ķermeņa temperatūru uz pieres, ausī, telpā un šķidrumā

EVOLU bezkontakta infrasarkanais termometrs, kas palīdz ātri noteikt ķermeņa temperatūru uz pieres, ausī, telpā un šķidrumā

EVOLU non-contact termometrs, kas funkciju ziņā palīdz noteikt temperatūru ātri, ērti, droši dažādās situācijās jau 1 sekundes laikā – nenotiek nekāda termometra saskare ar cilveku, objektu un virsmu, kam tiek noteikta temperatūra.

Covid-19 noteikšana 15 minūšu laikā! 

Covid-19 noteikšana 15 minūšu laikā! 

Covid-19 noteikšana 15 minūšu laikā! Ekspress tests jūsu uzņēmuma personāla pārbaudei – 97% precizitāte!

Video

Aicinājums reto slimību pacientiem un viņu tuviniekiem "Kopā vieglāk! Pievienojies! Nenoslēdzies!" (VIDEO)

Aicinājums reto slimību pacientiem un viņu tuviniekiem "Kopā vieglāk! Pievienojies! Nenoslēdzies!" (VIDEO)<b></b>

Dr. med. Viktorija Ķēniņa, Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas Reto slimību koordinācijas centra atbalsta vienības vadītāja aicina ikvienu reto slimību pacientu: "Tavs dzīvesstāsts, kā tu pārvari grūtības, pieredze, sadzīvojot ar reto slimību, kādu citu pacientu var iedvesmot. Ja jūti, ka nevēlies palikt viens un gribi satikt citus, kuriem ir līdzīgi dzīves izaicinājumi, tad pievienojies kādai biedrībai..."

Produktu testi

Pīlings-gēls SEA STARS CHOCKOLATE  – ādas atjaunošanai

Pīlings-gēls SEA STARS CHOCKOLATE  – ādas atjaunošanai

Februārī medicine.lv sadarbībā ar SIA "Anija" piedāvā testēt atjaunojošu šokolādes un hialuronskābes pīlingu sejas un ķermeņa ādai.

Testa rezultāti: GoRelax – jauna dabīgu nomierinošu produktu līnija aktīviem cilvēkiem no Silvanols

Testa rezultāti: GoRelax – jauna dabīgu nomierinošu produktu līnija aktīviem cilvēkiem no Silvanols

Janvārī medicine.lv sadarbībā ar Latvijas ražotāju SIA "Silvanols" piedāvāja testēt divus dabīgus līdzekļus ar nomierinošu iedarbību – uztura bagātinātājus GoRelax Day (lietošanai dienā) un GoRelax Night (lietošanai uz nakti) pieaugušajiem.

Testa rezultāti: HealthAid Wintervits® – imūnās sistēmas atbalstam ziemā

Testa rezultāti: HealthAid Wintervits® – imūnās sistēmas atbalstam ziemā

Janvārī medicine.lv sadarbībā ar SIA "HealthAid Baltics" piedāvāja testēt HealthAid Wintervits® – uztura bagātinātāju imūnās sistēmas atbalstam ziemas laikā.

Uzņēmējs runā

Kur saņemt ginekologa palīdzību Covid-19 ārkārtas situācijā?

vija_plume

Arī ārkārtas situācijas apstākļos var gadīties vajadzība pēc ārsta padoma. Labā ziņa ir tā, ka mūsdienu tehnoloģijas šobrīd ļauj sniegt nepieciešamo ārsta atbalstu arī citādākā formātā, nekā līdz šim ierasts. Ginekoloģe Vija Plūme piedāvā iespēju saņemt ginekologa konsultācijas arī interneta vidē (online).