medicine.lv skaitļos

Lietotāji online114
Aktīvie uzņēmumi12199
Nozares raksti1447
Ekspertu atbildes21477
Naturetty izglīto: vai tu zini, kas ir tavu iemīļotāko produktu sastāvā? : Latvijas veselības portāls | medicīnas uzņēmumi | medicine.lv

Naturetty izglīto: vai tu zini, kas ir tavu iemīļotāko produktu sastāvā?

Mūsdienās ir pieejami daudz un dažādu pazīstamu un nezināmu izcelsmju kosmētikas līdzekļi. Kosmētika ir kļuvusi par miljardu nozari, ko cilvēki izmanto ikdienā, bet tas, kas patiesībā ir šajos produktos, ko cilvēki izmanto uz savas ādas, daudziem pat nav zināms. Naturetty nodrošina ikkatram nepieciešamo informāciju par produktu sastāvu, to ietekmi uz cilvēka veselību un garantē, ka e-veikalā pieejamie produkti un dabiskās kosmētikas līdzekļi ir ar 100% dabisku sastāvu. Zīmola radītāji Ina un Jurģis jau kopš bērnības prot novērtēt dabas spēku un vērtības, kā arī dalās savā pieredzē ar citiem.

Kā ir mainījusies kosmētikas loma mūsu dzīvēs?

Impēriju laikmetā kosmētiku galvenokārt izmantoja karaļnamu pārstāvji. Mainoties laikiem, skaistumkopšanas un meikapa tendences sāka noteikt nevis karaļi un karalienes, bet gan Holivudas slavenības un influenceri. Viņi demonstrē visdažādākās pamācības, kā uzklāt grimu un kā izskatīties pēc iespējas pievilcīgāk vai līdzīgāk tavai mīļākajai slavenībai. Mūsdienās jaunās zvaigznes veido arī savas skaistumkopšanas līnijas, ko vēlāk promotē savās sociālajās platformās. Liela daļa no skaistumkopšanas produktiem mūsdienās tiek ražoti Ķīnā no nezināmas izcelsmes un sliktas kvalitātes sastāvdaļām, kā arī materiāliem, kas nav dabiski un dažkārt pat ir aizliegti noteiktos reģionos izmantošanai. 

Kā zināt, kas ir kaitīgs un kas nekaitīgs?

Naturetty rūpīgi pēta kosmētikas produktu sastāvu pēc brīvi pieejamās informācijas interneta vidē. Mēs ņemam vērā un izzinām informāciju par Eiropā un citviet pasaulē aizliegtām un nevēlamām sastāvdaļām, izmantojot dažādus pētījumus, speciālistu publikācijas un zinātniskos rakstus. Rūpīgi pētām dažādas sastāvdaļas, to iegūšanas veidus, ietekmi uz cilvēka veselību un arī dabu. Atceries – svarīgi ir ne tikai tas, kā tavs ķermenis reaģē uzreiz, bet arī tas, kādas sekas kaitīgas sastāvdaļas var radīt ilgtermiņā. Protams, jāņem vērā ir tas, ka ik dienas tiek izmantotas dažādas jaunas vielas, tomēr mēs no tām izvairāmies, jo šādas vielas vēl nav līdz galam izpētītas un analizētas, savukārt Naturetty platformā vēlamies klientiem sniegt un nodrošināt tikai pārbaudītas vērtības. Naturetty platformā atrodamo dabisko produktu un dažādu eko preču sastāva izvērtēšana norit, balstoties uz pašreizējo pieredzi, loģiku un zināšanām par nekvalitatīvām un kaitīgām vielām, kā arī regulārām konsultācijām ar bioķīmiķiem un citiem speciālistiem, lai nodrošinātu saviem klientiem tikai 100% dabisku kosmētiku, skaistumkopšanas līdzekļus, eko preces un citus dabiskus produktus. Vēršam uzmanību, ka tas ir mūsu aptuvens novērtējums un var būt nelielas izmaiņas, ja tiek saņemta jauna informācija par kādu sastāvdaļu pētījumiem, kurām regulāri sekojam līdzi.

No kādām kosmētikas līdzekļu sastāvdaļām izvairīties?

Mūsdienās cilvēku skaits, kam ir patiesi svarīgi atrast skaistumkopšanas produktus, kas veidoti no dabiskām un nekaitīgām sastāvdaļām, strauji aug. Diemžēl nav pavisam vienkārši atpazīt, kuri zīmoli ir patiešām nekaitīgi gan patērētājiem, gan videi. Etiķetes, uz kurām norādīts, ka produkti ir "zaļi", "dabiski," “eko” vai "organiski", ne vienmēr ir uzticamas un nereti kalpo kā mārketinga triks pircēju piesaistīšanai. Ja produkta sastāvā redzi tādus apzīmējumus kā Paraben (parabēni), phthalates (ftalāti), BHT, BHA, PEG, Parafinum Liquidum (Petrolatum), Silicon (Cyclometicone), Triclosan, DEA, Sodium Laureth Sulfate, Aluminium, Talc, Formaldehide un vēl daudzus citus, rūpīgi apsver domu izvēlēties citu kosmētisko līdzekli.

Lai palīdzētu tev pieņemt pareizos lēmumus un izvēlēties produktus tikai ar dabisku un nekaitīgu sastāvu, mēs piedāvājam konsultācijas, ko vari saņemt, sazinoties ar mums. Naturetty dabisko produktu un preču internetveikalā atradīsi produktus, kas ir 100% dabiski bez cilvēkam kaitīgām sastāvdaļām!

Kosmētiskie līdzekļi ir daudzu cilvēku ikdienas neatņemama sastāvdaļa, bet ne visi pārbauda produktu sastāvu un zina, kādas ir šo produktu īpašības. Ja lieto kosmētiskos vai personīgās higiēnas līdzekļus, tev jābūt informētam, kas tieši ir to sastāvā, ja vēlies saglabāt savu ķermeni gan iekšēji, gan ārēji veselīgu. Atceries – tu esi tas, ko tu lieto, tāpēc izvēlies tikai dabiskas un nekaitīgas sastāvdaļas! Ja ir kāds 100% dabisks produkts vai zīmols, ko vēlies redzēt Naturetty veikala klāstā, sazinies ar mums!

 

Dalies ar šo rakstu

Nedēļas tēma

Aktuālie piedāvājumi

Lai pacients viegli atrod ārstu: SEO medicīnas pakalpojumu vietnēm

Lai pacients viegli atrod ārstu: SEO medicīnas pakalpojumu vietnēm

Jebkuram veselības aprūpes uzņēmumam vai ārstu praksei vieglāk komunicēt ar saviem pacientiem, izveidojot tīmekļa vietni. Pastāstīsim, kādai tai jābūt, lai pēc iespējas ātrāk jūs atrastu ne vien klienti, kuri jau zina par jums, bet arī tie, kuri meklētājprogrammās ieraksta noteiktus atslēgvārdus.

Nakts hormons melatonīns – labam miegam

Nakts hormons melatonīns – labam miegam

Slikts miegs un neizgulēšanās rada nogurumu, pazemina produktivitāti un paaugstina slimību risku, kā arī paātrina ādas novecošanās procesus. Noskaidrosim, kas ir melatonīns un kā tas var palīdzēt atrisināt miega problēmas! 

Video

Izglītojošā video aicina pievērst uzmanību ādas veselībai (VIDEO)

Izglītojošā video aicina pievērst uzmanību ādas veselībai (VIDEO)

Noslēdzot šī gada melanomas modrības kampaņu “Dzimumzīmei vajag uzmanību”, melanomas pacientu atbalsta biedrība “Soli priekšā melanomai” ir sagatavojusi izglītojošu video, kāpēc ikvienam ir svarīgi veikt ķermeņa ādas pašpārbaudes un kā laikus atklāt bīstamo ādas vēzi.

Produktu testi

CELLTERMI PEPTOSOME REPAIR ESSENCE MIST – izsmidzināms līdzeklis ādas atjaunošanai un intensīvai mitrināšanai

CELLTERMI PEPTOSOME REPAIR ESSENCE MIST – izsmidzināms līdzeklis ādas atjaunošanai un intensīvai mitrināšanai

Novembrī un decembrī Medicine.lv sadarbībā ar SIA "Baltic Beauty Prof" piedāvā testēt ādu atjaunojošu izsmidzināmo līdzekli CELLTERMI PEPTOSOME REPAIR ESSENCE MIST.

"BestBerry Skincare" ādas labsajūtai, skaistumam un veselībai

Novembrī un decembrī Medicine.lv sadarbībā ar "BestBerry" piedāvā testēt "BestBerry Skincare" kosmētiku ādas labsajūtai, skaistumam un veselībai.

Testa rezultāti: "Vegan Fox" kafijas skrubis ķermenim

Testa rezultāti:

Oktobrī Medicine.lv sadarbībā ar SIA "Amber Cosmetics" piedāvāja testēt "Vegan Fox" kafijas skrubi ķermenim.

"Acorus Balance Fiber" – šķiedrvielu kompleksi gremošanas sistēmai

Novembrī, decembrī un janvārī Medicine.lv sadarbībā ar SIA "Dabas tēja" piedāvā izmēģināt "Acorus Balance Fiber" – šķiedrvielu kompleksu gremošanas sistēmai.

Izstāsti Latvijai veselības receptes

"Unifarma Herbals": Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

UNIFARMA HERBALS – tradicionāli un dabiski produkti jūsu veselībai! Mūsdienu pasaulē skaistums un labsajūta ir būtiskas sastāvdaļas. Skaistums, tā ir iekšēja sajūta, kas ir jūsu labākais pārliecības avots. Jūs esat savas iekšējās pasaules veidotājs un, ietekmējot savu iekšējo pasauli, jūs ietekmēsiet arī apkārtējo.

 

AS "Sirowa Rīga": Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

AS

AS "Sirowa Rīga", kas ir lielākais profesionālās matu kosmētikas vairumtirgotājs, pārstāv tādus pasaulē zināmus zīmolus kā "Wella Professionals", "Kadus Professional", "Nioxin", "Sebastian Professional" un "System Professional".