Mūsdienu tehnoloģijas ādas jaunības saglabāšanai

ultraformer
HIFU liftinga procedūra ir labi zināma visiem estētiskās medicīnas profesionāļiem, plastikas ķirurgiem un dermatologiem. Lai gan šī tehnoloģija estētiskajā medicīnā parādījās jau pirms 10 gadiem, tā joprojām tiek uzskatīta par vienu no jaunākajām, jo pašlaik tai nav nevienas līdzvērtīgas tehnoloģijas. Sievietes un vīrieši, kas rūpējas par savu ārieni un vēlas saglabāt sejas jaunību un skaistumu, noteikti ir dzirdējuši par šo metodiku – sejas liftingu bez ķirurģiskas iejaukšanās, rehabilitācijas perioda un blakus efektiem. Tā ir procedūra, kuras efekts ir redzams jau pēc pirmā seansa. Turklāt HIFU efekts pakāpeniski palielinās vairākus mēnešus pēc procedūras.

Internetā var atrast dažādas atsauksmes un viedokļus par HIFU procedūru. Mēģināsim tikt skaidrībā, cik efektīva un droša ir procedūra un kādus rezultātus varam gaidīt. 

Kas ir HIFU liftings?
Fokusēta augstas intensitātes ultraskaņa (High Intensity Focused Ultrasound, HIFU) ir mūsdienu medicīnā plaši pielietota metode lokālai ultraskaņas iedarbībai uz organisma dziļajiem audiem. Medicīnā HIFU izmanto neinvazīvas (bez ādas bojājuma) vai mazinvazīvas ķirurģijas jomā, iedarbojoties uz audiem ar fokusētu augstas intensitātes ultraskaņu. 
 
Jau vairāk nekā 10 gadu metodi plaši izmanto klasiskajā medicīnā, lai likvidētu dažādus ļaundabīgus un labdabīgus audzējus. Estētiskajā medicīnā HIFU iedarbība vērsta uz ādu un muskuļu aponeirozes sistēmu (SMAS), kas sastāv no audiem, kuri pārklāj sejas muskuļus un saista ar dermu. Pirms HIFU tehnoloģijas parādīšanās SMAS slāni varēja sasniegt tikai ar ķirurģisku iejaukšanos. Atšķirībā no skeleta muskuļiem, kas stiprinās pie kauliem, sejas muskuļi sākas no galvaskausa kauliem un beidzas ādā, un, savelkot to, rada krokas, kas sejai piešķir mīmiku. Pastāvīga muskuļu saīsināšanās un atslābināšanās izstaipa ādu, bet fiksācijas trūkums pie galvaskausa kauliem veicina tās nokarāšanos. Tāpēc anti-age procedūras, kas iedarbojas tikai uz ādu, nedos tik kompleksu un izteiktu efektu.
 
Kas notiek procedūras laikā un pēc tam?
Sejas procedūras laikā ar jaunākās (trešās) paaudzes aparātu UltraformerIII (Classys, Dienvidkoreja) veidojas nelieli termokoagulācijas punkti no 1,5, 2, 3 līdz 4,5 mm dziļumā. Samazinās SMAS un ādas dziļo slāņu apjoms, radot liftinga efektu. Pēc procedūras organismā aktivizējas reģenerācijas mehānisms, mikrokoagulācijas punktos stimulējot jaunu saistaudu, kolagēna un elastīna veidošanos. Tādā veidā procedūra ļauj nostiept, uzlabot ādas turgoru bez ādas virsmas traumēšanas.

Pētījumi rāda, ka Ultraformer III procedūra atšķiras no analogu aparātu procedūrām ar to, ka seansa laikā klients praktiski nejūt sāpes, izņemot jutīgākās zonas – sejas galveno nervu vietas un zonu virs zobiem. Procedūra notiek bez narkozes vai anestēzijas. Būtiska procedūras priekšrocība ir arī tā, ka nav rehabilitācijas perioda – uzreiz pēc procedūras klients var doties savās dienas gaitās un ar minimāliem ierobežojumiem atgriezties pie ikdienas aktivitātēm. 
 
Klienta (pacienta) sāpju sajūtu samazināšana līdz minimālam līmenim, kas reāli ir zemāks nekā citu ražotāju aparātiem, kļuva iespējama, pateicoties diviem CLASSYS tehniskajiem risinājumiem – maksimāli augsti ultraskaņas enerģijas impulsi minimālā iedarbības laikā (ļoti īsi impulsi). Proti, pacients nespēj nobīties un sajust sāpes.


Kādu rezultātu sniedz HIFU liftinga procedūra?
Ādas atjaunināšanās, kas turpinās vairākus mēnešus pēc procedūras
Uzlabojas ādas (sejas un ķermeņa) blīvums un elastība
Nostiprinās un atjaunojas sejas ovāls
Vaigu un lūpu kaktiņu liftings
Augšējo plakstiņu un uzacu liftings
Samazinās tauku uzkrājumi pazodes apvidū, kā arī ķermenī

Cik bieži jāveic procedūra?
Parasti procedūru veic ne biežāk kā reizi 6 mēnešos, bet 3 mēnešus pēc procedūras ieteicams apmeklēt speciālistu, kas veicis procedūras, un, ja nepieciešams, veikt vecuma izmaiņām vairāk skarto zonu korekciju.

Bieži uzdotie jautājumi par HIFU liftingu – šeit.

HIFU liftinga procedūru ar Korejas vadošā medicīnas un estētiskā aprīkojuma ražotāja Classys vismodernāko aparātu UltraformerIII var veikt medicīnas centrā EstetikSPA (Rīgā, Bruņinieku ielā 21).

Sīkāka informācija par procedūrām www.estetikspa.lv, tālr. +371 67321037.

Classys iekārtu izplatītājs Baltijas valstīs – VarioHealthEquipment. Sīkāka informācija speciālistiem: www.hifu.lv, tālr. +371 29203285

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

Nedēļas tēma

iVF Riga ikgadējā starptautiskā konference 

iVF Riga ikgadējā starptautiskā konference 

Ar prieku paziņojam, ka 2020. gada 7. februārī klīnika iVF Riga un Latvijas Cilmes šūnu centrs iVF Riga organizē starptautisku konferenci "Latvian Annual IVF – Cell therapy meeting" ar Latvijas, Lietuvas, Zviedrijas, Somijas, Apvienotās Karalistes un Spānijas lektoru piedalīšanos.

Aktuālie piedāvājumi

Vingrošanas nodarbības grūtniecēm – ļoti svarīgas

Vingrošanas nodarbības grūtniecēm – ļoti svarīgas

Regulāras fiziskas aktivitātes grūtniecības laikā palīdz ne tikai labāk kontrolēt un vadīt visas šīs izmaiņas, labāk tām piemēroties, bet arī uzlabot un uzturēt sievietes fizisko formu, mazināt svara pieaugumu, kā arī novērst gestācijas jeb grūtnieču diabēta risku un, protams, stabilizēt un optimizēt psiholoģisko pašsajūtu. Galvenais fizisko aktivitāšu priekšnosacījums – ginekologa atļauja un sertificēta fizioterapeita uzraudzība.

Dēļu terapija – ārstēšana ar spēcīgu iedarbību

Dēļu terapija – ārstēšana ar spēcīgu iedarbību

Hirudoterapija ir metode, kas balstīta uz medicīnisko dēļu izmantošanu. Medicīniskās dēles ir efektīvs ārstniecisks līdzeklis. Ar tām var izraisīt daudzas kompleksas – gan specifiskas, gan nespecifiskas – izmaiņas cilvēka organismā.

Video

Produktu testi

Testa rezultāti: "Iceland Moss Spray" – sprejs pret rīkles iekaisumu, aizsmakumu un kairinošu klepu

Testa rezultāti: "Iceland Moss Spray" – sprejs pret rīkles iekaisumu, aizsmakumu un kairinošu klepu

Decembrī medicine.lv sadarbībā ar zīmolu "Dr.Pakalns SELECT" piedāvāja testēt produktu iekaisušas rīkles gļotādas mitrināšanai, aizsmakumam un kairinošam klepum.

"Iceland Moss Spray" – sprejs pret rīkles iekaisumu, aizsmakumu un kairinošu klepu

"Iceland Moss Spray" – sprejs pret rīkles iekaisumu, aizsmakumu un kairinošu klepu

Decembrī medicine.lv sadarbībā ar zīmolu "Dr.Pakalns SELECT" piedāvā testēt produktu iekaisušas rīkles gļotādas mitrināšanai, aizsmakumam un kairinošam klepum.

Testa rezultāti: "Gold-Vit® D3 4000 Fast" mutē šķīstošas tabletes ar ābolu garšu

Testa rezultāti: "Gold-Vit® D3 4000 Fast" mutē šķīstošas tabletes ar ābolu garšu

Oktobrī un novembrī medicine.lv sadarbībā ar vitamini.lv piedāvāja testēt jaunākās paaudzes D3 vitamīnu mutē šķīstošu tablešu veidā – "Gold Vit® D3 4000 Fast".

Uzņēmējs runā

Par metastāzēm skriemeļos

massage

Neraugoties uz neapšaubāmiem onkoloģijas sasniegumiem, ļaundabīgo audzēju metastāzes arvien ir nopietna medicīniska problēma. Ar muguras sāpju cēloņu precīzu diagnostiku un ārstēšanu nodarbojas sertificēti mugurkaulāja ķirurgi sadarbībā ar citu specialitāšu ārstiem, arī ar onkologiem.

Rūpējies par savu muguru – izvēlies matraci no Erti.lv

erti_2

Guļot neērtās pozās, nakts miegs tiek pakļauts biežām kustībām, nosprostotiem asinsvadiem un neveselīgām mugurkaula pozām. Kur pirkt matraci? Atbilde ir pavisam vienkārša – matraču veikalā Erti.lv. Uzņēmums ražo matračus, kas piemēroti ikdienas lietošanai un atbilst elitāriem kvalitātes standartiem, kā arī piedāvā dažādu kategoriju un veidu matračus bērniem un jauniešiem.