medicine.lv skaitļos

Lietotāji online20
Aktīvie uzņēmumi12658
Nozares raksti1337
Ekspertu atbildes20843
Mūsdienu tehnoloģijas ādas jaunības saglabāšanai  : Latvijas veselības portāls | medicīnas uzņēmumi | medicine.lv

Mūsdienu tehnoloģijas ādas jaunības saglabāšanai 

HIFU liftinga procedūra ir labi zināma visiem estētiskās medicīnas profesionāļiem, plastikas ķirurgiem un dermatologiem. Lai gan šī tehnoloģija estētiskajā medicīnā parādījās jau pirms 10 gadiem, tā joprojām tiek uzskatīta par vienu no jaunākajām, jo pašlaik tai nav nevienas līdzvērtīgas tehnoloģijas. Sievietes un vīrieši, kas rūpējas par savu ārieni un vēlas saglabāt sejas jaunību un skaistumu, noteikti ir dzirdējuši par šo metodiku – sejas liftingu bez ķirurģiskas iejaukšanās, rehabilitācijas perioda un blakus efektiem. Tā ir procedūra, kuras efekts ir redzams jau pēc pirmā seansa. Turklāt HIFU efekts pakāpeniski palielinās vairākus mēnešus pēc procedūras.

Internetā var atrast dažādas atsauksmes un viedokļus par HIFU procedūru. Mēģināsim tikt skaidrībā, cik efektīva un droša ir procedūra un kādus rezultātus varam gaidīt. 

Kas ir HIFU liftings?
Fokusēta augstas intensitātes ultraskaņa (High Intensity Focused Ultrasound, HIFU) ir mūsdienu medicīnā plaši pielietota metode lokālai ultraskaņas iedarbībai uz organisma dziļajiem audiem. Medicīnā HIFU izmanto neinvazīvas (bez ādas bojājuma) vai mazinvazīvas ķirurģijas jomā, iedarbojoties uz audiem ar fokusētu augstas intensitātes ultraskaņu. 
 
Jau vairāk nekā 10 gadu metodi plaši izmanto klasiskajā medicīnā, lai likvidētu dažādus ļaundabīgus un labdabīgus audzējus. Estētiskajā medicīnā HIFU iedarbība vērsta uz ādu un muskuļu aponeirozes sistēmu (SMAS), kas sastāv no audiem, kuri pārklāj sejas muskuļus un saista ar dermu. Pirms HIFU tehnoloģijas parādīšanās SMAS slāni varēja sasniegt tikai ar ķirurģisku iejaukšanos. Atšķirībā no skeleta muskuļiem, kas stiprinās pie kauliem, sejas muskuļi sākas no galvaskausa kauliem un beidzas ādā, un, savelkot to, rada krokas, kas sejai piešķir mīmiku. Pastāvīga muskuļu saīsināšanās un atslābināšanās izstaipa ādu, bet fiksācijas trūkums pie galvaskausa kauliem veicina tās nokarāšanos. Tāpēc anti-age procedūras, kas iedarbojas tikai uz ādu, nedos tik kompleksu un izteiktu efektu.
 
Kas notiek procedūras laikā un pēc tam?
Sejas procedūras laikā ar jaunākās (trešās) paaudzes aparātu UltraformerIII (Classys, Dienvidkoreja) veidojas nelieli termokoagulācijas punkti no 1,5, 2, 3 līdz 4,5 mm dziļumā. Samazinās SMAS un ādas dziļo slāņu apjoms, radot liftinga efektu. Pēc procedūras organismā aktivizējas reģenerācijas mehānisms, mikrokoagulācijas punktos stimulējot jaunu saistaudu, kolagēna un elastīna veidošanos. Tādā veidā procedūra ļauj nostiept, uzlabot ādas turgoru bez ādas virsmas traumēšanas.

hifu_1
Pētījumi rāda, ka Ultraformer III procedūra atšķiras no analogu aparātu procedūrām ar to, ka seansa laikā klients praktiski nejūt sāpes, izņemot jutīgākās zonas – sejas galveno nervu vietas un zonu virs zobiem. Procedūra notiek bez narkozes vai anestēzijas. Būtiska procedūras priekšrocība ir arī tā, ka nav rehabilitācijas perioda – uzreiz pēc procedūras klients var doties savās dienas gaitās un ar minimāliem ierobežojumiem atgriezties pie ikdienas aktivitātēm. 
 
Klienta (pacienta) sāpju sajūtu samazināšana līdz minimālam līmenim, kas reāli ir zemāks nekā citu ražotāju aparātiem, kļuva iespējama, pateicoties diviem CLASSYS tehniskajiem risinājumiem – maksimāli augsti ultraskaņas enerģijas impulsi minimālā iedarbības laikā (ļoti īsi impulsi). Proti, pacients nespēj nobīties un sajust sāpes.

hifu_2

Kādu rezultātu sniedz HIFU liftinga procedūra?
Ādas atjaunināšanās, kas turpinās vairākus mēnešus pēc procedūras
Uzlabojas ādas (sejas un ķermeņa) blīvums un elastība
Nostiprinās un atjaunojas sejas ovāls
Vaigu un lūpu kaktiņu liftings
Augšējo plakstiņu un uzacu liftings
Samazinās tauku uzkrājumi pazodes apvidū, kā arī ķermenī

Cik bieži jāveic procedūra?
Parasti procedūru veic ne biežāk kā reizi 6 mēnešos, bet 3 mēnešus pēc procedūras ieteicams apmeklēt speciālistu, kas veicis procedūras, un, ja nepieciešams, veikt vecuma izmaiņām vairāk skarto zonu korekciju.

Bieži uzdotie jautājumi par HIFU liftingu – šeit.

HIFU liftinga procedūru ar Korejas vadošā medicīnas un estētiskā aprīkojuma ražotāja Classys vismodernāko aparātu UltraformerIII var veikt medicīnas centrā EstetikSPA (Rīgā, Bruņinieku ielā 21).

Sīkāka informācija par procedūrām www.estetikspa.lv, tālr. +371 67321037.

Classys iekārtu izplatītājs Baltijas valstīs – VarioHealthEquipment. Sīkāka informācija speciālistiem: www.hifu.lv, tālr. +371 29203285

Dalies ar šo rakstu

Nedēļas tēma

Izdegšanas sindroms – 21. gadsimta izplatītākā slimība

Izdegšanas sindroms – 21. gadsimta izplatītākā slimība

Labklājības skola piedāvā licencētas pieaugušo izglītības programmas, kas ir speciāli izstrādātas kā efektīvs instruments sevis sakārtošanai. Programmas “Stresa noturības veicināšana kā izdegšanas sindroma profilakse” un gan individuālas, gan grupu konsultācijas “Randiņš ar sevi”, kur tiek izmantoti neirografikas algoritmi, ir lieliska iespēja, kā ieklausīties sevī un atrast jaunus enerģijas avotus. 

Aktuālie piedāvājumi

Izskatīties labāk – tā nav veiksme, tas ir lēmums! Patiesība par plastisko ķirurģiju

Izskatīties labāk – tā nav veiksme, tas ir lēmums! Patiesība par plastisko ķirurģiju

Klīnikas "Aesthetica" pamatvērtības ir harmonija, samērīgums un dabiskums. Klientiem, kuri dažādu iemeslu dēļ vēlas veikt uzlabojumus savā izskatā, atgūt pašpārliecību un uzlabot savas dzīves kvalitāti, tas ir iespējams, nezaudējot savu "es". Komfortablā atmosfērā pieprasīti speciālisti, apvienojot augstu profesionālismu, precizitāti un gaumes izjūtu, palīdzēs jums uzlabot jūsu dzīves kvalitāti un piepildīt sapņus. 

Sekss pēc 60…

Sekss pēc 60…

Seksuālā veselība ir neatņemama vispārējās veselības sastāvdaļa, kas ietekmē vīriešu un sieviešu labklājību un vispārējo dzīves kvalitāti. Par to laikus jāpadomā, vēršoties pie speciālista, jo jaunie medicīnas sasniegumi ļauj vīriešiem nodrošināt ilgstošu dzimumaktivitāti un līdz ar to augstu dzīves kvalitāti.

Video

Pavasara nogurums vai tomēr iemesls vizītei pie ārsta? (VIDEO)

Pavasara nogurums vai tomēr iemesls vizītei pie ārsta? (VIDEO)

Bērnu slimnīcas speciālisti ar īpašu video aicina pievērst uzmanību hroniskai miegainībai. Mūsdienām raksturīgajā dzīves ritmā miegainība kļuvusi par bieži sastopamu problēmu, tādēļ nereti tiek uzskatīta par normālu vai parastu parādību. Visbiežākie miegainības cēloņi ir nepietiekams vai nekvalitatīvs miegs, bet daļai cilvēku nepieciešamība pēc miega ir palielināta slimības dēļ.

Produktu testi

Testa rezultāti: HealthAid MagCitra® – nervu sistēmas, muskuļu, kaulu un zobu veselībai

Testa rezultāti: HealthAid MagCitra® – nervu sistēmas, muskuļu, kaulu un zobu veselībai

Augustā Medicine.lv sadarbībā ar SIA "HealthAid Baltics" piedāvāja testēt "HealthAid  MagCitra®" – uztura bagātinātāju nervu sistēmas, muskuļu, kaulu un zobu veselībai.

Dr. Pakalns Select Relaxols – spriedzes mazināšanai, sirdsdarbības uzlabošanai un relaksācijai

Dr. Pakalns Select Relaxols – spriedzes mazināšanai, sirdsdarbības uzlabošanai un relaksācijai

Septembrī Medicine.lv sadarbībā ar "Dr. Pakalns Select" zīmolu piedāvā testēt "Dr. Pakalns Select" RELAXOL spriedzes mazināšanai, sirdsdarbības uzlabošanai un relaksācijas veicināšanai.

Testa rezultāti: NATEO D Gummy D vitamīns – garšīgi želejvitamīni bērniem

Testa rezultāti: NATEO D Gummy D vitamīns – garšīgi želejvitamīni bērniem

Augustā un septembrī Medicine.lv sadarbībā ar Latvijas farmācijas uzņēmumu SIA "Sagitus" piedāvāja testēt dabīgos un garšīgos "NATEO D Gummy" želejvitamīnus bērniem un pieaugušajiem.

Uzņēmējs runā