medicine.lv skaitļos

Lietotāji online259
Aktīvie uzņēmumi12432
Nozares raksti4342
Ekspertu atbildes20368
Mūsdienu tehnoloģijas ādas jaunības saglabāšanai : medicine.lv - Latvijas veselības portāls

Mūsdienu tehnoloģijas ādas jaunības saglabāšanai

ultraformer
HIFU liftinga procedūra ir labi zināma visiem estētiskās medicīnas profesionāļiem, plastikas ķirurgiem un dermatologiem. Lai gan šī tehnoloģija estētiskajā medicīnā parādījās jau pirms 10 gadiem, tā joprojām tiek uzskatīta par vienu no jaunākajām, jo pašlaik tai nav nevienas līdzvērtīgas tehnoloģijas. Sievietes un vīrieši, kas rūpējas par savu ārieni un vēlas saglabāt sejas jaunību un skaistumu, noteikti ir dzirdējuši par šo metodiku – sejas liftingu bez ķirurģiskas iejaukšanās, rehabilitācijas perioda un blakus efektiem. Tā ir procedūra, kuras efekts ir redzams jau pēc pirmā seansa. Turklāt HIFU efekts pakāpeniski palielinās vairākus mēnešus pēc procedūras.

Internetā var atrast dažādas atsauksmes un viedokļus par HIFU procedūru. Mēģināsim tikt skaidrībā, cik efektīva un droša ir procedūra un kādus rezultātus varam gaidīt. 

Kas ir HIFU liftings?
Fokusēta augstas intensitātes ultraskaņa (High Intensity Focused Ultrasound, HIFU) ir mūsdienu medicīnā plaši pielietota metode lokālai ultraskaņas iedarbībai uz organisma dziļajiem audiem. Medicīnā HIFU izmanto neinvazīvas (bez ādas bojājuma) vai mazinvazīvas ķirurģijas jomā, iedarbojoties uz audiem ar fokusētu augstas intensitātes ultraskaņu. 
 
Jau vairāk nekā 10 gadu metodi plaši izmanto klasiskajā medicīnā, lai likvidētu dažādus ļaundabīgus un labdabīgus audzējus. Estētiskajā medicīnā HIFU iedarbība vērsta uz ādu un muskuļu aponeirozes sistēmu (SMAS), kas sastāv no audiem, kuri pārklāj sejas muskuļus un saista ar dermu. Pirms HIFU tehnoloģijas parādīšanās SMAS slāni varēja sasniegt tikai ar ķirurģisku iejaukšanos. Atšķirībā no skeleta muskuļiem, kas stiprinās pie kauliem, sejas muskuļi sākas no galvaskausa kauliem un beidzas ādā, un, savelkot to, rada krokas, kas sejai piešķir mīmiku. Pastāvīga muskuļu saīsināšanās un atslābināšanās izstaipa ādu, bet fiksācijas trūkums pie galvaskausa kauliem veicina tās nokarāšanos. Tāpēc anti-age procedūras, kas iedarbojas tikai uz ādu, nedos tik kompleksu un izteiktu efektu.
 
Kas notiek procedūras laikā un pēc tam?
Sejas procedūras laikā ar jaunākās (trešās) paaudzes aparātu UltraformerIII (Classys, Dienvidkoreja) veidojas nelieli termokoagulācijas punkti no 1,5, 2, 3 līdz 4,5 mm dziļumā. Samazinās SMAS un ādas dziļo slāņu apjoms, radot liftinga efektu. Pēc procedūras organismā aktivizējas reģenerācijas mehānisms, mikrokoagulācijas punktos stimulējot jaunu saistaudu, kolagēna un elastīna veidošanos. Tādā veidā procedūra ļauj nostiept, uzlabot ādas turgoru bez ādas virsmas traumēšanas.

Pētījumi rāda, ka Ultraformer III procedūra atšķiras no analogu aparātu procedūrām ar to, ka seansa laikā klients praktiski nejūt sāpes, izņemot jutīgākās zonas – sejas galveno nervu vietas un zonu virs zobiem. Procedūra notiek bez narkozes vai anestēzijas. Būtiska procedūras priekšrocība ir arī tā, ka nav rehabilitācijas perioda – uzreiz pēc procedūras klients var doties savās dienas gaitās un ar minimāliem ierobežojumiem atgriezties pie ikdienas aktivitātēm. 
 
Klienta (pacienta) sāpju sajūtu samazināšana līdz minimālam līmenim, kas reāli ir zemāks nekā citu ražotāju aparātiem, kļuva iespējama, pateicoties diviem CLASSYS tehniskajiem risinājumiem – maksimāli augsti ultraskaņas enerģijas impulsi minimālā iedarbības laikā (ļoti īsi impulsi). Proti, pacients nespēj nobīties un sajust sāpes.


Kādu rezultātu sniedz HIFU liftinga procedūra?
Ādas atjaunināšanās, kas turpinās vairākus mēnešus pēc procedūras
Uzlabojas ādas (sejas un ķermeņa) blīvums un elastība
Nostiprinās un atjaunojas sejas ovāls
Vaigu un lūpu kaktiņu liftings
Augšējo plakstiņu un uzacu liftings
Samazinās tauku uzkrājumi pazodes apvidū, kā arī ķermenī

Cik bieži jāveic procedūra?
Parasti procedūru veic ne biežāk kā reizi 6 mēnešos, bet 3 mēnešus pēc procedūras ieteicams apmeklēt speciālistu, kas veicis procedūras, un, ja nepieciešams, veikt vecuma izmaiņām vairāk skarto zonu korekciju.

Bieži uzdotie jautājumi par HIFU liftingu – šeit.

HIFU liftinga procedūru ar Korejas vadošā medicīnas un estētiskā aprīkojuma ražotāja Classys vismodernāko aparātu UltraformerIII var veikt medicīnas centrā EstetikSPA (Rīgā, Bruņinieku ielā 21).

Sīkāka informācija par procedūrām www.estetikspa.lv, tālr. +371 67321037.

Classys iekārtu izplatītājs Baltijas valstīs – VarioHealthEquipment. Sīkāka informācija speciālistiem: www.hifu.lv, tālr. +371 29203285

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

Nedēļas tēma

Aktuālie piedāvājumi

Refleksoloģija jeb dzīves enerģijas iekustināšana

Refleksoloģija jeb dzīves enerģijas iekustināšana

Sens ķīniešu sakāmvārds vēsta, ka smaids cilvēkam sākas no pēdām. Tā ir patiesība! Pieskaroties pēdām, notiek iedarbība uz refleksu zonām, kas ir saistītas ar noteiktiem iekšējiem orgāniem, dziedzeriem un audiem, un, lutinot un masējot pēdas, mēs varam ietekmēt arī mūsu garīgo veselību. 

Sejas aizsargvairogi, bezkontakta dezinfekcijas stends – latvieši pandēmijas laikā ražo modernus aizsarglīdzekļus

Sejas aizsargvairogi, bezkontakta dezinfekcijas stends – latvieši pandēmijas laikā ražo modernus aizsarglīdzekļus

Disinfeq komanda piedāvā modernus augstas kvalitātes sejas vairogus, drošības barjeras un jau drīzumā prezentēs īpašu jaunumu – bezkontakta dezinfekcijas stendu.  

Video

Ārsti aicina visus Latvijas iedzīvotājus būt uzmanīgiem svētku brīvdienās (VIDEO)

Ārsti aicina visus Latvijas iedzīvotājus būt uzmanīgiem svētku brīvdienās (VIDEO)

Ārsti Pēteris Apinis, Andrejs Ērglis un Roberts Fūrmanis sirsnīgi uzrunā visus Latvijas iedzīvotājus par to, ko ikvienam svarīgi atcerēties svētku brīvdienu laikā. Roberts Fūrmanis, Latvijas Ārstu biedrības viceprezidents, anesteziologs, reanimatologs: "Mums priekšā ir daudz skaistu dienu, siltas, patīkamas dienas, taču es aicinu Latvijas iedzīvotājus šīs dienas nepadarīt par traģēdiju."

Produktu testi

Ekoell ādu attīrošs un atjaunojošs krēms ar sapropeli "Mežezers"

Ekoell ādu attīrošs un atjaunojošs krēms ar sapropeli "Mežezers"

 Jūlijā medicine.lv sadarbībā ar SIA "Ekoell" piedāvā testēt ādu attīrošu un atjaunojošu krēmu ar sapropeli "Mežezers".

Testa rezultāti: VENOLUX – uztura bagātinātājs un gels nogurušām kājām

Testa rezultāti: VENOLUX – uztura bagātinātājs un gels nogurušām kājām

 Jūnijā medicine.lv sadarbībā ar SIA SILVANOLS piedāvāja testēt VENOLUX kapsulas un VENOLUX gelu - kāju vieglumam un labai vēnu veselībai ilgtermiņā.

Testa rezultāti: Soluro® DUO ar D-mannozi – dubulttrieciena produkts urīnceļiem

Testa rezultāti: Soluro® DUO ar D-mannozi – dubulttrieciena produkts urīnceļiem

Maijā medicine.lv sadarbībā ar Latvijas farmācijas uzņēmumu "Solepharm Pharmaceuticals" piedāvāja testēt uztura bagātinātāju – Soluro® DUO ar D-mannozi urīnceļu veselībai.

Uzņēmējs runā