medicine.lv skaitļos

Lietotāji online21
Aktīvie uzņēmumi12658
Nozares raksti1337
Ekspertu atbildes20843
LIVEO pienskābo un bifidobaktēriju komplekss satrauktam vēderam : Latvijas veselības portāls | medicīnas uzņēmumi | medicine.lv

LIVEO pienskābo un bifidobaktēriju komplekss satrauktam vēderam

Septembrī Medicine.lv sadarbībā ar Latvijas farmācijas uzņēmumu SIA "Sagitus" piedāvā testēt "LIVEO Kids" pienskābo un bifidobaktēriju kompleksu ērti lietojamos pulverīšos, kas īpaši paredzēti bērniem.

LIVEO ir dabiskās zarnu mikrofloras sastāvdaļa, kas palīdz vairot labās baktērijas zarnu traktā. Zarnu mikrofloras līdzsvaru visbiežāk var izjaukt:

  • antibiotiku lietošana,
  • vēdera vīrusu saslimšanas (rotavīruss, norovīruss),
  • higiēnas neievērošana (piemēram, roku nemazgāšana),
  • stress,
  • nepilnvērtīgs uzturs,
  • uztura izmaiņas ceļojumu laikā.

LIVEO satur pasaulē visvairāk pētītās pienskābās baktērijas Lactobacillus rhamnosus (LGG®) un bifidobaktērijas Bifidobacterium (BB-12®). Tieši LGG® labajām baktērijām ir vairāk zinātniski pierādītā efektivitāte vēdera diskomforta mazināšanā. Savukārt BB-12® labās baktērijas pētījumos uzrāda, ka 80% zīdaiņu uz pusi samazina koliku raudāšanu (kolikas ir gāzīšu izraisīta, sāpīga vēdera pūšanās, kā dēļ zīdainīši mēdz ilgstoši un bieži raudāt).

"LIVEO Kids" ir īpaši attīrīts un piemērots bērniem. Tas radīts pēc sertificētas zīdaiņu klases formulas – nesatur piena olbaltumvielas un to pēdas, kā arī nesatur krāsvielas, saldinātājus, aromātvielas un laktozi.

"LIVEO Kids" būs ērti lietot, jo tie viegli šķīst ūdenī un tiem ir saldena un patīkama garša. Tos var arī pievienot ēdienam vai dzērienam, ja vecākiem tā ir vieglāk labo baktēriju pulverīti iedot bērnam (pie nosacījuma, ka ēdiens un dzēriens nav karsts).

LIVEO radīts sadarbībā ar Dānijas kompāniju "ChrHansen", kas ir pasaulē lielākais un vadošais uzņēmums baktēriju pētniecībā un ražošanā. "LIVEO Kids" ir ražotas stingrā farmaceitiskā kontrolē un katrs pulverīša iepakojums satur vismaz vienu miljardu pienskābo baktēriju (LGG®) un bifidobaktēriju (BB-12®) kolonijas veidojošās vienības (KVV), kas atbilst bēram nepieciešamajam daudzumam.

Lietošana un deva: Lietot pa vienam pulverītim dienā vai arī pēc ārsta vai farmaceita norādījuma.

Piesakies produktu testam, rakstot uz e-pastu redakcija@medicine.lv!

Iegādāties LIVEO produktus (pulverīšu, pilienu un arī kapsulu veidā) iespējams visās Latvijas aptiekās un interneta aptiekās, kā arī paša ražotāja e-veikalā: www.sagitus.lv.

Ražotājs un izplatītājs: SIA "Sagitus", E. Smiļģa iela 2A, Rīga, Latvija

Vairāk informācijas:

Uztura bagātinātājs.

Uztura bagātinātājs neaizstāj pilvērtīgu un sabalansētu uzturu. 

Dalies ar šo rakstu

Nedēļas tēma

Izdegšanas sindroms – 21. gadsimta izplatītākā slimība

Izdegšanas sindroms – 21. gadsimta izplatītākā slimība

Labklājības skola piedāvā licencētas pieaugušo izglītības programmas, kas ir speciāli izstrādātas kā efektīvs instruments sevis sakārtošanai. Programmas “Stresa noturības veicināšana kā izdegšanas sindroma profilakse” un gan individuālas, gan grupu konsultācijas “Randiņš ar sevi”, kur tiek izmantoti neirografikas algoritmi, ir lieliska iespēja, kā ieklausīties sevī un atrast jaunus enerģijas avotus. 

Aktuālie piedāvājumi

Izskatīties labāk – tā nav veiksme, tas ir lēmums! Patiesība par plastisko ķirurģiju

Izskatīties labāk – tā nav veiksme, tas ir lēmums! Patiesība par plastisko ķirurģiju

Klīnikas "Aesthetica" pamatvērtības ir harmonija, samērīgums un dabiskums. Klientiem, kuri dažādu iemeslu dēļ vēlas veikt uzlabojumus savā izskatā, atgūt pašpārliecību un uzlabot savas dzīves kvalitāti, tas ir iespējams, nezaudējot savu "es". Komfortablā atmosfērā pieprasīti speciālisti, apvienojot augstu profesionālismu, precizitāti un gaumes izjūtu, palīdzēs jums uzlabot jūsu dzīves kvalitāti un piepildīt sapņus. 

Sekss pēc 60…

Sekss pēc 60…

Seksuālā veselība ir neatņemama vispārējās veselības sastāvdaļa, kas ietekmē vīriešu un sieviešu labklājību un vispārējo dzīves kvalitāti. Par to laikus jāpadomā, vēršoties pie speciālista, jo jaunie medicīnas sasniegumi ļauj vīriešiem nodrošināt ilgstošu dzimumaktivitāti un līdz ar to augstu dzīves kvalitāti.

Video

Pavasara nogurums vai tomēr iemesls vizītei pie ārsta? (VIDEO)

Pavasara nogurums vai tomēr iemesls vizītei pie ārsta? (VIDEO)

Bērnu slimnīcas speciālisti ar īpašu video aicina pievērst uzmanību hroniskai miegainībai. Mūsdienām raksturīgajā dzīves ritmā miegainība kļuvusi par bieži sastopamu problēmu, tādēļ nereti tiek uzskatīta par normālu vai parastu parādību. Visbiežākie miegainības cēloņi ir nepietiekams vai nekvalitatīvs miegs, bet daļai cilvēku nepieciešamība pēc miega ir palielināta slimības dēļ.

Produktu testi

Testa rezultāti: HealthAid MagCitra® – nervu sistēmas, muskuļu, kaulu un zobu veselībai

Testa rezultāti: HealthAid MagCitra® – nervu sistēmas, muskuļu, kaulu un zobu veselībai

Augustā Medicine.lv sadarbībā ar SIA "HealthAid Baltics" piedāvāja testēt "HealthAid  MagCitra®" – uztura bagātinātāju nervu sistēmas, muskuļu, kaulu un zobu veselībai.

Dr. Pakalns Select Relaxols – spriedzes mazināšanai, sirdsdarbības uzlabošanai un relaksācijai

Dr. Pakalns Select Relaxols – spriedzes mazināšanai, sirdsdarbības uzlabošanai un relaksācijai

Septembrī Medicine.lv sadarbībā ar "Dr. Pakalns Select" zīmolu piedāvā testēt "Dr. Pakalns Select" RELAXOL spriedzes mazināšanai, sirdsdarbības uzlabošanai un relaksācijas veicināšanai.

Testa rezultāti: NATEO D Gummy D vitamīns – garšīgi želejvitamīni bērniem

Testa rezultāti: NATEO D Gummy D vitamīns – garšīgi želejvitamīni bērniem

Augustā un septembrī Medicine.lv sadarbībā ar Latvijas farmācijas uzņēmumu SIA "Sagitus" piedāvāja testēt dabīgos un garšīgos "NATEO D Gummy" želejvitamīnus bērniem un pieaugušajiem.

Uzņēmējs runā