medicine.lv skaitļos

Lietotāji online0
Aktīvie uzņēmumi12209
Nozares raksti1422
Ekspertu atbildes21477
Latvijas veselības tūrisma klasteris uzsāk sadarbību ar Liepājas Universitāti : Latvijas veselības portāls | medicīnas uzņēmumi | medicine.lv

Latvijas veselības tūrisma klasteris uzsāk sadarbību ar Liepājas Universitāti

Latvijas veselības tūrisma klasteris noslēdzis sadarbības līgumu ar Liepājas Universitāti ar mērķi aktivizēt sadarbību vairākos virzienos.

Vēsturiski Liepājas Universitāte ir bijis klastera biedrs kopš arī Liepājas pilsētas pašvaldība bija iestājusies Latvijas kūrortpilsētu asociācijā. Ar laiku asociācija pārrauga par klasteri un lielāka loma tajā arvien vairāk ir tieši kopējai sadarbībai starp izglītības un pētnieciskajām institūcijām, uzņēmējiem, kas pārstāv dažādas ar veselības tūrismu saistītas jomas, kā ārstniecības iestādes, kūrortviesnīcas, tūrisma kompānijas, un pašvaldībām, kuru prioritātes ir tūrisma attīstība, zaļais kurss un kūrortpilsētu vērtības.

“Liepājas kūrortpilsētas attīstības virzieni un kūrorta un veselības tūrisma potenciāls iet roku rokā ar izglītības stiprināšanu un mūžizglītības nozīmību tūrisma, veselības un viesmīlības jomās pilsētā un Kurzemes reģionā kopumā, līdz ar to sadarbības aktivizēšana ir likumsakarīga," tā pauž viedokli Latvijas veselības tūrisma klastera izpilddirektore Gunta Ušpele.

Liepājas Universitātes rektore Dace Markus novērtē šādas sadarbības nozīmi: “Liepājas Universitāte paplašina sadarbību ar tūrisma, veselības un klimata izmaiņu virzienā strādājošām organizācijām, attīstot reģionā izglītības kvalitāti. Kopā ar Latvijas veselības tūrisma klasteri turpināsim vēl aktīvāk īstenot lietišķos pētījumus, kas var veicināt praktiskus uzlabojumus un jaunu ideju realizēšanu veselības tūrismā un viesmīlībā Kurzemes reģionā kopumā. Tas stiprinās konkurētspēju un veicinās reģiona zināšanu prasmīgāku izmantošanu.”

Kopumā Liepājas Universitāte un Latvijas veselības tūrisma klasteris vienojās par sadarbību sekojošos virzienos:

  • Izglītības programmu pilnveidošanā un attīstībā veselības tūrismā, tai skaitā medicīnas tūrismā, Spa un labjūtes sektorā
  • Mūžizglītības programmu izstrādē un piedāvāšanā Spa un labjūtes sektorā strādājošiem
  • Kopīgu pētījumu izstrādē veselības tūrismā, kas var ietvert medicīnas tūrismu, Spa un labjūtes, kā arī veselīga dzīvesveida pasākumus un veicināt pakalpojumu attīstību, un eksportu
  • Kopīgu kvalitātes celšanas pasākumu organizēšanā, kā veselības tūrisma pakalpojumu saņēmēju anketēšanu, sniegto pakalpojumu monitoringu un analīzi ar turpmāku priekšlikumu sniegšanu pakalpojumu sniedzējiem
  • Sadarbību starptautisko projektu izstrādē un realizēšanā
  • Līdzdalību jaunu veselības tūrisma kompleksu produktu veidošanā Kurzemes reģiona komersantiem

Sadarbības līgums ir noslēgts līdz 2029. gada 31. decembrim.

Dalies ar šo rakstu

Nedēļas tēma

Aktuālie piedāvājumi

Savlaicīga veselības kontroles vērtība visā ģimenē

Savlaicīga veselības kontroles vērtība visā ģimenē

Par godu e-veikala EVOLU.LV atklāšanai izsludinām unikālu 30% atlaidi visam veikala sortimentam*. Atlaide tiks aktivizēta, pasūtījuma noformēšanas laikā ievadot promo kodu. Ienāciet šeit: www.evolu.lv, izvēlieties preces, ievadiet promo kodu un saņemiet atlaidi!

3 vienkārši soļi ikdienas sejas kopšanā

3 vienkārši soļi ikdienas sejas kopšanā

Lai sniegtu ādai nepieciešamās rūpes, tu vari pieturēties pie 3 soļu principa – attīrīt, atjaunot un mitrināt. Šie vienkāršie ikdienas ieradumi ļaus tavai āda starot, un skatīties uz sevi spogulī varēsi ar smaidu sejā.

Video

Izglītojošā video aicina pievērst uzmanību ādas veselībai (VIDEO)

Izglītojošā video aicina pievērst uzmanību ādas veselībai (VIDEO)

Noslēdzot šī gada melanomas modrības kampaņu “Dzimumzīmei vajag uzmanību”, melanomas pacientu atbalsta biedrība “Soli priekšā melanomai” ir sagatavojusi izglītojošu video, kāpēc ikvienam ir svarīgi veikt ķermeņa ādas pašpārbaudes un kā laikus atklāt bīstamo ādas vēzi.

Produktu testi

Testa rezultāti: LIVEO pilieni – pierādītu pienskābo un bifidobaktēriju komplekss vēderam

Testa rezultāti: LIVEO pilieni – pierādītu pienskābo un bifidobaktēriju komplekss vēderam

Septembrī medicine.lv sadarbībā ar Latvijas farmācijas uzņēmumu SIA SAGITUS piedāvāja testēt LIVEO® pienskābo un bifidobaktēriju kompleksu pilienos.

"ApiMI" sejas krēmu komplekts vīriešiem un sievietēm

Oktobrī Medicine.lv sadarbībā ar SIA "ApiMI" piedāvā izmēģināt dermataloģiski testētus Sejas krēmus gan puišiem, gan meitenēm.

"Green Wing Paleo Skincare" – eļļa sejai, kas ideāli piemērota lietošanai rudenī

Septembrī un oktobrī Medicine.lv sadarbībā ar SIA "Green Wing Paleo Skincare" piedāvā izmēģināt 100% dabīgu paleo kosmētiku – eļļu sejai. 

MARUSHA atjaunojošs serums sejai un acu ādai pret grumbām ar koenzīmu Q10

MARUSHA atjaunojošs serums sejai un acu ādai pret grumbām ar koenzīmu Q10

Septembrī un oktobrī Medicine.lv sadarbībā ar SIA "Eirobaltik" zīmolu "MARUSHA Nord Ecosmetic" piedāvā testēt atjaunojošu pretgrumbu serumu sejai un acu ādai.

Izstāsti Latvijai veselības receptes

Daktera Mauriņa Vēnu klīnika: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Daktera Mauriņa Vēnu klīnika: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Septembris Dr. Mauriņa Vēnu klīnikā – Senioru mēnesis! Tiek nodrošināta 20% atlaide flebologa konsultācijai, izmeklējumam un vēnu lāzeroperācijām. Veselas kājas – ātri un bez sāpēm!

D vitamīna nedēļas deva, eksperta viedoklis: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

D vitamīna nedēļas deva, eksperta viedoklis: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Mūsu organisma funkciju normālai norisei D vitamīna nepieciešamība ir jau zinātniski pierādīta. Latvijā aptiekās D vitamīns pieejams gan kā uztura bagātinātājs, gan kā recepšu zāles.