medicine.lv skaitļos

Lietotāji online127
Aktīvie uzņēmumi12199
Nozares raksti1447
Ekspertu atbildes21477
Latvijas Ginekologu un dzemdību speciālistu kongresā izvērtēs aktuālo : Latvijas veselības portāls | medicīnas uzņēmumi | medicine.lv

Latvijas Ginekologu un dzemdību speciālistu kongresā izvērtēs aktuālo

Trīs dienas, no 2022. gada 22. septembra līdz 24. septembrim, norisināsies 9. Latvijas Ginekologu un dzemdību speciālistu kongress, kas tiek organizēts 9. Latvijas Ārstu kongresa ietvaros konferenču centrā "ATTA Centre", Rīgā, Krasta ielā 60.

Kongresā uzmanības centrā būs pēdējo gadu atklājumi, sasniegumi, aktualitātes un tagadnes izaicinājumi. Tas pulcēs lielāko daļu Latvijas speciālistu šajās jomās, tā meistarklasēs, zinātniskajās sesijās, diskusijās, ziņojumos un sēdēs piedalīsies vadošie Latvijas zinātnieki un speciālisti, tostarp arī no Francijas, Nīderlandes, Vācijas, Zviedrijas.

”Pēdējo gadu pandēmijas diktētie ierobežojumi skāruši arī profesionālo pasākumu norisi, tādēļ ar nepacietību gaidām tikšanos un domu apmaiņu ar kolēģiem klātienē ne tikai savas specialitātes ietvaros, bet arī ar daudzu citu medicīnas jomu pārstāvjiem. Tieši esot kopā ir visvērtīgāk atskatīties uz padarīto, izvērtēt esošo un veidot tālākos mērķus gan savai, gan profesijas attīstībai,“ pauž Latvijas Ginekologu un dzemdību speciālistu asociācijas prezidente Vija Veisa.

Starpdisciplinārā diskusijā 23. septembrī ir aicināts piedalīties arī veselības ministrs Daniels Pavļuts, lai kopā ar dzemdību speciālistiem, vecmātēm, klīnisko un veselības psihologu diskutētu jautājumu par pacientes centrētu aprūpi dzemdībās.

Uzmanības centrā būs aktualitātes, piemēram, dzemdību palīdzība šodienas Latvijā - uz pacienti centrēta aprūpe, aktuālais onkoginekoloģijā, mūsdienīga olnīcu vēža ārstēšana, paradigmas maiņa onkoginekoloģijā pēdējos piecos gados, dzemdes kakla vēža eliminācija un cik ar to tālu esam Latvijā, mūsdienīga ginekoloģisko pacienšu aprūpe, testēšana un citi apkopojumi.

Starp kongresa tēmām plānota iegurņa pamatnes ķirurģijas meistarklase, ko ar tiešsaistes translāciju no Latvijas Jūras medicīnas centra operāciju zāles vadīs profesors Revazs Botčorišvili (Revaz Botchorishvili) no Klermonferānas Universitātes slimnīcas Francijā.

Reģistrēšanās platforma ir kopīga gan Latvijas Ārstu, gan Ginekologu kongresam, un, lai reģistrētos kongresam, izmantojama saite: http://www.arstukongress.lv/registresanas

Vairāk par kongresa norisi, reģistrēšanos un kongresa dienas kārtību:
https://www.ginasoc.lv/kongresi

www.arstukongress.lv

Dalies ar šo rakstu

Nedēļas tēma

Aktuālie piedāvājumi

Lai pacients viegli atrod ārstu: SEO medicīnas pakalpojumu vietnēm

Lai pacients viegli atrod ārstu: SEO medicīnas pakalpojumu vietnēm

Jebkuram veselības aprūpes uzņēmumam vai ārstu praksei vieglāk komunicēt ar saviem pacientiem, izveidojot tīmekļa vietni. Pastāstīsim, kādai tai jābūt, lai pēc iespējas ātrāk jūs atrastu ne vien klienti, kuri jau zina par jums, bet arī tie, kuri meklētājprogrammās ieraksta noteiktus atslēgvārdus.

Nakts hormons melatonīns – labam miegam

Nakts hormons melatonīns – labam miegam

Slikts miegs un neizgulēšanās rada nogurumu, pazemina produktivitāti un paaugstina slimību risku, kā arī paātrina ādas novecošanās procesus. Noskaidrosim, kas ir melatonīns un kā tas var palīdzēt atrisināt miega problēmas! 

Video

Izglītojošā video aicina pievērst uzmanību ādas veselībai (VIDEO)

Izglītojošā video aicina pievērst uzmanību ādas veselībai (VIDEO)

Noslēdzot šī gada melanomas modrības kampaņu “Dzimumzīmei vajag uzmanību”, melanomas pacientu atbalsta biedrība “Soli priekšā melanomai” ir sagatavojusi izglītojošu video, kāpēc ikvienam ir svarīgi veikt ķermeņa ādas pašpārbaudes un kā laikus atklāt bīstamo ādas vēzi.

Produktu testi

CELLTERMI PEPTOSOME REPAIR ESSENCE MIST – izsmidzināms līdzeklis ādas atjaunošanai un intensīvai mitrināšanai

CELLTERMI PEPTOSOME REPAIR ESSENCE MIST – izsmidzināms līdzeklis ādas atjaunošanai un intensīvai mitrināšanai

Novembrī un decembrī Medicine.lv sadarbībā ar SIA "Baltic Beauty Prof" piedāvā testēt ādu atjaunojošu izsmidzināmo līdzekli CELLTERMI PEPTOSOME REPAIR ESSENCE MIST.

"BestBerry Skincare" ādas labsajūtai, skaistumam un veselībai

Novembrī un decembrī Medicine.lv sadarbībā ar "BestBerry" piedāvā testēt "BestBerry Skincare" kosmētiku ādas labsajūtai, skaistumam un veselībai.

Testa rezultāti: "Vegan Fox" kafijas skrubis ķermenim

Testa rezultāti:

Oktobrī Medicine.lv sadarbībā ar SIA "Amber Cosmetics" piedāvāja testēt "Vegan Fox" kafijas skrubi ķermenim.

"Acorus Balance Fiber" – šķiedrvielu kompleksi gremošanas sistēmai

Novembrī, decembrī un janvārī Medicine.lv sadarbībā ar SIA "Dabas tēja" piedāvā izmēģināt "Acorus Balance Fiber" – šķiedrvielu kompleksu gremošanas sistēmai.

Izstāsti Latvijai veselības receptes

"Unifarma Herbals": Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

UNIFARMA HERBALS – tradicionāli un dabiski produkti jūsu veselībai! Mūsdienu pasaulē skaistums un labsajūta ir būtiskas sastāvdaļas. Skaistums, tā ir iekšēja sajūta, kas ir jūsu labākais pārliecības avots. Jūs esat savas iekšējās pasaules veidotājs un, ietekmējot savu iekšējo pasauli, jūs ietekmēsiet arī apkārtējo.

 

AS "Sirowa Rīga": Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

AS

AS "Sirowa Rīga", kas ir lielākais profesionālās matu kosmētikas vairumtirgotājs, pārstāv tādus pasaulē zināmus zīmolus kā "Wella Professionals", "Kadus Professional", "Nioxin", "Sebastian Professional" un "System Professional".