medicine.lv skaitļos

Lietotāji online313
Aktīvie uzņēmumi11978
Nozares raksti1540
Ekspertu atbildes21477
Latvijā lielākais veselības portāls Medicine.lv – uzticams pavadonis ikdienā un darbā! : Latvijas veselības portāls | medicīnas uzņēmumi | medicine.lv

Latvijā lielākais veselības portāls Medicine.lv – uzticams pavadonis ikdienā un darbā!

Medicine.lv ir vadošais veselības portāls Latvijā, ko iecienījuši un ik dienu apmeklē tūkstošiem cilvēku. To vidū ir gan profesionāļi – ārsti, farmaceiti, medikamentu un medicīnas preču ražotāji un izplatītāji, sporta treneri un citi veselības nozares pārstāvji –, gan cilvēki, kuri interesējas par aktualitātēm dažādās ar veselību saistītās jomās un meklē preces un pakalpojumus. Veselības portālā ikviens atradīs savām interesēm atbilstošāko saturu.

Papildus Medicine.lv piedāvā arī dažādus digitālā mārketinga risinājumus, kas nozares uzņēmumiem ļauj pastāstīt par sevi plašākam cilvēku lokam, efektīvi uzrunāt mērķauditoriju un arīdzan iegūt noderīgus kontaktus sadarbības uzsākšanai un uzņēmējdarbības attīstībai. Kā Medicine.lv var noderēt tev ikdienā un darbā? Lasi tālāk!

Kvalitatīva, uzticama un daudzveidīga nozares informācija

Veselības portālā Medicine.lv apkopotas nozares aktualitātes – ziņas, jaunumi, reportāžas, ekspertu viedokļi un intervijas –, piedāvāta daudzpusīga informācija par dažādām saslimšanām un to ārstēšanas iespējām, kā arī sniegti padomi, kā parūpēties par savu un līdzcilvēku veselību ikdienā.

Medicine.lv var atrast arī tādas unikālas informatīvās sadaļas kā:

 • „Jautājumi un atbildes” – šeit ikviens portāla lasītājs var uzdot jautājumu ekspertam, saņemot atbildi no attiecīgās jomas speciālista. Nomoka nesaprotami simptomi, un vēlies saprast, vai ir vērts doties pie ārsta, vai arī ilgi jāgaida rindā pie speciālista? Papildus sava ārsta viedoklim vēlies uzzināt, ko par tavu situāciju domā citi speciālisti? Tad šī ir īstā vieta, kur uzdot savu jautājumu!
 • „Grūtniecība” – noderīgi padomraksti, kas veidoti sadarbībā ar speciālistiem un palīdzēs topošajām un jaunajām māmiņām parūpēties par savu un mazuļa veselību un labsajūtu, kā arī Grūtniecības kalendārs, kas sniedz iespēju sekot līdzi savai pašsajūtai un mazuļa attīstībai katrā grūtniecības nedēļā;
 • „Enciklopēdija” – Medicine.lv ir vienīgais Latvijas interneta medijs, kur elektroniskā veidā pieejama “Populārā medicīnas enciklopēdija”, kas ir plašai auditorijai paredzēts izdevums par medicīnas, higiēnas un veselības aizsardzības jautājumiem;
 • "Produktu testi" – viena no populārākajām Medicine.lv sadaļām, kas dod iespēju uzzināt par jauniem produktiem skaistumam un veselības veicināšanai un tos bez maksas izmēģināt, vēlāk daloties savā pieredzē par produkta lietošanu ar portāla lasītājiem;
 • „Izstāsti Latvijai – Veselības receptes” ir viena no portāla jaunākajām sadaļām, kas izveidota sadarbībā ar televīzijas raidījumu „Izstāsti Latvijai” un kur tiek sniegti vērtīgi padomi un idejas veselībai, skaistumam un dzīves kvalitātes uzlabošanai. Šeit lasītāji var iepazīties ar pašmāju uzņēmumiem, kas piedāvā visdažādākos pakalpojumus un preces veselībai;
 • "Forums" – šeit var apspriest sev aktuālos jautājumus ar citiem portāla lasītājiem, apmainīties ar pieredzi, viedokļiem un padomiem par veselību, sportu, uzturu, grūtniecību un citām noderīgām tēmām.

Lielākā Latvijas nozares uzņēmumu datubāze

Medicine.lv atrodama plašākā nozares datubāze, kur vienkopus atrodami vairāk nekā 12 tūkstoši aktīvie Latvijas medicīnas, farmācijas un rehabilitācijas uzņēmumi, valsts iestādes, biedrības un asociācijas – to kontakti, detalizēti apraksti par sniegtajiem pakalpojumiem un piedāvātajām precēm un cita svarīga informācija. Uzņēmumus, preces un pakalpojumus iespējams meklēt, gan izmantojot portāla sākumlapā redzamo meklēšanas logu, gan nozaru katalogu, kas sadalīts četrās lielās grupās un vairākās apakšnozarēs, lai atvieglotu meklēšanu.

Ja arī tu vēlies, lai tavs uzņēmums būtu atrodams veselības portālā Medicine.lv, droši piesaki to ŠEIT un kļūsti vieglāk atrodams un sasniedzams savai mērķauditorijai!

Plaša, daudzveidīga un ieinteresēta auditorija

Google Analytics dati par 2022.–2023. gadu liecina, ka Medicine.lv ik mēnesi apmeklē vairāk nekā 300 tūkstoši lietotāju, bet gada laikā Medicine.lv skatījumu skaits sasniedz teju piecus miljonus! Lielākā daļa Medicine.lv apmeklētāju ir iedzīvotāji ekonomiski aktīvajā vecumā (18–55 gadi), kuri portālā meklē nozares uzņēmumus, ārstus, speciālistus, preces un pakalpojumus veselībai. 91% apmeklētāju nokļūst Medicine.lv, veicot meklēšanu Google.

Medicine.lv veselības portāls regulāri nodrošina aktuālu, kvalitatīvu un uzticamu saturu, kas ļāvis iegūt un saglabāt TOP pozīcijas Google meklēšanas rezultātos, gan meklējot informāciju par dažādām saslimšanām un to simptomiem, ārstēšanu, gan aktualitātes veselības aprūpē, gan nozares uzņēmumus, preces un pakalpojumus.

Pateicoties Medicine.lv iespaidīgajai apmeklējumu statistikai un portāla atrodamībai Google, ieguvēji ir arī uzņēmumi, proti – nereti, meklējot konkrētu uzņēmumu, preces vai pakalpojumus, viens no pirmajiem rezultātiem Google meklēšanā ir nevis uzņēmuma mājaslapa, bet gan Medicine.lv portāls, kurā izvietota informācija par šo uzņēmumu.

Lasi tālāk un uzzini, kādi Medicine.lv risinājumi tev var palīdzēt sasniegt plašāku mērķauditoriju un uzlabot tava uzņēmuma konkurētspēju!

Medicine.lv digitālā mārketinga risinājumi

Veselība ir dārgākais, kas mums pieder, tādēļ ne velti medicīna ir viena no lielākajām nozarēm visā pasaulē. Ik dienu nozarē notiek arvien jauni pētījumi un rodas jauni atklājumi, kas rezultējas ar jaunām ārstēšanas un profilakses metodēm, pakalpojumiem un precēm. Līdz ar to šis ir lauks, kurā valda milzīga konkurence, kas nereti ir izaicinājums pat pieredzējušākajiem nozares pārstāvjiem – uzņēmumiem, medicīnas iestādēm, biedrībām, organizācijām.

Vēl sarežgītāku situāciju padara striktie noteikumi, kas attiecas uz medicīnas, veselības aprūpes un skaistumkopšanas pakalpojumu un produktu popularizēšanu. Arī dažādiem psiholoģiskajiem faktoriem ir būtiska ietekme, jo no tā, kādus medicīnas un veselības pakalpojumus un produktus izvēlēsimies, tomēr būs atkarīga mūsu veselība un labsajūta.

Medicīna ir tā joma, kur ir ārkārtīgi svarīga uzņēmuma reputācija un uzticības faktors; liela loma ir patērētāju atsauksmēm, tāpēc, lai informētu, uzrunātu, raisītu mērķauditorijas interesi un veicinātu uzticību, ir ļoti skrupulozi jāpieiet mārketinga kanālu izvēlei un stratēģijas izstrādei, ņemot vērā nozares specifiku.

Medicine.lv piedāvā daudzveidīgus mārketinga risinājumus, kas veicina uzņēmumu, to preču un pakalpojumu atpazīstamību un palīdz efektīvāk komunicēt ar savu mērķauditoriju, piesaistot potenciālo klientu un sadarbības partneru interesi. Turklāt Medicine.lv klienti vienmēr var rēķināties ar digitālā mārketinga speciālistu komandas profesionālo atbalstu. Medicine.lv speciālisti izprot nozares īpatnības un palīdzēs sasniegt mārketinga mērķus saskaņā ar nozarē noteiktajiem reklamēšanas nosacījumiem.

Lai rezultāti biznesa atpazīstamības veicināšanas procesā būtu vēl iepriecinošāki, Medicine.lv speciālisti labprāt pastāstīs arī par iespēju pievienoties Latvijas Tālruņa biznesa profilu tīklam, kas palīdz sasniegt mērķauditoriju vienlaikus līdz pat sešās dažādās platformās, kuru vidū ir arī veselības portāls Medicine.lv.

 • Profesionāli noformēts biznesa profils ar kvalitatīvu, aktuālu un daudzveidīgu saturu nodrošina visu klientiem svarīgāko informāciju par uzņēmumu vienuviet, kā arī veicina biznesa profila un mājaslapas apmeklējuma pieaugumu. Biznesa profilā var iekļaut gan tādus pamatdatus kā adrese, tālrunis un e-pasts, gan digitālo karti, fotogaleriju, video, sociālo tīklu linkus, aprakstošo tekstu, darba laiku un citu vēlamo teksta un grafisko saturu;
 • Vizuālā reputācijas kampaņa jeb iespēja novērtēt uzņēmumu un atstāt atsauksmi par to ir efektīvs veids, kā veicināt klientu uzticēšanos un stiprināt uzņēmuma reputāciju;
 • Vizuālie WEB linki biznesa profilā un meklējumu rezultātos – iespēja izcelt savu uzņēmumu konkurentu vidū;
 • Mobilais izcēlums. Vairāk nekā 60% interneta lietotāju meklē informāciju, izmantojot viedtālruni, tāpēc mobilais izcēlums ir noderīga opcija, lai padarītu uzņēmumu pamanāmāku Medicine.lv mobilajā versijā un uzlabotu tā sasniedzamību;
 • SEO pakalpojums biznesa profilam – konkurētspējīgi atslēgvārdi un to salikumi, kā arī profesionāli SEO raksti un meklētājprogrammu prasībām pielāgoti bilžu apraksti palīdzēs optimizēt tava uzņēmuma biznesa profilu, uzlabojot atrodamību Medicine.lv un Google;
 • Reklāmraksti – iespēja tuvāk iepazīstināt ar tavu uzņēmumu un tā piedāvājumu, izcelt tā priekšrocības un pārliecināt portāla lasītājus kļūt par taviem klientiem;
 • „Eksperts atbild” – kļūsti par savas nozares ekspertu, atbildi uz lasītāju iesūtītajiem jautājumiem un stiprini savu reputāciju, kā arī piesaisti jaunus klientus!
 • Produktu testi – kā minēts iepriekš, medicīnā būtiska nozīme ir patērētāju atsauksmēm. Tieši tāpēc „Produktu testi” ir viena no populārākajām Medicine.lv sadaļām, jo cilvēki regulāri meklē atsauksmes par dažādiem produktiem. Dāvā arī tu iespēju izmēģināt tava uzņēmuma produktus un izteikt viedokli par tiem! Tas palīdzēs palielināt tavu potenciālo un esošo klientu uzticības līmeni un veicinās sabiedrības interesi par tavu piedāvājumu. Turklāt šeit publicēto informāciju par produktiem un lietotāju atsauksmes lasīs vēl vairākus gadus!
 • Profesionāli reklāmas baneri – efektīga vizuālā informācija par uzņēmumu vai tā piedāvājumu piesaistīs uzmanību, palielinot iespēju, ka portāla apmeklētājs dosies uz tavu mājaslapu uzzināt par tavu uzņēmumu vairāk vai pat kļūs par tavu klientu;
 • Regulāra biznesa profila uzturēšana un profesionāls serviss – Medicine.lv speciālisti rūpēsies, lai informācija par tavu uzņēmumu būtu vienmēr aktuāla un rūpīgi strādās, lai sasniegtu kopīgi uzstādītos mārketinga mērķus, kamēr tu varēsi netraucēti koncentrēties uz sava biznesa pamatlietām.

Uzzini vairāk par Medicine.lv veselības portālu ŠEIT, bet par efektīvākajiem Medicine.lv risinājumiem tieši tavam uzņēmumam aicinām aprunāties  ar mūsu pieredzējušajiem speciālistiem, kas palīdzējuši virknei medicīnas nozares uzņēmumu sasniegt savus mērķus!

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

=

* Lūdzu aizpildi summu vārdiski latviešu valodā ar visām garumzīmēm!

SIA "Latvijas Tālrunis" aicina interneta lietotājus - portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro iepriekšminētos noteikumus, viņa komentārs var tikt izdzēsts un SIA "Latvijas Tālrunis" ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem.

Nedēļas tēma

Sāpes plecu locītavās – rīkojies, apmeklē fizioterapeitu!

Sāpes plecu locītavās – rīkojies, apmeklē fizioterapeitu!

Sāpes plecos var sagādāt diskomfortu, un kustību ierobežojums pazemina cilvēka dzīves kvalitāti. Sāpju ārstēšanas efektivitāte ir atkarīga no savlaicīgas saslimšanas diagnostikas un pacienta rīcības. Ir daži ieteikumi, kuri palīdzēs saprast, kā rīkoties un kur vērsties, lai veiksmīgi ārstētu sāpes plecos. 

Aktuālie piedāvājumi

Par labajām baktērijām. Kad un kāpēc tās lietot?

Par labajām baktērijām. Kad un kāpēc tās lietot?

LACTO SEVEN pienskābās baktērijas ir piemērotas visiem vecumā no viena gada vecuma. Un tās var lietot arī ikdienā. Izvēlies sev piemērotākās!

Jaunumi un tendences vēnu ārstniecībā. Vēnu apstrāde ar lāzeru

Jaunumi un tendences vēnu ārstniecībā. Vēnu apstrāde ar lāzeru

Pēdējā desmitgadē vēnu lāzerapstrādē bijis daudz jaunumu – gan lāzera aparātu, gan lāzera vadu, tāpat arī stratēģisku pieeju jomā. Lāzera loma fleboloģijā ir ievērojami pieaugusi. Par vēnu ārstēšanas metodēm stāsta Arnolds Kadišs, Dr. med., MBA, ķirurgs, flebologs, Dr. Kadiša vēnu klīnika. 

Holivudas pīlings vai kā padarīt ādu tīru dažos soļos

Holivudas pīlings vai kā padarīt ādu tīru dažos soļos

Kāpēc Holivudas pīlings? Tā ir iespēja pēc procedūras justies kā zvaigznei ar tīru un mirdzošu ādu. Uzzināsim par šo unikālo procedūru, kas derēs pat visjutīgākajai ādai! 

Video

Izglītojošā video aicina pievērst uzmanību ādas veselībai (VIDEO)

Izglītojošā video aicina pievērst uzmanību ādas veselībai (VIDEO)

Noslēdzot šī gada melanomas modrības kampaņu “Dzimumzīmei vajag uzmanību”, melanomas pacientu atbalsta biedrība “Soli priekšā melanomai” ir sagatavojusi izglītojošu video, kāpēc ikvienam ir svarīgi veikt ķermeņa ādas pašpārbaudes un kā laikus atklāt bīstamo ādas vēzi.

Produktu testi

MARUSHA eļļa sejas attīrīšanai un masāžai

MARUSHA eļļa sejas attīrīšanai un masāžai

Septembrī un oktobrī Medicine.lv sadarbībā ar "MARUSHA Nord Ecosmetic" piedāvā testēt sejas attīrīšanas un masāžas eļļu ar rīsu, auzu un jojobas eļļām.

HealthAid® Alfalfa Leaf

HealthAid® Alfalfa Leaf

Septembrī Medicine.lv sadarbībā ar SIA "HealthAid Baltics" piedāvā izmēģināt uztura bagātinātāju "Alfalfa Leaf®".

Testa rezultāti: "MindSet” – sabalansēts aktīvo vielu komplekss smadzeņu darbības uzlabošanai

Testa rezultāti:

Augustā Medicine.lv redakcija sadarbībā ar starptautisku zīmolu "Coral Club" piedāvāja izmēģināt produktu smadzeņu darbības uzlabošanai “MindSet” – sabalansētu vitamīnu, aminoskābju un citu aktīvo vielu kompleksu, kas veicina asinsriti, atmiņu un uzmanību, kā arī kognitīvās spējas.

Testa rezultāti: Jaunais LIVEO probiotiku komplekss kapsulās

Testa rezultāti: Jaunais LIVEO probiotiku komplekss kapsulās

Augustā Medicine.lv sadarbībā ar SAGITUS Latvijas Farmācijas uzņēmumu piedāvāja testēt jaunumu – iecienīto LIVEO pienskābo un bifidobaktēriju kompleksu kapsulās, bet tagad lielākā iepakojumā (ar 21 vienu kapsulu).

Izstāsti Latvijai veselības receptes