Labklājības ministrijas (LM) un tās padotības iestāžu aktivitātes šonedēļ
Pirmdiena, 10.novembris
Labklājības ministrijā pieredzes apmaiņā ieradīsies speciālisti no Azerbaidžānas, lai iepazītos ar Twinnig projektu ieviešanas pieredzi sociālajā jomā.
Otrdiena, 11.novembris
Labklājības ministre Iveta Purne par godu Sociālo darbinieku dienai plkst. 10.00 ministrijā rīkos pieņemšanu sociālajiem darbiniekiem.
Trešdiena, 12.novembris
Labklājības ministre I. Purne plkst.9.30 tiksies ar Starptautiskās arodbiedrības, kuras sastāvā ir mūsu arodbiedrības, CESI Ģenerālsekretāru H.Milleru.
Labklājības ministre I. Purne, sagaidot Latvijas Republikas neatkarības 90. gadadienu, plkst. 11.00 apbalvos nozares darbiniekus ar Ministru kabineta, Ministru prezidenta un Labklājības ministrijas Atzinības rakstiem.
Nodarbinātības valsts aģentūrā (NVA) notiks seminārs aģentūras un Valsts izglītības attīstības aģentūras speciālistiem "E-konsultēšana kā efektīvs karjeras konsultēšanas veids".
Semināra dalībnieki piedalīsies diskusijā un pieredzes apmaiņā par karjeras atbalsta sistēmas pilnveidošanas jautājumiem, karjeras informatīvajiem un metodiskajiem materiāliem.
Pasākums no plkst. 10.00 notiks NVA telpās Rīgā, Kr.Valdemāra ielā 38 k-1.
Ceturtdiena, 13.novembris
Labklājības ministre I. Purne plkst. 16.00 piedalīsies Sabiedrības Vienotības balvas ceremonijā Rīgas Latviešu biedrības nama Zelta zālē, pasniedzot balvu par ieguldījumu vienādu iespēju sabiedrības veicināšanā.
LM pārstāve laikā no 13. līdz 14.novembrim Lillē (Francija) piedalīsies Francijas prezidentūras rīkotajā konferencē "Sieviešu un vīriešu līdztiesība profesionālajā dzīvē, ekonomisko aspektu un demogrāfijas izaicinājumu savstarpējā ietekme".
Piektdiena, 14.novembris
LM valsts sekretāra vietnieks Ingus Alliks un speciālisti Lillē (Francija) piedalīsies Neformālā dzimumu līdztiesības ministru sanāksmē.
Sanāksmē klātesošie aicināti diskutēt par divām tēmām - metodēm sieviešu un vīriešu algu atšķirību mazināšanai, kā arī labās prakses apmaiņas veicināšanu Eiropas mērogā par uzņēmumu iniciatīvām, lai sasniegtu sieviešu un vīriešu līdztiesību profesionālajā jomā.
Prezidentūru dzimumu līdztiesības konferences un Neformālās dzimumu līdztiesības ministru sanāksmes atbilstoši katras prezidentūras noteiktajai tēmai tiek rīkotas, lai dalībvalstis apmainītos ar labajām praksēm, veicinātu tāda juridiskā ietvara izveidošanu, kas ir labvēlīgs dzimumu līdztiesības politikas un dzimumu līdztiesības integrētās pieejas attīstībai, īpaši, saistībā ar Lisabonas stratēģijas mērķu sasniegšanu, Eiropas Dzimumu līdztiesības paktu un Eiropas Komisijas Ceļvedi dzimumu līdztiesības īstenošanai (2006.-2010.).