medicine.lv skaitļos

Lietotāji online0
Aktīvie uzņēmumi12751
Nozares raksti1358
Ekspertu atbildes20995
Kad ir jāapmeklē vēnu ārsts – FLEBOLOGS? : Latvijas veselības portāls | medicīnas uzņēmumi | medicine.lv

Kad ir jāapmeklē vēnu ārsts – FLEBOLOGS?


Latvijā vispār ir daudz stereotipu par ārstniecības iestādēm un tur notiekošo. It sevišķi tas attiecas uz fleboloģiju. Daudzi no šiem pieņēmumiem balstīti uz nezināšanu vai arī novecojušu informāciju. Taču Dr. Mauriņa Vēnu klīnikas galvenais uzstādījums bija, lai, jau pārkāpjot slieksni, cilvēki justos ērti, omulīgi un gaidīti. Pacientiem ir jāuzticas ne tikai mums kā ārstiem, bet arī iekšēji jātic tam rezultātam, uz ko mēs tiecamies – viņu veselības uzlabošanu.

Dr. Mauriņa Vēnu klīnikas vēnu ārsti vispirms pacientu uzklausa, tādējādi izzinot problēmu un tikai vēlāk piedāvājot labāko risinājumu. Kā izrādās, ne vienmēr tā ir operācija. Ļoti bieži, nēsājot kompresijas zeķes, var apturēt vēnu slimību, novēršot ķirurģiskas iejaukšanās nepieciešamību. Kompresijas terapija – tā arī ir revolucionāra tehnoloģija. Pateicoties medicīnas zinātnieku un tekstiluzņēmumu sadarbībai, ir radīts brīnumprodukts, kas, precīzi saspiežot kāju, būtiski uzlabo venozo asiņu plūsmu kājā. Pēc mediķu teiktā, šādas brīnumzeķes spēj aizkavēt slimības attīstību vairāk nekā 50% gadījumu. Taču tas nav viss. Pēdējos gados vēnu ārstēšana pasaulē ir paveikusi apvērsumu, pierādot, ka arī vēnu varikozes gadījumos kāju operācija var būt ātrs un nesāpīgs process.

https://fb.watch/9wkgmsNCGH/ 

"Kādreiz," stāsta Dr. Mauriņš, "pacientiem tika veiktas smagas un asiņainas operācijas, kad ar gara griezuma palīdzību tika izvilkta slimā vēna. Tagad mediķi ir pārgājuši uz mazāk traumatiskām ārstēšanas metodēm, tādām kā lāzerķirurģija un putu skleroterapija. Ja pēc klasiskās operācijas pacients cieš asas sāpes un 2–3 nedēļas jūtas smagi slims, vienlaicīgi samierinoties ar operācijas atstātajām rētām, tad, pateicoties jaunajām tehnoloģijām, operācija ilgst tikai trīsdesmit minūtes. Pacientam operācija tiek veikta vietējā anestēzijā, cilvēks jau nākamajā dienā var doties uz darbu.” Ar lāzera palīdzību termiski slēdz vēnu, netraumējot apkārtējos audus. Turklāt pacientam pēc lāzera operācijas vai skleroterapijas ir būtiski mazāks iespējamo sarežģījumu vai kosmētisku defektu risks. Vienīgā neērtība, ar ko pacients var saskarties, ir kompresijas zeķu valkāšana pēcoperācijas periodā, 3–4 nedēļu garumā. 


"Laikā, kad katram otrajam zemes iedzīvotājam ir problēmas ar kāju vēnām, mēs nevarējām palikt vienaldzīgi," stāsta Dr. Mauriņš. "Veicot regulārus izbraukumus uz reģioniem, konstatējām, ka gadu no gada palielinās kāju vēnu saslimšanas gadījumi. Tā kā valsts nefinansē kāju vēnu operācijas, uzskatot, ka tā tomēr ir kosmētiska problēma, pacientiem šīs operācijas ir jāsedz pašiem, kas daudziem, it sevišķi reģionu iedzīvotājiem, ir par dārgu. Tāpēc arī nolēmām sniegt savu ieguldījumu, braucot izbraukumu konsultācijās," pamato Dr. Mauriņš. Jau vairāk nekā desmit gadus Dr. Mauriņa Vēnu klīnikas flebologi dodas izbraukumos uz Latvijas reģioniem, sniedzot konsultācijas un piedāvājot piemērotāko kāju vēnu ārstēšanas veidu. Pa 2020. gadu ir sniegtas vairāk nekā 12 000 konsultāciju, kopskaitā veicot izbraukumus uz Liepāju, Ventspili, Rēzekni, Saldu, Tukumu, Daugavpili, Madonu, Bausku, Jēkabpili un citām Latvijas pilsētām.

Gaidīsim uz konsultācijām jūsu novadā! Uz tikšanos! Mums uzticas! 


https://www.venucentrs.lv 

 

Dalies ar šo rakstu

Nedēļas tēma

Aktuālie piedāvājumi

Rehabilitācijas centrs “Līgatne” – vieta, kur atgūt spēkus

Rehabilitācijas centrs “Līgatne” – vieta, kur atgūt spēkus

Rehabilitācijas centrā “Līgatne” tiek piedāvātas gan maksas, gan valsts apmaksātas rehabilitācijas programmas. Ir gaidīti ne tikai tie pacienti, kuri vēlas iziet rehabilitācijas procesu pēc saslimšanām, bet arī tie, kuri vēlas atpūsties un atgūt enerģiju, izbaudot SPA procedūras labsajūtai un organisma atveseļošanai. 

FITODROGA DERMOCOSMETIC. Kā palīdzēt jutīgai ādai

FITODROGA DERMOCOSMETIC. Kā palīdzēt jutīgai ādai

Iepazīstinām ar jaunu, Latvijā radītu, dermakosmētikas zīmolu FITODROGA DERMOCOSMETIC, kas piedāvā ādai īpaši saudzējošas un vienlaicīgi iedarbīgas sejas un ķermeņa kopšanas produktu līnijas.

Video

Viss, kas jāzina par vīrišķo veselību: Stāsta ārsti (VIDEO)

Viss, kas jāzina par vīrišķo veselību: Stāsta ārsti (VIDEO)

Novembra beigās tiešsaistē aizritēja Latvijas Urologu asociācijas organizētais forums vīriešu veselības atbalstam “Vīrieti, dzīvo!”. Foruma ietvaros vairāk nekā 20 Latvijas vadošie veselības nozares speciālisti runāja par prostatas vēža profilaksi, pirmajām pazīmēm, diagnostiku un ārstēšanu, psiholoģisko atbalstu onkoloģisko slimību pacientiem un ģimenēm, kā arī paliatīvo aprūpi.

Produktu testi

Testa rezultāti: "Fitodroga Dermocosmetic" – divu soļu sejas ādas kopšanas programma jutīgai sejas ādai

Testa rezultāti:

Novembrī Medicine.lv sadarbībā ar FITODROGA piedāvāja testēt attīrošo toniku "FITODROGA Dermocosmetic cleansing face tonic anti age" un sejas krēmu "FITODROGA Dermocosmetic face cream anti age".

Testa rezultāti: "Bee Bite" bišu maizes pastilas veselībai un imunitātei

Testa rezultāti:

Decembrī Medicine.lv sadarbībā ar SIA "Bee Bite" piedāvāja testēt bišu maizes pastilas veselībai un imunitātei.

Eliksīrs SIEVIETEI

Eliksīrs SIEVIETEI

Janvārī Medicine.lv sadarbībā ar SIA “GiLine for life” piedāvā testēt eliksīru „Sievietei” – uztura bagātinātāju ar augu ekstraktiem (250 ml).

Testa rezultāti: Eliksīrs IMUNITĀTEI – ikdienas aktualitāte Nr. 1

Testa rezultāti: Eliksīrs IMUNITĀTEI – ikdienas aktualitāte Nr. 1

Novembrī Medicine.lv sadarbībā ar SIA “GiLine for life” piedāvāja testēt eliksīru imunitātei – uztura bagātinātāju ar augu ekstraktiem pieaugušajiem (250 ml).

Izstāsti Latvijai veselības receptes

"Fielmann" optikas salons: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

"Fielmann" rūpējas par saviem klientiem ne tikai tad, kad vini pasūta brilles, bet turpina to darīt arī vēlāk. "Fielmann" nodrošina Bezmaksas servisu 3 gadus pēc briļļu pasūtīšanas. Brilles ir ikdienas nepieciešamība, tāpēc tām jābūt labā stāvoklī ik dienu, neatkarīgi no tā, cik sen jūs tās lietojat.

"Epsorin" ātrai imūnsistēmas stiprināšanai: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Iepazīstieties ar 100% dabīgu līdzekli ātrai imūnsistēmas stiprināšanai – "Epsorin". "Epsorin" ir Latvijā ražots produkts, kura mērķis ir veicināt cilvēku veselības un dzīves kvalitātes uzlabošanos, nodrošinot pieeju unikālai, kvalitatīvai un efektīvai, dabīgas izcelsmes produkcijai.