medicine.lv skaitļos

Lietotāji online100
Aktīvie uzņēmumi12211
Nozares raksti1448
Ekspertu atbildes21477
Kā uzlabot biznesa rezultātus par 160%? : Latvijas veselības portāls | medicīnas uzņēmumi | medicine.lv

Kā uzlabot biznesa rezultātus par 160%?

Ikvienam uzņēmumam – neatkarīgi no tā, vai tas ir jauns, vai darbojas jau ilgāku laiku, – ir vēlme būt atpazīstamam, pieprasītam, un, protams, gūt stabilu peļņu, kas kalpotu par pamatu uzņēmuma tālākai attīstībai un biznesa ieceru īstenošanai. Taču pat pieredzes bagātākie un veiksmīgākie uzņēmumi savas darbības laikā mēdz saskārties ar dažādiem izaicinājumiem, kas liek pārskatīt līdzšinējo biznesa stratēģiju un meklēt arvien jaunas iespējas, kā uzrunāt un pārliecināt klientus, īpaši šobrīd, kad sarežģītā ģeopolitiskā situācija un no tās izrietošās krasi pieaugošās energoresursu, izjemateriālu, preču un pakalpojumu cenas būtiski ietekmē daudzu uzņēmumu finansiālo situāciju un attīstību.

Lai sasniegtu biznesa mērķus pārliecinošāk un īsākā laika posmā, kā arī saglabātu uzņēmuma stabilitāti un konkurētspēju, ir būtiski, lai par tevi uzzina arvien plašāks potenciālo klientu loks, jo tieši klienti ir biznesa virzītājspēks. Viens no efektīvākajiem digitālā mārketinga risinājumiem, kas palīdz jaunuzņēmumiem kļūt ātrāk pamanāmiem, bet pieredzējušiem uzņēmumiem uzlabot biznesa rezultātus, ir LOC jeb Latvijas Tālruņa biznesa profilu tīkls. LOC biznesa profilu tīkls var nodrošināt vidēji par 160% un pat vēl labākus rezultātus, vienlaikus ļaujot ietaupīt resursus, kas mūsdienu strauji pieaugošo izmaksu apstākļos ir īpaši aktuāli.

Kā darbojas LOC biznesa profilu tīkls?

LOC biznesa profilu tīkls ir iespēja izvietot informāciju par savu uzņēmumu vienlaikus līdz pat sešās dažādās Latvijā populārās un uzticamās platformās – ZL.lvPilseta24.lv, Medicine.lvAbc.lvBuilding.lv un BalticExport.com –, kur ik mēnesi informāciju par uzņēmumiem, pakalpojumiem un precēm meklē vairāk nekā 500 tūkstoši interneta lietotāju (Google Analytics dati). Un starp tiem ir cilvēki, kuri jau ir gatavi veikt reālu pirkumu vai pasūtījumu – tavi potenciālie klienti!

Izvietojot informāciju biznesa profilu tīklā, tu panāksi, ka par tavu uzņēmumu uzzina plašāka auditorija. Biznesa profilos iespējams izvietot ļoti daudzveidīgu saturu – uzņēmuma aprakstu, logo, fotoattēlus, video, banerus, rakstus ar saitēm uz tavu mājaslapu, sociālo tīklu pogas, atslēgvārdus un citu piesaistošu informāciju –, kas uzlabos tava uzņēmuma redzamību interneta vidē un palielinās tavas iespējas iegūt jaunus klientus. Ar LOC biznesa profilu tīkla palīdzību tu sasniegsi gan meklētājus no Google, gan Latvijas Tālruņa portālu regulāros apmeklētājus.

Kā Latvijas Tālruņa biznesa profilu tīkls palīdzējis mūsu klientiem?

Par biznesa profilu tīkla efektivitāti ir pārliecinājušies jau vairāk nekā 1000 mūsu klientu, un LOC partneru skaits turpina strauji pieaugt. Pievienojoties LOC, biznesa profilu apmeklējums vien dažu mēnešu laikā pieaudzis vidēji par 160%, bet atsevišķiem uzņēmumiem – pat par vairāk nekā 500%!

Vienlaikus svarīgi ņemt vērā, ka rezultātus var ietekmēt daudz un dažādi faktori, piemēram, uzņēmuma atrašanās vieta, darbības nozare un sezonalitāte, konkurentu skaits un to aktivitātes, paša uzņēmuma īstenotie mārketinga pasākumi un citi apstākļi, kuru dēļ konkrētā uzņēmuma preces vai pakalpojumus meklē biežāk vai retāk. Tomēr, kā liecina mūsu apkopotie statistikas dati, vidēji iespējams sasniegt par 160% augstāku apmeklējuma statistiku

 Lūk, daži piemēri!

Elektromontāžas nozares uzņēmuma biznesa profilu skatījumi un atrādījumi meklēšanas sarakstos piecu mēnešu laikā pieauguši par 394,42%.

Savukārt uzņēmums, kas darbojas mēbeļu ražošanas nozarē, sasniedzis 458,07% pieaugumu.

Lieliskus rezultātus sasniedzis uzņēmums kosmētikas ražošanas nozarē – par 542,17% lielāks profila skatījumu skaits un parādīšana meklēšanas sarakstos!

Tāpat savu atrodamību būtiski uzlabojuši jurisprudences, durvju un logu, ēdināšanas, akmens apstrādes un mežistrādes nozares, kā arī vairāku citu nozaru uzņēmumi. Šie iespaidīgie rezultāti apliecina – LOC ir patiesi efektīvs risinājums ikvienas nozares uzņēmumam!

Uzlabota atrodamība nav vienīgais ieguvums, pievienojoties LOC biznesa profilu tīklam. Biznesa profili būtiski uzlabo arī uzņēmuma mājaslapas SEO, veicina atpazīstamību, palīdz stiprināt reputāciju un paplašināt klientu un biznesa partneru loku, līdz ar to veicinot uzņēmuma stabilitāti un izaugsmi. Turklāt uzņēmumiem ir pieejama virkne dažādu mārketinga rīku – vēl labākiem rezultātiem!

Ja arī tu vēlies sasniegt savus biznesa mērķus efektīvāk, zini, – LOC sniegtās iespējas ir tikai viena klikšķa attālumā!  Piesakies uz konsultāciju, un mūsu speciālisti ar tevi sazināsies, lai palīdzētu arī tavam uzņēmumam pievienoties plašajam Latvijas Tālruņa biznesa profilu tīklam!

Pieteikties ›

Dalies ar šo rakstu

Nedēļas tēma

Aktuālie piedāvājumi

Haimorīts – deguna blakusdobuma iekaisums

Haimorīts – deguna blakusdobuma iekaisums

Mūsdienās visus akūtus deguna blakusdobuma iekaisumus apzīmē ar terminu "akūts rinosinusīts", ko tautā vairāk atpazīst kā haimorītu, taču "haimorīts" apzīmē tikai augšžokļa dobuma iekaisumu. Par haimorīta simptomiem un ārstēšanu stāsta LOR Klīnikas otolaringologs Kristaps Dambergs.

Lai pacients viegli atrod ārstu: SEO medicīnas pakalpojumu vietnēm

Lai pacients viegli atrod ārstu: SEO medicīnas pakalpojumu vietnēm

Jebkuram veselības aprūpes uzņēmumam vai ārstu praksei vieglāk komunicēt ar saviem pacientiem, izveidojot tīmekļa vietni. Pastāstīsim, kādai tai jābūt, lai pēc iespējas ātrāk jūs atrastu ne vien klienti, kuri jau zina par jums, bet arī tie, kuri meklētājprogrammās ieraksta noteiktus atslēgvārdus.

Video

Izglītojošā video aicina pievērst uzmanību ādas veselībai (VIDEO)

Izglītojošā video aicina pievērst uzmanību ādas veselībai (VIDEO)

Noslēdzot šī gada melanomas modrības kampaņu “Dzimumzīmei vajag uzmanību”, melanomas pacientu atbalsta biedrība “Soli priekšā melanomai” ir sagatavojusi izglītojošu video, kāpēc ikvienam ir svarīgi veikt ķermeņa ādas pašpārbaudes un kā laikus atklāt bīstamo ādas vēzi.

Produktu testi

Testa rezultāti: GLYCOMUNE IMMUNO imūnsistēmas stiprināšanai

Testa rezultāti: GLYCOMUNE IMMUNO imūnsistēmas stiprināšanai

Oktobrī/ novembrī Medicine.lv sadarbībā ar SIA "Honestum" piedāvāja testēt GLYCOMUNE IMMUNO – uztura bagātinātāju imūnsistēmas stiprināšanai. 

Maska sejas un kakla ādai Riox NEO CO2 Carbon Mask

Maska sejas un kakla ādai Riox NEO CO2 Carbon Mask

Decembrī Medicine.lv sadarbībā ar SIA "Baltic Beauty Prof" piedāvā testēt masku sejas un kakla ādai Riox NEO CO2 Carbon Mask.

CELLTERMI PEPTOSOME REPAIR ESSENCE MIST – izsmidzināms līdzeklis ādas atjaunošanai un intensīvai mitrināšanai

CELLTERMI PEPTOSOME REPAIR ESSENCE MIST – izsmidzināms līdzeklis ādas atjaunošanai un intensīvai mitrināšanai

Novembrī un decembrī Medicine.lv sadarbībā ar SIA "Baltic Beauty Prof" piedāvā testēt ādu atjaunojošu izsmidzināmo līdzekli CELLTERMI PEPTOSOME REPAIR ESSENCE MIST.

"BestBerry Skincare" ādas labsajūtai, skaistumam un veselībai

Novembrī un decembrī Medicine.lv sadarbībā ar "BestBerry" piedāvā testēt "BestBerry Skincare" kosmētiku ādas labsajūtai, skaistumam un veselībai.

Izstāsti Latvijai veselības receptes

"Unifarma Herbals": Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

UNIFARMA HERBALS – tradicionāli un dabiski produkti jūsu veselībai! Mūsdienu pasaulē skaistums un labsajūta ir būtiskas sastāvdaļas. Skaistums, tā ir iekšēja sajūta, kas ir jūsu labākais pārliecības avots. Jūs esat savas iekšējās pasaules veidotājs un, ietekmējot savu iekšējo pasauli, jūs ietekmēsiet arī apkārtējo.

 

AS "Sirowa Rīga": Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

AS

AS "Sirowa Rīga", kas ir lielākais profesionālās matu kosmētikas vairumtirgotājs, pārstāv tādus pasaulē zināmus zīmolus kā "Wella Professionals", "Kadus Professional", "Nioxin", "Sebastian Professional" un "System Professional".