medicine.lv skaitļos

Lietotāji online76
Aktīvie uzņēmumi12795
Nozares raksti1632
Ekspertu atbildes21477
Kā karstums ietekmē medikamentus? Skaidro farmaceite : Latvijas veselības portāls | medicīnas uzņēmumi | medicine.lv

Kā karstums ietekmē medikamentus? Skaidro farmaceite

Ja termometra stabiņš aiz loga ir noturīgi augsts, ir svarīgi atrast veidus, kā ikdienā lietojamās zāles nepakļaut karstumam, lai tās darbotos veselības labā, nevis pret to. Kas jāņem vērā, uzglabājot un lietojot medikamentus vasaras sezonā, skaidro Mēness aptiekas farmaceite Evita Lārmane.

“Klimatam mainoties – paaugstinoties dienas vidējai temperatūrai un pieaugot tropisko nakšu skaitam (kas mums vēl tikai priekšā) – arvien vairāk cilvēku, jo sevišķi seniori un hronisko slimību pacienti, izjūt karstuma nepanesību. Taču “karstuma nepanesība” ir arī dažām zālēm,” uzsver farmaceite.

Temperatūra var ietekmēt jebkuru medikamentu, tomēr ir medikamenti, kuru reakcija uz karstumu var izraisīt veselībai nevēlamas, pat bīstamas sekas. Lai zāles būtu kvalitatīvas, drošas un saglabātu savu iedarbību, tās vienmēr ir jāuzglabā pareizi, atbilstoši instrukcijā norādītajam zāļu uzglabāšanas režīmam. Mājas aptieciņai jāatrodas sausā, siltā vietā, kur temperatūra nepārsniedz +25°C un nav arī krasu temperatūras svārstību. To nevajadzētu novietot vannas istabā vai citā telpā ar paaugstinātu gaisa mitrumu, tiešos saules staros, uz palodzes, atstāt automašīnā, kā arī uzglabāt plīts vai citu siltumu izdalošu ierīču tuvumā, jo ilgstošas paaugstinātas temperatūras ietekmē var mainīties zāļu konsistence, piemēram, ziedes kļūst šķidrākas, atslāņojas, sīrupi var saskābt. Zāļu uzglabāšana neatbilstošos apstākļos atkarībā no zāļu formas un sastāvā esošo aktīvo vielu īpašībām, var izraisīt to bojāšanos, izmaiņas zāļu sastāvā, kas var mazināt medikamenta iedarbību vai izraisīt blaknes. Ļoti karstā laikā, ja telpās nav kondicioniera, medikamentus, īpaši ziedes, svecītes, lodītes, preparātus želatīna kapsulās un sīrupus var glabāt ledusskapja apakšējā plauktā. Dažas zāles ir īpaši jutīgas pret augstāku vai zemāku temperatūru, tādēļ tās, atbilstoši lietošanas instrukcijai, jāuzglabā vai nu aukstā (no +2 līdz +8°C) vai vēsā  (no +8 līdz +15°C) vietā. Jāraugās, lai iepakojums nepiespiežas ledusskapja aizmugurējai sienai, jo sasaldēt šos medikamentus nedrīkst. 

“Insulīns noteikti būs viens no medikamentiem, kura uzglabāšanai jāseko īpaši. Cukura diabēta pacientiem, kuri lieto insulīnu, jācenšas to uzglabāt vietā, kur temperatūra ir iespējami nemainīga un atbilst uzglabāšanas rekomendācijām, lai medikaments nezaudē savu efektivitāti un drošumu,” skaidro speciāliste un piebilst, ka būtiski ir arī karstumam nepakļaut inhalējamus medikamentus. “Karstuma ietekmē var tikt bojāts gan inhalators, gan aktīvās vielas tajā. Tāpat jāuzmanās ar adrenalīna (epinefrīna) injekcijām, ko izmanto smagu alerģisko gadījumu novēršanai – var tikt bojāta gan injekcijas sistēma, gan aktīvā viela, līdz ar to zāļu iedarbība var būt nepietiekama.”

Banner 280x280

Vēl viena problēma, kas saistīta ar karstumu, ir medikamentu iedarbība. “Starp tādiem, kuru lietošanas laikā īpaši jāizvairās no pārkaršanas, ir medikamenti, kas paredzēti augsta asinsspiediena regulēšanai, antihistamīni un preparāti psihiatrisko traucējumu risināšanai. Ir zāles, kas ietekmē cilvēka termoregulāciju, ūdens un elektrolītu balansu ķermenī, samazina slāpju sajūtu, ietekmē svīšanu, kas var novest pie dehidratācijas un ķermeņa nespējas pielāgoties karstam laikam. Ir arī tādi medikamenti, piemēram, pretsēnīšu medikamenti un dažas antibiotikas, kas paaugstina ādas jutību pret sauli, kā rezultātā var veidoties ādas apdegumiem līdzīgi izsitumi,” skaidro farmaceite un aicina visus jautājumus par zālēm un to uzglabāšanu vai to, kā medikamenti karstumā var ietekmēt lietotāju, izrunāt ar savu farmaceitu, ka  farmaceits, šajos gadījumos var sniegt visu nepieciešamo informāciju.

Karstums un zāļu lietošana

Ar karstumu ir saistīti slimīgie stāvokļi, piemēram, karstuma dūriens, kas var būt dzīvībai bīstams, taču arī pārkaršana, jo sevišķi cilvēkiem, kam regulāri jālieto zāles, var nevēlami ietekmēt veselību. Izsīkums karstuma un svīšanas dēļ, kad organisms dehidratējas un zaudē ne tikai pārāk daudz ūdens, bet arī sāļus, piezogas nemanāmi. Ilgstoši uzturoties pārlieku siltās un mitrās telpās, tas notiek tik pakāpeniski, ka dažkārt cilvēks to pat nenojauš.

“Visvairāk pakļauti pārkaršanas riskam ir gados vecāki pieaugušie, cilvēki ar augstu asinsspiedienu, tie, kuri strādā ārpus telpām un mazi bērni. Ja uzreiz netiek veiktas kompensējošas darbības, karstuma ierosināts izsīkums var progresēt līdz smagākai ar karstumu saistītai slimībai – karstuma dūrienam.

Uz kopējā atūdeņošanās fona hronisko pacientu rutīnas medikamenti var “uzvesties citādi” un radīt papildus slodzi organismam, tādēļ vecāka gadagājuma cilvēkiem, kuriem parasti ir jālieto virkne zāļu, kā arī hronisko slimību pacientiem noteikti jāizvairās no pārkaršanas un jāievēro visi profilaktiskie pasākumi, lai droši pārdzīvotu karsto laiku,” saka Evita Lārmane un sniedz desmit vienkāršus karstam laikam noderīgus padomus. 

1. Paliec vēsumā. Cik vien iespējams, uzturies telpās ar gaisa kondicionētāju. Ja mājās tāda nav, apsver pat iespēju atvēsināties iepirkšanās centrā vai sabiedriskās ēkās. Tomēr jāņem vērā, ka telpu gaisa temperatūras starpībai ar ārā esošo nevajadzētu pārsniegt 5 grādus pēc celsija, jo tas var pakļaut ķermeni saslimšanai ar aukstumu mīlošiem vīrusiem. Ekstrēmās temperatūrās nepaļaujies tikai uz ventilatoriem. Atceries, ka caurvējš karstumā ir draugs nevis ienaidnieks un spēj telpās pazemināt temperatūru pat par dažiem grādiem. Vēsa duša vai apslaucīšanās ar mitru, ledusskapī uz brīdi ievietotu dvieli, ir efektīvs atvēsināšanās veids.

2. Esi hidratēts. Pieaugušie, kas vecāki par 65 gadiem, slikti pārdzīvo pēkšņas temperatūras izmaiņas, kā arī viņu organisms mēdz atūdeņoties ātrāk. Pārbaudi savus gados vecākos tuviniekus biežāk. Pārliecinies, ka viņi dzer pietiekami daudz ūdens. Taču arī jaunākiem cilvēkiem dehidratēšanās nav nemaz tik reti sastopama, arī bērniem. Tāpēc negaidi slāpes, bet karstākos laikapstākļos ieplāno padzeršanos savā ikdienas rutīnā, kā arī mudini bērnus pietiekamā daudzuma padzerties.  Īpaši svarīga ūdens uzņemšana ir pacientiem, kam regulāri jālieto medikamenti. Noteikti jāuzņem arī elektrolīti, jo, pastiprinoties svīšanai, ko var izraisīt organisma termoregulācijas mehānisms, medikamentu lietošanas blakne vai svīšana var būt kādas slimības simptoms, var zaudēt arī sāļus, kas ir būtiski dažādu organisma funkciju un veselības nodrošināšanai.

3. Izvairies no alkohola, jo tas burtiski izkaltē organismu, karstums palielina alkohola toksisko iedarbību un liek zaudēt kontroli, aizmirstot par padzeršanos vai atvēsināšanos.

4. Ēd piemēroti. Ko tas nozīmē karstumā? Vieglākas un šķidras maltītes. Vairāk salātu un augļu. Ēdienreize var būt arī atvēsināts dārzeņu, augļu, skābpiena un ledus smūtijs.

5. Drēbēm ir nozīme. Valkā vieglu, nepiegulošu apģērbu, vēlams kokvilnas. Īpaši vēlams ir sporta, piemēram, skrējējiem domātie ātri žūstošie krekliņi. Ja vien iespējams, izvēlies drēbes un cepures, kas pagatavotas no UV starus aizturošiem materiāliem.

6. Aizsargā ādu no saules. Apdegums, pat pavisam neliels, ietekmē organisma spēju atdzist. Izmanto saules aizsargkrēmu ar augstu, plaša spektra aizsardzību, vēlams ūdens noturīgu, un, atrodoties ārā, atjauno to ik pa divām stundām, nēsā arī saulesbrilles. Ar aizsarkrēmu ir noklājamas visas ķermeņa daļas, kuras nenosedz apģērbs, arī uz ausis, kakls, sprands, krūšu zona, apkšstilbi un potītes. Pārliecinies, lai galvassegai ir platas malas vai īpašs pagarinājums, kas nosedz kakla aizmugurējo daļu un plecus – tieši šīs vietas visbiezāk iedzīvojas apdegumos. 

7. Dienas vidus nav domāts pastaigām! Izvairies atrasties ārpus mājas dienas karstākajā daļā – no 11.00–16.00, ja tādas iespējas nav, tad jācenšas izvairīties no tiešiem saules stariem.

8. Draudzības spēks. Pārbaudi draugus, ģimeni un kaimiņus. Palūdzi viņiem darīt to pašu. Sazinieties reizi dienā, pajautājiet, kā klājas, kāda ir temperatūra dzīvoklī un cik glāžu ūdens šodien jau izdzerts.

9. Parūpējies par mīļdzīvnieku. Pārliecinies, ka mājdzīvniekiem ir daudz ūdens. Ja tas sāk elsot, apklāj viņu ar samitrinātu dvieli. Neatstāj savus mīluļus vienus transportlīdzeklī! 

10. Esi informēts! Skaties vietējās un laika ziņas. Ja dzīvo Rīgā, pārbaudi arī gaisa piesārņojumu, UV starojumu un putekšņu līmeni – arī tas ir svarīgi, lai līdztekus pārkaršanai nepievienotos alerģiska reakcija vai elpošanas grūtības.

11. Proti palīdzēt. Ja pamani, ka kādu skāris karstuma dūriens (karsta āda, ģībonis, ļenganums, vemšana, galvassāpes, neadekvāta uzvedība utt.), sazinies ar neatliekamo medicīnisko palīdzību. Ja ir iespējams, vari ievietot ledus maisiņus (der arī saldētu dārzeņu iesaiņojums) cietušā padusēs vai cirkšņu daļā. Vari apsmidzināt cilvēku ar vēsu ūdeni. Novieto viņu ventilatora, ja tāds ir, virzienā – arī tas var arī palīdzēt atvēsināt. Noteikti jānodrošina viegls apģērbs un jādzer vēss ūdens. Termoregulācijas funkciju uzlabošanai var lietot omega3 taukskābes, elektrolītus (magniju, kāliju, nātriju, kalciju, u.c.).

 

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

=

* Lūdzu aizpildi summu vārdiski latviešu valodā ar visām garumzīmēm!

SIA "Latvijas Tālrunis" aicina interneta lietotājus - portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro iepriekšminētos noteikumus, viņa komentārs var tikt izdzēsts un SIA "Latvijas Tālrunis" ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem.

Uzņēmumi, saistīti ar raksta tematiku nozarē "Medikamentu tirdzniecība, aptiekas":

Uzņēmumi nozarē "Medikamentu tirdzniecība, aptiekas"

Pigu Latvia, SIA, Interneta veikals 220.lv

Pigu Latvia, SIA, Interneta veikals 220.lv

Interneta veikals 220.lv piedāvā ikvienam plašu izvēli mēbelēm, mājas un remonta precēm, dārza piederumiem. Kvalitatīvas bildes, detalizēti apraksti un klientu atstātās atsauksmes palīdzēs pieņemt lēmumu. Nodrošinām ērtu pasūtījumu piegādi visā Latvijas teritorijā. Uzticami ražotāji, izdevīgas cenas un 24/7 palīdzība pa telefonu.

Nedēļas tēma

Šislera sāļi – tavai veselībai

Šislera sāļi – tavai veselībai

Grāmatas “Šislera sāļi” autori ir austrieši Tomass Feihtingers un Zuzana Nīdane-Feihtingere, mūsdienās ievērojamākie Šislera bioķīmijas eksperti, kas turpina V. Šislera darbu. Ar autoriem sarunājās grāmatas tulkotāja Laura Tidriķe.

Aktuālie piedāvājumi

Bioptron gaisma cīņā pret novecošanos

Bioptron gaisma cīņā pret novecošanos

Ādas izskatu ietekmē mūsu dzīvesveids, ēšanas paradumi, veselības stāvoklis, kaitīgie ieradumi, ģenētika un daudzi citi faktori. Labā ziņa – ikviena no mums var parūpēties par savu sejas ādu un aizkavēt ādas novecošanos – uzziniet vairāk par gaismas terapiju ar Bioptron!

Kinezioloģiskais teips – atbalsts sportā un ikdienā

Kinezioloģiskais teips – atbalsts sportā un ikdienā

Kinezioloģiskais teips ir kļuvis īpaši iecienīts gan profesionālu sportistu, gan arī amatieru vidū. Tas ir praktiski nemanāms, tajā pašā laikā sniedz neatsveramu atbalstu, piedāvājot plašas iespējas gan traumu profilaksē, gan arī ārstēšanā. Uzlabo kustību brīvību kopā ar TONUS ELAST kinezioloģisko teipu! Konsultējies ar speciālistu, lai noskaidrotu, kā kinezioloģiskais teips var palīdzēt tavā ikdienā!

Nutrikosmētika: uz pierādījumiem balstīta pieeja

Nutrikosmētika: uz pierādījumiem balstīta pieeja

Nutrikosmētika pēdējos gados ir kļuvusi populāra, un veiktie pētījumi un testi nepārtraukti pēta to efektivitāti un drošību. Tāpat arī tiek vērtēta kolagēna produktu ietekme uz ādas elastību, mitrināšanu un grumbu samazināšanos.

Video

Kā ergonomiski iekārtot darba vietu, strādājot pie datora? Skaidro ergoterapeiti (VIDEO)

Kā ergonomiski iekārtot darba vietu, strādājot pie datora? Skaidro ergoterapeiti (VIDEO)

Atzīmējot Pasaules ergoterapijas dienu 27. oktobrī, Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas (Austrumu slimnīca) Rehabilitācijas klīnikas ergoterapeiti ir sagatavojuši padomus un vienkāršus  ieteikumus, kurus būtu ieteicams ņemt vērā ikvienam, kurš, sēžot pie datora, veic darba pienākumus vai arī ikdienā pie datora ekrāna pavada ilgas stundas. 

Produktu testi

Testa rezultāti: Aknu sargs

Testa rezultāti: Aknu sargs

Aprīlī Medicine.lv sadarbībā ar SIA “Fito preparāti” piedāvāja izmēģināt dabīgu produktu aknu darbības veicināšanai.

Testa rezultāti: ho-fi® original Na+ hlorofilīns – Latvijas dabas sniegtais spēks organisma restartam

Testa rezultāti: ho-fi® original Na+ hlorofilīns – Latvijas dabas sniegtais spēks organisma restartam

Maijā Medicine.lv sadarbībā ar zīmolu everlab® piedāvāja testēt ho-fi® original Na+ hlorofilīnu organisma restartam.

"Dr. Leopolds" krēms AMICOS un gels "KERELAST 30+" sausas un sabiezējušas ādas kopšanai

Jūnijā Medicine.lv sadarbībā ar "Dr. Leopolds" piedāvā testēt komplektu - krēmu "Amicos" sausai un sabiezējušai ādai un "Keralast 30+" gēlu sabiezējušas ādas un nagu kopšanai.

Pēdu krēms “Urea 20” sausu pēdu ādas kopšanai

Pēdu krēms “Urea 20” sausu pēdu ādas kopšanai

Jūnijā Medicine.lv sadarbībā ar SIA “Gusto” piedāvā testēt pēdu krēmu “Urea 20” sausai pēdu ādai.

Izstāsti Latvijai veselības receptes

Jelgavas poliklīnika: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Jelgavas poliklīnika: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Jelgavas poliklīnika nodrošina pieejamus un kvalitatīvus medicīnas pakalpojumus diagnosticēšanā, slimību ārstēšanā, rehabilitācijā, slimību novēršanā un profilaktisku pasākumu veikšanā.

Latvijas mikroķirurgi, programma “Salabo cilvēku, klonē mikroķirurgu”: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Latvijas mikroķirurgi, programma “Salabo cilvēku, klonē mikroķirurgu”: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Latvijas mikroķirurgu komanda jau kopš kara sākuma Ukrainā sniegusi nenovērtējamu palīdzību, glābjot karā ievainotos cilvēkus. Latvijas mikroķirurgi - Olafs Libermanis un Mārtiņš Malzubris - nenogurstoši "labo" ievainotos cilvēkus.

Uzņēmums, kura darbības sfēra var būt līdziga raksta tematikai:

Pigu Latvia, SIA, Interneta veikals 220.lv

Pigu Latvia, SIA, Interneta veikals 220.lv

Kontakti

 1. +371 25220220
 2. +371 67244220
 3. P.O.T.C.P.(9.00-19.00 ) S.( 10.00-17.00 ) Sv.( 10.00-15.00)
 4. https://www.220.lv/lv
 5. P.O.T.C.P.(10.00-19.00) S.(10.00-17.00) Sv.(10.00-15.00)
 6. palidziba@220.lv
 7. info@220.lv
 8. P.O.T.C.P.S.(9.00-20.00) Sv.(9.00-18.00)
 9. P.O.T.C.P.S.Sv.(10.00-22.00)

Darba laiks

 • P.1000-2100
 • O.1000-2100
 • T.1000-2100
 • C.1000-2100
 • P.1000-2100
 • S.1000-2100
 • Sv.1000-2100

Juridiskie dati

 1. 43603025092
 2. LV43603025092
 3. 17.11.2005
 4. 17.11.2005
 5. Latgales iela 257, Rīga, LV-1019
 6. 2022

Apraksts

Interneta veikals 220.lv piedāvā ikvienam plašu izvēli mēbelēm, mājas un remonta precēm, dārza piederumiem. Kvalitatīvas bildes, detalizēti apraksti un klientu atstātās atsauksmes palīdzēs pieņemt lēmumu. Nodrošinām ērtu pasūtījumu piegādi visā Latvijas teritorijā. Uzticami ražotāji, izdevīgas cenas un 24/7 palīdzība pa telefonu.

 
Vairāk

Atslēgvārdi

Rotaļlietas, bērnu preces, Bērnu aprūpe, Rotaļlietas zēniem, meitenēm, zīdaiņiem, Preces skolai, Rotaļlietas un spēles no 3 gadiem, Bērnu izklaidei ārā, Apģērbs, apavi bērniem un zīdaiņiem, Rotaļlietas bērniem līdz 3 gadiem, Bērnu istaba, ballītes piederumi, grāmatas, Spēles bērniem, Populāru zīmolu preces, Mēbeles un interjers, Viesistabas mēbeles, Guļamistabas mēbeles, Biroja mēbeles, Virtuves mēbeles, Bērnu mēbeles, Dārza mēbeles, Paklāji un kājslauķi, Apgaismojums, Rullo žalūzijas, aizkari, karnīzes, Priekšnama mēbeles, Interjers, Vannas istabas mēbeles, Spoguļi, Mēbeļu furnitūra, Dekoratīvie akmeņi, Premium mēbeles, Black Red White mēbeles, Gultas veļa, segas, spilveni, Smaržas, kosmētika, Smaržas, Higiēnas preces, Matu kopšanas līdzekļi, Sejas kopšanas līdzekļi, Dekoratīvā kosmētika, Ķermeņa kosmētika, Kosmētika, Populārākās smaržas, Populārākā kosmētika, Mobilie telefoni, planšetdatori, Foto, Mobilie telefoni un aksesuāri, Viedpulksteņi un fitnesa aproces, Fotokameras un piederumi, Smart ierīces un piederumi, Videokameras un piederumi, MP3 atskaņotāji un diktofoni, Termokameras, Teleskopi un mikroskopi, Binokļi, Digitālie foto rāmji, Stacionārie telefoni, Viedtālruņi, Auto audio tehnika, Planšetdatori, e-grāmatu lasītāji un piederumi, Auto GPS, Mobilo telefonu zīmoli, Populārākie telefonu modeļi, Datortehnika, Perifērijas ierīces, Portatīvie datori, somas, Gaming datori, aksesuāri, Planšetdatori, e-grāmatu lasītāji un piederumi, Monitori un monitoru statīvi, Datoru komponentes, Biroja tehnika un piederumi, Ārējie datu nesēji, Droni, Tīkla iekārtas, Datortehnikas piederumi, Stacionārie datori, Programmatūra, Atvērtā koda elektronika, Komplektējamie portatīvie datori, Valūtas detektori, Dārza preces, Dārza tehnika, Mājiņas/novietnes malkai un instrumentiem, Dārza instrumenti, Motorzāģi, Līdzekļi pret kaitēkļiem un insektiem, Komposta kastes un āra konteineri, Siltumnīcas, Āra apgaismojums, Laistīšanas sistēmas, Ziedu statīvi, puķu podu turētāji, Līdzekļi pret odiem, ērcēm, Puķu podi, šķīvji, Mēslojumi, Dārza dekori, Mikroorganismi, baktērijas, Dārza baseinu un strūklaku aprīkojums, Sēklas, Mulča, dekoratīvie apmetumi, Grunts, zeme, kūdra, komposts, Āra baseini, Batuti, Dārza mēbeles, Apģērbi un apavi dārza darbiem, Grili, mangali, kūpinātavas, Zoo preces, Suņiem, Kaķiem, Grauzējiem, Putniem, Zivīm, Mājlopiem, Eksotiskajiem dzīvniekiem, Gudrā māja, Gudrā sadzīves tehnika mājai, Viedās mājas drošība, Viedais apgaismojums un elektropreces, Gudrās rotaļlietas, Viedierīces, Gudrā dārzkopība, Kolekcijas, Pārtikas preces, Bakaleja, Dzērieni, Gaļa, zivis, Piena produkti, Gatavā kulinārija, Vitamīni un uztura bagātinātāji, Augu izcelsmes produkti, Bio pārtika, Preces birojam, skolai, radošiem darbiem, Preces rokdarbiem, Biznesa dāvanas, Penāļi, Somas, mugursomas, maciņi, Kārtridži, Datortehnikas tīrīšanas līdzekļi, Kafijas automāti un kafija, Mēbeles skolai, birojam, Gleznošanas piederumi, Interaktīvās tāfeles, Kancelejas preces, Klades, papīrs, Rakstāmpiederumi, Mācību grāmatas, Aploksnes, pastkartes, Informatīvās zīmes, TV un Sadzīves tehnika, Saimniecībai, Skaistumam, Mazā sadzīves tehnika virtuvei, Televizori un piederumi, Lielā sadzīves tehnika virtuvei, Apģērba kopšanas tehnika, Ledusskapji un saldētavas, Video un audio tehnika, Veļas mašīnas, Sadzīves tehnikas piederumi, Veļas žāvētāji, Klimata kontrole, Spēļu aksesuāri, spēles, Vispopulārākie sadzīves tehnikas zīmoli, Sports, tūrisms un atpūta, Trenažieri, Velosipēdi, skrejriteņi, skrituļslidas, skrituļdēļi, Brīvais laiks un atpūta, Sporta preces, Tūrisma preces, Ziemas sports, Radoša atpūta, Sporta apģērbs un apavi, Sporta uzturs, preparāti, funkcionālā pārtika sportam, Mājai un remontam, Klimata kontrole, Santehnika, Darbarīki, Apkure, Virtuves iekārtas, piederumi, Apgaismojums un elektropreces, Mājas drošība, Darba apģērbs, drošības aprīkojums, Durvis, Ūdens sūkņi, Seifi, Žogi, vārtu automātika, Pastkastītes, mājas numuri, Sienu apdare, tapetes, Apdares materiāli, Ūdens attīrīšanas sistēmas un filtri, Grīdas segumi, Saunas un pirts aprīkojums, Kāpnes, Kanalizācijas caurules, pieslēgumi, Lietus notekūdeņu sistēmas, Sertificēti seifi, Mājsaimniecības preces, Virtuves trauki, piederumi, Gultas veļa, mājas tekstils, Tīrīšanas līdzekļi un piederumi, Veļas kopšanai, Apģērbi, apavi, aksesuāri, Sievietēm, Vīriešiem, Bērniem, Dizainieru preces, Populārākie zīmoli, Premium, Aizsardzības, dezinfekcijas, medicīnas preces, Vitamīni, uztura bagātinātāji, preparāti, Medicīniskās preces, Individuālie aizsardzības līdzekļi, Higiēnas preces, Māmiņām un bērniem, Auto preces, Citas auto preces, Auto ķīmija un gaisa atsvaidzinātāji, Auto paklājiņi, Akumulatori, lādētāji, Elektroiekārtas, Auto video reģistratori, Auto eļļas, Augstspiediena mazgāšanas iekārtas un piederumi, Auto aksesuāri un piederumi, Auto audio tehnika, Riepas, Auto radio sakari, Moto preces, GPS navigācija, Auto tūrisma inventārs, Auto rezerves daļas, Lietie diski, Dāvanas, svētku atribūti, Svētku atribūti, Oriģinālas dāvanas, Šķiltavas un aksesuāri, Reliģiskas preces, Ziemassvētku rotājumi, Floristika, Asprātīgas dāvanas, Oriģināls apģērbs, Biznesa dāvanas, Garšīgas dāvanas, Dāvanas pieaugušajiem, Dāvanu kartes, Dāvanas sievietei, Dāvanas vīriešiem, Dāvanas bērniem, Dāvanas senioriem, Valentīndienas dāvanas, Grāmatas, Grāmatas par personīgo izaugsmi, Vaļasprieki, Grāmatas svešvalodās, Daiļliteratūra, Grāmatas bērniem un jauniešiem, Profesionālā attīstība un uzziņu literatūra, Grāmatu jaunumi, Grāmatzīmes, Mācību grāmatas, Kalendāri, piezīmju grāmatas, Outlet veikals, Atjaunināti vienumi, Preces "mīnusā"


Vairāk

Foto 5

Interneta veikals 220.lv
Interneta veikals 220.lv
Interneta veikals 220.lv
Interneta veikals 220.lv
Interneta veikals 220.lv

Mājas lapa internetā