medicine.lv skaitļos

Lietotāji online132
Aktīvie uzņēmumi12733
Nozares raksti1384
Ekspertu atbildes21050
Izmanto iespēju un apgūsti masiera profesiju! : Latvijas veselības portāls | medicīnas uzņēmumi | medicine.lv

Izmanto iespēju un apgūsti masiera profesiju!

Šobrīd ir piemērots laiks, lai izvērtētu iespēju veikt ieguldījumu savā izglītībā – apgūsti ārstniecisko masāžu Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžā (LU PSK) un iegūsti masiera kvalifikāciju! Divu gadu laikā tev būs iespēja apgūt daudzpusīgas profesionālās un praktiskās zināšanas un iegūt pirmā līmeņa profesionālo augstāko izglītību. Studiju procesā tu apgūsi klasisko masāžu un dažādus masāžas veidus, tādus kā manuālo limfodrenāžu, fizikālo medicīnu, segmentāro masāžu, refleksoterapiju un citus. Studijas notiek Jūrmalā un medicīnas koledžas Rēzeknes filiālē, masiera profesiju ir iespējams apgūt arī pilna laika klātienes vakara grupā, tā izmantojot iespēju studijas apvienot ar darbu. Pēc koledžas absolvēšanas studenti var strādāt veselības aprūpes un rehabilitācijas iestādēs, kā arī var atvērt savu privātpraksi. 

Ārstnieciskā masāža – veids, kā novērst muskuļu saspringumu


Spraigais darba dienas ritms un stress, ko rada pienākumi un ikdienas izaicinājumi, aizvien vairāk cilvēkiem liek domāt par savu veselību un labsajūtu. Lai mazinātu muskuļu saspringumu un novērstu diskomfortu, ko ir radījusi ilgstoša laika pavadīšana pie datora, liek izvērtēt iespēju saņemt kvalificēta masiera pakalpojumu. Mūsdienās darba ikdienā garas stundas tiek pavadītas pie datora, un zināms, ka sēdošs darbs var atstāt negatīvu ietekmi uz cilvēka veselību. Ilgstoša atrašanās vienā pozā nelabvēlīgi ietekmē organismu, rada savilktu sprandu vai sāpošu muguru. Ikdienu pavadot sēdošā pozīcijā, cilvēkam var rasties mugurkaula deformācija, sāpes jostas un kakla daļā, kā arī veidojas risks uzkrāt sāļus. Muguras un spranda saspringums, kā arī problēmas ar roku un plaukstu locītavām ir izplatītākās veselības problēmas biroja darbinieku vidū. Veselības aprūpes speciālisti jau sen ir atzinuši, ka sēdošs dzīvesveids ir kaitīgs veselībai, tādēļ, lai izvairītos no neatgriezeniskām veselības problēmām, cilvēkiem, kuri darba dienu pavada iekštelpās, vairāk sēdus, un rūpējas par savu veselību un labsajūtu, ir ieteicams regulāri apmeklēt masāžu. Ārstnieciskā masāža labvēlīgi ietekmē nervu sistēmu, uzlabo limfu un asinsriti, stiprina muskuļus, novērš muskuļu spazmas, uzlabo darbspēju un koncentrēšanos, kā arī mazina noguruma sajūtu. Viens no efektīvākajiem veidiem, kā investēt savas veselības uzturēšanā, sekmējot dzīves kvalitāti un labsajūtu, ir izmantot kvalificēta masiera sniegtos pakalpojumus, kas ir ārstniecības persona, kura praktizē ārstniecībā, profilaksē, rehabilitācijā un, izmantojot dažādus masāžas veidus, var veicināt klienta/pacienta veselības un funkcionālo stāvokli.

Masiera profesija nākotnē kļūs tikai pieprasītāka 
Pētījumi rāda, ka Rietumeiropā gandrīz divas trešdaļas pieaugušo nav pietiekami fiziski aktīvi un aktivitātes līmenis turpina kristies. Tieši fizisko aktivitāšu trūkums tiek atzīts kā viens no galvenajiem iemesliem hronisku neinfekcijas slimību attīstībā. Pieaugot mazkustīga dzīvesveida izraisītajām veselības problēmām, nākotnē pieprasījums pēc masiera profesijas tikai pieaugs. Aizvien vairāk cilvēku sastopas ar saspringumu un sāpēm jostas un kakla daļā un vēršas pēc palīdzības pie masiera, jo masāža ir efektīvs veids, kā mazināt muskuļu saspringumu un uzlabot savas dzīves kvalitāti, kā arī novērst daudz nopietnākas saslimšanas. Izvēlies studēt Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžā un apgūsti pieprasīto masiera profesiju, studējot pilna laika klātienes studiju programmā Ārstnieciskā masāža! Studiju process ietver lekcijas, seminārus, praktiskās nodarbības un praksi. Studiju procesa realizēšanā koledža sadarbojas ar veselības aprūpes un rehabilitācijas institūcijām, praktiskās nodarbības un prakses tiek rīkotas P. Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcā, Bērnu klīniskās universitātes slimnīcā, Jūrmalas slimnīcā, NRC “Vaivari”, rehabilitācijas centrā “Jaunķemeri” un reģionālajās ārstniecības iestādēs, kur studējošais gūst profesionālās zināšanas un prasmes.

Šobrīd ir piemērots laiks, lai ieguldītu savā izglītībā. Neatliec uz rītdienu, apmeklē Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžas mājaslapu un uzzini par iespēju iegūt pirmā līmeņa profesionālo augstāko izglītību un masiera kvalifikāciju: https://www.psk.lu.lv/studiju-iespejas/studiju-programmas/arstnieciska-masaza

 

Dalies ar šo rakstu

Nedēļas tēma

Alerģiju ir iespējams ārstēt!

Alerģiju ir iespējams ārstēt!

Alerģija ir pastiprināta cilvēka imūnsistēmas atbilde uz noteiktām vielām (alergēniem), piemēram, ziedputekšņiem, mājas putekļu ērcītēm, pelējumiem vai dzīvnieku blaugznām. Par to, kas ir alerģija, un tās ārstēšanas veidiem stāsta LOR Klīnikas alergoloģe Dace Kārkliņa.

Aktuālie piedāvājumi

Kāpēc rodas strijas, un kā tās kopt?

Kāpēc rodas strijas, un kā tās kopt?

Ikvienam var veidoties strijas neatkarīgi no vecuma un dzimuma, un tās var rasties dažādās ķermeņa daļās. Uzzināsim, kas ir galvenie iemesli, kāpēc rodas strijas, un noskaidrosim to, kā strijas ārstēt.

Zambroza no Natures Sunshine Products

Zambroza no Natures Sunshine Products

Zambroza ir unikāls, dabīgs dzēriens, bez mākslīgām krāsvielām, konservantiem un aromatizētājiem. Dzēriens Zambroza ir bezalkoholisks produkts ne tikai ar izcilu garšu, bet arī ar neticamu spēju neitralizēt brīvos radikāļus cilvēka organismā.

Video

Veselības ministrija skolām piedāvā mācību filmu par pusaudžu ņirgāšanos (VIDEO)

Veselības ministrija skolām piedāvā mācību filmu par pusaudžu ņirgāšanos (VIDEO)

Veselības ministrija (VM) kopā ar ekspertiem izstrādājusi mācību filmu pusaudžiem, kas skolotājiem palīdzēs darbā ar ņirgāšanās problemātikas risināšanu. Filmā ar praktiskām situāciju izspēlēm un eksperta komentāriem ir skaidrota ņirgāšanās būtība, pazīmes, sekas, kā arī piedāvāti rīcības principi gadījumos, kad pusaudži saskaras ar ņirgāšanās situācijām. 

Produktu testi

Testa rezultāti: Eliksīrs REDZEI

Testa rezultāti: Eliksīrs REDZEI

Aprīlī Medicine.lv sadarbībā ar SIA “GiLine for life” piedāvāja testēt Eliksīru REDZEI – uztura bagātinātāju ar augu ekstraktiem (250 ml).

HealthAid® Acidophilus – līdzsvarota Acidophilus un Bifidus pienskābo baktēriju kombinācija

HealthAid® Acidophilus – līdzsvarota Acidophilus un Bifidus pienskābo baktēriju kombinācija

Maijā Medicine.lv sadarbībā ar SIA "HealthAid Baltics" piedāvā testēt "HealthAid® Acidophilus" – uztura bagātinātāju ar līdzsvarotu Acidophilus un Bifidus pienskābo baktēriju kombināciju.

Ferabee – propolisa balzams no Apimi

Ferabee – propolisa balzams no Apimi

Maijā Medicine.lv sadarbībā ar "Apimi" piedāvā izmēģināt Propolisa balzamu "Ferabee". Īpaši noderīgs tas būs pēc knišļu kodumiem, to izraisītajām niezošajām pumpām, vēja aprautām lūpām un iesnu gadījumos.

Testa rezultāti: 100% IRBENĀJA PULVERIS kapsulās pareizai vielmaiņai un aktīvai imunitātei

Testa rezultāti: 100% IRBENĀJA PULVERIS kapsulās pareizai vielmaiņai un aktīvai imunitātei

Februārī Medicine.lv sadarbībā ar „BestBerry” piedāvāja testēt 100% Irbenāja pulveri kapsulās pareizai vielmaiņai un aktīvai imunitātei.

Izstāsti Latvijai veselības receptes

Sievietes veselības klīnika AS “Latvijas Jūras medicīnas centrs”: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Sievietes veselības klīnika AS “Latvijas Jūras medicīnas centrs”: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Latvijas Jūras medicīnas centrs ir piemērotākā vieta, kur rūpēties par savu veselību un uzlabot savu dzīves kvalitāti. Šī ir lielākā privātā ārstniecības iestāde Latvijā, kur augsti kvalificēti ārsti ar visjaunākajām medicīnas iekārtām spēj nodrošināt kvalitatīvu un efektīvu visu nepieciešamo veselības aprūpes pakalpojumu sniegšanu vienuviet.

SIA "GenEra": Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

SIA

SIA „GenEra” - akreditēta klīniski diagnostiska laboratorija, kas specializējusies DNS izmeklējumos. Laboratorija jau 20 gadus specializējas molekulārās ģenētikas jeb DNS testēšanas jomā. Uzņēmuma misija ir palīdzēt uzlabot dzīves kvalitāti ar zināšanām, ko sniedz ģenētiskā informācija.